KOBIETY NA 5+ :: BIEG

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data:
2018-05-27
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1083
Wystartowało:
970
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
967
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZawrotka
2.5km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZELEST Barbara 1099Mysłowicki Klub Biegacza No.IMYSŁOWICE40-491 600:00:0100:08:5200:21:01.7000:21:02.75 4:1214.3
2ADAMCZYK-NOWAK Beata 26Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-492 1500:00:0300:09:2900:22:17.0000:22:20.35+00:01:154:2713.5
3RENCZ Małgorzata 1281W pogoni za duchemORZESZE40-493 1400:00:0100:09:1400:22:17.6000:22:18.60+00:01:154:2713.5
4ZĘBIK Grazyna 1222CIESZYN40-494 1800:00:0200:09:3800:22:24.7000:22:26.85+00:01:234:2813.4
5KOWALSKA Kinga 171Olza CieszynPOGWIZDÓW40-495 2000:00:0200:09:3800:22:34.4000:22:37.15+00:01:324:3113.3
6LASSOTA-BUJAK Mariola 206#czeladzbiegaCZELADŹ40-496 2400:00:0600:09:3700:22:47.8000:22:54.05+00:01:464:3313.2
7MALEJKA Katarzyna 309ADS MasnaKATOWICE40-497 2300:00:0400:09:4400:22:47.8000:22:52.60+00:01:464:3313.2
8MENDEL Beata 901Orzesze też biegaORZESZE40-498 2600:00:0200:09:3000:23:01.7500:23:03.90+00:02:004:3613
9ZAJĄC Iwona 1159NumberłankiBYTOM40-499 2900:00:0200:09:5100:23:06.7500:23:08.95+00:02:054:3713
10DYRCZ Anna 164KNURÓW40-4910 3100:00:0500:10:1600:23:20.9500:23:26.35+00:02:194:4012.8
11ANDROSZ Beata 1124RUDA ŚLĄSKA40-4911 3200:00:0400:09:5700:23:27.4000:23:31.55+00:02:254:4112.8
12CZYŻ Leonarda 886Olza CieszynCIESZYN40-4912 3400:00:0300:09:5900:23:37.7000:23:40.70+00:02:364:4312.7
13KANDORA Joanna 31Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-4913 4400:00:0300:10:1600:24:12.6500:24:16.55+00:03:104:5012.4
14MENŻYK Joanna 1131Spartan Race Training Group KatowiceMYSŁOWICE40-4914 5300:00:0300:10:1300:24:35.7000:24:39.40+00:03:344:5512.2
15HELIOSZ Agnieszka 630InterAktywniKROSTOSZOWICE40-4915 5500:00:0100:10:1700:24:43.1000:24:44.75+00:03:414:5612.1
16SICH- SOSNA Agnieszka 200ŁAZISKA40-4916 6000:00:0200:10:1600:24:53.6500:24:55.75+00:03:514:5812.1
17KAFKA Ewelina 671Lichota TeamSKOCZÓW40-4917 6100:00:0700:10:2500:24:56.6000:25:04.55+00:03:544:5912
18NOWAK Beata 889Olza CieszynPUŃCÓW40-4918 6500:00:0200:10:1700:25:02.8000:25:05.60+00:04:015:0012
19SICH-ŚWITAŁA Małgorzata 198KROSTOSZOWICE40-4919 7500:00:0000:10:1900:25:26.0000:25:26.00+00:04:245:0511.8
20PEŁKA Urszula 1014Akademia biegania w ŚwierklanachŚWIERKLANY40-4920 7600:00:1400:10:5000:25:27.4500:25:41.45+00:04:255:0511.8
21DOBRENKO Edyta 1083RYBNIK40-4921 7700:00:0800:10:4200:25:31.6000:25:40.30+00:04:295:0611.7
22POŁOMSKA Edyta 214Połomscy TeamRYDUŁTOWY40-4922 7800:00:0600:10:3700:25:35.0500:25:41.85+00:04:335:0711.7
23WOJTKOWSKA-WITALA Anna 56MIKOŁÓW40-4923 8100:00:0300:10:3700:25:38.5500:25:42.15+00:04:365:0711.7
24LORANC Izabela 751BB Bielszczanki BiegająBIELSKO-BIAŁA40-4924 8400:00:0500:10:5500:25:43.1000:25:48.70+00:04:415:0811.7
25PASŁAWSKA Katarzyna 202kobiety na 5 +JASTRZEBIE ZDRÓJ40-4925 8500:00:0300:10:2700:25:46.5000:25:49.85+00:04:445:0911.6
26PAJESTKA Katarzyna 1070RUDA ŚLĄSKA40-4926 8600:00:0600:10:4200:25:46.7500:25:52.80+00:04:455:0911.6
27WOJAKOWSKA Katarzyna 721K&K RUNZABRZE40-4927 9000:00:0400:10:5500:25:50.5500:25:54.70+00:04:485:1011.6
28SZULC Marta 143BGBBIERUŃ40-4928 9500:00:1100:10:5300:25:53.4000:26:05.00+00:04:515:1011.6
29MIKA Aneta 961RYDUŁTOWY40-4929 9600:00:1100:10:3900:25:55.1500:26:06.85+00:04:535:1111.6
30LAPMAN Anna 892Radlinioki w bieguRYDUŁTOWY40-4930 9700:00:0700:10:5500:25:55.7000:26:02.80+00:04:545:1111.6
31HEROK Joanna 748UBSBIELSKO-BIAŁA40-4931 10300:00:0500:11:0600:26:00.9500:26:06.05+00:04:595:1211.5
32DRACZKA - KNOPIK Monika 847STS BiegatonMIKOŁÓW40-4932 10500:00:0000:11:0200:26:03.5500:26:03.55+00:05:015:1211.5
33POPEK Barbara 305JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4933 10800:00:0800:10:4000:26:05.9500:26:14.10+00:05:045:1311.5
34BONDARCZUK Sylwia 277Szybkie ŻółwieMIĘDZYRZECZE GÓRNE40-4934 11300:00:0200:10:3900:26:13.3500:26:15.90+00:05:115:1411.4
35MROCZKA Anna 622SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE40-4935 11800:00:0800:11:3200:26:21.9000:26:30.35+00:05:205:1611.4
36GĘBOŁYŚ Beata 54Chwalisz czy nie chwalisz- lotej z namiBIERUŃ40-4936 12000:00:0700:11:1800:26:23.8500:26:31.55+00:05:225:1611.4
37SKOCZ Monika 70CIESZYN40-4937 12100:00:0000:11:3800:26:26.1000:26:26.10+00:05:245:1711.3
38LORENZ Agnieszka 928Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE ZDRÓJ40-4938 12200:00:0800:11:0700:26:28.9000:26:37.30+00:05:275:1711.3
39NOWAK Iwona 587SIEMIANOWICE ŚL.40-4939 12500:00:1100:11:1100:26:30.7000:26:42.45+00:05:295:1811.3
40RAŹNIAK Beatka 252Kobiety 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-4940 13000:00:0900:11:1600:26:40.0500:26:49.85+00:05:385:2011.3
41CHROBOK Józefa 251Olza CieszynCIESZYN40-4941 13500:00:1000:10:5900:26:43.0000:26:53.10+00:05:415:2011.2
42SZTABLA Liliana 65JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4942 13900:00:1400:11:1700:26:48.0500:27:02.50+00:05:465:2111.2
43WĘŻOWICZ Ewa 69SKRZYSZÓW40-4943 14300:00:1500:11:1600:26:53.8500:27:09.40+00:05:525:2211.2
44ZARAŃSKA Izabela 184Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-4944 14500:00:2100:11:3000:26:55.3000:27:17.25+00:05:535:2311.1
45NALEWAJKA Wioleta 95Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4945 14700:00:1300:11:3900:26:56.3500:27:09.45+00:05:545:2311.1
46GRUSZKA Ewa 857STS Biegaton MikołówMIKOŁÓW40-4946 15100:00:1200:11:3300:27:00.0000:27:12.55+00:05:585:2411.1
47GENSTY Klaudia 372Dystans LubomiaLUBOMIA40-4947 15300:00:1300:11:4000:27:05.6500:27:19.55+00:06:035:2511.1
48MRACHACZ Dorota 782Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-4948 15600:00:2300:11:4900:27:07.6500:27:31.55+00:06:055:2511.1
49HANDZLIK-STARZYK Anna 1007PORĘBA WIELKA40-4949 15700:00:1700:11:5000:27:08.9000:27:26.40+00:06:075:2511
50WERNIK Katarzyna 585Bestfitclub RybnikRADLIN40-4950 15900:00:1000:11:3000:27:10.6000:27:20.70+00:06:085:2611
51BOJDA Brygida 800Świry StelaPIERSCIEC40-4951 16700:00:1100:11:2400:27:18.6000:27:29.90+00:06:165:2711
52ZAMOJSKA Iwona 46Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-4952 17100:00:0500:11:1500:27:25.4000:27:31.35+00:06:235:2910.9
53KRUPA-SZCZĘSNY Izabela 231#czeladzbiegaCZELADŹ40-4953 17500:00:3100:11:4700:27:31.3500:28:02.65+00:06:295:3010.9
54SOBCZAK Beata 86TO40-4954 17600:00:1300:11:2200:27:31.7500:27:45.60+00:06:305:3010.9
55SIEGMUND Jolanta 473Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4955 17700:00:1000:10:4600:27:32.1500:27:42.40+00:06:305:3010.9
56KLIMEK-KARAS Sylwia 419Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICE40-4956 17800:00:1300:11:5100:27:32.7000:27:46.65+00:06:315:3010.9
57JURCZYKOWSKA KOSIK Iwona 1247ZabieganiRACIBÓRZ40-4957 18100:00:1900:11:5000:27:34.9500:27:54.35+00:06:335:3110.9
58BRZUSKA Kasia 59Olza CieszynCIRSZYN40-4958 18600:00:1000:11:4000:27:42.1000:27:52.25+00:06:405:3210.8
59MATUSZEWSKA Katarzyna 509Opel Active TeamGLIWICE40-4959 18800:00:1300:11:4800:27:45.2000:27:58.75+00:06:435:3310.8
60WYSOCKA Grażyna 970KS M.E.T.A.SYRYNIA40-4960 19300:00:4700:11:3700:27:46.8500:28:34.45+00:06:455:3310.8
61HOJKA Gabriela 615SKRZYSZÓW40-4961 19400:00:1500:11:4000:27:47.1000:28:02.15+00:06:455:3310.8
62SKRZYPOSZEK Małgorzata 128RUDA ŚLĄSKA40-4962 19600:00:1800:11:5000:27:48.3000:28:06.85+00:06:465:3310.8
63COFALIK Gabriela 575ŚWIERKLANY40-4963 20500:00:1400:11:2600:27:50.8500:28:05.30+00:06:495:3410.8
64GARUS Magdalena 1229Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-4964 20800:00:0200:11:3300:27:54.8000:27:57.25+00:06:535:3510.7
65SZYMCZAK Iwona 703siostry I&EŻORY40-4965 21500:00:3000:12:1800:28:01.0500:28:32.00+00:06:595:3610.7
66GRANICA Dani 604DANI Biega bez GranicCIESZYN40-4966 22400:00:0200:11:2900:28:10.5000:28:13.40+00:07:085:3810.6
67ŁUKASZEWSKA Agnieszka 778STS BIEGATON MikołówMIKOŁÓW40-4967 22800:00:1200:11:5200:28:14.8000:28:27.55+00:07:135:3910.6
68BAJCAR Beata 488KOBIETY NA 5+CHYBIE40-4968 23200:00:1700:12:0800:28:15.7000:28:33.10+00:07:145:3910.6
69IMIOŁCZYK Izabela 212Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-4969 23500:00:0500:11:4900:28:23.1500:28:29.05+00:07:215:4010.6
70SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 382RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICE40-4970 24000:00:0300:11:2500:28:26.5000:28:30.00+00:07:245:4110.5
71KAISER-CHROMIK Beata 414RYBNIK40-4971 24600:00:0600:11:3300:28:31.2500:28:37.50+00:07:295:4210.5
72MUSIOŁ Helena 168RYBNIK40-4972 24800:00:1300:11:3400:28:35.4500:28:48.50+00:07:335:4310.5
73BIELA Małgorzata 275Kobiety na 5+JASTRZĘBIE- ZDRÓJ40-4973 25000:00:1400:11:4000:28:36.8500:28:51.75+00:07:355:4310.5
74HERCHEL Marzena 698Let's GO Suszecka Grupa BiegowaSUSZEC40-4974 25700:00:2200:12:2600:28:49.5000:29:11.55+00:07:475:4510.4
75OKOŃ Monika 161KNURÓW40-4975 25800:00:2200:12:4200:28:50.1000:29:12.95+00:07:485:4610.4
76IWANEJKO Izabela 293KĘDZIERZYN - KOŹLE40-4976 26700:00:1600:12:1200:28:55.2000:29:12.10+00:07:535:4710.4
77PANEK Ela 269Bielszczanki biegająBIELSKO-BIAŁA40-4977 27400:00:0900:11:5800:29:06.1500:29:15.60+00:08:045:4910.3
78PIECHOCZEK-NIEZGODA Lucyna 1103ŻORY40-4978 27500:00:2800:12:4800:29:06.3000:29:35.20+00:08:045:4910.3
79CISZAK Zofia 1055Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-4979 28000:00:0400:12:1200:29:09.1500:29:13.85+00:08:075:4910.3
80REK Katarzyna 837Radlinioki w bieguRADLIN40-4980 28100:00:2800:12:2400:29:09.3000:29:37.55+00:08:075:4910.3
81HEJNA Izabela 846Radlinioki w bieguRADLIN40-4981 29000:00:2800:13:0200:29:15.0500:29:43.15+00:08:135:5110.3
82ROZMUS Marzena 588Świerczyniec RunningBOJSZOWY40-4982 29100:00:2700:12:4700:29:15.1500:29:42.35+00:08:135:5110.3
83PYTEL Renata 170Zespół Szkół Nr 6 im. Króla Jana III SobieskiegoPIELGRZYMOWICE40-4983 29800:00:3200:12:1800:29:21.7000:29:54.35+00:08:205:5210.2
84TRELA Dorota 995Just Feel Fit TEAMWĘGIERSKA GÓRKA40-4984 29900:00:2900:12:0300:29:22.8000:29:52.20+00:08:215:5210.2
85WODECKA Sabina 209Forma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKI40-4985 30100:00:0500:12:0200:29:24.9500:29:30.65+00:08:235:5310.2
86STANISLAWISZYN Małgorzata 950NRPILCHOWICE40-4986 30300:00:0400:12:3200:29:26.0000:29:30.10+00:08:245:5310.2
87PIECYK Adrianna 175ŻORY40-4987 30600:00:1400:11:4600:29:28.6000:29:43.35+00:08:265:5310.2
88ROSGA Anna 1142RACIBÓRZ40-4988 30700:00:2900:12:3500:29:29.5500:29:59.25+00:08:275:5410.2
89CEPUCHOWICZ Sylwia 810w pogoni za duchemKATOWICE40-4989 31100:00:1400:12:3300:29:32.7500:29:47.55+00:08:315:5410.2
90SMOLIŃSKA Ilona 150KNURÓW40-4990 31400:00:0000:12:4400:29:34.1000:29:34.10+00:08:325:5410.1
91LATA Beata 922SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE40-4991 31700:00:1500:12:3200:29:35.1000:29:50.35+00:08:335:5510.1
92BROCKA Anita 337TURZA ŚLĄSKA40-4992 32100:00:2700:12:2500:29:37.0500:30:04.65+00:08:355:5510.1
93GROŃSKA Agnieszka 1090ŁAZISKA GÓRNE40-4993 32200:00:1500:12:3400:29:37.5000:29:53.20+00:08:355:5510.1
94TOMASZEWSKA Magdalena 1092WODZISŁAW ŚL.40-4994 32700:00:3400:13:2300:29:39.8500:30:14.70+00:08:385:5610.1
95JĘDRZEJEK Michalina 449WODZISŁAW ŚL.40-4995 32900:00:2300:13:1600:29:42.7500:30:06.65+00:08:415:5610.1
96JUCHA Monika 891Szybkie ŻółwieBIELSKO-BIAŁA40-4996 33100:00:2300:12:2500:29:46.9000:30:10.85+00:08:455:5710.1
97IZABELA Woźniak 13Inter Rope TeamPSZÓW40-4997 33200:00:0800:12:2600:29:47.8000:29:56.50+00:08:465:5710.1
98PRZYBYŁA Kasia 775BYTOM40-4998 33400:00:1400:12:3000:29:50.2000:30:04.80+00:08:485:5810.1
99ZIEMIŃSKA Patrycja 510Świry StelaSKOCZÓW40-4999 33800:00:1100:12:2700:29:51.8000:30:03.55+00:08:505:5810
100AUGUSTYN Agnieszka 1112Morsy na KoksieZDZIESZOWICE40-49100 34100:00:4100:12:2700:29:54.6500:30:36.00+00:08:525:5910
101OSZCZĘDA Marzena 323ŻORY40-49101 34300:00:1400:11:4300:29:56.3500:30:10.65+00:08:545:5910
102URBAŃSKA Justyna 262CZERWIONKA-LESZCZYNY40-49102 34600:00:2500:12:5500:30:00.2500:30:25.30+00:08:586:0010
103TYKIERKA Małgorzata 1169ToxpressBUDZISKA40-49103 34900:00:3800:13:1400:30:01.7500:30:39.95+00:09:006:0010
104RAWICZ-GROTOWSKA Jowita 1006RUDA ŚLĄSKA40-49104 35000:00:1000:12:5000:30:03.4500:30:14.25+00:09:016:0010
105MIELKE Dagmara 254GOLESZÓW40-49105 35800:00:2700:12:2800:30:09.9000:30:37.30+00:09:086:029.9
106KOWAL Beata 40Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49106 35900:00:3200:13:2200:30:10.2000:30:42.40+00:09:086:029.9
107WALUSZ Jolanta 462Szombierki RUnnersBYTOM40-49107 36300:00:4200:12:5100:30:11.6500:30:53.80+00:09:096:029.9
108KĘPKA Joanna 850WymyślankaMIKOŁÓW40-49108 36400:00:2000:11:5800:30:11.7000:30:32.10+00:09:106:029.9
109GÓRSKA Magda 299KĘDZIERZYN-KO40-49109 36500:00:1700:12:4000:30:11.9500:30:29.45+00:09:106:029.9
110OSIADŁY Anna 887PAWŁOWICE40-49110 37100:00:1900:12:5800:30:25.7500:30:45.30+00:09:246:059.9
111FRYDECKA Mirosława 1202Akademia Biegania w ŚwierklanachŚWIERKLANY40-49111 37200:00:3200:13:2200:30:26.2000:30:58.80+00:09:246:059.9
112PIETROSZEK Władysława 1052matka i córkaJASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49112 37300:00:2400:13:0600:30:26.3500:30:50.95+00:09:246:059.9
113KRZESZOWSKA Beata 298Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49113 37500:00:3400:13:0400:30:28.3500:31:03.20+00:09:266:059.8
114BLANA Małgorzata 1263RACIBÓRZ40-49114 37700:00:3100:12:3400:30:29.1000:31:00.10+00:09:276:059.8
115KOZOK Małgorzata 178STS Biegaton MikołówŁAZISKA GÓRNE40-49115 39100:00:1500:12:3400:30:41.3000:30:56.80+00:09:396:089.8
116BOŻEK Dagmara 425JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49116 39500:00:1200:12:3000:30:45.6000:30:57.70+00:09:436:099.8
117MISZCZAK Anna 469BiegiemANIAIMIELIN40-49117 39700:00:1400:12:2700:30:48.2000:31:02.65+00:09:466:099.7
118WACŁAWIK Ewa 193Fantastic Ania SikoraBĄKÓW40-49118 39900:00:1900:13:1700:30:48.6500:31:08.50+00:09:466:099.7
119MATUĆ Aleksandra 93Miechowicka Grupa BegowaBYTOM40-49119 40000:00:3400:13:2000:30:49.5000:31:23.80+00:09:476:099.7
120JURCZYK Magdalena 356Miechowicka Grupa BiegowaKLESZCZÓW40-49120 40700:00:2400:14:0100:30:52.9500:31:17.70+00:09:516:109.7
121KUBISTY Anna 185OŚWIĘCIM40-49121 41400:00:0200:12:3400:30:57.9000:31:00.15+00:09:566:119.7
122SZPYRA Sonia 66JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49122 41500:00:0700:12:4200:30:59.0500:31:06.50+00:09:576:119.7
123KASPRZYCKA-SZUBARSKA Katarzyna 871Olza CieszynPOGWIZDÓW40-49123 41900:00:2600:13:3100:31:05.6000:31:32.35+00:10:036:139.6
124KUBAS Alina 41Klub Biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49124 42000:00:1600:12:4000:31:05.7000:31:22.65+00:10:046:139.6
125GŁÓWCZYK Izabella 758Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49125 42200:00:2500:13:2900:31:06.0000:31:31.85+00:10:046:139.6
126FILIPIAK Beata 42Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49126 42400:00:0500:12:0700:31:06.3500:31:11.55+00:10:046:139.6
127SZYMURA Izabela 1009RYBNIK40-49127 42800:00:4400:13:3800:31:09.6000:31:54.20+00:10:076:149.6
128ZAJAC SWOBODA Beata 477AmatorŻORY40-49128 43200:00:1800:13:0600:31:15.7000:31:34.20+00:10:146:159.6
129SKOCZEK Agnieszka 549ChilloutCIESZYN40-49129 43300:00:3300:13:0500:31:15.8000:31:49.25+00:10:146:159.6
130BURZYŃSKA Beata 1101KATOWICE40-49130 43400:00:0600:12:4400:31:16.0000:31:22.35+00:10:146:159.6
131MALINOWSKA Aneta 60Olza CieszynCIESZYN40-49131 43600:00:2700:13:0500:31:20.6000:31:47.85+00:10:186:169.6
132KONIECZKA Katarzyna 191Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49132 43800:00:4600:13:4400:31:22.6500:32:09.55+00:10:206:169.6
133PTASZYŃSKA Justyna 848RADLINIOKI W BIEGURADLIN40-49133 43900:00:4200:13:3500:31:22.8000:32:05.10+00:10:216:169.6
134KUCZA-CHMIEL Kalina 1227ODRA40-49134 44400:00:4400:13:2200:31:28.7000:32:13.35+00:10:276:179.5
135ROMBERG Agnieszka 43Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49135 44500:00:3300:13:2100:31:29.4500:32:02.70+00:10:276:179.5
136GÓRNY Jola 272Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁA40-49136 44600:00:0100:12:1000:31:29.6000:31:31.25+00:10:276:189.5
137MARCINKOWSKA Beata 393#czeladzbiegaCZELADŹ40-49137 44700:00:3100:13:0800:31:30.2000:32:01.95+00:10:286:189.5
138ZŁOCIAK Agnieszka 666TYCHY40-49138 45300:00:3400:13:0200:31:34.6500:32:08.85+00:10:326:189.5
139DOBOSZ Ilona 624MARKLOWICE GÓRNE40-49139 45500:00:0500:12:2400:31:35.1500:31:40.40+00:10:336:199.5
140PINGIELSKA Małgorzata 838Radlinioki w BieguRADLIN40-49140 45600:00:2700:13:2600:31:35.3500:32:03.20+00:10:336:199.5
141MARCINKIEWICZ-KLUCZNIOK Ewa 302Zespół Szkół Nr 6 im. Króla Jana III SobieskiegoRYBNIK40-49141 46200:00:0700:12:4800:31:37.0000:31:44.95+00:10:356:199.5
142FECZKO Lucyna 1166JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49142 46600:00:1600:13:3500:31:41.2000:31:58.10+00:10:396:209.5
143KACZOREK Ania 210ŻORY40-49143 46800:00:2100:13:3000:31:42.8500:32:03.95+00:10:416:209.5
144SRADOMSKA Barbara 1224HRMAX ŻoryŻORY40-49144 47000:00:2100:13:3100:31:43.2000:32:04.45+00:10:416:209.5
145PASZEK Hania 611HRmax dziołszkiZORY40-49145 47300:00:2000:13:3000:31:43.7000:32:04.15+00:10:426:209.5
146KOGUT Edyta 1291Hr Max DziołszkiZORY40-49146 47400:00:2000:13:3000:31:44.0500:32:04.20+00:10:426:209.5
147LIDUK Wioletta 1038BĘDZIN40-49147 47800:00:1400:12:3300:31:44.9500:31:59.55+00:10:436:219.4
148BARTECKA Sabina 560HRmax ŻoryŻORY40-49148 47900:00:1900:13:3000:31:45.2500:32:04.25+00:10:436:219.4
149BASEK Marta 420HR MAX DziołszkiŻORY40-49149 48000:00:1800:13:3100:31:45.3500:32:03.95+00:10:436:219.4
150KUCZEK Katarzyna 1037PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE40-49150 48100:00:1400:12:3300:31:45.4500:31:59.45+00:10:436:219.4
151KAŁUS Ewa 467HRmax ŻoryŻORY40-49151 48200:00:1800:13:3100:31:45.5500:32:04.05+00:10:436:219.4
152PUSTELNIK Ewa 107ŻORY40-49152 48400:00:1800:13:3000:31:45.7000:32:03.85+00:10:446:219.4
153DZIAŁKOWSKA Barbara 790ORNONTOWICE40-49153 48500:00:2200:13:0600:31:46.4000:32:09.05+00:10:446:219.4
154KATARZYNA Wesołowska 8USTROŃ40-49154 48600:00:1000:12:3500:31:46.5000:31:57.20+00:10:446:219.4
155KORCZEWSKA Beata 1234Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49155 48900:00:3300:13:3200:31:48.0000:32:21.30+00:10:466:219.4
156RADZIEWICZ Renata 479SPOTWISŁA WIELKA40-49156 49000:00:4500:14:1500:31:49.2000:32:35.10+00:10:476:229.4
157PETRYKOWSKA Elżbieta 578AmatorŻORY40-49157 49300:00:0700:12:5100:31:50.9500:31:58.35+00:10:496:229.4
158SYLWIA Kopel 1127Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49158 49900:00:3200:13:2100:31:54.6000:32:26.75+00:10:526:229.4
159DELEWSKA Dorota 512night runnersZABRZE40-49159 50000:00:3900:13:3600:31:54.8000:32:34.60+00:10:536:239.4
160ŻURKE Basia 859PRZYSZOWICE40-49160 50100:00:2700:12:5300:31:55.1000:32:22.80+00:10:536:239.4
161BARDOSZ Renata 589Night RunnersZABRZE40-49161 50200:00:3900:13:3700:31:55.3500:32:34.85+00:10:536:239.4
162DOROBEK Agata 582ZABRZE40-49162 50400:00:3600:13:4000:31:58.5000:32:34.80+00:10:566:239.4
163STOPYRA Agnieszka 684brakJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49163 50500:00:1600:13:0300:32:00.1000:32:16.65+00:10:586:249.4
164BERNAT Katarzyna 902WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49164 51000:00:3500:13:1500:32:05.2500:32:40.35+00:11:036:259.4
165ŚWIERCZ Anna 187Kobiety na 5+BIERUŃ40-49165 51400:00:1400:12:5800:32:06.8000:32:21.70+00:11:056:259.3
166PŁASKA Barbara 62Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49166 51500:00:1400:12:5800:32:07.3500:32:21.55+00:11:056:259.3
167KAŃTOCH Izabela 158HAM ExpertBYTOM40-49167 51600:00:4300:13:4400:32:07.8500:32:51.65+00:11:066:259.3
168MAZUROWSKA Bogusława 1040ZEBRZYDOWICE40-49168 51800:00:2600:13:2000:32:15.2000:32:41.40+00:11:136:279.3
169MYŚLIWIEC Monika 1156Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49169 52500:00:0200:13:0000:32:19.1000:32:21.90+00:11:176:279.3
170SIKORA Anna 247Fantastic Ania SikoraUSTROŃ40-49170 52700:00:0000:13:0300:32:20.2500:32:20.25+00:11:186:289.3
171KRZEMPEK Bogusława 71Wapienicki TeamBIELSKO-BIAŁA40-49171 53000:00:3700:13:3100:32:21.5000:32:58.70+00:11:196:289.3
172MIŚKOWIEC Agnieszka 1136JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49172 53100:00:3800:13:4200:32:21.9500:32:59.95+00:11:206:289.3
173GODZIC Magdalena 451FRYDEK-MIEDŹNA40-49173 53700:00:2900:13:1900:32:26.4000:32:55.45+00:11:246:299.2
174SZCZĘŚBNIAK DUDAŁA Małgorzata 1239#czeladzbiegaCZELADŹ40-49174 53800:00:3000:13:1400:32:28.2500:32:58.85+00:11:266:299.2
175ZIEJA Iza 364JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49175 54100:00:0500:13:3300:32:29.2500:32:34.50+00:11:276:299.2
176KOZDĘBA Katarzyna 1072RACIBÓRZ40-49176 54500:00:3000:14:1800:32:32.3000:33:02.50+00:11:306:309.2
177KOŁODZIEJ Ilona 527-------------LYSKI40-49177 54600:00:4700:14:0200:32:32.9500:33:20.10+00:11:316:309.2
178KLEPACKA Edyta 219SUSZEC40-49178 55100:00:3300:13:5300:32:37.6000:33:10.80+00:11:356:319.2
179JAKIMCZUK Małgorzata 806RYBNIK40-49179 55400:00:0000:14:0700:32:40.4500:32:40.45+00:11:386:329.2
180KRZACZEK Aleksandra 849Radlinioki w bieguRADLIN40-49180 55600:00:2700:13:4100:32:41.3000:33:09.10+00:11:396:329.2
181PRZYBYŁA Violetta 543Parkrun TychyTYCHY40-49181 55900:00:0200:13:0400:32:44.8000:32:46.95+00:11:436:329.2
182FOJCIK Asia 145SBD Energetyk RybnikRYBNIK40-49182 56400:00:0000:13:5100:32:49.4000:32:49.40+00:11:476:339.1
183NAWROCKA Agnieszka 213WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49183 57000:00:2800:14:0000:32:55.3500:33:23.35+00:11:536:359.1
184GASZKA Sylwia 225WODZISŁAW ŚLAĄSKI40-49184 57100:00:2700:13:2900:32:55.5500:33:22.65+00:11:536:359.1
185JAROSIŃSKA Barbara 608CIESZYN40-49185 57200:00:2800:14:0000:32:55.8500:33:24.65+00:11:546:359.1
186MAGDALENA Gałuszka 1050Fortuna SistersKOŃCZYCE - MAŁE40-49186 57500:00:3800:14:4800:32:59.0000:33:37.05+00:11:576:359.1
187BORUS Joanna 438OLZA CIESZYNCIESZYN40-49187 57700:00:2800:13:5700:32:59.9000:33:28.50+00:11:586:369.1
188ADAMUS Katarzyna 67Olza CieszynCIESZYN40-49188 58100:00:3300:14:0500:33:03.0000:33:36.30+00:12:016:369.1
189NOWAK Anna 456CIESZYN40-49189 58600:00:2900:13:5600:33:06.2500:33:35.35+00:12:046:379.1
190PUDA Dorota 1183MNICH40-49190 58700:00:2200:13:5000:33:06.3000:33:29.25+00:12:046:379.1
191PROKOPENKO Aga 122ŻORY40-49191 58900:01:0600:13:3500:33:08.9000:34:15.45+00:12:076:379
192BRODA Beata 263PIASEK40-49192 59000:00:1400:13:2100:33:09.4500:33:23.95+00:12:076:379
193WERESZCZAK Agnieszka 133ŻORY40-49193 59100:00:3300:13:4000:33:10.8000:33:44.45+00:12:096:389
194ADAMUS Anna 573brakRUDA ŚLĄSKA40-49194 59200:00:3600:13:4500:33:12.8500:33:49.05+00:12:116:389
195ROLA Agnieszka 1012BIERUŃ40-49195 59500:00:5300:14:1300:33:14.1500:34:07.50+00:12:126:389
196CYWIŃSKA Elżbieta 304Świerczyniec RunningŚWIERCZYNIEC40-49196 60300:00:2600:14:1500:33:26.2500:33:52.60+00:12:246:419
197WRÓBLEWSKA Joanna 494WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49197 60600:00:2800:14:1200:33:30.8500:33:58.90+00:12:296:429
198HEKIERT Wioleta 297MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM40-49198 61100:00:0700:13:3600:33:35.3500:33:42.80+00:12:336:438.9
199ANTONIEWSKA Katarzyna 443CZECHOWICE-DZIEDZICE40-49199 61900:00:4100:13:5900:33:41.6000:34:23.40+00:12:396:448.9
200OSTROWSKA Izabela 1035Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49200 62200:00:5000:14:0800:33:42.2500:34:32.35+00:12:406:448.9
201WESOŁY Agnieszka 123Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49201 62300:00:4600:15:0700:33:44.8500:34:31.45+00:12:436:458.9
202KRÓL Magdalena 1196King TeamSŁAWKÓW40-49202 62600:00:4300:14:2000:33:49.1000:34:32.55+00:12:476:458.9
203PODESZWA Barbara 648WymyślankaMIKOŁÓW40-49203 62700:00:4600:14:5900:33:49.3500:34:36.10+00:12:476:468.9
204MAZUR Małgorzata 1109kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49204 62800:00:2300:14:1800:33:50.2500:34:13.80+00:12:486:468.9
205MRÓZ-NOWIŃSKA Iwona 1076Morsy na KoksieZDZIESZOWICE40-49205 63100:00:5400:14:3600:33:53.0500:34:47.75+00:12:516:468.9
206SERAFIN-CHWAŁEK Joanna 1130Kobiety 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49206 63200:00:4600:14:2900:33:53.6500:34:40.20+00:12:516:468.8
207DZIĘCIELEWSKA Sylwia 564JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49207 63300:00:4300:13:5100:33:54.0500:34:37.40+00:12:526:468.8
208TOBICZYK-TEPER Agnieszka 546CIESZYN40-49208 63400:00:3400:13:5600:34:00.8500:34:35.65+00:12:596:488.8
209WĘGLEWSKA Marzena 600JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49209 63500:00:0800:13:4700:34:01.2000:34:09.40+00:12:596:488.8
210KOLARZ Kasia 898BB Bielszczani BiegająBIELSKO-BIAŁA40-49210 63900:00:2300:14:1800:34:04.8500:34:28.10+00:13:036:498.8
211MAROSZEK Aleksandra 680WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49211 64000:00:1800:13:3500:34:05.2500:34:24.15+00:13:036:498.8
212NĘDZA LIGĘZA Wioletta 817KĘTY40-49212 64200:00:4100:14:3500:34:08.1000:34:49.50+00:13:066:498.8
213ADAMCZAK Renata 1248Inter Rope TeamJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49213 64300:00:3900:14:3500:34:09.3500:34:48.55+00:13:076:498.8
214BROCZKOWSKA Sylwia 49ŻORY40-49214 64600:00:3700:14:4000:34:12.0500:34:49.95+00:13:106:508.8
215SŁUPIK Bożena 833ORZESZE40-49215 64700:00:2200:14:0700:34:12.2000:34:34.65+00:13:106:508.8
216KAJTOCH Ewa 1018AKADEMIA BIEGANIA W SWIERKLANACHŚWIERKLANY40-49216 64800:00:3200:13:4200:34:14.9000:34:47.25+00:13:136:518.8
217HERDA Sławomira 558CIESZYN40-49217 64900:00:3500:13:5100:34:15.1000:34:50.50+00:13:136:518.8
218SŁUPECKA Beata 44Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49218 65000:00:5000:14:0200:34:15.1000:35:05.70+00:13:136:518.8
219HABER Katarzyna 1292Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49219 65600:00:2500:14:2900:34:20.1000:34:45.20+00:13:186:528.7
220DOBOSZ Katarzyna 818Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49220 65700:00:2400:14:3000:34:20.1500:34:44.60+00:13:186:528.7
221SZEWERDA Hanna 353BTM RunnersBYTOM40-49221 66000:00:2700:13:3500:34:27.3000:34:54.55+00:13:256:538.7
222SZYMKOWSKA Zuzanna 403BTM RUNNERSTARNOWSKIE GÓRY40-49222 66400:00:2600:13:3800:34:27.9500:34:54.40+00:13:266:538.7
223BŁOŃSKA-POLAK Ewa 352BTM RunnersTARNOWSKIE GÓRY40-49223 66500:00:2500:13:3700:34:28.5500:34:54.40+00:13:266:538.7
224NOWAK Ewelina 118Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49224 66800:00:4800:14:3300:34:32.0000:35:20.50+00:13:306:548.7
225SURY-WOLNIEWICZ Kamila 1110KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49225 67200:00:5300:14:5000:34:35.8500:35:29.50+00:13:346:558.7
226DOBIJA-PAW Anna 1029Kęckie HarpaganyKĘTY40-49226 67400:00:4100:14:3100:34:37.0000:35:18.05+00:13:356:558.7
227ZŁOCH Agnieszka 937Kęckie HarpaganyWILAMOWICE40-49227 67700:00:4000:14:3200:34:37.7500:35:18.20+00:13:366:558.7
228ŁEPEK Bożena 238WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49228 68000:00:4300:14:5900:34:42.0000:35:25.30+00:13:406:568.6
229SERAFIN Izabela 1284Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁA40-49229 68100:00:4400:14:3900:34:43.0500:35:27.60+00:13:416:568.6
230MARYJOSZ Katarzyna 253ŻORY40-49230 68400:00:3300:14:2100:34:43.6000:35:16.60+00:13:416:568.6
231MAC Joanna 1192WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49231 68500:00:4300:14:5900:34:44.5000:35:27.60+00:13:426:568.6
232PISKORZ Maugo 933Miechowicka Grupa BiegowaRUDA ŚLĄSKA40-49232 68600:00:4400:13:4000:34:45.0000:35:29.70+00:13:436:578.6
233OLEARCZYK Marcelina 880SKOCZOW40-49233 69000:00:1200:13:2100:34:50.2500:35:02.35+00:13:486:588.6
234STOCHLA Małgorzata 1024WILCZA40-49234 69200:00:1900:13:5600:34:52.0500:35:11.10+00:13:506:588.6
235KABAŁA Monika 1287ŚWIĘTOCHŁOWICE40-49235 69400:00:0000:15:4500:34:52.5500:34:52.55+00:13:506:588.6
236KOTOWICZ Bernadetta 1212KĘDZIERZYN-KOŹLE40-49236 69600:00:3700:14:5700:34:53.9500:35:31.15+00:13:526:588.6
237WROZA Renata 1121JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49237 70800:00:3000:14:2700:35:11.1500:35:42.00+00:14:097:028.5
238POPE-ŚWIDZIKOWSKA Małgorzata 85ŻORY40-49238 71100:00:3200:13:5200:35:18.0000:35:50.40+00:14:167:038.5
239ZWIOREK Anna 80Miechowicka Grupa BiegowaTOSZEK40-49239 71400:00:4800:15:2600:35:19.2500:36:07.45+00:14:177:038.5
240PRZYWARA Ewelina 169KICZYCE40-49240 71600:00:4500:14:2000:35:20.2000:36:05.95+00:14:187:048.5
241RAJS Ewelina 484WRŚGIERAŁTOWICE40-49241 73500:00:5600:15:3400:35:47.7000:36:43.75+00:14:467:098.4
242BAK-ŚCIERSKA Beata 551Ścierscy TeamRADOSTOWICE40-49242 73600:00:4700:15:1700:35:53.0000:36:40.90+00:14:517:108.4
243CZARNECKA Małgorzata 32Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49243 74000:00:3900:15:1400:35:56.2500:36:35.90+00:14:547:118.3
244PANEK Agnieszka 519Kolorowa drużyna NessiBIERUŃ40-49244 74100:00:4700:15:2900:35:56.9000:36:44.05+00:14:557:118.3
245ŚLIWA Kornelia 566Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49245 74200:00:4600:15:1400:35:58.1500:36:44.65+00:14:567:118.3
246SZABLICKA Agata 824MARKLOWICE GÓRNE40-49246 74500:00:0400:14:4700:36:05.7500:36:10.40+00:15:047:138.3
247SZEWCZUK Agnieszka 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49247 74800:00:0000:14:5300:36:06.8000:36:06.80+00:15:057:138.3
248ROS-PARYPA Diana 1084MARKLOWICE GÓRNE40-49248 75400:00:4300:14:5700:36:20.1500:37:03.60+00:15:187:168.3
249ŚWIDER Anna 215PRZEGĘDZA40-49249 76000:00:5000:15:2900:36:37.6500:37:27.85+00:15:357:198.2
250DYNIA Magdalena 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49250 76200:00:3600:14:3400:36:39.9000:37:16.80+00:15:387:208.2
251JANECKA Ela 642KATOWICE40-49251 76700:00:5200:14:5700:36:45.2500:37:37.55+00:15:437:218.2
252NALEPKA Katarzyna 29Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49252 76800:00:4600:15:2700:36:46.8500:37:33.00+00:15:457:218.2
253PAWĘZOWSKA Anna 500Będzin TeamBĘDZIN40-49253 77600:00:4500:15:3600:37:02.9000:37:48.40+00:16:017:248.1
254KACZKIEWICZ Agnieszka 138Night Runners GliwiceGLIWICE40-49254 77900:00:1900:14:5200:37:04.3500:37:24.25+00:16:027:258.1
255CZAPEK Ania 946Night Runners GliwiceGLIWICE40-49255 78100:00:1900:14:4000:37:04.7500:37:24.30+00:16:037:258.1
256OL Klaudia 1145JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49256 78200:00:3000:14:5700:37:06.0000:37:36.55+00:16:047:258.1
257HONCEK Magdalena 1255RUDA ŚLĄSKA40-49257 78400:00:5300:16:5300:37:07.4000:38:01.05+00:16:057:258.1
258NAWARYŃSKA Ewa 366RACIBÓRZ40-49258 79200:00:4500:16:3500:37:16.0500:38:01.35+00:16:147:278.1
259WOJDALSKA-ŚLEDZIŃSKA Agata 401Kolorowa Drużyna NessiKALISZ40-49259 80200:00:3900:15:4300:37:30.6500:38:10.25+00:16:287:308
260ĆWIKLAK Barbara 647Fit StacjaPSZCZYNA40-49260 80300:00:1800:14:5000:37:32.2000:37:50.65+00:16:307:308
261PELACZYK Wioletta 127Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49261 80400:00:4700:14:5700:37:32.2000:38:19.80+00:16:307:308
262HAWEŁKA Joanna 579KOŃCZYCE MAŁE40-49262 81300:00:0300:14:4700:37:50.8000:37:54.50+00:16:497:347.9
263BOGUSZ Bogumila 1128BIELSKO-BIALA40-49263 81400:00:0000:15:1700:37:53.4500:37:53.45+00:16:517:347.9
264STAŚKIEWICZ Monika 1213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49264 81500:00:3000:14:2700:37:56.8000:38:27.65+00:16:557:357.9
265TETLA Barbara 1036KOBIÓR40-49265 81800:00:4300:16:1500:38:06.5000:38:49.55+00:17:047:377.9
266SZATANIK Iwona 797Olza CieszynHAŻLACH40-49266 82500:00:3200:15:3800:38:16.3000:38:48.55+00:17:147:397.8
267GRINIG Mirela 261WODZISŁAW ŚLĄSKI40-49267 82800:00:3500:16:0800:38:33.4000:39:08.50+00:17:317:427.8
268STYRNOL Beata 1195PAWLOW40-49268 82900:00:4400:16:3700:38:33.9000:39:18.75+00:17:327:427.8
269ZIENTEK Danuta 803GÓRKI ŚLĄSKIE40-49269 83100:00:5600:16:1100:38:48.8500:39:44.85+00:17:477:457.7
270SPYRKA Małgorzata 787amatorkaJASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49270 83300:00:3300:15:1400:38:54.3500:39:27.65+00:17:527:467.7
271KUBUSZEWSKA Katarzyna 1181MORSYNA KOKSIEZDZIESZOWICE40-49271 83900:00:5400:15:1600:39:08.7500:40:02.75+00:18:077:497.7
272PISAREK Dorota 211JASTRZĘBIE -ZDRÓJ40-49272 84100:00:3200:15:5200:39:14.1000:39:46.65+00:18:127:507.6
273GALAS Agnieszka 1143Morsy na KoksieZDZIESZOWICE40-49273 84500:00:5400:16:0600:39:17.4000:40:11.65+00:18:157:517.6
274MUCHA Ewa 114#czeladzbiegaDĄBROWA GÓRNICZA40-49274 84600:00:4100:16:1700:39:21.0000:40:02.85+00:18:197:527.6
275SOJAK Ewa 1260aswcJASTRZĘBIE - ZDRÓJ40-49275 85000:00:2300:15:5000:39:29.0000:39:52.60+00:18:277:537.6
276ZALEWSKA Barbara 259Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49276 85100:00:1700:15:2800:39:32.5500:39:50.25+00:18:307:547.6
277DOMINIAK Monika 814BA-DOŻORY40-49277 85400:00:5600:16:4800:39:45.0500:40:41.75+00:18:437:577.5
278JAROSZ Jolanta 507Mysłowicki Klub Bieacza No.IJAWORZNO40-49278 85600:00:4200:17:0500:39:47.6500:40:30.30+00:18:457:577.5
279BRZANA Anna 656MIKOŁÓW40-49279 86100:00:4700:16:5400:39:57.1500:40:44.45+00:18:557:597.5
280WOŹNIAK Anna 179BYTOM40-49280 86900:01:0400:17:2600:40:12.4000:41:16.75+00:19:108:027.5
281JAKUBIEC Izabela 511BIELSKO-BIAŁA40-49281 87300:00:3400:16:5600:40:28.0500:41:02.60+00:19:268:057.4
282SKOCZYKŁODA Iwona 840WymyślankaMIKOŁÓW40-49282 87600:00:4700:16:5400:40:35.2000:41:22.60+00:19:338:077.4
283FRĄC Elżbieta 1073GLIWICE40-49283 87700:00:2000:16:3100:40:36.5000:40:56.85+00:19:348:077.4
284PAWEŁEK Barbara 250ZABRZE40-49284 87800:00:1000:14:2300:40:44.1000:40:54.70+00:19:428:087.4
285WELET Marzena 340OCHABY MAŁE40-49285 88100:00:2200:16:4100:40:47.6000:41:09.75+00:19:458:097.4
286PODŁUSKA Monika 90JASTRZĘBIE ZDRÓJ40-49286 88500:00:4800:16:5200:40:55.5500:41:43.80+00:19:538:117.3
287PAWLIK Kasia 470FizjofrelkiJASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49287 88800:00:5400:17:4700:41:17.6500:42:11.80+00:20:158:157.3
288MADEJA Aleksandra 1158Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49288 88900:00:2400:14:3700:41:18.4500:41:42.90+00:20:168:157.3
289PINOCZEK Mariola 965kobiety 5+RYBNIK40-49289 89000:00:3700:16:4800:41:20.0500:41:57.55+00:20:188:167.3
290GRELA Izabela 1233BrakWODZISŁAW ŚLĄSKI40-49290 89100:01:0700:16:3000:41:20.1500:42:27.15+00:20:188:167.3
291GOŁĘBIOWSKA Katarzyna 1150JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49291 89300:00:5300:16:5800:41:29.6500:42:22.70+00:20:278:177.2
292WILK Grażyna 474Lecymy DursPIEKARY ŚLĄSKIE40-49292 89500:03:0700:17:5000:41:36.9000:44:44.35+00:20:358:197.2
293ŻEBROWSKA Matylda 195Mysłowicki Klub Biegacza No.IMYSŁOWICE40-49293 89700:00:5200:13:2600:41:39.8500:42:32.10+00:20:388:207.2
294GREŃ Joanna 1190ZABRZE40-49294 89800:01:0400:17:2700:41:46.9500:42:51.00+00:20:458:217.2
295SOŁTYSIK Maria 208Pogoria BiegaSOSNOWIEC40-49295 90100:00:4100:17:1300:41:59.0000:42:40.40+00:20:578:237.1
296WOJTAL Danuta 855JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49296 90300:00:4500:17:4200:42:04.2500:42:49.75+00:21:028:247.1
297SZYMANEK Karina 342CIESZYN40-49297 90600:00:1800:18:4100:42:13.7000:42:31.90+00:21:128:267.1
298GRZĄBA Ilona 84ŁAZISKA GÓRNE40-49298 90800:00:3800:18:0000:42:28.5000:43:07.20+00:21:268:297.1
299PLACEK - BURLIGA Barbara 124MIKOŁÓW40-49299 90900:00:3800:18:0000:42:28.7500:43:07.35+00:21:278:297.1
300MARUSZCZAK Justyna 120Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49300 91700:00:4900:17:4600:42:45.6500:43:34.65+00:21:438:337
301KROCHMALSKA Jadwiga 141Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM40-49301 91800:00:4800:17:4700:42:46.1500:43:34.80+00:21:448:337
302GAJDA Aleksandra 1242Max fit&gymRYBNIK POLSKA40-49302 91900:00:5400:18:2600:42:51.2000:43:45.30+00:21:498:347
303STEFANIAK Justyna 223Pogoria BiegaDĄBROWA GÓRNICZA40-49303 92100:00:4200:18:0200:42:59.3500:43:41.35+00:21:578:357
304PRASAK Sabina 286Pogoria BiegaSOSNOWIEC40-49304 92400:00:4000:18:0500:43:21.4000:44:01.95+00:22:198:406.9
305LISIOWSKA Katarzyna 354Kobiety na 5+MARKLOWICE GÓRNE40-49305 93100:00:4100:18:0400:43:44.8000:44:26.45+00:22:438:456.9
306MERKEL Sabina 570RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMGASZOWICE40-49306 93300:03:1800:19:5600:44:21.2000:47:39.45+00:23:198:526.8
307POKORNY Agnieszka 1114#czeladzbiegaCZELADŹ40-49307 93500:03:0500:19:3900:44:25.3500:47:31.20+00:23:238:536.8
308BOJDOŁ Justyna 544KATOWICE40-49308 93900:00:5100:19:3600:44:39.8000:45:31.10+00:23:388:566.7
309DANIKIEWICZ Wioletta 1180Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICE40-49309 94400:00:2700:18:0700:45:16.4500:45:43.45+00:24:149:036.6
310JANKOWSKA Anita 358DĄBROWA GÓRNICZA40-49310 95400:00:5300:20:3500:48:16.4500:49:09.60+00:27:149:396.2
311WAWOCZNY Mariola 974RYBNIK40-49311 95500:00:3700:19:2900:48:30.7500:49:07.75+00:27:299:426.2
312BAGIŃSKA Beata 1244JASTRZĘBIE-ZDRÓJ40-49312 95800:00:5200:19:5000:48:36.8000:49:29.05+00:27:359:436.2
313BIELEC Alina 330Świerczyński RunningBOJSZOWY40-49313 95900:01:0600:20:4300:50:01.5500:51:07.95+00:28:5910:006
314MADEJ Anna 325Świerczyniec RunningBOJSZOWY40-49314 96000:01:0600:20:4300:50:02.2000:51:08.20+00:29:0010:006
315SZYPUŁA Barbara 326Świerczyniec RuninngŚWIERCZYNIEC40-49315 96100:01:0500:20:4300:50:02.7000:51:08.45+00:29:0110:006
316CZARNYNOGA Beata 327Świerczyniec RunningBOJSZOWY NOWE40-49316 96200:01:0500:20:4100:50:03.6500:51:08.75+00:29:0110:006
317WOJTEK Gabi 614RUDA ŚLĄSKA40-49317 96400:03:0400:21:4000:51:01.8000:54:06.05+00:30:0010:125.9
318KADŁUBEK Magdalena 285CHORZÓW40-49318 96500:03:1900:23:1300:52:39.9500:55:59.60+00:31:3810:325.7
319NIEMIEC Ania 268SOSNOWIEC40-49319 96800:00:2800:16:41+00:07:496:409
Znaleziono 319 wynik(ów)