KASZUBSKA PONIEWIERKA - 30KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
30 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
360
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
286
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Prawniczki | Prawnicy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIĘCEK Anna 700WROCŁAWOpen K1K 100:00:0402:36:08.4502:36:12.85 5:1211.5
2NIKEL Martyna 594Kontener FormyRUMIAOpen K2K 200:00:0302:49:21.8002:49:25.60+00:13:125:3810.6
3PAWELCZAK Karolina 609JAtreujeGDYNIAOpen K3K 300:00:0402:53:31.2002:53:36.05+00:17:235:4710.4
4LABUDA Anna 551Akademia Biegowa KartuzyPROKOWOOpen K4K 400:00:0402:54:55.2502:54:59.35+00:18:465:4910.3
5KLIMEK Kasia 515GORZÓW WLKPOpen K5K 500:00:1102:55:44.7502:55:55.90+00:19:435:5110.2
6SZTEJNA Joanna 676Alior Running TeamGDAŃSKOpen K6K 600:00:1403:00:06.3003:00:21.10+00:24:086:0010
7PRYŚKO-GROBELNA Małgorzata 623GDAŃSKOpen K7K 700:00:0503:03:35.6503:03:41.35+00:27:286:079.8
8PIĄTKOWIAK Aleksandra 613gRUNwald team PoznańPOZNAŃOpen K8K 800:00:0703:06:28.2503:06:36.15+00:30:236:129.7
9JURCZYK Ewa 509GRUDZIĄDZOpen K9K 900:00:1403:10:21.8503:10:36.40+00:34:236:209.5
10RĄB Agnieszka 742WARSZAWAOpen K10K 1000:00:2203:10:22.5003:10:44.95+00:34:326:209.5
11SZARSZEWSKA Natalia 674GDAŃSKOpen K11K 1100:00:0803:12:52.9003:13:01.00+00:36:486:259.3
12ŁUCKA Anna 561Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZOpen K12K 1200:00:1503:15:05.1503:15:21.00+00:39:086:309.2
13JARSKA Hanna 505DĘBOGÓRZEOpen K13K 1300:00:0403:16:40.5503:16:45.35+00:40:326:339.2
14DALECKA Dorota 452Biegamyrazem.plGDYNIAOpen K14K 1400:00:1603:16:31.2003:16:47.85+00:40:356:339.2
15MALISZEWSKA Malwina 566GDYNIAOpen K15K 1500:00:1403:18:25.1003:18:39.90+00:42:276:369.1
16KRZYŻANEK Marta 540GARDNA WIELKAOpen K16K 1600:00:1103:18:41.9003:18:52.95+00:42:406:379.1
17STASZKIEWICZ Lucyna 666STASHKY TEAMBYDGOSZCZOpen K17K 1700:00:1003:19:45.0503:19:55.95+00:43:436:399
18NAZARKO Małgorzata 592SŁUPSKOpen K18K 1800:00:2703:19:31.9503:19:59.90+00:43:476:399
19FELSKA Katarzyna 465Night Runners SłupskSŁUPSKOpen K19K 1900:00:2803:19:33.6003:20:01.90+00:43:496:399
20CZECHOWSKA Joanna 451GDANSKOpen K20K 2000:00:2503:19:43.2503:20:08.95+00:43:566:399
21ZIĘBA Beata 723Endure TeamKOŚCIERZYNAOpen K21K 2100:00:0603:20:16.6003:20:22.90+00:44:106:409
22DORENDA-ZABOROWICZ Marta 458GDAŃSKOpen K22K 2200:00:1903:21:38.9503:21:58.70+00:45:456:438.9
23GRAMBURG Magda 486Big VikingWARSZAWAOpen K23K 2300:00:0903:21:55.2003:22:04.35+00:45:516:438.9
24POSZYTEK Jagoda 620RunedaREDAOpen K24K 2400:00:0603:27:05.2503:27:11.40+00:50:586:548.7
25JĘDRZEJCZYK Agnieszka 754Open K25K 2500:00:1203:27:04.5503:27:16.75+00:51:036:548.7
26GRZĘBSKA-BUJA Małgorzata 491WŁADYSŁAWOWOOpen K26K 2600:00:0803:27:52.6503:28:01.15+00:51:486:558.7
27LEBIEDZIŃSKA Angelika 554Biegacze ŚwinoujścieREDAOpen K27K 2700:00:1003:28:11.0503:28:21.15+00:52:086:568.6
28WOJNAROWSKA Marcelina 708GDYNIAOpen K28K 2800:00:0803:29:11.2003:29:19.70+00:53:066:588.6
29KUBIAK Karolina 544excaliburWEJHEROWOOpen K29K 2900:00:0803:31:54.6503:32:03.35+00:55:507:038.5
30DĄBKOWSKA Dorota 759TORUŃOpen K30K 3000:00:2003:32:00.1503:32:20.80+00:56:077:048.5
31KREFT Ewa 539Dream Tri TeamGDAŃSKOpen K31K 3100:00:0903:33:41.6503:33:50.95+00:57:387:078.4
32SZTYBOR Joanna 677GDAŃSKOpen K32K 3200:00:2503:35:23.7503:35:49.65+00:59:367:108.4
33ŚLĘCZKA Radka 683JAWORZNOOpen K33K 3300:00:2403:36:39.9003:37:03.90+01:00:517:138.3
34ROSZKOWSKA Sylwia 637ŁÓDŹOpen K34K 3400:00:2403:37:07.2003:37:31.35+01:01:187:148.3
35SKOWRON Magdalena 659BALICEOpen K35K 3500:00:1003:37:33.3003:37:43.30+01:01:307:158.3
36KOLMAN Małgorzata 520Grupa65.plGDAŃSKOpen K36K 3600:00:2203:37:57.0503:38:19.40+01:02:067:158.3
37OKŁA Patrycja 600BUSZKOWYOpen K37K 3700:00:2203:39:20.2503:39:43.00+01:03:307:188.2
38FILIPIAK Anna 468GDYNIAOpen K38K 3800:00:0603:41:53.6503:41:59.90+01:05:477:238.1
39WENTOWSKA Aleksandra 697DĄBROWAOpen K39K 3900:00:1403:42:27.7503:42:42.15+01:06:297:248.1
40USZACKA Małgosia 691UshatkiGDANSKOpen K40K 4000:00:3903:42:23.0003:43:02.00+01:06:497:248.1
41MATEJCZYK-WALETKO Dorota 573GDYNIAOpen K41K 4100:00:0603:43:05.9503:43:12.50+01:06:597:268.1
42MELZER Hanna 578RUMIAOpen K42K 4200:00:2103:42:58.7003:43:20.55+01:07:077:258.1
43TRUSIAK Agnieszka 689Night Runners SłupskSŁUPSKOpen K43K 4300:00:2603:44:33.6503:45:00.15+01:08:477:298
44LITWIN Barbara 558STOPA SŁUPSK /NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKOpen K44K 4400:00:2703:44:33.1503:45:00.25+01:08:477:298
45SOCHA Dorota 662GDYNIAOpen K45K 4500:00:1103:46:01.4503:46:13.25+01:10:007:328
46SOKOŁOWSKA Anna 663GDYNIAOpen K46K 4600:00:1103:46:03.4503:46:14.90+01:10:027:328
47FIGEL Monika 467GDAŃSKOpen K47K 4700:00:2303:46:10.5503:46:34.05+01:10:217:328
48KUBALSKA Dorota 541Kowale TeamMŁAWAOpen K48K 4800:00:0603:47:09.2003:47:15.80+01:11:027:347.9
49PROMIŃSKA Karolina 622WARSZAWAOpen K49K 4900:00:1403:47:11.9503:47:26.05+01:11:137:347.9
50NITA Katarzyna 5951972PIECEWOOpen K50K 5000:00:1903:47:21.5503:47:40.95+01:11:287:347.9
51KOTYSZ Katarzyna 739BBL OPOLEOPOLEOpen K51K 5100:00:2503:47:24.1003:47:50.05+01:11:377:347.9
52PIETRZAK Teresa 615Grupa biegowa 65GDAŃSKOpen K52K 5200:00:2103:50:31.5003:50:53.35+01:14:407:417.8
53SZARMACH Olga 672Port Gdynia Sport TeamGDYNIAOpen K53K 5300:00:0903:51:10.6503:51:20.25+01:15:077:427.8
54TRZEWIKOWSKA Marzena 690PGB Sportowa PaczkaMĄDRZECHOWOOpen K54K 5400:00:1403:52:13.5503:52:28.05+01:16:157:447.8
55OHLER Aleksandra 599GDYNIAOpen K55K 5500:00:3003:51:57.6503:52:28.35+01:16:157:437.8
56KORPUSIK Marta 526GDAŃSKOpen K56K 5600:00:3003:51:57.8503:52:28.55+01:16:157:437.8
57DETTLAFF Anna 454Radość BieganiaBRZYNOOpen K57K 5700:00:3103:51:57.8003:52:29.15+01:16:167:437.8
58PRZYSIĘŻNA Grażyna 627BBL GdańskGDAŃSKOpen K58K 5800:01:2403:52:56.4503:54:21.35+01:18:087:457.7
59BŁASIŃSKA Żaneta 429spcCIECHOCINEKOpen K59K 5900:00:1703:57:18.0503:57:35.80+01:21:227:547.6
60HERMANOWICZ Aneta 498PZU SPORT TEAMMALBORKOpen K60K 6000:00:1303:58:39.7503:58:52.75+01:22:397:577.5
61ZAREMBA Ania 744GDYNIAOpen K61K 6100:00:4703:58:42.0503:59:29.50+01:23:167:577.5
62GRZESZCZAK Małgorzata 490Biegamyrazem.plGDYNIAOpen K62K 6200:00:1703:59:17.2003:59:34.35+01:23:217:587.5
63BUJNOWSKA Wioleta 440SŁUPSKOpen K63K 6300:00:1004:02:56.4004:03:06.60+01:26:538:057.4
64SKIBICKA Dorota 657PZU Sport TeamWARSZAWAOpen K64K 6400:00:1204:03:16.6504:03:29.40+01:27:168:067.4
65GOŚ-ZDROJEWSKA Agnieszka 485Biegamyrazem.plGDYNIAOpen K65K 6500:00:1604:03:19.2504:03:36.20+01:27:238:067.4
66ROMANOWSKA Beata 635Run Vegan TeamGDYNIAOpen K66K 6600:00:1604:03:20.0004:03:36.35+01:27:238:067.4
67JAGMIN Izabela 501WymiataczeMOSTYOpen K67K 6700:00:1504:03:36.6004:03:52.40+01:27:398:077.4
68PASTWA Monika 607GDAŃSKOpen K68K 6800:00:1204:05:16.9004:05:29.75+01:29:168:107.3
69RUPIŃSKA Agnieszka 643GDAŃSKOpen K69K 6900:00:2104:05:21.1004:05:42.40+01:29:298:107.3
70MARCINKOWSKA Jadwiga 568ROZGARTYOpen K70K 7000:00:2104:05:35.4004:05:56.85+01:29:448:117.3
71WYBRANIEC Karolina 713SŁUPSKOpen K71K 7100:00:1604:06:30.2004:06:46.55+01:30:338:137.3
72PRASEK Lucyna 621Body in MotionGDYNIAOpen K72K 7200:00:2304:06:52.4504:07:16.00+01:31:038:137.3
73ZVINGEVICA - KALNINA Kristine 724MTS / Kliba DrosmeRĪGAOpen K73K 7300:00:2904:06:50.7004:07:19.90+01:31:078:137.3
74WALKOWSKA Justyna 693Jacek Biega Running TeamNOWA IWICZNAOpen K74K 7400:00:1104:07:23.2004:07:34.95+01:31:228:147.3
75BERGMANN Ewa 425ŁĘŻYCEOpen K75K 7500:00:1104:10:29.7004:10:41.15+01:34:288:217.2
76KANIEWSKA Emilia 512KOWALEOpen K76K 7600:00:2404:10:29.9504:10:54.85+01:34:428:217.2
77ZASADA Joanna 715WymiataczeMOSTYOpen K77K 7700:00:1504:10:54.0504:11:09.90+01:34:578:217.2
78CENTKOWSKA Ewelina 443SPCCIECHOCINEKOpen K78K 7800:00:1804:11:49.2504:12:07.30+01:35:548:237.1
79PIERNICKA Krystyna 614CHWASZCZYNOOpen K79K 7900:00:0804:12:41.0004:12:49.75+01:36:368:257.1
80NESTOROWICZ Monika 593Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNOpen K80K 8000:00:1004:17:41.2004:17:52.15+01:41:398:357
81KOZŁOWSKA Joanna 537STAROGARD GDAŃSKIOpen K81K 8100:00:1804:21:44.0504:22:02.25+01:45:498:436.9
82WOŹNIAK Beata 712WymiataczeDĘBOGÓRZEOpen K82K 8200:00:0904:24:06.6504:24:16.00+01:48:038:486.8
82KACZYŃSKA Małgorzata 510WymiataczeRUMIAOpen K83K 8300:00:0904:24:06.0504:24:16.00+01:48:038:486.8
84WYSOCKA Anna 714WYMIATACZEGDYNIAOpen K84K 8400:00:0904:24:06.4004:24:16.30+01:48:038:486.8
84WASĄŻNIK Marta 694WymiataczeMOSTYOpen K85K 8500:00:1004:24:06.0004:24:16.30+01:48:038:486.8
86SIEJKA Małgorzata 650LEŚNY CROSSMORĄGOpen K86K 8600:00:3004:24:12.8504:24:43.10+01:48:308:486.8
87PSZCZÓŁKOWSKA Katarzyna 629fit4everest.plGDAŃSKOpen K87K 8700:00:1004:29:25.8004:29:36.00+01:53:238:586.7
88GEPPERT Elżbieta 480Body in MotionSOPOTOpen K88K 8800:00:2304:30:07.9504:30:31.05+01:54:189:006.7
89ŚPICA Dorota 685Recepta na zdrowieBYDGOSZCZOpen K89K 8900:00:3204:30:27.8004:31:00.10+01:54:479:006.7
90KNOSOWSKA Sylwia 517WARSZAWAOpen K90K 9000:00:1604:32:46.6504:33:03.60+01:56:509:056.6
91ŻBIKOWSKA Małgorzata 725SPCTORUŃOpen K91K 9100:00:1704:35:33.7504:35:51.30+01:59:389:116.5
92SCHMIDT Beata 746Miki-TeamGDYNIAOpen K92K 9200:09:4004:28:13.0004:37:53.55+02:01:408:566.7
93BUDZYŃSKA Elżbieta 439SŁUPSKOpen K93K 9300:00:1604:43:49.9504:44:06.30+02:07:539:276.3
94BRZOZOWSKA Renata 438WYMIATACZEGDYNIAOpen K94K 9400:00:1504:46:59.8004:47:15.05+02:11:029:346.3
95DOMBROWSKA-GROCHOWSKA Justyna 456WYMIATACZERUMIAOpen K95K 9500:00:1504:47:00.3504:47:15.55+02:11:029:346.3
96ZAJDA Iwona 762RUMIAOpen K96K 9600:00:2004:47:50.9004:48:11.05+02:11:589:356.3
97PASTERNAK Joanna 606PZU Sport TeamWARSZAWAOpen K97K 9700:00:1504:55:51.9504:56:07.40+02:19:549:516.1
98CERANOWSKA Aga 444PseudobiegaczkiZŁOTÓWOpen K98K 9800:00:0904:56:13.9004:56:23.35+02:20:109:526.1
Przekroczony limit czasu: 05:10:00
99DOMBROVSKA Baiba 455Cēsis Eco TrailRĪGAOpen K99K 9900:00:3105:33:03.9005:33:35.00+02:57:2211:065.4
Znaleziono 99 wynik(ów)