KAMUS MARATON - BIEG 10,5KM

Organizator/ Organizer:
Klub Sportowy „Kamus Maraton”
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
Osieki
Dystans/ Distance:
10.549 km
Zgłoszonych/ Registered:
33
Wystartowało/ Started:
30
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
29
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.27km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5.27kmCzas
netto
10.549km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ORZECHOWSKI Kamil 125TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN1M 100:21:2400:39:45.55 3:4615.9
2MAJEWSKI Łukasz 105PARKRUN TORUŃTORUŃM-OPEN2M 200:24:0300:46:09.95+00:06:244:2213.7
3MARCINKOWSKI Błażej 108AKPB MARMELTORUŃM-OPEN3M 300:24:0400:46:12.70+00:06:274:2213.7
4SZUMSKI Sławomir 116KM TRUCHCIK ŁUBIANKAOSIEKM-OPEN4M 400:25:1500:49:08.20+00:09:224:3912.9
5GRUPA Rafał 121TORUŃM-OPEN5M 500:26:5100:50:59.10+00:11:134:4912.4
6WOJCIECHOWSKI Piotr 123GRONOWOM-OPEN6M 600:26:3600:53:24.35+00:13:385:0311.9
7BARSZCZ Krystian 122OSIEK NAD WISŁĄM-OPEN8M 700:28:1100:54:50.75+00:15:055:1111.5
8TYMIŃSKI Marcin 118FIT-BALANCESTAJENCZYNKIM-OPEN7M 800:27:4200:54:49.20+00:15:035:1111.5
9MULARZ Jacek 131TORUŃM-OPEN9M 900:28:2300:55:28.55+00:15:435:1511.4
10HORODYSKI Maciej 111WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-OPEN10M 1000:31:0600:59:13.55+00:19:285:3610.7
11PISAREK Daniel 112TORUŃM-OPEN11M 1100:32:4001:00:19.85+00:20:345:4310.5
12WOLSKI Sebastian 109KARTOFLE TEAMTORUŃM-OPEN12M 1200:30:5901:02:06.60+00:22:215:5310.2
13DOBUSZYŃSKA Agata 107PARKRUN TORUŃTORUŃK-OPEN1K 100:35:0301:06:38.55+00:26:536:189.5
14CZARNY Przemysław 101OSIEK NAD WISŁĄM-OPEN13M 1300:33:4801:07:35.90+00:27:506:249.4
15SIEMIŃSKI Ryszard 124TORUŃM-OPEN14M 1400:33:5001:07:51.35+00:28:056:259.3
16OLSZEWSKI Jacek 110KB OLSZESIETORUŃM-OPEN15M 1500:34:5201:08:21.45+00:28:356:289.3
17ZAŁUCKA Michalina 129STARISGŁOGOWOK-OPEN2K 200:37:3001:08:27.80+00:28:426:299.2
18PRUS Janusz 126OSIEK NAD WISŁĄM-OPEN16M 1600:35:3101:08:36.90+00:28:516:309.2
19REJNOWSKI Jan 132INOWROCŁAWM-OPEN17M 1700:36:3901:08:59.20+00:29:136:329.2
20GOLA Grzegorz 114MARKOWOM-OPEN18M 1800:37:2601:13:18.00+00:33:326:568.6
21KOŁOCZEK Beata 128TORUŃK-OPEN3K 300:38:2101:15:57.85+00:36:127:128.3
22NAPIÓRSKA Karolina 102TORUŃK-OPEN4K 400:40:0001:18:12.00+00:38:267:248.1
23ZIÓŁKOWSKI Józef 64TORUŃM-OPEN19M 1900:39:2401:18:51.75+00:39:067:288
24MYTLEWSKA Ewelina 119OSIEK NAD WISŁĄK-OPEN5K 500:42:5201:19:33.90+00:39:487:328
25MYTLEWSKI Andrzej 120OSIEK NAD WISŁĄM-OPEN20M 2000:42:5901:23:55.55+00:44:107:577.5
26KORALEWSKI Robert 130OSIEKM-OPEN21M 2100:43:5501:25:15.10+00:45:298:047.4
27KORALEWSKA Agnieszka 115OSIEK NAD WISŁAK-OPEN6K 600:43:5601:25:16.30+00:45:308:047.4
28KĘDZIERSKI Zenon 117GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-OPEN22M 2200:42:4801:26:01.65+00:46:168:097.4
29DANIK Krzysztof 12OPOLEM-OPEN23M 2300:48:2601:45:29.55+01:05:449:596
30NOWACKI Michał 90NWTTORUŃM-OPEN24M 2400:36:23+00:28:116:249.4
Znaleziono 30 wynik(ów)