KASZUBSKA PONIEWIERKA - 30KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
30 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
360
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
286
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Prawniczki | Prawnicy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1KWARTA Maciej 547Jw 4846BOLSZEWOOpen M00:00:01
2KOWALKOWSKI Krzysztof 532Lufthansa Systems ActiveGDAŃSKOpen M00:00:01
3ŁUCZKO Grzegorz 729Natural Born Runners TeamPOZNAŃOpen M00:00:01
4TELEPSKI Michał 686LSYP Active / NULLPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M00:00:01
5CHYB Radosław 448runpassion.pl teamGDYNIAOpen M00:00:02
6RUDNICKI Dariusz 641POGÓRZEOpen M00:00:02
7LEŚNIAK Piotr 557TYMBARKOpen M00:00:02
8PAKULA Marcin 604PAKULA TeamGDYNIA ORLOWOOpen M00:00:02
9CHAŁUPA Daniel 445Klub Biegacza GOCHBYTÓWOpen M00:00:02
10ŻAK Paweł 727Browery TeamGDAŃSKOpen M00:00:02
11INDEO Simone 500CAGLIARIOpen M00:00:02
12LACKOWSKI Andrzej 552Aikido UMK ToruńNOWA WIEŚOpen M00:00:02
13ADAMCZYK Tomasz 421Rock&RunWOŁOMINOpen M00:00:03
14WITT Oskar 705GDAŃSKOpen M00:00:03
15ZAWALUK Marcin 716(RT) Runholik TeamJANKOWO GDAŃSKIEOpen M00:00:03
16LARWIŃSKI Patryk 553Pawko runnersWARSZAWAOpen M00:00:03
17GARDENER Jacek 735WARSZAWAOpen M00:00:03
18SOBIERAJ Grzegorz 661Kumple SebanaGDYNIAOpen M00:00:03
19NIKEL Martyna 594Kontener FormyRUMIAOpen K00:00:03
20KOŁAKOWSKI Mikołaj 521EndureREDAOpen M00:00:03
21SOBCZYŃSKI Paweł 660KSBWARSZAWAOpen M00:00:03
22WITFER Jacek 704GDANSKOpen M00:00:03
23GÓRYŃSKI Rafał 757OTK RzeźnikRYBNIKOpen M00:00:03
24SIUDA Adam 655ŁÓDŹOpen M00:00:03
25SIKUT Arkadiusz 653Podgórz ToruńTORUŃOpen M00:00:04
26WIĘCEK Anna 700WROCŁAWOpen K00:00:04
27BŁAŻUK Jarosław 431GDYNIAOpen M00:00:04
28SOWA Paweł 665GDYNIAOpen M00:00:04
29KLIMOWICZ Marek 516GDYNIAOpen M00:00:04
30MĄKA Marcin 576GDYNIAOpen M00:00:04
31PAWELCZAK Karolina 609JAtreujeGDYNIAOpen K00:00:04
32LABUDA Anna 551Akademia Biegowa KartuzyPROKOWOOpen K00:00:04
33TOMICKI Krzysztof 687ŁÓDŹOpen M00:00:04
34JARSKA Hanna 505DĘBOGÓRZEOpen K00:00:04
35SZYMBORSKI Tomek 681Bar WanogaSOPOTOpen M00:00:04
36WOLAŃSKI Tomasz 753RUMIAOpen M00:00:04
37SKALSKI Mateusz 656GLIWICEOpen M00:00:05
38GOŁĄB Jakub 484NapieramyGDAŃSKOpen M00:00:05
39RYGIEL Krzysztof 644WROCŁAWOpen M00:00:05
40ZĘBALA Sławomir 721KB GOCH BYTÓWBYTÓWOpen M00:00:05
41FIGEL Michał 466Miki TeamGDAŃSKOpen M00:00:05
42BROŻYNA Ryszard 728GDYNIAOpen M00:00:05
43ŻYŁA Patryk 726GDAŃSKOpen M00:00:05
44PRYŚKO-GROBELNA Małgorzata 623GDAŃSKOpen K00:00:05
45BILSKI Bartosz 428GDAŃSKOpen M00:00:05
46KAJRUKSZTO Maciej 731arturkurek.pro CASŻYRARDÓWOpen M00:00:05
47SZOLC-NARTOWSKI Bartosz 761OIRP GdańskGDAŃSKOpen M00:00:05
48PRZYBYLSKI Patryk 626TORUŃOpen M00:00:06
49WALCZAK Jędrzej 692GDAŃSKOpen M00:00:06
50LESZCZYŃSKI Tomek 556SZTUMOpen M00:00:06
51BOHUCKI Piotr 737REDAOpen M00:00:06
52KUBALSKI Paweł 542Kowale TeamMŁAWAOpen M00:00:06
53ZIĘBA Beata 723Endure TeamKOŚCIERZYNAOpen K00:00:06
54SŁOMKOWSKI Mateusz 734GDAŃSKOpen M00:00:06
55POSZYTEK Jagoda 620RunedaREDAOpen K00:00:06
56SERAFIN Bartłomiej 648ELBLĄGOpen M00:00:06
57FILIPIAK Anna 468GDYNIAOpen K00:00:06
58MATEJCZYK-WALETKO Dorota 573GDYNIAOpen K00:00:06
59KUBALSKA Dorota 541Kowale TeamMŁAWAOpen K00:00:06
60SZYMAŃSKI Artur 680LOTOS TEAMGDAŃSKOpen M00:00:07
61NAGOW Michał 590BYDGOSZCZOpen M00:00:07
62PIĄTKOWIAK Aleksandra 613gRUNwald team PoznańPOZNAŃOpen K00:00:07
63PAŚNIK Paweł 608Lupus_GOWARSZAWAOpen M00:00:07
64SADOWSKI Grzegorz 645GDAŃSKOpen M00:00:07
65KUBIAK Andrzej 543RUMIAOpen M00:00:07
66KOSTUCH Przemysław 528CHMIELNOOpen M00:00:07
67POLAŃSKI Marcin 618Generat ze SztutowaGDAŃSKOpen M00:00:08
68KASCHEL Patryk 752Baltic SealsTCZEWOpen M00:00:08
69PRZYBORSKI Michał 625GDYNIAOpen M00:00:08
70SZARSZEWSKA Natalia 674GDAŃSKOpen K00:00:08
71GRZĘBSKA-BUJA Małgorzata 491WŁADYSŁAWOWOOpen K00:00:08
72WOJNAROWSKA Marcelina 708GDYNIAOpen K00:00:08
73KUBIAK Karolina 544excaliburWEJHEROWOOpen K00:00:08
74PIERNICKA Krystyna 614CHWASZCZYNOOpen K00:00:08
75GRAMBURG Magda 486Big VikingWARSZAWAOpen K00:00:09
76KREFT Ewa 539Dream Tri TeamGDAŃSKOpen K00:00:09
77SZARMACH Olga 672Port Gdynia Sport TeamGDYNIAOpen K00:00:09
78WOŹNIAK Beata 712WymiataczeDĘBOGÓRZEOpen K00:00:09
78KACZYŃSKA Małgorzata 510WymiataczeRUMIAOpen K00:00:09
80WYSOCKA Anna 714WYMIATACZEGDYNIAOpen K00:00:09
81CERANOWSKA Aga 444PseudobiegaczkiZŁOTÓWOpen K00:00:09
82WLIZŁO Paweł 707Muzeum Archeologiczno-Historyczne ElblągELBLĄGOpen M00:00:10
83KAMIŃSKI Marcin 738Moczymordy TeamSMOŁDZINOOpen M00:00:10
84STASZKIEWICZ Lucyna 666STASHKY TEAMBYDGOSZCZOpen K00:00:10
85LEBIEDZIŃSKI Radek 555Norda Active TeamREDAOpen M00:00:10
86LEBIEDZIŃSKA Angelika 554Biegacze ŚwinoujścieREDAOpen K00:00:10
87RUMIŃSKI Rafał 642RunedaREDAOpen M00:00:10
88SKOWRON Magdalena 659BALICEOpen K00:00:10
89BUJNOWSKA Wioleta 440SŁUPSKOpen K00:00:10
90NESTOROWICZ Monika 593Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNOpen K00:00:10
91WASĄŻNIK Marta 694WymiataczeMOSTYOpen K00:00:10
92SYCHOWSKI Kamil 669BOJANOOpen M00:00:10
93PSZCZÓŁKOWSKA Katarzyna 629fit4everest.plGDAŃSKOpen K00:00:10
94KLIMEK Kasia 515GORZÓW WLKPOpen K00:00:11
95JAKUBOWSKI Maciej 503PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKOpen M00:00:11
96GAFFKE Paweł 472LĘBORKOpen M00:00:11
97KRZYŻANEK Marta 540GARDNA WIELKAOpen K00:00:11
98OSKWAREK Bogdan 602DĘBOWA ŁĄKAOpen M00:00:11
99SOCHA Dorota 662GDYNIAOpen K00:00:11
100SOKOŁOWSKA Anna 663GDYNIAOpen K00:00:11
101RESZKA Witek 632IronTeam3CityGDAŃSKOpen M00:00:11
102WALKOWSKA Justyna 693Jacek Biega Running TeamNOWA IWICZNAOpen K00:00:11
103BERGMANN Ewa 425ŁĘŻYCEOpen K00:00:11
104BERGMANN Arkadiusz 426ŁĘŻYCEOpen M00:00:11
105ROGOWSKI Patryk 634GDAŃSKOpen M00:00:12
106MILEWCZYK Rafał 584WEJHEROWOOpen M00:00:12
107WLAZŁOWSKI Wojciech 706GDYNIAOpen M00:00:12
108NOWAK Jarosław 597spcTORUŃOpen M00:00:12
109JĘDRZEJCZYK Agnieszka 754Open K00:00:12
110DUKAŁA Arkadiusz 462Nationale NederlandenWARSZAWA- ZALESIE GÓRNEOpen M00:00:12
111JAŁKIEWICZ Alek 504MAMY TOPOGÓRZEOpen M00:00:12
112POLAKOW Konrad 617TARAHUMARAWARSZAWAOpen M00:00:12
113SKIBICKA Dorota 657PZU Sport TeamWARSZAWAOpen K00:00:12
114PASTWA Monika 607GDAŃSKOpen K00:00:12
115GAFFKE Krzysztof 473CZARNÓWKOOpen M00:00:12
116SZYMAŃSKI Krzysztof 745POZNAŃOpen M00:00:13
117GAŁKA Grzegorz 475GDAŃSKOpen M00:00:13
118KOWALSKI Łukasz 534T-Mobile Sport TeamTRĄBKI WIELKIEOpen M00:00:13
119LIPIŃSKI Tomasz 747KoszałkowoRYBAKIOpen M00:00:13
120ZABOROWSKI Mariusz 740MALBORKOpen M00:00:13
121JASIOROWSKI Michał 506WARSZAWAOpen M00:00:13
122WOLOSZYK Sebastian 711GDYNIAOpen M00:00:13
123HERMANOWICZ Aneta 498PZU SPORT TEAMMALBORKOpen K00:00:13
124SZTEJNA Joanna 676Alior Running TeamGDAŃSKOpen K00:00:14
125JURCZYK Ewa 509GRUDZIĄDZOpen K00:00:14
126MALISZEWSKA Malwina 566GDYNIAOpen K00:00:14
127FRĄCZEK Rafał 470KB GochGDAŃSKOpen M00:00:14
128WENTOWSKA Aleksandra 697DĄBROWAOpen K00:00:14
129PROMIŃSKA Karolina 622WARSZAWAOpen K00:00:14
130TRZEWIKOWSKA Marzena 690PGB Sportowa PaczkaMĄDRZECHOWOOpen K00:00:14
131WIDMAN Paweł 698POZNAŃOpen M00:00:14
132KLEIN Kamil 748KoszałkowoEGIERTOWOOpen M00:00:14
133ŁUCKI Mirosław 562GRUDZIĄDZOpen M00:00:15
134ŁUCKA Anna 561Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZOpen K00:00:15
135KOSIACKI Karol 527WARSZAWAOpen M00:00:15
136FILIPSKI Aleksander 469WymiataczeGDYNIAOpen M00:00:15
137CHODKIEWICZ Tomasz 446WARSZAWAOpen M00:00:15
138WIERZBA Jan 758GDAŃSKOpen M00:00:15
139JAGMIN Izabela 501WymiataczeMOSTYOpen K00:00:15
140ZASADA Joanna 715WymiataczeMOSTYOpen K00:00:15
141BRZOZOWSKA Renata 438WYMIATACZEGDYNIAOpen K00:00:15
142DOMBROWSKA-GROCHOWSKA Justyna 456WYMIATACZERUMIAOpen K00:00:15
143PASTERNAK Joanna 606PZU Sport TeamWARSZAWAOpen K00:00:15
144PRZEWDZIECKI Karol 624Team PogorzeGDYNIAOpen M00:00:16
145DALECKA Dorota 452Biegamyrazem.plGDYNIAOpen K00:00:16
146MARSZAŁKOWSKI Karol 571GDAŃSKOpen M00:00:16
146MARSZAŁKOWSKI Piotr 572GDAŃSKOpen M00:00:16
148ROPELA Andrzej 749KoszałkowoKIEŁPINOOpen M00:00:16
149GOŚ-ZDROJEWSKA Agnieszka 485Biegamyrazem.plGDYNIAOpen K00:00:16
150ROMANOWSKA Beata 635Run Vegan TeamGDYNIAOpen K00:00:16
151WYBRANIEC Karolina 713SŁUPSKOpen K00:00:16
152KNOSOWSKA Sylwia 517WARSZAWAOpen K00:00:16
153BUDZYŃSKA Elżbieta 439SŁUPSKOpen K00:00:16
154KOSZYK Krzysztof 750Biegający TczewTCZEWOpen M00:00:17
155GDANIEC Sławomir 478Biegający TczewTCZEWOpen M00:00:17
156KOZA Krzysztof 536GDAŃSKOpen M00:00:17
157BŁASIŃSKA Żaneta 429spcCIECHOCINEKOpen K00:00:17
158GRZESZCZAK Małgorzata 490Biegamyrazem.plGDYNIAOpen K00:00:17
159WASILEWSKI Mariusz 695BrakGDYNIAOpen M00:00:17
160BURCZYK Adam 441STAROGARD GDAŃSKIOpen M00:00:17
161KNOSOWSKI Sławomir 518WARSZAWAOpen M00:00:17
162ŻBIKOWSKA Małgorzata 725SPCTORUŃOpen K00:00:17
163SKIBNIEWSKI Marcin 658NIDZICAOpen M00:00:18
164WOJNICZ Paweł 709GDAŃSKOpen M00:00:18
165CEIER Grzegorz 442LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!SOPOTOpen M00:00:18
166CENTKOWSKA Ewelina 443SPCCIECHOCINEKOpen K00:00:18
167KOZŁOWSKA Joanna 537STAROGARD GDAŃSKIOpen K00:00:18
168BARYZA Robert 423WAGANIECOpen M00:00:18
169SOSNOWSKI Jarosław 664BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWOpen M00:00:19
170GUNERT Kuba 495WARSZAWAOpen M00:00:19
171ŚNIECIŃSKI Maciej 684GDAŃSKOpen M00:00:19
172LESZCZYŃSKI Michał 736GDYNIAOpen M00:00:19
173DORENDA-ZABOROWICZ Marta 458GDAŃSKOpen K00:00:19
174NITA Katarzyna 5951972PIECEWOOpen K00:00:19
175NITA Wiesław 596Village punk runPIECEWOOpen M00:00:19
176GRZYSTEK Adam 493KOWALEOpen M00:00:20
177WILKOSZ Krystian 703KOŚCIERZYNAOpen M00:00:20
178GRUCHAŁA Radosław 488KOŚCIERZYNAOpen M00:00:20
179MATUSZYŃSKI Mirosław 574KB GOCH BYTÓWBYTÓWOpen M00:00:20
180DĄBKOWSKA Dorota 759TORUŃOpen K00:00:20
181WYRĄBKIEWICZ Janusz 760CIECHOCINEKOpen M00:00:20
182ZAJDA Iwona 762RUMIAOpen K00:00:20
183NOWOTARSKI Wojciech 598JAWORZNOOpen M00:00:21
184POSTUPALSKI Michał 619IHS MarkitGDYNIAOpen M00:00:21
185KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 522SZCZECINEKOpen M00:00:21
186GRZYWACZ Karol 494GDYNIAOpen M00:00:21
187ZĘBALA Dariusz 722DRUTEXBYTÓWOpen M00:00:21
188MELZER Hanna 578RUMIAOpen K00:00:21
189PIETRZAK Teresa 615Grupa biegowa 65GDAŃSKOpen K00:00:21
190WENCŁAWSKI Michał 696Decathlon Power SłupskSŁUPSKOpen M00:00:21
191MELZER Arkadiusz 577RUMIAOpen M00:00:21
192RUPIŃSKA Agnieszka 643GDAŃSKOpen K00:00:21
193MARCINKOWSKA Jadwiga 568ROZGARTYOpen K00:00:21
194KOHNKE Tomasz 519Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL AWFiS GdańskGDAŃSKOpen M00:00:21
195SZWED Piotr 679GDAŃSKOpen M00:00:21
196RĄB Agnieszka 742WARSZAWAOpen K00:00:22
197TONGORI Andras 688ELBLAGOpen M00:00:22
198MARCINIAK Andrzej 567MŁAWAOpen M00:00:22
198LITKA Andrzej 730MŁAWAOpen M00:00:22
200KOLMAN Małgorzata 520Grupa65.plGDAŃSKOpen K00:00:22
201OKŁA Patrycja 600BUSZKOWYOpen K00:00:22
202MARCINKOWSKI Szymon 569GDAŃSKOpen M00:00:22
203MARCINKOWSKI Piotr 570ROZGARTYOpen M00:00:22
204RĄB Łukasz 741WARSZAWAOpen M00:00:23
205GEPPERT Stanisław 479Body in MotionCITYOpen M00:00:23
206SERZYSKO Wojciech 649MALBORKOpen M00:00:23
207FIGEL Monika 467GDAŃSKOpen K00:00:23
208PRASEK Lucyna 621Body in MotionGDYNIAOpen K00:00:23
209GEPPERT Elżbieta 480Body in MotionSOPOTOpen K00:00:23
210GAŁĘZA Sławomir 474RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAOpen M00:00:24
211MIZIK Maciej 587GDYNIAOpen M00:00:24
212KONOPSKI Piotr 523GDAŃSKOpen M00:00:24
213ŚLĘCZKA Radka 683JAWORZNOOpen K00:00:24
214ROSZKOWSKA Sylwia 637ŁÓDŹOpen K00:00:24
215WOJTASZEK Marcin 710Muchy na zębachTORUŃOpen M00:00:24
216GŁOMBIOWSKI Jakub 482#deGlombs #GPnS #TUMBO teamGDAŃSKOpen M00:00:24
217KANIEWSKA Emilia 512KOWALEOpen K00:00:24
218KANIEWSKI Marek 513KOWALEOpen M00:00:24
219JAKUBEK Zbigniew Zibi 502GDAŃSKOpen M00:00:25
220CZECHOWSKA Joanna 451GDANSKOpen K00:00:25
221DUDZIC Kamil 461MONAR MarianówekSIEMYŚLOpen M00:00:25
222CHYLIŃSKI Łukasz 449GRUDZIĄDZOpen M00:00:25
223BŁAŻEJKO Paweł 430MONAR MarianówekSIEMYŚLOpen M00:00:25
224SZTYBOR Joanna 677GDAŃSKOpen K00:00:25
225KOTYSZ Katarzyna 739BBL OPOLEOPOLEOpen K00:00:25
226MORAWSKI Piotr 588SZPETAL GÓRNYOpen M00:00:25
227ERNST Tomasz 464ŁÓDŹOpen M00:00:26
228GAWRYSZEWSKI Piotr 732TORUŃOpen M00:00:26
229TRUSIAK Agnieszka 689Night Runners SłupskSŁUPSKOpen K00:00:26
230SZYMCZAK Jakub 682GDYNIAOpen M00:00:26
231SIONDALSKI Marcin 743GDANSKOpen M00:00:27
232BERA Adam 424RZESZÓWOpen M00:00:27
233NAZARKO Małgorzata 592SŁUPSKOpen K00:00:27
234WILK Artur 702Totalnie BiegnięciCHOJNICEOpen M00:00:27
235KAŹMIERCZAK Dariusz 514CHOJNICZKIOpen M00:00:27
236LITWIN Barbara 558STOPA SŁUPSK /NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKOpen K00:00:27
237BRZEZIŃSKI Piotr 437PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M00:00:27
238KULA Adam 546Totalnie BiegnięciCHOJNICEOpen M00:00:27
239HALMAN Krzysztof 497GDYNIAOpen M00:00:28
240FELSKA Katarzyna 465Night Runners SłupskSŁUPSKOpen K00:00:28
241WILCZYŃSKI Paweł 701KIEŁPINOpen M00:00:28
242DREWCZYŃSKI Daniel 459PGB Sportowa PaczkaLINIEWOOpen M00:00:28
243GUTOWSKI Grzegorz 496PGB Sportowa PaczkaRUMIAOpen M00:00:28
244ROPEL Mirosław 636KIS TRANSPORTWEJHEROWOOpen M00:00:28
245ŁASKA Kazimierz 560PGB Sportowa PaczkaGNIEWOpen M00:00:29
246MADEJ Paweł 563PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKOpen M00:00:29
247ZEME Vilmārs 719Cēsis Eco TrailIKŠĶILEOpen M00:00:29
248KWIATKOWSKI Andrzej 550PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKOpen M00:00:29
249MIĄSEK Ryszard 579MANOWOOpen M00:00:29
250ZVINGEVICA - KALNINA Kristine 724MTS / Kliba DrosmeRĪGAOpen K00:00:29
251CHODOROWICZ Kamil 447LEŚNY CROSSMORĄGOpen M00:00:30
252OHLER Aleksandra 599GDYNIAOpen K00:00:30
253KORPUSIK Marta 526GDAŃSKOpen K00:00:30
254KALNINS Girts 511MTS / Kliba drosmeRIGAOpen M00:00:30
255SIEJKA Małgorzata 650LEŚNY CROSSMORĄGOpen K00:00:30
256SIEPIOŁA Cezary 651MORĄGOpen M00:00:31
257ROWICKI Jarek 639LEŚNY CROSSMORĄGOpen M00:00:31
258RAFALSKI Eliasz 630Leśny CrossOLSZTYNOpen M00:00:31
259DETTLAFF Anna 454Radość BieganiaBRZYNOOpen K00:00:31
260ROSZMAN Henryk 638ORLEOpen M00:00:31
Przekroczony limit czasu: 05:10:00
261DOMBROVSKA Baiba 455Cēsis Eco TrailRĪGAOpen K00:00:31
262KROPLEWSKI Blazej 751TripleSixxGDYNIAOpen M00:00:32
263PAWŁOWSKI Mirosław 610GDAŃSKOpen M00:00:32
264ŚPICA Dorota 685Recepta na zdrowieBYDGOSZCZOpen K00:00:32
265OZOLS Guntars 603Cēsis Eco TrailRĪGAOpen M00:00:32
266STRZYŻ Rafał 668GDAŃSKOpen M00:00:33
267DOMŻALSKI Marek 457ŁOCHOWOOpen M00:00:33
268WIERZBICKI Mikołaj 699GDYNIAOpen M00:00:33
269RÓŻAŃSKI Maciej 640GOWINOOpen M00:00:33
270KWAŚNICKI Wojciech 548Kaszubi LuzinoSTRZEBIELINOOpen M00:00:33
271MILKA Dawid 586WEJHEROWOOpen M00:00:34
272MILKA Adam 585WEJHEROWOOpen M00:00:34
273KUC Krzysztof 733BYSTRAOpen M00:00:34
274RATAJCZYK Piotr 631GDYNIAOpen M00:00:34
275GARSZTKA Mateusz 476BORKOWOOpen M00:00:35
276MICHTA Bartłomiej 580GDAŃSKOpen M00:00:35
277GARSZTKA Dominik 477GDAŃSKOpen M00:00:35
278MAKARENKO Adam 565GDYNIAOpen M00:00:37
279SZADEJKO Adam 670GDYNIAOpen M00:00:37
280KORJAT Bartek 525GDYNIAOpen M00:00:39
281USZACKA Małgosia 691UshatkiGDANSKOpen K00:00:39
282PILECKI Paweł 616AccentureKLAUDYNOpen M00:00:39
283ZAREMBA Ania 744GDYNIAOpen K00:00:47
284PRZYSIĘŻNA Grażyna 627BBL GdańskGDAŃSKOpen K00:01:24
285PRZYSIĘŻNY Grzegorz 628BBL GdańskGDAŃSKOpen M00:04:15
286SCHMIDT Beata 746Miki-TeamGDYNIAOpen K00:09:40
KINAL Jakub 755GDAŃSKOpen MDNF
PESTKA Paweł 612SM KościerzynaMAŁY KLINCZOpen MDNF
Znaleziono 288 wynik(ów)