KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-06-11
Miejsce : Kolbuszowa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 155
Wystartowało : 145
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 7.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5km
       
1MICHALEC Marcin 166KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:01:4400:14:2100:29:1900:44:15
2SKOWRON Bartłomiej 33VIKINGBIELSKO-BIAŁAM18-2900:01:4400:14:3900:29:5900:45:22
3KARASIŃSKI Maciej 241KS METRACO POLKOWICESIEDLCEM40-4900:02:5000:14:5500:30:1900:46:18
4CYRUS Bogdan 247SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBINM40-4900:02:4900:15:0600:31:0200:47:03
5BIŁEK Artur 106UNIA MIASTLUBLINIECM30-3900:02:0600:15:1500:31:1300:47:11
6PIOTROWSKI Michał 179FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-3900:02:0500:15:2000:31:2500:47:36
7PUSZKIEL Adrian 187GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM18-2900:01:4300:15:5800:32:0900:48:11
8WOJTASIŃSKI Daniel 227VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:02:0500:15:4000:31:5400:48:14
9SIEROŃ Jacek 193TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM50-5900:03:3300:15:3900:31:5300:48:14
10SIWAK Piotr 196KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-5900:03:3100:15:4000:31:5400:48:15
11MICHALSKI Andrzej 167FACE NORDIC WALKING TEAMSANOKM50-5900:03:3300:15:4000:31:5300:48:15
12PUSZKIEL Leszek 186GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5900:03:2900:15:3600:31:5500:48:20
13NIECHWIEJCZYK Piotr 172UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:02:4900:15:5100:32:1500:48:33
14RECZULSKI Mariusz 189VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:03:3100:15:4600:32:0500:48:48
15KUŚMIEREK Patryk 151BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:01:4400:16:3700:33:2300:49:53
16LASKOWSKI Mirosław 251AGRO CORN MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM40-4900:02:5000:16:1700:33:0200:49:56
17CIEŚLAK Roman 114EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM50-5900:03:3000:16:0400:32:4400:49:57
18MACKIEWICZ Marcin 161NW CIECHNÓWCIECHANÓWM18-29100:01:4500:16:0800:33:2000:50:10
19BILIK Wojciech 105SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:02:5000:16:3600:33:3800:50:42
20NIEDBAŁ Adam 173SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM40-4900:02:5200:16:3800:33:4500:50:53
21GONET Grzegorz 249GONET TEAMZRĘCINM40-4900:02:5100:16:4400:33:5400:51:13
22PSUT Robert 184EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-2900:01:4300:16:3500:33:5300:51:26
23WIERCHANOWSKI Bogdan 224KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-5900:03:3100:16:3500:34:0300:51:27
24KUŚMIEREK Jan 152BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-4900:02:5300:16:5700:34:0900:51:33
25NOWROTEK Monika 258WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-2900:05:1400:16:3400:34:0400:51:50
26LIPKO Adrianna 156PENDOLINOGDYNIAK18-2900:05:1500:16:5900:34:3200:51:53
27PIETRASIEWICZ Maciej 178DKSADACHNÓWM18-2900:01:4500:17:0500:34:3700:52:06
28SZWICHTENBERG Wioleta 215FACE NORDIC WALKING TEAMOSTRZYCEK18-2900:05:1600:17:0200:34:3600:52:07
29KRZANOWSKI Bartłomiej 147SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:02:5200:16:5700:34:4200:52:16
30STAWNIAK Karol 203KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-6900:03:5600:17:1800:34:4800:52:23
31SMUL Andrzej 199GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6900:03:5700:17:1600:34:4700:52:32
32STOPA Joanna 209BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:05:1400:17:0700:34:4400:52:37
33JĘDRASIAK Renata 132KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:07:4300:17:1400:34:5800:52:38
34SOBKOWSKI Janusz 240SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6900:03:5700:17:2300:35:0700:52:47
35SPYCHAŁA Marzena 237WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:06:5200:17:2900:35:1500:52:49
36BALCERAK-KOLASA Joanna 102EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:06:5200:17:3000:35:1700:52:59
37ŚLUSARCZYK Marcin 234WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:02:0600:17:1600:35:1300:53:10
38BOCZAR Beata 107GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5900:07:4300:17:3300:35:2600:53:24
39BIEGA Mariusz 311SANOK SKI TEAMNIEBIESZCZANYM40-4900:02:5300:17:1200:35:1500:53:30
40JONDERKO Grzegorz 133WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWRYBNIKM40-4900:02:5200:17:1400:35:1900:53:32
41SZCZEPAŃSKI Rafał 211OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM40-4900:02:5000:17:2500:35:3200:53:44
42KRZANOWSKI Grzegorz 146FACE NORDIC WALKING TEAMJAROSŁAWM30-3900:02:0800:17:3000:35:2900:53:47
43ŁUKASZEWICZ Joanna 160GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-4900:06:5300:17:3600:35:4500:53:57
44STYŚ Elżbieta 250WROCANKAK40-4900:06:5200:17:3800:35:4700:53:59
45KUBISZYN Małgorzata 149WÓLKA KROWICKAK30-3900:06:2300:17:4100:35:5000:54:00
46ANTOSZEWSKI Piotr 101DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-4900:02:5200:17:5100:36:0000:54:02
47MIERZWA Mariusz 169KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM50-5900:03:3300:17:2800:35:4000:54:12
48KUBISZYN Wiesława 148LUBACZÓWK40-4900:06:5300:17:3500:35:5700:54:13
49DEJDA Piotr 119FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM40-4900:02:4900:17:5400:35:5000:54:24
50ŚLUSARCZYK Andrzej 236WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-69 00:03:5700:17:5300:36:0400:54:36
51SZULC Alicja 214NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-3900:06:2500:17:5100:36:1100:54:39
52PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 177SILESIA NORDIC TEAMSZCZODRKOWICEK30-3900:06:2400:17:5600:36:2800:54:58
53STACHOWICZ Marcin 201BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:01:4400:17:5200:36:1800:55:19
54KOWALSKI Marek 143UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-5900:03:3100:18:3700:37:0700:55:26
55DUSIEL Ewa 121VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:06:5400:18:1100:36:5600:55:33
56MIERNICKI Mariusz 168DZIERŻONIÓWM50-5900:03:3400:18:1200:36:4200:55:34
57MARCINKOWSKI Wojciech 165UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:02:5100:18:0200:36:5500:55:35
58ŁABUS Izabela 157FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:05:1500:18:2200:36:5500:55:49
59KOZŁOWSKA Sabina 144DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-3900:06:2300:18:0000:36:4100:55:53
60SITKO Małgorzata 195KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4900:06:5400:18:1200:36:4400:55:54
61SZALWA-NIEZGODA Agnieszka 245KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4900:06:5200:18:1200:36:4700:55:55
62CZYCZ Kazimierz 117GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6900:03:5900:18:2100:37:1300:56:08
63SKRYCKA Katarzyna 197KS METRACO POLKOWICELUBINK30-3900:06:2200:18:3900:38:0000:56:13
64MOCZARSKI Mirosław 24KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM50-5900:02:5000:18:3100:37:2600:56:32
65BYTNIEWSKI Mieczysław 111BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+100:04:1600:18:3500:37:4200:56:36
66CHOCHLA (STYGA) Monika 112KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK18-2900:05:1400:18:1100:37:1000:56:44
67RECZULSKI Mikołaj 190VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-2900:01:4300:18:1700:37:4400:56:47
68MAJDAN Grzegorz 162DKSANOWE SIOŁOM18-2900:01:4500:18:2000:37:2600:56:47
69ĆWIĄKAŁA Halina 118SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOK40-4900:06:5500:18:3100:37:3400:56:50
70KRZANOWSKA Małgorzata 145SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOK40-4900:06:5500:18:3100:37:3500:56:51
71ŚLUSARCZYK Grzegorz 235WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4900:02:5100:18:2700:37:4300:57:01
72POKRYWKA Bożena 485KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK40-4900:06:5400:18:3900:37:5100:57:03
73SOBAŃSKA Grażyna 200DRUŻBICEK60-6900:08:0200:18:4800:37:5900:57:07
74SZCZEPAŃSKA Anna 210FABRIKANORDIKASUCHA GÓRAK30-3900:06:2300:18:2700:37:4500:57:12
75ŻUCHOWICZ Elżbieta 232DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5900:07:4300:18:4000:38:0700:57:14
76POZNAŃSKI Wiesław 182AMATORBIAŁYSTOKM50-5900:03:3300:19:1800:38:3200:57:34
77MROCZKOWSKI Janusz 171EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6900:03:5700:18:4900:38:2500:57:34
78KOWALCZYK Edyta 141KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK40-4900:06:5200:18:5100:38:2700:57:37
79GRONALEWSKI Krzysztof 127BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-39100:02:0600:19:2400:38:2300:57:38
80WIEŃSKO Ryszard 223PUŁAWYM60-6900:03:5800:19:2000:38:4500:57:43
81BOGACZ Grzegorz 108KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4900:02:5200:18:1200:38:0000:57:44
82JARZYŃSKA Małgorzata 131HIFI ARTEBERLINK50-5900:07:4400:19:0300:38:2600:57:46
83NETKOWSKI Wojciech 244PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-5900:03:3200:19:0000:38:3200:57:55
84HAJNUS Wojciech 128WARSZAWAM50-5900:03:3000:18:5900:38:3000:58:10
85ZACHARCZUK Zofia 230FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK50-5900:07:4400:19:1200:38:4100:58:15
86KOZŁOWSKA Agnieszka 243FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:06:5300:19:0200:38:2700:58:20
87WAŁECKA Krystyna 222FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-6900:08:0300:19:0900:38:3900:58:24
88RYKAŁA Irena 192KROWICA HOŁODOWSKAK30-3900:06:2200:19:0300:38:4500:58:31
89ŚCIBISZ Bogdan 239DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+00:04:1700:18:4000:38:1900:58:48
90JURCZYŃSKA Bożena 135VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5900:07:4500:19:1400:39:0400:58:54
91WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 228KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:08:0400:19:2900:39:0400:59:04
92SIMKO Zbigniew 194KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM60-6900:03:5800:19:2200:39:1200:59:17
93POSTEK Danuta 181MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:07:4500:19:3000:39:2900:59:21
94DZIUBAK Janusz 124RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5900:03:3200:19:2600:39:2200:59:23
95ADAMOWSKI Jacek 100UNIA MIASTGLIWICEM30-3900:02:0800:19:5100:40:1400:59:24
96PACZUSKA Małgorzata 246FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-5900:07:4500:19:2600:39:1100:59:26
97STEFAŃSKI Andrzej 206FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5900:03:3100:19:3500:39:1200:59:27
98SZEWCZYK Marek 213FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5900:03:3300:19:3400:39:1300:59:30
99STEC Anna 204FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK18-2900:05:1500:19:4500:39:5200:59:30
100RACZYŃSKA Aleksandra 188UNIA MIASTCHORZÓWK70+00:08:0300:19:2900:39:1700:59:31
101TROJAN Elżbieta 218KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK30-3900:06:2500:19:3000:39:3000:59:33
102ŚLEWIŃSKA Magdalena 216BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:05:1500:19:0800:39:2600:59:38
103CZECH Tomasz 326SANOK SKI TEAMPORAŻM30-3900:02:0600:19:2400:39:1500:59:44
104KOSIŃSKA Maria 137MOSIR RYPINRYPINK60-6900:08:0300:19:2500:39:2600:59:45
105WIŚNIEWSKI Kazimierz 226ZGÓRKIWARSZAWAM60-6900:03:5900:19:3300:39:3200:59:46
106DZIEMIŃSKA Magdalena 123BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-3900:06:2300:20:0100:40:0801:00:07
107WROŃSKA Wiesława 229BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:06:5500:20:0500:40:0601:00:28
108BUBAŁA Grażyna 242UNIA MIASTLUBLINIECK30-3900:06:2400:20:0800:40:1701:00:35
109KUŹMA Elżbieta 153KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK50-5900:07:4500:20:0500:40:2001:00:37
110OLENDEREK Zygmunt 175TARNOBRZEGM70+00:04:1700:19:3500:39:5901:00:40
111BRYL Janina 110LUBACZÓWK50-59100:07:4700:19:5800:40:1101:00:42
112TURZYŃSKA-STOPA Maria 219BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6900:08:0200:19:5600:40:1301:00:43
113BOROWSKI Marcin 109FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINA / POZNAŃM30-3900:02:0700:20:0300:40:3001:00:50
114POCAŁUŃ Adam 483SANOK SKI TEAMZAGÓRZM70+00:04:1600:19:4400:40:2701:00:51
115JANKOWSKA Wioletta 129MK TEAM SPORT W WIELKIM MIESCIEKATOWICEK40-4900:06:5300:19:5900:40:3101:01:07
116JANDZIŚ Ewa 256KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK30-3900:06:2700:20:0500:40:3701:01:24
117MOJSIEJCZUK Ryszard 170VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM70+00:04:1700:20:1000:40:4901:01:29
118PŁASZCZYCA Rafał 180NIEZRZESZONYTYCHYM40-4900:02:5100:20:1000:40:4201:01:49
119JAROSZ Anna 130KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-69100:08:0300:20:0100:40:4801:01:57
120KOSSOWSKI Marian 139MARYSINWARSZAWAM50-5900:03:3100:20:1400:41:1501:02:04
121SZEWCZYK Agnieszka 212FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:06:5400:20:2900:41:0401:02:12
122KOTULA Jakub 140KATOWICEM30-3900:02:0700:20:2400:41:1801:02:36
123MACH Alicja 254STALOWA WOLAK50-5900:07:4400:20:0000:41:0201:02:40
124MIESZCZANIN Joanna 248FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:06:2500:20:2900:41:2401:02:55
125OMARSKA Grażyna 176PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-5900:07:4700:20:4500:41:4601:03:04
126WIŚNIEWSKA Tamara 225FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGSANDOMIERZK50-5900:07:4600:21:1900:42:1301:03:10
127TRĘTOWICZ Beata 217KKNW/FACE NORDIC WALKING TEAMKOLBUSZOWAK40-4900:06:5500:20:5700:42:2801:04:00
128KOSSOWSKA Anna 138MARYSINWARSZAWAK50-5900:07:4600:21:4200:43:0001:04:34
129CHRAPEK Urszula 113KS RUDZICARUDZICAK18-2900:05:1500:21:1100:42:4301:04:37
130MARCINKOWSKA Renata 164FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK60-6900:08:0400:21:2300:43:0201:04:41
131SMARUJ-SADOWSKA Janina 198BYDGOSZCZK60-6900:08:0400:20:5700:42:4801:05:09
132RYSZKOWSKA Małgorzata 503WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWK50-5900:07:4600:21:1600:43:1801:05:44
133STEFANIAK Bożena 205BIAŁYSTOKK50-5900:07:4700:21:2000:43:2201:05:54
134RUBACHA Marek 191EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6900:03:5800:21:3800:43:3901:06:08
135JANDZIŚ Wiesław 257KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4900:02:5500:20:2400:43:5501:06:18
136GERLE-KOTULA Anna 126KATOWICEK30-3900:06:2400:22:1600:44:4701:06:34
137LINKA Renata 154WARSZAWAK40-4900:06:5600:21:5400:44:0201:06:35
138DYLEWSKA Barbara 238DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK60-6900:08:0200:21:4200:44:1601:06:51
139JÓŹWIAK Dominik 134WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:01:4300:22:2800:44:5601:07:52
140LIPIŃSKA Urszula 155FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-4900:06:5400:23:0400:46:2101:09:24
141PSZENICZNY-PIECUCH Karolina 185ZAWADA K.DĘBICYK30-3900:06:2600:26:0100:52:3401:18:04
142BARŁOWSKA Małgorzata 103SANTANDER CONSUMER BANKRZESZÓWK40-4900:06:2700:30:0201:00:3201:30:52
143CICHOWICZ-SKAŁA Katarzyna 260BOGUCHWAŁAK30-3900:06:2800:30:0101:00:3201:30:52
Niesklasyfikowani
DQKALISZ Krzysztof 136KS METRACO POLKOWICELUBINM60-69TakDQ DQ DQ DQ
DQKURASZYŃSKA Dorota 150STARY DZIKÓWK30-39TakDQ DQ DQ DQ
Znaleziono 145 wynik(ów)