KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-06-11
Miejsce : Kolbuszowa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 155
Wystartowało : 145
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KARASIŃSKI Maciej 241KS METRACO POLKOWICESIEDLCEM40-491M 300:02:5000:14:5500:30:1900:46:1801:02:15.1501:05:05.50 6:139,6
2CYRUS Bogdan 247SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBINM40-492M 500:02:4900:15:0600:31:0200:47:0301:03:44.9501:06:34.40+00:01:296:229,4
3NIECHWIEJCZYK Piotr 172UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-493M 1100:02:4900:15:5100:32:1500:48:3301:04:37.9501:07:27.55+00:02:226:279,3
4LASKOWSKI Mirosław 251AGRO CORN MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM40-494M 1600:02:5000:16:1700:33:0200:49:5601:06:43.3501:09:33.60+00:04:286:409,0
5BILIK Wojciech 105SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-495M 1800:02:5000:16:3600:33:3800:50:4201:07:41.5501:10:32.50+00:05:266:468,9
6NIEDBAŁ Adam 173SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM40-496M 1900:02:5200:16:3800:33:4500:50:5301:07:49.1001:10:42.05+00:05:336:478,8
7GONET Grzegorz 249GONET TEAMZRĘCINM40-497M 2000:02:5100:16:4400:33:5400:51:1301:08:14.4001:11:06.25+00:05:596:498,8
8KUŚMIEREK Jan 152BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-498M 2300:02:5300:16:5700:34:0900:51:3301:08:46.4001:11:39.55+00:06:316:528,7
9KRZANOWSKI Bartłomiej 147SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-499M 2600:02:5200:16:5700:34:4200:52:1601:10:06.3501:12:58.65+00:07:517:008,6
10SZCZEPAŃSKI Rafał 211OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM40-4910M 3100:02:5000:17:2500:35:3200:53:4401:11:31.1001:14:21.50+00:09:157:098,4
11BIEGA Mariusz 311SANOK SKI TEAMNIEBIESZCZANYM40-4911M 3200:02:5300:17:1200:35:1500:53:3001:11:33.3501:14:27.30+00:09:187:098,4
12JONDERKO Grzegorz 133WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWRYBNIKM40-4912M 3300:02:5200:17:1400:35:1900:53:3201:11:49.0501:14:41.70+00:09:337:108,4
13ANTOSZEWSKI Piotr 101DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-4913M 3500:02:5200:17:5100:36:0000:54:0201:12:02.6501:14:55.50+00:09:477:128,3
14DEJDA Piotr 119FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM40-4914M 3600:02:4900:17:5400:35:5000:54:2401:12:21.9501:15:11.65+00:10:067:148,3
15MARCINKOWSKI Wojciech 165UNIA MIASTLUBLINIECM40-4915M 3900:02:5100:18:0200:36:5500:55:3501:13:44.7001:16:36.10+00:11:297:228,1
16ŚLUSARCZYK Grzegorz 235WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4916M 5100:02:5100:18:2700:37:4300:57:0101:16:17.1501:19:08.90+00:14:027:377,9
17BOGACZ Grzegorz 108KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4917M 5400:02:5200:18:1200:38:0000:57:4401:17:36.0001:20:28.35+00:15:207:457,7
18PŁASZCZYCA Rafał 180NIEZRZESZONYTYCHYM40-4918M 6900:02:5100:20:1000:40:4201:01:4901:23:14.4001:26:05.40+00:20:598:197,2
19JANDZIŚ Wiesław 257KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4919M 7100:02:5500:20:2400:43:5501:06:1801:26:16.1501:29:11.25+00:24:018:377,0
Znaleziono 19 wynik(ów)