KOBIETY NA 5+ :: BIEG

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data:
2018-05-27
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1083
Wystartowało:
970
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
967
Na trasie:
3

Klasyfikacja: 50-59

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZAFARCZYK Eugenia 270RUNSZ- TEAMOCHABY MAŁE50-591 2500:00:0100:09:4700:23:00.3000:23:01.65 4:3613
2FRANKE Ilona 815STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓW50-592 5600:00:0400:10:1400:24:45.2000:24:49.20+00:01:444:5712.1
3SOKOŁOWSKA Anna 465BRAKMESZNA50-593 6400:00:0100:10:0900:25:02.6500:25:04.00+00:02:025:0012
4KRYBUS Sylwia 987STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓW50-594 10000:00:0300:10:3500:25:59.4000:26:02.40+00:02:595:1111.5
5RZEPECKA Bożena 235OLZA CIESZYNPOGWIZDÓW50-595 13300:00:1000:10:5900:26:42.3000:26:52.70+00:03:425:2011.2
6WILCZEK Monika 709KATOWICE50-596 16300:00:0100:11:2100:27:17.0000:27:18.45+00:04:165:2711
7WILCZEK Bogusława 491STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓW50-597 18700:00:1000:11:4000:27:42.9000:27:53.45+00:04:425:3210.8
8BARAN Irena 592SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-598 20000:00:1800:11:3700:27:50.0500:28:08.55+00:04:495:3410.8
9BARON Aniela 718GOSTYŃ50-599 22600:00:0400:12:0400:28:12.2500:28:17.10+00:05:115:3810.6
10GABRYEL Danuta 295MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM50-5910 23800:00:2100:11:5100:28:24.6500:28:45.75+00:05:245:4010.6
11CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 351ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁA50-5911 26100:00:3600:12:3600:28:52.1500:29:28.60+00:05:515:4610.4
12RĘKAL Dorota 888ZEBRZYDOWICE50-5912 26800:00:1100:12:0600:28:55.9500:29:07.65+00:05:555:4710.4
13SKOTNICKA Urszula 1205JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5913 27100:00:0400:11:3400:29:02.0500:29:06.90+00:06:015:4810.3
14FRANKOWSKA Ania 102MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM50-5914 27300:00:0600:11:3700:29:05.4000:29:11.65+00:06:055:4910.3
15MUSIAŁ Maria 915JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5915 30400:00:3800:12:4300:29:26.2000:30:04.25+00:06:255:5310.2
16ŚMIEJA Joanna 620RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICE50-5916 34000:00:1800:12:4200:29:54.1500:30:12.90+00:06:535:5810
17TYCZYŃSKA Małgorzata 183SZYBKIE ŻÓŁWIEPOGWIZDÓW50-5917 40600:00:2800:13:2700:30:52.5500:31:20.90+00:07:526:109.7
18KOSOWSKA Grażyna 1215KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5918 42500:00:2500:13:2900:31:06.5000:31:32.05+00:08:066:139.6
19WAWRZYK Iwona 248OLZA CIESZYNCIESZYN50-5919 44200:00:2600:13:0600:31:28.1000:31:54.85+00:08:276:179.5
20KLUSKA Sylwia 98KATOWICE50-5920 45000:00:0000:13:4500:31:30.6500:31:30.65+00:08:306:189.5
21NIEDZIOŁKO Bożena 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5921 45900:00:1400:12:4700:31:36.0000:31:50.00+00:08:356:199.5
22MLECZKO Monika 1189BIELSKO BIAŁA50-5922 46900:00:3700:13:2700:31:42.9500:32:19.95+00:08:426:209.5
23MACURA Ewa 493HRMAX ŻORYŻORY50-5923 47100:00:2000:13:3200:31:43.4000:32:04.20+00:08:436:209.5
24BURNAGIEL Agata 292HRMAX DZIOŁSZKICZERWIONKA-LESZCZYNY50-5924 47600:00:1900:13:3300:31:44.5500:32:04.15+00:08:446:219.4
25ŻUCHOWICZ Elzbieta 908KOLOROWA DRUŻYNA NESSIDĄBROWA GÓRNICZA50-5925 49100:00:1000:13:3700:31:49.5500:31:59.70+00:08:496:219.4
26WOJTOŃ-STAWICKA Małgorzata 246RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICE50-5926 49500:00:2200:13:3300:31:51.8000:32:14.35+00:08:516:229.4
27BORIŃSKA Jadwiga 662WODZISŁAW ŚLĄSKI50-5927 51300:00:3600:13:5400:32:06.3000:32:42.55+00:09:066:259.3
28M Beata 109BB BIELSZCZANKI BIEGAJĄBIELSKO-BIAŁA50-5928 52900:00:3700:13:2300:32:21.2000:32:58.45+00:09:206:289.3
29SYPUŁA Danuta 713MIKOŁÓW50-5929 60400:00:0400:13:1100:33:27.6000:33:31.80+00:10:276:419
30KOŁODZIEJ Ewa 867ŚWIERKLANY50-5930 61500:00:2200:13:5000:33:39.9000:34:02.15+00:10:396:448.9
31ZAWADA Teresa 890JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-5931 62100:00:3500:14:2400:33:42.1500:34:17.85+00:10:416:448.9
32ROTTER Hanna 911J TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5932 68300:00:1400:13:3100:34:43.6000:34:58.50+00:11:436:568.6
33KOWALSKA Małgorzata 907JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5933 69800:00:4100:14:3000:34:56.5500:35:38.20+00:11:566:598.6
34ROWICKA Joanna 383KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJ50-5934 72100:00:5100:15:1500:35:25.3500:36:16.35+00:12:257:058.5
35STEKLA Joanna 394SKOCZÓW50-5935 72400:00:2700:13:4700:35:27.6000:35:55.15+00:12:277:058.5
36PERKOWSKA Izabela 831JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-5936 74300:00:4700:15:1900:36:02.4500:36:50.05+00:13:027:128.3
37KOCYAN Małgorzata 435BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICE50-5937 77200:00:4000:14:5400:36:50.7500:37:31.60+00:13:507:228.1
38MECHA Dorota 618SKOCZÓW50-5938 83600:00:0000:39:01.0500:39:01.05+00:16:007:487.7
39KOWALSKA Dorota 389SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIK50-5939 83800:00:4300:16:1200:39:06.1000:39:49.60+00:16:057:497.7
40KIERMASZEK Barbara 917J TEAMWODZISŁAW ŚLĄSKI50-5940 84200:00:1600:17:1400:39:15.8000:39:32.10+00:16:157:517.6
41KURYŁO Dorota 1100SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIK50-5941 88000:00:3900:16:4500:40:44.7000:41:24.15+00:17:448:097.4
42VAIDYAN Grażyna 827JASTRZĘBIE ZDRÓJ50-5942 88600:00:0200:15:5200:41:05.2000:41:07.75+00:18:048:137.3
43JANIA Małgorzata 1118RYBNIK50-5943 89600:00:2700:17:4100:41:39.2500:42:06.55+00:18:388:197.2
44MAJCHRZYK Lidia 900KNURÓW50-5944 94500:00:5100:19:0600:45:56.2500:46:47.35+00:22:559:116.5
Znaleziono 44 wynik(ów)