KAMIENNA TRZYDZIESTKA

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
32 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
123
Wystartowało:
95
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
89
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startu
   
1BARANOW Łukasz 550PLATERÓWM1800:00:022020-09-05 15:30:06
2ŚWIDA Adam 457MFINANSEWROCŁAWM3000:00:022020-09-05 15:30:06
3KUBIAK Jagoda 527WEJHEROWOK3000:00:022020-09-05 15:30:06
4KITA Michał 516PĘDZĄ Y W MIEJSCUWROCŁAWM4000:00:032020-09-05 15:30:07
5KLIMCZAK Mikołaj 548PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM1800:00:032020-09-05 15:30:07
6FONAŁ Michał 544JELENIA GÓRAM3000:00:032020-09-05 15:30:07
7CHODOROWSKI Krzysztof 462PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM3000:00:032020-09-05 15:30:07
8WITEK Karolina 500JAROCINK1800:00:032020-09-05 15:30:07
9TERZONI Christian 528PANDA TEAMCASTELNOVO NE MONTIM3000:00:042020-09-05 15:30:08
10KUCHARCZYK Maciej 503MARCIN ŚWIERC TEAMCHOSZCZNOM4000:00:042020-09-05 15:30:08
11WASIK Robert 479WROCŁAWM3000:00:042020-09-05 15:30:08
12KUTYBA Mariusz 455POZNAŃM4000:00:052020-09-05 15:30:09
13FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 517WROCŁAWK4000:00:142020-09-05 15:30:18
14LESZCZYŃSKA Weronika 1463Syberian Husky TeamDESZCZNO00:00:152020-09-05 15:30:19
15KUŚPIT Przemek 512WARSZAWAM3000:00:182020-09-05 15:30:22
16ROGOWSKI Tomasz 494UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM3000:00:202020-09-05 15:30:24
17WĄCHAŁA Damian 497KROSNO ODRZAŃSKIEM3000:00:292020-09-05 15:30:33
18PAWLAK Bartosz 549OSTRÓW WIELKOPOLSKIM3000:00:302020-09-05 15:30:34
19SUCHENIA Iwona 524WWW.RUN-PASSION.PLREDAK3000:00:372020-09-05 15:30:41
20RUTKOWSKI Jakub 474POZNAŃM3000:00:492020-09-05 15:30:53
21TALAJKO Dorota 491KLUB KOMEDIOWYWARSZAWAK4000:00:502020-09-05 15:30:54
22SZERSZEŃ Małgorzata 488PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK4000:00:542020-09-05 15:30:58
23LANGE Hanna 551ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK4000:01:022020-09-05 15:31:06
24GÓRNA Aldona 552ŚREMK4000:01:092020-09-05 15:31:13
25STOPYRA Grzegorz 546WARSZAWAM4000:01:102020-09-05 15:31:14
26SKORNIA Paweł 1452CZEMPIŃ00:01:162020-09-05 15:31:20
27LANGE Szymon 553RUNNER'S POWERŚREMM4000:01:222020-09-05 15:31:26
28SOWIŃSKI Błażej 530EKSTREMALNY TATAOSIEM3000:01:272020-09-05 15:31:31
29PAZDAN Piotr 492KOWARYM3000:01:322020-09-05 15:31:36
30LEDNICKA Lidia 489SKÓRZEWOK3000:01:382020-09-05 15:31:42
31LEDNICKI Michał 490SKÓRZEWOM3000:01:452020-09-05 15:31:49
32SZWARC Grzegorz 487POZNAŃM3000:01:542020-09-05 15:31:58
33AID Patryk 1457ObozyGórskie.plBŁONIE00:01:592020-09-05 15:32:03
34IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta 511NAPRZÓDWARSZAWAK4000:02:072020-09-05 15:32:11
35KOWALSKI Andrzej 510NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM3000:02:112020-09-05 15:32:15
36RUDZIEWICZ Urszula 538SZCZECINK3000:02:162020-09-05 15:32:20
37OLSZEWSKI Michał 536MSPORTTEAMPOLKOWICEM4000:02:232020-09-05 15:32:27
38MAZUR Marek 501WAŁBRZYCHM4000:02:312020-09-05 15:32:35
39MICHALIK Izabela 458SZKLARSKA PORĘBAK4000:02:362020-09-05 15:32:40
40SYNOWIEC-JUDA Agata 545JELENIA GÓRAK4000:02:422020-09-05 15:32:46
41KNOBLOCH Ewa 534ET TEAMWARSZAWAM4000:02:492020-09-05 15:32:53
42MADEJ Weronika 532KRAKÓWK1800:03:062020-09-05 15:33:10
43KRZYŻEWSKI Roger 533KRAKÓWM3000:03:152020-09-05 15:33:19
44KOCHEL Paweł 1454KOWARY00:03:222020-09-05 15:33:26
45PISTL Jacek 525WYSOKAM3000:03:302020-09-05 15:33:34
46CZUCHNOWSKI Daniel 460OSTEOMEDWAŁBRZYCHM4000:03:382020-09-05 15:33:42
47TARNOWSKI Marcin 526JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4000:03:442020-09-05 15:33:48
48KIELAR Łukasz 537BIEGOLASKOSZALINM4000:03:532020-09-05 15:33:57
49DUCZYŃSKI Maciej 541VEGERUNNERSPRUSZKOWM3000:04:002020-09-05 15:34:04
50RESPONDEK Anna 467ZIELONA GÓRAK3000:04:092020-09-05 15:34:13
51HAGEL Julita 453LUBINK3000:04:172020-09-05 15:34:21
52DOBIJA Jacek 486WĄS NA TATRZAŃSKIEJZIELONA GÓRAM1800:04:252020-09-05 15:34:29
53OKŁA Patrycja 542BUSZKOWYK3000:04:352020-09-05 15:34:39
54GRABOWSKA Justyna 519HTF LUDWIK SIKORSKIŁÓDŹK4000:04:442020-09-05 15:34:48
55KACZMAREK Jan 531KACZMAREK TEAMMIESZKOWICEM6000:04:522020-09-05 15:34:56
56KACZMAREK Piotr 1460Kaczmarek TeamSKAWINA00:05:012020-09-05 15:35:05
57KOŃ Aleksandra 1462EKIPA LIPALIPA00:05:082020-09-05 15:35:12
58WALENDA Mateusz 502KS KANAŁEKGARWOLINM3000:05:162020-09-05 15:35:20
59NOWAK Magdalena 421CZĘSTOCHOWAK3000:05:262020-09-05 15:35:30
60SZYCHALSKI Kamil 515CZĘSTOCHOWAM1800:05:352020-09-05 15:35:39
61CEKUS Bartosz 506CROSSFIT CZĘSTOCHOWA/BPCONCEPTCZĘSTOCHOWAM3000:05:392020-09-05 15:35:43
62OLESIAK Rafal 507WANCERZÓWM3000:05:522020-09-05 15:35:56
63SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 539KB MARATON TUREKTUREKK3000:06:122020-09-05 15:36:16
64CYBULSKI Piotr 472GÓRAM4000:06:182020-09-05 15:36:22
65WIKLIŃSKI Jarosław 465CZYSTA AMATORKAMARKIM4000:06:262020-09-05 15:36:30
66MARCZAK Tomasz 463CZYSTA AMATORKAWARSZAWAM4000:06:312020-09-05 15:36:35
67MATUSIAK Mateusz 466WWW.ARDENTCOACH.COMWROCŁAWM3000:06:342020-09-05 15:36:38
68SWIANIEWICZ Stanisław 482CHOTOMÓWM3000:06:412020-09-05 15:36:45
69CYLKE Marcin 481WARSAWM3000:06:482020-09-05 15:36:52
70MORAWSKI Grzegorz 464POCZDAMM3000:06:552020-09-05 15:36:59
71BAJSAROWICZ Marlena 1455JELCZ-LASKOWICE00:07:052020-09-05 15:37:09
72LEWANDOWSKI Leszek 485POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAM4000:07:122020-09-05 15:37:16
73KACZMAREK Radosław 1461RaDzikiWROCŁAW00:07:182020-09-05 15:37:22
74KOZIOŁ Grzegorz 513EY GDS POLAND RUN4FUNGLIWICEM3000:07:212020-09-05 15:37:25
75WIERTEL Łukasz 543KAMIONKIM3000:07:322020-09-05 15:37:36
76SKORNIAK Katarzyna 555POZNAŃK3000:07:372020-09-05 15:37:41
77MICHAŁOWSKI Marcin 508M4000:07:472020-09-05 15:37:51
78SIWEK Jagoda 452WESOŁE OPONKI Z PRZYGÓRZAPRZYGÓRZEK1800:07:532020-09-05 15:37:57
79WALUGA Michał 547WROCŁAWM4000:08:022020-09-05 15:38:06
80MARCHWICKI Arkadiusz 520FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃM3000:08:102020-09-05 15:38:14
81MARCHWICKI Maciej 518KALISZM1800:08:172020-09-05 15:38:21
82MACHUL Ewa 1459WARSZAWA00:08:232020-09-05 15:38:27
83POLAK Jacek 504WARSZAWAM4000:08:302020-09-05 15:38:34
84KUJACZYŃSKI Paweł 505TURNEOTORUŃM3000:08:382020-09-05 15:38:42
85KRASUSKI Marcin 4691982WARSZAWAM3000:08:462020-09-05 15:38:50
86MAKOCKI Michal 509SZCZECINM4000:08:512020-09-05 15:38:55
87GRYKIEL Tomasz 478KS JULIANPOZNAŃM4000:08:582020-09-05 15:39:02
88APANASEWICZ Dominika 499WARSZAWAK4000:09:072020-09-05 15:39:11
89JERSZ Bartosz 498WOLSZTYNM4000:09:172020-09-05 15:39:21
90SNARSKI Piotr 484ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3000:09:222020-09-05 15:39:26
91PŁÓCIENNICZAK Jakub 514DREAM RUNWARSZAWAM4000:09:492020-09-05 15:39:53
92PĘKAŁA Dawid 477ŻARY RUNNERS TEAMZIELONA GÓRAM4000:28:472020-09-05 15:58:51
93MIRECKI Tomasz 495DOPIEWIECM4003:42:112020-09-05 19:12:15
ŚWIĄDER Mirosław 523INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL TEAMKOLBUDYM50DNF2020-09-05 15:30:45
KNOBLOCH Tomasz 535ET TEAMWARSZAWAK40DNF2020-09-05 15:33:00
Znaleziono 95 wynik(ów)