KAMUS NORDIC WALKING

Organizator/ Organizer:
Klub Sportowy „Kamus Maraton”
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
Osieki
Dystans/ Distance:
10.549 km
Zgłoszonych/ Registered:
49
Wystartowało/ Started:
43
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
42
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time5.3kmCzas
netto
10.549km
Czas
brutto
10.549km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BOGACKI Sławek 168ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K.TORUNIAM-OPEN1M 100:00:0100:39:3501:15:17.9001:15:19.55 7:088.4
2GIERSZEWSKI Arkadiusz 184CHOJNICEM-OPEN2M 200:00:0100:40:4001:17:55.2001:17:57.15+00:02:377:238.1
3NOWAK Aleksandra 156CZYŚCIK TEAMSOLEC KUJAWSKIK-OPEN1K 100:00:0400:42:2801:21:33.6001:21:37.90+00:06:157:437.8
4MAŁKIEWICZ Jacek 153SOLEC KUJAWSKIM-OPEN3M 300:00:0100:42:3301:21:36.3001:21:37.95+00:06:187:447.8
5KOZŁOWSKA Danuta 148NORDIC WALKING ZA UŚMIECHOSIEK NAD WISŁĄK-OPEN2K 200:00:0100:45:2501:28:13.0501:28:14.75+00:12:558:217.2
6KACZMAREK Zofia 154TEAM CZYŚCIKSZCZUTKIK-OPEN3K 300:00:0300:46:2801:28:58.1001:29:01.70+00:13:408:257.1
7KUBIAK Anna 180REKU RUNOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN4K 400:00:0200:48:5901:32:38.9501:32:41.70+00:17:218:466.8
8CZASOWIEC Andrzej 152NORDIC WALKING ZA UŚMIECHTORUŃM-OPEN4M 400:00:0700:49:2701:32:58.7001:33:05.85+00:17:408:486.8
9WOŹNY Agnieszka 157OSIEKK-OPEN5K 500:00:0300:49:2401:32:58.9001:33:02.20+00:17:418:486.8
10REDMER Monika 160TORUŃK-OPEN6K 600:00:0200:49:2401:32:59.0001:33:01.90+00:17:418:486.8
11MAĆKIEWICZ Katarzyna 158OSIEKK-OPEN7K 700:00:0300:49:2501:33:07.1001:33:10.45+00:17:498:496.8
12WOLSKA Żaneta 169KARTOFLE TEAMTORUŃK-OPEN8K 800:00:0600:49:4701:33:25.4001:33:31.75+00:18:078:516.8
13CZURYŃSKA Daria 175LEŚNA KUNAOBORYK-OPEN9K 900:00:0600:49:4801:33:25.4501:33:31.65+00:18:078:516.8
14ŁUKOWSKA Elżbieta 161OSIEKK-OPEN10K 1000:00:0400:49:3301:35:12.0501:35:16.75+00:19:549:016.6
15ZAWADZKI Marcin 106OSIEK NAD WISŁĄM-OPEN5M 500:00:0900:52:1301:36:31.6001:36:40.75+00:21:139:086.6
16DUNAJSKA Justyna 167:)IŁAWAK-OPEN11K 1100:00:0700:52:1701:36:33.4501:36:41.10+00:21:159:096.6
17BUREK Teresa 179NORDIC WALKING ZA UŚMIECHTORUŃK-OPEN12K 1200:00:0600:51:4801:36:35.0001:36:41.35+00:21:179:096.6
18ARASZKIEWICZ Marta 104IŁAWAK-OPEN13K 1300:00:0900:52:1801:38:07.2501:38:16.30+00:22:499:186.5
19ARASZKIEWICZ Monika 162IŁAWAK-OPEN14K 1400:00:0800:52:1801:38:07.9001:38:16.15+00:22:509:186.5
20DURMOWICZ Katarzyna 165OSIEK NAD WISŁĄK-OPEN15K 1500:00:0400:51:4401:38:35.5501:38:39.70+00:23:179:206.4
21BILSKA Dorota 159TORUŃK-OPEN16K 1600:00:0300:51:4601:38:36.0501:38:39.65+00:23:189:206.4
22GRĄBCZEWSKA Jolanta 182TORUŃK-OPEN17K 1700:00:0500:54:0901:38:36.0501:38:41.05+00:23:189:206.4
23CHMIELEWSKI Jan 141TORUŃM-OPEN6M 600:00:0900:52:5501:39:09.6501:39:19.55+00:23:519:236.4
24TYMIŃSKA Agnieszka 176FIT-BALANCESTAJENCZYNKIK-OPEN18K 1800:00:0500:52:3901:39:49.8501:39:55.55+00:24:319:276.3
25PARCIAK Jacek 177STAJENCZYNKIM-OPEN7M 700:00:0600:52:3601:39:50.7501:39:57.05+00:24:329:276.3
26WESOŁOSKA Monika 185TORUŃK-OPEN19K 1900:00:1400:54:0401:41:33.7001:41:47.70+00:26:159:376.2
27SARNIAK Krzysztof 149NORDIC WALKING ZA UŚMIECHSĄSIECZNOM-OPEN8M 800:00:0400:54:0901:43:01.4501:43:05.70+00:27:439:456.1
28KOC-DĄBROWSKA Małgorzata 144NORDIC WALKING ZA UŚMIECHOSIEK N/WISŁĄK-OPEN20K 2000:00:0300:54:0901:43:02.4001:43:05.40+00:27:449:456.1
29PARADOWSKA Barbara 183SILNOK-OPEN21K 2100:00:0500:54:0501:43:44.1501:43:49.35+00:28:269:496.1
30DUNAJSKA Maria 163IŁAWAK-OPEN22K 2200:00:0800:54:1301:44:08.7501:44:16.90+00:28:509:526.1
31DERKOWSKA Beata 187TORUŃK-OPEN23K 2300:41:4200:53:5401:45:52.2002:27:35.10+00:30:3410:026
32PORAZIŃSKA Mirosława 150NORDIC WALKING ZA UŚMIECHOSIEK NAD WISŁĄK-OPEN24K 2400:00:0401:47:23.8001:47:28.50+00:32:0510:105.9
33GÓRECKA Teresa 178NORDIC WALKING ZA UŚMIECHTORUŃK-OPEN25K 2500:00:0601:48:59.4001:49:06.25+00:33:4110:195.8
34RADZIMIŃSKA Ewa 172NORDIC WALKING ZA UŚMIECHTORUŃK-OPEN26K 2600:00:0501:49:01.5501:49:07.45+00:33:4310:205.8
35SULECKI Jan 186DOBRZEJEWICAM-OPEN9M 900:00:0600:57:3601:49:28.7501:49:35.40+00:34:1010:225.8
36RADZYMIŃSKA Krystyna 170NORDIC WALKING ZA UŚMIECHTORUŃK-OPEN27K 2700:00:0700:57:2501:50:11.8501:50:19.30+00:34:5310:265.7
37DUSZYŃSKA Urszula 171NORDIC WALKING ZA UŚMIECHTORUŃK-OPEN28K 2800:00:0501:50:13.9501:50:19.30+00:34:5610:265.7
38AUGUSTYN Mieczysława 174NORDIC WALKING ZA UŚMIECHTORUŃK-OPEN29K 2900:00:0500:57:2401:50:14.3001:50:19.45+00:34:5610:265.7
39CZARNA Marta 143OSIEK NAD WISŁĄK-OPEN30K 3000:00:0200:58:0701:52:57.4501:52:59.85+00:37:3910:425.6
40KĘPA Stanisława 173NORDIC WALKING ZA UŚMIECHTORUŃK-OPEN31K 3100:00:0700:58:2101:54:51.0501:54:58.50+00:39:3310:535.5
41BARCZAK Danuta 166NORDIC WALKING ZA UŚMIECHDZIKOWOK-OPEN32K 3200:00:0401:55:12.4001:55:16.40+00:39:5410:555.5
42MAŁECKA-KUKAWKA Jolanta 146NORDIC WALKING ZA UŚMIECHSĄSIECZNOK-OPEN33K 3300:00:0300:56:4901:55:13.2501:55:16.60+00:39:5510:555.5
43KACZMAREK Jarek 155TEAM CZYŚCIKSZCZUTKIM-OPEN10M 1000:00:1400:47:17+00:07:428:556.7
Znaleziono 43 wynik(ów)