KAMUS PÓŁMARATON

Organizator/ Organizer:
Klub Sportowy „Kamus Maraton”
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
Osieki
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
32
Wystartowało/ Started:
30
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
30
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.3km | 10.6km | 15.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5.3km10.6km15.8kmCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KONIARSKI Janusz 80KUJAWSKO-POMORSKIE.PLPRZYSIEKM50-591M 100:26:3800:50:5301:19:4601:45:25.90 4:5912
2ROSZAK Zbigniew 87TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM30-391M 200:26:3700:51:2201:20:4101:46:18.35+00:00:525:0211.9
3HEYKA Piotr 71TORUŃM18-291M 300:27:2300:52:0901:20:4001:46:58.25+00:01:325:0411.8
4JONATOWSKI Grzegorz 84SILNOM30-392M 400:28:3600:54:1201:24:2601:50:50.05+00:05:245:1511.4
5CZURYŃSKI Marek 68LEŚNA KUNAOBORYM30-393M 500:28:4000:54:3601:24:1501:51:04.70+00:05:385:1511.4
6STALICA Wojciech 82IZOERGCZĘSTOCHOWAM40-491M 600:28:1200:54:0601:24:3201:51:14.30+00:05:485:1611.4
7KARAŚ Marek 69PODGÓRZ TORUŃTORUŃM50-592M 700:28:1700:54:1101:25:3001:52:49.05+00:07:235:2011.2
8PACUSZKA Krzysztof 81ŁUBUDUBUTORUŃM40-492M 800:26:3800:50:4801:21:0501:53:45.15+00:08:195:2311.1
9OLSZEWSKI Andrzej 77ŚLĘZAK TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM50-593M 900:30:4700:58:0701:28:3101:55:08.40+00:09:425:2711
10WICZKOWSKI Gabriel 73ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKM50-594M 1000:30:0100:58:0601:30:1801:59:36.65+00:14:105:4010.6
11REJNOWSKI Michał 70INOWROCŁAWM40-493M 1100:34:3201:04:1101:37:0102:03:34.45+00:18:085:5110.2
12DEMSKI Arkadiusz 88TORUŃM40-494M 1200:31:4301:00:3801:34:4602:05:59.55+00:20:335:5810
13RYGIELSKI Rafał 86LUBICZ GÓRNYM40-495M 1300:31:4301:00:3701:34:4602:06:00.30+00:20:345:5810
14WICZKOWSKA Jolanta 72WŁOCŁAWEKK40-491K 100:35:2301:05:5701:41:2402:11:40.15+00:26:146:149.6
15MILO Adam 66TORUŃM40-496M 1400:31:2601:01:1801:37:1002:11:58.05+00:26:326:159.6
16KARKOWSKA Wiesława 89BARANOWOK50-591K 200:31:3901:02:4901:38:4002:12:44.50+00:27:186:179.5
17NAJDOWSKA Anna 74TORUŃK18-291K 300:33:5601:05:4601:41:3902:14:07.30+00:28:416:219.4
18GRZYBAŁA Andrzej 33KR-B 'EKO' ŁOMŻASIEMIEŃ NADRZECZNYM60+1M 1500:31:4601:01:3301:38:2602:15:29.15+00:30:036:259.3
19MOSIOŁEK Ryszard 63TORUŃM40-497M 1600:34:2501:06:0901:45:0602:19:34.85+00:34:086:369.1
20STRZYŻEWSKI Mirosław 44EDYTORZY UMKOSIEK N/WISŁĄM50-595M 1700:35:4701:08:4301:45:5602:19:39.10+00:34:136:379.1
21GRUSZECZKA Patryk 78POLSKA GRUPA BIEGOWAGRUDZIĄDZM30-394M 1800:32:1501:05:0801:45:2102:23:32.05+00:38:066:488.8
22DROŻDŻAL Maciej 23TORUŃM30-395M 1900:31:3701:06:3701:40:3702:25:14.90+00:39:496:528.7
23ZIELIŃSKA Daria 76POZNAŃK18-292K 400:35:4501:09:4001:49:2602:25:23.70+00:39:576:538.7
24NAPIÓRSKI Maciej 65TORUŃM30-396M 2000:31:5901:03:3401:43:3302:25:28.85+00:40:026:538.7
25KOWALSKA Małgorzata 83OBROWOK40-492K 500:35:1701:08:5501:49:1402:27:18.80+00:41:526:588.6
26NĘDZUSIAK Honorata 79POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIK50-592K 600:36:5001:10:5801:53:0102:29:17.80+00:43:517:048.5
27STOLARSKA Danuta 61WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK/ANETA TEAMWŁOCŁAWEKK60+1K 700:34:4901:08:4901:53:0802:35:31.70+00:50:057:228.1
28CEJKO Sławomir 43BYDGOSZCZM40-498M 2100:39:2501:17:0002:00:5202:42:47.15+00:57:217:427.8
29HELLER Zdzisław 67NIEZRZESZONYKOSZALINM60+2M 2200:40:0001:17:4302:02:1602:44:17.55+00:58:517:477.7
30REMBERK Barbara 75WARSZAWAK40-493K 800:44:5501:28:4802:18:3103:06:49.65+01:21:238:516.8
Znaleziono 30 wynik(ów)