KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2018 - 10 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-06-02
Miejsce/ Place:
Kolbuszowa
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
112
Wystartowało/ Started:
110
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
110
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NIECHWIEJCZYK Piotr 444UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-491M 100:15:1800:31:1200:47:2301:03:48.20 6:229.4
2HELWICH Stefan 412KS METRACOPOLKOWICEWIELENM60-691M 200:15:4400:31:5800:48:3001:04:32.30+00:00:446:279.3
3SIWAK Piotr 463KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-591M 300:16:0300:32:2000:48:3501:04:56.15+00:01:076:299.2
4JANOCHA Robert 415MUKS PODKARPACIE JEDLICZEKROSNOM50-592M 400:16:0700:32:2400:48:3901:05:05.70+00:01:176:309.2
5BIŁEK Artur 395UNIA MIASTLUBLINIECM30-391M 500:15:2900:31:3300:48:0801:05:09.70+00:01:216:319.2
6HAŁAS Marcin 411UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 600:15:5200:32:1200:48:5501:05:34.80+00:01:466:339.1
7BORKOWSKI Dariusz 396NOWI SIEDLCESIEDLCEM40-492M 700:15:5300:32:4000:49:2101:06:16.15+00:02:276:379.1
8STĘPAK Piotr 490ZG REJON NW WINNING TEAMZBYLITOWSKA GÓRAM18-291M 800:16:2500:33:1700:50:2701:07:04.75+00:03:166:428.9
9GŁOWA Michał 406UNIA MIASTCIESZYNM18-292M 900:16:2700:33:0700:50:3101:07:10.60+00:03:226:438.9
10JUREK Adam 419KS METRACO POLKOWICELUBINM50-593M 1000:16:2300:32:5200:50:0101:07:23.35+00:03:356:448.9
11MIELECKA Agnieszka 442KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK40-491K 100:16:0700:32:5100:50:0701:07:34.40+00:03:466:458.9
12SIEROŃ Jacek 461MOSIR/TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM50-594M 1100:16:0300:32:4400:50:1701:07:46.60+00:03:586:468.9
13RYCHLIK Grzegorz 460FUNDACJA 'W TE PĘDY'HALASYM30-393M 1200:15:4300:32:0400:49:2401:07:47.20+00:03:596:468.9
14KUSTAL Marcin 436VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-394M 1300:15:5400:33:1800:50:5201:08:10.10+00:04:216:498.8
15KUBIAK Przemysław 432KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM40-493M 1400:16:4600:34:2000:52:0801:09:44.60+00:05:566:588.6
16KUBISZYN Małgorzata 584NWPLLUBACZÓWK30-391K 200:16:3300:34:0700:52:0401:09:45.80+00:05:576:588.6
17SPYCHAŁA Lesław 496WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAM50-595M 1500:16:3000:33:5100:51:4101:09:54.05+00:06:056:598.6
18JĘDRASIAK Renata 418KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 300:16:4300:34:0600:51:5101:10:06.55+00:06:187:008.6
19KLIMCZAK Adam 423WARSZAWAM50-596M 1600:17:0900:35:1200:52:5201:10:19.40+00:06:317:028.5
20ZAGAJA Janusz 495WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-692M 1700:16:2900:34:1300:52:2001:10:32.10+00:06:437:038.5
21LENZ Andrzej 439MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-597M 1800:16:5900:34:3000:52:2401:10:51.95+00:07:037:058.5
22BILIK Wojciech 394KROSNOM40-494M 1900:17:0500:34:4900:53:0701:11:16.05+00:07:277:078.4
23PASIKOWSKA Mariola 452VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-392K 400:16:5300:34:4600:53:0601:11:33.05+00:07:447:098.4
24GRZYBAŁA Piotr 407ODRZYKOŃM40-495M 2000:17:2400:35:2000:53:3501:11:36.85+00:07:487:098.4
25STYŚ Elżbieta 468WROCANKAK50-592K 500:16:5400:34:3900:52:4801:11:41.70+00:07:537:108.4
26PASIKOWSKI Marcin 453VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIM30-395M 2100:17:0300:35:0400:53:4601:11:56.10+00:08:077:118.3
27KOŃCZEWSKA Bozena 424MKS HALICZ KLUB BIEGACZA BK NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK50-593K 600:16:4600:34:3800:53:1301:12:24.10+00:08:357:148.3
28DARIUSZ Bul 402WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-496M 2200:17:2400:35:3700:54:2601:12:31.80+00:08:437:158.3
29SZARSZUNOWICZ Anna 472KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKK30-393K 700:17:2800:35:3400:54:1001:12:56.10+00:09:077:178.2
30BUJNICKI Marcin 397NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-497M 2300:17:4300:36:0000:54:3201:13:16.90+00:09:287:198.2
31LATUSZEK Bogdan 438KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM50-598M 2400:17:0900:35:3600:54:2601:13:23.65+00:09:357:208.2
32SMUL Andrzej 466MARSZ PO ZDROWIE POZNANTARNOWO PODGÓRNEM60-693M 2500:16:3300:34:5100:54:0701:13:36.30+00:09:487:218.2
33KRAKOWIAN Piotr 427VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAKAMYKM40-498M 2600:17:4300:36:1400:54:4301:13:36.65+00:09:487:218.2
34KUKLIŃSKI Arkadiusz 433ZG REJON NW WINNING TEAMZBYLITOWSKA GÓRAM18-293M 2700:17:4500:36:2600:55:1101:13:49.15+00:10:007:228.1
35HRYNDIO Jerzy 413UNIA MIASTKATOWICEM60-694M 2800:17:5300:36:2200:55:0501:13:51.90+00:10:037:238.1
36WOLNIEWICZ Katarzyna 491UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-492K 800:17:4100:35:5500:54:3801:14:00.10+00:10:117:248.1
37BERESZKO Waldemar 393MOSIR TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM60-695M 2900:18:1300:37:0400:56:0101:14:48.20+00:11:007:288
38MALINOWSKA Katarzyna 441LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-394K 900:18:0400:36:5100:55:4701:14:53.75+00:11:057:298
39STAWNIAK Karol 467KS METRACO POLKOWICEZNINM70+1M 3000:18:0500:36:2800:55:2401:14:55.10+00:11:067:298
40PIESIAK Piotr 454STRAŻÓWM50-599M 3100:18:1800:36:4400:55:5301:15:00.95+00:11:127:308
41WIEŃSKO Ryszard 481NIEZRZESZONYPUŁAWYM60-696M 3200:18:4400:37:4100:56:3501:15:36.85+00:11:487:337.9
42KURZAWSKA Jolanta 434KS METRACO POLKOWICELUBINK60-691K 1000:18:1900:37:1600:56:3301:15:54.60+00:12:067:357.9
43CZAJKA Urszula 401FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-692K 1100:18:2000:37:1600:56:3301:15:55.40+00:12:077:357.9
44TEODOROWSKI Dariusz 476UNIA MIASTLUBLINIECM40-499M 3300:18:2200:37:3600:56:5501:15:58.15+00:12:097:357.9
45ŚLUSARCZYK Andrzej 374WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-697M 3400:18:1000:37:2500:56:4501:15:59.55+00:12:117:367.9
46MOLENDA Magdalena 443KS IDMAR RACING TEAMMOSINAK30-395K 1200:18:2400:37:3200:56:5001:16:12.40+00:12:247:377.9
47WÓJCIK Barbara 485KRZCZONÓWK50-594K 1300:18:3200:37:3800:57:0601:16:15.20+00:12:277:377.9
48ZACHARCZUK Zofia 486NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDSIEDLCEK60-693K 1400:18:2400:37:2200:56:4201:16:22.05+00:12:337:387.9
49MACHOWSKA Urszula 494KOLBUSZOWAK30-396K 1500:18:4700:38:0300:57:2201:16:35.05+00:12:467:397.8
50TROJAN Elżbieta 478KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK40-493K 1600:18:4600:37:4900:57:0801:16:37.75+00:12:497:397.8
51KOŁPAK Jan 492LKS ZANTYRSZTUMM70+2M 3500:18:2200:37:3000:57:0601:16:57.65+00:13:097:417.8
52ŚLUSARCZYK Grzegorz 375WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4910M 3600:18:5500:38:3900:57:5001:17:15.55+00:13:277:437.8
53CHARCZUK Zenon Michał 383WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM60-698M 3700:18:2800:37:3900:57:2401:17:19.30+00:13:317:437.8
54DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 403KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-595K 1700:18:4100:38:0800:57:4501:17:22.20+00:13:347:447.8
55SZYMCZYK Magdalena 475NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK30-397K 1800:18:4700:38:0500:57:5101:17:30.50+00:13:427:457.7
56NIETRZEBKA Aleksandra 447MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK18-291K 1900:18:2800:37:5300:57:3001:17:43.60+00:13:557:467.7
57SŁOWIŃSKA Alicja 465NOWI SIEDLCE NW WSCHÓDSIEDLCEK50-596K 2000:16:5200:36:2500:57:2301:18:04.55+00:14:167:487.7
58ŚLUSARCZYK Marcin 376WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-396M 3800:18:2900:37:5700:58:1001:18:17.30+00:14:297:497.7
59CHYRA Janusz 400UNIA MIASTLUBLINIECM40-4911M 3900:19:1100:38:4500:58:4201:18:17.70+00:14:297:497.7
60WIERZBA Lilla 482PASJA NORDIC WALKINGKLAUDYNK50-597K 2100:18:4000:38:2100:58:2201:18:36.65+00:14:487:517.6
61GWÓŹDŻ Andrzej 506WICHURA JAROSŁAWMUNINAM50-5910M 4000:19:2000:39:0700:58:5601:18:37.90+00:14:497:517.6
62SURIAK Michał 469VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-397M 4100:19:3900:39:5200:59:2401:18:41.35+00:14:537:527.6
63URBAN Robert 480KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4912M 4200:18:4500:38:2400:58:1401:18:50.90+00:15:027:537.6
64GWAREK Anita 408PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-494K 2200:18:4200:38:2800:58:4701:18:57.55+00:15:097:537.6
65KOTULA Jakub 426UNIA MIASTKATOWICEM30-398M 4300:19:1400:39:1900:59:1001:19:08.10+00:15:197:547.6
66POZNAŃSKI Wiesław 457BIAŁYSTOKM60-699M 4400:18:1600:37:5300:57:4101:19:14.45+00:15:267:557.6
67KORDOWSKA Bogusława 425NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK40-495K 2300:18:5600:38:5800:59:2701:19:15.85+00:15:277:557.6
68JEDYNAK Stanislaw 417PASJA NORDIC WALKINGRASZYNM70+3M 4500:19:0800:39:2601:00:1501:20:10.30+00:16:228:017.5
69SURIAK Ewelina 470VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-292K 2400:19:3300:39:5901:00:0601:20:11.65+00:16:238:017.5
70GAWOR Renata 405VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-598K 2500:20:2600:40:4301:01:1201:21:01.55+00:17:138:067.4
71PALUCH Pawel 451AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5911M 4600:19:1600:39:5301:00:4201:21:15.25+00:17:278:077.4
72THOMALLA Bogdan 477SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+4M 4700:19:2600:39:3201:00:0901:21:26.00+00:17:378:087.4
73GWÓŹDŹ Urszula 409WICHURA JAROSŁAWMUNINAK50-599K 2600:20:0000:40:3401:00:5401:21:26.40+00:17:388:087.4
74AGARWAL Ritu 392KAMIENIEC WROCŁAWSKIK40-496K 2700:20:0700:40:2401:01:0701:21:59.70+00:18:118:127.3
75KASPRZYK Elżbieta 420VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5910K 2800:20:2900:41:0101:01:3601:22:06.70+00:18:188:127.3
76NIEMCZYK Bogusław 446KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM50-5912M 4800:20:5200:41:4301:02:2401:22:33.20+00:18:458:157.3
77KIDAWA Danuta 422SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-497K 2900:20:1100:40:5101:01:4801:23:07.20+00:19:198:187.2
78CHOLEWKA Jolanta 399MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-694K 3000:19:5600:40:5001:01:5301:23:08.00+00:19:198:187.2
79NIETRZEBKA Paweł 448MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-399M 4900:19:1600:39:2701:01:0101:23:44.45+00:19:568:227.2
80WORONKO-ZACZYNSKA Janina 484KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 3100:20:3600:41:4001:02:5801:24:37.30+00:20:498:277.1
81OMARSKA Grażyna 449PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-695K 3200:20:4500:41:5001:03:1501:24:54.70+00:21:068:297.1
82KICIŃSKI Wojciech 421TARNOBRZEGM40-4913M 5000:20:1100:41:4601:03:2501:25:34.45+00:21:468:337
83SIMKO Zbigniew 462KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM60-6910M 5100:19:3400:41:1201:03:3101:25:34.70+00:21:468:337
84ZDZIECH Dorota 487PIASECZNOK30-398K 3300:20:3100:41:5201:03:5601:25:56.25+00:22:088:357
85ŻMUDA Jaromir 554KLUB SANTANDER KONSUMER BANKZAWIERZBIEM40-4914M 5200:21:1400:43:2401:05:1201:25:58.30+00:22:108:357
86POCAŁUŃ Adam 455RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZM70+5M 5300:20:0900:41:4301:04:1101:26:09.00+00:22:208:367
87HAJNUS Wojciech 410WARSZAWAM50-5913M 5400:19:5300:41:1501:04:0601:26:12.40+00:22:248:377
88KRYSZCZUK Kacper 429NOWI SIEDLCE / NW WSCHÓDSIEDLCEM18-294M 5500:20:2600:42:1701:04:2701:26:26.45+00:22:388:386.9
89OWCZAREK Magdalena 450MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-5911K 3400:20:5800:42:3701:05:0901:26:29.10+00:22:408:386.9
90JAROSZ Anna 416KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-696K 3500:21:1500:43:1001:04:5601:26:49.45+00:23:018:406.9
91VEKLYCH Olena 498KS METRACOPOLKOWICELVOVK50-5912K 3600:20:1200:42:0401:04:1001:26:56.15+00:23:078:416.9
92LATUSZEK Małgorzata 437KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK50-5913K 3700:21:2900:43:3901:05:0701:27:08.10+00:23:198:426.9
93SZEWCZYK Marek 473FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5914M 5600:20:4900:42:1601:04:3501:27:12.70+00:23:248:436.9
94RACŁAWSKA Joanna 458AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEK50-5914K 3800:20:3600:42:1701:04:4501:28:04.05+00:24:158:486.8
95LIGĘZA Elżbieta 440TYCHYK50-5915K 3900:21:4200:43:4901:05:5201:28:21.75+00:24:338:506.8
96KRZYŚCIN Rafał 430SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-4915M 5700:21:1800:43:2501:06:0901:28:59.30+00:25:118:536.7
97CHDZIK Katarzyna 533KOLBUSZOWAK40-498K 4000:21:2900:44:0801:06:5301:29:22.10+00:25:338:566.7
98ADAMCZYK Izabela 391BYTOMK40-499K 4100:21:3100:44:0901:06:5401:29:23.00+00:25:348:566.7
99GRYGORIEWA Ludmila 497KS METRACO POLKOWICEDĄBROWAK60-697K 4200:20:2800:42:3101:06:2001:29:44.55+00:25:568:586.7
100NIEDZIELSKA Teresa 445NOWA DEBAK50-5916K 4300:21:4600:44:1401:07:0501:30:18.40+00:26:309:016.6
101SZEWCZYK Agnieszka 474FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4910K 4400:22:1000:44:4501:07:1901:30:22.55+00:26:349:026.6
102BEDNARZ Lucyna 384LEŻAJSKK50-5917K 4500:22:0800:44:4901:07:3001:30:23.00+00:26:349:026.6
103ŻMIHORSKA Krystyna 489NOWA DEBAK60-698K 4600:21:2400:43:5801:07:2301:31:50.50+00:28:029:116.5
104SIWCZYK Grażyna 464LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-699K 4700:22:4500:46:3101:09:4801:32:08.25+00:28:209:126.5
105SURMIAK Ryszard 471RZESZOWSKI KLUB MORSOW 'SOPELEK'RZESZÓWM70+6M 5800:22:0100:44:5901:08:4801:33:02.60+00:29:149:186.4
106FIJOŁEK Grażyna 404ZALESIE GÓRNEK50-5918K 4800:22:1600:45:0001:09:0501:33:22.00+00:29:339:206.4
107KUSAJ Jakub 435OSP ZAWADADĘBICAM18-295M 5900:21:5200:45:2201:09:4001:33:25.85+00:29:379:206.4
108ZIĘBA Julia 488UNIA MIASTKATOWICEK70+2K 4900:22:4700:46:4601:11:0001:35:31.80+00:31:439:336.3
109FRYC Karol 493KOLBUSZOWAM60-6911M 6000:22:2700:47:0701:12:5701:36:41.50+00:32:539:406.2
110KRZYŚCIN Mirosława 431SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4911K 5000:23:2800:48:2001:13:1001:38:33.80+00:34:459:516.1
Znaleziono 110 wynik(ów)