KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-06-11
Miejsce : Kolbuszowa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 155
Wystartowało : 145
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km
      
1MICHALEC Marcin 166KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:01:4400:14:2100:29:19
2SKOWRON Bartłomiej 33VIKINGBIELSKO-BIAŁAM18-2900:01:4400:14:3900:29:59
3KARASIŃSKI Maciej 241KS METRACO POLKOWICESIEDLCEM40-4900:02:5000:14:5500:30:19
4CYRUS Bogdan 247SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBINM40-4900:02:4900:15:0600:31:02
5BIŁEK Artur 106UNIA MIASTLUBLINIECM30-3900:02:0600:15:1500:31:13
6PIOTROWSKI Michał 179FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-3900:02:0500:15:2000:31:25
7SIEROŃ Jacek 193TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM50-5900:03:3300:15:3900:31:53
8MICHALSKI Andrzej 167FACE NORDIC WALKING TEAMSANOKM50-5900:03:3300:15:4000:31:53
9WOJTASIŃSKI Daniel 227VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:02:0500:15:4000:31:54
10SIWAK Piotr 196KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-5900:03:3100:15:4000:31:54
11PUSZKIEL Leszek 186GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5900:03:2900:15:3600:31:55
12RECZULSKI Mariusz 189VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:03:3100:15:4600:32:05
13PUSZKIEL Adrian 187GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM18-2900:01:4300:15:5800:32:09
14NIECHWIEJCZYK Piotr 172UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:02:4900:15:5100:32:15
15CIEŚLAK Roman 114EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM50-5900:03:3000:16:0400:32:44
16LASKOWSKI Mirosław 251AGRO CORN MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM40-4900:02:5000:16:1700:33:02
17MACKIEWICZ Marcin 161NW CIECHNÓWCIECHANÓWM18-29100:01:4500:16:0800:33:20
18KUŚMIEREK Patryk 151BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:01:4400:16:3700:33:23
19BILIK Wojciech 105SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:02:5000:16:3600:33:38
20NIEDBAŁ Adam 173SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM40-4900:02:5200:16:3800:33:45
21PSUT Robert 184EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-2900:01:4300:16:3500:33:53
22GONET Grzegorz 249GONET TEAMZRĘCINM40-4900:02:5100:16:4400:33:54
23WIERCHANOWSKI Bogdan 224KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-5900:03:3100:16:3500:34:03
24NOWROTEK Monika 258WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-2900:05:1400:16:3400:34:04
25KUŚMIEREK Jan 152BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-4900:02:5300:16:5700:34:09
26LIPKO Adrianna 156PENDOLINOGDYNIAK18-2900:05:1500:16:5900:34:32
27SZWICHTENBERG Wioleta 215FACE NORDIC WALKING TEAMOSTRZYCEK18-2900:05:1600:17:0200:34:36
28PIETRASIEWICZ Maciej 178DKSADACHNÓWM18-2900:01:4500:17:0500:34:37
29KRZANOWSKI Bartłomiej 147SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:02:5200:16:5700:34:42
30STOPA Joanna 209BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:05:1400:17:0700:34:44
31SMUL Andrzej 199GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6900:03:5700:17:1600:34:47
32STAWNIAK Karol 203KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-6900:03:5600:17:1800:34:48
33JĘDRASIAK Renata 132KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:07:4300:17:1400:34:58
34SOBKOWSKI Janusz 240SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6900:03:5700:17:2300:35:07
35ŚLUSARCZYK Marcin 234WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:02:0600:17:1600:35:13
36BIEGA Mariusz 311SANOK SKI TEAMNIEBIESZCZANYM40-4900:02:5300:17:1200:35:15
37SPYCHAŁA Marzena 237WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:06:5200:17:2900:35:15
38BALCERAK-KOLASA Joanna 102EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:06:5200:17:3000:35:17
39JONDERKO Grzegorz 133WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWRYBNIKM40-4900:02:5200:17:1400:35:19
40BOCZAR Beata 107GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5900:07:4300:17:3300:35:26
41KRZANOWSKI Grzegorz 146FACE NORDIC WALKING TEAMJAROSŁAWM30-3900:02:0800:17:3000:35:29
42SZCZEPAŃSKI Rafał 211OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM40-4900:02:5000:17:2500:35:32
43MIERZWA Mariusz 169KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM50-5900:03:3300:17:2800:35:40
44ŁUKASZEWICZ Joanna 160GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-4900:06:5300:17:3600:35:45
45STYŚ Elżbieta 250WROCANKAK40-4900:06:5200:17:3800:35:47
46DEJDA Piotr 119FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM40-4900:02:4900:17:5400:35:50
47KUBISZYN Małgorzata 149WÓLKA KROWICKAK30-3900:06:2300:17:4100:35:50
48KUBISZYN Wiesława 148LUBACZÓWK40-4900:06:5300:17:3500:35:57
49ANTOSZEWSKI Piotr 101DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-4900:02:5200:17:5100:36:00
50ŚLUSARCZYK Andrzej 236WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-69 00:03:5700:17:5300:36:04
51SZULC Alicja 214NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-3900:06:2500:17:5100:36:11
52STACHOWICZ Marcin 201BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:01:4400:17:5200:36:18
53PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 177SILESIA NORDIC TEAMSZCZODRKOWICEK30-3900:06:2400:17:5600:36:28
54KOZŁOWSKA Sabina 144DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-3900:06:2300:18:0000:36:41
55MIERNICKI Mariusz 168DZIERŻONIÓWM50-5900:03:3400:18:1200:36:42
56SITKO Małgorzata 195KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4900:06:5400:18:1200:36:44
57SZALWA-NIEZGODA Agnieszka 245KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4900:06:5200:18:1200:36:47
58MARCINKOWSKI Wojciech 165UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:02:5100:18:0200:36:55
59ŁABUS Izabela 157FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:05:1500:18:2200:36:55
60DUSIEL Ewa 121VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:06:5400:18:1100:36:56
61KOWALSKI Marek 143UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5900:03:3100:18:3700:37:07
62CHOCHLA (STYGA) Monika 112KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK18-2900:05:1400:18:1100:37:10
63CZYCZ Kazimierz 117GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6900:03:5900:18:2100:37:13
64MAJDAN Grzegorz 162DKSANOWE SIOŁOM18-2900:01:4500:18:2000:37:26
65MOCZARSKI Mirosław 24KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM50-5900:02:5000:18:3100:37:26
66ĆWIĄKAŁA Halina 118SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOK40-4900:06:5500:18:3100:37:34
67KRZANOWSKA Małgorzata 145SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOK40-4900:06:5500:18:3100:37:35
68BYTNIEWSKI Mieczysław 111BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+100:04:1600:18:3500:37:42
69ŚLUSARCZYK Grzegorz 235WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4900:02:5100:18:2700:37:43
70RECZULSKI Mikołaj 190VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-2900:01:4300:18:1700:37:44
71SZCZEPAŃSKA Anna 210FABRIKANORDIKASUCHA GÓRAK30-3900:06:2300:18:2700:37:45
72POKRYWKA Bożena 485KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK40-4900:06:5400:18:3900:37:51
73SOBAŃSKA Grażyna 200DRUŻBICEK60-6900:08:0200:18:4800:37:59
74BOGACZ Grzegorz 108KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4900:02:5200:18:1200:38:00
75SKRYCKA Katarzyna 197KS METRACO POLKOWICELUBINK30-3900:06:2200:18:3900:38:00
76ŻUCHOWICZ Elżbieta 232DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5900:07:4300:18:4000:38:07
77ŚCIBISZ Bogdan 239DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+00:04:1700:18:4000:38:19
78GRONALEWSKI Krzysztof 127BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-39100:02:0600:19:2400:38:23
79MROCZKOWSKI Janusz 171EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6900:03:5700:18:4900:38:25
80JARZYŃSKA Małgorzata 131HIFI ARTEBERLINK50-5900:07:4400:19:0300:38:26
81KOWALCZYK Edyta 141KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK40-4900:06:5200:18:5100:38:27
82KOZŁOWSKA Agnieszka 243FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:06:5300:19:0200:38:27
83HAJNUS Wojciech 128WARSZAWAM50-5900:03:3000:18:5900:38:30
84NETKOWSKI Wojciech 244PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-5900:03:3200:19:0000:38:32
85POZNAŃSKI Wiesław 182AMATORBIAŁYSTOKM50-5900:03:3300:19:1800:38:32
86WAŁECKA Krystyna 222FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-6900:08:0300:19:0900:38:39
87ZACHARCZUK Zofia 230FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK50-5900:07:4400:19:1200:38:41
88WIEŃSKO Ryszard 223PUŁAWYM60-6900:03:5800:19:2000:38:45
89RYKAŁA Irena 192KROWICA HOŁODOWSKAK30-3900:06:2200:19:0300:38:45
90JURCZYŃSKA Bożena 135VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5900:07:4500:19:1400:39:04
91WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 228KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:08:0400:19:2900:39:04
92PACZUSKA Małgorzata 246FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-5900:07:4500:19:2600:39:11
93STEFAŃSKI Andrzej 206FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5900:03:3100:19:3500:39:12
94SIMKO Zbigniew 194KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM60-6900:03:5800:19:2200:39:12
95SZEWCZYK Marek 213FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5900:03:3300:19:3400:39:13
96CZECH Tomasz 326SANOK SKI TEAMPORAŻM30-3900:02:0600:19:2400:39:15
97RACZYŃSKA Aleksandra 188UNIA MIASTCHORZÓWK70+00:08:0300:19:2900:39:17
98DZIUBAK Janusz 124RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5900:03:3200:19:2600:39:22
99ŚLEWIŃSKA Magdalena 216BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:05:1500:19:0800:39:26
100KOSIŃSKA Maria 137MOSIR RYPINRYPINK60-6900:08:0300:19:2500:39:26
101POSTEK Danuta 181MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:07:4500:19:3000:39:29
102TROJAN Elżbieta 218KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK30-3900:06:2500:19:3000:39:30
103WIŚNIEWSKI Kazimierz 226ZGÓRKIWARSZAWAM60-6900:03:5900:19:3300:39:32
104STEC Anna 204FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK18-2900:05:1500:19:4500:39:52
105OLENDEREK Zygmunt 175TARNOBRZEGM70+00:04:1700:19:3500:39:59
106WROŃSKA Wiesława 229BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:06:5500:20:0500:40:06
107DZIEMIŃSKA Magdalena 123BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-3900:06:2300:20:0100:40:08
108BRYL Janina 110LUBACZÓWK50-59100:07:4700:19:5800:40:11
109TURZYŃSKA-STOPA Maria 219BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6900:08:0200:19:5600:40:13
110ADAMOWSKI Jacek 100UNIA MIASTGLIWICEM30-3900:02:0800:19:5100:40:14
111BUBAŁA Grażyna 242UNIA MIASTLUBLINIECK30-3900:06:2400:20:0800:40:17
112KUŹMA Elżbieta 153KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK50-5900:07:4500:20:0500:40:20
113POCAŁUŃ Adam 483SANOK SKI TEAMZAGÓRZM70+00:04:1600:19:4400:40:27
114BOROWSKI Marcin 109FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINA / POZNAŃM30-3900:02:0700:20:0300:40:30
115JANKOWSKA Wioletta 129MK TEAM SPORT W WIELKIM MIESCIEKATOWICEK40-4900:06:5300:19:5900:40:31
116JANDZIŚ Ewa 256KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK30-3900:06:2700:20:0500:40:37
117PŁASZCZYCA Rafał 180NIEZRZESZONYTYCHYM40-4900:02:5100:20:1000:40:42
118JAROSZ Anna 130KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-69100:08:0300:20:0100:40:48
119MOJSIEJCZUK Ryszard 170VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM70+00:04:1700:20:1000:40:49
120MACH Alicja 254STALOWA WOLAK50-5900:07:4400:20:0000:41:02
121SZEWCZYK Agnieszka 212FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:06:5400:20:2900:41:04
122KOSSOWSKI Marian 139MARYSINWARSZAWAM50-5900:03:3100:20:1400:41:15
123KOTULA Jakub 140KATOWICEM30-3900:02:0700:20:2400:41:18
124MIESZCZANIN Joanna 248FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:06:2500:20:2900:41:24
125OMARSKA Grażyna 176PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-5900:07:4700:20:4500:41:46
126WIŚNIEWSKA Tamara 225FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGSANDOMIERZK50-5900:07:4600:21:1900:42:13
127TRĘTOWICZ Beata 217KKNW/FACE NORDIC WALKING TEAMKOLBUSZOWAK40-4900:06:5500:20:5700:42:28
128CHRAPEK Urszula 113KS RUDZICARUDZICAK18-2900:05:1500:21:1100:42:43
129SMARUJ-SADOWSKA Janina 198BYDGOSZCZK60-6900:08:0400:20:5700:42:48
130KOSSOWSKA Anna 138MARYSINWARSZAWAK50-5900:07:4600:21:4200:43:00
131MARCINKOWSKA Renata 164FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK60-6900:08:0400:21:2300:43:02
132RYSZKOWSKA Małgorzata 503WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWK50-5900:07:4600:21:1600:43:18
133STEFANIAK Bożena 205BIAŁYSTOKK50-5900:07:4700:21:2000:43:22
134RUBACHA Marek 191EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6900:03:5800:21:3800:43:39
135JANDZIŚ Wiesław 257KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4900:02:5500:20:2400:43:55
136LINKA Renata 154WARSZAWAK40-4900:06:5600:21:5400:44:02
137DYLEWSKA Barbara 238DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK60-6900:08:0200:21:4200:44:16
138GERLE-KOTULA Anna 126KATOWICEK30-3900:06:2400:22:1600:44:47
139JÓŹWIAK Dominik 134WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:01:4300:22:2800:44:56
140LIPIŃSKA Urszula 155FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-4900:06:5400:23:0400:46:21
141PSZENICZNY-PIECUCH Karolina 185ZAWADA K.DĘBICYK30-3900:06:2600:26:0100:52:34
142BARŁOWSKA Małgorzata 103SANTANDER CONSUMER BANKRZESZÓWK40-4900:06:2700:30:0201:00:32
143CICHOWICZ-SKAŁA Katarzyna 260BOGUCHWAŁAK30-3900:06:2800:30:0101:00:32
Niesklasyfikowani
DQKALISZ Krzysztof 136KS METRACO POLKOWICELUBINM60-69TakDQ DQ DQ
DQKURASZYŃSKA Dorota 150STARY DZIKÓWK30-39TakDQ DQ DQ
Znaleziono 145 wynik(ów)