KAMIENNA TRZYDZIESTKA

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
32 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
123
Wystartowało:
95
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
89
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
32km
Czas
brutto
32km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KLIMCZAK Mikołaj 548PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM181M 100:00:032020-09-05 15:30:0702:49:45.7502:49:48.80 5:1811,3
2BARANOW Łukasz 550PLATERÓWM182M 200:00:022020-09-05 15:30:0603:13:40.3503:13:43.20+00:23:546:039,9
3TERZONI Christian 528PANDA TEAMCASTELNOVO NE MONTIM301M 300:00:042020-09-05 15:30:0803:13:50.9503:13:55.30+00:24:056:039,9
4PAZDAN Piotr 492KOWARYM302M 400:01:322020-09-05 15:31:3603:15:11.8503:16:44.75+00:25:266:069,8
5ŚWIDA Adam 457MFINANSEWROCŁAWM303M 500:00:022020-09-05 15:30:0603:16:03.7003:16:06.15+00:26:176:079,8
6AID Patryk 1457ObozyGórskie.plBŁONIE M 600:01:592020-09-05 15:32:0303:16:23.5503:18:22.70+00:26:376:089,8
7FONAŁ Michał 544JELENIA GÓRAM304M 700:00:032020-09-05 15:30:0703:21:28.8003:21:32.20+00:31:436:179,5
8PAWLAK Bartosz 549OSTRÓW WIELKOPOLSKIM305M 800:00:302020-09-05 15:30:3403:24:09.0503:24:39.45+00:34:236:229,4
9KUTYBA Mariusz 455POZNAŃM401M 900:00:052020-09-05 15:30:0903:27:33.8003:27:39.05+00:37:486:299,3
10CHODOROWSKI Krzysztof 462PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM306M 1000:00:032020-09-05 15:30:0703:30:52.7003:30:56.00+00:41:066:359,1
11WITEK Karolina 500JAROCINK181K 100:00:032020-09-05 15:30:0703:32:25.5003:32:28.80+00:42:396:389,0
12KUCHARCZYK Maciej 503MARCIN ŚWIERC TEAMCHOSZCZNOM402M 1100:00:042020-09-05 15:30:0803:32:58.0503:33:02.90+00:43:126:399,0
13KOCHEL Paweł 1454KOWARY M 1200:03:222020-09-05 15:33:2603:38:58.9503:42:21.15+00:49:136:508,8
14WĄCHAŁA Damian 497KROSNO ODRZAŃSKIEM307M 1300:00:292020-09-05 15:30:3303:38:59.3503:39:28.65+00:49:136:508,8
15WASIK Robert 479WROCŁAWM308M 1400:00:042020-09-05 15:30:0803:40:37.7503:40:42.30+00:50:526:538,7
16SNARSKI Piotr 484ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM309M 1500:09:222020-09-05 15:39:2603:42:10.6003:51:32.65+00:52:246:568,6
17SWIANIEWICZ Stanisław 482CHOTOMÓWM3010M 1600:06:412020-09-05 15:36:4503:51:38.2503:58:19.90+01:01:527:148,3
18MICHAŁOWSKI Marcin 508M403M 1700:07:472020-09-05 15:37:5103:52:36.0004:00:23.00+01:02:507:168,3
19KUBIAK Jagoda 527WEJHEROWOK301K 200:00:022020-09-05 15:30:0603:56:07.0003:56:09.60+01:06:217:228,1
20KACZMAREK Radosław 1461RaDzikiWROCŁAW M 1800:07:182020-09-05 15:37:2204:02:54.2004:10:12.80+01:13:087:357,9
21GRYKIEL Tomasz 478KS JULIANPOZNAŃM404M 1900:08:582020-09-05 15:39:0204:04:12.4004:13:10.75+01:14:267:377,9
22BAJSAROWICZ Marlena 1455JELCZ-LASKOWICE K 300:07:052020-09-05 15:37:0904:05:01.2004:12:06.95+01:15:157:397,8
23FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 517WROCŁAWK401K 400:00:142020-09-05 15:30:1804:06:27.7504:06:42.25+01:16:427:427,8
24DOBIJA Jacek 486WĄS NA TATRZAŃSKIEJZIELONA GÓRAM183M 2000:04:252020-09-05 15:34:2904:07:56.6004:12:22.30+01:18:107:447,7
25MARCHWICKI Maciej 518KALISZM184M 2100:08:172020-09-05 15:38:2104:07:56.7504:16:14.00+01:18:117:447,7
26MACHUL Ewa 1459WARSZAWA K 500:08:232020-09-05 15:38:2704:11:06.4004:19:29.50+01:21:207:507,6
27PŁÓCIENNICZAK Jakub 514DREAM RUNWARSZAWAM405M 2200:09:492020-09-05 15:39:5304:12:10.2504:21:59.95+01:22:247:527,6
28RUTKOWSKI Jakub 474POZNAŃM3011M 2300:00:492020-09-05 15:30:5304:15:04.8504:15:54.15+01:25:197:587,5
29RESPONDEK Anna 467ZIELONA GÓRAK302K 600:04:092020-09-05 15:34:1304:15:55.0504:20:04.15+01:26:097:597,5
30SUCHENIA Iwona 524WWW.RUN-PASSION.PLREDAK303K 700:00:372020-09-05 15:30:4104:18:13.1504:18:50.30+01:28:278:047,4
31STOPYRA Grzegorz 546WARSZAWAM406M 2400:01:102020-09-05 15:31:1404:22:23.0004:23:33.90+01:32:378:117,3
32KUŚPIT Przemek 512WARSZAWAM3012M 2500:00:182020-09-05 15:30:2204:24:13.1004:24:32.00+01:34:278:157,3
33LANGE Szymon 553RUNNER'S POWERŚREMM407M 2600:01:222020-09-05 15:31:2604:25:06.5004:26:28.75+01:35:208:177,2
34KOZIOŁ Grzegorz 513EY GDS POLAND RUN4FUNGLIWICEM3013M 2700:07:212020-09-05 15:37:2504:26:08.6004:33:30.55+01:36:228:197,2
35MARCZAK Tomasz 463CZYSTA AMATORKAWARSZAWAM408M 2800:06:312020-09-05 15:36:3504:28:52.1504:35:23.95+01:39:068:247,1
36POLAK Jacek 504WARSZAWAM409M 2900:08:302020-09-05 15:38:3404:29:27.1504:37:57.70+01:39:418:257,1
37WIERTEL Łukasz 543KAMIONKIM3014M 3000:07:322020-09-05 15:37:3604:29:27.7004:37:00.05+01:39:418:257,1
38MARCHWICKI Arkadiusz 520FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃM3015M 3100:08:102020-09-05 15:38:1404:29:57.6504:38:08.60+01:40:118:267,1
39KIELAR Łukasz 537BIEGOLASKOSZALINM4010M 3200:03:532020-09-05 15:33:5704:34:14.5004:38:07.50+01:44:288:347,0
40KUJACZYŃSKI Paweł 505TURNEOTORUŃM3016M 3300:08:382020-09-05 15:38:4204:36:53.8504:45:32.20+01:47:088:396,9
41SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 539KB MARATON TUREKTUREKK304K 800:06:122020-09-05 15:36:1604:38:38.8004:44:51.25+01:48:538:426,9
42TARNOWSKI Marcin 526JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4011M 3400:03:442020-09-05 15:33:4804:38:52.6504:42:37.45+01:49:068:426,9
43CZUCHNOWSKI Daniel 460OSTEOMEDWAŁBRZYCHM4012M 3500:03:382020-09-05 15:33:4204:38:59.0504:42:37.55+01:49:138:436,9
44CYBULSKI Piotr 472GÓRAM4013M 3600:06:182020-09-05 15:36:2204:39:07.1504:45:25.95+01:49:218:436,9
45GRABOWSKA Justyna 519HTF LUDWIK SIKORSKIŁÓDŹK402K 900:04:442020-09-05 15:34:4804:39:52.1004:44:36.60+01:50:068:446,9
46DUCZYŃSKI Maciej 541VEGERUNNERSPRUSZKOWM3017M 3700:04:002020-09-05 15:34:0404:39:54.0504:43:54.85+01:50:088:446,9
47OLSZEWSKI Michał 536MSPORTTEAMPOLKOWICEM4014M 3800:02:232020-09-05 15:32:2704:40:49.9004:43:13.20+01:51:048:466,8
48MICHALIK Izabela 458SZKLARSKA PORĘBAK403K 1000:02:362020-09-05 15:32:4004:41:15.6004:43:52.35+01:51:298:476,8
49KRASUSKI Marcin 4691982WARSZAWAM3018M 3900:08:462020-09-05 15:38:5004:46:40.1504:55:26.80+01:56:548:576,7
50MAKOCKI Michal 509SZCZECINM4015M 4000:08:512020-09-05 15:38:5504:46:43.0004:55:34.95+01:56:578:576,7
51LEWANDOWSKI Leszek 485POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAM4016M 4100:07:122020-09-05 15:37:1604:48:31.1004:55:43.70+01:58:459:006,7
52PISTL Jacek 525WYSOKAM3019M 4200:03:302020-09-05 15:33:3404:49:00.5504:52:30.70+01:59:149:016,6
53WALENDA Mateusz 502KS KANAŁEKGARWOLINM3020M 4300:05:162020-09-05 15:35:2004:50:17.5004:55:34.15+02:00:319:046,6
54CYLKE Marcin 481WARSAWM3021M 4400:06:482020-09-05 15:36:5204:50:46.7504:57:35.05+02:01:019:056,6
55SKORNIA Paweł 1452CZEMPIŃ M 4500:01:162020-09-05 15:31:2004:54:34.1504:55:50.20+02:04:489:126,5
56ROGOWSKI Tomasz 494UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM3022M 4600:00:202020-09-05 15:30:2404:57:15.0004:57:35.35+02:07:299:176,5
57MORAWSKI Grzegorz 464POCZDAMM3023M 4700:06:552020-09-05 15:36:5904:59:08.7005:06:04.45+02:09:229:206,4
58WIKLIŃSKI Jarosław 465CZYSTA AMATORKAMARKIM4017M 4800:06:262020-09-05 15:36:3005:05:42.6005:12:08.90+02:15:569:336,3
59OKŁA Patrycja 542BUSZKOWYK305K 1100:04:352020-09-05 15:34:3905:09:30.1505:14:05.65+02:19:449:406,2
60RUDZIEWICZ Urszula 538SZCZECINK306K 1200:02:162020-09-05 15:32:2005:11:17.8005:13:34.25+02:21:329:436,2
61KRZYŻEWSKI Roger 533KRAKÓWM3024M 4900:03:152020-09-05 15:33:1905:14:58.4005:18:14.35+02:25:129:506,1
62SIWEK Jagoda 452WESOŁE OPONKI Z PRZYGÓRZAPRZYGÓRZEK182K 1300:07:532020-09-05 15:37:5705:15:43.9005:23:37.20+02:25:589:526,1
63MAZUR Marek 501WAŁBRZYCHM4018M 5000:02:312020-09-05 15:32:3505:19:20.3005:21:51.55+02:29:349:586,0
64LESZCZYŃSKA Weronika 1463Syberian Husky TeamDESZCZNO K 1400:00:152020-09-05 15:30:1905:19:25.5505:19:41.25+02:29:399:586,0
65MATUSIAK Mateusz 466WWW.ARDENTCOACH.COMWROCŁAWM3025M 5100:06:342020-09-05 15:36:3805:21:06.5505:27:40.80+02:31:2010:026,0
66MADEJ Weronika 532KRAKÓWK183K 1500:03:062020-09-05 15:33:1005:27:12.1005:30:18.50+02:37:2610:135,9
67SKORNIAK Katarzyna 555POZNAŃK307K 1600:07:372020-09-05 15:37:4105:29:31.6505:37:09.40+02:39:4510:175,8
68PĘKAŁA Dawid 477ŻARY RUNNERS TEAMZIELONA GÓRAM4019M 5200:28:472020-09-05 15:58:5105:41:51.9506:10:39.45+02:52:0610:415,6
69SZYCHALSKI Kamil 515CZĘSTOCHOWAM185M 5300:05:352020-09-05 15:35:3905:42:51.7005:48:27.40+02:53:0510:425,6
70OLESIAK Rafal 507WANCERZÓWM3026M 5400:05:522020-09-05 15:35:5605:42:57.3005:48:50.00+02:53:1110:435,6
71NOWAK Magdalena 421CZĘSTOCHOWAK308K 1700:05:262020-09-05 15:35:3005:42:58.3505:48:25.20+02:53:1210:435,6
72CEKUS Bartosz 506CROSSFIT CZĘSTOCHOWA/BPCONCEPTCZĘSTOCHOWAM3027M 5500:05:392020-09-05 15:35:4305:43:08.4005:48:47.85+02:53:2210:435,6
73SZWARC Grzegorz 487POZNAŃM3028M 5600:01:542020-09-05 15:31:5805:43:47.7005:45:41.75+02:54:0110:445,6
74LEDNICKI Michał 490SKÓRZEWOM3029M 5700:01:452020-09-05 15:31:4905:44:18.2005:46:04.05+02:54:3210:455,6
75LEDNICKA Lidia 489SKÓRZEWOK309K 1800:01:382020-09-05 15:31:4205:44:25.5505:46:04.25+02:54:3910:455,6
76SOWIŃSKI Błażej 530EKSTREMALNY TATAOSIEM3030M 5800:01:272020-09-05 15:31:3105:46:50.0005:48:17.25+02:57:0410:505,5
77KOWALSKI Andrzej 510NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM3031M 5900:02:112020-09-05 15:32:1506:01:07.4006:03:18.85+03:11:2111:175,3
78IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta 511NAPRZÓDWARSZAWAK404K 1900:02:072020-09-05 15:32:1106:01:11.2506:03:18.55+03:11:2511:175,3
79SYNOWIEC-JUDA Agata 545JELENIA GÓRAK405K 2000:02:422020-09-05 15:32:4606:03:10.4506:05:53.20+03:13:2411:205,3
80WALUGA Michał 547WROCŁAWM4020M 6000:08:022020-09-05 15:38:0606:03:38.6006:11:40.90+03:13:5211:215,3
81HAGEL Julita 453LUBINK3010K 2100:04:172020-09-05 15:34:2106:07:22.6506:11:40.40+03:17:3611:285,2
82LANGE Hanna 551ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK406K 2200:01:022020-09-05 15:31:0606:08:38.4006:09:40.75+03:18:5211:315,2
83GÓRNA Aldona 552ŚREMK407K 2300:01:092020-09-05 15:31:1306:08:39.4506:09:48.60+03:18:5311:315,2
84KACZMAREK Piotr 1460Kaczmarek TeamSKAWINA M 6100:05:012020-09-05 15:35:0506:09:44.6506:14:45.70+03:19:5811:335,2
85KACZMAREK Jan 531KACZMAREK TEAMMIESZKOWICEM601M 6200:04:522020-09-05 15:34:5606:09:52.4006:14:44.90+03:20:0611:335,2
86KOŃ Aleksandra 1462EKIPA LIPALIPA K 2400:05:082020-09-05 15:35:1206:17:31.3506:22:39.50+03:27:4511:475,1
87SZERSZEŃ Małgorzata 488PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK408K 2500:00:542020-09-05 15:30:5806:27:47.7006:28:42.15+03:38:0112:075,0
88TALAJKO Dorota 491KLUB KOMEDIOWYWARSZAWAK409K 2600:00:502020-09-05 15:30:5406:27:58.8006:28:49.40+03:38:1312:074,9
89KITA Michał 516PĘDZĄ Y W MIEJSCUWROCŁAWM4021M 6300:00:032020-09-05 15:30:07   
90KNOBLOCH Ewa 534ET TEAMWARSZAWAM4022M 6400:02:492020-09-05 15:32:53   
91APANASEWICZ Dominika 499WARSZAWAK4010K 2700:09:072020-09-05 15:39:11   
92JERSZ Bartosz 498WOLSZTYNM4023M 6500:09:172020-09-05 15:39:21   
93MIRECKI Tomasz 495DOPIEWIECM4024M 6603:42:112020-09-05 19:12:15   
KNOBLOCH Tomasz 535ET TEAMWARSZAWAK40DNF2020-09-05 15:33:00 DNF DNF--
ŚWIĄDER Mirosław 523INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL TEAMKOLBUDYM50DNF2020-09-05 15:30:45 DNF DNF--
Znaleziono 95 wynik(ów)