KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
PFNW
Data:
2016-06-11
Miejsce:
Kolbuszowa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
155
Wystartowało:
145
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
143
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1MICHALEC Marcin 166KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-291M 100:01:4400:14:2100:29:1900:44:1500:59:01.3501:00:46.15 5:5410.2
2SKOWRON Bartłomiej 33VIKINGBIELSKO-BIAŁAM18-292M 200:01:4400:14:3900:29:5900:45:2201:00:51.3001:02:35.65+00:01:496:059.9
3KARASIŃSKI Maciej 241KS METRACO POLKOWICESIEDLCEM40-491M 300:02:5000:14:5500:30:1900:46:1801:02:15.1501:05:05.50+00:03:136:139.6
4BIŁEK Artur 106UNIA MIASTLUBLINIECM30-391M 400:02:0600:15:1500:31:1300:47:1101:03:07.6001:05:13.80+00:04:066:189.5
5CYRUS Bogdan 247SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBINM40-492M 500:02:4900:15:0600:31:0200:47:0301:03:44.9501:06:34.40+00:04:436:229.4
6PIOTROWSKI Michał 179FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-392M 600:02:0500:15:2000:31:2500:47:3601:03:53.4501:05:59.20+00:04:526:239.4
7SIEROŃ Jacek 193TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM50-591M 700:03:3300:15:3900:31:5300:48:1401:04:07.7001:07:41.00+00:05:066:249.4
8SIWAK Piotr 196KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-592M 800:03:3100:15:4000:31:5400:48:1501:04:12.0501:07:43.20+00:05:106:259.3
9MICHALSKI Andrzej 167FACE NORDIC WALKING TEAMSANOKM50-593M 900:03:3300:15:4000:31:5300:48:1501:04:22.3501:07:56.25+00:05:216:269.3
10PUSZKIEL Adrian 187GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM18-293M 1000:01:4300:15:5800:32:0900:48:1101:04:32.3501:06:15.75+00:05:316:279.3
11NIECHWIEJCZYK Piotr 172UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-493M 1100:02:4900:15:5100:32:1500:48:3301:04:37.9501:07:27.55+00:05:366:279.3
12WOJTASIŃSKI Daniel 227VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-393M 1200:02:0500:15:4000:31:5400:48:1401:04:58.3001:07:03.85+00:05:566:299.2
13PUSZKIEL Leszek 186GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-594M 1300:03:2900:15:3600:31:5500:48:2001:05:03.8001:08:33.75+00:06:026:309.2
14RECZULSKI Mariusz 189VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-595M 1400:03:3100:15:4600:32:0500:48:4801:05:32.4001:09:04.15+00:06:316:339.2
15KUŚMIEREK Patryk 151BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-294M 1500:01:4400:16:3700:33:2300:49:5301:06:00.1001:07:44.15+00:06:586:369.1
16LASKOWSKI Mirosław 251AGRO CORN MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM40-494M 1600:02:5000:16:1700:33:0200:49:5601:06:43.3501:09:33.60+00:07:426:409
17CIEŚLAK Roman 114EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM50-596M 1700:03:3000:16:0400:32:4400:49:5701:06:51.1501:10:21.30+00:07:496:419
18BILIK Wojciech 105SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-495M 1800:02:5000:16:3600:33:3800:50:4201:07:41.5501:10:32.50+00:08:406:468.9
19NIEDBAŁ Adam 173SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM40-496M 1900:02:5200:16:3800:33:4500:50:5301:07:49.1001:10:42.05+00:08:476:478.8
20GONET Grzegorz 249GONET TEAMZRĘCINM40-497M 2000:02:5100:16:4400:33:5400:51:1301:08:14.4001:11:06.25+00:09:136:498.8
21MACKIEWICZ Marcin 161NW CIECHNÓWCIECHANÓWM18-295M 21100:01:4500:16:0800:33:2000:50:1001:08:19.1001:10:04.25+00:09:176:498.8
22WIERCHANOWSKI Bogdan 224KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-597M 2200:03:3100:16:3500:34:0300:51:2701:08:45.4501:12:17.05+00:09:446:528.7
23KUŚMIEREK Jan 152BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-498M 2300:02:5300:16:5700:34:0900:51:3301:08:46.4001:11:39.55+00:09:456:528.7
24LIPKO Adrianna 156PENDOLINOGDYNIAK18-291K 100:05:1500:16:5900:34:3200:51:5301:09:04.4001:14:19.50+00:10:036:548.7
25PSUT Robert 184EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-296M 2400:01:4300:16:3500:33:5300:51:2601:09:18.3001:11:01.65+00:10:166:558.7
26SZWICHTENBERG Wioleta 215FACE NORDIC WALKING TEAMOSTRZYCEK18-292K 200:05:1600:17:0200:34:3600:52:0701:09:45.2501:15:01.25+00:10:436:588.6
27PIETRASIEWICZ Maciej 178DKSADACHNÓWM18-297M 2500:01:4500:17:0500:34:3700:52:0601:09:48.9501:11:34.35+00:10:476:588.6
28KRZANOWSKI Bartłomiej 147SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-499M 2600:02:5200:16:5700:34:4200:52:1601:10:06.3501:12:58.65+00:11:057:008.6
29NOWROTEK Monika 258WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-293K 300:05:1400:16:3400:34:0400:51:5001:10:08.7501:15:23.25+00:11:077:008.6
30SOBKOWSKI Janusz 240SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-691M 2700:03:5700:17:2300:35:0700:52:4701:10:11.3001:14:08.95+00:11:097:018.5
31STOPA Joanna 209BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-294K 400:05:1400:17:0700:34:4400:52:3701:10:19.4001:15:33.95+00:11:187:018.5
32STAWNIAK Karol 203KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-692M 2800:03:5600:17:1800:34:4800:52:2301:10:21.9001:14:18.85+00:11:207:028.5
33JĘDRASIAK Renata 132KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 500:07:4300:17:1400:34:5800:52:3801:10:23.2001:18:06.95+00:11:217:028.5
34SPYCHAŁA Marzena 237WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-491K 600:06:5200:17:2900:35:1500:52:4901:10:26.8501:17:19.80+00:11:257:028.5
35BALCERAK-KOLASA Joanna 102EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK40-492K 700:06:5200:17:3000:35:1700:52:5901:10:27.9001:17:20.10+00:11:267:028.5
36SMUL Andrzej 199GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-693M 2900:03:5700:17:1600:34:4700:52:3201:10:33.5001:14:31.35+00:11:327:038.5
37ŚLUSARCZYK Marcin 234WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-394M 3000:02:0600:17:1600:35:1300:53:1001:11:04.6501:13:11.50+00:12:037:068.4
38BOCZAR Beata 107GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-592K 800:07:4300:17:3300:35:2600:53:2401:11:08.4001:18:52.20+00:12:077:068.4
39SZCZEPAŃSKI Rafał 211OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM40-4910M 3100:02:5000:17:2500:35:3200:53:4401:11:31.1001:14:21.50+00:12:297:098.4
40BIEGA Mariusz 311SANOK SKI TEAMNIEBIESZCZANYM40-4911M 3200:02:5300:17:1200:35:1500:53:3001:11:33.3501:14:27.30+00:12:327:098.4
41JONDERKO Grzegorz 133WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWRYBNIKM40-4912M 3300:02:5200:17:1400:35:1900:53:3201:11:49.0501:14:41.70+00:12:477:108.4
42ŁUKASZEWICZ Joanna 160GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-493K 900:06:5300:17:3600:35:4500:53:5701:11:52.4501:18:45.45+00:12:517:118.3
43STYŚ Elżbieta 250WROCANKAK40-494K 1000:06:5200:17:3800:35:4700:53:5901:11:58.7001:18:51.45+00:12:577:118.3
44KRZANOWSKI Grzegorz 146FACE NORDIC WALKING TEAMJAROSŁAWM30-395M 3400:02:0800:17:3000:35:2900:53:4701:11:59.0501:14:07.45+00:12:577:118.3
45ANTOSZEWSKI Piotr 101DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-4913M 3500:02:5200:17:5100:36:0000:54:0201:12:02.6501:14:55.50+00:13:017:128.3
46KUBISZYN Wiesława 148LUBACZÓWK40-495K 1100:06:5300:17:3500:35:5700:54:1301:12:13.8501:19:07.50+00:13:127:138.3
47KUBISZYN Małgorzata 149WÓLKA KROWICKAK30-391K 1200:06:2300:17:4100:35:5000:54:0001:12:15.6501:18:39.20+00:13:147:138.3
48DEJDA Piotr 119FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM40-4914M 3600:02:4900:17:5400:35:5000:54:2401:12:21.9501:15:11.65+00:13:207:148.3
49ŚLUSARCZYK Andrzej 236WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-694M 37 00:03:5700:17:5300:36:0400:54:3601:12:51.5001:16:48.65+00:13:507:178.2
50SZULC Alicja 214NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-392K 1300:06:2500:17:5100:36:1100:54:3901:13:10.8001:19:36.70+00:14:097:198.2
51MIERZWA Mariusz 169KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM50-598M 3800:03:3300:17:2800:35:4000:54:1201:13:13.7501:16:47.55+00:14:127:198.2
52PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 177SILESIA NORDIC TEAMSZCZODRKOWICEK30-393K 1400:06:2400:17:5600:36:2800:54:5801:13:32.2001:19:56.70+00:14:307:218.2
53MARCINKOWSKI Wojciech 165UNIA MIASTLUBLINIECM40-4915M 3900:02:5100:18:0200:36:5500:55:3501:13:44.7001:16:36.10+00:14:437:228.1
54KOWALSKI Marek 143UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-599M 4000:03:3100:18:3700:37:0700:55:2601:13:47.2001:17:19.15+00:14:457:228.1
55STACHOWICZ Marcin 201BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-298M 4100:01:4400:17:5200:36:1800:55:1901:14:05.5001:15:50.00+00:15:047:248.1
56SKRYCKA Katarzyna 197KS METRACO POLKOWICELUBINK30-394K 1500:06:2200:18:3900:38:0000:56:1301:14:06.0501:20:28.80+00:15:047:248.1
57DUSIEL Ewa 121VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-496K 1600:06:5400:18:1100:36:5600:55:3301:14:06.2501:21:00.60+00:15:047:248.1
58MIERNICKI Mariusz 168DZIERŻONIÓWM50-5910M 4200:03:3400:18:1200:36:4200:55:3401:14:09.2001:17:44.10+00:15:077:258.1
59BYTNIEWSKI Mieczysław 111BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+1M 43100:04:1600:18:3500:37:4200:56:3601:15:02.3501:19:18.95+00:16:017:308
60KOZŁOWSKA Sabina 144DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-395K 1700:06:2300:18:0000:36:4100:55:5301:15:04.2001:21:27.65+00:16:027:308
61ŁABUS Izabela 157FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-295K 1800:05:1500:18:2200:36:5500:55:4901:15:05.4001:20:21.30+00:16:047:308
62SITKO Małgorzata 195KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-497K 1900:06:5400:18:1200:36:4400:55:5401:15:11.0001:22:05.15+00:16:097:318
63SZALWA-NIEZGODA Agnieszka 245KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-498K 2000:06:5200:18:1200:36:4700:55:5501:15:12.5501:22:04.85+00:16:117:318
64RECZULSKI Mikołaj 190VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-299M 4400:01:4300:18:1700:37:4400:56:4701:15:13.4501:16:57.40+00:16:127:318
65CZYCZ Kazimierz 117GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-695M 4500:03:5900:18:2100:37:1300:56:0801:15:24.6501:19:24.30+00:16:237:328
66MOCZARSKI Mirosław 24KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM50-5911M 4600:02:5000:18:3100:37:2600:56:3201:15:29.9501:18:20.75+00:16:287:337.9
67ĆWIĄKAŁA Halina 118SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOK40-499K 2100:06:5500:18:3100:37:3400:56:5001:15:52.1501:22:47.85+00:16:507:357.9
68SOBAŃSKA Grażyna 200DRUŻBICEK60-691K 2200:08:0200:18:4800:37:5900:57:0701:15:53.4001:23:56.15+00:16:527:357.9
69POZNAŃSKI Wiesław 182AMATORBIAŁYSTOKM50-5912M 4700:03:3300:19:1800:38:3200:57:3401:15:58.6501:19:31.65+00:16:577:357.9
70KRZANOWSKA Małgorzata 145SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOK40-4910K 2300:06:5500:18:3100:37:3500:56:5101:16:03.2501:22:59.10+00:17:017:367.9
71CHOCHLA (STYGA) Monika 112KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK18-296K 2400:05:1400:18:1100:37:1000:56:4401:16:06.2501:21:20.75+00:17:047:367.9
72MAJDAN Grzegorz 162DKSANOWE SIOŁOM18-2910M 4800:01:4500:18:2000:37:2600:56:4701:16:07.6001:17:52.75+00:17:067:367.9
73WIEŃSKO Ryszard 223PUŁAWYM60-696M 4900:03:5800:19:2000:38:4500:57:4301:16:08.1001:20:06.95+00:17:067:367.9
74MROCZKOWSKI Janusz 171EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-697M 5000:03:5700:18:4900:38:2500:57:3401:16:09.6001:20:07.35+00:17:087:377.9
75POKRYWKA Bożena 485KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK40-4911K 2500:06:5400:18:3900:37:5100:57:0301:16:16.4001:23:11.30+00:17:157:377.9
76ŚLUSARCZYK Grzegorz 235WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4916M 5100:02:5100:18:2700:37:4300:57:0101:16:17.1501:19:08.90+00:17:157:377.9
77SZCZEPAŃSKA Anna 210FABRIKANORDIKASUCHA GÓRAK30-396K 2600:06:2300:18:2700:37:4500:57:1201:16:17.3501:22:40.60+00:17:167:377.9
78KOWALCZYK Edyta 141KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK40-4912K 2700:06:5200:18:5100:38:2700:57:3701:16:19.7501:23:12.05+00:17:187:387.9
79GRONALEWSKI Krzysztof 127BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-396M 52100:02:0600:19:2400:38:2300:57:3801:16:32.0501:18:38.70+00:17:307:397.8
80ŻUCHOWICZ Elżbieta 232DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-593K 2800:07:4300:18:4000:38:0700:57:1401:16:42.2001:24:26.05+00:17:407:407.8
81JARZYŃSKA Małgorzata 131HIFI ARTEBERLINK50-594K 2900:07:4400:19:0300:38:2600:57:4601:17:07.3501:24:52.00+00:18:067:427.8
82NETKOWSKI Wojciech 244PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-5913M 5300:03:3200:19:0000:38:3200:57:5501:17:14.7501:20:47.15+00:18:137:437.8
83BOGACZ Grzegorz 108KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4917M 5400:02:5200:18:1200:38:0000:57:4401:17:36.0001:20:28.35+00:18:347:457.7
84HAJNUS Wojciech 128WARSZAWAM50-5914M 5500:03:3000:18:5900:38:3000:58:1001:17:42.1001:21:12.40+00:18:407:467.7
85ADAMOWSKI Jacek 100UNIA MIASTGLIWICEM30-397M 5600:02:0800:19:5100:40:1400:59:2401:17:44.2001:19:52.30+00:18:427:467.7
86ZACHARCZUK Zofia 230FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK50-595K 3000:07:4400:19:1200:38:4100:58:1501:17:55.3001:25:39.90+00:18:537:477.7
87WAŁECKA Krystyna 222FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-692K 3100:08:0300:19:0900:38:3900:58:2401:18:11.2001:26:14.95+00:19:097:497.7
88KOZŁOWSKA Agnieszka 243FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4913K 3200:06:5300:19:0200:38:2700:58:2001:18:18.3001:25:12.05+00:19:167:497.7
89ŚCIBISZ Bogdan 239DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+2M 5700:04:1700:18:4000:38:1900:58:4801:18:18.8001:22:35.90+00:19:177:497.7
90RYKAŁA Irena 192KROWICA HOŁODOWSKAK30-397K 3300:06:2200:19:0300:38:4500:58:3101:18:26.5501:24:49.50+00:19:257:507.6
91JURCZYŃSKA Bożena 135VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-596K 3400:07:4500:19:1400:39:0400:58:5401:18:31.7001:26:16.90+00:19:307:517.6
92DZIUBAK Janusz 124RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5915M 5800:03:3200:19:2600:39:2200:59:2301:18:37.9001:22:10.45+00:19:367:517.6
93SIMKO Zbigniew 194KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM60-698M 5900:03:5800:19:2200:39:1200:59:1701:18:38.8001:22:37.15+00:19:377:517.6
94STEFAŃSKI Andrzej 206FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5916M 6000:03:3100:19:3500:39:1200:59:2701:18:41.0001:22:12.30+00:19:397:527.6
95STEC Anna 204FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK18-297K 3500:05:1500:19:4500:39:5200:59:3001:18:59.5001:24:15.05+00:19:587:547.6
96WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 228KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 3600:08:0400:19:2900:39:0400:59:0401:19:13.6001:27:18.40+00:20:127:557.6
97POSTEK Danuta 181MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-597K 3700:07:4500:19:3000:39:2900:59:2101:19:23.4001:27:08.75+00:20:227:567.6
98ŚLEWIŃSKA Magdalena 216BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-298K 3800:05:1500:19:0800:39:2600:59:3801:19:27.3001:24:42.40+00:20:257:567.6
99TROJAN Elżbieta 218KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK30-398K 3900:06:2500:19:3000:39:3000:59:3301:19:28.5001:25:53.75+00:20:277:567.6
100SZEWCZYK Marek 213FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5917M 6100:03:3300:19:3400:39:1300:59:3001:19:36.8001:23:10.40+00:20:357:577.5
101PACZUSKA Małgorzata 246FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-598K 4000:07:4500:19:2600:39:1100:59:2601:19:40.2001:27:26.05+00:20:387:587.5
102DZIEMIŃSKA Magdalena 123BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-399K 4100:06:2300:20:0100:40:0801:00:0701:19:43.5501:26:07.30+00:20:427:587.5
103WIŚNIEWSKI Kazimierz 226ZGÓRKIWARSZAWAM60-699M 6200:03:5900:19:3300:39:3200:59:4601:19:44.9001:23:44.65+00:20:437:587.5
104RACZYŃSKA Aleksandra 188UNIA MIASTCHORZÓWK70+2K 4200:08:0300:19:2900:39:1700:59:3101:19:52.2001:27:55.85+00:20:507:597.5
105KOSIŃSKA Maria 137MOSIR RYPINRYPINK60-693K 4300:08:0300:19:2500:39:2600:59:4501:19:54.0501:27:57.35+00:20:527:597.5
106WROŃSKA Wiesława 229BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4914K 4400:06:5500:20:0500:40:0601:00:2801:20:33.2001:27:28.70+00:21:318:037.4
107CZECH Tomasz 326SANOK SKI TEAMPORAŻM30-398M 6300:02:0600:19:2400:39:1500:59:4401:20:37.7001:22:44.55+00:21:368:037.4
108BUBAŁA Grażyna 242UNIA MIASTLUBLINIECK30-3910K 4500:06:2400:20:0800:40:1701:00:3501:20:45.4001:27:10.25+00:21:448:047.4
109BOROWSKI Marcin 109FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINA / POZNAŃM30-399M 6400:02:0700:20:0300:40:3001:00:5001:20:49.2501:22:56.65+00:21:478:047.4
110POCAŁUŃ Adam 483SANOK SKI TEAMZAGÓRZM70+3M 6500:04:1600:19:4400:40:2701:00:5101:20:49.3001:25:06.15+00:21:478:057.4
111BRYL Janina 110LUBACZÓWK50-599K 46100:07:4700:19:5800:40:1101:00:4201:21:03.3501:28:50.75+00:22:028:067.4
112KUŹMA Elżbieta 153KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK50-5910K 4700:07:4500:20:0500:40:2001:00:3701:21:27.1501:29:12.35+00:22:258:087.4
113OLENDEREK Zygmunt 175TARNOBRZEGM70+4M 6600:04:1700:19:3500:39:5901:00:4001:21:39.5001:25:57.00+00:22:388:107.3
114JANDZIŚ Ewa 256KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK30-3911K 4800:06:2700:20:0500:40:3701:01:2401:21:44.9001:28:12.05+00:22:438:107.3
115TURZYŃSKA-STOPA Maria 219BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-694K 4900:08:0200:19:5600:40:1301:00:4301:21:46.0001:29:48.45+00:22:448:107.3
116MOJSIEJCZUK Ryszard 170VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM70+5M 6700:04:1700:20:1000:40:4901:01:2901:21:46.5501:26:04.05+00:22:458:107.3
117JANKOWSKA Wioletta 129MK TEAM SPORT W WIELKIM MIESCIEKATOWICEK40-4915K 5000:06:5300:19:5900:40:3101:01:0701:21:53.5001:28:47.15+00:22:528:117.3
118KOSSOWSKI Marian 139MARYSINWARSZAWAM50-5918M 6800:03:3100:20:1400:41:1501:02:0401:22:51.1501:26:22.15+00:23:498:177.2
119PŁASZCZYCA Rafał 180NIEZRZESZONYTYCHYM40-4918M 6900:02:5100:20:1000:40:4201:01:4901:23:14.4001:26:05.40+00:24:138:197.2
120JAROSZ Anna 130KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-695K 51100:08:0300:20:0100:40:4801:01:5701:23:29.8501:31:33.30+00:24:288:217.2
121SZEWCZYK Agnieszka 212FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4916K 5200:06:5400:20:2900:41:0401:02:1201:23:37.6001:30:32.05+00:24:368:217.2
122MACH Alicja 254STALOWA WOLAK50-5911K 5300:07:4400:20:0000:41:0201:02:4001:23:50.0001:31:34.65+00:24:488:237.2
123KOTULA Jakub 140KATOWICEM30-3910M 7000:02:0700:20:2400:41:1801:02:3601:23:52.1501:25:59.85+00:24:508:237.2
124WIŚNIEWSKA Tamara 225FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGSANDOMIERZK50-5912K 5400:07:4600:21:1900:42:1301:03:1001:24:06.0001:31:52.20+00:25:048:247.1
125OMARSKA Grażyna 176PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-5913K 5500:07:4700:20:4500:41:4601:03:0401:24:33.4501:32:20.80+00:25:328:277.1
126MIESZCZANIN Joanna 248FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3912K 5600:06:2500:20:2900:41:2401:02:5501:24:40.5501:31:05.65+00:25:398:287.1
127TRĘTOWICZ Beata 217KKNW/FACE NORDIC WALKING TEAMKOLBUSZOWAK40-4917K 5700:06:5500:20:5700:42:2801:04:0001:25:26.8501:32:21.90+00:26:258:327
128JANDZIŚ Wiesław 257KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4919M 7100:02:5500:20:2400:43:5501:06:1801:26:16.1501:29:11.25+00:27:148:377
129KOSSOWSKA Anna 138MARYSINWARSZAWAK50-5914K 5800:07:4600:21:4200:43:0001:04:3401:26:22.2501:34:08.65+00:27:208:386.9
130MARCINKOWSKA Renata 164FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK60-696K 5900:08:0400:21:2300:43:0201:04:4101:26:39.1501:34:44.05+00:27:378:406.9
131CHRAPEK Urszula 113KS RUDZICARUDZICAK18-299K 6000:05:1500:21:1100:42:4301:04:3701:26:54.2501:32:09.40+00:27:528:416.9
132SMARUJ-SADOWSKA Janina 198BYDGOSZCZK60-697K 6100:08:0400:20:5700:42:4801:05:0901:27:33.8001:35:37.85+00:28:328:456.9
133GERLE-KOTULA Anna 126KATOWICEK30-3913K 6200:06:2400:22:1600:44:4701:06:3401:27:56.6501:34:20.85+00:28:558:476.8
134RUBACHA Marek 191EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6910M 7200:03:5800:21:3800:43:3901:06:0801:27:58.7501:31:57.30+00:28:578:476.8
135STEFANIAK Bożena 205BIAŁYSTOKK50-5915K 6300:07:4700:21:2000:43:2201:05:5401:28:27.5001:36:14.55+00:29:268:506.8
136RYSZKOWSKA Małgorzata 503WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWK50-5916K 6400:07:4600:21:1600:43:1801:05:4401:28:27.7001:36:14.25+00:29:268:506.8
137LINKA Renata 154WARSZAWAK40-4918K 6500:06:5600:21:5400:44:0201:06:3501:29:15.2501:36:11.60+00:30:138:556.7
138DYLEWSKA Barbara 238DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK60-698K 6600:08:0200:21:4200:44:1601:06:5101:29:21.4501:37:24.20+00:30:208:566.7
139JÓŹWIAK Dominik 134WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2911M 7300:01:4300:22:2800:44:5601:07:5201:30:03.6001:31:47.45+00:31:029:006.7
140LIPIŃSKA Urszula 155FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-4919K 6700:06:5400:23:0400:46:2101:09:2401:32:27.9501:39:22.70+00:33:269:146.5
141PSZENICZNY-PIECUCH Karolina 185ZAWADA K.DĘBICYK30-3914K 6800:06:2600:26:0100:52:3401:18:0401:42:53.4501:49:19.65+00:43:5210:175.8
142CICHOWICZ-SKAŁA Katarzyna 260BOGUCHWAŁAK30-3915K 6900:06:2800:30:0101:00:3201:30:5201:59:51.3502:06:19.50+01:00:5011:595
143BARŁOWSKA Małgorzata 103SANTANDER CONSUMER BANKRZESZÓWK40-4920K 7000:06:2700:30:0201:00:3201:30:5201:59:51.5502:06:19.10+01:00:5011:595
DQKURASZYŃSKA Dorota 150STARY DZIKÓWK30-39TakDQ DQ DQ DQ DQ DQ--
DQKALISZ Krzysztof 136KS METRACO POLKOWICELUBINM60-69TakDQ DQ DQ DQ DQ DQ--
Znaleziono 145 wynik(ów)