KOLBUSZOWA - PUCHAR EUROPY NORDIC WALKING - 10KM

Organizator:
PFNW
Data:
2015-06-06
Miejsce:
Kolbuszowa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
110
Wystartowało:
95
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
94
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu5km
     
1MICHALEC Marcin 551KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-29 00:00:0100:30:06
2WOROCH Roman 1DOPIEWOM50-5900:02:4800:32:03
3SIEROŃ Jacek 572SANDOMIERZM50-5900:02:4800:32:04
4MICHALSKI Andrzej 552SANOK-AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO KRYNICA 2015SANOKM50-5900:02:4800:32:07
5CYRUS Bogdan 510SILESIA NORDIC TIMESTRZEBIŃM40-4900:00:0400:32:33
6BIŁEK Artur 504NW LUBLINIECLUBLINIECM30-3900:00:0300:32:35
7PUSZKIEL Leszek 568GREEN TEAMZIELONA GÓRAM50-5900:02:5000:32:49
8NIEDBAŁ Adam 556SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM30-3900:00:0500:33:50
9NIECHWIEJCZYK Piotr 555OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3900:00:0400:33:52
10SONDEL Mieczysław 582DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM50-5900:02:4900:34:17
11BREWKA Joachim 506NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM50-5900:02:4800:34:38
12PANCEWICZ Karolina 562SILESIA NORDIC TEAMSOSNOWIECK30-3900:04:1700:34:57
13SZCZEBAK Jacek 590TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0600:35:06
14JĘDRASIAK Renata 528KGHM METRACOLUBINK50-5900:05:1300:35:06
15SPYCHAŁA Marzena 583WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:05:1000:35:07
16ROZMUS Sylwester 570NORDIC ACTIVETARNOBRZEGM30-3900:00:0200:35:16
17SMUL Andrzej 580GREEN TEAMZIELONA GÓRAM50-5900:02:5000:35:27
18MITURA-ZIELONKA Paweł 553SILESIA NORDIC TEAM SPACERMISTRZRYBNIKM30-3900:00:0300:35:44
19FELIS Paweł 515BOBROWIECM40-4900:00:0700:35:45
20BOCZAR Beata 505GREEN TEAMZIELONA GÓRAK50-5900:05:1300:36:05
21BILIK Wojciech 503SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:00:0800:36:07
22REJ Anna 569HAJNÓWKAK30-3900:04:1900:36:11
23KALISZ Krzysztof 106KGHM Metraco PolkowiceLUBINM60-6900:02:5200:36:15
24KRÓLICKI Dariusz 534FINISZ RYMANÓWRYMANÓWM40-4900:00:0800:36:21
25CZYCZ Kazimierz 511GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-6900:02:5100:36:23
26ORZECH Artur 561KOLBUSZOWAM40-4900:00:1100:36:43
27STRZĘPKA Krzysztof 587KOLBUSZOWAM40-4900:00:1000:36:44
28BUDZYŃ Anna 507SPEED TEAMMAKÓW PODHALAŃSKIK40-4900:05:1000:36:44
29DRAPAŁA Jan 514KOLBUSZOWAM40-4900:00:0900:36:46
30KRZANOWSKI Bartłomiej 537SAMOTNI WĘDROWCYWĘGLÓWKAM40-4900:00:0900:36:50
31ŚLUSARCZYK Andrzej 593WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-6900:02:5000:36:54
32WAJDA Mateusz 598KROSNO MIASTO SZKŁARYMANÓWM30-3900:00:0200:36:59
33ŚCIBISZ Bogdan 592DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+00:02:5500:37:09
34GRUSZKA Michał 521NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4900:00:0700:37:19
35GRUSZKA Łukasz 520TKKF CZELADZCZELADŹM18-29 00:00:0100:37:24
36KRÓLICKI Mateusz 535FINISZ RYMANÓWRYMANÓWM18-29 00:00:0100:37:26
37JANCZYK Jacek 523NORDIC ACTIVETARNOBRZEGM40-4900:00:0700:37:36
38NOWROTEK Roman 558MOKATE TEAMCIESZYNM60-6900:02:4900:37:40
39SZALWA-NIEZGODA Agnieszka 589KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4900:05:1100:37:47
40PIĄTKOWSKI Józef 564METRACOPOLKOWICEM70+00:02:5300:37:52
41KAPARUK Jolanta 531WORSYK30-3900:04:1700:37:55
42LISIKIEWICZ Agnieszka 543GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-4900:05:1100:38:02
43ŚLUSARCZYK Grzegorz 594WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4900:00:0500:38:03
44ŁUKASZEWICZ Joanna 544GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-4900:05:1000:38:05
45KUREK Edward 539MOSIR CZELADZKATOWICEM70+00:02:5400:38:06
46JARZYŃSKA Małgorzata 527SOBÓTKAK50-5900:05:1400:38:07
47PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 563LIFESTYLEBODY TEAMSKAŁA KOŁO OJCOWAK30-3900:04:1800:38:14
48FRĄSZCZAK Katarzyna 517NORDIC ACTIV TARNOBRZEGTARNOBRZEGK30-3900:04:1500:38:22
49TRUCHAN-BAJER Bożena 597FROMBORKK50-5900:05:1300:38:25
50SKAŁECKA Ilona 576KLUB AKTYWNYCH ART - FITLUBARTÓWK40-4900:05:1100:38:28
51BYTNIEWSKI Mieczysław 508BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+00:02:5200:38:30
52JANKOWSKI Henryk 525TKKF CZELADZCZELADŹM60-6900:02:5000:38:35
53PTAŚ Agnieszka 107TKKF MOSIR CZELADZCZELADZK18-29 00:04:1600:38:40
54STĘPIEŃ Ewa 586ZABIEGANI MIELECMIELECK30-3900:04:1800:38:49
55MARONDEL Katarzyna 547SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK18-29 00:04:1500:38:51
56ADAMOWSKI Jacek 501ZAKĄTEK21GLIWICEM30-3900:00:0500:38:52
57MARCINKOWSKI Wojciech 546NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4900:00:0600:38:55
58THOMALLA Bogdan 596SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+00:02:5300:39:02
59JUREK Tomasz 530KIJEM W LENISTWOWARSZAWAM30-3900:04:1900:39:10
60KRZESAK-JUREK Ewa 538KIJEM W LENISTWOWARSZAWAK30-3900:04:1900:39:13
61WOŹNIAK Bartłomiej 32PODWÓJNY UŚMIECHTOSZEK M30-3900:00:0400:39:20
62MOCZARSKI Mirek 554WŁÓCZYKIJ LEŻAJSKLEŻAJSKM50-5900:02:4900:39:24
63OLENDEREK Zygmunt 559TARNOBRZEGM70+00:02:5200:39:24
64ZDRZAŁEK Małgorzata 61STADION ŚLĄSKIŚWIĘTOCHŁOWICEK40-4900:05:1200:39:44
65OLESIEJUK Anna 560SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK50-5900:05:1400:39:51
66KOTAS Brygida 533DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5900:05:1500:39:58
67SZNAJDER Zenon 591RYBNIKM60-6900:02:5000:40:03
68WAŁECKA Krystyna 599BRANIEWOK60-6900:06:2900:40:11
69SITKO Małgorzata 574KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4900:05:1200:40:24
70SIMKO Zbyszek 573WŁÓCZYKIJ LEŻAJSKLEŻAJSKM60-6900:02:5100:40:40
71WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 22KGHM Metraco PolkowiceLUBINK60-6900:06:3000:41:16
72JANDZIŚ Ewa 524AKTYWNY DYNÓWDYNÓWK30-3900:04:1700:41:18
73JAROSZ Ania 526WŁÓCZYKIJ LEŻAJSKLEŻAJSKK60-6900:06:3100:41:23
74STARZYŃSKA Ewa 585KGHM METRACO POLKOWICELUBINK60-6900:06:3000:41:33
75LECHOWICZ Maria 542OLESZYCEK50-5900:05:1400:41:44
76ŚRENIOWSKI Józek 595ŁÓDŹM60-6900:02:5300:41:45
77CZYŻ Ewelina 512GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKOBYDGOSZCZK18-29 00:04:1600:41:49
78SMARUJ - SADOWSKA Janina 579BYDGOSZCZK60-6900:06:2900:42:44
79KUŻMA Ela 540WŁÓCZYKIJ LEŻAJSKLEŻAJSKK50-5900:05:1400:43:23
80ŻUREK-TOMASZEWSKA Dorota 64RADZIEJOWICEK40-4900:05:1100:43:59
81PITEK Anna 109STASZÓWK30-3900:04:2000:44:15
82SKOWRON Beata 108STASZÓWK40-4900:04:2100:44:15
83OLEK Mirosław 571OSIELSKOM50-5900:13:1500:44:21
84CHRAPEK Urszula 509RUDZICAK18-29 00:04:1500:45:15
85GĘBSKA Elżbieta 518DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5900:05:1600:45:19
86PISKORSKA Adrianna 566A TEAMSANDOMIERZK40-4900:05:1200:45:35
87SŁOTWIŃSKA Agnieszka 577A TEAMSANDOMIERZK30-3900:04:1900:46:13
88SMACZYŃSKA Krystyna 578DĄBROWA NORDIC WALKINGDĄBROWA GÓRNICZAK70+00:06:3100:47:18
89MICHALAK Teresa 550NOWY DWÓR MAZOWIECKIK60-6900:06:3000:48:41
90POLEROWICZ-BORSUK Katarzyna 567WROCŁAWK30-3900:04:2000:49:22
91ZIEMBA Zofia 62RZESZÓWK60-6900:06:3100:50:40
92KWINTA Joanna 541BEZ KIJA NIE PODCHODŻKATOWICEK40-4900:05:1200:50:54
93JÓŹWIAK Dominik 529WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-29 00:00:0200:52:16
94ALEKSANDROWICZ Krzysztof 502FIZJO RUNNERS UMED WROCŁAWCHRZĄSTAWA WIELKAM40-4900:00:1000:53:32
95NAWROCKA Danuta 513DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK70+00:06:3200:54:01
Znaleziono 95 wynik(ów)