KASZUBSKA PONIEWIERKA - 75KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
73.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
55
Wystartowało:
47
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 23km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 23km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu23km
   
1ROLBIECKI Piotr 242Geoings PolskaKOŚCIERZYNAOpen M00:00:0101:58:25
2JELIŃSKI Mateusz 261KoszałkowoGORĘCZYNOOpen M00:00:0101:58:38
3PTASZYŃSKI Wojciech 240FROMBORKOpen M00:00:0102:07:14
4SKUPIN Grzegorz 244GDAŃSKOpen M00:00:0202:08:59
5ZACHARIASZ Maciej 255GDANSKOpen M00:00:0102:09:01
6KASZKUR Tomasz 225runaroundthelake.blogspot.comGDAŃSKOpen M00:00:0102:09:24
7VOSS Marcin 253Nord CapitalREDAOpen M00:00:0602:22:52
8PEPLIŃSKI Grzegorz 237GDAŃSKOpen M00:00:0502:22:53
9WOJCIECHOWICZ Jacek 254www.studiotancapasja.plKOSZALINOpen M00:00:0302:22:54
10KOWALEWSKI Marcin 226CRiIMGDYNIAOpen M00:00:0502:26:18
11MAZERSKI Grzegorz 229GDAŃSKOpen M00:00:0402:27:32
12ETMAŃSKI Piotr 218Bunga Bunga TeamCHWASZCZYNOOpen M00:00:0302:29:27
13KUJAWSKA-FREJLICH Joanna 227Alte Media TeamGDYNIAOpen K00:00:0202:29:29
14LIETZ Renia 228Totalnie BiegnięciKROJANTYOpen K00:00:0202:29:29
15SZULC Michał 250NieSOPOTOpen M00:00:1002:29:29
16DĄBROWSKI Roman 216CHOJNICZKIOpen M00:00:0202:29:30
17MUSS Aleksander 231ACE OF SPADESBYDGOSZCZOpen M00:00:0602:29:58
18SMYK Kamil 245RUMIAOpen M00:00:0502:30:00
19OBRZUD Krzysztof 233BOŻEPOLE WIELKIEOpen M00:00:0602:30:00
20PASTWA Janusz 236GDAŃSKOpen M00:00:0302:31:57
21JOŃCZYK Rafał 258Jacek Biega Running TeamWARSZAWAOpen M00:00:0202:33:00
22ZYGADLEWICZ Grzegorz 262JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M00:00:0202:33:02
23OSTROWSKI Marcin 235PZU Sport TeamWARSZAWAOpen M00:00:0302:34:21
24SARNECKI Kamil 243Run Around The IslandGDAŃSKOpen M00:00:0702:37:52
25KORECKI Andrzej 259MUROWANIECOpen M00:00:0802:38:34
26DE ROSIER Marek 217GDAŃSKOpen M00:00:0502:40:13
27TALAREK Robert 251TELERANEKSZCZECINOpen M00:00:1002:40:18
28NOWAKOWSKI Łukasz 232LOTOS Team - Sobczak TeamGDYNIAOpen M00:00:0602:42:33
29STAROŃ Daniel 248SŁUPSKOpen M00:00:0302:43:56
30ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna 257Rusz Pan DupęGDAŃSKOpen K00:00:1102:45:18
31CORBLIN Regis 215GDYNIAOpen M00:00:0502:47:23
32REHKA Karel 241GDANSKOpen M00:00:0702:47:24
33SOSNOWSKA Bożena 246Biegający TczewTCZEWOpen K00:00:0802:47:38
34BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika 214GDYNIAOpen K00:00:0402:47:58
35STASZKIEWICZ Przemysław 249WROCŁAWOpen M00:00:0702:49:48
36GAJDUS Wiktor 220DCT Drużyna BiegowaGDAŃSKOpen M00:01:0602:56:27
37AUGUSTYNIAK Radosław 211GDYNIAOpen M00:00:1202:57:58
38URBAŃSKI Dariusz 252KOSAKOWOOpen M00:00:1002:59:44
39JEDLEWSKI Krzysztof 223LUBLINOpen M00:00:0502:59:55
40MORAWSKI Pawel 230GDYNIAOpen M00:00:1203:02:15
41POGORZELSKI Maciek 238STRASZYNOpen M00:00:0503:07:08
42STAŃCZYKOWSKI Rafał 247GDYNIAOpen M00:00:0403:07:55
43BARANOWSKI Marek 212COM-DKMKOSAKOWOOpen M00:00:0803:09:20
44KACZMAREK Piotr 224dobory.plGDAŃSKOpen M00:00:2003:09:38
45FLISIKOWSKI Bartłomiej 219GDAŃSKOpen M00:00:2303:09:51
46SZUMLAS Marcin 260POŁCHOWOOpen M00:00:0903:16:33
47ZAJDA Bartosz 256RUMIAOpen M00:00:0703:27:52
Znaleziono 47 wynik(ów)