KAMIENNA TRZYDZIESTKA

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
32 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
123
Wystartowało:
95
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
89
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
32km
Czas
brutto
32km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TERZONI Christian 528PANDA TEAMCASTELNOVO NE MONTIM301M 300:00:042020-09-05 15:30:0803:13:50.9503:13:55.30 6:039,9
2PAZDAN Piotr 492KOWARYM302M 400:01:322020-09-05 15:31:3603:15:11.8503:16:44.75+00:01:206:069,8
3ŚWIDA Adam 457MFINANSEWROCŁAWM303M 500:00:022020-09-05 15:30:0603:16:03.7003:16:06.15+00:02:126:079,8
4FONAŁ Michał 544JELENIA GÓRAM304M 700:00:032020-09-05 15:30:0703:21:28.8003:21:32.20+00:07:376:179,5
5PAWLAK Bartosz 549OSTRÓW WIELKOPOLSKIM305M 800:00:302020-09-05 15:30:3403:24:09.0503:24:39.45+00:10:186:229,4
6CHODOROWSKI Krzysztof 462PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM306M 1000:00:032020-09-05 15:30:0703:30:52.7003:30:56.00+00:17:016:359,1
7WĄCHAŁA Damian 497KROSNO ODRZAŃSKIEM307M 1300:00:292020-09-05 15:30:3303:38:59.3503:39:28.65+00:25:086:508,8
8WASIK Robert 479WROCŁAWM308M 1400:00:042020-09-05 15:30:0803:40:37.7503:40:42.30+00:26:466:538,7
9SNARSKI Piotr 484ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM309M 1500:09:222020-09-05 15:39:2603:42:10.6003:51:32.65+00:28:196:568,6
10SWIANIEWICZ Stanisław 482CHOTOMÓWM3010M 1600:06:412020-09-05 15:36:4503:51:38.2503:58:19.90+00:37:477:148,3
11RUTKOWSKI Jakub 474POZNAŃM3011M 2300:00:492020-09-05 15:30:5304:15:04.8504:15:54.15+01:01:137:587,5
12KUŚPIT Przemek 512WARSZAWAM3012M 2500:00:182020-09-05 15:30:2204:24:13.1004:24:32.00+01:10:228:157,3
13KOZIOŁ Grzegorz 513EY GDS POLAND RUN4FUNGLIWICEM3013M 2700:07:212020-09-05 15:37:2504:26:08.6004:33:30.55+01:12:178:197,2
14WIERTEL Łukasz 543KAMIONKIM3014M 3000:07:322020-09-05 15:37:3604:29:27.7004:37:00.05+01:15:368:257,1
15MARCHWICKI Arkadiusz 520FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃM3015M 3100:08:102020-09-05 15:38:1404:29:57.6504:38:08.60+01:16:068:267,1
16KUJACZYŃSKI Paweł 505TURNEOTORUŃM3016M 3300:08:382020-09-05 15:38:4204:36:53.8504:45:32.20+01:23:028:396,9
17DUCZYŃSKI Maciej 541VEGERUNNERSPRUSZKOWM3017M 3700:04:002020-09-05 15:34:0404:39:54.0504:43:54.85+01:26:038:446,9
18KRASUSKI Marcin 4691982WARSZAWAM3018M 3900:08:462020-09-05 15:38:5004:46:40.1504:55:26.80+01:32:498:576,7
19PISTL Jacek 525WYSOKAM3019M 4200:03:302020-09-05 15:33:3404:49:00.5504:52:30.70+01:35:099:016,6
20WALENDA Mateusz 502KS KANAŁEKGARWOLINM3020M 4300:05:162020-09-05 15:35:2004:50:17.5004:55:34.15+01:36:269:046,6
21CYLKE Marcin 481WARSAWM3021M 4400:06:482020-09-05 15:36:5204:50:46.7504:57:35.05+01:36:559:056,6
22ROGOWSKI Tomasz 494UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM3022M 4600:00:202020-09-05 15:30:2404:57:15.0004:57:35.35+01:43:249:176,5
23MORAWSKI Grzegorz 464POCZDAMM3023M 4700:06:552020-09-05 15:36:5904:59:08.7005:06:04.45+01:45:179:206,4
24KRZYŻEWSKI Roger 533KRAKÓWM3024M 4900:03:152020-09-05 15:33:1905:14:58.4005:18:14.35+02:01:079:506,1
25MATUSIAK Mateusz 466WWW.ARDENTCOACH.COMWROCŁAWM3025M 5100:06:342020-09-05 15:36:3805:21:06.5505:27:40.80+02:07:1510:026,0
26OLESIAK Rafal 507WANCERZÓWM3026M 5400:05:522020-09-05 15:35:5605:42:57.3005:48:50.00+02:29:0610:435,6
27CEKUS Bartosz 506CROSSFIT CZĘSTOCHOWA/BPCONCEPTCZĘSTOCHOWAM3027M 5500:05:392020-09-05 15:35:4305:43:08.4005:48:47.85+02:29:1710:435,6
28SZWARC Grzegorz 487POZNAŃM3028M 5600:01:542020-09-05 15:31:5805:43:47.7005:45:41.75+02:29:5610:445,6
29LEDNICKI Michał 490SKÓRZEWOM3029M 5700:01:452020-09-05 15:31:4905:44:18.2005:46:04.05+02:30:2710:455,6
30SOWIŃSKI Błażej 530EKSTREMALNY TATAOSIEM3030M 5800:01:272020-09-05 15:31:3105:46:50.0005:48:17.25+02:32:5910:505,5
31KOWALSKI Andrzej 510NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM3031M 5900:02:112020-09-05 15:32:1506:01:07.4006:03:18.85+02:47:1611:175,3
Znaleziono 31 wynik(ów)