KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-06-11
Miejsce : Kolbuszowa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 155
Wystartowało : 145
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KUBISZYN Małgorzata 149WÓLKA KROWICKAK30-391K 1200:06:2300:17:4100:35:5000:54:0001:12:15.6501:18:39.20 7:138,3
2SZULC Alicja 214NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-392K 1300:06:2500:17:5100:36:1100:54:3901:13:10.8001:19:36.70+00:00:557:198,2
3PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 177SILESIA NORDIC TEAMSZCZODRKOWICEK30-393K 1400:06:2400:17:5600:36:2800:54:5801:13:32.2001:19:56.70+00:01:167:218,2
4SKRYCKA Katarzyna 197KS METRACO POLKOWICELUBINK30-394K 1500:06:2200:18:3900:38:0000:56:1301:14:06.0501:20:28.80+00:01:507:248,1
5KOZŁOWSKA Sabina 144DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-395K 1700:06:2300:18:0000:36:4100:55:5301:15:04.2001:21:27.65+00:02:487:308,0
6SZCZEPAŃSKA Anna 210FABRIKANORDIKASUCHA GÓRAK30-396K 2600:06:2300:18:2700:37:4500:57:1201:16:17.3501:22:40.60+00:04:017:377,9
7RYKAŁA Irena 192KROWICA HOŁODOWSKAK30-397K 3300:06:2200:19:0300:38:4500:58:3101:18:26.5501:24:49.50+00:06:107:507,6
8TROJAN Elżbieta 218KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK30-398K 3900:06:2500:19:3000:39:3000:59:3301:19:28.5001:25:53.75+00:07:127:567,6
9DZIEMIŃSKA Magdalena 123BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-399K 4100:06:2300:20:0100:40:0801:00:0701:19:43.5501:26:07.30+00:07:277:587,5
10BUBAŁA Grażyna 242UNIA MIASTLUBLINIECK30-3910K 4500:06:2400:20:0800:40:1701:00:3501:20:45.4001:27:10.25+00:08:298:047,4
11JANDZIŚ Ewa 256KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK30-3911K 4800:06:2700:20:0500:40:3701:01:2401:21:44.9001:28:12.05+00:09:298:107,3
12MIESZCZANIN Joanna 248FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3912K 5600:06:2500:20:2900:41:2401:02:5501:24:40.5501:31:05.65+00:12:248:287,1
13GERLE-KOTULA Anna 126KATOWICEK30-3913K 6200:06:2400:22:1600:44:4701:06:3401:27:56.6501:34:20.85+00:15:418:476,8
14PSZENICZNY-PIECUCH Karolina 185ZAWADA K.DĘBICYK30-3914K 6800:06:2600:26:0100:52:3401:18:0401:42:53.4501:49:19.65+00:30:3710:175,8
15CICHOWICZ-SKAŁA Katarzyna 260BOGUCHWAŁAK30-3915K 6900:06:2800:30:0101:00:3201:30:5201:59:51.3502:06:19.50+00:47:3511:595,0
Niesklasyfikowani
DQKURASZYŃSKA Dorota 150STARY DZIKÓWK30-39TakDQ DQ DQ DQ DQ DQ--
Znaleziono 16 wynik(ów)