KAMIENNA TRZYDZIESTKA

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
32 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
123
Wystartowało:
95
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
89
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
32km
Czas
brutto
32km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KUTYBA Mariusz 455POZNAŃM401M 900:00:052020-09-05 15:30:0903:27:33.8003:27:39.05 6:299,3
2KUCHARCZYK Maciej 503MARCIN ŚWIERC TEAMCHOSZCZNOM402M 1100:00:042020-09-05 15:30:0803:32:58.0503:33:02.90+00:05:246:399,0
3MICHAŁOWSKI Marcin 508M403M 1700:07:472020-09-05 15:37:5103:52:36.0004:00:23.00+00:25:027:168,3
4GRYKIEL Tomasz 478KS JULIANPOZNAŃM404M 1900:08:582020-09-05 15:39:0204:04:12.4004:13:10.75+00:36:387:377,9
5PŁÓCIENNICZAK Jakub 514DREAM RUNWARSZAWAM405M 2200:09:492020-09-05 15:39:5304:12:10.2504:21:59.95+00:44:367:527,6
6STOPYRA Grzegorz 546WARSZAWAM406M 2400:01:102020-09-05 15:31:1404:22:23.0004:23:33.90+00:54:498:117,3
7LANGE Szymon 553RUNNER'S POWERŚREMM407M 2600:01:222020-09-05 15:31:2604:25:06.5004:26:28.75+00:57:328:177,2
8MARCZAK Tomasz 463CZYSTA AMATORKAWARSZAWAM408M 2800:06:312020-09-05 15:36:3504:28:52.1504:35:23.95+01:01:188:247,1
9POLAK Jacek 504WARSZAWAM409M 2900:08:302020-09-05 15:38:3404:29:27.1504:37:57.70+01:01:538:257,1
10KIELAR Łukasz 537BIEGOLASKOSZALINM4010M 3200:03:532020-09-05 15:33:5704:34:14.5004:38:07.50+01:06:408:347,0
11TARNOWSKI Marcin 526JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4011M 3400:03:442020-09-05 15:33:4804:38:52.6504:42:37.45+01:11:188:426,9
12CZUCHNOWSKI Daniel 460OSTEOMEDWAŁBRZYCHM4012M 3500:03:382020-09-05 15:33:4204:38:59.0504:42:37.55+01:11:258:436,9
13CYBULSKI Piotr 472GÓRAM4013M 3600:06:182020-09-05 15:36:2204:39:07.1504:45:25.95+01:11:338:436,9
14OLSZEWSKI Michał 536MSPORTTEAMPOLKOWICEM4014M 3800:02:232020-09-05 15:32:2704:40:49.9004:43:13.20+01:13:168:466,8
15MAKOCKI Michal 509SZCZECINM4015M 4000:08:512020-09-05 15:38:5504:46:43.0004:55:34.95+01:19:098:576,7
16LEWANDOWSKI Leszek 485POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAM4016M 4100:07:122020-09-05 15:37:1604:48:31.1004:55:43.70+01:20:579:006,7
17WIKLIŃSKI Jarosław 465CZYSTA AMATORKAMARKIM4017M 4800:06:262020-09-05 15:36:3005:05:42.6005:12:08.90+01:38:089:336,3
18MAZUR Marek 501WAŁBRZYCHM4018M 5000:02:312020-09-05 15:32:3505:19:20.3005:21:51.55+01:51:469:586,0
19PĘKAŁA Dawid 477ŻARY RUNNERS TEAMZIELONA GÓRAM4019M 5200:28:472020-09-05 15:58:5105:41:51.9506:10:39.45+02:14:1810:415,6
20WALUGA Michał 547WROCŁAWM4020M 6000:08:022020-09-05 15:38:0606:03:38.6006:11:40.90+02:36:0411:215,3
21KITA Michał 516PĘDZĄ Y W MIEJSCUWROCŁAWM4021M 6300:00:032020-09-05 15:30:07   
22KNOBLOCH Ewa 534ET TEAMWARSZAWAM4022M 6400:02:492020-09-05 15:32:53   
23JERSZ Bartosz 498WOLSZTYNM4023M 6500:09:172020-09-05 15:39:21   
24MIRECKI Tomasz 495DOPIEWIECM4024M 6603:42:112020-09-05 19:12:15   
Znaleziono 24 wynik(ów)