KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM

Organizator:
PFNW
Data:
2016-06-11
Miejsce:
Kolbuszowa
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
52
Wystartowało:
49
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
49
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.366km | 0.733km | 1.1km | 3.6km | 6.1km | 8.6km | 11.1km | 13.6km | 16.1km | 18.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu0.366km0.733km1.1km3.6km6.1km8.6km11.1km13.6km16.1km18.6kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1SKIBA Krzysztof 32KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM 50-591M 100:01:2300:02:1000:04:2100:06:3300:21:4000:37:0500:52:3301:08:0901:23:4601:39:5401:55:4802:11:59.6002:13:22.85 6:159.6
2DZIEDIEWCH Andrzej 10KS METRACO POLKOWICEGRODNOM 30-391M 200:01:1300:02:0900:04:2500:06:4100:21:5000:37:1400:52:4101:08:2001:23:5701:40:0401:56:0502:13:02.1002:14:16.05+00:01:026:189.5
3HELWICH Stefan 12KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM 60+1M 300:01:2100:02:2200:04:4500:07:1100:23:3800:40:1200:56:3701:12:4601:29:2101:45:4602:02:2802:19:10.1002:20:31.15+00:07:106:359.1
4WIŚNIEWSKI Jacek 41FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGSANDOMIERZM 50-592M 400:01:1800:02:2400:04:4700:07:1000:23:4400:40:2100:56:4401:13:0701:29:2401:45:4902:02:2902:19:10.3002:20:29.15+00:07:106:359.1
5STUPNOWICZ Przemek 37EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM 18-291M 500:01:1400:02:2300:04:4800:07:1400:24:2100:40:3400:56:5301:13:2201:29:4901:46:1902:02:5302:19:33.6002:20:47.80+00:07:346:369.1
6KORDOWSKI Piotr 54NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 40-491M 600:01:1500:02:2300:04:4800:07:1300:23:4300:40:1700:56:4401:12:5701:29:2901:45:5802:03:0902:19:48.2502:21:03.75+00:07:486:379.1
7BIK Stanisław 3KS METRACO POLKOWICELUBINM 50-593M 700:01:1800:02:2300:04:4700:07:1100:23:4400:40:1800:56:4301:13:0901:29:2801:45:5802:02:4902:19:48.9002:21:07.10+00:07:496:379.1
8NIEPOKÓJ Radosław 25WROCANKAM 18-292M 800:01:1400:02:2600:04:5100:07:1500:23:5200:40:2300:56:5201:13:1801:29:4901:46:3102:03:2302:20:43.2002:21:58.10+00:08:436:409
9BOGACKI Sławek 4ENERGA NW TEAMTORUŃM 40-492M 9100:01:1600:02:2300:04:4700:07:1300:24:2100:41:1500:58:0901:15:0801:32:0401:49:0002:06:0502:23:13.0502:24:29.45+00:11:136:478.8
10ZACZYŃSKA Anna 45KS METRACO POLKOWICELUBINK 30-391K 100:01:4800:02:1900:04:4300:07:1000:23:5500:40:4300:57:5401:15:3201:33:1101:50:3402:08:1702:25:46.7502:27:35.20+00:13:476:548.7
11ŻYWICKI Marcin 48BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM 30-392M 1000:01:1400:02:3000:04:5900:07:3000:24:3500:41:4400:58:4501:15:5401:33:0501:50:3802:08:2302:26:14.1002:27:28.90+00:14:146:558.7
12LENZ Andrzej 20ALTOMGNIEZNOM 50-594M 11100:01:1900:02:3200:05:0500:07:3800:24:3900:41:4400:58:5501:16:1401:34:0301:51:4102:09:3002:27:43.1002:29:02.20+00:15:437:008.6
13PIETRZYK Jarosław 27VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 30-393M 1200:01:1400:02:2500:04:5600:07:2700:24:3200:41:4700:58:5901:16:1901:33:5001:51:2502:09:5402:29:00.7002:30:14.75+00:17:017:038.5
14ZAREMBA Jakub 46BIAŁOWIEŻAM 30-394M 1300:01:1600:02:2800:04:5900:07:2900:24:4500:42:0900:59:3901:17:3301:35:2501:53:2102:11:1402:29:07.3002:30:23.95+00:17:077:048.5
15WOJCIECHOWSKI Tadeusz 43DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 60+2M 1400:01:1900:02:2900:05:0300:07:3800:25:1200:43:0101:00:5201:18:4801:36:5101:55:0502:13:1002:31:28.1502:32:47.25+00:19:287:108.4
16MITURA-ZIELONKA Paweł 23RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING / SPACERMISTRZRYBNIKM 30-395M 1500:01:1400:02:2700:04:5600:07:2600:24:4600:41:5800:58:5901:16:1401:33:4901:52:2902:11:4702:31:39.6502:32:54.45+00:19:407:118.3
17MAKOWSKI Jan 21RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING RYBNIKM 50-595M 1600:01:1700:02:2300:04:4600:07:0900:23:5500:41:1600:58:4301:17:1101:35:3301:54:1802:13:0002:31:40.1502:32:57.55+00:19:407:118.3
18SZCZEBAK Jacek 39UNIA MIASTTARNÓWM 40-493M 1700:01:2200:02:2900:05:0300:07:3700:25:1600:43:0401:00:4801:18:4301:36:4801:55:0202:13:3302:32:19.7002:33:41.85+00:20:207:138.3
19ZAGAJA Janusz 50WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM 60+3M 1800:01:1900:02:2500:04:5200:07:2100:24:2900:41:4500:59:2101:17:2601:35:4901:54:3602:13:3302:34:34.1502:35:53.45+00:22:347:198.2
20OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 26SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK 40-491K 200:01:4900:02:3900:05:2200:08:0400:26:2400:45:0701:03:5701:22:1201:40:0901:58:3102:16:5802:35:37.0502:37:26.50+00:23:377:228.1
21JANCZYK Małgorzata 13EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK 30-392K 300:01:4700:02:2300:04:5200:07:2200:24:5400:43:0301:01:1801:19:3801:38:2001:57:2402:16:4802:37:26.9502:39:14.75+00:25:277:278
22ZIĘTEK Sylwia 52SILESIA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 30-393K 400:01:4700:02:3300:05:1400:07:5500:26:2100:45:0601:03:5801:22:2601:41:2102:00:3102:19:5302:38:05.4002:39:53.00+00:26:057:298
23REJMAN Dorota 29FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK 30-394K 500:01:4800:02:4100:05:2400:08:1600:27:4300:46:4301:05:4001:24:0801:42:3802:01:1902:19:5102:38:28.3502:40:17.10+00:26:287:308
24STĘPIEŃ Lucyna 35KS METRACO POLKOWICELUBINK 50-591K 600:01:5100:02:4000:05:2300:08:0800:26:5600:45:3801:04:3401:23:4201:42:3402:01:3702:20:4102:39:47.7502:41:38.75+00:27:487:347.9
25WESOŁOWSKI Wojciech 51NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM 60+4M 1900:01:2000:02:3100:05:0400:07:3700:26:1600:44:4301:02:3601:20:4301:39:4201:59:0902:19:3702:40:03.4502:41:23.65+00:28:037:357.9
26WOLNIEWICZ Katarzyna 44FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK 40-492K 7100:01:4900:02:4100:05:2300:08:0600:26:4800:45:2901:04:2301:23:2201:42:4302:02:1502:22:0902:42:30.0002:44:19.25+00:30:307:427.8
27KARASIEWICZ Irena 15FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK 50-592K 800:01:5100:02:4300:05:2900:08:1600:27:0600:45:5801:05:0001:24:2301:43:5502:03:3002:23:1502:43:10.4502:45:01.70+00:31:107:437.8
28TYLUTKI Agnieszka 40FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK 40-493K 900:01:5000:02:4100:05:2600:08:1500:27:4700:47:0901:06:2801:25:2201:44:3502:04:1402:24:0902:43:58.7502:45:49.00+00:31:597:467.7
29GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra 53FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICEPABIANICEK 50-593K 1000:01:5200:02:4300:05:2900:08:1600:27:1700:46:2801:05:3901:25:1301:44:5702:04:4802:24:3002:44:09.4002:46:02.00+00:32:097:467.7
30WITKOWSKA Maria 42UNIA MIASTKATOWICEK 60+1K 1100:01:5200:02:4600:05:3200:08:2100:28:0900:47:4201:07:1501:26:4701:46:2402:06:3402:26:3702:46:03.1002:47:55.35+00:34:037:527.6
31CZYCZ Emilia 9GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 60+2K 1200:01:5300:02:4200:05:2600:08:1500:27:1500:46:2801:05:4701:25:2401:45:1002:05:3902:26:2002:46:20.1002:48:13.55+00:34:207:527.6
32KANIOWSKA Beata 14VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 40-494K 1300:01:5000:02:4300:05:2900:08:1600:27:3400:47:0701:06:2201:25:2601:45:1402:05:3102:26:1902:47:04.7002:48:55.45+00:35:057:557.6
33KOBIELA Daria 16BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 18-291K 1400:01:4600:02:4300:05:3100:08:2300:27:5300:47:3701:07:1801:27:0401:46:4102:06:3802:26:3302:47:22.6002:49:09.35+00:35:237:557.6
34KRYSZCZUK Krzysztof 18FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM 40-494M 2000:01:1800:02:5100:05:4400:08:3800:28:1200:47:4501:07:1901:26:5301:46:3402:06:3402:27:2002:48:09.2502:49:27.45+00:36:097:587.5
35ROSADZIŃSKA Natalia 30LESZNOK 18-292K 1500:01:4700:02:5000:05:4200:08:3600:28:4000:48:4601:08:3901:28:2201:48:1802:08:1402:28:2602:48:33.4002:50:20.45+00:36:337:597.5
36REGULSKI Paweł 28LEGIONOWOM 30-396M 2100:01:1500:02:3200:05:0800:07:5000:27:0500:46:2901:06:1201:26:0901:46:3602:07:1502:28:3002:49:29.5502:50:45.30+00:37:298:017.5
37FRANKIEWICZ Mirosław 11FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICEPABIANICEM 40-495M 22100:01:1700:02:5600:05:5200:08:5200:28:4600:48:2301:08:3701:29:0901:49:2602:09:5602:30:3802:51:24.3002:52:41.95+00:39:248:077.4
38CIENNIK Kalina 8ŁÓDŹK 40-495K 1600:01:4900:02:4100:05:2900:08:1800:28:0500:48:1401:08:3501:28:2701:48:5102:09:5302:32:1602:54:21.5502:56:11.20+00:42:218:157.3
39CICHOŃ Aneta 6FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK 30-395K 1700:01:4700:02:3900:05:2600:08:1200:27:1800:46:5301:07:0101:26:5001:47:2902:08:5902:33:0002:56:20.8502:58:08.45+00:44:218:217.2
40SŁABOŃ-SIKORA Aneta 34DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECK 30-396K 1800:01:4800:02:4700:05:4300:08:4300:29:3300:50:0401:10:3201:31:2701:52:5502:14:4202:36:5202:58:53.8503:00:42.05+00:46:548:287.1
41CIENNIK Wiktor 7FOREVER YOUNGŁÓDŹM 50-596M 2300:01:1700:02:5200:05:4800:08:4400:28:2100:48:5501:09:1701:31:1501:53:1702:15:1402:37:2302:59:26.1503:00:43.40+00:47:268:307.1
42KUCYPERA Dagmara 19DĄBROWA NORDIC TEAMBĘDZINK 40-496K 1900:01:5000:02:5200:05:4900:08:4900:29:3100:50:3701:11:5601:33:0301:54:2202:16:0202:38:1703:01:08.9503:02:59.00+00:49:098:357
43ZAWADZKA Maria 47KS METRACO POLKOWICELUBINK 60+3K 2000:01:5300:02:5400:05:5800:09:0200:30:3500:52:0701:13:2801:34:3701:55:5202:17:4202:39:5903:02:26.4003:04:19.40+00:50:268:386.9
44BARAN Marek 2KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM 40-496M 2400:01:1600:02:4000:05:3000:08:2800:28:4900:49:4101:11:0801:31:5501:53:1702:15:3602:39:0303:03:21.7503:04:38.10+00:51:228:416.9
45STRZELECKI Sebastian 36SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-497M 2500:01:1500:02:5700:05:5500:09:1200:29:5500:51:2101:13:1201:35:0901:57:0602:18:5902:40:5703:03:22.5503:04:38.15+00:51:228:416.9
46ROZMUS Jolanta 31FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK 60+4K 21100:01:5100:03:0100:06:0100:09:0100:30:1400:51:3901:13:2501:34:3901:56:1502:18:3702:41:1303:03:35.6003:05:27.55+00:51:368:426.9
47STUPNOWICZ Joanna 38ŁÓDŹK 40-497K 2200:01:5100:03:0500:06:1000:09:2200:31:2700:53:3301:15:2701:37:0701:59:0502:21:3102:44:4103:07:08.2003:08:59.85+00:55:088:526.8
48BAĆ Wiesław 1RACŁAWÓWKAM 40-498M 2600:01:1700:03:0100:06:1300:09:3000:32:0000:54:2901:16:4401:38:4202:00:5802:23:2402:46:0503:08:47.7503:10:05.15+00:56:488:566.7
DQLIS Robert 55N.ZKORCZYNAM 50-59TakDQ00:02:35 DQ00:05:17 DQ00:08:02 DQ00:26:48 DQ00:45:45 DQ01:05:30 DQ01:24:54 DQ01:44:30 DQ02:05:07 DQ02:26:14 DQ02:47:47.00 DQ DQ--
Znaleziono 49 wynik(ów)