KASZUBSKA PONIEWIERKA - 75KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
73.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
55
Wystartowało:
47
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 23km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu23km
   
1JELIŃSKI Mateusz 261KoszałkowoGORĘCZYNOOpen M00:00:0101:58:38
2ROLBIECKI Piotr 242Geoings PolskaKOŚCIERZYNAOpen M00:00:0101:58:25
3KASZKUR Tomasz 225runaroundthelake.blogspot.comGDAŃSKOpen M00:00:0102:09:24
4PTASZYŃSKI Wojciech 240FROMBORKOpen M00:00:0102:07:14
5ZACHARIASZ Maciej 255GDANSKOpen M00:00:0102:09:01
6SKUPIN Grzegorz 244GDAŃSKOpen M00:00:0202:08:59
7KUJAWSKA-FREJLICH Joanna 227Alte Media TeamGDYNIAOpen K00:00:0202:29:29
8LIETZ Renia 228Totalnie BiegnięciKROJANTYOpen K00:00:0202:29:29
9DĄBROWSKI Roman 216CHOJNICZKIOpen M00:00:0202:29:30
10ZYGADLEWICZ Grzegorz 262JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M00:00:0202:33:02
11JOŃCZYK Rafał 258Jacek Biega Running TeamWARSZAWAOpen M00:00:0202:33:00
12WOJCIECHOWICZ Jacek 254www.studiotancapasja.plKOSZALINOpen M00:00:0302:22:54
13OSTROWSKI Marcin 235PZU Sport TeamWARSZAWAOpen M00:00:0302:34:21
14ETMAŃSKI Piotr 218Bunga Bunga TeamCHWASZCZYNOOpen M00:00:0302:29:27
15PASTWA Janusz 236GDAŃSKOpen M00:00:0302:31:57
16STAROŃ Daniel 248SŁUPSKOpen M00:00:0302:43:56
17MAZERSKI Grzegorz 229GDAŃSKOpen M00:00:0402:27:32
18BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika 214GDYNIAOpen K00:00:0402:47:58
19STAŃCZYKOWSKI Rafał 247GDYNIAOpen M00:00:0403:07:55
20PEPLIŃSKI Grzegorz 237GDAŃSKOpen M00:00:0502:22:53
21KOWALEWSKI Marcin 226CRiIMGDYNIAOpen M00:00:0502:26:18
22CORBLIN Regis 215GDYNIAOpen M00:00:0502:47:23
23DE ROSIER Marek 217GDAŃSKOpen M00:00:0502:40:13
24SMYK Kamil 245RUMIAOpen M00:00:0502:30:00
25JEDLEWSKI Krzysztof 223LUBLINOpen M00:00:0502:59:55
26POGORZELSKI Maciek 238STRASZYNOpen M00:00:0503:07:08
27VOSS Marcin 253Nord CapitalREDAOpen M00:00:0602:22:52
28MUSS Aleksander 231ACE OF SPADESBYDGOSZCZOpen M00:00:0602:29:58
29OBRZUD Krzysztof 233BOŻEPOLE WIELKIEOpen M00:00:0602:30:00
30NOWAKOWSKI Łukasz 232LOTOS Team - Sobczak TeamGDYNIAOpen M00:00:0602:42:33
31REHKA Karel 241GDANSKOpen M00:00:0702:47:24
32STASZKIEWICZ Przemysław 249WROCŁAWOpen M00:00:0702:49:48
33SARNECKI Kamil 243Run Around The IslandGDAŃSKOpen M00:00:0702:37:52
34ZAJDA Bartosz 256RUMIAOpen M00:00:0703:27:52
35SOSNOWSKA Bożena 246Biegający TczewTCZEWOpen K00:00:0802:47:38
36KORECKI Andrzej 259MUROWANIECOpen M00:00:0802:38:34
37BARANOWSKI Marek 212COM-DKMKOSAKOWOOpen M00:00:0803:09:20
38SZUMLAS Marcin 260POŁCHOWOOpen M00:00:0903:16:33
39SZULC Michał 250NieSOPOTOpen M00:00:1002:29:29
40TALAREK Robert 251TELERANEKSZCZECINOpen M00:00:1002:40:18
41URBAŃSKI Dariusz 252KOSAKOWOOpen M00:00:1002:59:44
42ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna 257Rusz Pan DupęGDAŃSKOpen K00:00:1102:45:18
43MORAWSKI Pawel 230GDYNIAOpen M00:00:1203:02:15
44AUGUSTYNIAK Radosław 211GDYNIAOpen M00:00:1202:57:58
45KACZMAREK Piotr 224dobory.plGDAŃSKOpen M00:00:2003:09:38
46FLISIKOWSKI Bartłomiej 219GDAŃSKOpen M00:00:2303:09:51
47GAJDUS Wiktor 220DCT Drużyna BiegowaGDAŃSKOpen M00:01:0602:56:27
Znaleziono 47 wynik(ów)