KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2018 - 21.1 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-06-02
Miejsce/ Place:
Kolbuszowa
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
62
Wystartowało/ Started:
61
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
61
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.37km | 1.1km | 3.6km | 6.1km | 7.4km | 8.6km | 11.1km | 13.6km | 16.1km | 18.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki0.37km1.1km3.6km6.1km7.4km8.6km11.1km13.6km16.1km18.6kmCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1MICHALEC Marcin 388KKB MOSIR KROSNOKROSNOM30-391M 100:02:1200:04:2600:06:4200:22:1600:37:5400:53:3501:09:0301:24:2801:40:0701:55:3302:11:05.10 6:129.7
2ROSAK Marcin 539RUNNERSKI.PL/ GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-491M 200:02:1700:04:3800:07:0300:23:2400:39:2800:55:2501:11:2301:27:2001:43:2501:59:2902:15:29.30+00:04:246:259.3
3KORDOWSKI Piotr 519KRAKOWM40-492M 300:02:1700:04:3800:07:0400:23:2500:39:3200:56:1001:13:1801:30:1701:47:0502:03:5402:21:02.30+00:09:576:419
4DEPKA PRADZYŃSKI Olgierd 507BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM60+1M 400:02:2500:04:4600:07:0800:23:2000:39:2500:55:2501:11:4701:28:4901:46:0802:03:3302:22:11.15+00:11:066:448.9
5WAWRZYNIAK Łukasz 552KS METRACO POLKOWICEWALIMM30-392M 500:02:2700:04:5600:07:2700:24:2600:41:5100:59:0901:16:1201:32:5201:49:5102:07:0602:24:31.20+00:13:266:508.8
6SZEREMETA Grzegorz 550CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM40-493M 600:02:2000:04:4300:07:0600:23:2700:39:5500:56:3701:13:3801:30:5801:48:5702:07:3102:26:07.15+00:15:026:558.7
7SŁUPIANEK Paweł 543LECYMY DURŚKATOWICEM30-393M 700:02:2300:04:5200:07:2000:24:0100:40:4600:57:4301:15:0501:32:1501:50:0502:08:3002:27:10.30+00:16:056:588.6
8PIETRZYK Jarosław 535VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-394M 800:02:2200:04:5300:07:2700:24:5500:42:2300:59:4501:17:1201:34:3101:51:4402:09:4102:27:16.40+00:16:116:588.6
9PUSZKIEL Leszek 537GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60+2M 900:02:2200:04:4900:07:1700:24:1100:41:3300:59:2101:17:2001:35:1501:53:0602:11:1002:29:15.65+00:18:107:048.5
10WOJTOWICZ Tomasz 230NWPL/FNWTWIDACZM18-291M 1000:02:2300:04:5400:07:2800:24:0900:41:1200:58:1101:15:2001:32:5401:51:0502:10:4102:31:26.25+00:20:217:108.4
11WITCZUK Łukasz 334NWPL / LUKI TEAMSIEDLCEM30-395M 1100:02:2400:04:5500:07:2800:24:0900:41:1300:58:1101:15:2001:32:5301:51:0302:10:4202:31:26.95+00:20:217:108.4
12SZARSZUNOWICZ Mariusz 548KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKM40-494M 1200:02:2300:04:5100:07:1700:24:0500:41:1900:59:0101:17:2201:35:3601:54:0602:12:4702:32:16.75+00:21:117:138.3
13BARCZYK Bogdan 503VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 1300:02:2100:04:4600:07:1300:24:0100:41:1800:59:0001:16:5701:35:2401:54:3302:13:5702:33:54.85+00:22:497:178.2
14MARCZAK Krzysztof 529NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60+3M 1400:02:2800:04:5800:07:3000:25:1200:43:0001:01:0001:18:5401:37:0601:55:4602:14:4002:34:00.95+00:22:557:178.2
15BUŁAKOWSKI Bohdan 505PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60+4M 1500:02:3600:05:1300:07:5000:25:2300:43:1601:01:2101:19:2401:37:5701:56:3202:15:1302:34:37.05+00:23:317:198.2
16MAKOWSKI Jan 527RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-592M 1600:02:2000:04:4100:07:0800:24:3000:42:2601:00:4901:19:1501:37:5801:56:4802:16:1502:35:24.30+00:24:197:218.1
17KOWALSKI Marek 520UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-593M 1700:02:3600:05:1600:07:5900:26:1000:44:1601:02:3201:20:5601:39:3501:58:2102:17:1302:35:46.50+00:24:417:228.1
18KOŁODZIEJ Joanna 518RUDA ŚLĄSKIK50-591K 100:02:3700:05:1700:08:0100:26:4200:45:1901:03:4501:22:1501:40:5001:59:0702:17:3702:36:18.30+00:25:137:248.1
19ŚWISŁOCKI Bogdan 551FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-594M 1800:02:2500:04:5300:07:2400:24:5100:42:4201:00:4801:18:5201:37:2801:57:2702:17:1402:36:52.50+00:25:477:268.1
20SPYCHAŁA Marzena 545WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-491K 200:02:4100:05:2200:08:0800:26:4900:45:3701:04:2001:22:5201:41:3402:00:1902:19:1102:38:09.80+00:27:047:298
21NIEDŹWIECKA Katarzyna 532FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-492K 300:02:4100:05:2300:08:0800:26:5500:45:3901:04:2001:22:5001:41:3202:00:3102:19:4802:38:57.75+00:27:527:328
22WARĘCKI Roman 558LUBLIN ZNORDICTRAWNIKIM50-595M 1900:02:3000:05:0200:07:3400:25:2300:43:1901:01:4901:20:4801:40:2602:00:2902:21:0202:40:45.45+00:29:407:377.9
23KRZANOWSKI Bartłomiej 523SAMOTNI WĘDROWCYWĘGLÓWKAM40-495M 2000:02:2800:04:5900:07:3300:25:3300:44:1001:03:3901:22:4401:41:5702:01:3202:21:2002:40:49.55+00:29:447:377.9
24STEFANICKI Marek 546WŁÓCZYKIJE SWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM60+5M 2100:02:4200:05:2800:08:1500:26:2600:44:5901:03:5101:22:3801:41:5202:01:2602:21:1402:40:50.20+00:29:457:377.9
25WESOŁOWSKI Wojciech 377MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM60+6M 2200:02:4200:05:2800:08:1500:26:3300:45:0001:03:5201:22:3901:41:5302:01:2702:21:1502:40:57.85+00:29:527:377.9
26REJMAN Dorota 500FACE NORDIC WALKING TEAM/UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK30-391K 400:02:3600:05:1700:08:0200:26:4400:45:2001:04:1601:23:3601:43:0302:02:5002:22:4002:42:41.05+00:31:357:427.8
27ŻAMOJCIN Marek 557NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-596M 2300:02:3300:05:1200:07:5200:26:3500:45:2701:04:3501:23:5901:43:2202:03:0402:23:0902:43:00.25+00:31:557:437.8
28SZCZEBAK Jacek 549UNIA MIASTTARNÓWM40-496M 2400:02:3300:05:1600:08:0000:26:4600:45:4201:04:3501:23:4001:43:1002:02:5002:22:4802:43:20.75+00:32:157:447.8
29JANOSZKA Irena 512CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK50-592K 500:02:4400:05:2700:08:1200:26:5900:46:0301:05:2001:24:4301:44:1002:03:5502:23:5202:43:29.90+00:32:247:447.7
30STĘPIEŃ Lucyna 547KS METRACO POLKOWICELUBINK60+1K 600:02:4500:05:2900:08:1700:27:2000:46:5001:06:2301:25:5801:45:3402:05:0702:24:4802:44:38.75+00:33:337:487.7
31BOCZAR Beata 560GREEN TEAMZIELONA GÓRAK50-593K 700:02:5200:05:4200:08:3400:27:4200:47:2201:06:5401:26:2901:46:1602:05:5602:25:4402:45:22.55+00:34:177:507.7
32LIGĘZA Janusz 526TYCHYM50-597M 2500:02:4600:05:3100:08:1900:26:4000:45:3001:04:5101:24:3901:44:4302:05:0402:25:3402:45:41.25+00:34:367:517.6
33RAKOWIECKI Zbigniew 499GDAŃSKM50-598M 2600:02:3900:05:2100:08:0200:26:3200:45:1701:04:4301:24:3401:44:4402:05:1302:25:4202:45:55.85+00:34:507:517.6
34BADECKI Ryszard 501KS METRACO POLKOWICENIESZCZYCEM50-599M 2700:02:4600:05:3300:08:2100:26:5300:45:4901:05:1101:24:3701:44:0702:03:2802:23:3202:45:59.90+00:34:547:527.6
35SMUS Damian 544EPOKA NORDICA ŁÓDŹSOCHACZEWM18-292M 2800:02:4100:05:3000:08:2200:28:0200:47:2901:06:5401:26:0501:45:5702:06:0902:26:5302:48:38.10+00:37:337:597.5
36MARONDEL Katarzyna 530SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-392K 800:02:3600:05:1700:08:0200:26:4600:45:5301:05:3301:25:2401:45:3302:06:0502:27:1402:48:52.65+00:37:478:007.5
37RACŁAWSKI Jan 538AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60+7M 2900:02:3900:05:1700:08:0000:26:2800:45:3101:05:0901:24:5401:44:4902:05:2302:26:5002:49:10.10+00:38:058:017.5
38KANIOWSKA Beata 514VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-493K 900:02:4300:05:2800:08:1600:27:4300:47:4001:07:4501:27:5001:48:0002:08:1202:28:5502:49:38.45+00:38:338:027.5
39KRYSZCZUK Krzysztof 521NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-5910M 3000:02:4200:05:2900:08:2000:27:0100:46:0801:05:3401:25:1001:45:4102:06:3702:28:2402:49:40.10+00:38:358:027.5
40KARASIEWICZ Irena 516FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK50-594K 1000:02:5200:05:4300:08:3300:28:0400:48:0401:08:2701:28:3801:48:4302:09:0102:29:3402:50:05.40+00:39:008:037.4
41KRZANOWSKI Grzegorz 522FACE NORDIC WALKING TEAM / JAROSŁAWSKIE WŁÓCZYKIJEJAROSŁAWM30-396M 3100:02:3400:05:0600:07:4200:25:4300:44:1201:03:4301:23:3201:43:5602:05:1402:27:5102:50:22.40+00:39:178:047.4
42WITKOWSKA Maria 372UNIA MIASTKATOWICEK60+2K 1100:02:5600:05:4800:08:4000:28:1800:48:1801:08:3201:28:4901:49:4702:10:2502:31:1702:51:57.70+00:40:528:097.4
43DUDEK Edward 508KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM60+8M 3200:02:4400:05:3100:08:1800:26:5000:45:4701:05:1201:25:4101:46:4602:08:4402:31:0802:53:27.80+00:42:228:137.3
44KUSAJ Tomasz 524OSP ZAWADADĘBICAM50-5911M 3300:02:4500:05:3900:08:3500:28:4800:49:1001:09:3101:29:3901:49:5402:10:2902:32:1402:53:42.30+00:42:378:137.3
45MAZUR Krzysztof 531EKIPA Z TARNOWATARNÓWM40-497M 3400:02:4600:05:3500:08:2500:28:0100:47:5901:08:3701:29:0701:49:5202:11:0502:32:5502:55:17.65+00:44:128:187.2
46KUŹMA Elżbieta 525KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK50-595K 1200:02:5000:05:4400:08:4000:28:4900:49:2701:10:1001:30:5001:51:5402:13:0102:34:2502:56:17.40+00:45:128:217.2
47KOŁACZ Jakub 517SOCHACZEWM30-397M 3500:02:3700:05:2800:08:2000:28:0000:48:0001:07:3401:27:1401:48:1502:10:0202:33:0602:56:29.10+00:45:248:217.2
48BARCZYK Jolanta 504VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-596K 1300:02:5400:05:5100:08:4900:29:1000:49:5201:10:4901:31:4601:52:5802:14:2502:35:5302:57:36.50+00:46:318:257.1
49KABAŁA Marzena 513BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK40-494K 1400:02:4900:05:4100:08:3100:28:1700:48:5601:09:5401:30:1301:51:3602:13:4502:36:0002:58:31.65+00:47:268:277.1
50WIŚNIEWSKI Roman 553TWARDORZECZKAM60+9M 3600:02:4400:05:3200:08:2100:28:0000:48:2401:09:3001:30:5801:52:4702:14:5702:37:2602:59:24.85+00:48:198:307.1
51MARCINKOWSKI Wojciech 528UNIA MIASTLUBLINIECM40-498M 3700:02:4400:05:3500:08:2800:29:0500:50:1801:11:2401:32:1001:54:2602:16:5502:38:3403:00:03.75+00:48:588:317
52GERLE-KOTULA Anna 510UNIA MIASTKATOWICEK30-393K 1500:02:4700:05:4400:08:4800:29:4800:51:0601:12:1801:33:4301:55:1402:16:5602:38:4503:00:24.65+00:49:198:337
53ZUZDA Jolanta Grażyna 555BIAŁYSTOKK60+3K 1600:03:0800:06:1700:09:2600:31:2800:53:3601:15:0801:36:2501:58:0502:19:1902:41:3203:02:59.70+00:51:548:406.9
54POSTEK Danuta 536MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-597K 1700:02:5100:05:4600:08:4500:29:4300:50:5801:12:0401:33:3701:55:3902:18:1902:41:3003:04:28.25+00:53:238:446.9
55ZAWADZKA Maria 556KS METRACO POLKOWICELUBINK60+4K 1800:02:5400:05:5800:09:0800:30:4300:52:1501:13:4501:35:3101:57:4002:19:5402:42:3003:05:31.95+00:54:268:476.8
56BARAN Marek 502KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM40-499M 3800:02:5600:06:0000:09:0400:29:5100:50:5801:12:4501:34:4801:57:3802:20:5902:45:1903:10:43.90+00:59:389:026.6
57ROZMUS Jolanta 540FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+5K 1900:03:0500:06:1100:09:1900:30:5500:53:1401:16:0401:39:3302:03:1902:27:1602:50:3803:14:30.50+01:03:259:136.5
58KARASIEWICZ Iwona 515NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-394K 2000:03:0000:06:1100:09:2600:32:1000:54:4901:17:4501:40:3602:04:0702:28:3702:53:1403:18:22.30+01:07:179:246.4
59CHRAPEK Urszula 559KS RUDZICARUDZICAK30-395K 2100:03:0600:06:2000:09:3900:33:0900:56:3701:19:5901:44:1802:09:5002:35:3503:02:1503:29:47.25+01:18:429:566
60OLSZAŃSKA Krystyna 534SEKCJA NW KLUBU BIAŁA BIEGA/TKKFBIAŁA PODLASKAK60+6K 2200:02:5100:05:4500:08:4200:28:4100:49:1401:10:1401:31:5701:54:5702:36:2303:01:2503:29:59.95+01:18:549:576
61SERAFIN Anna 541UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKING/ FORSE NORDIC WALKING TEAMGORZYCEK30-396K 2300:03:0800:06:2200:09:4000:33:1100:56:4001:20:0101:44:2002:09:5102:35:5603:02:2803:30:52.65+01:19:479:596
Znaleziono 61 wynik(ów)