KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-06-11
Miejsce : Kolbuszowa
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 52
Wystartowało : 49
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 49
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 13.6km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.366km | 0.733km | 1.1km | 3.6km | 6.1km | 8.6km | 11.1km | 13.6km | 16.1km | 18.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu0.366km0.733km1.1km3.6km6.1km8.6km11.1km13.6km
            
1SKIBA Krzysztof 32KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM 50-5900:01:2300:02:1000:04:2100:06:3300:21:4000:37:0500:52:3301:08:0901:23:46
2DZIEDIEWCH Andrzej 10KS METRACO POLKOWICEGRODNOM 30-3900:01:1300:02:0900:04:2500:06:4100:21:5000:37:1400:52:4101:08:2001:23:57
3HELWICH Stefan 12KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM 60+00:01:2100:02:2200:04:4500:07:1100:23:3800:40:1200:56:3701:12:4601:29:21
4WIŚNIEWSKI Jacek 41FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGSANDOMIERZM 50-5900:01:1800:02:2400:04:4700:07:1000:23:4400:40:2100:56:4401:13:0701:29:24
5BIK Stanisław 3KS METRACO POLKOWICELUBINM 50-5900:01:1800:02:2300:04:4700:07:1100:23:4400:40:1800:56:4301:13:0901:29:28
6KORDOWSKI Piotr 54NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 40-4900:01:1500:02:2300:04:4800:07:1300:23:4300:40:1700:56:4401:12:5701:29:29
7STUPNOWICZ Przemek 37EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM 18-2900:01:1400:02:2300:04:4800:07:1400:24:2100:40:3400:56:5301:13:2201:29:49
8NIEPOKÓJ Radosław 25WROCANKAM 18-2900:01:1400:02:2600:04:5100:07:1500:23:5200:40:2300:56:5201:13:1801:29:49
9BOGACKI Sławek 4ENERGA NW TEAMTORUŃM 40-49100:01:1600:02:2300:04:4700:07:1300:24:2100:41:1500:58:0901:15:0801:32:04
10ŻYWICKI Marcin 48BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM 30-3900:01:1400:02:3000:04:5900:07:3000:24:3500:41:4400:58:4501:15:5401:33:05
11ZACZYŃSKA Anna 45KS METRACO POLKOWICELUBINK 30-3900:01:4800:02:1900:04:4300:07:1000:23:5500:40:4300:57:5401:15:3201:33:11
12MITURA-ZIELONKA Paweł 23RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING / SPACERMISTRZRYBNIKM 30-3900:01:1400:02:2700:04:5600:07:2600:24:4600:41:5800:58:5901:16:1401:33:49
13PIETRZYK Jarosław 27VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 30-3900:01:1400:02:2500:04:5600:07:2700:24:3200:41:4700:58:5901:16:1901:33:50
14LENZ Andrzej 20ALTOMGNIEZNOM 50-59100:01:1900:02:3200:05:0500:07:3800:24:3900:41:4400:58:5501:16:1401:34:03
15ZAREMBA Jakub 46BIAŁOWIEŻAM 30-3900:01:1600:02:2800:04:5900:07:2900:24:4500:42:0900:59:3901:17:3301:35:25
16MAKOWSKI Jan 21RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING RYBNIKM 50-5900:01:1700:02:2300:04:4600:07:0900:23:5500:41:1600:58:4301:17:1101:35:33
17ZAGAJA Janusz 50WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM 60+00:01:1900:02:2500:04:5200:07:2100:24:2900:41:4500:59:2101:17:2601:35:49
18SZCZEBAK Jacek 39UNIA MIASTTARNÓWM 40-4900:01:2200:02:2900:05:0300:07:3700:25:1600:43:0401:00:4801:18:4301:36:48
19WOJCIECHOWSKI Tadeusz 43DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 60+00:01:1900:02:2900:05:0300:07:3800:25:1200:43:0101:00:5201:18:4801:36:51
20JANCZYK Małgorzata 13EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK 30-3900:01:4700:02:2300:04:5200:07:2200:24:5400:43:0301:01:1801:19:3801:38:20
21WESOŁOWSKI Wojciech 51NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM 60+00:01:2000:02:3100:05:0400:07:3700:26:1600:44:4301:02:3601:20:4301:39:42
22OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 26SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK 40-4900:01:4900:02:3900:05:2200:08:0400:26:2400:45:0701:03:5701:22:1201:40:09
23ZIĘTEK Sylwia 52SILESIA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 30-3900:01:4700:02:3300:05:1400:07:5500:26:2100:45:0601:03:5801:22:2601:41:21
24STĘPIEŃ Lucyna 35KS METRACO POLKOWICELUBINK 50-5900:01:5100:02:4000:05:2300:08:0800:26:5600:45:3801:04:3401:23:4201:42:34
25REJMAN Dorota 29FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK 30-3900:01:4800:02:4100:05:2400:08:1600:27:4300:46:4301:05:4001:24:0801:42:38
26WOLNIEWICZ Katarzyna 44FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK 40-49100:01:4900:02:4100:05:2300:08:0600:26:4800:45:2901:04:2301:23:2201:42:43
27KARASIEWICZ Irena 15FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK 50-5900:01:5100:02:4300:05:2900:08:1600:27:0600:45:5801:05:0001:24:2301:43:55
Niesklasyfikowani
DQLIS Robert 55N.ZKORCZYNAM 50-59TakDQ00:02:35 DQ00:05:17 DQ00:08:02 DQ00:26:48 DQ00:45:45 DQ01:05:30 DQ01:24:54 DQ01:44:30 DQ
29TYLUTKI Agnieszka 40FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK 40-4900:01:5000:02:4100:05:2600:08:1500:27:4700:47:0901:06:2801:25:2201:44:35
30GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra 53FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICEPABIANICEK 50-5900:01:5200:02:4300:05:2900:08:1600:27:1700:46:2801:05:3901:25:1301:44:57
31CZYCZ Emilia 9GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 60+00:01:5300:02:4200:05:2600:08:1500:27:1500:46:2801:05:4701:25:2401:45:10
32KANIOWSKA Beata 14VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 40-4900:01:5000:02:4300:05:2900:08:1600:27:3400:47:0701:06:2201:25:2601:45:14
33WITKOWSKA Maria 42UNIA MIASTKATOWICEK 60+00:01:5200:02:4600:05:3200:08:2100:28:0900:47:4201:07:1501:26:4701:46:24
34KRYSZCZUK Krzysztof 18FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM 40-4900:01:1800:02:5100:05:4400:08:3800:28:1200:47:4501:07:1901:26:5301:46:34
35REGULSKI Paweł 28LEGIONOWOM 30-3900:01:1500:02:3200:05:0800:07:5000:27:0500:46:2901:06:1201:26:0901:46:36
36KOBIELA Daria 16BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK 18-2900:01:4600:02:4300:05:3100:08:2300:27:5300:47:3701:07:1801:27:0401:46:41
37CICHOŃ Aneta 6FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK 30-3900:01:4700:02:3900:05:2600:08:1200:27:1800:46:5301:07:0101:26:5001:47:29
38ROSADZIŃSKA Natalia 30LESZNOK 18-2900:01:4700:02:5000:05:4200:08:3600:28:4000:48:4601:08:3901:28:2201:48:18
39CIENNIK Kalina 8ŁÓDŹK 40-4900:01:4900:02:4100:05:2900:08:1800:28:0500:48:1401:08:3501:28:2701:48:51
40FRANKIEWICZ Mirosław 11FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICEPABIANICEM 40-49100:01:1700:02:5600:05:5200:08:5200:28:4600:48:2301:08:3701:29:0901:49:26
41SŁABOŃ-SIKORA Aneta 34DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECK 30-3900:01:4800:02:4700:05:4300:08:4300:29:3300:50:0401:10:3201:31:2701:52:55
42BARAN Marek 2KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM 40-4900:01:1600:02:4000:05:3000:08:2800:28:4900:49:4101:11:0801:31:5501:53:17
43CIENNIK Wiktor 7FOREVER YOUNGŁÓDŹM 50-5900:01:1700:02:5200:05:4800:08:4400:28:2100:48:5501:09:1701:31:1501:53:17
44KUCYPERA Dagmara 19DĄBROWA NORDIC TEAMBĘDZINK 40-4900:01:5000:02:5200:05:4900:08:4900:29:3100:50:3701:11:5601:33:0301:54:22
45ZAWADZKA Maria 47KS METRACO POLKOWICELUBINK 60+00:01:5300:02:5400:05:5800:09:0200:30:3500:52:0701:13:2801:34:3701:55:52
46ROZMUS Jolanta 31FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK 60+100:01:5100:03:0100:06:0100:09:0100:30:1400:51:3901:13:2501:34:3901:56:15
47STRZELECKI Sebastian 36SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4900:01:1500:02:5700:05:5500:09:1200:29:5500:51:2101:13:1201:35:0901:57:06
48STUPNOWICZ Joanna 38ŁÓDŹK 40-4900:01:5100:03:0500:06:1000:09:2200:31:2700:53:3301:15:2701:37:0701:59:05
49BAĆ Wiesław 1RACŁAWÓWKAM 40-4900:01:1700:03:0100:06:1300:09:3000:32:0000:54:2901:16:4401:38:4202:00:58
Znaleziono 49 wynik(ów)