Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2022-05-22 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 5.3 km |
Zgłoszonych : | 920 |
Wystartowało : | 777 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 777 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najliczniejsza drużyna | Open | Klasyfikacja Przyjaciółki do Spółki | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja drużynowa - średni czas | Klasyfikacja rodzinna: Matka + Córka | Klasyfikacja rodzinna: Sisters | Najlepsza Jastrzębianka | 16-19 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 1500 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Liczebność | Czas łączny |
---|---|---|---|---|---|
1 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | Beata Adamczyk-Nowak Małgorzata Nykiel Dorota Mrachacz Barbara Szulc Izabela Zarańska Aleksandra Madeja Iwona Zamojska Grażyna Lucik Aleksandra Matuć Kasia Wawer Beata Kowal Lucyna Aleksa Beata Korczewska Anna Zielińska Agnieszka Romberg Joanna Szczuka Katarzyna Haber Katarzyna Bloch Beata Olesiak Bożena Śleboda Agnieszka Piórek Ania Frankowska Justyna Maruszczak Bożena Przybycin Małgorzata Czarnecka Jadwiga Krochmalska Beata Krzeszowska Wioleta Hekiert Katarzyna Dobosz | 00:21:32.05 00:27:33.00 00:27:45.40 00:28:40.90 00:28:47.10 00:30:01.70 00:30:16.15 00:30:51.60 00:32:04.05 00:32:04.15 00:32:06.90 00:33:04.65 00:33:16.75 00:34:02.65 00:34:24.50 00:34:32.50 00:34:46.00 00:34:59.85 00:35:05.65 00:35:24.45 00:35:43.65 00:37:45.85 00:37:50.80 00:38:00.20 00:39:08.55 00:39:38.85 00:39:45.75 00:39:59.90 00:40:00.10 | 29 | 16:18:59.000 |
2 | KOBIETY NA 5+ | Beata Raźniak Barbara Piwiszkis Joanna Gorzelak Monika Płaza Barbara Płaska Agnieszka Kiełkowska Beata Bajcar Małgorzata Biela Justyna Bała Dorota Puda Jadwiga Kolat Agnieszka Huba Grażyna Kosowska Wioleta Nalewajka Bożena Niedziołko Monika Urbaś Małgorzata Pajak Monika Myśliwiec Aneta Betańska Wioletta Olczyk zielińska Marta Sawicka Anita Wawoczny Joanna Trzcińska Barbara Myśliwiec Barbara Zalewska Mariola Łanucha | 00:25:17.75 00:26:30.85 00:27:19.15 00:27:43.40 00:28:35.70 00:28:45.30 00:29:37.75 00:30:16.40 00:30:57.70 00:31:09.45 00:31:38.50 00:31:48.15 00:31:59.20 00:32:41.60 00:32:42.00 00:32:53.80 00:32:55.25 00:34:49.50 00:35:28.00 00:35:29.35 00:37:32.50 00:37:32.50 00:38:23.15 00:38:23.85 00:38:23.90 00:44:16.10 | 26 | 14:12:59.000 |
3 | JUSTFEELFIT | Justyna Dyrlaga Elzbieta Juraszek Katarzyna Wróbel Jagoda Kupczak Renata Witos-Grzybowska Joanna Hanarz Karolina Kubień Anna Eisler Sylwia Marzec Agnieszka Szczotka Agnieszka Juraszek Elżbieta Miś Agata Kaleta Magdalena Drewniak Anna Byrtek Sabina Lisicka Katarzyna Stolarczyk Dominika Stopka | 00:20:35.60 00:23:14.55 00:24:22.55 00:25:47.10 00:26:41.70 00:27:06.45 00:28:12.20 00:30:38.80 00:31:19.15 00:31:49.25 00:32:26.65 00:32:31.80 00:34:08.40 00:35:00.85 00:35:12.45 00:36:47.15 00:39:44.85 00:40:44.40 | 18 | 09:16:15.000 |
4 | OLZA CIESZYN | Grażyna Zębik Beata Nowak Leonarda Czyż Natalia Pilch Sylwia Wowry Aneta Malinowska Aneta Targosz Gabriela Kropka Jolanta Kubecka Katarzyna Brzuska Katarzyna Kasprzycka-Szubarska Jagoda Szubarska Iwona Wawrzyk Izabela Sirek | 00:22:42.85 00:23:07.95 00:23:10.70 00:24:23.90 00:24:40.20 00:28:19.00 00:28:50.30 00:28:57.75 00:29:12.20 00:29:34.80 00:31:45.25 00:31:45.65 00:35:24.40 00:36:56.35 | 14 | 06:38:44.000 |
5 | HURAGAN LIGOTA | Ewa Strzelczyk Anna Piotrowska Ela Furmanek Ewa Czapska Celina Burczyk Beata Bielańska Agnieszka Binasik Mirka Szweda Iwona Cichoń Magdalena Kończak-Łabas Dorota Żywica Bogna Kobiela | 00:21:21.60 00:24:56.05 00:25:35.45 00:27:33.65 00:29:41.05 00:30:15.35 00:30:25.35 00:30:34.90 00:31:17.85 00:34:18.60 00:34:36.05 00:35:11.40 | 12 | 05:55:42.000 |
6 | HRMAX DZIOŁSZKI | Anna Janko Dominika Padiasek Elżbieta Widera Hania Paszek Dorota Śledź Agata Burnagiel Ania Żbel Ewa Kałus Agnieszka Jakubowska Ania Kaczorek | 00:22:26.85 00:36:55.65 00:36:55.70 00:36:55.95 00:36:56.10 00:36:56.15 00:36:56.30 00:36:56.35 00:36:56.75 00:36:57.50 | 10 | 05:54:48.000 |
7 | RADLINIOKI W BIEGU | Agnieszka Sitko Sylwia Krause Beata Pawłowska Izabela Hejna Katarzyna Rek Adrianna Grzonka Aleksandra Krzaczek Gosia Surma-Magoń Aleksandra Kołodziejczyk | 00:24:42.15 00:28:12.95 00:29:21.65 00:29:22.30 00:32:49.95 00:35:47.85 00:35:48.70 00:35:48.75 00:39:34.05 | 9 | 04:51:23.000 |
8 | POWOLI DO CELU | Ania Kantorowska Angela Wodniak Zofia Madeja Estera Kopiec Agnieszka Kaleta Agata Kukla Katarzyna Cisło Barbara Magiera Anna Świderska | 00:26:16.25 00:27:03.35 00:28:40.05 00:29:03.45 00:29:25.70 00:34:41.55 00:36:15.15 00:40:10.10 00:42:30.45 | 9 | 04:54:03.000 |
9 | PRZEDSZKOLE MAŁYCH BOHATERÓW | Dorota Kękuś Aleksandra Sztuchlik Ewelina Krucek Weronika Kajsztura Ewelina Adamus-Klimm Ula Oleś Anna Rutkowska Martyna Knopik Aleksandra Malich | 00:29:43.95 00:31:18.30 00:34:25.65 00:34:26.15 00:34:56.10 00:37:46.70 00:45:48.30 00:48:14.55 00:50:40.95 | 9 | 05:47:16.000 |
10 | BBL RUDA ŚLĄSKA | Beata Androsz Klaudia Lepa Małgorzata Skrzyposzek Ilona Skworc Anna Adamus Marlena Socha Karolina Jasik Beata Michalska | 00:21:48.40 00:25:49.90 00:27:42.20 00:28:11.40 00:28:25.90 00:30:02.20 00:31:32.30 00:33:52.25 | 8 | 03:47:21.000 |
11 | WATAHA | Danuta Trybała Weronika Trybała Barbara Cielanga Monika Trybała Beata Marciniak Sylwia Tyrytko Sylwia Złotkowska | 00:25:21.05 00:26:53.80 00:28:17.65 00:29:04.15 00:29:06.80 00:31:54.80 00:32:29.30 | 7 | 03:23:04.000 |
12 | ŁAPACZKI ZACHODÓW SŁOŃCA | Agata Mendla Karolina Krakowczyk Agnieszka Heliosz Adriana Piwońska Anna Piotrowska Honorata Klyszcz | 00:25:02.90 00:25:13.15 00:25:17.90 00:26:02.90 00:26:13.40 00:31:29.35 | 6 | 02:39:16.000 |
13 | JEJKOWICE BIEGAJĄ | Barbara Rataj Ela Liszka Agnieszka Brejnak Sonia Ceglarska Izabela Karbowy Alicja Ceglarska | 00:23:08.60 00:25:39.70 00:25:58.15 00:28:17.85 00:30:18.00 00:33:00.20 | 6 | 02:46:20.000 |
14 | DYCZUŚ TEAM | Beata Szatka Magdalena Pankiewicz Agnieszka Barska Ula Głuszek Klaudia Dyczek | 00:22:19.40 00:23:56.05 00:24:16.70 00:26:14.20 00:27:57.05 | 5 | 02:04:42.000 |
15 | NESSI TEAM | Agata Dąbrowska Joanna Fizia Justyna Podleśny Patrycja Jakimowicz Marta Cieślicka | 00:28:05.20 00:30:37.45 00:31:19.25 00:31:19.95 00:32:17.55 | 5 | 02:33:37.000 |
16 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | Monika Spyrka Roksana Sobina Alina Kubas Adriana Prokopiuk Damuta Koszewska | 00:34:25.80 00:34:31.35 00:39:46.70 00:39:48.50 00:42:40.55 | 5 | 03:11:10.000 |
17 | TRENUJ Z SANDRĄ | Sandra Michalak Aneta Suwaj Barbara Wojtyła-Sikora Magdalena Stuchlik | 00:18:32.55 00:19:07.60 00:19:21.05 00:21:29.75 | 4 | 01:18:29.000 |
18 | BURZA TEAM | Basia Gos Barbara Szelest Marta Szulc Marta Duszyńska | 00:21:02.80 00:21:15.90 00:26:47.70 00:27:03.90 | 4 | 01:36:07.000 |
19 | BYLE DO METY | Anna Kozłowska Joanna Białończyk Patrycja Kozłowska Agnieszka Szewczuk | 00:30:23.55 00:34:13.70 00:35:24.60 00:36:14.85 | 4 | 02:16:14.000 |
20 | KOLONIE | Katarzyna Kunert Iwona Skoczykłoda Anna Brzana Barbara Robakowska | 00:40:41.20 00:40:54.85 00:47:44.65 00:53:01.85 | 4 | 03:02:20.000 |
21 | PĘDZIWIATRY | Michalina Mendecka-Zejdler Joanna Griman Monika Bielińska | 00:18:55.90 00:18:58.95 00:20:37.10 | 3 | 00:58:30.000 |
22 | PIĘKNE I BESTIA | Wiktoria Filec Daria Kudio Martyna Griman | 00:22:11.05 00:23:23.45 00:23:25.45 | 3 | 01:08:59.000 |
23 | PIERUNSKIE CANGÓRY | Katarzyna Fojcik Marta Wieczorek Magda Woś | 00:29:01.30 00:29:23.75 00:30:53.85 | 3 | 01:29:17.000 |
24 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Monika Klosek-Taraszkiewicz Helena Wosińska Małgorzata Wojtoń-Stawicka | 00:30:59.10 00:31:01.10 00:31:51.05 | 3 | 01:33:51.000 |
25 | LECYMY DURŚ | Berenika Kiszka-Maziarczuk Małgorzata Wojdanowska Anna Kucharska | 00:32:40.75 00:33:51.45 00:33:52.75 | 3 | 01:40:23.000 |
26 | POGORIA BIEGA | Aneta Słaboń-Sikora Sabina Prasak Justyna Stefaniak | 00:35:27.30 00:47:23.25 00:47:24.50 | 3 | 02:10:14.000 |
27 | NIEDOŚCIGNIONE | Eugenia Szafarczyk Kinga Misterowicz | 00:23:26.75 00:24:52.70 | 2 | 00:48:18.000 |
28 | OPEL FIJAŁKOWSKI | Wioleta Banaś Edyta Gołofit | 00:25:47.05 00:27:13.60 | 2 | 00:53:00.000 |
29 | PIGUATEAM | Anna Pilch Lucyna Pilch | 00:28:46.25 00:29:49.05 | 2 | 00:58:35.000 |
30 | INCOLA TEAM | Joanna Kurek Anna Kalita | 00:28:38.95 00:31:19.40 | 2 | 00:59:57.000 |
31 | BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU ZDROJU | Izabela Sagan Milena Reymann | 00:30:29.90 00:32:06.05 | 2 | 01:02:35.000 |
32 | BIEGAMYSŁOWICE | Katarzyna Różycka-Fryt Justyna Kurzawa | 00:28:35.70 00:35:02.80 | 2 | 01:03:37.000 |
33 | UZDROWISKO | Agnieszka Błachut Angelina Warlewska | 00:43:18.20 00:53:33.15 | 2 | 01:36:51.000 |
34 | NEVER TOO LATE | Dorota Redzik | 00:21:30.65 | 1 | 00:21:30.000 |
35 | CROSSFITBROTHERS | Ewa Hordziejewicz | 00:25:10.40 | 1 | 00:25:10.000 |
36 | SPOT PSZCZYNA | Urszula Szłapa | 00:28:08.55 | 1 | 00:28:08.000 |
37 | ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE | Sylwia Klimek-Karas | 00:29:52.75 | 1 | 00:29:52.000 |
38 | MIRAZ RACE TEAM | Ewelina dąbrowska Kuśnierz | 00:31:00.10 | 1 | 00:31:00.000 |
39 | SMAKI BIEGANIA | Ewa Czyrnek | 00:31:43.80 | 1 | 00:31:43.000 |
40 | DECATHLON I PRZYJACIELE | Eveline Hajzyk | 00:36:16.25 | 1 | 00:36:16.000 |
41 | KOLOROWA DRUŻYNA NESSI | Patrycja Grzelak | 00:39:40.15 | 1 | 00:39:40.000 |
Znaleziono 41 wynik(ów)