KAMIENNA TRZYDZIESTKA

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
32 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
191
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
186
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15.75km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuWysoki_Kamien
15.75km
Czas
netto
32km
Czas
brutto
32km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZCZEPANIAK Kamil 1108140minut.pl/KarpaczSportKARPACZM201M 100:00:0201:27:4202:43:41.7502:43:44.30 5:0611.7
2CZARNY Jaroslaw 1057#sobasteamWROCLAWM301M 200:00:0401:31:1702:53:12.2002:53:16.35+00:09:325:2411.1
3JURCZAK Tomasz 1018MUKN Pod Stróżą MiszkowiceLUBAWKAM202M 300:00:0501:32:5902:53:35.3502:53:40.60+00:09:565:2511.1
4WITEK Karolina 1086JAROCINK201K 100:00:0402:53:55.8002:54:00.05+00:10:155:2611
5GADZIMSKI Michał 2108Kowary biegająKOWARYM302M 400:00:0202:56:33.4502:56:36.35+00:12:525:3110.9
6PARSZCZYŃSKA Izabela 1065Team ParszczyńskichWARSZAWAK301K 200:00:0501:34:4002:57:23.3002:57:28.40+00:13:445:3210.8
7JARMOLIŃSKI Piotr 2107SZCZECIN MIERZYN M 500:00:0202:57:42.8502:57:45.25+00:14:005:3310.8
8CZYŻKOWSKI Rafał 2119Chłopaki z NizinWARSZAWA M 600:00:0401:36:4903:02:15.4003:02:19.95+00:18:355:4110.5
9ŁABUZ Małgorzata 1058#sobasteamWROCŁAWK302K 300:00:0401:36:1903:02:26.5503:02:30.90+00:18:465:4210.5
10WANIELISTA Piotr 1097POZNAŃM303M 700:00:0801:37:0203:04:14.5003:04:23.00+00:20:385:4510.4
11RUTKOWSKI Dawid 1048GrizzlyTeamLUBINM304M 800:00:0301:34:1003:05:28.8003:05:32.60+00:21:485:4710.4
12GAŁĘSKI Jakub 1079archibandaBIELSKO-BIAŁAM305M 900:00:0501:38:0603:06:32.1503:06:38.00+00:22:535:4910.3
13PAWLAK Bartek 2106OSTRÓW WIELKOPOLSKI M 1000:00:0401:40:2703:07:00.8503:07:05.50+00:23:215:5010.3
14WOŁCZEK Przemysław 1114Grupa Biegowa 'Bez Granic'M401M 1100:00:0601:40:0403:08:51.2503:08:58.05+00:25:135:5410.2
15THIER Dominik 2115Tatra CampWARSZAWA M 1200:00:0501:39:5803:09:04.2503:09:09.40+00:25:255:5410.2
16KURIATA Robert 919ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM501M 1300:00:0201:38:0303:09:52.7003:09:55.65+00:26:115:5610.1
17STELMACH Szymon 904DraexlmaierJELENIA GÓRAM203M 1400:00:0601:37:5303:10:33.2003:10:39.25+00:26:545:5710.1
18ONISZCZUK Bartosz 1116RĘBISZÓWM306M 1500:00:0401:36:3103:12:37.5503:12:42.20+00:28:576:0110
19KULIG Maciej 1113Dajesz DajeszBIELSKO BIAŁAM307M 1600:00:0601:40:5603:13:36.9003:13:43.25+00:29:586:039.9
20MOJEK Michał 2121GOPR Karkonosze/Szwagier TeamKARPACZ M 1700:00:0301:38:5703:15:29.8003:15:33.50+00:31:496:069.8
21GRZEGORZEK Marcin 952KB Gepard Murowana GoślinaBIAŁĘŻYNM402M 1800:00:1201:43:3703:15:48.2503:16:00.75+00:32:166:079.8
22GAWLEWICZ Tomasz 2117Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOK M 1900:00:0401:44:3603:19:53.9503:19:58.40+00:36:146:149.6
23MICHALOWSKI Marcin 955MarcinSwiercTEAMŚWIĘTOSZÓWM308M 2000:00:0601:49:3103:21:13.0003:21:19.20+00:37:346:179.5
24GAPSKI Mateusz 2100GDAŃSK M 2100:00:0001:41:5103:21:24.0503:21:24.05+00:37:396:179.5
25OSTROWSKI Krzysztof 1026SMOLECM403M 2200:00:0901:41:5303:21:40.0003:21:49.65+00:38:056:189.5
26DOBIJA Jacek 993Wąs na TatrzańskiejZIELONA GÓRAM204M 2300:00:1301:45:2403:25:02.4003:25:15.45+00:41:316:249.4
27DUL Zbigniew 1107Biegam dla ZdrowiaJELENIA GÓRAM601M 2400:00:1501:48:1203:25:15.8003:25:31.75+00:41:476:249.4
28ZAWORSKI Tomasz 1005WROCŁAWM309M 2500:00:0501:49:3503:25:52.0003:25:57.80+00:42:136:269.3
29PELC-WANIELISTA Agnieszka 1096KB Maniac PoznańPOZNAŃK303K 400:00:0701:45:0103:26:15.2003:26:23.10+00:42:386:269.3
30HOŁOWNIA Tomasz 1075STRZEGOMM3010M 2600:00:0601:41:4803:27:23.4503:27:29.65+00:43:456:289.3
31ŚLIWIŃSKI Rafał 916zbiegacz.plPROSZOWAM3011M 2700:00:0401:37:0003:27:35.9503:27:40.30+00:43:566:299.2
32BURZEC Tomasz 1117WROCŁAWM404M 2800:00:0601:46:5603:27:45.0003:27:51.60+00:44:076:299.2
33MOCZURAD Piotr 1078Greek TradeKRAKÓWM205M 2900:00:0903:28:08.4503:28:17.80+00:44:336:309.2
34WARGUŁA Waldemar 942KB Gepard Murowana GoślinaRAKOWNIAM3012M 3000:00:1301:46:2603:28:27.1503:28:41.00+00:44:566:309.2
35MATYJA Rafał 1103LIPNOM3013M 3100:00:0601:49:5103:28:38.9003:28:45.15+00:45:006:319.2
36HYRNIK Wojciech 1090TYCHYM3014M 3200:00:0401:49:0403:29:08.8003:29:12.90+00:45:286:329.2
37BARANOW Kamil 984PLATERÓWM3015M 3300:00:0501:46:5103:29:15.3003:29:20.75+00:45:366:329.2
38ŻBIK Bartosz 966Smart TherapyPLEWISKAM3016M 3400:00:0501:45:4203:29:38.0003:29:43.75+00:45:596:339.2
39WNOROWSKA Iwona 990WARSZAWAK401K 500:00:0301:50:3703:30:50.4003:30:54.35+00:47:106:359.1
40LULEK Paweł 2118RUN is FUNPOZNAŃ M 3500:00:0601:50:2803:30:49.3503:30:55.70+00:47:116:359.1
41SULIMA Grzegorz 925Grupa Biegowa 'Bez Granic'STRZEGOMM502M 3600:00:0501:51:2203:31:45.1503:31:51.00+00:48:066:379.1
42PODLEŚ Robert 1098Cobi Poland TeamWARSZAWAM503M 3700:00:0601:55:1703:32:25.9003:32:31.90+00:48:476:389
43MARKOWSKA Karolina 1100Europa Ubezpieczenia/NOAWROCŁAWK304K 600:00:0401:53:3303:32:29.2003:32:33.35+00:48:496:389
44KRAWCZYK Konrad 1073CS Group RunnersWARSZAWAM206M 3800:00:0901:50:0303:32:28.4503:32:37.95+00:48:536:389
45BRONIK Tomasz 1118BRZEG DOLNYM3017M 3900:00:0401:50:4203:32:40.7503:32:44.85+00:49:006:389
46WNOROWSKI Jacek 1070WARSZAWAM405M 4000:00:0401:51:1403:32:51.4503:32:56.35+00:49:126:399
47WOCH Agnieszka 980Bractwo Biegaczy Zielona GóraZIELONA GÓRAK402K 700:00:1101:54:2303:34:12.4003:34:23.85+00:50:396:419
48PIEKARSKA Karina 926ŚWIEBODZICEK403K 800:00:0601:50:5503:34:25.3003:34:31.55+00:50:476:429
49KUĆ Jarek 1085Tri Team LubańZARĘBAM3018M 4100:00:0801:51:0303:34:29.3503:34:38.20+00:50:536:429
50CZAPLICKI Janusz 1112Huta JuliaJELENIA GÓRAM504M 4200:00:0401:53:1803:35:45.0003:35:49.90+00:52:056:448.9
51STAŃCZYK Krzysztof 995Team plutekSWARZĘDZM406M 4300:00:0401:51:3603:37:39.2003:37:43.45+00:53:596:488.8
52DOLNY Tomasz 1094Green TreesSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM407M 4400:00:0301:49:2203:38:44.2003:38:47.80+00:55:036:508.8
53RADKOWSKA Małgorzata 1060Dziobaki i NosiakiWARSZAWAK305K 900:00:0601:58:5603:38:51.0003:38:57.35+00:55:136:508.8
54ŻUKIEWICZ Piotr 2103Obozy GórskieBŁONIE M 4500:00:0401:52:4003:39:04.9003:39:09.55+00:55:256:508.8
55HAŁAS Katarzyna 943KB Gepard Murowana GoślinaRAKOWNIAK306K 1000:00:1401:59:1503:40:57.1003:41:11.70+00:57:276:548.7
56GRAD Łukasz 953Fitness Piekary LegnicaLEGNICAM3019M 4600:00:0401:53:0303:41:07.3003:41:12.00+00:57:276:548.7
57PIŁAT Michał 1055BOLESŁAWIECM408M 4700:00:1001:54:5203:41:48.4003:41:58.55+00:58:146:558.7
58BŁESNOWSKI Krzysztof 1049ŚMIGIELM3020M 4800:00:0701:49:0803:42:29.0503:42:36.70+00:58:526:578.6
59KRZYSZTOŃ Maciej 1102KB Gepard Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM409M 4900:00:1201:59:0703:43:24.5003:43:36.60+00:59:526:588.6
60KAJCA Jakub 1011TrailRunKRAKÓWM3021M 5000:00:1701:59:0003:43:56.9503:44:13.95+01:00:296:598.6
61MATUSIAK Mateusz 913ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAM207M 5100:00:0901:55:4603:45:26.2503:45:35.90+01:01:517:028.5
62ORWAT Adam 2101Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYN M 5200:00:2301:56:3003:46:30.7503:46:54.10+01:03:097:048.5
63MYSŁEK Anna 2105JELENIA GÓRA K 1100:00:0601:58:2303:46:55.4503:47:01.75+01:03:177:058.5
64BEDNARCZYK Tomasz 997TRZCIANKAM3022M 5300:00:0901:56:5403:47:59.0003:48:08.85+01:04:247:078.4
65SIKORSKI Szymon 1119WROCŁAWM3023M 5400:00:0001:55:1803:48:22.0003:48:22.00+01:04:377:088.4
66KOMAR Ania 1088NOAWROCŁAWK307K 1200:00:1102:02:1403:49:46.2003:49:57.55+01:06:137:108.4
67DUL Magdalena 954FAMILY TEAM/ ŚLĘZAK TEAMJELENIA GÓRAK308K 1300:00:0701:59:1803:50:41.8003:50:49.40+01:07:057:128.3
68KOMORZYCKI Robert 924WARSZAWAM208M 5500:00:2102:02:5003:50:42.6503:51:04.00+01:07:197:128.3
69WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 1004KONINM3024M 5600:00:1702:00:5203:51:20.0003:51:37.90+01:07:537:138.3
70WYDRO Krystian 903adidas runners WarsawWARSZAWAM3025M 5700:00:1201:58:0603:51:27.3503:51:39.40+01:07:557:138.3
71BIELAWSKI Łukasz 929DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM3026M 5800:00:0402:05:0203:52:10.3003:52:14.95+01:08:307:158.3
72WOJAK Malwina 992WROCŁAWK309K 1400:00:1302:01:5703:53:25.6003:53:39.05+01:09:547:178.2
73SZNYTER Sabina 1044POLANÓWK202K 1500:00:0702:00:5903:53:55.0003:54:02.95+01:10:187:188.2
74DYSARZ Przemysław 1047POZNAŃM3027M 5900:00:1402:00:5903:54:08.7003:54:22.70+01:10:387:198.2
75ŁATYSZEW Katarzyna 941KB Gepard Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAK404K 1600:00:1202:05:2703:54:12.3503:54:24.95+01:10:407:198.2
76WAWRZYNIAK PAJCHROWSKA Lidia 1061KB Gepard Murowana GoślinaOWIŃSKAK405K 1700:00:1202:05:3403:54:12.6503:54:25.45+01:10:417:198.2
77BRODA Dominik 900Positive VibrationWROCŁAWM3028M 6000:00:1502:04:5703:56:02.3503:56:18.00+01:12:337:228.1
78OSSOWICZ Marcin 1063GORZÓW WIELKOPOLSKIM3029M 6100:00:1602:02:5103:56:14.5003:56:31.25+01:12:467:228.1
79ZIELIŃSKI Leszek 1104M3030M 6200:00:1401:59:3503:56:34.2003:56:48.90+01:13:047:238.1
80BIELAWSKI Jakub 958DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAM3031M 6300:00:0502:04:3903:56:43.9003:56:49.60+01:13:057:238.1
81JĘDRZEJEWSKA Maria 906WARSZAWAK3010K 1800:00:0702:09:1703:56:43.2003:56:51.10+01:13:067:238.1
82KOCHANOWSKI Marek 998ŚWIERADÓW - ZDRÓJM4010M 6400:00:1102:01:0403:56:50.2003:57:01.95+01:13:177:248.1
83PISTL Jacek 901WYSOKAM3032M 6500:00:1902:05:2903:57:55.9503:58:15.55+01:14:317:268.1
84SZYMAŃSKI Mateusz 909OTWOCKM209M 6600:00:1902:05:4203:58:46.5503:59:05.70+01:15:217:278
85OLEJNIK Piotr 1111WROCŁAWM3033M 6700:00:2002:02:2204:00:55.5004:01:16.10+01:17:317:318
86MARIN Alberto 1042POZNANM3034M 6800:00:1702:03:3504:01:07.3504:01:25.30+01:17:417:328
87KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 1030Crossfitter Box ChełmWÓLKA CZULCZYCKAK406K 1900:00:1002:06:3404:02:35.2504:02:45.80+01:19:017:347.9
88STANISZCZAK Paweł 1017Staniszczak TEAMSZCZECINM3035M 6900:00:0802:04:1904:03:38.8504:03:47.10+01:20:027:367.9
89GROENWALD-NAKONOWSKA Barbara 965Paszcza ZakrzewoZAKRZEWOK3011K 2000:00:1602:06:5104:03:57.4504:04:14.35+01:20:307:377.9
90KUCZYŃSKI Szymon 1053Zawonia TeamZAWONIAM4011M 7000:00:1602:07:1304:05:33.4004:05:50.30+01:22:067:407.8
91BADOWSKI Sebastian 911Zawonia TeamZAWONIAM4012M 7100:00:1702:07:0704:06:02.6504:06:19.90+01:22:357:417.8
92MICHALIK Izabela 920SZKLARSKA PORĘBAK407K 2100:00:0702:06:3204:09:10.9504:09:18.25+01:25:337:477.7
93KAZUBOWSKA Ola 937SZ jak GepardGORZÓW WLKP.K408K 2200:00:0402:03:2104:10:24.9504:10:29.50+01:26:457:497.7
94JAGNIESZCZAK Zuzanna 1068Adidas Runners WarsawWARSZAWAK3012K 2300:00:0702:08:0604:10:58.4004:11:06.35+01:27:227:507.6
95MUCHA Aleksandra 1023DĄBRÓWKAK203K 2400:00:2202:14:4704:11:02.7504:11:25.45+01:27:417:507.6
96SOBAŃSKI Bartosz 2110Maltańska Grupa BiegowaPOZNAŃM3036M 7200:00:0702:10:3904:11:45.7004:11:52.95+01:28:087:527.6
97TUDZIAS Dominika 1025EY Run4FunWIELUNK3013K 2500:00:2002:08:4604:11:41.5504:12:01.90+01:28:177:517.6
98PIŁAT Mateusz 933WARSZAWAM3037M 7300:00:1102:03:1204:11:53.8004:12:05.55+01:28:217:527.6
99HANGIEL Bolesław 1092WROCŁAWM2010M 7400:00:2102:08:4904:12:26.5504:12:47.65+01:29:037:537.6
100NIEDŹWIECKI Marcin 1031OPOLEM3038M 7500:00:1302:12:0304:13:05.1504:13:18.95+01:29:347:547.6
101FELICH Erwin 985DRÄXLMAIERLEGNICAM3039M 7600:00:0502:06:4304:14:38.6504:14:44.45+01:31:007:577.5
102PRUSZKOWSKI Mariusz 1040Chełm Biega/ CrossFitter Box ChełmCHEŁMM4013M 7700:00:0902:10:0904:14:36.9004:14:46.25+01:31:017:577.5
103ZAWADZKI Bartosz 1001ZIELONA GÓRAM4014M 7800:00:1102:05:1204:15:01.3504:15:13.15+01:31:287:587.5
104BOMBA Alina 1095WROCŁAWK3014K 2600:00:1902:13:1704:15:17.0004:15:36.50+01:31:527:587.5
105GRABOWICZ Paweł 1087SIEKIERKI WIELKIEM4015M 7900:00:1401:32:1804:15:32.4504:15:46.85+01:32:027:597.5
106NOWAK Jarosław 1080POZNAŃM4016M 8000:00:1202:10:1704:15:34.9004:15:47.05+01:32:027:597.5
107SKOWRON Marek 1043JELENIA GÓRAM4017M 8100:00:1302:13:3004:15:50.6004:16:04.20+01:32:197:597.5
108JAŚKOWSKI Sebastian Tomasz 930zabiegani.com.plKOWARYM4018M 8200:00:0802:07:3904:16:19.0004:16:27.75+01:32:438:007.5
109OSICA Łukasz 972ŚWIĘTOCHŁOWICEM3040M 8300:00:0902:15:3604:18:42.4004:18:51.90+01:35:078:057.4
110MADEJ Anna 1062Vege RunnersKATOWICEK409K 2700:00:0802:15:2104:18:43.2004:18:52.05+01:35:078:057.4
111JACHYMSKI Ignacy 2102AKG ŁódźŁÓDŹ M 8400:00:1102:15:4404:18:43.2004:18:55.15+01:35:108:057.4
112KOROŃSKI Tadeusz 1014POZNAŃM4019M 8500:00:2502:12:4704:18:46.1504:19:11.75+01:35:278:057.4
113NAKONOWSKI Marcin 964Paszcza ZakrzewoZAKRZEWOM4020M 8600:00:1602:12:1804:19:18.5504:19:35.40+01:35:518:067.4
114SZCZEPAŃSKA-BUDA Anna 978WROCŁAWK3015K 2800:00:0902:16:1604:20:46.6504:20:55.85+01:37:118:087.4
115PAŹDZIOR Wojciech 1066Active StrategyWROCŁAWM3041M 8700:00:1302:11:2004:23:16.1004:23:29.30+01:39:458:137.3
116NOWAK Piotr 1056Czarne BiegaCZARNEM3042M 8800:00:1402:13:3704:23:16.5504:23:31.45+01:39:478:137.3
117KONDRAT Adam 1105JELENIA GÓRAM505M 8900:00:0802:10:4104:23:37.9504:23:46.10+01:40:018:147.3
118WERYHO Krzysztof 981MYSŁOWICEM3043M 9000:00:1202:18:0504:24:33.4504:24:45.90+01:41:018:167.3
119JARACZ-PATEREK Alina 1059WROCŁAWK3016K 2900:00:1302:16:2704:25:05.9004:25:19.70+01:41:358:177.2
120MAKLES Wioletta 1054Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK3017K 3000:00:1102:16:2704:25:08.8504:25:20.00+01:41:358:177.2
121NARKUN Ewa 917IŁOWAK3018K 3100:00:0702:21:1704:26:00.5504:26:08.45+01:42:248:187.2
122STUPIŃSKA Monika 1038Wkurw TeamSOCHACZEWK3019K 3200:00:2002:18:1904:26:26.1004:26:46.85+01:43:028:197.2
123WIERZBICKA Joanna 936KB Gepard Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAK4010K 3300:00:1402:19:5604:28:56.3504:29:10.95+01:45:268:247.1
123JAKUBOWSKA Kamila 1028KB Gepard Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAK3020K 3400:00:1502:19:5904:28:55.9004:29:10.95+01:45:268:247.1
125GAPSKI Piotr 1015LOFTteamExtremeROGALINM3044M 9100:00:1002:18:4304:29:35.2504:29:45.85+01:46:018:257.1
126WÓJCIK Renata 910LUBLINK3021K 3500:00:0802:15:3404:32:15.6004:32:23.85+01:48:398:307.1
127PIOTROWSKA Ania 1035POZNAŃK3022K 3600:00:2702:19:2404:32:47.1504:33:14.15+01:49:298:317
128ZAWADKA Arek 951OTWOCKM2011M 9200:00:2202:08:5304:32:58.0004:33:20.65+01:49:368:317
129WILK Magdalena 1037Dziady OCRWARSZAWAK4011K 3700:00:0902:14:5504:33:55.2004:34:05.00+01:50:208:337
130KAMYK Ewa 1027WROCŁAWK3023K 3800:00:1702:18:2004:34:13.9004:34:30.95+01:50:468:347
131MAZUR Wiktor 1021KOŚCIANM3045M 9300:00:0702:13:1704:36:36.7504:36:43.90+01:52:598:386.9
132SZYSZKA Natalia 1069WARSZAWAK3024K 3900:00:0502:23:0104:36:56.7504:37:02.45+01:53:188:396.9
133ŚWIĄTEK Monika 1081WARSZAWAK204K 4000:00:1802:17:5404:38:46.6504:39:05.20+01:55:208:426.9
134KOWALCZYK Michał 970EY Run4FunWROCŁAWM3046M 9400:00:2102:23:3904:39:28.8504:39:50.40+01:56:068:446.9
135SKÓRA Zbigniew 1099SP PARTSŻAGAŃM506M 9500:00:1002:15:0204:40:21.6504:40:31.70+01:56:478:456.8
136POMIANOWSKA Anna 914RĄCZE LACZKIWRONKIK3025K 4100:00:1502:21:3904:41:13.4504:41:28.85+01:57:448:476.8
137HAŚCIŁO Alina 944SŁUBICEK3026K 4200:00:1202:24:4604:41:26.8004:41:39.40+01:57:558:476.8
138HAŚCIŁO Krzysztof 945SŁUBICEM3047M 9600:00:1202:24:2904:41:27.2004:41:39.50+01:57:558:476.8
139ŁOPATA Witold 2104Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYN M 9700:00:2302:20:3804:42:09.1504:42:32.15+01:58:478:496.8
140BOJKOWSKI Tomasz 1029POZNAŃM4021M 9800:00:1002:17:2404:42:30.6004:42:40.70+01:58:568:496.8
141DZIOPA Małgorzata 915LUBSKOK4012K 4300:00:1102:25:5204:43:55.9504:44:07.00+02:00:228:526.8
142NOWICKA Anna 1071Champion of dietologistWROCŁAWK205K 4400:00:2002:21:5204:45:47.7504:46:08.00+02:02:238:556.7
143HUSARZ Krzysztof 947EY RUN4FUNWILCZYCEM3048M 9900:00:2302:27:5504:49:17.8004:49:41.70+02:05:579:026.6
144MACHTAŁOWICZ Szymon 1074ŁÓDŹM3049M 10000:00:1602:35:5604:54:42.2004:54:58.55+02:11:149:126.5
144MACHTAŁOWICZ Beata 2120ŁÓDŹ K 4500:00:1502:36:0404:54:42.7004:54:58.55+02:11:149:126.5
146DAWIDZIAK Paweł 2113KB I Love Ziemek / Centrum Pozytywnej EnergiiPOZNAŃ M 10100:00:1102:20:4104:55:25.5004:55:37.15+02:11:529:136.5
147ŁUGOM Dominik 1052SZCZECINEKM2012M 10200:00:1404:55:22.5504:55:37.25+02:11:529:136.5
148URWANOWICZ Michał 948WROCLAWM3050M 10300:00:2202:27:5504:55:31.4004:55:54.30+02:12:109:146.5
149GÓRCZYŃSKI Rafał 940NOWY TOMYŚLM4022M 10400:00:1802:33:5604:55:36.1504:55:54.50+02:12:109:146.5
150SZERSZEŃ Janusz 921PIASECZNOM4023M 10500:00:1502:33:4004:55:40.6004:55:56.00+02:12:119:146.5
151ŚWIĄTEK Łukasz 1084WARSZAWAM3051M 10600:00:1902:19:5904:56:14.1504:56:33.90+02:12:499:156.5
152MASIAREK Czesław 1046JELENIA GÓRAM507M 10700:00:2101:44:5704:57:15.2004:57:36.60+02:13:529:176.5
153WOJDAŁOWICZ Ewa 2109Wierzbicki Running Project71-727 K 4600:00:1802:37:3804:58:20.1004:58:38.10+02:14:539:196.4
154MUCHA Katarzyna 1077WROCŁAWK501K 4700:00:1202:36:5504:58:33.6504:58:45.75+02:15:019:196.4
155CHWALISZ Paweł 1067WROCŁAWM4024M 10800:00:1402:24:1804:59:47.6005:00:02.05+02:16:179:226.4
156WĄS Aleksander 1039ŁANYM3052M 10900:00:0002:28:2605:01:58.4005:01:58.40+02:18:149:266.4
157SZNEJFUS Beata 1093Rozbiegany PiastówPRUSZKÓWK3027K 4800:00:0802:23:2805:02:20.0505:02:28.90+02:18:449:266.4
158PISTL Anna 912WROCŁAWK3028K 4900:00:1902:39:4405:02:54.7005:03:14.35+02:19:309:276.3
159NATKANIEC Grażyna 946LZS LipaLIPAK502K 5000:00:1802:42:5005:03:51.6505:04:09.95+02:20:259:296.3
160LEGUTKO Monika 939WROCŁAWK4013K 5100:00:1302:38:1905:05:13.5005:05:26.55+02:21:429:326.3
161HANGIEL Urszula 1091Żwawe żółwieWARSAWK3029K 5200:00:2202:45:2005:06:36.7005:06:59.30+02:23:159:346.3
162WINNICKA Edyta 1064adidasWARSZAWAK3030K 5300:00:0902:45:4805:07:02.1505:07:11.65+02:23:279:356.3
163WIEWIÓRA Anna 968BIELSKO-BIAŁAK4014K 5400:00:1502:42:4805:07:05.7505:07:21.60+02:23:379:356.3
164MRÓZ-SICZYŃSKA Katarzyna 959KEJT.LAJFDRZONEKK3031K 5500:00:1502:31:4005:08:57.3505:09:13.30+02:25:299:396.2
165SZCZEPANIAK Wiesław 1013ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM602M 11000:00:1002:19:3605:09:25.2505:09:35.95+02:25:519:406.2
166WALNY Agata 987WROCLAWK3032K 5600:00:0702:36:3705:10:33.5005:10:41.40+02:26:579:426.2
167WIEWIÓRA Krzysztof 969Bielska Liga KoszykówkiBIELSKO-BIAŁAM508M 11100:00:1405:10:43.5505:10:57.60+02:27:139:426.2
168NOWICKA Katarzyna 988WROCLAWK4015K 5700:00:1202:35:2605:11:29.5005:11:42.15+02:27:579:446.2
169JAKIMKO Monika 976LZS LipaLIPAK4016K 5800:00:1702:44:3605:14:28.7005:14:46.60+02:31:029:496.1
170PYTLARCZYK Piotr 1003Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM4025M 11200:00:1002:38:0405:14:37.6505:14:47.70+02:31:039:496.1
171NOWAK Agnieszka 962wkurw_teamWARSZAWAK4017K 5900:00:1902:42:0505:16:19.6005:16:39.35+02:32:559:536.1
172GOŁASZEWSKA Marzena 1072Giga Marathon ProjektBERLINK4018K 6000:00:1602:32:0505:23:34.0005:23:50.25+02:40:0510:065.9
173ANIOŁ Laura 938Night Runners WrocławWROCŁAWK3033K 6100:00:0702:48:4605:25:22.4505:25:30.30+02:41:4610:105.9
174SERWA Dawid 1009WROCŁAWM3053M 11300:00:2402:42:2205:27:13.4505:27:37.70+02:43:5310:135.9
175KOŃ Aleksandra 935LZS LipaLIPAK4019K 6200:00:1802:44:3305:30:05.8005:30:24.05+02:46:3910:185.8
176FILIPIAK Sebastian 934LZS LipaLIPAM4026M 11400:00:1902:44:1205:30:05.1005:30:24.10+02:46:3910:185.8
177BAJERLEIN Jarosław 1033POZNAŃM3054M 11500:00:1502:45:5605:32:14.0005:32:29.05+02:48:4410:225.8
177MURAWSKA Monika 1032POZNAŃK3034K 6300:00:1502:46:0005:32:13.8505:32:29.05+02:48:4410:225.8
179ROSZKOWSKA Hanna 1082WROCŁAWK3035K 6400:00:2102:53:4305:37:04.6005:37:26.20+02:53:4110:325.7
180RESZKOWSKI Tomek 1110WARSZAWAM3055M 11600:00:2302:53:3705:37:03.3005:37:26.30+02:53:4210:315.7
181ROSZKOWSKA Justyna 1083WARSZAWAK3036K 6500:00:2202:53:4105:37:03.9505:37:26.45+02:53:4210:325.7
182TOŚKO Tadeusz 1051Husaria Race TeamSZCZECINEKM4027M 11700:00:1402:46:1705:47:53.8505:48:08.45+03:04:2410:525.5
183CRAPANZANO Blanka 1089NORTHEIMK4020K 6600:00:0903:02:2205:50:37.7005:50:46.75+03:07:0210:575.5
184TRAWINSKA-WOLSKA Monika 1101JESTEBURGK4021K 6700:00:0903:02:1605:50:37.6005:50:46.80+03:07:0210:575.5
185GUDOWSKI Robert 1106Maraton KrakowskiJELENIA GÓRAM4028M 11800:00:1803:07:2205:59:25.3505:59:43.95+03:15:5911:135.3
186GIELZECKA Iga 977OXFORDK3037K 6800:00:1603:02:0405:59:31.9005:59:48.00+03:16:0311:145.3
187WOKAN Marcin 1109SZKLARSKA PORĘBAM4029M 11900:00:0601:40:20+00:12:426:229.4
188POLIWKA Mariusz 983Fitness Piekary LegnicaSPALONAM4030M 12000:00:0002:00:08+00:32:247:377.9
189PĘKAŁA Dawid 905Żary Runners TeamNOWOGRÓD BOBRZAŃSKIM4031M 12100:00:2402:14:10+00:46:508:317
190BRONIK Tomasz 1050BRZEG DOLNYM3056M 12200:00:0002:28:34+01:00:509:256.4
RUTKOWSKI Jakub 907POZNANM30DNF01:47:15 DNF DNF DNF--
Znaleziono 191 wynik(ów)