KASZUBSKA PONIEWIERKA - 30KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
30 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
360
Wystartowało:
288
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
286
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Prawniczki | Prawnicy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CHYB Radosław 448runpassion.pl teamGDYNIAOpen M1M 100:00:0202:15:54.6502:15:56.90 4:3113.2
2RUDNICKI Dariusz 641POGÓRZEOpen M2M 200:00:0202:18:50.2502:18:53.20+00:02:564:3713
3KWARTA Maciej 547Jw 4846BOLSZEWOOpen M3M 300:00:0102:21:32.4502:21:34.20+00:05:374:4312.7
4GAŁĘZA Sławomir 474RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAOpen M4M 400:00:2402:23:33.0502:23:57.65+00:08:004:4712.5
5ADAMCZYK Tomasz 421Rock&RunWOŁOMINOpen M5M 500:00:0302:25:27.9002:25:31.10+00:09:344:5012.4
6WITT Oskar 705GDAŃSKOpen M6M 600:00:0302:26:21.2002:26:24.90+00:10:284:5212.3
7ZAWALUK Marcin 716(RT) Runholik TeamJANKOWO GDAŃSKIEOpen M7M 700:00:0302:28:08.9502:28:12.75+00:12:154:5612.1
8SIKUT Arkadiusz 653Podgórz ToruńTORUŃOpen M8M 800:00:0402:29:13.6002:29:17.70+00:13:204:5812.1
9LARWIŃSKI Patryk 553Pawko runnersWARSZAWAOpen M9M 900:00:0302:31:53.6502:31:56.85+00:15:595:0311.9
10GARDENER Jacek 735WARSZAWAOpen M10M 1000:00:0302:31:57.6502:32:00.65+00:16:035:0311.8
11SKALSKI Mateusz 656GLIWICEOpen M11M 1100:00:0502:32:10.6002:32:16.25+00:16:195:0411.8
12KOWALKOWSKI Krzysztof 532Lufthansa Systems ActiveGDAŃSKOpen M12M 1200:00:0102:32:37.7002:32:39.45+00:16:425:0511.8
13GÓRYŃSKI Rafał 757OTK RzeźnikRYBNIKOpen M13M 1300:00:0302:34:43.0002:34:46.65+00:18:495:0911.6
14GOŁĄB Jakub 484NapieramyGDAŃSKOpen M14M 1400:00:0502:37:09.6502:37:15.35+00:21:185:1411.5
15RYGIEL Krzysztof 644WROCŁAWOpen M15M 1500:00:0502:37:44.2002:37:49.25+00:21:525:1511.4
16ŁUCZKO Grzegorz 729Natural Born Runners TeamPOZNAŃOpen M16M 1600:00:0102:38:04.3002:38:06.25+00:22:095:1611.4
17BŁAŻUK Jarosław 431GDYNIAOpen M17M 1700:00:0402:38:49.7002:38:54.55+00:22:575:1711.3
18SOBIERAJ Grzegorz 661Kumple SebanaGDYNIAOpen M18M 1800:00:0302:39:41.3002:39:44.80+00:23:475:1911.3
19LEŚNIAK Piotr 557TYMBARKOpen M19M 1900:00:0202:39:52.0502:39:54.75+00:23:575:1911.3
20PRZYBYLSKI Patryk 626TORUŃOpen M20M 2000:00:0602:41:21.9002:41:28.75+00:25:315:2211.2
21ZĘBALA Sławomir 721KB GOCH BYTÓWBYTÓWOpen M21M 2100:00:0502:42:11.6502:42:16.65+00:26:195:2411.1
22SOSNOWSKI Jarosław 664BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWOpen M22M 2200:00:1902:42:07.5502:42:26.70+00:26:295:2411.1
23TELEPSKI Michał 686LSYP Active / NULLPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M23M 2300:00:0102:42:29.8002:42:31.65+00:26:345:2511.1
24SOWA Paweł 665GDYNIAOpen M24M 2400:00:0402:45:12.8502:45:17.25+00:29:205:3010.9
25FIGEL Michał 466Miki TeamGDAŃSKOpen M25M 2500:00:0502:45:43.8502:45:49.35+00:29:525:3110.9
26BROŻYNA Ryszard 728GDYNIAOpen M26M 2600:00:0502:45:55.5502:46:00.75+00:30:035:3110.8
27POLAŃSKI Marcin 618Generat ze SztutowaGDAŃSKOpen M27M 2700:00:0802:48:43.6502:48:52.55+00:32:555:3710.7
28WALCZAK Jędrzej 692GDAŃSKOpen M28M 2800:00:0602:49:01.9002:49:08.45+00:33:115:3810.6
29PAKULA Marcin 604PAKULA TeamGDYNIA ORLOWOOpen M29M 2900:00:0202:49:08.5502:49:11.10+00:33:145:3810.6
30KLIMOWICZ Marek 516GDYNIAOpen M30M 3000:00:0402:49:54.3002:49:58.85+00:34:015:3910.6
31MĄKA Marcin 576GDYNIAOpen M31M 3100:00:0402:51:36.8502:51:41.25+00:35:445:4310.5
32LESZCZYŃSKI Tomek 556SZTUMOpen M32M 3200:00:0602:51:49.1002:51:55.95+00:35:595:4310.5
33ŻYŁA Patryk 726GDAŃSKOpen M33M 3300:00:0502:53:28.8502:53:34.35+00:37:375:4610.4
34SZYMAŃSKI Artur 680LOTOS TEAMGDAŃSKOpen M34M 3400:00:0702:53:27.6502:53:35.45+00:37:385:4610.4
35ROGOWSKI Patryk 634GDAŃSKOpen M35M 3500:00:1202:54:23.1002:54:35.75+00:38:385:4810.3
36GRZYSTEK Adam 493KOWALEOpen M36M 3600:00:2002:54:33.0002:54:53.60+00:38:565:4910.3
37CHAŁUPA Daniel 445Klub Biegacza GOCHBYTÓWOpen M37M 3700:00:0202:54:54.7002:54:57.40+00:39:005:4910.3
38KOSZYK Krzysztof 750Biegający TczewTCZEWOpen M38M 3800:00:1702:55:18.1502:55:35.90+00:39:395:5010.3
39SIEPIOŁA Cezary 651MORĄGOpen M39M 3900:00:3102:55:09.2502:55:40.65+00:39:435:5010.3
40HALMAN Krzysztof 497GDYNIAOpen M40M 4000:00:2802:55:34.3502:56:02.80+00:40:055:5110.3
41STRZYŻ Rafał 668GDAŃSKOpen M41M 4100:00:3302:55:30.8502:56:04.20+00:40:075:5110.3
42JAKUBOWSKI Maciej 503PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKOpen M42M 4200:00:1102:56:17.2002:56:28.25+00:40:315:5210.2
43ŁASKA Kazimierz 560PGB Sportowa PaczkaGNIEWOpen M43M 4300:00:2902:56:31.7002:57:00.70+00:41:035:5310.2
44MILEWCZYK Rafał 584WEJHEROWOOpen M44M 4400:00:1202:56:49.6002:57:02.10+00:41:055:5310.2
45TOMICKI Krzysztof 687ŁÓDŹOpen M45M 4500:00:0402:56:58.7002:57:03.60+00:41:065:5310.2
46ERNST Tomasz 464ŁÓDŹOpen M46M 4600:00:2602:57:30.1002:57:56.95+00:42:005:5510.1
47NAGOW Michał 590BYDGOSZCZOpen M47M 4700:00:0702:58:09.0502:58:16.35+00:42:195:5610.1
48KOŁAKOWSKI Mikołaj 521EndureREDAOpen M48M 4800:00:0302:58:39.3002:58:42.65+00:42:455:5710.1
49SIUDA Adam 655ŁÓDŹOpen M49M 4900:00:0302:59:50.0002:59:53.00+00:43:565:5910
50KASCHEL Patryk 752Baltic SealsTCZEWOpen M50M 5000:00:0803:00:17.9003:00:26.65+00:44:296:0010
51SOBCZYŃSKI Paweł 660KSBWARSZAWAOpen M51M 5100:00:0303:01:04.0503:01:07.85+00:45:106:029.9
52KORJAT Bartek 525GDYNIAOpen M52M 5200:00:3903:01:07.7503:01:46.75+00:45:496:029.9
53SZYMAŃSKI Krzysztof 745POZNAŃOpen M53M 5300:00:1303:02:12.1503:02:25.80+00:46:286:049.9
54GAŁKA Grzegorz 475GDAŃSKOpen M54M 5400:00:1303:02:27.3003:02:40.45+00:46:436:049.9
55BOHUCKI Piotr 737REDAOpen M55M 5500:00:0603:03:14.9003:03:21.75+00:47:246:069.8
56PRZYBORSKI Michał 625GDYNIAOpen M56M 5600:00:0803:03:33.2503:03:41.35+00:47:446:079.8
57WLAZŁOWSKI Wojciech 706GDYNIAOpen M57M 5700:00:1203:04:07.7003:04:20.55+00:48:236:089.8
58GDANIEC Sławomir 478Biegający TczewTCZEWOpen M58M 5800:00:1703:04:11.5503:04:28.55+00:48:316:089.8
59CHODOROWICZ Kamil 447LEŚNY CROSSMORĄGOpen M59M 5900:00:3003:04:01.9003:04:32.35+00:48:356:089.8
60GAFFKE Paweł 472LĘBORKOpen M60M 6000:00:1103:04:58.1003:05:09.85+00:49:126:099.7
61WLIZŁO Paweł 707Muzeum Archeologiczno-Historyczne ElblągELBLĄGOpen M61M 6100:00:1003:05:16.8503:05:27.65+00:49:306:109.7
62NOWAK Jarosław 597spcTORUŃOpen M62M 6200:00:1203:06:00.5503:06:13.30+00:50:166:129.7
63NOWOTARSKI Wojciech 598JAWORZNOOpen M63M 6300:00:2103:05:54.1003:06:16.05+00:50:196:119.7
64KOWALSKI Łukasz 534T-Mobile Sport TeamTRĄBKI WIELKIEOpen M64M 6400:00:1303:06:36.7003:06:49.80+00:50:526:139.6
65WILKOSZ Krystian 703KOŚCIERZYNAOpen M65M 6500:00:2003:06:38.7503:06:58.75+00:51:016:139.6
66GRUCHAŁA Radosław 488KOŚCIERZYNAOpen M66M 6600:00:2003:06:40.9003:07:01.10+00:51:046:139.6
67SKIBNIEWSKI Marcin 658NIDZICAOpen M67M 6700:00:1803:06:48.5503:07:07.15+00:51:106:139.6
68BILSKI Bartosz 428GDAŃSKOpen M68M 6800:00:0503:07:39.5503:07:45.25+00:51:486:159.6
69SIONDALSKI Marcin 743GDANSKOpen M69M 6900:00:2703:08:43.9503:09:11.50+00:53:146:179.5
70GUNERT Kuba 495WARSZAWAOpen M70M 7000:00:1903:09:57.9003:10:17.45+00:54:206:199.5
71TONGORI Andras 688ELBLAGOpen M71M 7100:00:2203:10:54.0003:11:16.95+00:55:206:219.4
72BERA Adam 424RZESZÓWOpen M72M 7200:00:2703:10:54.3003:11:21.35+00:55:246:219.4
73GARSZTKA Mateusz 476BORKOWOOpen M73M 7300:00:3503:11:03.4503:11:38.75+00:55:416:229.4
74PAŚNIK Paweł 608Lupus_GOWARSZAWAOpen M74M 7400:00:0703:12:23.5503:12:30.55+00:56:336:249.4
75WOJNICZ Paweł 709GDAŃSKOpen M75M 7500:00:1803:12:15.5003:12:34.00+00:56:376:249.4
76ŻAK Paweł 727Browery TeamGDAŃSKOpen M76M 7600:00:0203:12:38.5503:12:40.95+00:56:446:259.3
77ŚNIECIŃSKI Maciej 684GDAŃSKOpen M77M 7700:00:1903:12:31.4503:12:50.60+00:56:536:259.3
78POSTUPALSKI Michał 619IHS MarkitGDYNIAOpen M78M 7800:00:2103:12:43.8003:13:04.80+00:57:076:259.3
79JAKUBEK Zbigniew Zibi 502GDAŃSKOpen M79M 7900:00:2503:13:48.9003:14:14.75+00:58:176:279.3
80PRZEWDZIECKI Karol 624Team PogorzeGDYNIAOpen M80M 8000:00:1603:14:58.1503:15:15.10+00:59:186:299.2
81ŁUCKI Mirosław 562GRUDZIĄDZOpen M81M 8100:00:1503:15:05.7503:15:20.75+00:59:236:309.2
82WITFER Jacek 704GDANSKOpen M82M 8200:00:0303:15:36.0503:15:39.25+00:59:426:319.2
83KAJRUKSZTO Maciej 731arturkurek.pro CASŻYRARDÓWOpen M83M 8300:00:0503:16:03.4503:16:09.30+01:00:126:329.2
84LESZCZYŃSKI Michał 736GDYNIAOpen M84M 8400:00:1903:15:56.1503:16:16.00+01:00:196:319.2
85KUBALSKI Paweł 542Kowale TeamMŁAWAOpen M85M 8500:00:0603:16:58.3003:17:04.65+01:01:076:339.1
86SADOWSKI Grzegorz 645GDAŃSKOpen M86M 8600:00:0703:17:07.7003:17:15.50+01:01:186:349.1
87MILKA Dawid 586WEJHEROWOOpen M87M 8700:00:3403:16:53.3003:17:27.55+01:01:306:339.1
88MILKA Adam 585WEJHEROWOOpen M88M 8800:00:3403:16:53.1003:17:27.85+01:01:306:339.1
89INDEO Simone 500CAGLIARIOpen M89M 8900:00:0203:17:35.7003:17:37.95+01:01:416:359.1
90LIPIŃSKI Tomasz 747KoszałkowoRYBAKIOpen M90M 9000:00:1303:18:37.6003:18:51.50+01:02:546:379.1
91KAMIŃSKI Marcin 738Moczymordy TeamSMOŁDZINOOpen M91M 9100:00:1003:18:42.4503:18:53.15+01:02:566:379.1
92KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 522SZCZECINEKOpen M92M 9200:00:2103:19:06.4503:19:27.50+01:03:306:389
93RĄB Łukasz 741WARSZAWAOpen M93M 9300:00:2303:19:36.0003:19:59.50+01:04:026:399
94DUDZIC Kamil 461MONAR MarianówekSIEMYŚLOpen M94M 9400:00:2503:19:43.4503:20:09.25+01:04:126:399
95OSKWAREK Bogdan 602DĘBOWA ŁĄKAOpen M95M 9500:00:1103:20:21.2003:20:32.65+01:04:356:409
96GAWRYSZEWSKI Piotr 732TORUŃOpen M96M 9600:00:2603:20:11.5503:20:38.05+01:04:416:409
97GRZYWACZ Karol 494GDYNIAOpen M97M 9700:00:2103:20:33.8003:20:55.10+01:04:586:419
98SZYMBORSKI Tomek 681Bar WanogaSOPOTOpen M98M 9800:00:0403:21:33.7003:21:38.25+01:05:416:438.9
99KUBIAK Andrzej 543RUMIAOpen M99M 9900:00:0703:21:44.2003:21:51.45+01:05:546:438.9
100KOSIACKI Karol 527WARSZAWAOpen M100M 10000:00:1503:21:49.6503:22:05.15+01:06:086:438.9
101SŁOMKOWSKI Mateusz 734GDAŃSKOpen M101M 10100:00:0603:22:00.0003:22:06.25+01:06:096:448.9
102FILIPSKI Aleksander 469WymiataczeGDYNIAOpen M102M 10200:00:1503:21:58.3503:22:14.10+01:06:176:438.9
103ZĘBALA Dariusz 722DRUTEXBYTÓWOpen M103M 10300:00:2103:22:50.0003:23:11.05+01:07:146:458.9
104MATUSZYŃSKI Mirosław 574KB GOCH BYTÓWBYTÓWOpen M104M 10400:00:2003:22:50.9503:23:11.15+01:07:146:458.9
105KUC Krzysztof 733BYSTRAOpen M105M 10500:00:3403:24:17.8503:24:52.45+01:08:556:488.8
106MARSZAŁKOWSKI Karol 571GDAŃSKOpen M106M 10600:00:1603:24:52.8503:25:08.85+01:09:116:498.8
106MARSZAŁKOWSKI Piotr 572GDAŃSKOpen M107M 10700:00:1603:24:52.1503:25:08.85+01:09:116:498.8
108CEIER Grzegorz 442LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!SOPOTOpen M108M 10800:00:1803:25:31.7503:25:50.25+01:09:536:518.8
109MADEJ Paweł 563PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKOpen M109M 10900:00:2903:25:25.5003:25:55.30+01:09:586:508.8
110LACKOWSKI Andrzej 552Aikido UMK ToruńNOWA WIEŚOpen M110M 11000:00:0203:26:01.1003:26:03.55+01:10:066:528.7
111ZABOROWSKI Mariusz 740MALBORKOpen M111M 11100:00:1303:26:35.4003:26:48.80+01:10:516:538.7
112WOLAŃSKI Tomasz 753RUMIAOpen M112M 11200:00:0403:27:13.0003:27:17.85+01:11:206:548.7
113LEBIEDZIŃSKI Radek 555Norda Active TeamREDAOpen M113M 11300:00:1003:28:10.5003:28:21.10+01:12:246:568.6
114MICHTA Bartłomiej 580GDAŃSKOpen M114M 11400:00:3503:27:51.4503:28:27.05+01:12:306:558.7
115DOMŻALSKI Marek 457ŁOCHOWOOpen M115M 11500:00:3303:28:16.1003:28:49.25+01:12:526:568.6
116SERAFIN Bartłomiej 648ELBLĄGOpen M116M 11600:00:0603:30:03.2003:30:10.05+01:14:137:008.6
117PRZYSIĘŻNY Grzegorz 628BBL GdańskGDAŃSKOpen M117M 11700:04:1503:26:40.0503:30:55.80+01:14:586:538.7
118WYRĄBKIEWICZ Janusz 760CIECHOCINEKOpen M118M 11800:00:2003:32:00.1003:32:20.85+01:16:237:048.5
119MARCINIAK Andrzej 567MŁAWAOpen M119M 11900:00:2203:32:00.3003:32:22.90+01:16:267:048.5
119LITKA Andrzej 730MŁAWAOpen M120M 12000:00:2203:32:00.3503:32:22.90+01:16:267:048.5
121WILK Artur 702Totalnie BiegnięciCHOJNICEOpen M121M 12100:00:2703:32:50.3003:33:17.35+01:17:207:058.5
122KROPLEWSKI Blazej 751TripleSixxGDYNIAOpen M122M 12200:00:3203:33:24.7003:33:57.45+01:18:007:068.4
123RUMIŃSKI Rafał 642RunedaREDAOpen M123M 12300:00:1003:34:21.1503:34:32.05+01:18:357:088.4
124CHYLIŃSKI Łukasz 449GRUDZIĄDZOpen M124M 12400:00:2503:34:08.5003:34:34.05+01:18:377:088.4
125GARSZTKA Dominik 477GDAŃSKOpen M125M 12500:00:3503:34:42.6503:35:18.40+01:19:217:098.4
126KAŹMIERCZAK Dariusz 514CHOJNICZKIOpen M126M 12600:00:2703:34:59.0003:35:26.05+01:19:297:098.4
127ROWICKI Jarek 639LEŚNY CROSSMORĄGOpen M127M 12700:00:3103:35:08.4003:35:40.10+01:19:437:108.4
128BŁAŻEJKO Paweł 430MONAR MarianówekSIEMYŚLOpen M128M 12800:00:2503:35:22.7003:35:48.65+01:19:517:108.4
129DUKAŁA Arkadiusz 462Nationale NederlandenWARSZAWA- ZALESIE GÓRNEOpen M129M 12900:00:1203:35:41.1003:35:53.75+01:19:567:118.3
130MIZIK Maciej 587GDYNIAOpen M130M 13000:00:2403:36:05.4003:36:29.75+01:20:327:128.3
131KONOPSKI Piotr 523GDAŃSKOpen M131M 13100:00:2403:36:29.3003:36:53.95+01:20:577:128.3
132FRĄCZEK Rafał 470KB GochGDAŃSKOpen M132M 13200:00:1403:36:54.2003:37:08.45+01:21:117:138.3
133MAKARENKO Adam 565GDYNIAOpen M133M 13300:00:3703:37:08.0003:37:45.45+01:21:487:148.3
134SZOLC-NARTOWSKI Bartosz 761OIRP GdańskGDAŃSKOpen M134M 13400:00:0503:38:19.6503:38:25.25+01:22:287:168.2
135WILCZYŃSKI Paweł 701KIEŁPINOpen M135M 13500:00:2803:38:48.6003:39:16.85+01:23:197:178.2
136GEPPERT Stanisław 479Body in MotionCITYOpen M136M 13600:00:2303:39:48.0003:40:11.45+01:24:147:198.2
137JAŁKIEWICZ Alek 504MAMY TOPOGÓRZEOpen M137M 13700:00:1203:40:17.4503:40:30.20+01:24:337:208.2
138RAFALSKI Eliasz 630Leśny CrossOLSZTYNOpen M138M 13800:00:3103:40:30.8003:41:01.85+01:25:047:218.2
139SERZYSKO Wojciech 649MALBORKOpen M139M 13900:00:2303:41:42.2503:42:06.00+01:26:097:238.1
140PILECKI Paweł 616AccentureKLAUDYNOpen M140M 14000:00:3903:42:23.1003:43:02.20+01:27:057:248.1
141WOJTASZEK Marcin 710Muchy na zębachTORUŃOpen M141M 14100:00:2403:44:06.9503:44:30.95+01:28:347:288
142ROPELA Andrzej 749KoszałkowoKIEŁPINOOpen M142M 14200:00:1603:44:28.4503:44:45.10+01:28:487:288
143RESZKA Witek 632IronTeam3CityGDAŃSKOpen M143M 14300:00:1103:46:19.6003:46:31.55+01:30:347:328
144RATAJCZYK Piotr 631GDYNIAOpen M144M 14400:00:3403:46:14.2503:46:48.50+01:30:517:328
145JASIOROWSKI Michał 506WARSZAWAOpen M145M 14500:00:1303:47:12.2503:47:25.90+01:31:297:347.9
146NITA Wiesław 596Village punk runPIECEWOOpen M146M 14600:00:1903:47:21.9503:47:41.20+01:31:447:347.9
147BRZEZIŃSKI Piotr 437PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M147M 14700:00:2703:47:51.7003:48:18.80+01:32:217:357.9
148WOLOSZYK Sebastian 711GDYNIAOpen M148M 14800:00:1303:49:43.1003:49:56.80+01:33:597:397.8
149KOZA Krzysztof 536GDAŃSKOpen M149M 14900:00:1703:50:29.5003:50:47.35+01:34:507:417.8
150ZEME Vilmārs 719Cēsis Eco TrailIKŠĶILEOpen M150M 15000:00:2903:50:49.3503:51:19.15+01:35:227:417.8
151POLAKOW Konrad 617TARAHUMARAWARSZAWAOpen M151M 15100:00:1203:51:28.0503:51:40.25+01:35:437:427.8
152DREWCZYŃSKI Daniel 459PGB Sportowa PaczkaLINIEWOOpen M152M 15200:00:2803:51:59.3503:52:28.25+01:36:317:447.8
153GUTOWSKI Grzegorz 496PGB Sportowa PaczkaRUMIAOpen M153M 15300:00:2803:51:59.9003:52:28.55+01:36:317:447.8
154CHODKIEWICZ Tomasz 446WARSZAWAOpen M154M 15400:00:1503:52:44.5003:52:59.70+01:37:027:457.7
155WIERZBA Jan 758GDAŃSKOpen M155M 15500:00:1503:52:44.7503:53:00.05+01:37:037:457.7
156ROPEL Mirosław 636KIS TRANSPORTWEJHEROWOOpen M156M 15600:00:2803:52:32.8003:53:01.70+01:37:047:457.7
157KWIATKOWSKI Andrzej 550PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKOpen M157M 15700:00:2903:52:40.3503:53:10.15+01:37:137:457.7
158MIĄSEK Ryszard 579MANOWOOpen M158M 15800:00:2903:53:00.6503:53:30.35+01:37:337:467.7
159PAWŁOWSKI Mirosław 610GDAŃSKOpen M159M 15900:00:3203:54:07.2003:54:39.35+01:38:427:487.7
160MARCINKOWSKI Szymon 569GDAŃSKOpen M160M 16000:00:2203:55:30.1503:55:52.60+01:39:557:517.6
161SZYMCZAK Jakub 682GDYNIAOpen M161M 16100:00:2603:55:44.1503:56:10.95+01:40:147:517.6
162SZADEJKO Adam 670GDYNIAOpen M162M 16200:00:3703:55:43.4003:56:20.55+01:40:237:517.6
163WIDMAN Paweł 698POZNAŃOpen M163M 16300:00:1403:58:36.2003:58:50.60+01:42:537:577.5
164WIERZBICKI Mikołaj 699GDYNIAOpen M164M 16400:00:3303:58:26.1003:58:59.70+01:43:027:567.5
165WENCŁAWSKI Michał 696Decathlon Power SłupskSŁUPSKOpen M165M 16500:00:2103:59:18.5503:59:40.45+01:43:437:587.5
166KULA Adam 546Totalnie BiegnięciCHOJNICEOpen M166M 16600:00:2703:59:23.9503:59:51.90+01:43:557:587.5
167WASILEWSKI Mariusz 695BrakGDYNIAOpen M167M 16700:00:1703:59:42.9004:00:00.35+01:44:037:597.5
168MELZER Arkadiusz 577RUMIAOpen M168M 16800:00:2104:03:18.2504:03:40.10+01:47:438:067.4
169KALNINS Girts 511MTS / Kliba drosmeRIGAOpen M169M 16900:00:3004:06:49.7004:07:19.95+01:51:238:137.3
170KOSTUCH Przemysław 528CHMIELNOOpen M170M 17000:00:0704:07:34.8004:07:41.95+01:51:458:157.3
171GAFFKE Krzysztof 473CZARNÓWKOOpen M171M 17100:00:1204:09:43.1504:09:55.50+01:53:588:197.2
172GŁOMBIOWSKI Jakub 482#deGlombs #GPnS #TUMBO teamGDAŃSKOpen M172M 17200:00:2404:09:48.5504:10:13.20+01:54:168:197.2
173BERGMANN Arkadiusz 426ŁĘŻYCEOpen M173M 17300:00:1104:10:29.7004:10:41.35+01:54:448:217.2
174RÓŻAŃSKI Maciej 640GOWINOOpen M174M 17400:00:3304:12:54.1004:13:27.40+01:57:308:257.1
175KWAŚNICKI Wojciech 548Kaszubi LuzinoSTRZEBIELINOOpen M175M 17500:00:3304:12:54.5504:13:27.80+01:57:308:257.1
176ROSZMAN Henryk 638ORLEOpen M176M 17600:00:3104:15:27.8504:15:59.55+02:00:028:307
177KLEIN Kamil 748KoszałkowoEGIERTOWOOpen M177M 17700:00:1404:15:50.0004:16:04.25+02:00:078:317
178KOHNKE Tomasz 519Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL AWFiS GdańskGDAŃSKOpen M178M 17800:00:2104:17:19.4004:17:40.75+02:01:438:347
179KANIEWSKI Marek 513KOWALEOpen M179M 17900:00:2404:17:49.9504:18:14.85+02:02:178:357
180BURCZYK Adam 441STAROGARD GDAŃSKIOpen M180M 18000:00:1704:21:44.2504:22:02.10+02:06:058:436.9
181MARCINKOWSKI Piotr 570ROZGARTYOpen M181M 18100:00:2204:26:24.6504:26:47.50+02:10:508:526.8
182SYCHOWSKI Kamil 669BOJANOOpen M182M 18200:00:1004:29:25.4004:29:35.75+02:13:388:586.7
183BARYZA Robert 423WAGANIECOpen M183M 18300:00:1804:31:25.9004:31:44.50+02:15:479:026.6
184KNOSOWSKI Sławomir 518WARSZAWAOpen M184M 18400:00:1704:32:46.3004:33:03.65+02:17:069:056.6
185MORAWSKI Piotr 588SZPETAL GÓRNYOpen M185M 18500:00:2504:37:51.6004:38:16.90+02:22:209:156.5
186SZWED Piotr 679GDAŃSKOpen M186M 18600:00:2104:42:46.0004:43:07.75+02:27:109:256.4
Przekroczony limit czasu: 05:10:00
187OZOLS Guntars 603Cēsis Eco TrailRĪGAOpen M187M 18700:00:3205:33:07.4505:33:40.00+03:17:4311:065.4
KINAL Jakub 755GDAŃSKOpen MDNF DNF DNF--
PESTKA Paweł 612SM KościerzynaMAŁY KLINCZOpen MDNF DNF DNF--
Znaleziono 189 wynik(ów)