KAMIENNA TRZYDZIESTKA

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
32 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
123
Wystartowało:
95
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
89
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
32km
Czas
brutto
32km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITEK Karolina 500JAROCINK181K 100:00:032020-09-05 15:30:0703:32:25.5003:32:28.80 6:389,0
2KUBIAK Jagoda 527WEJHEROWOK301K 200:00:022020-09-05 15:30:0603:56:07.0003:56:09.60+00:23:417:228,1
3FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 517WROCŁAWK401K 400:00:142020-09-05 15:30:1804:06:27.7504:06:42.25+00:34:027:427,8
4RESPONDEK Anna 467ZIELONA GÓRAK302K 600:04:092020-09-05 15:34:1304:15:55.0504:20:04.15+00:43:297:597,5
5SUCHENIA Iwona 524WWW.RUN-PASSION.PLREDAK303K 700:00:372020-09-05 15:30:4104:18:13.1504:18:50.30+00:45:478:047,4
6SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 539KB MARATON TUREKTUREKK304K 800:06:122020-09-05 15:36:1604:38:38.8004:44:51.25+01:06:138:426,9
7GRABOWSKA Justyna 519HTF LUDWIK SIKORSKIŁÓDŹK402K 900:04:442020-09-05 15:34:4804:39:52.1004:44:36.60+01:07:268:446,9
8MICHALIK Izabela 458SZKLARSKA PORĘBAK403K 1000:02:362020-09-05 15:32:4004:41:15.6004:43:52.35+01:08:508:476,8
9OKŁA Patrycja 542BUSZKOWYK305K 1100:04:352020-09-05 15:34:3905:09:30.1505:14:05.65+01:37:049:406,2
10RUDZIEWICZ Urszula 538SZCZECINK306K 1200:02:162020-09-05 15:32:2005:11:17.8005:13:34.25+01:38:529:436,2
11SIWEK Jagoda 452WESOŁE OPONKI Z PRZYGÓRZAPRZYGÓRZEK182K 1300:07:532020-09-05 15:37:5705:15:43.9005:23:37.20+01:43:189:526,1
12MADEJ Weronika 532KRAKÓWK183K 1500:03:062020-09-05 15:33:1005:27:12.1005:30:18.50+01:54:4610:135,9
13SKORNIAK Katarzyna 555POZNAŃK307K 1600:07:372020-09-05 15:37:4105:29:31.6505:37:09.40+01:57:0610:175,8
14NOWAK Magdalena 421CZĘSTOCHOWAK308K 1700:05:262020-09-05 15:35:3005:42:58.3505:48:25.20+02:10:3210:435,6
15LEDNICKA Lidia 489SKÓRZEWOK309K 1800:01:382020-09-05 15:31:4205:44:25.5505:46:04.25+02:12:0010:455,6
16IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta 511NAPRZÓDWARSZAWAK404K 1900:02:072020-09-05 15:32:1106:01:11.2506:03:18.55+02:28:4511:175,3
17SYNOWIEC-JUDA Agata 545JELENIA GÓRAK405K 2000:02:422020-09-05 15:32:4606:03:10.4506:05:53.20+02:30:4411:205,3
18HAGEL Julita 453LUBINK3010K 2100:04:172020-09-05 15:34:2106:07:22.6506:11:40.40+02:34:5711:285,2
19LANGE Hanna 551ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK406K 2200:01:022020-09-05 15:31:0606:08:38.4006:09:40.75+02:36:1211:315,2
20GÓRNA Aldona 552ŚREMK407K 2300:01:092020-09-05 15:31:1306:08:39.4506:09:48.60+02:36:1311:315,2
21SZERSZEŃ Małgorzata 488PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK408K 2500:00:542020-09-05 15:30:5806:27:47.7006:28:42.15+02:55:2212:075,0
22TALAJKO Dorota 491KLUB KOMEDIOWYWARSZAWAK409K 2600:00:502020-09-05 15:30:5406:27:58.8006:28:49.40+02:55:3312:074,9
23APANASEWICZ Dominika 499WARSZAWAK4010K 2700:09:072020-09-05 15:39:11   
KNOBLOCH Tomasz 535ET TEAMWARSZAWAK40DNF2020-09-05 15:33:00 DNF DNF--
Znaleziono 24 wynik(ów)