KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-06-11
Miejsce : Kolbuszowa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 155
Wystartowało : 145
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km
     
1MICHALEC Marcin 166KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:01:4400:14:21
2SKOWRON Bartłomiej 33VIKINGBIELSKO-BIAŁAM18-2900:01:4400:14:39
3KARASIŃSKI Maciej 241KS METRACO POLKOWICESIEDLCEM40-4900:02:5000:14:55
4CYRUS Bogdan 247SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBINM40-4900:02:4900:15:06
5BIŁEK Artur 106UNIA MIASTLUBLINIECM30-3900:02:0600:15:15
6PIOTROWSKI Michał 179FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-3900:02:0500:15:20
7PUSZKIEL Leszek 186GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5900:03:2900:15:36
8SIEROŃ Jacek 193TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM50-5900:03:3300:15:39
9WOJTASIŃSKI Daniel 227VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:02:0500:15:40
10SIWAK Piotr 196KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-5900:03:3100:15:40
11MICHALSKI Andrzej 167FACE NORDIC WALKING TEAMSANOKM50-5900:03:3300:15:40
12RECZULSKI Mariusz 189VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:03:3100:15:46
13NIECHWIEJCZYK Piotr 172UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:02:4900:15:51
14PUSZKIEL Adrian 187GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM18-2900:01:4300:15:58
15CIEŚLAK Roman 114EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM50-5900:03:3000:16:04
16MACKIEWICZ Marcin 161NW CIECHNÓWCIECHANÓWM18-29100:01:4500:16:08
17LASKOWSKI Mirosław 251AGRO CORN MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM40-4900:02:5000:16:17
18NOWROTEK Monika 258WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-2900:05:1400:16:34
19PSUT Robert 184EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-2900:01:4300:16:35
20WIERCHANOWSKI Bogdan 224KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-5900:03:3100:16:35
21BILIK Wojciech 105SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:02:5000:16:36
22KUŚMIEREK Patryk 151BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:01:4400:16:37
23NIEDBAŁ Adam 173SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM40-4900:02:5200:16:38
24GONET Grzegorz 249GONET TEAMZRĘCINM40-4900:02:5100:16:44
25KRZANOWSKI Bartłomiej 147SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:02:5200:16:57
26KUŚMIEREK Jan 152BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-4900:02:5300:16:57
27LIPKO Adrianna 156PENDOLINOGDYNIAK18-2900:05:1500:16:59
28SZWICHTENBERG Wioleta 215FACE NORDIC WALKING TEAMOSTRZYCEK18-2900:05:1600:17:02
29PIETRASIEWICZ Maciej 178DKSADACHNÓWM18-2900:01:4500:17:05
30STOPA Joanna 209BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:05:1400:17:07
31BIEGA Mariusz 311SANOK SKI TEAMNIEBIESZCZANYM40-4900:02:5300:17:12
32JONDERKO Grzegorz 133WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWRYBNIKM40-4900:02:5200:17:14
33JĘDRASIAK Renata 132KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:07:4300:17:14
34ŚLUSARCZYK Marcin 234WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:02:0600:17:16
35SMUL Andrzej 199GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6900:03:5700:17:16
36STAWNIAK Karol 203KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-6900:03:5600:17:18
37SOBKOWSKI Janusz 240SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6900:03:5700:17:23
38SZCZEPAŃSKI Rafał 211OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM40-4900:02:5000:17:25
39MIERZWA Mariusz 169KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM50-5900:03:3300:17:28
40SPYCHAŁA Marzena 237WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:06:5200:17:29
41KRZANOWSKI Grzegorz 146FACE NORDIC WALKING TEAMJAROSŁAWM30-3900:02:0800:17:30
42BALCERAK-KOLASA Joanna 102EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:06:5200:17:30
43BOCZAR Beata 107GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5900:07:4300:17:33
44KUBISZYN Wiesława 148LUBACZÓWK40-4900:06:5300:17:35
45ŁUKASZEWICZ Joanna 160GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-4900:06:5300:17:36
46STYŚ Elżbieta 250WROCANKAK40-4900:06:5200:17:38
47KUBISZYN Małgorzata 149WÓLKA KROWICKAK30-3900:06:2300:17:41
48ANTOSZEWSKI Piotr 101DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-4900:02:5200:17:51
49SZULC Alicja 214NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-3900:06:2500:17:51
50STACHOWICZ Marcin 201BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:01:4400:17:52
51ŚLUSARCZYK Andrzej 236WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-69 00:03:5700:17:53
52DEJDA Piotr 119FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM40-4900:02:4900:17:54
53PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 177SILESIA NORDIC TEAMSZCZODRKOWICEK30-3900:06:2400:17:56
54KOZŁOWSKA Sabina 144DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-3900:06:2300:18:00
55MARCINKOWSKI Wojciech 165UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:02:5100:18:02
56CHOCHLA (STYGA) Monika 112KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK18-2900:05:1400:18:11
57DUSIEL Ewa 121VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:06:5400:18:11
58BOGACZ Grzegorz 108KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4900:02:5200:18:12
59MIERNICKI Mariusz 168DZIERŻONIÓWM50-5900:03:3400:18:12
60SZALWA-NIEZGODA Agnieszka 245KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4900:06:5200:18:12
61SITKO Małgorzata 195KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4900:06:5400:18:12
62RECZULSKI Mikołaj 190VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-2900:01:4300:18:17
63MAJDAN Grzegorz 162DKSANOWE SIOŁOM18-2900:01:4500:18:20
64CZYCZ Kazimierz 117GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6900:03:5900:18:21
65ŁABUS Izabela 157FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:05:1500:18:22
66ŚLUSARCZYK Grzegorz 235WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4900:02:5100:18:27
67SZCZEPAŃSKA Anna 210FABRIKANORDIKASUCHA GÓRAK30-3900:06:2300:18:27
68MOCZARSKI Mirosław 24KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM50-5900:02:5000:18:31
69KRZANOWSKA Małgorzata 145SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOK40-4900:06:5500:18:31
70ĆWIĄKAŁA Halina 118SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOK40-4900:06:5500:18:31
71BYTNIEWSKI Mieczysław 111BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+100:04:1600:18:35
72KOWALSKI Marek 143UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5900:03:3100:18:37
73SKRYCKA Katarzyna 197KS METRACO POLKOWICELUBINK30-3900:06:2200:18:39
74POKRYWKA Bożena 485KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK40-4900:06:5400:18:39
75ŚCIBISZ Bogdan 239DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+00:04:1700:18:40
76ŻUCHOWICZ Elżbieta 232DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5900:07:4300:18:40
77SOBAŃSKA Grażyna 200DRUŻBICEK60-6900:08:0200:18:48
78MROCZKOWSKI Janusz 171EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6900:03:5700:18:49
79KOWALCZYK Edyta 141KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK40-4900:06:5200:18:51
80HAJNUS Wojciech 128WARSZAWAM50-5900:03:3000:18:59
81NETKOWSKI Wojciech 244PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-5900:03:3200:19:00
82KOZŁOWSKA Agnieszka 243FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:06:5300:19:02
83RYKAŁA Irena 192KROWICA HOŁODOWSKAK30-3900:06:2200:19:03
84JARZYŃSKA Małgorzata 131HIFI ARTEBERLINK50-5900:07:4400:19:03
85ŚLEWIŃSKA Magdalena 216BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:05:1500:19:08
86WAŁECKA Krystyna 222FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-6900:08:0300:19:09
87ZACHARCZUK Zofia 230FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK50-5900:07:4400:19:12
88JURCZYŃSKA Bożena 135VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5900:07:4500:19:14
89POZNAŃSKI Wiesław 182AMATORBIAŁYSTOKM50-5900:03:3300:19:18
90WIEŃSKO Ryszard 223PUŁAWYM60-6900:03:5800:19:20
91SIMKO Zbigniew 194KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM60-6900:03:5800:19:22
92CZECH Tomasz 326SANOK SKI TEAMPORAŻM30-3900:02:0600:19:24
93GRONALEWSKI Krzysztof 127BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-39100:02:0600:19:24
94KOSIŃSKA Maria 137MOSIR RYPINRYPINK60-6900:08:0300:19:25
95DZIUBAK Janusz 124RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5900:03:3200:19:26
96PACZUSKA Małgorzata 246FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-5900:07:4500:19:26
97RACZYŃSKA Aleksandra 188UNIA MIASTCHORZÓWK70+00:08:0300:19:29
98WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 228KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:08:0400:19:29
99TROJAN Elżbieta 218KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK30-3900:06:2500:19:30
100POSTEK Danuta 181MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:07:4500:19:30
101WIŚNIEWSKI Kazimierz 226ZGÓRKIWARSZAWAM60-6900:03:5900:19:33
102SZEWCZYK Marek 213FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5900:03:3300:19:34
103STEFAŃSKI Andrzej 206FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5900:03:3100:19:35
104OLENDEREK Zygmunt 175TARNOBRZEGM70+00:04:1700:19:35
105POCAŁUŃ Adam 483SANOK SKI TEAMZAGÓRZM70+00:04:1600:19:44
106STEC Anna 204FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK18-2900:05:1500:19:45
107ADAMOWSKI Jacek 100UNIA MIASTGLIWICEM30-3900:02:0800:19:51
108TURZYŃSKA-STOPA Maria 219BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6900:08:0200:19:56
109BRYL Janina 110LUBACZÓWK50-59100:07:4700:19:58
110JANKOWSKA Wioletta 129MK TEAM SPORT W WIELKIM MIESCIEKATOWICEK40-4900:06:5300:19:59
111MACH Alicja 254STALOWA WOLAK50-5900:07:4400:20:00
112DZIEMIŃSKA Magdalena 123BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-3900:06:2300:20:01
113JAROSZ Anna 130KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-69100:08:0300:20:01
114BOROWSKI Marcin 109FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINA / POZNAŃM30-3900:02:0700:20:03
115JANDZIŚ Ewa 256KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK30-3900:06:2700:20:05
116WROŃSKA Wiesława 229BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:06:5500:20:05
117KUŹMA Elżbieta 153KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK50-5900:07:4500:20:05
118BUBAŁA Grażyna 242UNIA MIASTLUBLINIECK30-3900:06:2400:20:08
119PŁASZCZYCA Rafał 180NIEZRZESZONYTYCHYM40-4900:02:5100:20:10
120MOJSIEJCZUK Ryszard 170VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM70+00:04:1700:20:10
121KOSSOWSKI Marian 139MARYSINWARSZAWAM50-5900:03:3100:20:14
122KOTULA Jakub 140KATOWICEM30-3900:02:0700:20:24
123JANDZIŚ Wiesław 257KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4900:02:5500:20:24
124MIESZCZANIN Joanna 248FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:06:2500:20:29
125SZEWCZYK Agnieszka 212FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:06:5400:20:29
126OMARSKA Grażyna 176PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-5900:07:4700:20:45
127TRĘTOWICZ Beata 217KKNW/FACE NORDIC WALKING TEAMKOLBUSZOWAK40-4900:06:5500:20:57
128SMARUJ-SADOWSKA Janina 198BYDGOSZCZK60-6900:08:0400:20:57
129CHRAPEK Urszula 113KS RUDZICARUDZICAK18-2900:05:1500:21:11
130RYSZKOWSKA Małgorzata 503WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWK50-5900:07:4600:21:16
131WIŚNIEWSKA Tamara 225FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGSANDOMIERZK50-5900:07:4600:21:19
132STEFANIAK Bożena 205BIAŁYSTOKK50-5900:07:4700:21:20
133MARCINKOWSKA Renata 164FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK60-6900:08:0400:21:23
134RUBACHA Marek 191EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6900:03:5800:21:38
135KOSSOWSKA Anna 138MARYSINWARSZAWAK50-5900:07:4600:21:42
136DYLEWSKA Barbara 238DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK60-6900:08:0200:21:42
137LINKA Renata 154WARSZAWAK40-4900:06:5600:21:54
138GERLE-KOTULA Anna 126KATOWICEK30-3900:06:2400:22:16
139JÓŹWIAK Dominik 134WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:01:4300:22:28
140LIPIŃSKA Urszula 155FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-4900:06:5400:23:04
141PSZENICZNY-PIECUCH Karolina 185ZAWADA K.DĘBICYK30-3900:06:2600:26:01
142CICHOWICZ-SKAŁA Katarzyna 260BOGUCHWAŁAK30-3900:06:2800:30:01
143BARŁOWSKA Małgorzata 103SANTANDER CONSUMER BANKRZESZÓWK40-4900:06:2700:30:02
Niesklasyfikowani
DQKALISZ Krzysztof 136KS METRACO POLKOWICELUBINM60-69TakDQ DQ
DQKURASZYŃSKA Dorota 150STARY DZIKÓWK30-39TakDQ DQ
Znaleziono 145 wynik(ów)