KOBIETY NA 5+ :: NORDIC WALKING
"Kobiety na 5+" Jastrzębski Bieg Kobiet 2021
Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2021-09-19
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 230
Wystartowało : 148
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 148
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Open NW
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Moment startuZawrotka
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZACZYŃSKA Anna 1143MSPORT TEAMLEGNICAOpen NW1K 1 2021-09-19 12:08:0300:14:5800:30:52.35 6:109,7
2KOŁODZIEJ Joanna 1006MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAOpen NW2K 2 2021-09-19 12:08:0300:15:1900:31:33.10+00:00:406:189,5
3SITTEK Agnieszka 1089KATOWICEOpen NW3K 3 2021-09-19 12:08:0300:16:2200:33:18.50+00:02:266:399,0
4WOLNY Ania 1137TALKWALKINGCIESZYNOpen NW4K 4TALKWALKING2021-09-19 12:08:0400:16:4300:34:01.20+00:03:086:488,8
5DRÓŻDŻ Beata 961SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW5K 5Kobiety Na 5 +2021-09-19 12:08:0300:16:4100:34:10.70+00:03:186:508,8
6KANIA Agnieszka 994NESSI TEAMŁAZISKA GÓRNEOpen NW6K 6Kolorowa Drużyna Nessi2021-09-19 12:08:0300:17:0400:34:58.25+00:04:056:598,6
7BASISTA Kasia 940FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWOpen NW7K 7 2021-09-19 12:08:0400:17:2700:35:30.30+00:04:377:068,5
8MERKEL Sabina 1035RYBNIKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMGAZOWICEOpen NW8K 8 2021-09-19 12:08:1000:18:0900:36:08.45+00:05:167:138,3
9MANDRYSZ Aleksandra 1029NORDIC WALKING LYSKILYSKIOpen NW9K 9Nordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:0900:17:5200:36:09.10+00:05:167:138,3
10STEFANIAK Emilia 1100HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECOpen NW10K 10HARPAGAN Sosnowiec NW2021-09-19 12:08:0300:18:0200:36:36.45+00:05:447:198,2
11MILEWSKA-GROCHOWSKA Agnieszka 1044KIJANKIZEBRZYDOWICEOpen NW11K 11 2021-09-19 12:08:0400:18:0500:36:53.15+00:06:007:228,1
12KOZYRA Grażyna 1009ENDORFINARACIBÓRZOpen NW12K 12Endorfina2021-09-19 12:08:0300:18:0200:37:22.70+00:06:307:288,0
13HLIŚNIKOWSKA Klaudia 981HAŻLACHOpen NW13K 13 2021-09-19 12:08:0600:18:3700:37:50.05+00:06:577:347,9
14BORUS Joanna 949TALKWALKINGCIESZYNOpen NW14K 14 2021-09-19 12:08:0500:18:3800:37:50.95+00:06:587:347,9
15KOKOSZEK Aleksandra 1003RYBNIKOpen NW15K 15 2021-09-19 12:08:1200:18:5000:38:11.00+00:07:187:387,9
16LASKOWSKA Sabina 1021RUDZICZKAOpen NW16K 16 2021-09-19 12:08:0900:19:1100:38:17.75+00:07:257:397,8
17MIKA Emilia 1039JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW17K 17 2021-09-19 12:08:0800:19:2400:38:24.00+00:07:317:407,8
18KUCZERA Beata 1015RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKOpen NW18K 18RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM2021-09-19 12:08:1000:19:1000:38:25.30+00:07:327:417,8
19KOŚCIELNY Kamila 1008FORMAGORZYCEOpen NW19K 19 2021-09-19 12:08:0300:18:5700:38:35.90+00:07:437:437,8
20GRZEBIELUCH Elżbieta 978HARPAGAN SOSNOWIEC NWSOSNOWIECOpen NW20K 20HARPAGAN Sosnowiec NW2021-09-19 12:08:0400:19:0900:38:47.65+00:07:557:457,7
21MILERT Jolanta 1042NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEOpen NW21K 21Nordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:0700:19:1600:38:50.10+00:07:577:467,7
22KOŁODZIEJ Ewa 1005ŚWIERKLANYOpen NW22K 22 2021-09-19 12:08:0300:18:5300:38:50.70+00:07:587:467,7
22STYRC Lidia 1154RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NW22K 22Rybnicki Klub Nordic Walking2021-09-19 12:08:1300:19:0200:38:50.70+00:07:587:467,7
24SŁODOWA-KONIEC Elżbieta 1094BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTRZĘBIU ZDROJUZEBRZYDOWICEOpen NW24K 24Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju2021-09-19 12:08:0500:19:1700:38:52.60+00:08:007:467,7
25CZUDEK Inga 960PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCŻÓWOpen NW25K 25PĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1200:19:3600:38:59.65+00:08:077:477,7
26ZDZIEBŁO Adriana 1148JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW26K 26 2021-09-19 12:08:0700:19:3100:39:04.60+00:08:127:487,7
27DUDA-MICHALAK Joanna 963PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW27K 27PĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:19:4500:39:06.15+00:08:137:497,7
28GAWINEK Joanna 973CZELADŹOpen NW28K 28 2021-09-19 12:08:0700:19:3400:39:18.20+00:08:257:517,6
29SKIBSKA-PUCHAŁA Małgorzata 1090KATOWICEOpen NW29K 29 2021-09-19 12:08:1800:19:3500:39:23.80+00:08:317:527,6
30PALICA Joanna 1061EKIPA NA KIJACHZABRZEOpen NW30K 30 2021-09-19 12:08:0600:19:3200:39:29.85+00:08:377:537,6
31NIESTRÓJ Sylwia 1052DYSTANS LUBOMIALUBOMIAOpen NW31K 31 2021-09-19 12:08:0400:19:3100:39:32.80+00:08:407:547,6
32GRIM-NAJDA Ksenia 976OLZA CIESZYNCIESZYNOpen NW32K 32OLZA CIESZYN2021-09-19 12:08:0500:19:2800:39:47.50+00:08:557:577,5
33DZIERZĘGA Ewa 968ENDORFINAWODZISŁAW SLOpen NW33K 33Endorfina2021-09-19 12:08:0800:19:4600:39:50.80+00:08:587:587,5
34POLITOWICZ Teresa 1074JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW34K 34 2021-09-19 12:08:1600:19:5900:40:25.40+00:09:338:057,4
35DYRLAGA Anna 967JUSTFEELFITWĘGIERSKA GÓRKAOpen NW35K 35JustFeelFit TEAM2021-09-19 12:08:0400:20:0400:40:32.65+00:09:408:067,4
36KOŚCIELNA - WITA Paulina 1007FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKITURZA ŚLĄSKAOpen NW36K 36 2021-09-19 12:08:0300:20:0600:41:04.65+00:10:128:127,3
37KOJDER Maria 1002JASTRZĘBIE- ZDRÓJOpen NW37K 37Fizjofrelki2021-09-19 12:08:1100:20:2300:41:07.10+00:10:148:137,3
38MICHALSKA Beata 1037PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW38K 38 2021-09-19 12:08:1100:20:1900:41:10.15+00:10:178:147,3
39MICHAŁOWSKA Joanna 1038ŻORYOpen NW39K 39 2021-09-19 12:08:0700:20:1500:41:10.25+00:10:178:147,3
40MAZUR-ŁAGODA Daria 1032BĘDZINOpen NW40K 40 2021-09-19 12:08:0500:20:2600:41:12.45+00:10:208:147,3
41MACHERZYŃSKA Aneta 1024PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW41K 41PĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:20:3400:41:14.45+00:10:228:147,3
42GWÓŹDŹ Jolanta 979NORDIC WALKING LYSKINOWA WIEŚOpen NW42K 42Nordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:0800:20:3100:41:18.00+00:10:258:157,3
43MILEWSKA Marta 1043MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW43K 43Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0500:20:0500:41:18.75+00:10:268:157,3
44KULIK Krystyna 1018ŻORYOpen NW44K 442021-09-19 12:08:0700:20:1500:41:19.55+00:10:278:157,3
45KAWCZYŃSKA Wiesława 995RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NW45K 45Rybnicki Klub Nordic Walking2021-09-19 12:08:1600:21:5100:41:25.05+00:10:328:177,2
46BURZYŃSKA Barbara 954KATOWICEOpen NW46K 46 2021-09-19 12:08:1300:20:4600:41:25.30+00:10:328:177,2
47STUDENT Sylwka 1102KS M. E. T. ACZYŻOWICEOpen NW47K 47 2021-09-19 12:08:0500:20:3600:41:34.20+00:10:418:187,2
48ŚLIWKA Wioletta 1116PĘDZACE ŻÓLWIESKOCZÓWOpen NW48K 48 2021-09-19 12:08:1200:20:3600:41:35.40+00:10:438:197,2
49PRZYBYLA Ilona 1079SCIORANI NA AMENŁAZISKAOpen NW49K 49 2021-09-19 12:08:1400:20:4600:41:43.80+00:10:518:207,2
50GŁUSZAK Aleksandra 5020JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW50K 50Kobiety 5+2021-09-19 12:08:0600:20:3200:41:43.95+00:10:518:207,2
51PAJĄK Małgorzata 1059KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW51K 51Kobiety na 5+2021-09-19 12:08:0500:20:3400:41:45.30+00:10:528:217,2
52ŻARSKA Katarzyna 1151KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW52K 52Kobiety na 5+2021-09-19 12:08:0800:20:5000:41:49.40+00:10:578:217,2
53ŁASTÓWKA Marzena 1023KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW53K 53Kobiety na 5+2021-09-19 12:08:0700:20:5000:41:50.15+00:10:578:227,2
54PACYNA Danuta 1058KATOWICEOpen NW54K 54 2021-09-19 12:08:1800:21:2600:41:51.10+00:10:588:227,2
55OSZEK Karolina 539WAWRZINEK TEAMRACIBÓRZOpen NW55K 55Wawrzinek Team2021-09-19 12:08:0700:20:4400:41:57.20+00:11:048:237,2
56MATUSZEWSKA Małgorzata 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW56K 56 2021-09-19 12:08:2100:20:3800:41:59.65+00:11:078:237,1
57JANICKA Małgorzata 987PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW57K 57PĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:20:3900:42:12.55+00:11:208:267,1
58SZWARLIK Bożena 1110KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW58K 58Kobiety na 5+2021-09-19 12:08:0600:21:1000:42:12.60+00:11:208:267,1
59KNOPEK Hanna 1001ENDORFINATURZA SLOpen NW59K 59Endorfina2021-09-19 12:08:0100:20:5600:42:14.20+00:11:218:267,1
60HŁĄD Izabella 982USTROŃOpen NW60K 60 2021-09-19 12:08:1300:20:5600:42:17.65+00:11:258:277,1
61HŁĄD Inga 983USTROŃOpen NW61K 61 2021-09-19 12:08:1300:20:5600:42:18.00+00:11:258:277,1
62OBERSKA Sylwia 1054KATOWICEOpen NW62K 62 2021-09-19 12:08:1400:20:5400:42:20.60+00:11:288:287,1
63BIESZCZANIN Agnieszka 295JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW63K 632021-09-19 12:08:1500:21:0500:42:33.30+00:11:408:307,1
64DUDZIK Danuta 964RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NW64K 64 2021-09-19 12:08:1700:21:2400:42:34.90+00:11:428:307,0
65SROCZYŃSKA Maria 1097KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW65K 65Kobiety na 5+2021-09-19 12:08:1000:21:0900:42:38.35+00:11:468:317,0
66BAC Barbara 937JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW66K 66 2021-09-19 12:08:2000:21:3700:42:39.80+00:11:478:317,0
67BRYK Katarzyna 951JASTRZEBIE -ZDROJOpen NW67K 67 2021-09-19 12:08:1600:21:1200:42:41.70+00:11:498:327,0
68PŁÓCIENNIK Małgorzata 1072JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW68K 68 2021-09-19 12:08:1600:21:1200:42:42.05+00:11:498:327,0
69MIKSZAN Magdalena 1156ZEBRZYDOWICEOpen NW69K 69 2021-09-19 12:08:0800:21:1300:42:42.50+00:11:508:327,0
70MICEK Sabina 1036NESSI TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW70K 70 2021-09-19 12:08:1300:21:0800:42:43.25+00:11:508:327,0
71KOLEK Aleksandra 1004RYBNIKOpen NW71K 71 2021-09-19 12:08:2200:21:0700:42:46.70+00:11:548:337,0
72STEFAŃSKA Małgorzata 1101EKIPA NA KIJACHRUDA ŚLĄSKAOpen NW72K 72 2021-09-19 12:08:0600:21:3000:42:47.15+00:11:548:337,0
73WOLNIK Jolka 1136SMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7LIGOTA KSIĄŻĘCAOpen NW73K 73 2021-09-19 12:08:0900:21:0700:42:52.70+00:12:008:347,0
74SOŁTYSIK Maria 1096SOSNOWIECOpen NW74K 74 2021-09-19 12:08:0600:21:3600:43:00.20+00:12:078:367,0
75MAZUR Małgorzata 565JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW75K 752021-09-19 12:08:0600:20:5600:43:09.00+00:12:168:377,0
76BŁOŃSKA-POLAK Ewa 946BTM RUNNERSTARNOWSKIE GÓRYOpen NW76K 76BTM RUNNERS2021-09-19 12:08:1000:21:4000:43:15.15+00:12:228:396,9
77ZIELIŃSKA Urszula 1149KATOWICEOpen NW77K 77 2021-09-19 12:08:1700:21:4300:43:15.80+00:12:238:396,9
78ZOZWOREK Małgorzata 1150JASTRZĘBIEOpen NW78K 78 2021-09-19 12:08:1600:21:4400:43:16.55+00:12:248:396,9
79ROLA Agnieszka 1085BIE-RUNBIERUŃOpen NW79K 79BIE-RUN2021-09-19 12:08:1000:21:4600:43:17.70+00:12:258:396,9
80MORCINEK-DYBZA Małgorzata 1047PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW80K 80PĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:21:3300:43:29.65+00:12:378:416,9
81WRONA Monika 1140WINNICZEK TEAMPIASEKOpen NW81K 81 2021-09-19 12:08:1400:21:5500:43:33.75+00:12:418:426,9
82SOBKOWICZ Monika 1095POGWIZDÓWOpen NW82K 82 2021-09-19 12:08:0400:21:1700:43:34.50+00:12:428:426,9
83WOWRA Katarzyna 1138JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW83K 83 2021-09-19 12:08:0900:21:3100:43:47.55+00:12:558:456,9
84KĄSEK Joanna 996JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW84K 84 2021-09-19 12:08:0900:21:3100:43:48.00+00:12:558:456,8
85PRASKA Anna 1078MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW85K 85Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0600:21:4400:43:48.75+00:12:568:456,8
86PIETRUSZEWSKA Magdalena 1069MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW86K 86Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0500:21:4500:43:49.85+00:12:578:456,8
87CIEŚLIŃSKA Jola 959DECATHLON PRZYJACIELERYBNIKOpen NW87K 87 2021-09-19 12:08:0800:21:4600:43:58.55+00:13:068:476,8
88MROCZEK Urszula 1048RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKOpen NW88K 88 2021-09-19 12:08:1700:21:3200:44:00.05+00:13:078:486,8
89WINKLER Marzena 1133RKNWRYBNIKOpen NW89K 89 2021-09-19 12:08:1600:21:5100:44:01.05+00:13:088:486,8
90GAST Janina 971FIZJOFRELKIJASTRZĘBIE ZDROJOpen NW90K 90Fizjofrelki2021-09-19 12:08:1000:21:4100:44:02.15+00:13:098:486,8
91ZAREMBA Elzbieta 1146JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW91K 91 2021-09-19 12:08:1100:23:0200:44:16.60+00:13:248:516,8
92MIKLIS ŚLAGA Sylwia 1040NORDIC WALKING LYSKILYSKIOpen NW92K 92Nordic Walking Lyski2021-09-19 12:08:1000:21:5200:44:41.10+00:13:488:566,7
93POPKO Agata 1077JASTRZĘBIE- ZDRÓJOpen NW93K 93 2021-09-19 12:08:1300:22:1800:44:53.40+00:14:018:586,7
94KUTA Marzena 389JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW94K 94 2021-09-19 12:08:0300:22:2800:44:56.65+00:14:048:596,7
95GUTOWSKA Ewa 777JASTRZĘBIE -ZDRÓJOpen NW95K 952021-09-19 12:08:0400:22:2200:44:57.20+00:14:048:596,7
96PILCH Beata 1070PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW96K 96 2021-09-19 12:08:1200:22:1000:45:00.90+00:14:089:006,7
97JASONEK Izabela 988PĘDZĄCE ŻÓŁWIESKOCZÓWOpen NW97K 97PĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:22:1200:45:01.85+00:14:099:006,7
98WALEK Monika 1129PĘDZĄCE ŻÓŁWIEHAŻLACHOpen NW98K 98PĘDZĄCE ŻÓŁWIE2021-09-19 12:08:1100:22:1200:45:02.25+00:14:099:006,7
98JURANEK Maria 991MIKOŁÓWOpen NW98K 982021-09-19 12:08:1600:22:0400:45:02.25+00:14:099:006,7
100ROBAKOWSKA Barbara 1083MIKOŁÓWOpen NW100K 1002021-09-19 12:08:1500:22:0400:45:03.45+00:14:119:006,7
101MECHA Dorota 1033SKOCZÓWOpen NW101K 101PsychoKsiężniczki2021-09-19 12:08:0900:22:2500:45:16.85+00:14:249:036,6
102SZAJER Jadwiga 1104RKNWRYBNIKOpen NW102K 102 2021-09-19 12:08:1800:22:2000:45:27.55+00:14:359:056,6
103WYRWICH Angelika 1142KATOWICEOpen NW103K 103 2021-09-19 12:08:1400:22:1800:45:34.45+00:14:429:066,6
104MATIOSZEK Agnieszka 1030SMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7RACIBÓRZOpen NW104K 104 2021-09-19 12:08:0800:22:1900:45:37.45+00:14:459:076,6
105CEMPULIK-ŁAKOMSKA Agnieszka 956WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW105K 105 2021-09-19 12:08:1400:22:4900:45:55.80+00:15:039:116,5
106SKOCZYŃSKA Alina 1092RUDA SLASKAOpen NW106K 106 2021-09-19 12:08:0500:23:1800:46:03.85+00:15:119:126,5
107BIENIEK JĘDRYKA Ewa 944OCHABY WIELKIEOpen NW107K 107 2021-09-19 12:08:2000:22:5500:46:05.00+00:15:129:136,5
108ZDEJSZY Magdalena 1147OLZA CIESZYNCIESZYNOpen NW108K 108OLZA CIESZYN2021-09-19 12:08:0900:22:4700:46:11.60+00:15:199:146,5
109BAJGROWICZ Barbara 938JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW109K 109 2021-09-19 12:08:1000:23:0300:46:31.20+00:15:389:186,4
109SZYPUŁA Joanna 1113JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW109K 109 2021-09-19 12:08:1000:23:0200:46:31.20+00:15:389:186,4
111RAJS Ewelina 1080WRŚPRZYSZOWICEOpen NW111K 111 2021-09-19 12:08:1900:23:0000:46:42.35+00:15:509:206,4
112KRAWCZYK Małgorzata 1011ŻORYOpen NW112K 112 2021-09-19 12:08:0500:23:0100:46:47.00+00:15:549:216,4
113MISTEROWICZ Jolanta 1045RUNSZ-TEAMPISARZOWICEOpen NW113K 113 2021-09-19 12:08:0500:23:0600:46:50.90+00:15:589:226,4
114WÓJCIK Rozalia 1139WRŚGLIWICEOpen NW114K 114 2021-09-19 12:08:1700:23:0200:46:57.95+00:16:059:236,4
115DUDA Barbara 962MIECHOWICE GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW115K 115 2021-09-19 12:08:0400:23:0700:47:04.70+00:16:129:246,4
116MENDECKA Grażyna 1034ŁAZISKA GÓRNEOpen NW116K 116 2021-09-19 12:08:0900:23:2700:47:07.55+00:16:159:256,4
117WALCZAK Krystyna 1155JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW117K 117 2021-09-19 12:08:0500:23:0100:47:08.40+00:16:169:256,4
118OSZKIEL Ewa 1056NAUTILUSJASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW118K 118 2021-09-19 12:08:1300:22:5700:47:18.00+00:16:259:276,3
119NADOLNIK Jadwiga 1050JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW119K 119 2021-09-19 12:08:0800:22:5800:47:23.35+00:16:319:286,3
120ŻYLAK Danuta 1153SŁOWIAŃSKIE PREZENTYRYBNIK TIMOpen NW120K 120Słowiańskie Prezenty2021-09-19 12:08:2000:22:5600:47:39.55+00:16:479:316,3
121STUDENT Ludmiła 1103SŁOWIAŃSKIE PREZENTYRYBNIKOpen NW121K 121Słowiańskie Prezenty2021-09-19 12:08:1800:22:5700:47:41.35+00:16:499:326,3
122DZIUBA Katarzyna 969SŁOWIAŃSKIE PREZENTYRYBNIKOpen NW122K 122Słowiańskie Prezenty2021-09-19 12:08:1900:22:5700:47:42.50+00:16:509:326,3
123DYNIA Jadwiga 966JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW123K 123 2021-09-19 12:08:0400:23:5600:48:07.15+00:17:149:376,2
124PIECHOTA Hanka 1067MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW124K 124 2021-09-19 12:08:0600:23:5300:48:27.15+00:17:349:416,2
125GRYMEL Aleksandra 977RUDA SLASKAOpen NW125K 125 2021-09-19 12:08:0600:23:1700:48:29.40+00:17:379:416,2
126BANCZYK Joanna 939KATOWICEOpen NW126K 126 2021-09-19 12:08:0400:23:2300:48:34.05+00:17:419:426,2
127GOŁDYN Bożena 974JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen NW127K 127 2021-09-19 12:08:0300:24:3300:49:06.35+00:18:149:496,1
128TARKA Hildegarda 1157KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW128K 128Kobiety na 5+2021-09-19 12:08:1200:24:2900:49:31.75+00:18:399:546,1
129DUDZIK Maria 965RYBNIKOpen NW129K 129 2021-09-19 12:08:1700:24:2500:49:33.85+00:18:419:546,1
130HORZELA Małgorzara 984MIKOŁÓWOpen NW130K 1302021-09-19 12:08:1400:24:4500:49:34.35+00:18:429:546,1
131POJDA Justyna 1017ZABRZEOpen NW131K 1312021-09-19 12:08:1100:24:5400:49:40.75+00:18:489:566,0
132POJDA Ewa 1073DECATHLON &PRZYJACIELERYBNIKOpen NW132K 132Decathlon & Przyjaciele2021-09-19 12:08:1100:24:5400:49:41.20+00:18:489:566,0
133SZAL Anna 1105MORS HUBERTUS MYSŁOWICEMYSŁOWICEOpen NW133K 133Mors Hubertus Mysłowice2021-09-19 12:08:1800:25:0500:50:31.50+00:19:3910:065,9
134STECKA Monika 1099MORS HUBERTUS MYSŁOWICECZELADŹOpen NW134K 134Mors Hubertus Mysłowice2021-09-19 12:08:1800:25:0500:50:33.20+00:19:4010:065,9
135TYTKO Magdalena 1125WODZISŁAW ŚLĄSKIOpen NW135K 135 2021-09-19 12:05:4000:50:40.00+00:19:4710:085,9
136ZALEWSKA Marianna 1144JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW136K 136 2021-09-19 12:08:1500:25:0200:51:10.45+00:20:1810:145,9
137SZYMAŃSKA Teresa 1112JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW137K 137 2021-09-19 12:08:1600:24:5400:51:22.95+00:20:3010:165,8
138RODZIEWICZ Agnieszka 1084JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW138K 138 2021-09-19 12:08:1000:25:2900:51:47.50+00:20:5510:215,8
139KIEŁKOWSKA Ewelina 1000JASTRZEBIE-ZDRÓJOpen NW139K 139 2021-09-19 12:08:0900:25:3000:51:47.85+00:20:5510:215,8
140CHOLEWA Magdalena 957BIELSKO-BIAŁAOpen NW140K 140 2021-09-19 12:08:0900:25:3000:51:48.45+00:20:5610:215,8
141MIKOŁAJCZYK-LEYK Anna 1041JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW141K 141 2021-09-19 12:08:1300:25:3400:52:03.85+00:21:1110:245,8
142WROŻYNA Beata 1141JASTRZĘBIE - ZDRÓJOpen NW142K 142 2021-09-19 12:08:1200:25:3400:52:04.60+00:21:1210:245,8
143MYŚLIWIEC Bernadeta 1049KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW143K 143Kobiety na 5+2021-09-19 12:08:1200:26:0500:52:30.55+00:21:3810:305,7
144OTFINOWSKA Renata 1057JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW144K 144 2021-09-19 12:08:1200:26:0400:52:33.00+00:21:4010:305,7
145ROMAŃSKA Katarzyna 1086KATOWICEOpen NW145K 145 2021-09-19 12:08:1700:25:1200:52:49.30+00:21:5610:335,7
146BERNACISKO Weronika 942WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKAOpen NW146K 146Wartkie Pierony2021-09-19 12:08:1700:26:1600:53:18.65+00:22:2610:395,6
147BLUCHA Janina 945JASTRZĘBIE-ZDRÓJOpen NW147K 147 2021-09-19 12:08:1500:26:1600:53:30.65+00:22:3810:425,6
148NASTULA Beata 1051MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen NW148K 148Miechowicka Grupa Biegowa2021-09-19 12:08:0600:26:1900:53:40.70+00:22:4810:445,6
Znaleziono 148 wynik(ów)