KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2018 - 5 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-06-02
Miejsce/ Place:
Kolbuszowa
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
408
Wystartowało/ Started:
331
Nie ukończyło/ Not finished:
13
Ukończyło/ Finished:
318
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZARĘBSKI Michał 344VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 100:15:1100:30:54.65 6:119.7
2WOROCH Roman 338KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 200:15:2100:30:59.30+00:00:046:129.7
3RAJEWSKI Sebastian 224KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 300:15:1600:30:59.90+00:00:056:129.7
4DELĄG Jakub 386NORDIC WALKING POLAND /LUKI TEAM SIEDLCEPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM18-291M 400:15:2200:31:11.45+00:00:166:149.6
5CYRUS Bogdan 32SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM45-492M 500:15:2500:31:35.80+00:00:416:199.5
6BIŃCZYK Dariusz 353ZABIEGANI CZESTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 600:15:3700:31:52.15+00:00:576:229.4
7GRZĘDZIEL Dariusz 414BIESZCZADZKI KLUB NWUSTRZYKI DOLNEM45-493M 700:15:3800:32:08.55+00:01:136:259.3
8KONIK Jacek 115BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAM40-441M 800:15:5500:32:08.80+00:01:146:259.3
9ROŻYNEK Miron 235KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 900:15:5200:32:26.85+00:01:326:299.2
10TOPOLNICKI Konrad 303CKZIU NYSA MECHANIKNYSAM-Jun.1M 1000:15:5800:32:30.65+00:01:366:309.2
11TRZCIŃSKI Franciszek 309SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOM50-541M 1100:16:0800:32:33.45+00:01:386:309.2
12WOJTASIŃSKI Daniel 337VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 1200:16:0500:32:33.95+00:01:396:309.2
13JAGIEŁA Paweł 95TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM18-292M 1300:16:1500:32:55.30+00:02:006:359.1
14ZALISKO Oksana 343KS METRACO POLKOWICELVIVK60-641K 100:16:0300:32:58.25+00:02:036:359.1
15JACHIMOWICZ Renata 385LUKI TEAM SIEDLCEWIERZBNOK50-541K 200:16:2600:32:58.45+00:02:036:359.1
16CHYRA Wiktor 31UNIA MIASTLUBLINIECM-Jun.2M 1400:15:5800:32:58.85+00:02:046:359.1
17SCHRÖDER Karol 248SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-443M 1500:16:0400:33:01.30+00:02:066:369.1
18PUZIO Marek 213US KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM50-542M 1600:16:4900:33:31.05+00:02:366:429
19DĘBSKI Bartłomiej 38VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-444M 1700:16:2100:33:32.20+00:02:376:428.9
20BARTOSIEWICZ Łukasz 10NWPL / LUKI TEAMGDAŃSKM30-393M 1800:16:2300:33:41.15+00:02:466:448.9
21BARTYŃSKI Zdzisław 11KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM50-543M 1900:16:3800:33:45.75+00:02:516:458.9
22SŁOMIAN Leszek 261UNIA MIASTKATOWICEM55-592M 2000:16:3300:33:46.05+00:02:516:458.9
23SANIUK Edward 247FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 2100:16:4200:33:46.90+00:02:526:458.9
24FRĄCKOWIAK Mateusz 58KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.3M 2200:16:1600:34:02.50+00:03:076:488.8
25TRZCIŃSKI Eugeniusz 308SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOBYDGOSZCZM60-642M 2300:16:3500:34:05.65+00:03:116:498.8
26SKWIRUT Jerzy 260SOKÓŁ RYMANÓWWROCŁAWM-Niepełnosprawni(B)1M 2400:16:5300:34:12.80+00:03:186:508.8
27SOKOŁOWSKI Marek 264PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓW-ZDRÓJM50-544M 2500:16:4800:34:14.85+00:03:206:518.8
28ADAMUS Marian 1SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-692M 2600:16:5500:34:26.35+00:03:316:538.7
29PASIERB Marek 600RZESZÓWM60-643M 2700:17:1100:34:31.15+00:03:366:548.7
30OLEKSYK Małgorzata 183MKS HALICZ KLUB BIEGACZA, BK NORDIC WALKING USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK55-591K 300:16:5800:34:40.25+00:03:456:568.7
31UFEL Marcin 313TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM40-445M 2800:16:4300:34:40.50+00:03:456:568.6
32OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 181KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-542K 400:16:5600:34:45.45+00:03:506:578.6
33BIEGA Mariusz 15SANOK SKI TEAMNIEBIESZCZANYM45-494M 2900:17:0500:34:45.55+00:03:506:578.6
34FRĄCKOWIAK Roman 57KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-545M 3000:16:5300:34:48.95+00:03:546:578.6
35BREWKA Joachim 20UNIA MIASTLUBLINIECM50-546M 3100:17:2000:34:52.55+00:03:576:588.6
36DUSZEŃKO Zygmunt 48KS METRACO POLKOWICELUBINM55-593M 3200:17:1100:34:55.15+00:04:006:598.6
37SZYMAŃSKI Stefan 292XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW DYWITYKIEŹLINYM70+1M 3300:17:0100:34:55.25+00:04:006:598.6
38GARBOWSKI Piotr 509PRZEMYŚLSANOKM-Niepełnosprawni(B)2M 3400:17:2200:34:56.75+00:04:026:598.6
39KUBAT Janusz 128VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-495M 3500:17:1000:35:04.60+00:04:097:008.6
40PANAŚ Artur 190ZAMCZYSKO TEAMSZCZEPAŃCOWAM45-496M 3600:17:2000:35:05.50+00:04:107:018.6
41USS Jola 320TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAK55-592K 500:17:1000:35:08.50+00:04:137:018.5
42MOTYL Anna 382NW POLAND/NWBEŁCHATÓWK50-543K 600:17:0100:35:11.35+00:04:167:028.5
43FURMAN Marian 60BIECZM60-644M 3700:17:1000:35:12.80+00:04:187:028.5
44GIERLASIŃSKI Krzysztof 69NWG PRZYSZŁOŚĆKROSNOM55-594M 3800:17:3400:35:31.55+00:04:367:068.4
45ŁOPATKIEWICZ Beata 387KROSNOK50-544K 700:17:3500:35:32.60+00:04:377:068.4
46JACHIMOWICZ Mirosław 390NORDIC WALKING POLAND /LUKI TEAM SIEDLCEWIERZBNOM55-595M 3900:17:3500:35:34.50+00:04:397:078.4
47JÓŹWIAK Marianna 100SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 800:17:3600:35:35.05+00:04:407:078.4
48DANIELEWICZ Anna 37KĘDZIERZYN-KOŹLEK40-441K 900:17:3700:35:39.20+00:04:447:078.4
49TOMCZYK Edward 299MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+2M 4000:17:1400:35:40.35+00:04:457:088.4
50IDKOWIAK Magdalena 370KS IDMAR RACING TEAMKROSNOK40-442K 1000:17:3900:35:41.80+00:04:477:088.4
51KOLARSKA Agnieszka 109VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-391K 1100:17:3900:35:42.00+00:04:477:088.4
52ŁUKASZKIEWICZ Joanna 368GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK45-492K 1200:17:3500:35:43.00+00:04:487:088.4
53DUDEK Jan 44KĘDZIERZYN-KOŹLEM55-596M 4100:17:2500:35:46.40+00:04:517:098.4
54GAŁĄZKA Paweł 380MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)1M 4200:17:3600:35:49.45+00:04:547:108.4
55SULIKOWSKA Agnieszka 245PASJA NORDIC WALKINGSIERADZK30-392K 1300:17:4300:35:53.25+00:04:587:108.4
56SZCZYGIELSKI Paweł 280NWPL / LUKI TEAMSIEDLCEM-Niepełnosprawni(B)3M 4300:17:3600:35:55.00+00:05:007:118.4
57MARCINKOWSKA Agnieszka 157UNIA MIASTLUBLINIECK-Jun.1K 1400:17:3000:36:06.05+00:05:117:138.3
58KORYTOWSKA Agnieszka 119NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-393K 1500:17:5100:36:06.80+00:05:127:138.3
59LENAR Grzegorz 140'SOKOŁY'GAĆM-Jun.4M 4400:17:5700:36:08.65+00:05:147:138.3
60DZIEŃ Bartosz 54'SOKOŁY'GAĆM-Jun.5M 4500:17:5800:36:08.75+00:05:147:138.3
61KWAŚNY Tomasz 133CHODZĘ Z SERCEMBORKIM50-547M 4600:18:0300:36:19.90+00:05:257:158.3
62GRYGOROWICZ Bogdan 77KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)4M 4700:17:4700:36:22.05+00:05:277:168.2
63UFEL Marcelina 312TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.2K 1600:17:4700:36:22.10+00:05:277:168.2
64GŁOMBICA Ewa 192WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK30-394K 1700:17:5900:36:29.85+00:05:357:188.2
65MARCINKOWSKI Jakub 158UNIA MIASTLUBLINIECM18-293M 4800:17:5800:36:31.75+00:05:377:188.2
66DUSIEL Ewa 47VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-545K 1800:17:5400:36:40.10+00:05:457:208.2
67MIKICIUK Krzysztof 168NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDSIEDLCEM45-497M 4900:17:5300:36:40.20+00:05:457:208.2
68WROŃSKI Włodzimierz 341PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWM65-693M 5000:18:0300:36:40.50+00:05:457:208.2
69PRADUŃ Michał 208LUBLINM-Niepełnosprawni(B)5M 5100:17:5500:36:49.70+00:05:557:218.1
70WILK Tadeusz 373TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM-Niepełnosprawni(A)2M 5200:17:4800:36:49.80+00:05:557:228.1
71KONIK Aleksandra 116BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAK40-443K 1900:18:0400:36:52.40+00:05:577:228.1
72KONIK Zuzanna 117BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGOLSZANICAK18-291K 2000:18:0500:36:52.50+00:05:577:228.1
73PYTLAK Adam 84KKNWKOLBUSZOWAM50-548M 5300:17:5300:37:01.75+00:06:077:248.1
74MIKICIUK Jakub 169NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDSIEDLCEM-Jun.6M 5400:17:5300:37:04.55+00:06:097:258.1
75ZYGŁOWICZ Zbigniew 511BIEŻDZIADKAM-Niepełnosprawni(B)6M 5500:18:1100:37:07.70+00:06:137:258.1
76TUZIMEK Agata 311KURÓWK30-395K 2100:18:1600:37:09.40+00:06:147:268.1
77PASIŃSKA-SKOWROM Sylwia 381PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRZKOWICEK40-444K 2200:18:0300:37:09.85+00:06:157:258.1
78GAŁAŚ Joanna 62PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK18-292K 2300:18:0800:37:11.00+00:06:167:268.1
79ROMANIUK Grzegorz 231KOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(A)3M 5600:18:4600:37:12.05+00:06:177:268.1
80STYGA Krystyna 273KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK55-593K 2400:18:2700:37:12.70+00:06:187:268.1
81GRUSZKA Michał 75UNIA MIASTLUBLINIECM40-446M 5700:18:2000:37:17.35+00:06:227:278
82URBANIAK Marian 318TRZEŚŃM55-597M 5800:18:2600:37:22.05+00:06:277:288
83PREKURAT Marzena 209NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDSIEDLCEK50-546K 2500:18:2600:37:23.90+00:06:297:288
84RĘDZINIAK Marzena 229KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK30-396K 2600:18:1000:37:27.85+00:06:337:298
85ROMAŃCZUK Agnieszka 232NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDSIEDLCEK45-493K 2700:18:1400:37:31.05+00:06:367:308
86GUZOWSKI Maciej 81WŁÓCZYKIJE LEŻAJSKLEŻAJSKM-Niepełnosprawni(B)7M 5900:18:3600:37:32.85+00:06:387:308
87WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 354AZS UKW BYDGOSZCZBYDGOSZCZM18-294M 6000:18:2200:37:36.05+00:06:417:318
88STOLARSKA Joanna 351VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.3K 2800:18:3400:37:38.50+00:06:437:318
89KRZANOWSKA Małgorzata 124SAMOTNI WĘDROWCYWĘGLÓWKAK45-494K 2900:18:2500:37:41.30+00:06:467:328
90KWIECIEŃ Weronika 135KOLBUSZOWAK-Jun.4K 3000:18:5300:37:48.20+00:06:537:337.9
91HARAF Wiesław 87BRAKKOLBUSZOWAM55-598M 6100:18:3900:37:51.90+00:06:577:347.9
92KUPIBIDA Bogusława 131SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-594K 3100:18:4100:37:56.40+00:07:017:357.9
93FIGURSKA Dominika 56FACE NORDIC WALKING TEAMŁÓDŹK18-293K 3200:18:3900:37:56.90+00:07:027:357.9
94BARTOSIEWICZ Włodzimierz 9FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-645M 6200:18:3100:38:02.10+00:07:077:367.9
95KOWALCZYK Edyta 122KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK45-495K 3300:18:3000:38:02.95+00:07:087:367.9
96ŚCIBIOR Robert 456KLEMENTOWICEM45-498M 6300:18:3400:38:03.10+00:07:087:367.9
97FRYC Jan 59KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM55-599M 6400:18:4600:38:05.95+00:07:117:377.9
98SULECKA Gabriela 278ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 3400:18:5900:38:27.60+00:07:327:417.8
99TOPOLEWICZ Grzegorz 301RZESZÓWM30-394M 6500:19:0400:38:27.65+00:07:337:417.8
100GRYGOROWICZ Teresa 76KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 3500:18:5700:38:34.80+00:07:407:437.8
101PYRA Dominik 217PORĘBY DYMARSKIEM-Niepełnosprawni(B)8M 6600:18:3300:38:39.10+00:07:447:437.8
102KARCZMARSKI Krzysztof 104IPA RADOMKOZIENICEM60-646M 6700:19:0700:38:40.90+00:07:467:447.8
103KARASIŃSKA Alicja 103NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDSIEDLCEK45-496K 3600:19:0100:38:47.10+00:07:527:457.7
104SITKO Małgorzata 254KKNWKOLBUSZOWAK45-497K 3700:19:0700:38:50.70+00:07:567:467.7
105SOBCZYK Rafał 262KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-499M 6800:18:5400:38:51.40+00:07:567:467.7
106PIĄTKOWSKI Józef 199KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+3M 6900:19:1500:38:53.15+00:07:587:467.7
107SAKOWSKA Krystyna 350PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-445K 3800:18:5000:38:56.25+00:08:017:477.7
108SZEMBERSKI Paweł 282KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM40-447M 7000:19:3000:38:56.55+00:08:017:477.7
109ŻUKOWICZ Elżbieta 378KS METRACO POLKOWICEDĄBROWA GÓRNICZAK55-595K 3900:18:5100:39:02.75+00:08:087:487.7
110WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 352AZS UKW BYDGOSZCZBYDGOSZCZK18-294K 4000:19:0400:39:05.25+00:08:107:497.7
111MAJCHERCZYK Krzysztof 148MOSIR TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM65-694M 7100:19:2600:39:10.00+00:08:157:507.7
112PIETRUSEWICZ Joanna 202AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-446K 4100:19:1100:39:10.70+00:08:167:507.7
113WALCZAK Grzegorz 322OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-4910M 7200:19:2800:39:12.05+00:08:177:507.7
114BOGACZ Mariusz 16KOLBUSZOWAM45-4911M 7300:19:3600:39:12.80+00:08:187:507.6
115TONIA Jakub 300'SOKOŁY'GAĆM-Dzieci1M 7400:19:0400:39:24.30+00:08:297:527.6
116JĘDRASZKO Jacek 99ŚWIECIEM-Dzieci2M 7500:19:0400:39:25.25+00:08:307:537.6
117ŚWIRSZCZ Tomasz 296LUBELSKIE ZNORDICŚWIDNIKM60-647M 7600:19:0100:39:31.25+00:08:367:547.6
118OLEKSAK Marek 182WYDRY GALICJAJAGIEŁŁAM45-4912M 7700:19:3400:39:33.85+00:08:397:547.6
119MAŁODOBRY Andrzej 154KKNWKOLBUSZOWAM45-4913M 7800:19:1200:39:36.20+00:08:417:557.6
120TOPÓR Małgorzata 304GORLICEK55-596K 4200:19:2600:39:42.10+00:08:477:567.6
121KWAŚNA Małgorzata 132CHODZĘ Z SERCEMBORKIK50-547K 4300:19:3300:39:42.25+00:08:477:567.6
122SZNAJDER Zenon 287UNIA MIASTRYBNIKM65-695M 7900:19:5500:39:45.25+00:08:507:577.5
123PAWELEC Sylwia 574SKS MEDAKK18-295K 4400:19:3700:39:45.90+00:08:517:577.5
124ADAMOWICZ Andrzej 53ŁODZM70+4M 8000:19:4500:39:50.20+00:08:557:587.5
125JURCZYŃSKA Bożena 101VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-597K 4500:19:3000:39:54.35+00:08:597:587.5
126BARAN Jadwiga 578K18-296K 4600:19:5800:39:58.70+00:09:047:597.5
127WACŁAW Andrzej 582SKS MEDYKRZESZÓWM60-648M 8100:19:4700:39:59.25+00:09:047:597.5
128KOSTUJ Marcin 366AZS SUMKOLBSZOWAM18-295M 8200:19:5100:40:08.45+00:09:138:017.5
129MIELNICZEK Kazimierz 167KOLBUSZOWAM55-5910M 8300:19:5400:40:09.20+00:09:148:017.5
130ANGIELCZYK Małgorzata 3MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-692K 4700:19:5000:40:10.95+00:09:168:027.5
131GUL Monika 78KOLBUSZOWAK30-397K 4800:19:4800:40:12.00+00:09:178:027.5
132WEGIERA Grzegorz 324ROKIETNICAM40-448M 8400:19:5700:40:13.75+00:09:198:027.5
133WIESZOŁEK Ewelina 61UNIA MIASTIZBICKOK30-398K 4900:20:2000:40:16.95+00:09:228:037.4
134LUBERA Teresa 143KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Niepełnosprawni(A)2K 5000:19:4500:40:24.50+00:09:298:057.4
135URBAŃSKA Małgorzata 319RUDNA WIELKAK30-399K 5100:19:5900:40:26.65+00:09:328:057.4
136HEMSKI Paweł 88KOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(B)9M 8500:19:5100:40:27.40+00:09:328:057.4
137MAŁODOBRY Wioletta 153KKNWKOLBUSZOWAK45-498K 5200:20:0000:40:30.25+00:09:358:067.4
138BAŃKA Andrzej 6KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-449M 8600:19:5800:40:35.00+00:09:408:077.4
139MAJCHERCZYK Wacław 147MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM70+5M 8700:20:0300:40:39.60+00:09:448:087.4
140STARZEC Maksymilian 265KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM65-696M 8800:20:0500:40:42.05+00:09:478:087.4
141MALINOWSKI Paweł 151AZS-AWF KRAKÓWKRAKÓWM18-296M 8900:19:5200:40:43.15+00:09:488:087.4
142DZIAKIEWICZ Iwona 52ŻYRARDÓWK50-548K 5300:20:1100:40:43.75+00:09:498:087.4
143MICEK Ewelina 164KOLBUSZOWAK30-3910K 5400:20:1200:40:52.70+00:09:588:107.3
144DOBRZYŃSKA Lucyna 369BIAŁYSTOKK50-549K 5500:20:2200:40:57.45+00:10:028:117.3
145SUDOŁ Andrzej 274US KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM55-5911M 9000:19:2900:40:57.90+00:10:038:117.3
146BUJNICKA Magdalena 25NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci1K 5600:20:1000:41:00.85+00:10:068:127.3
147WILK Paulina 331KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Jun.5K 5700:19:0800:41:09.20+00:10:148:147.3
148HISZPAŃSKA Katarzyna 89VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-297K 5800:20:0300:41:10.10+00:10:158:147.3
149GÓRECKA Iwona 379UNIA MIASTCHORZÓWK50-5410K 5900:20:2600:41:13.75+00:10:198:147.3
150HANUS Joanna 86KROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 6000:20:3700:41:17.15+00:10:228:157.3
151NIECHWIEJCZYK Kinga 178UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.6K 6100:20:0200:41:24.45+00:10:298:177.2
152PYTLAK Urszula 371KKNWKOLBUSZOWAK50-5411K 6200:20:0400:41:24.85+00:10:308:177.2
153FEJDASZ Józef 55KRASNEM65-697M 9100:20:3900:41:50.25+00:10:558:227.2
154RAK Maciej 225'SOKOŁY'GAĆM-Dzieci3M 9200:20:5200:41:51.75+00:10:578:227.2
155SZEWCZYK Klaudia 285'SOKOŁY'GAĆK-Jun.7K 6300:20:4900:41:53.20+00:10:588:227.2
156ZIEMNIAK Andżelika 345'SOKOŁY'GAĆK-Dzieci2K 6400:21:0300:41:53.55+00:10:588:227.2
157KRZANOWSKI Kacper 125FACE NORDIC WALKING TEAM / JAROSŁAWSKIE WŁÓCZYKIJEJAROSŁAWM-Dzieci4M 9300:19:3200:41:54.75+00:11:008:237.2
158ŚLUSARCZYK Karolina 293WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.8K 6500:20:1400:41:58.00+00:11:038:237.1
159RZESZUTKO Magdalena 569SKS MEDYKK30-3911K 6600:20:3800:41:58.00+00:11:038:237.1
160SOKOŁOWSKA Aneta 263PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓW ZDRÓJK18-298K 6700:21:2700:42:00.20+00:11:058:247.1
161DZIEKAN Stanisław 583KOLBUSZOWAM-Dzieci5M 9400:20:2100:42:02.80+00:11:088:247.1
162REMBISZ Oliwia 227KKNWKOLBUSZOWAK-Dzieci3K 6800:20:3900:42:04.90+00:11:108:257.1
163WOJDA Angelika 335CKZIU NYSA MECHANIKNYSAK18-299K 6900:21:0800:42:09.15+00:11:148:257.1
164BAŃKA Mateusz 5ZARĘBKIM-Jun.7M 9500:20:2800:42:25.20+00:11:308:297.1
165MAJKOWSKI Waldemar 150SANTANDER CONSUMER BANKSANOKM30-395M 9600:21:1100:42:27.00+00:11:328:297.1
166GUL-BOGACZ Jolanta 79KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-447K 7000:21:5500:42:29.20+00:11:348:297.1
167JABŁOŃSKI Daniel 359KOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(B)10M 9700:20:5100:42:31.90+00:11:378:307.1
168SZYMAŃSKA Lucyna 290XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW DYWITYKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)3K 7100:20:3900:42:33.85+00:11:398:307
169KUBIŚ Anna 129KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Jun.9K 7200:20:3100:42:39.90+00:11:458:327
170KURDA Aleksandra 579K18-2910K 7300:21:4500:42:40.15+00:11:458:327
171PYKA Aleksandra 216UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci4K 7400:20:4300:42:43.85+00:11:498:327
172KOŁODZIEJ Zofia 113KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-642K 7500:20:5100:42:43.90+00:11:498:327
173SZNAJDER Teresa 286UNIA MIASTRYBNIKK60-643K 7600:21:0700:42:44.10+00:11:498:327
174SZEMBERSKA Małgorzata 281KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK40-448K 7700:21:1200:42:45.70+00:11:518:337
175CZECH Tomasz 36ZKN 'SOKÓŁ' ZAGÓRZPORAŻM30-396M 9800:20:4400:42:49.15+00:11:548:337
176DRAUS Czesława 41KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK55-598K 7800:21:0200:42:49.45+00:11:548:337
177SZEWCZYK Genowefa 284NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-693K 7900:21:0000:42:52.00+00:11:578:347
178PYKA Tomasz 215UNIA MIASTLUBLINIECM40-4410M 9900:21:0500:42:52.40+00:11:578:347
179MILKOWSKI Mariusz 170GDYNIAM-Niepełnosprawni(A)4M 10000:21:2400:42:57.20+00:12:028:357
180GOLAK-WEGIERA Katarzyna 71ROKIETNICAK45-499K 8000:21:1500:42:58.30+00:12:038:357
181STOLARSKA Magdalena 587VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-4910K 8100:21:1700:43:01.10+00:12:068:367
182TRZCINIECKA Janina 307NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK60-644K 8200:21:0800:43:03.70+00:12:098:367
183KASPRZYKOWSKI Bartłomiej 459M40-4411M 10100:20:4600:43:06.10+00:12:118:377
184MAMROŁ Wiktoria 156SANTANDER CONSUMER BANKBŁAŻKOWAK-Dzieci5K 8300:21:2400:43:08.00+00:12:138:377
185RACZYŃSKA Aleksandra 222UNIA MIASTCHORZÓWK70+1K 8400:21:1100:43:12.80+00:12:188:386.9
186SUDOŁ Maria 228KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-645K 8500:21:2100:43:16.25+00:12:218:396.9
187DUSZKIEWICZ Robert 50KOLBUSZOWAM-Jun.8M 10200:21:1600:43:16.45+00:12:218:396.9
188SUDOŁ Maciej 276KOLBUSZOWAM-Dzieci6M 10300:22:1400:43:20.20+00:12:258:406.9
189MICEK Seweryn 165KOLBUSZOWAM-Dzieci7M 10400:21:1700:43:23.55+00:12:288:406.9
190KULCZYCKI Jan 130GDAŃSKM65-698M 10500:21:3800:43:25.15+00:12:308:416.9
191ROZMUS Kacper 234KOLBUSZOWAM-Dzieci8M 10600:20:3800:43:27.80+00:12:338:416.9
192BAJOR Aneta 4KOLBUSZOWAK-Niepełnosprawni(B)2K 8600:21:3700:43:29.15+00:12:348:416.9
193PAWŁOWSKA Gabriela 194BUKOWIECK-Jun.10K 8700:21:1800:43:39.70+00:12:458:446.9
194DRAŁUS Magdalena 39DOMATKÓWK-Jun.11K 8800:21:1700:43:40.65+00:12:468:446.9
195POLKOWSKA Katarzyna 207NOWI SIEDLCE /NW WSCHÓDSIEDLCEK50-5412K 8900:21:3400:43:49.60+00:12:548:466.8
196WILK Maksymilan 332KOLBUSZOWAM-Dzieci9M 10700:21:1500:43:49.75+00:12:558:466.8
197SAŁAK Maria 246NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-694K 9000:21:3000:43:50.50+00:12:558:466.8
198TRĘTOWICZ Aleksandra 306KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK18-2911K 9100:22:3700:43:55.65+00:13:018:476.8
199BRÓZA Emilia 21KOLBUSZOWAK-Jun.12K 9200:22:2100:43:56.60+00:13:018:476.8
200BOCZA Martyna 576SKS MEDYKK18-2912K 9300:21:3200:43:59.05+00:13:048:476.8
201MAREK Antoni 159KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM70+6M 10800:21:4700:43:59.20+00:13:048:476.8
202SOKOŁOWSKA Monika 575SKS MEDYKK18-2913K 9400:21:3100:43:59.60+00:13:048:476.8
203SKIBA Karolina 256ZARĘBKIK-Jun.13K 9500:22:2100:44:01.40+00:13:068:486.8
204KWIATKOWSKA Jadwiga 134KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+2K 9600:21:0800:44:03.50+00:13:088:486.8
205WIĘCŁAW Oliwia 328DOMATKÓWK-Jun.14K 9700:21:3300:44:03.55+00:13:088:486.8
206CEBULA Ola 26ZARĘBKIK-Dzieci6K 9800:21:2300:44:03.75+00:13:098:486.8
207SIMKO Ludmiła 252KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK65-695K 9900:21:4500:44:04.10+00:13:098:486.8
208LECHOWSKA Julia 138BUKOWIECK-Jun.15K 10000:21:3400:44:04.20+00:13:098:496.8
209MARZĘCIAK Karolina 571SKSK18-2914K 10100:22:2700:44:08.50+00:13:138:496.8
210PACYNA Helena 189KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-696K 10200:22:1000:44:19.25+00:13:248:516.8
211MROWIEC Maria 173UNIA MIASTBYTOMK70+3K 10300:21:5700:44:19.75+00:13:258:526.8
212LENART Elżbieta 141KKNWKOLBUSZOWAK50-5413K 10400:21:5000:44:20.85+00:13:268:526.8
213KOPACZ Elżbieta 118KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-449K 10500:22:0300:44:27.00+00:13:328:536.7
214SENEFFI Anna 589KOLBUSZOWA DOLNAK45-4911K 10600:23:4000:44:36.25+00:13:418:556.7
215KORZĘPA Karolina 121KOLBUSZOWAK-Dzieci7K 10700:21:4200:44:49.95+00:13:558:586.7
216OZIMEK Nely 187KOLBUSZOWAK-Dzieci8K 10800:21:4300:44:51.30+00:13:568:586.7
217WALCZAK Henryk 321OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM70+7M 10900:21:4600:44:54.40+00:13:598:586.7
218GŁOWACKA Renata 364DZIKOWIECK30-3912K 10900:22:2300:45:09.95+00:14:159:026.6
219TUTRO Natalia 310SANTANDER CONSUMER BANKJASŁOK18-2915K 11000:23:0000:45:10.10+00:14:159:026.6
220WAL Magdalena 572SKS MEDYKK18-2916K 11100:22:2900:45:15.25+00:14:209:036.6
221RAK Gabriella 577SKS MEDYKRZESZÓWK18-2917K 11200:22:2900:45:15.55+00:14:209:036.6
222KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 428UNIA MIASTKATOWICEK60-646K 11300:22:2400:45:23.70+00:14:299:046.6
223WRÓBEL Halina 342KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK55-599K 11400:22:2600:45:30.55+00:14:359:066.6
224JEZIORO Renata 590SANTANDER CONSUMER BANKDĘBICAK30-3913K 11500:23:0000:45:30.65+00:14:369:066.6
225NYLEC Urszula 179SANTANDER CONSUMER BANKKOLBUSZOWAK30-3914K 11600:23:0100:45:32.15+00:14:379:066.6
226PROKOP Agnieszka 210SANTANDER CONSUMER BANKKOLBUSZOWAK30-3915K 11700:23:0900:45:34.50+00:14:399:066.6
227PERET Wojciech 195KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Dzieci10M 11000:21:5100:45:35.25+00:14:409:076.6
228KICIŃSKA Dominika 107KOLBUSZOWAK-Jun.16K 11800:22:2200:45:35.50+00:14:409:076.6
229URBAN Bartosz 389KOLBUSZOWAM18-297M 11100:22:4900:45:45.10+00:14:509:096.6
230WIĄCEK Bożena 326KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK50-5414K 11900:22:3100:45:45.50+00:14:509:096.6
231KOCZUR Dorota 108KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-697K 12000:22:2800:45:47.80+00:14:539:096.6
232DUSZEŃKO Elwira 49KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)4K 12100:22:2600:45:49.20+00:14:549:096.5
233MICEK Natalia 573SKS MEDYKK18-2918K 12200:22:3200:45:52.95+00:14:589:106.5
234GNIEWEK Mateusz 70KOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(B)11M 11200:22:4300:46:00.05+00:15:059:126.5
235KRZANOWSKI Filip 126FACE NORDIC WALKING TEAM / JAROSŁAWSKIE WŁÓCZYKIJEJAROSŁAWM-Dzieci11M 11300:22:1400:46:18.15+00:15:239:156.5
236GUNIA Anna 80WIDEŁKAK-Niepełnosprawni(A)5K 12300:22:5000:46:20.10+00:15:259:166.5
237HOŁÓWKA Elżbieta 91KOLBUSZOWAK-Niepełnosprawni(B)3K 12400:22:5100:46:22.65+00:15:289:166.5
238ALEKSANDROVA Anna 2KS METRACO POLKOWICELVIVK70+4K 12500:23:0500:46:46.15+00:15:519:216.4
239ŚMIESZEK Tomasz 295RANIŻÓWM-Niepełnosprawni(B)12M 11400:23:2000:46:55.05+00:16:009:236.4
240SITARZ Ewelina 253KOLBUSZOWAK-Jun.17K 12600:24:1400:47:17.10+00:16:229:276.3
241HALAT Alicja 83KOLBUSZOWAK-Jun.18K 12700:23:2300:47:18.30+00:16:239:276.3
242PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 191GOWINOK70+5K 12800:23:2200:47:19.55+00:16:249:276.3
243ROZENBAJGIER Helena 233KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70+6K 12900:23:2000:47:20.65+00:16:269:286.3
244PACYNA Monika 588K-Dzieci9K 13000:22:4600:47:22.70+00:16:289:286.3
245TOMASZEWSKI Karol 298KKNWKOLBUSZOWAM-Dzieci12M 11500:23:3000:47:25.85+00:16:319:296.3
246CZACHOR Paweł 33KKNWKOLBUSZOWAM-Dzieci13M 11600:23:5700:47:31.55+00:16:369:306.3
247WIATRAK Piotr 361RANIŻÓWM30-397M 11700:23:2100:47:33.05+00:16:389:306.3
248PAWLINA Halina 193KKNWKOLBUSZOWSK45-4912K 13100:23:4100:47:46.05+00:16:519:336.3
249TWARDOWSKA Dorota 479STRAŻÓWK40-4410K 13200:23:5800:48:00.75+00:17:069:366.2
250RÓWIŃSKA Joanna 239SANTANDER CONSUMER BANKJASŁOK30-3916K 13300:24:5300:48:01.20+00:17:069:366.2
251RÓWIŃSKA Zuzanna 240SANTANDER CONSUMER BANKJASŁOK-Dzieci10K 13400:24:5300:48:02.95+00:17:089:366.2
252GAWROŃSKA Małgorzata 67GAWRONYMIELECK-Niepełnosprawni(A)6K 13500:23:3700:48:11.50+00:17:169:386.2
253RÓG Danuta 237KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-698K 13600:23:5200:48:25.65+00:17:319:416.2
254STĄPOR Lucyna 267KKNWKOLBUSZOWAK50-5415K 13700:24:0600:48:25.90+00:17:319:416.2
255KONIK Mikołaj 114BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAM-Dzieci14M 11800:19:0600:48:26.00+00:17:319:416.2
256JANCZYK Barbara 97NW TEAM NOWA DĘBANOWA DĘBAK65-699K 13800:23:5300:48:31.95+00:17:379:426.2
257WILK Hubert 330KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Jun.9M 11900:23:5200:48:37.30+00:17:429:436.2
258GRZYWNA Katarzyna 581SKS MEDYKK18-2919K 13900:24:5300:48:39.45+00:17:449:446.2
259MAZAN Gabriela 162DOMATKÓWK-Dzieci11K 14000:26:1100:49:01.95+00:18:079:486.1
260RĄCZKA Mateusz 226KOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(B)13M 12000:23:1800:49:02.00+00:18:079:486.1
261GROBELNA Jadwiga 74KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)4K 14100:23:5500:49:05.00+00:18:109:496.1
262KOCHANOWICZ Gabriella 585KOLBUSZOWAK-Dzieci12K 14200:22:4600:49:45.20+00:18:509:576
263WIĄCEK Krystyna 325KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-6910K 14300:23:4800:49:46.40+00:18:519:576
264KOLARSKA Nadia 110VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Dzieci13K 14400:24:0700:49:53.50+00:18:589:586
265ZARĘBSKI Maciej 565VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Dzieci15M 12100:24:1900:50:01.35+00:19:0610:006
266ŚLUSARCZYK Danuta 294WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6911K 14500:24:2400:50:03.65+00:19:0910:006
267ŁOMNICKA-GUT Ewa 144NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK70+7K 14600:26:0100:50:05.25+00:19:1010:016
268STĘPIEŃ Anna 272SANTANDER CONSUMER BANKSTALOWA WOLAK40-4411K 14700:25:0900:50:05.35+00:19:1010:016
269PROKOPIEC Bronisława 212KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70+8K 14800:25:0900:50:14.90+00:19:2010:036
270JÓŹWIAK Dominik 358SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-298M 12200:25:1800:50:16.10+00:19:2110:036
271CHOJNACKA Agnieszka 30SANTANDER CONSUMER BANKTARNOBRZEGK30-3917K 14900:24:4500:50:23.40+00:19:2810:046
272MAJKOWSKI Szymon 149SANTANDER CONSUMER BANKSANOKM-Dzieci16M 12300:26:3600:50:28.80+00:19:3410:055.9
273PIĄTKOWSKA Małgorzata 198KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+9K 15000:24:5700:50:30.85+00:19:3610:065.9
274MUSKUS Kazimierz 174KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM70+8M 12400:24:5000:50:54.60+00:19:5910:105.9
275SZYMAŃSKA Emmanuela 291KROSNOK65-6912K 15100:25:0600:50:54.65+00:20:0010:105.9
276CZACHOR Elżbieta 34KKNWKOLBUSZOWAK55-5910K 15200:25:4400:51:06.90+00:20:1210:135.9
277DYPA Barbara 51KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK55-5911K 15300:25:2800:51:25.95+00:20:3110:175.8
278TOMASZEWSKA Diana 297KKNWKOLBUSZOWAK40-4412K 15400:25:2600:51:39.55+00:20:4410:205.8
279RYCHLIK Fabian 241FUNDACJA 'W TE PĘDY'HALASYM-Dzieci17M 12500:24:5000:51:44.70+00:20:5010:205.8
280STĘPIEŃ Alicja 570SKS MEDYKRZESZÓWK18-2920K 15500:24:5300:51:45.35+00:20:5010:215.8
281SITO Agata 355KOLBUSZOWAK50-5416K 15600:25:2900:52:04.75+00:21:1010:255.8
282ZUBER Katarzyna 347BUKOWIECK-Dzieci14K 15700:26:1900:52:05.20+00:21:1010:255.8
283GNIEWEK Mariola 356KOLBUSZOWAK40-4413K 15800:25:3100:52:05.65+00:21:1110:255.8
284PODGÓRSKA Julia 206DOMATKÓWK-Dzieci15K 15900:26:1400:52:10.50+00:21:1510:265.7
285OPALIŃSKI Albert 185KOLBUSZOWAM-Dzieci18M 12600:24:5900:52:15.20+00:21:2010:275.7
286IZDEBSKA Anna 94SANTANDER CONSUMER BANKSANOKK40-4414K 16000:25:2500:52:15.30+00:21:2010:275.7
287POPEK Jolanta 567KOLBUSZOWAK40-4415K 16100:27:5900:52:58.85+00:22:0410:355.7
288PACYKOWSKA Blanka 188SANTANDER CONSUMER BANKSANOKK-Jun.19K 16200:26:2000:53:07.85+00:22:1310:375.6
289MACIĄG Wiktoria 145KOLBUSZOWAK-Dzieci16K 16300:24:0000:53:24.30+00:22:2910:405.6
290SUKIENNIK Alicja 277KOLBUSZOWAK-Dzieci17K 16400:25:2300:53:27.95+00:22:3310:415.6
291HALAT Nadia 82KOLBUSZOWAK-Dzieci18K 16500:25:2800:53:27.95+00:22:3310:415.6
292KORYTOWSKI Jakub 120NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Dzieci19M 12700:19:2500:53:51.35+00:22:5610:465.6
293DROP Mieczysław 42PAKOŚĆM70+9M 12800:27:0400:53:54.95+00:23:0010:475.6
294SZOSTAK Edyta 288SANTANDER CONSUMER BANKJASŁOK30-3918K 16600:25:4300:53:57.50+00:23:0210:475.6
295SZOSTAK Julia 289SANTANDER CONSUMER BANKJASŁOK-Dzieci19K 16700:25:4500:53:57.75+00:23:0310:475.6
296ŻUBRYD Renata 349NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK70+10K 16800:26:2200:53:58.80+00:23:0410:475.6
297WOJDA Alicja 336BUKOWIECK-Dzieci20K 16900:26:1800:54:02.95+00:23:0810:485.6
298JANCZYK Ryszard 96NW TEAM NOWA DĘBANOWA DĘBAM70+10M 12900:34:4800:54:11.70+00:23:1710:505.5
299PIASTA Stanisław 197SANTANDER CONSUMER BANKSANOKM-Dzieci20M 13000:26:4300:54:16.05+00:23:2110:515.5
300PIASTA Tomasz 196SANTANDER CONSUMER BANKSANOKM30-398M 13100:26:4400:54:16.20+00:23:2110:515.5
301MATUŁA Jakub 365KOLBSZOWAM-Jun.10M 13200:24:1300:54:16.80+00:23:2210:515.5
302DUDZIŃSKI Szymon 46KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Dzieci21M 13300:24:1300:54:17.20+00:23:2210:515.5
303MAMROŁ Anna 155SANTANDER CONSUMER BANKBIEŹDZIADKAK18-2921K 17000:25:0400:54:21.00+00:23:2610:525.5
304ORZECHOWSKI Grzegorz 186KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(A)5M 13400:25:3500:54:58.45+00:24:0310:595.5
305RÓD Natalia 236DOMATKÓWK-Dzieci21K 17100:26:1700:55:08.25+00:24:1311:015.4
306BIAŁEK Julia 14PRZEDBÓRZK-Dzieci22K 17200:26:1900:55:08.25+00:24:1311:015.4
307RÓG Ola 238KOLBUSZOWAK-Jun.20K 17300:26:3200:55:24.70+00:24:3011:055.4
308GARBACKA Celina 64KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-6913K 17400:27:0600:55:58.20+00:25:0311:115.4
309SIENIAWSKA-MAJKOWSKA Ewelina 251SANTANDER CONSUMER BANKSANOKK30-3919K 17500:28:1100:56:34.80+00:25:4011:195.3
310MYĆKA Małgorzata 175SANTANDER CONSUMER BANKGRABÓWKAK30-3920K 17600:28:1200:56:36.45+00:25:4111:195.3
311MARGAŃSKA Stanisława 160KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70+11K 17700:28:4600:57:17.30+00:26:2211:275.2
312TOPOLEWICZ Edward 302RZESZÓWM70+11M 13500:28:5300:57:25.25+00:26:3011:295.2
313BARŁOWSKA Małgorzata 7SANTANDER CONSUMER BANKRZESZÓWK40-4416K 17800:28:4500:58:02.20+00:27:0711:365.2
314NYLEC Dawid 180SANTANDER CONSUMER BANKKOLBUSZOWAM30-399M 13600:28:3200:58:12.50+00:27:1711:385.2
315BARŁOWSKI Wojciech 8SANTANDER CONSUMER BANKRZESZÓWM40-4412M 13700:28:3300:58:13.65+00:27:1911:385.2
316KĘDZIERSKA Edyta 106GDAŃSKK40-4417K 17900:28:0901:01:29.05+00:30:3412:174.9
317LASOCIŃSKA Ewa 136KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK70+12K 18000:21:0701:10:38.85+00:39:4414:074.2
318TRĘTOWICZ Beata 305KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-4913K 18100:22:0501:12:36.05+00:41:4114:314.1
319SERAFIN Cyprian 250KOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(B)14M 13800:25:44+00:10:3310:175.8
320MAJEWSKA Małgorzata 362HABKÓWKAK30-3921K 18200:26:10+00:10:5910:285.7
321GARBACKI Józef 65KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM70+12M 13900:28:50+00:13:3911:325.2
322SKIBA Patrycja 257KOLBUSZOWAK-Niepełnosprawni(B)5K 18300:29:03+00:13:5211:375.2
323MAZUR Natalia 163KOLBUSZOWAK-Jun.21K 184   
324MIŚTURA Karol 171KOLBUSZOWAM-Dzieci22M 140   
325MOCZARSKI Adam 172FORSOPOTM-Niepełnosprawni(B)15M 141   
326MICHALCZYK Szymon 385KOLBUSZOWAM-Dzieci23M 142   
SITARZ Urszula 363KOLBUSZOWAK50-5400:30:41 DNF DNF--
LIPA Alicja 142KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-6900:31:00 DNF DNF--
CHMIELOWIEC Marek 360KOLBUSZOWAM60-6400:31:03 DNF DNF--
CHODOROWSKA Zenona 29KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-6900:31:04 DNF DNF--
PLIS Hubert 203KUPNOM-Niepełnosprawni(B) DNF DNF--
Znaleziono 331 wynik(ów)