KOBIETY NA 5+ :: BIEG

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data:
2018-05-27
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1083
Wystartowało:
970
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
967
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1Siostry MendeckieMichalina Mendecka

Daria Mendecka
00:19:20.950

00:22:41.500
00:42:01.000
2JANKO TWINSAnna Janko

Joanna Janko
00:21:47.050

00:23:04.200
00:44:51.000
3SIOSTRY BELILeonarda Czyż

Beata Nowak
00:23:37.700

00:25:02.800
00:48:39.000
4LerchBożena Lerch

Ewa Lerch
00:24:07.600

00:26:02.250
00:50:09.000
5SichAgnieszka Sich- sosna

Małgorzata Sich-Świtała
00:24:53.650

00:25:26.000
00:50:19.000
6AniołkiAleksandra Płocharska

Małgorzata Płocharska
00:25:41.250

00:26:29.100
00:52:10.000
7SiostruniePaulina Borkowska

Marta Góra
00:24:57.250

00:27:18.150
00:52:15.000
8TwinsJoanna Szczepanik

Anna Walędzik
00:27:50.450

00:27:52.750
00:55:42.000
9Siostry I&EIwona Szymczak

Elżbieta Pergoł
00:28:01.050

00:28:02.400
00:56:03.000
10Dwie freleBarbara Dajka

Gabriela Burek
00:28:24.000

00:28:37.450
00:57:01.000
11Rodzinne BieganieLiliana Sztabla

Alina Kubas
00:26:48.050

00:31:05.700
00:57:53.000
12LisiceBeata Bajcar

Katarzyna Giżyńska
00:28:15.700

00:30:07.150
00:58:22.000
13Gregory TeamEwelina Kamińska

Justyna Bała
00:27:45.800

00:32:18.650
01:00:03.000
14Sisters AKAneta Skwark

Katarzyna Frosztęga
00:30:38.300

00:30:41.700
01:01:19.000
15BKteamBasia Konior

Marta Czech
00:28:05.400

00:33:35.550
01:01:40.000
16MUSIAŁKIMaria Musiał

Małgorzata Kowalska
00:29:26.200

00:34:56.550
01:04:22.000
17Siostry RKinga Rucińska

Marzena Węglewska
00:31:30.400

00:34:01.200
01:05:31.000
18Fortuna SistersAnna Sudlitz

Gałuszka Magdalena
00:32:48.900

00:32:59.000
01:05:47.000
19Siostry DaniszewskieMałgorzata Jafernik

Karolina Nosol
00:33:05.450

00:34:48.800
01:07:53.000
20Dyńki TeamKrystyna Brandys

Magdalena Dynia
00:36:39.650

00:36:39.900
01:13:18.000
21GadówyKatarzyna Dobosz

Aleksandra Madeja
00:34:20.150

00:41:18.450
01:15:38.000
22My dwieMaria Sołtysik

Justyna Stefaniak
00:41:59.000

00:42:59.350
01:24:58.000
Znaleziono 22 wynik(ów)