KOBIETY NA 5+ :: BIEG

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data:
2018-05-27
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1083
Wystartowało:
970
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
967
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1KB MOSiR JastrzębieAneta Suwaj

Dagmara Dziuk

Dominika Szulik
00:18:59.800

00:20:35.900

00:26:04.300
01:05:38.000
2NamberłankiBarbara Szelest

Justyna Adamus-Kowalska

Julia Morawska

Iwona Zając

Agnieszka Kania

Ewelina Aksamit

Iwona Orzechowska

Jolanta Jarosz

Matylda Żebrowska

Weronika Żebrowska
00:21:01.700

00:21:35.250

00:23:05.250

00:23:06.750

00:25:16.400

00:26:11.000

00:33:48.550

00:39:47.650

00:41:39.850

00:47:08.050
01:05:41.000
3NiedoścignioneKarolina Szojda

Kinga Szafarczyk

Eugenia Szafarczyk
00:21:05.250

00:21:53.750

00:23:00.300
01:05:58.000
4Mam Na To Wybiegane TeamMagdalena Patas

Agata Pawtel

Wiktoria Filec
00:20:28.850

00:21:21.850

00:24:30.850
01:06:19.000
5Miechowicka Grupa BiegowaSylwia Pietras

Beata Adamczyk-Nowak

Joanna Kandora

Justyna Płaszczymąka

Karolina Kowalska

Milena Mazur-Rubinska

Izabela Zarańska

Dorota Mrachacz

Barbara Szulc

Iwona Zamojska

Ewelina Maryniak

Joanna Szczepanik

Anna Walędzik

Izabela Imiołczyk

Anna Zielińska

Danuta Gabryel

Edyta Łozińska

Krystyna Benska

Ania Frankowska

Zofia Ciszak

Justyna Urbańska

Anna Dobras

Beata Kowal

Beata Krzeszowska

Aleksandra Matuć

Magdalena Jurczyk

Beata Filipiak

Katarzyna Konieczka

Agnieszka Romberg

Katarzyna Lepich

Beata Korczewska

Magdalena Marcinkowska

Wioleta Hekiert

Agnieszka Wesoły

Magdalena Pietruszewska

Katarzyna Haber

Katarzyna Dobosz

Maugo Piskorz

Anna Zwiorek

Alina Matunin

Małgorzata Czarnecka

Kornelia Śliwa

Katarzyna Nalepka

Karolina Haber

Justyna Słota

Ewa Owocka

Angelika Filipiak

Aleksandra Madeja

Justyna Maruszczak

Jadwiga Krochmalska

Grażyna Wojtasińska

Karolina Matuć

Joanna Zachłod

Agnieszka Gębska

Dominika Figurowicz
00:21:35.000

00:22:17.000

00:24:12.650

00:26:16.700

00:26:29.500

00:26:53.700

00:26:55.300

00:27:07.650

00:27:17.950

00:27:25.400

00:27:30.250

00:27:50.450

00:27:52.750

00:28:23.150

00:28:23.450

00:28:24.650

00:28:52.700

00:28:54.300

00:29:05.400

00:29:09.150

00:29:37.000

00:29:38.000

00:30:10.200

00:30:28.350

00:30:49.500

00:30:52.950

00:31:06.350

00:31:22.650

00:31:29.450

00:31:44.100

00:31:48.000

00:31:50.350

00:33:35.350

00:33:44.850

00:34:11.200

00:34:20.100

00:34:20.150

00:34:45.000

00:35:19.250

00:35:56.000

00:35:56.250

00:35:58.150

00:36:46.850

00:36:54.200

00:39:40.800

00:40:51.000

00:40:51.300

00:41:18.450

00:42:45.650

00:42:46.150

00:43:21.500

00:43:22.100

00:43:22.400

00:44:33.000

00:50:17.850
01:08:04.000
6JustFeelFIT TEAMJustyna Dyrlaga

Anna Dziekan

Wioleta Bierońska

Gabriela Iwanek

Elzbieta Juraszek

Dorota Trela

Lucyna Caputa

Izabela Kowalczyk

Ela Miś

Aleksandra Golec-Cholewa

Beata Sobel

Sandra Adamczyk

Beata Biegun
00:20:43.200

00:23:11.450

00:24:32.350

00:26:00.300

00:27:46.300

00:29:22.800

00:29:36.300

00:29:55.250

00:30:06.650

00:30:37.300

00:31:12.250

00:31:40.700

00:35:00.250
01:08:26.000
7Olza CieszynGrazyna Zębik

Kinga Kowalska

Leonarda Czyż

Ewelina Kafka

Beata Nowak

Sylwia Wowry

Basia Komajda

Dorota Greń

Bożena Rzepecka

Józefa Chrobok

Dorota Ryszkowska

Sylwia Bednarek

Kasia Brzuska

Bożena Foltyn

Magdalena Szlauer

Ewelina Zachurzok

Patrycja Kubica

Katarzyna Kasprzycka-Szubarska

Aneta Malinowska

Iwona Wawrzyk

Natalia Chrobok

Ewelina Szlaur

Barbara Jarosińska

Joanna Borus

Katarzyna Adamus

Aneta Targosz

Iwona Szatanik

Karina Szymanek
00:22:24.700

00:22:34.400

00:23:37.700

00:24:56.600

00:25:02.800

00:25:23.750

00:26:19.800

00:26:41.050

00:26:42.300

00:26:43.000

00:26:45.800

00:26:55.900

00:27:42.100

00:28:05.900

00:28:10.400

00:29:37.900

00:30:34.050

00:31:05.600

00:31:20.600

00:31:28.100

00:32:37.050

00:32:50.000

00:32:55.850

00:32:59.900

00:33:03.000

00:33:04.100

00:38:16.300

00:42:13.700
01:08:35.000
8HRmax DziołszkiAnna Janko

Joanna Janko

Ania Żbel

Julita Kaczkowska

Ewa Macura

Hania Paszek

Edyta Kogut

Agata Burnagiel

Sabina Bartecka

Marta Basek

Ewa Kałus

Dominika Padiasek

Aneta Toman

Dorota Śledź
00:21:47.050

00:23:04.200

00:24:26.000

00:27:06.800

00:31:43.400

00:31:43.700

00:31:44.050

00:31:44.550

00:31:45.250

00:31:45.350

00:31:45.550

00:31:45.550

00:32:04.100

00:32:18.600
01:09:17.000
9ADS MasnaKatarzyna Malejka

Monika Bogacz

Patrycja Długosz

Aleksandra Ochwat

Daria Goraus-Głowania

Anna Goraus

Ania Józef

Agnieszka Kinel

Anna Augustyn
00:22:47.800

00:24:50.900

00:25:15.150

00:25:15.250

00:29:50.950

00:32:29.850

00:33:01.900

00:33:17.500

00:39:59.850
01:12:52.000
10BB Bielszczanki BiegająMagdalena Ciaciura

Anna Sokołowska

Izabela Loranc

Paulina Tyczyńska

Joanna Herok

Sylwia Bondarczuk

Ela Rucka

Marzena Czapla

Patrycja Pińkowska

Luz Castillo-Żarczyński

Lidia Jędrusiak

Ela Panek

Kamila Glanowska

Monika Jucha

Małgorzata Tyczyńska

Dorota Procner

Patrycja Rozmus-Procner

Jola Górny

Monika Mleczko

Beata M

Bogusława Krzempek

Kasia Kolarz

Waleria Konopacka

Beata Załubska

Bogumila Bogusz

Patrycja Skowrońska
00:22:43.350

00:25:02.650

00:25:43.100

00:25:53.250

00:26:00.950

00:26:13.350

00:27:34.100

00:27:38.100

00:28:29.300

00:28:52.150

00:28:54.750

00:29:06.150

00:29:14.850

00:29:46.900

00:30:52.550

00:30:55.100

00:30:55.450

00:31:29.600

00:31:42.950

00:32:21.200

00:32:21.500

00:34:04.850

00:34:33.150

00:35:28.800

00:37:53.450

00:38:27.250
01:13:28.000
11Kolorowa Drużyna NessiKarolina Opalska

Marzena Butanowicz

Aneta Bogacz

Marta Giedwiłło

Angelika Łacny

Bożena Surma

Joanna Fizia

Barbara Przesór

Marta Szczelina

Magda Adamik

Elzbieta Żuchowicz

Patrycja Grzelak

Agnieszka Złoch

Agnieszka Panek

Beata Korczyk

Agata Wojdalska-Śledzińska

Anna Łucarz

Weronika Szczepanik
00:22:15.250

00:23:39.150

00:27:37.750

00:28:23.000

00:28:45.100

00:29:19.800

00:29:46.550

00:30:32.600

00:30:43.650

00:30:51.800

00:31:49.550

00:32:15.350

00:34:37.750

00:35:56.900

00:37:20.400

00:37:30.650

00:44:20.050

00:48:07.900
01:13:31.000
12Runteam PawłowiceMonika Winiarska

Bożena Lerch

Ewa Lerch

Ewelina Sokół-Oleś

Aleksandra Stolarczyk

Joanna Śmieja

Estera Brychcy

Małgorzata Wojtoń-Stawicka

Helena Wosińska
00:23:38.950

00:24:07.600

00:26:02.250

00:28:26.500

00:28:27.750

00:29:54.150

00:31:30.350

00:31:51.800

00:31:53.800
01:13:47.000
13STS BIEGATON MikołówJoanna Kurasz

Małgorzata Pawłowska

Ilona Franke

Anna Wojtkowska-Witala

Sylwia Krybus

Monika Draczka - knopik

Ewa Gruszka

Marlena Tiebler

Bogusława Wilczek

Agnieszka Łukaszewska
00:24:29.300

00:24:38.700

00:24:45.200

00:25:38.550

00:25:59.400

00:26:03.550

00:27:00.000

00:27:19.300

00:27:42.900

00:28:14.800
01:13:52.000
14Kobiety na 5+Barbara Piwiszkis

Joanna Gorzelak

Katarzyna Pasławska

Anna Gnaś

Beatka Raźniak

Wioleta Nalewajka

Jolanta Siegmund

Justyna Bąkowska

Beata Bajcar

Małgorzata Biela

Joanna Trzcińska

Katarzyna Giżyńska

Klaudia Wieczorek

Izabella Główczyk

Grażyna Kosowska

Justyna Wiśniewska

Bożena Niedziołko

Agnieszka Huba

Kopel Sylwia

Anna Świercz

Barbara Płaska

Justyna Bała

Monika Myśliwiec

Beata Słupecka

Ewelina Nowak

Kamila Sury-Wolniewicz

Joanna Rowicka

Katarzyna Chruszcz

Izabela Perkowska

Renata Parzych

Monika Stano

Wioletta Pelaczyk

Barbara Myśliwiec

Barbara Zalewska

Wiola Zalewska

Renata Gładosz

Katarzyna Żarska

Mariola Pinoczek

Katarzyna Piechaczek

Katarzyna Lisiowska

Aleksandra Szczepanik

Mariola Wawoczny
00:23:38.900

00:25:38.450

00:25:46.500

00:25:58.300

00:26:40.050

00:26:56.350

00:27:32.150

00:27:55.800

00:28:15.700

00:28:36.850

00:29:41.650

00:30:07.150

00:30:51.250

00:31:06.000

00:31:06.500

00:31:35.500

00:31:36.000

00:31:40.600

00:31:54.600

00:32:06.800

00:32:07.350

00:32:18.650

00:32:19.100

00:34:15.100

00:34:32.000

00:34:35.850

00:35:25.350

00:35:25.700

00:36:02.450

00:36:52.450

00:37:13.150

00:37:32.200

00:38:10.950

00:39:32.550

00:39:33.050

00:39:53.950

00:40:08.050

00:41:20.050

00:42:42.700

00:43:44.800

00:45:12.050

00:48:30.750
01:15:02.000
15Zespół Szkół Nr 6 im. Króla Jana III SobieskiegoPaulina Borkowska

Marta Janecka

Barbara Popek

Renata Pytel

Kinga Kondziołka

Ewa Marcinkiewicz-Kluczniok

Agnieszka Wereszczak
00:24:57.250

00:25:03.400

00:26:05.950

00:29:21.700

00:29:51.350

00:31:37.000

00:33:10.800
01:16:05.000
16Dyczuś TeamAgnieszka Sobieszczańska

Basia Dyczek

Sandra Konieczny

Klaudia Dyczek
00:23:49.550

00:25:36.700

00:27:17.550

00:31:42.100
01:16:42.000
17#czeladzbiegaMariola Lassota-Bujak

Izabela Krupa-Szczęsny

Anna Filik

Monika Bartosik

Sylwia Kubaczka-Ligenza

Beata Marcinkowska

Małgorzata Szczęśbniak dudała

Karolina Wrzosek

Dorota Bujak-Kapa

Agnieszka Nowak

Ewa Mucha

Agnieszka Pokorny
00:22:47.800

00:27:31.350

00:28:15.000

00:28:51.800

00:31:28.250

00:31:30.200

00:32:28.250

00:32:28.850

00:32:28.900

00:35:38.900

00:39:21.000

00:44:25.350
01:18:33.000
18MORSY NA KOKSIEOliwia Kot

Sylwia Olszewska

Marta Staszewska

Agnieszka Augustyn

Justyna Śmigielska

Iwona Mróz-Nowińska

Katarzyna Fabiańska

Katarzyna Kubuszewska

Agnieszka Nowak

Agnieszka Galas
00:25:40.100

00:26:41.700

00:27:23.900

00:29:54.650

00:31:22.500

00:33:53.050

00:36:52.300

00:39:08.750

00:39:17.400

00:39:17.400
01:19:44.000
19NORW DLA DZIECI PRZY ZLO”BETLEJEM”Martyna Karolak

Agnieszka Kutyła

Justyna Kułakowska-Zagórska

Zofia Szendera-Orszulik

Agnieszka Sawicka
00:24:34.700

00:27:55.300

00:27:55.300

00:29:00.400

00:34:30.000
01:20:24.000
20Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-ZdrojuSylwia Zawiślak-Moroz

Izabela Sagan

Ewa Frajhofer

Milena Reymann

Katarzyna Duchnowska
00:26:43.200

00:26:51.250

00:29:31.050

00:30:07.900

00:30:08.250
01:23:05.000
21Akademia Biegania w ŚwierklanachUrszula Pełka

Gabriela Cofalik

Mirosława Frydecka

Ania Liszka

Ewa Kajtoch

Hanna Cofalik
00:25:27.450

00:27:50.850

00:30:26.200

00:33:21.000

00:34:14.900

00:38:42.550
01:23:43.000
22Radlinioki w bieguAnna Lapman

Katarzyna Rek

Agnieszka Sitko

Izabela Hejna

Justyna Ptaszyńska

Małgorzata Pingielska

Aleksandra Krzaczek

Adrianna Surma

Małgorzata Kabut
00:25:55.700

00:29:09.300

00:29:11.950

00:29:15.050

00:31:22.800

00:31:35.350

00:32:41.300

00:39:59.700

00:39:59.800
01:24:15.000
23Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceDorota Kordek

Sylwia Klimek-Karas

Izabela Kupczewska
00:26:11.450

00:27:32.700

00:31:07.550
01:24:50.000
24Drużyna Kobiety na 5+Bernadeta Bożek

Grażyna Pipiro

Władysława Pietroszek

Izabela Ostrowska

Małgorzata Mazur

Joanna Serafin-Chwałek

Agnieszka Charęża

Sandra Pietroszek

Malwina Bil

Aleksandra Gajda
00:27:09.050

00:30:10.900

00:30:26.350

00:33:42.250

00:33:50.250

00:33:53.650

00:34:43.050

00:35:55.950

00:36:27.450

00:42:51.200
01:27:45.000
25Night RunnersKatarzyna Wojakowska

Agnieszka Sikora

Anna Gorus

Dorota Delewska

Renata Bardosz
00:25:50.550

00:30:51.900

00:31:54.500

00:31:54.800

00:31:55.350
01:28:35.000
26Byle Do MetyNatalia Kamińska

Joanna Białończyk

Sylwia Dzięcielewska

Patrycja Kozłowska

Agnieszka Szewczuk

Barbara Maślanka-Cuber
00:27:46.100

00:29:07.700

00:33:54.050

00:35:20.750

00:36:06.800

00:38:49.900
01:30:47.000
27Smoczy GangMonika Kania

Agnieszka Cichy

Katarzyna Grzyśka

Barbara Pawełek

Agnieszka Koj
00:27:28.350

00:30:43.300

00:32:40.800

00:40:44.100

00:55:46.200
01:30:51.000
28Decathlon ŻoryBarbara Król

Anna Nowak

Hanna Piechota

Zuzanna Kowalczyk

Magdalena Araszczuk
00:29:12.000

00:30:06.150

00:32:24.000

00:32:25.150

00:33:34.000
01:31:42.000
29Strong womenAnna Rosga

Małgorzata Blana

Katarzyna Marcyniak

Katarzyna Kozdęba

Karolina Oszek

Monika Klonowska

Katarzyna Nawaryńska

Ewa Nawaryńska

Agnieszka Klima

Beata Styrnol
00:29:29.550

00:30:29.100

00:32:32.300

00:32:32.300

00:34:01.450

00:34:01.950

00:37:15.850

00:37:16.050

00:38:33.050

00:38:33.900
01:32:30.000
30Fantastic Ania SikoraBeata Mazur

Anna Sikora

Magdalena Sikora

Bogusia Staszewska
00:29:19.950

00:32:20.250

00:32:20.450

00:37:41.400
01:33:59.000
31Klub Biegacza FartlekAmanda Gibas

Alina Kubas

Izabela Serafin

Adriana Prokopiuk
00:28:43.500

00:31:05.700

00:34:43.050

00:36:06.400
01:34:31.000
32Panieński AdyBasia Konior

Marta Czech

Ania Wiśniecka

Katarzyna Konior

Adrianna Tracz
00:28:05.400

00:33:35.550

00:33:35.750

00:35:03.850

00:35:04.500
01:35:15.000
33BTM RunnersAnna Badaczewska

Magdalena Morawiec

Hanna Szewerda

Ola Parszewska

Monika Węgorek

Zuzanna Szymkowska

Ewa Błońska-Polak
00:34:26.350

00:34:27.250

00:34:27.300

00:34:27.350

00:34:27.400

00:34:27.950

00:34:28.550
01:43:20.000
34Sbd Energetyk RybnikBeata Szala

Asia Fojcik

Dorota Kowalska
00:32:16.600

00:32:49.400

00:39:06.100
01:44:11.000
35TakEliza Kryska

Janina Woronko-Zaczynska

Kasia Pawlik
00:28:13.050

00:35:19.700

00:41:17.650
01:44:49.000
36Night Runners GliwiceAgnieszka Kaczkiewicz

Ania Czapek

Elżbieta Frąc
00:37:04.350

00:37:04.750

00:40:36.500
01:54:44.000
37Lecymy DurśGrażyna Wilk

Grażyna Siwczyk

Olga Włochowicz
00:41:36.900

00:44:33.550

00:46:01.300
02:12:10.000
Znaleziono 37 wynik(ów)