KOBIETY NA 5+ :: BIEG

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data:
2018-05-27
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1083
Wystartowało:
970
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
967
Na trasie:
3

Klasyfikacja: 16-19

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MORAWSKA Julia 1163MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.1MYSŁOWICE16-191 2800:00:0200:09:5100:23:05.2500:23:07.50 4:3713
2FILEC Wiktoria 55INŻYNIERIA BIEGANIARYBNIK16-192 4900:00:0300:10:3500:24:30.8500:24:34.45+00:01:254:5412.2
3BIEROŃSKA Wioleta 1148JUSTFEELFITŻABNICA16-193 4800:00:0200:09:3900:24:32.3500:24:34.35+00:01:274:5412.2
4JANECKA Marta 836JASTRZĘBIE-ZDRÓJ16-194 6600:00:1100:10:4100:25:03.4000:25:15.05+00:01:585:0012
5WOŹNIAK Julia 1105PIXONETRYBNIK16-195 6800:00:0400:10:1700:25:09.2000:25:13.55+00:02:035:0111.9
6PŁOCHARSKA Aleksandra 972MARKLOWICE16-196 8300:00:2100:11:2600:25:41.2500:26:03.10+00:02:365:0811.7
7SZULIK Dominika 969KB MOSIR JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJ16-197 10600:00:0800:10:5900:26:04.3000:26:12.70+00:02:595:1211.5
8KRÓLICZAK Agnieszka 1279KRAKÓW16-198 11900:00:3100:11:4200:26:23.5000:26:55.40+00:03:185:1611.4
9PŁOCHARSKA Małgorzata 971UKS REFLEXMARKLOWICE16-199 12300:00:2200:11:2500:26:29.1000:26:51.60+00:03:235:1711.3
10LEPA Klaudia 1126RUDA ŚLĄSKA16-1910 29600:00:0800:11:2400:29:20.3000:29:28.55+00:06:155:5210.2
11KONDZIOŁKA Kinga 912ZEBRZYDOWICE16-1911 33700:00:1200:12:4700:29:51.3500:30:03.45+00:06:465:5810.1
12MILKOWSKA Wanessa 1134RYBNIK16-1912 40300:00:1100:12:4600:30:51.6500:31:03.05+00:07:466:109.7
13IWANOWICZ Klaudia 234PARKRUN CHRZANÓWCHRZANÓW16-1913 41300:00:1500:13:1400:30:55.9000:31:11.70+00:07:506:119.7
14KUCZERA Angelika 505CZERNICA16-1914 51200:00:3100:14:2900:32:06.1000:32:37.15+00:09:006:259.3
15ŚLEDŹ Dorota 88HRMAX ŻORYŻORY16-1915 52300:00:2000:13:3600:32:18.6000:32:38.60+00:09:136:279.3
16SIKORA Magdalena 5FANTASTIC ANIA SIKORAUSTROŃ16-1916 52800:00:0000:13:0300:32:20.4500:32:20.45+00:09:156:289.3
17DZIEDZIC Aga 1104RYBNIK16-1917 59300:00:4600:14:0200:33:13.5500:33:59.85+00:10:086:389
18JANECKA Natalia 883KATOWICE16-1918 68800:00:5200:14:5700:34:48.0000:35:40.75+00:11:426:578.6
19PIETROSZEK Sandra 1056W&S PIETROSZEKJASTRZĘBIE ZDRÓJ16-1919 73800:00:2500:14:2900:35:55.9500:36:21.25+00:12:507:118.3
20HALAMA Karolina 628JASTRZĘBIE-ZDRÓJ16-1920 77800:00:2200:14:2500:37:03.7500:37:25.95+00:13:587:248.1
Znaleziono 20 wynik(ów)