KOLBUSZOWA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
PFNW
Data:
2016-06-11
Miejsce:
Kolbuszowa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
454
Wystartowało:
395
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
388
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DELĄG Jakub 331ENERGYLIFE TEAM/ FACE NORDIC WALKING TEAMPIOTRKÓW TRYBM18-291M 100:00:5000:14:3600:29:44.8000:30:35.40 5:5710.1
2ZARĘBSKI Michał 596VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 200:01:3400:14:4100:30:12.4000:31:46.40+00:00:276:029.9
3LUBIATOWSKI Ireneusz 434KS METRACO POLKOWICEGUBINM50-541M 300:02:5800:15:0400:30:33.1000:33:31.10+00:00:486:069.8
4CZŁAPSKI Krzysztof 264ENERGYLIFE/ NW CIECHANÓWCIECHANÓWM50-542M 400:02:5700:15:0700:30:50.7500:33:47.95+00:01:056:109.7
5NIECHWIEJCZYK Piotr 66UNIA MIASTŚWIĘTOCHOWICEM40-441M 500:01:5800:15:3000:31:00.4500:32:59.00+00:01:156:129.7
6GAJEWSKI Eugeniusz 354KS METRACO POLKOWICEGORZÓW WIELKOPOLSKIM55-591M 600:03:3300:15:2500:31:02.8500:34:36.05+00:01:186:129.7
7WINNICKI Robert 255BIESZCZADZKI KLUB NWUSTRZYKM40-442M 700:01:5900:15:2900:31:03.2000:33:02.55+00:01:186:129.7
8WOROCH Roman 572KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM55-592M 800:03:3400:15:2300:31:05.0000:34:39.15+00:01:206:139.7
9BIŁEK Artut 65UNIA MIASTLUBLINIECM30-392M 900:01:3400:15:2000:31:09.7000:32:44.45+00:01:246:149.6
10KOLASA Wojciech 392EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM40-443M 1000:01:5800:15:3100:31:13.3000:33:11.85+00:01:286:149.6
11KONIK Jacek 399BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAM40-444M 1100:01:5900:15:3300:31:25.6500:33:25.60+00:01:406:179.5
12WITCZUK Łukasz 700FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM30-393M 1200:01:3400:15:3700:31:31.5500:33:05.85+00:01:466:189.5
13GRZĄDZIEL Darek 364BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEM45-491M 1300:02:2300:15:4200:31:46.6500:34:10.25+00:02:016:219.4
14ROŻYNEK Miron 268KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM50-543M 1400:02:5800:15:4700:31:56.5000:34:54.55+00:02:116:239.4
15WETOSZKA Piotr 282FACE NORDIC WALKING TEAMBIAŁA PODLASKAM30-394M 1500:01:3400:15:4900:32:04.9500:33:39.05+00:02:206:259.4
16SCHRÖDER Karol 508SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-445M 1600:01:5900:15:3000:32:13.9500:34:13.10+00:02:296:269.3
17LESIŃSKI Grzegorz 431KS METRACO POLKOWICEOLSZANYM50-544M 1700:02:5800:15:4600:32:27.7000:35:26.15+00:02:426:299.2
18MICHALSKI Andrzej 279FACE NORDIC WALKING TEAMSANOKM55-593M 1800:03:3200:16:0100:32:31.4500:36:04.35+00:02:466:309.2
19GŁOWA Michał 358WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNM-Jun.1M 1900:00:3300:16:2200:32:33.4000:33:06.55+00:02:486:309.2
20KNITTER Tomasz 389BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.2M 2000:00:3200:16:2200:32:34.0500:33:06.65+00:02:496:309.2
21STĘPNIEWSKI Paweł 523VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-292M 2100:00:5000:16:0400:32:37.0000:33:27.75+00:02:526:319.2
22MARCINKOWSKI Jakub 446UNIA MIASTLUBLINIECM-Jun.3M 2200:00:3200:16:2300:32:39.4500:33:11.90+00:02:546:319.2
23CIEŚLUK Roman 61EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM55-594M 2300:03:3500:16:1700:32:43.1000:36:18.45+00:02:586:329.2
24HAŁAS Marcin 292FACE NORDIC WALKING TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-395M 2400:01:3400:16:1200:32:47.0500:34:21.15+00:03:026:339.2
25ZALISKA Oksana 598DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK60-641K 100:09:4600:16:2600:32:56.8500:42:43.55+00:03:126:359.1
26KRYŚ Artur 410KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHM45-492M 2500:02:2200:16:1300:33:03.0000:35:25.25+00:03:186:369.1
27SŁOMIAN Leszek 513UNIA MIASTKATOWICEM55-595M 2600:03:3400:16:2900:33:07.4500:36:41.45+00:03:226:379.1
28SKWIRUT Jerzy 512SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓWM-Niepełnosprawni1M 2700:03:3300:16:2300:33:19.5500:36:52.85+00:03:346:399
29WOLEK Waldemar 571NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM40-446M 2800:01:5800:16:1700:33:20.5000:35:18.70+00:03:356:409
30PASIERB Marek 473RZESZÓWM60-641M 2900:04:0100:16:2600:33:21.5000:37:22.50+00:03:366:409
31FELIS Paweł 345BOBROWIECM45-493M 3000:02:2300:16:2800:33:26.5500:35:49.75+00:03:416:419
32BARTYŃSKI Zdzisław 305WOLNY STRZELECKOLBUSZOWAM45-494M 3100:02:2300:16:3100:33:33.0500:35:56.05+00:03:486:428.9
33ORZECH Artur 467KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM45-495M 3200:02:2600:16:5000:33:35.3500:36:01.35+00:03:506:438.9
34MANDZIUK Marek 280KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAM45-496M 3300:02:2500:16:3500:33:42.4500:36:07.45+00:03:576:448.9
35RAKUĆ Jakub 492RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-293M 3400:00:5000:16:3100:33:43.0000:34:33.60+00:03:586:448.9
36PANAŚ Artur 471SZCZEPAŃCOWAM45-497M 3500:02:2400:16:5300:33:44.3500:36:08.50+00:03:596:448.9
37FLIS Marek 697GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM55-596M 3600:03:3400:16:3200:33:46.8500:37:21.45+00:04:026:458.9
38JENCZELEWSKI Grzegorz 378ENERGYLIFE TEAMCIECHANÓWM45-498M 3700:02:2200:16:2800:33:48.7500:36:11.30+00:04:036:458.9
39KOŁODZIEJCZAK Beata 294SOCHO TEAMSOCHACZEWK40-441K 200:07:2600:16:5100:33:50.2500:41:16.95+00:04:056:468.9
40WILK Tadeusz 599DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM60-642M 3800:04:0100:16:3700:33:53.9000:37:54.90+00:04:096:468.9
41PUZIO Marek 488KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM45-499M 3900:02:2600:17:2300:33:57.9500:36:24.20+00:04:136:478.8
42KUŚMIEREK Mateusz 419BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci1M 4000:00:0600:17:0800:34:00.9500:34:07.80+00:04:166:488.8
43ZMACZYŃSKI Bogusław 586KS METRACO POLKOWICELUBINM60-643M 4100:04:0000:17:0000:34:02.0000:38:02.75+00:04:176:488.8
44KUSTAL Marcin 418VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-396M 4200:01:3400:17:1200:34:02.3000:35:36.75+00:04:176:488.8
45WIERZBIŃSKI Piotr 275KLUB SPORTU PLRZESZÓWM40-447M 4300:01:5800:16:5700:34:04.1500:36:02.15+00:04:196:488.8
46GNUS Dawid 602KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAM-Dzieci2M 4400:00:0800:17:0800:34:08.7000:34:16.80+00:04:236:498.8
47BUKOWIEC Jacek 316JASŁOM45-4910M 4500:02:2400:16:5800:34:14.2500:36:38.95+00:04:296:508.8
48BREWKA Joachim 64UNIA MIASTLUBLINIECM50-545M 4600:02:5700:17:0100:34:15.8000:37:13.55+00:04:316:518.8
49GRYGOROWICZ Bogdan 363KS METRACO POLKOWICELUBINM65-691M 4700:04:1700:17:1800:34:17.6500:38:35.45+00:04:326:518.7
50ZARZYCKI Zdzisław 581NOWY DWÓR MAZOWIECKIM55-597M 4800:03:3500:17:0100:34:28.7500:38:03.90+00:04:436:538.7
51SOBKOWSKI Janusz 518SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-644M 4900:04:0000:16:5900:34:31.7000:38:31.95+00:04:466:548.7
52RATECKI Marcin 694NORDIC WALKING TEAM GDAŃSKGDAŃSKM40-448M 5000:01:5800:17:1000:34:31.7500:36:30.55+00:04:466:548.7
53WOŹNIAK Klaudia 573UNIA MIASTTOSZEKK-Jun.1K 300:05:4200:16:5500:34:33.8000:40:16.60+00:04:496:548.7
54MOTOCZYŃSKI Krzysztof 454GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-645M 5100:04:0100:17:0200:34:36.9000:38:38.20+00:04:526:558.7
55PARTYKA Teresa 592WESOŁY BORSUK TEAMBRZEGK55-591K 400:09:1300:17:2500:34:37.6500:43:51.35+00:04:526:558.7
56SZPILMAN Katarzyna 542FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK45-491K 500:08:0800:17:1600:34:39.9500:42:48.35+00:04:556:568.7
57DRAPAŁA Jan 334KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-449M 5200:02:2500:16:5700:34:41.8500:37:07.80+00:04:576:568.6
58WALORYSZAK Andrzej 221ORTOPEDIA OTWOCK XIVRADZYMINM60-646M 5300:04:0000:17:1800:34:42.9500:38:43.35+00:04:586:568.6
59GAPIŃSKI Leszek 591WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAM55-598M 5400:03:3400:16:5900:34:43.1000:38:17.70+00:04:586:568.6
60ADAMUS Marian 693SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-692M 5500:04:1600:17:2000:34:45.8000:39:02.45+00:05:016:578.6
61ŚLEWIŃSKA Edyta 344BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.2K 600:05:4200:17:1300:34:47.8500:40:30.00+00:05:036:578.6
62GAPIŃSKA Janina 589WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAK55-592K 700:09:1300:17:2600:34:50.9000:44:04.75+00:05:066:588.6
63DANA Andrzej 328KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-693M 5600:04:1700:17:2100:34:56.5500:39:13.95+00:05:116:598.6
64GIERLASIŃSKI Krzysztof 262KROSNOM55-599M 5700:03:3200:17:3000:35:01.8000:38:34.75+00:05:177:008.6
65KORDOWSKI Jakub 69UPOJENI WIATREMKRAKÓWM-Jun.4M 58100:00:3500:17:3300:35:02.7500:35:37.75+00:05:177:008.6
66BĄK Zbigniew 661KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM45-4911M 5900:02:2500:17:3400:35:05.0000:37:30.45+00:05:207:018.6
67URBANIAK Marian 555TRZEŚŃM55-5910M 6000:03:3300:17:2900:35:05.8000:38:39.40+00:05:217:018.5
68ROSADZIŃSKI Sławomir 500LESZNOM45-4912M 6100:02:2200:17:2000:35:05.9000:37:28.45+00:05:217:018.5
69LENAR Grzegorz 428ULKS'SOKOŁY'GAĆM-Jun.5M 6200:00:3200:17:0300:35:10.9000:35:43.45+00:05:267:028.5
70KWAŚNY Tomasz 423CHODZĘ Z SERCEMBORKIM50-546M 6300:02:5800:17:2600:35:12.7500:38:11.30+00:05:277:028.5
71LESIŃSKA Marzenna 430KS METRACO POLKOWICEOLSZANYK50-541K 800:08:4200:17:3800:35:13.3000:43:56.20+00:05:287:028.5
72ZAŃKO Katarzyna 274RADZYŃ PODLASKIK40-442K 900:07:2700:17:1900:35:14.4000:42:41.60+00:05:297:028.5
73SITKO Maciej 510KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Dzieci3M 6400:00:0600:17:2000:35:14.9500:35:21.60+00:05:307:038.5
74DUDEK Edward 337KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-694M 6500:04:1800:17:2100:35:16.1000:39:35.00+00:05:317:038.5
75TRONIARZ Stanisław 548RASZYNM60-647M 6600:04:0100:17:1900:35:18.6000:39:19.90+00:05:337:038.5
76RACHWALSKA Joanna 490KOPYTOWAK18-291K 1000:06:1400:17:3700:35:25.3500:41:40.25+00:05:407:058.5
77GĘBKA Tomasz 63KRASNOGRÓDM50-547M 6700:02:5800:17:3100:35:29.0000:38:27.45+00:05:447:058.5
78BROŻBAR Beata 314ULKS'SOKOŁY'GAĆK-Jun.3K 1100:05:4500:17:3500:35:30.1000:41:15.10+00:05:457:068.5
79SZCZEPAŃSKI Rafał 300OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM40-4410M 6800:02:0000:17:3700:35:32.0500:37:32.45+00:05:477:068.4
80SKIERŚ Albert 511ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY DWASULECHÓWM45-4913M 69100:02:2200:17:2400:35:33.9000:37:56.25+00:05:497:068.4
81GOŁĘBIEWSKI Andrzej 267KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZRYBINAM55-5911M 70100:03:3300:17:2500:35:34.0000:39:07.95+00:05:497:068.4
82JAROSZ Cezary 375ORLIK NIWISKAHUCINAM18-294M 7100:00:5100:17:5400:35:35.5500:36:26.85+00:05:507:078.4
83RAKUĆ Angelika 493RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK18-292K 1200:06:1400:17:4600:35:36.1000:41:50.55+00:05:517:078.4
84REJMAN Filip 497FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGM-Jun.6M 7200:00:3300:16:4900:35:41.2000:36:14.35+00:05:567:088.4
85SUROWIEC Sebastian 625KOLBUSZOWAM-Jun.7M 7300:00:3300:17:5500:35:41.6000:36:14.95+00:05:567:088.4
86JAWORSKI Zbigniew 376WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWM65-695M 7400:04:1800:17:3600:35:42.5500:40:01.15+00:05:577:088.4
87KONIK Zuzanna 395BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAK-Jun.4K 1300:05:4300:17:4400:35:43.4000:41:26.80+00:05:587:088.4
88RĘDZINIAK Marzena 499KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK30-391K 1400:06:4800:17:4000:35:44.2000:42:33.05+00:05:597:098.4
89WROŃSKI Włodzimierz 575PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-648M 7500:04:0000:17:4100:35:46.0500:39:46.15+00:06:017:098.4
90BALICKA Maria 303IŁOWO - OSADAK-Dzieci1K 1500:05:1200:17:3000:35:46.9500:40:59.05+00:06:027:098.4
91RECZULSKA Katarzyna 494VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-492K 1600:08:0900:17:4700:35:47.9500:43:57.80+00:06:037:098.4
92KOSTRUBIEC Tomasz 402MDK SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNM45-4914M 7600:02:2300:17:2000:35:48.2000:38:12.00+00:06:037:098.4
93SZNAJDER Zenon 540UNIA MIASTRYBNIKM60-649M 7700:04:0000:17:3100:35:48.6500:39:49.10+00:06:037:098.4
94WIADERSKI Wojciech 653ELBLĄGM65-696M 7800:04:1700:17:4700:35:50.4500:40:08.15+00:06:057:108.4
95MARCINKOWSKI Wojciech 68UNIA MIASTLUBLINIECM45-4915M 7900:02:2300:17:3600:35:52.2500:38:16.05+00:06:077:108.4
96SĄCZAWA Sławomir 507RZESZÓWM40-4411M 8000:02:0000:17:2700:35:53.2000:37:53.75+00:06:087:108.4
97FRĄSZCZAK Katarzyna 352FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK-Niepełnosprawni1K 1700:06:4800:17:4500:35:53.8500:42:41.95+00:06:097:108.4
98KANIECKA Zofia 385NW CIECHANÓWCIECHANÓWK60-642K 1800:09:4700:17:4600:35:54.5500:45:41.55+00:06:097:108.4
99BALICKI Mirosław 289IŁOWO - OSADAM45-4916M 8100:02:2300:17:2900:36:02.3500:38:25.55+00:06:177:128.3
100WAWRZYNIAK Anna 563FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-443K 1900:07:2600:17:4700:36:04.1000:43:30.80+00:06:197:128.3
101BIK Przemysław 313KS METRACO POLKOWICELUBINM-Dzieci4M 8200:00:0700:17:1800:36:04.8500:36:12.65+00:06:207:138.3
102KONIK Aleksandra 398BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAK40-444K 2000:07:2800:18:0300:36:05.9500:43:34.30+00:06:217:138.3
103GŁADKOWSKA Małgorzata 698SILESIA NORDIC TEAMLUBINK55-593K 2100:09:1600:17:4600:36:09.1000:45:25.25+00:06:247:138.3
104DZIEŃ Bartosz 342ULKS'SOKOŁY'GAĆM-Jun.8M 8300:00:3300:17:4900:36:09.2500:36:42.90+00:06:247:138.3
105MALCZYK Anna 163DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECK30-392K 2200:06:4800:18:0300:36:09.9000:42:58.10+00:06:257:148.3
106KOWALSKI Marek 67UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-548M 8400:02:5900:18:0700:36:11.8500:39:11.40+00:06:277:148.3
107FELIS Stanisław 346BOBROWIECM-Jun.9M 8500:00:3200:18:0200:36:12.2000:36:44.45+00:06:277:148.3
108STYGA Krystyna 529KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK50-542K 2300:08:1100:17:5500:36:14.0000:44:25.00+00:06:297:148.3
109SELWA Andrzej 595KOLBUSZOWAM40-4412M 8600:02:0000:18:0700:36:14.7500:38:15.40+00:06:297:158.3
110KNITTER Agata 388BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.5K 2400:05:4200:18:0400:36:14.8000:41:57.60+00:06:307:158.3
111MOŻYSZEK Piotr 456FORMA NA PIĄTKĘ NW PABIANICEPABIANICEM55-5912M 8700:03:3300:17:5600:36:18.1500:39:51.35+00:06:337:158.3
112KORDOWSKA Bogusława 70UPOJENI WIATREMKRAKÓWK40-445K 2500:07:2800:18:0500:36:19.9500:43:48.30+00:06:357:168.3
113TRONIARZ Grażyna 271RASZYNK60-643K 2600:09:4600:17:5500:36:20.4500:46:07.30+00:06:357:168.3
114OLEKSYK Małgorzata 464BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK50-543K 2700:08:4200:18:0500:36:21.3000:45:03.50+00:06:367:168.3
115PAWŁOWSKA-WOŹNIAK Małgorzata 477UNIA MIASTTOSZEKK30-393K 2800:06:4800:17:5300:36:24.5500:43:12.65+00:06:397:168.2
116WÓJTOWICZ Aleksandra 574SZKOLNY KLUB NORDIC WALKINGNOWA DĘBAK-Jun.6K 2900:05:4400:18:0400:36:32.0000:42:16.65+00:06:477:188.2
117STOLARSKA Joanna 525VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.7K 3000:05:4300:17:5700:36:33.2000:42:17.05+00:06:487:188.2
118SZYMURA Kazimierz 545RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM-Niepełnosprawni2M 8800:04:3900:18:0800:36:34.7500:41:14.25+00:06:497:198.2
119STRZĘPKA Krzysztof 528KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM45-4917M 8900:02:2500:18:1300:36:39.2500:39:04.35+00:06:547:198.2
120SOWA Jan 519UNIA MIASTGLIWICEM70+1M 9000:04:3800:18:0700:36:42.4000:41:21.05+00:06:577:208.2
121JÓŹWIAK Marianna 382WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-446K 3100:07:2700:17:5800:36:42.4500:44:09.95+00:06:577:208.2
122MARCINKOWSKA Agnieszka 445UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci2K 3200:05:1200:18:0600:36:43.8500:41:56.05+00:06:597:208.2
123GUZOWSKI Maciej 367KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM-Niepełnosprawni3M 9100:00:5100:18:2300:36:44.9500:37:36.15+00:07:007:218.2
124WASILEWSKI Sławomir 562PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 92100:04:3900:18:1800:36:52.7500:41:31.80+00:07:077:228.1
125JÓŹWIAK Łukasz 381WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni4M 9300:02:2500:18:2200:37:02.5000:39:28.15+00:07:177:248.1
126URBANEK Renata 263DZIKIE ŻYCIEODRZYKOŃK30-394K 3300:06:4900:18:2600:37:03.7000:43:53.45+00:07:187:248.1
127SŁOMIŃSKA Marta 514BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.8K 3400:05:4200:18:3300:37:10.7000:42:53.30+00:07:257:268.1
128GRZYB Izabela 365VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-395K 3500:06:4900:18:1900:37:12.1000:44:01.10+00:07:277:268.1
129WARCHALSKA Teresa 561UNIA MIASTKATOWICEK65-691K 3600:09:4900:18:5900:37:12.5000:47:02.35+00:07:277:268.1
130FELIS Beata 347BOBROWIECK45-493K 3700:08:1000:18:3600:37:13.6000:45:23.75+00:07:287:268.1
131GAŁAŚ Jonna 655Pasja NWWARSZAWAK18-293K 3800:06:1400:18:1400:37:13.6500:43:28.40+00:07:287:268.1
132KUSAJ Tomasz 417NORDIC ZAWADADĘBICAM50-549M 9400:03:0000:18:3200:37:15.1500:40:15.80+00:07:307:278.1
133JANUS Adrian 626KOLBUSZOWAM-Jun.10M 9500:00:3400:18:0200:37:17.2000:37:51.60+00:07:327:278
134SZEMBERSKI Paweł 535RZESZÓWM40-4413M 9600:01:5800:18:2400:37:18.5500:39:16.95+00:07:337:278
135KOZŁOWSKA Julia 406FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK-Dzieci3K 3900:05:1200:18:5000:37:18.5500:42:31.25+00:07:337:278
136BIELIŃSKA-RUS Jagoda 104PIEKARY ŚLĄSKIEK40-447K 4000:07:2700:17:4800:37:20.2000:44:47.65+00:07:357:288
137DANA Kazimiera 329KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-644K 4100:09:4700:18:4700:37:23.3000:47:10.95+00:07:387:288
138DZIUBA Alina 343KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-494K 4200:08:0900:18:2100:37:26.0500:45:35.25+00:07:417:298
139PIATCZYC Wacław 478GRODZISK WLKP.M-Niepełnosprawni5M 9700:03:3500:18:0900:37:30.3500:41:05.95+00:07:457:308
140KOZŁOWSKA Jagoda 405FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK-Dzieci4K 4300:05:1300:18:3500:37:33.4000:42:46.65+00:07:487:308
141KUPIBIDA Bogusława 414SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-594K 4400:09:1600:18:3500:37:37.4500:46:53.80+00:07:527:318
142ZAŁĘSKA-MAGDA Edyta 578SZKOLNY KLUB NORDIC WALKINGNOWA DĘBAK45-495K 4500:08:0800:18:2700:37:40.9500:45:49.10+00:07:567:328
143DĄBROWSKI Andrzej 330MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINM65-697M 98100:04:1900:18:4200:37:41.9000:42:01.55+00:07:577:328
144SZENDZIELORZ Ilona 536FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK55-595K 4600:09:1500:18:5300:37:42.6500:46:57.95+00:07:577:328
145PYTLAK Adam 668KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM50-5410M 9900:02:5900:18:4600:37:47.2000:40:46.45+00:08:027:337.9
146FILUSZ Alfred 349N/ZZDZIESZOWICEM45-4918M 10000:02:2200:18:4700:37:50.4000:40:13.35+00:08:057:347.9
147MANDZIUK Marta 281KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAK40-448K 4700:07:3100:19:0100:37:54.7500:45:26.05+00:08:097:357.9
148SUDOŁ Karol 610KOLBUSZOWAM-Dzieci5M 10100:00:0800:18:5000:38:00.7500:38:08.95+00:08:157:367.9
149KURYŁO Kamil 416SKS MEDYK RZESZÓW NWRZESZÓWM18-295M 10200:00:5100:18:5300:38:02.0500:38:53.40+00:08:177:367.9
150DZIUBA Alicja 632KOLBUSZOWAK-Jun.9K 4800:05:4700:19:0900:38:02.4500:43:50.25+00:08:177:367.9
151SZCZĘCH Monika 532SZKOLNY KLUB NORDIC WALKINGNOWA DĘBAK-Jun.10K 4900:05:4300:18:2900:38:02.8000:43:46.70+00:08:187:367.9
152SMAROŃ Aleksandra 515SZKOLNY KLUB NORDIC WALKINGNOWA DĘBAK-Jun.11K 5000:05:4300:18:4700:38:04.4500:43:47.85+00:08:197:367.9
153WESOŁOWSKI Karol 673KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM18-296M 103100:00:5100:19:1200:38:06.6000:38:58.15+00:08:217:377.9
154KOLASA Maciej 391EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM-Dzieci6M 10400:00:0700:19:3100:38:09.0500:38:16.60+00:08:247:377.9
155CHMURA Jarosław 321TKKF ,, SOKÓŁ '' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM30-397M 10500:01:3400:18:3800:38:11.1500:39:45.60+00:08:267:387.9
156MARKOWICZ Gabriela 449NOWA DĘBAK-Jun.12K 5100:05:4400:18:2900:38:11.6500:43:55.65+00:08:267:387.9
157REIZER Piotr 496ŁAŃCUTM45-4919M 10600:02:2400:18:5800:38:12.8000:40:36.90+00:08:287:387.9
158FIGURSKA Dominika 348FACE NORDIC WALKING TEAMŁÓDŹK18-294K 5200:06:1500:18:5200:38:13.0000:44:28.80+00:08:287:387.8
159JONDERKO Julia 379WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWRYBNIKK40-449K 5300:07:3100:18:5800:38:16.0500:45:47.15+00:08:317:397.8
160DZIEMIŃSKI Jan 341BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci7M 10700:00:0700:18:5400:38:19.9000:38:27.05+00:08:357:407.8
161ŻARKOWSKA Klaudia 60KOLBUSZOWAK-Jun.13K 5400:05:4600:19:1700:38:20.3500:44:06.95+00:08:357:407.8
162SZELIGA Anna 533RZESZÓWK30-396K 55100:06:5000:19:0600:38:26.5000:45:17.05+00:08:417:417.8
163STOCHLA Beata 524SZKOLNY KLUB NORDIC WALKINGNOWA DĘBAK-Jun.14K 5600:05:4300:18:5100:38:29.3000:44:12.70+00:08:447:417.8
164PIWODA Ewa 482ULKS'SOKOŁY'GAĆK-Jun.15K 5700:05:4400:19:1000:38:29.3500:44:14.05+00:08:447:427.8
165KOSTRUBIEC Agnieszka 401MDK SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNK30-397K 5800:06:4800:18:4800:38:30.5500:45:18.90+00:08:457:427.8
166BAJEK Mateusz 635KOLBUSZOWAM-Jun.11M 10800:00:3100:18:2500:38:32.4500:39:04.40+00:08:477:427.8
167KORZENIOWSKA Aldona 400CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-496K 5900:08:0900:19:1700:38:36.5500:46:45.95+00:08:517:437.8
168GRUDNOWSKA Dominika 361BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci5K 6000:05:1200:19:0100:38:40.0500:43:52.05+00:08:557:447.8
169MAŁODOBRY Wioletta 440KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4410K 6100:07:3100:19:1100:38:45.4500:46:16.50+00:09:007:457.7
170CEPIELIK Barbara 318KKNWKOLBUSZOWAK-Jun.16K 6200:05:4800:19:2600:38:46.0000:44:34.40+00:09:017:457.7
171DRAUS Czesława 335KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK55-596K 6300:09:1500:19:1100:38:48.1500:48:03.45+00:09:037:457.7
172LUBERA Teresa 433KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGCMOLASK-Niepełnosprawni2K 6400:08:4300:19:0700:38:49.0500:47:32.30+00:09:047:457.7
173ZAŁĘSKI Wojciech 580NOWA DĘBAM50-5411M 10900:02:5900:19:2700:38:51.4000:41:51.35+00:09:067:467.7
174PAWŁOWICZ Alina Ewa 475JAWOROWAK55-597K 6500:09:1400:19:2000:38:52.8500:48:07.15+00:09:087:467.7
175SITARZ Aneta 639KOLBUSZOWAK-Jun.17K 6600:05:4700:19:2300:38:55.2500:44:42.80+00:09:107:477.7
176PIĄTKOWSKI Józef 479KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+3M 11000:04:3900:18:5900:38:55.6000:43:35.55+00:09:107:477.7
177FRYC Jan 353KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM55-5913M 11100:03:3400:19:1200:39:00.8500:42:35.55+00:09:167:487.7
178PIETRZYK Piotr 57AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-297M 11200:00:5100:18:5700:39:01.2500:39:53.20+00:09:167:487.7
179SZYMCZYK Magdalena 544FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK30-398K 6700:06:4900:19:1900:39:02.1500:45:52.05+00:09:177:487.7
180KĘDZIERSKA Edyta 622GDAŃSKK40-4411K 6800:07:3000:19:4900:39:02.8500:46:32.90+00:09:187:487.7
181SOBCZYK Rafał 516KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM40-4414M 11300:01:5800:19:0200:39:05.0500:41:03.80+00:09:207:497.7
182GDOWIK Weronika 629KOLBUSZOWAK-Jun.18K 6900:05:4900:19:5900:39:05.4500:44:55.35+00:09:207:497.7
183PIPIRO Grażyna 481UNIA MIASTJASTRZĘBIEK55-598K 7000:09:1500:19:3000:39:06.3000:48:21.65+00:09:217:497.7
184TRĘTOWICZ Aleksandra 547KKNW/FACE NORDIC WALKING TEAMKOLBUSZOWAK-Jun.19K 7100:05:4400:19:3900:39:12.1000:44:56.55+00:09:277:507.7
185LEŚNIOWSKI Wiktor 620KOLBUSZOWAM-Dzieci8M 11400:00:0800:19:2200:39:12.9000:39:21.30+00:09:287:507.6
186WACŁAW Andrzej 556SKS MEDYK RZESZÓW NWRZESZÓWM55-5914M 11500:03:3400:19:3400:39:13.4000:42:47.70+00:09:287:507.6
187NOWAK Bartłomiej 460SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4415M 11600:01:5900:19:4100:39:13.8000:41:13.35+00:09:297:507.6
188OSAK Beata 469CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4412K 7200:07:2800:19:4500:39:15.6000:46:44.45+00:09:307:517.6
189STARZEC Maksymilian 520KKNWKOLBUSZOWAM65-698M 11700:04:1900:19:3800:39:23.5000:43:42.85+00:09:387:527.6
190NIEMCZYK Monika 633KOLBUSZOWAK-Jun.20K 7300:05:4900:19:5900:39:26.7500:45:16.15+00:09:417:537.6
191FLEJSZAR Zbigniew 351ŁAŃCUTM45-4920M 11800:02:2400:19:0600:39:29.7500:41:54.35+00:09:447:547.6
192WALESZKO Andrzej 557WARSZAWAM45-4921M 11900:02:2800:19:3700:39:32.7500:42:00.95+00:09:477:547.6
193SUDOŁ Andrzej 664KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM50-5412M 12000:02:5900:19:4700:39:35.4500:42:35.20+00:09:507:557.6
194KABACIŃSKI Maciej 384FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM45-4922M 12100:02:2600:19:4300:39:35.8000:42:02.05+00:09:517:557.6
195BARTYZEL Marcin 306SKS MEDYK RZESZÓW NWRZESZÓWM45-4923M 12200:02:2400:19:3200:39:38.0500:42:02.35+00:09:537:557.6
196MICHALAK Elżbieta 451CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-544K 7400:08:4300:19:4700:39:41.8000:48:25.20+00:09:577:567.6
197STARZYŃSKA Ewa 521KS METRACO POLKOWICELUBINK60-645K 7500:09:4800:19:5500:39:43.5500:49:32.20+00:09:587:567.6
198LACHOWSKA Ewa 259BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSZCZYKI DOLNEK55-599K 7600:09:1600:19:4100:39:43.7000:49:00.05+00:09:587:567.6
199ROMANIUK Grzegorz 502KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni6M 12300:02:5900:20:4300:39:45.8500:42:44.85+00:10:017:577.5
200KUŁAK Klaudia 644KOLBUSZOWAK-Jun.21K 7700:05:4700:19:2900:39:46.3000:45:33.45+00:10:017:577.5
201CHMURA Magdalena 320TKKF ,, SOKÓŁ '' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK30-399K 7800:06:4800:19:3900:39:54.3000:46:43.10+00:10:097:597.5
202ŁAGODA Paweł 611RZESZÓWM-Dzieci9M 12400:00:0800:18:4300:39:54.9000:40:03.35+00:10:107:597.5
203KWAŚNA Małgorzata 422CHODZĘ Z SERCEMBORKIK45-497K 7900:08:0800:19:4600:39:55.8500:48:04.50+00:10:117:597.5
204HANUS Joanna 368KROSNOK-Niepełnosprawni3K 8000:06:5100:20:1400:39:58.9500:46:50.10+00:10:147:597.5
205SUDOŁ Irena 530WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWK50-545K 8100:08:4400:19:4800:39:59.3500:48:44.00+00:10:148:007.5
206SZEMBERSKA Małgorzata 534KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK40-4413K 8200:07:2700:19:5800:40:03.2000:47:31.15+00:10:188:007.5
207GWAREK Anita 696PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-498K 8300:08:1400:20:0900:40:04.6000:48:18.75+00:10:198:007.5
208OBRĘBSKA Wioletta 463CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4414K 8400:07:3000:19:5900:40:04.8000:47:35.05+00:10:208:017.5
209GŁOWIŚ Szymon 649KOLBUSZOWAM-Jun.12M 12500:00:3300:20:3100:40:05.2000:40:38.50+00:10:208:017.5
210JABŁOŃSKI Dominik 613KOLBUSZOWAM-Dzieci10M 12600:00:0900:19:2700:40:05.3000:40:14.30+00:10:208:017.5
211SALACH Konrad 619KOLBUSZOWAM-Dzieci11M 12700:00:0900:20:1200:40:06.3500:40:15.35+00:10:218:017.5
212JANKOWSKI Andrzej 374MK TEAM SPORT W WIELKIM MIEŚCIEKATOWICEM60-6410M 12800:04:1700:20:0600:40:08.0500:44:25.45+00:10:238:017.5
213KUBICKA Danuta 413KS METRACO POLKOWICELUBINK65-692K 8500:10:2300:19:5200:40:09.0500:50:32.95+00:10:248:017.5
214GUZIOR Agnieszka 366KLUBSPORTU.PLSĘDZISZÓW MŁP.K40-4415K 8600:07:2800:19:5900:40:10.1500:47:38.40+00:10:258:027.5
215POKRYWKA Joanna 486SKS MEDYK RZESZÓW NWRZESZÓWK18-295K 8700:06:1700:20:1800:40:16.9000:46:34.25+00:10:328:037.4
216JAKUBCZYK Irmina 370BUKOWIECK-Dzieci6K 8800:05:1500:19:2900:40:17.5500:45:32.60+00:10:328:037.4
217ALEKSANDRA Płotczyk 301SKS MEDYK RZESZÓW NWRZESZÓWK18-296K 8900:06:1600:20:1800:40:17.7500:46:34.20+00:10:328:037.4
218CHRAPEK Daria 322GIMNAZJUM W RUDZICYRUDZICAK-Jun.22K 9000:05:4500:19:4700:40:19.5500:46:04.90+00:10:348:037.4
219WĘGLARZ Elżbieta 565KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-646K 9100:09:4900:20:0500:40:19.8500:50:09.70+00:10:358:047.4
220CAG-SOBCZYK Edyta 317KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK40-4416K 9200:07:2700:20:0300:40:22.2500:47:50.20+00:10:378:047.4
221ZIOŁO-KSIAZKIEWICZ Maryla 585RZESZÓWK60-647K 9300:09:4800:20:2200:40:25.1500:50:14.10+00:10:408:057.4
222POSŁUSZNY Kamil 642KOLBUSZOWAM-Jun.13M 12900:00:3100:20:2200:40:28.9000:41:00.85+00:10:448:057.4
223KUDEJ Zbigniew 594KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM50-5413M 13000:02:5900:19:4500:40:33.4000:43:32.65+00:10:488:067.4
224SAŁAK Maria 504FACE NORDIC WALKING TEAM / NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK60-648K 9400:09:4700:20:1200:40:34.3000:50:21.45+00:10:498:067.4
225KRUDYSZ-STARZEC Jadwiga 409KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-649K 9500:09:4900:20:0500:40:36.8000:50:26.55+00:10:528:077.4
226CZACHOR Patrycja 324ZARĘBKIK-Jun.23K 9600:05:4500:19:2700:40:37.3000:46:23.25+00:10:528:077.4
227NOWALIŃSKI Piotrek 462FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni7M 13100:02:2500:19:5100:40:43.9500:43:09.15+00:10:598:087.4
228WIESZOŁEK Ewelina 568N/ZIZBICKOK30-3910K 9700:06:4800:20:5100:40:55.1000:47:43.90+00:11:108:117.3
229BUMBAŁA Grażyna 62UNIA MIASTLUBLINIECK30-3911K 9800:06:5200:20:2000:40:55.7000:47:48.50+00:11:108:117.3
230MARCZYK Jerzy Paweł 447FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM55-5915M 13200:03:3600:20:1200:40:56.4500:44:32.70+00:11:118:117.3
231BANASZAK Agata 304GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK18-297K 9900:06:1500:20:2800:40:56.9000:47:12.25+00:11:128:117.3
232STRACH Jan 527WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWGÓRKI WIELKIEM-Niepełnosprawni8M 13300:04:0100:20:4000:40:59.2500:45:01.00+00:11:148:127.3
233MATWIEJCZUK Ewa 450MDK SZCZEBRZESZYNZAMOSCK50-546K 10000:08:4200:20:3000:41:03.6500:49:46.50+00:11:188:127.3
234BĄCAL Wiktoria 310ULKS'SOKOŁY'GAĆK-Jun.24K 10100:05:4700:19:4300:41:09.6500:46:56.85+00:11:248:137.3
235SZAŁAJ Anna 531KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni4K 10200:09:4700:20:2900:41:11.5500:50:59.05+00:11:268:147.3
236SZEWCZYK Genowefa 538NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK60-6410K 10300:09:4700:20:2400:41:14.2000:51:02.00+00:11:298:157.3
237ŚRODA Małgorzata 676KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK50-547K 10400:08:4400:20:3200:41:16.8000:50:01.45+00:11:328:157.3
238TRAWKA Wiesława 261AKTYWNY DYNÓWDYNÓWK45-499K 10500:08:1100:20:4900:41:23.9500:49:35.20+00:11:398:167.2
239MOTYKA Monika 455SKS MEDYK RZESZÓW NWRZESZÓWK18-298K 10600:06:1600:20:3800:41:27.1000:47:43.50+00:11:428:177.2
240ZAKRZEWSKA Henryka 577NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOK70+1K 10700:11:0800:20:3400:41:30.4500:52:39.25+00:11:458:187.2
241REIZER Agnieszka 495ŁAŃCUTK45-4910K 10800:08:0900:21:1700:41:32.4500:49:42.10+00:11:478:187.2
242WALESZKO Anna 558WARSZAWAK45-4911K 109Tak00:08:1200:20:5700:41:32.9000:49:45.25+00:11:488:187.2
243WIDELAK Halina 662KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-4912K 11000:08:1300:21:0300:41:36.0000:49:49.35+00:11:518:197.2
244ŁAKOMY Sylwia 435BUKOWIECK-Dzieci7K 11100:05:1300:20:1500:41:36.8000:46:50.25+00:11:528:197.2
245GRUDNOWSKA Wiktoria 360BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci8K 11200:05:1200:20:1700:41:40.2500:46:52.85+00:11:558:207.2
246GRUDNOWSKI Norbert 362BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci12M 13400:00:0700:19:3400:41:42.7000:41:49.85+00:11:578:207.2
247TONIA Karolina 272ULKS'SOKOŁY'GAĆK-Dzieci9K 11300:05:1500:20:5300:41:43.0000:46:58.35+00:11:588:207.2
248BIAŁEK Ola 614KOLBUSZOWAK-Dzieci10K 11400:05:1400:21:3600:41:43.3500:46:57.50+00:11:588:207.2
249ZAWADZKI Paweł 582RZESZÓWM40-4416M 13500:02:0000:20:5100:41:43.5500:43:44.10+00:11:588:207.2
250ZIEMNIAK Angelika 273ULKS'SOKOŁY'GAĆK-Dzieci11K 11500:05:1400:20:5400:41:43.5500:46:58.20+00:11:588:207.2
251FLEJSZAR Anna 350ŁAŃCUTK45-4913K 11600:08:0800:21:2200:41:49.0000:49:57.90+00:12:048:217.2
252KONIK Wiktoria 397BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAK-Dzieci12K 11700:05:1700:20:4000:41:52.4000:47:09.40+00:12:078:227.2
253KARCZEWSKI Krzysztof 387RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM30-398M 13600:01:3500:20:3700:41:54.2000:43:29.30+00:12:098:227.2
254LEWANDOWSKI Jakub 607KOLBUSZOWAM-Dzieci13M 13700:00:0900:20:1800:41:54.7500:42:04.05+00:12:098:237.2
255PIPIRO Grzegorz 480UNIA MIASTJASTRZĘBIEM-Niepełnosprawni9M 13800:03:3300:20:3500:41:55.8000:45:29.50+00:12:118:237.2
256MAKSOŃ Jolanta 439KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK30-3912K 11800:06:5000:20:3500:41:58.1000:48:48.25+00:12:138:237.1
257MACIĄG Emilia 616KOLBUSZOWAK-Dzieci13K 11900:05:1400:20:5700:41:59.8000:47:14.65+00:12:158:247.1
258TRZCINIECKA Janina 549NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK55-5910K 12000:09:1400:20:5200:42:01.9500:51:16.70+00:12:178:247.1
259LIS Danuta 432CEWKÓWK45-4914K 12100:08:1300:21:0700:42:03.2500:50:17.05+00:12:188:247.1
260CZAKIERT Olga 325VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-299K 12200:06:1600:21:1300:42:06.4500:48:22.90+00:12:218:257.1
261MAZURKIEWICZ Tomasz 630KOLBUSZOWAM-Jun.14M 13900:00:3400:20:3100:42:07.0000:42:41.05+00:12:228:257.1
262WINCZEWSKA Anna 570RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-548K 12300:08:4300:21:0700:42:10.9500:50:54.75+00:12:268:267.1
263DYLEWSKI Andrzej 593DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM60-6411M 14000:04:0000:20:5200:42:20.2000:46:20.90+00:12:358:287.1
264RZESZUTKO Magdalena 297RZESZÓWK18-2910K 12400:06:1500:20:5900:42:20.6500:48:36.20+00:12:358:287.1
265MARCINIUK Katarzyna 443CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4417K 12500:07:3100:21:1900:42:27.4000:49:59.35+00:12:428:297.1
266SAWIC Beata 506MDK SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNK45-4915K 12600:08:0900:21:0600:42:29.6000:50:38.85+00:12:448:297.1
267KUŚMIEREK Beata 420BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4418K 12700:07:2700:21:1000:42:30.7000:49:58.15+00:12:458:307.1
268BRUSKA Mariola 315BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK45-4916K 12800:08:1100:21:1400:42:32.1500:50:43.20+00:12:478:307.1
269MIELEWCZYK Aleksandra 452RUMIAK55-5911K 129100:09:1400:21:0700:42:43.6000:51:58.25+00:12:588:327
270SKIBA Karolina 617KOLBUSZOWAK-Dzieci14K 13000:05:1300:21:4500:42:45.0500:47:58.40+00:13:008:337
271ZIĘBA Julia 584UNIA MIASTKATOWICEK70+2K 13100:11:0800:21:1100:42:49.4500:53:57.55+00:13:048:337
272LASOCIŃSKA Ewa 424KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK70+3K 13200:11:0800:21:1800:42:58.5000:54:06.50+00:13:138:357
273MYTYCH Elżbieta 458KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4419K 13300:07:3100:21:2400:43:03.2500:50:34.25+00:13:188:367
274PACYNA Helena 470KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-693K 13400:10:2400:21:4100:43:03.6500:53:27.95+00:13:188:367
275APANASOWICZ Danuta 302NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-694K 13500:10:2500:21:4200:43:03.7500:53:29.35+00:13:188:367
276ROMANIUK Krysia 623KOLBUSZOWAK50-549K 13600:08:4200:21:3000:43:08.0500:51:50.60+00:13:238:377
277WIĘCŁAW Oliwia 569BUKOWIECK-Dzieci15K 13700:05:1300:20:4600:43:09.5500:48:22.70+00:13:248:377
278PAWŁOWSKA Gabriela 476BUKOWIECK-Dzieci16K 13800:05:1400:20:4100:43:10.2000:48:24.35+00:13:258:386.9
279TYLUTKI Andrzej 551FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGM45-4924M 14100:02:2600:21:5000:43:10.8000:45:37.45+00:13:268:386.9
280DRAŁUS Magdalena 333BUKOWIECK-Dzieci17K 13900:05:1400:20:5300:43:11.1000:48:25.25+00:13:268:386.9
281SYSIK Tomasz 692LEGIA RUN KLUBSIEDLCEM30-399M 14200:01:3500:21:3200:43:14.8500:44:50.65+00:13:308:396.9
282SZNAJDER Teresa 539UNIA MIASTRYBNIKK60-6411K 14000:09:4700:20:5800:43:19.5000:53:07.45+00:13:348:406.9
283WĄSOWICZ Andrzej 564NOWA DĘBAM70+4M 14300:04:3900:21:2500:43:21.2500:48:00.50+00:13:368:406.9
284KUŹNIARSKI Jacek 421FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM45-4925M 14400:02:2400:21:2600:43:27.8500:45:51.85+00:13:438:416.9
285PODUBNY Krystyna 484KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-6412K 14100:09:5000:21:5300:43:30.1000:53:20.15+00:13:458:426.9
286WIĄCEK Bożena 567KKNWKOLBUSZOWAK50-5410K 14200:08:4300:21:5400:43:33.5000:52:17.25+00:13:488:426.9
287OGONOWSKA Edyta 266KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-5411K 14300:08:4400:21:4400:43:36.1500:52:20.25+00:13:518:436.9
288WALORYSZAK Barbara 560RADZYMINK60-6413K 14400:09:5000:22:1100:43:36.1500:53:26.95+00:13:518:436.9
289PAWLINA Halina 474KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-4917K 14500:08:1000:21:5600:43:37.7500:51:48.25+00:13:528:436.9
290ŚLUSARCZYK Karolina 657WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Dzieci18K 14600:05:1500:21:3800:43:49.1500:49:04.30+00:14:048:456.8
291LECHOWSKA Julia 425BUKOWIECK-Dzieci19K 14700:05:1400:20:5500:43:50.7500:49:05.25+00:14:058:466.8
292KOWALCZYK Joanna 142SANTANDER CONSUMER BANKSTALOWA WOLAK40-4420K 14800:07:2900:22:1800:43:54.7500:51:24.35+00:14:098:476.8
293STEFAŃSKA Małgorzata 299KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK40-4421K 14900:07:2900:22:2500:43:56.2500:51:25.50+00:14:118:476.8
294DYPA Barbara 340NK KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK55-5912K 15000:09:1700:23:0300:43:58.6000:53:16.15+00:14:138:476.8
295DZIEDZIEWICZ Natalia 699RODNOK30-3913K 15100:06:4900:21:4100:44:01.6500:50:51.40+00:14:168:486.8
296MICEK Joanna 645KOLBUSZOWAK-Jun.25K 15200:05:4500:21:0400:44:03.2000:49:48.75+00:14:188:486.8
297ŁOMNICKA-GUT Ewa 436NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-695K 15300:10:2500:22:0700:44:03.2500:54:28.30+00:14:188:486.8
298KOŁODZIEJ Zofia 394KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-6414K 15400:09:1800:22:2400:44:08.1000:53:26.55+00:14:238:496.8
299KOCZUR Dorota 390KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-6415K 15500:09:4800:22:0300:44:18.9000:54:07.85+00:14:348:516.8
300HOŁDYS Wiktor 270KROKODYLETRZEBOWNISKOM40-4417M 14500:02:0100:21:4600:44:25.4000:46:26.75+00:14:408:536.8
301KOLBUSZ Janina 393KS METRACO POLKOWICELUBINK65-696K 15600:10:2400:21:5600:44:28.2000:54:52.50+00:14:438:536.7
302ZASADZIŃSKA-MAKUCH Ewa 656KRASICZYNK45-4918K 15700:08:1200:22:2400:44:28.3500:52:40.75+00:14:438:536.7
303RAGAN Danuta 663KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK50-5412K 15800:08:4500:21:4700:44:29.8000:53:14.85+00:14:458:536.7
304CZARNIK Katarzyna 116SANTANDER CONSUMER BANKDĘBICAK30-3914K 15900:06:5100:23:1600:44:31.6000:51:22.85+00:14:468:546.7
305PACOCHA Kinga 681KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Jun.26K 16000:05:4600:22:1300:44:32.0000:50:18.60+00:14:478:546.7
306CETNARSKA Victoria 680KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Jun.27K 16100:05:4500:22:1400:44:33.0500:50:18.90+00:14:488:546.7
307WIADERSKA Grażyna 652ELBLĄGK65-697K 16200:10:2500:22:0700:44:33.5000:54:59.15+00:14:488:546.7
308SIMKO Ludmiła 509KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-6416K 16300:09:4900:22:2300:44:36.0000:54:25.85+00:14:518:556.7
309CEPIELIK Marta 691KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK50-5413K 16400:08:4300:22:2300:44:36.6000:53:20.45+00:14:518:556.7
310WĘGLARZ Adam 606KOLBUSZOWAM-Dzieci14M 14600:00:0900:22:1100:44:38.6500:44:48.45+00:14:538:556.7
311OFIARA Paulina 671KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK30-3915K 16500:07:2900:22:2800:44:41.5000:52:10.65+00:14:568:566.7
312MIERZEJEWSKA Monika 669KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4422K 16600:07:3000:22:2700:44:43.1000:52:13.25+00:14:588:566.7
313KRZYŚCIN Mirosława 411SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4423K 16700:07:2900:22:1400:44:44.4500:52:14.00+00:14:598:576.7
314MOCZARSKI Adam 453SOPOTM70+5M 14700:04:4000:21:5200:44:47.3500:49:28.15+00:15:028:576.7
315KONIK Mikołaj 396BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAM-Dzieci15M 14800:00:0600:22:1100:44:48.2000:44:54.95+00:15:038:576.7
316SZCZUREK Agnieszka 670KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4424K 16800:07:3000:22:2700:44:48.8500:52:19.35+00:15:048:576.7
317CHYŁEK Justyna 276SANTANDER CONSUMER BANKKOLBUSZOWAK30-3916K 16900:06:5200:22:5300:44:53.4000:51:45.55+00:15:088:586.7
318BOGUS Maria 59MEERBUSCHK55-5913K 17000:09:1600:22:3700:44:56.2000:54:12.70+00:15:118:596.7
319URBAN Irena 552KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-6417K 171100:09:5000:22:2700:44:57.3000:54:47.85+00:15:128:596.7
320SZULC-DRABCZYK Urszula 543KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAK-Niepełnosprawni5K 17200:09:4800:22:2800:45:01.3500:54:50.00+00:15:169:006.7
321BARTYŃSKA Lidia 665KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK50-5414K 17300:08:4400:22:3700:45:11.2500:53:56.05+00:15:269:026.6
322SURMIAK Ryszard 56RZESZOWSKI KLUB MORSOW 'SOPELEK'RZESZÓWM70+6M 14900:04:3900:22:3100:45:12.7000:49:51.75+00:15:279:026.6
323KREMPA Magdalena 408KREMPACHYMIELECK18-2911K 17400:06:1500:22:3800:45:22.3000:51:38.15+00:15:379:046.6
324JÓZEFA Turzyńska 380BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK65-698K 17500:10:2600:22:3800:45:24.1000:55:50.55+00:15:399:046.6
325MACHAJEK Krzysztof 437KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM-Niepełnosprawni10M 15000:04:0200:23:0400:45:29.2000:49:31.70+00:15:449:056.6
326MARCINIUK Weronika 444CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK18-2912K 17600:06:1500:22:5000:45:37.2500:51:52.45+00:15:529:076.6
327KRZYŚCIN Rafał 412SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM45-4926M 15100:02:2700:23:1700:45:39.2000:48:06.25+00:15:549:076.6
328OPALIŃSKA Maria 466KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Niepełnosprawni6K 17700:06:4900:22:3900:45:40.8000:52:30.20+00:15:569:086.6
329PROKOP Agnieszka 183SANTANDER CONSUMER BANKDĘBICAK30-3917K 17800:06:5000:23:3500:45:50.2000:52:40.90+00:16:059:106.5
330BOGUS Piotr 58MEERBUSCHM50-5414M 152100:03:0000:22:5500:45:51.8000:48:52.40+00:16:079:106.5
331PALUCH Jadwiga 296SZCZEBRZESZYNK65-699K 17900:10:2400:22:4700:45:54.3000:56:18.65+00:16:099:106.5
332SZCZUBIAŁ Krystyna 695DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK70+4K 18000:11:0800:22:4500:45:56.2000:57:05.10+00:16:119:116.5
333SITARZ Natalia 650KOLBUSZOWAK-Jun.28K 18100:05:5000:23:4300:46:00.7000:51:51.50+00:16:159:126.5
334STĘPIEŃ Anna 233SANTANDER CONSUMER BANKGRĘBÓWK40-4425K 18200:07:3100:22:5900:46:00.8000:53:32.75+00:16:169:126.5
335PACYNA Jolanta 638KOLBUSZOWAK-Jun.29K 18300:05:4900:23:5100:46:00.8500:51:50.25+00:16:169:126.5
336WĄSIK Kamila 637KOLBUSZOWAK-Jun.30K 18400:05:4900:23:5100:46:03.0500:51:53.00+00:16:189:126.5
337WOŁOWIEC Gabriela 636KOLBUSZOWAK-Jun.31K 18500:05:4800:23:4500:46:03.4000:51:51.80+00:16:189:126.5
338CUDO Kasia 640KOLBUSZOWAK-Jun.32K 18600:05:4800:23:4400:46:04.9500:51:53.10+00:16:209:136.5
339BIELECKA Emma 312MDK SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNK50-5415K 18700:08:4200:23:2300:46:09.2000:54:51.85+00:16:249:136.5
340ROZENBAJGIER Helena 501KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70+5K 188100:11:0700:22:5600:46:10.4500:57:18.35+00:16:259:146.5
341PACYK Małgorzata 295SZCZEBRZESZYNK70+6K 18900:11:0800:22:4700:46:16.0500:57:24.05+00:16:319:156.5
342WIĄCEK Krystyna 566KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-6910K 19000:10:2500:22:2500:46:25.9500:56:51.85+00:16:419:176.5
343NIEZGODA Emilia 687KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Dzieci20K 19100:05:1300:22:0700:46:34.3000:51:47.80+00:16:499:186.4
344CYBRUCH Kamilla 323BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-5914K 19200:09:1400:23:2900:46:47.7000:56:02.15+00:17:029:216.4
345GAWROŃSKA Małgorzata 355GAWRONYMIELECK-Niepełnosprawni7K 19300:09:1500:23:3500:46:49.5500:56:04.95+00:17:049:216.4
346KOŚMIDER Violetta 631KOLBUSZOWAK-Jun.33K 19400:05:4900:23:3300:47:11.1000:53:01.00+00:17:269:266.4
347PROKOPIEC Bronisława 487KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70+7K 19500:11:0800:23:2300:47:17.6000:58:26.30+00:17:329:276.3
348ZAŁĘSKI Karol 579NOWA DĘBAM70+7M 15300:04:4000:23:5700:47:25.5000:52:05.65+00:17:409:296.3
349PACYNA Monika 293KOLBUSZOWAK-Dzieci21K 19600:05:1200:22:1800:47:26.0500:52:38.70+00:17:419:296.3
350LECYK Jadwiga 426CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-6418K 19700:09:5000:23:3800:47:30.3500:57:20.70+00:17:459:306.3
351SOBKOWSKA Teresa 517SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEK60-6419K 198100:09:4800:24:1000:47:31.5000:57:19.85+00:17:469:306.3
352MACIĄG Andrzej 438RZESZÓWM65-699M 15400:04:1900:24:1000:47:44.4000:52:03.45+00:17:599:326.3
353KREMPA Danuta 407KREMPACHYMIELECK45-4919K 19900:08:1000:24:0500:47:55.9500:56:05.95+00:18:119:356.3
354TURCZYK Ewelina 660KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Dzieci22K 20000:05:1400:24:0100:48:08.7000:53:23.50+00:18:239:376.2
355REMBISZ Grażyna 498KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-6420K 20100:09:4800:24:0300:48:12.7500:58:01.65+00:18:279:386.2
356WALESZKO Adam 559WARSZAWAM-Dzieci16M 15500:00:0800:23:2800:48:53.8500:49:02.55+00:19:099:466.1
357KUCZYŃSKA Oliwia 643KOLBUSZOWAK-Jun.34K 20200:05:4600:24:1700:48:55.8000:54:42.65+00:19:119:476.1
358STAPOR Ewa 646KOLBUSZOWAK-Jun.35K 20300:05:4500:24:1800:48:56.6000:54:42.45+00:19:119:476.1
359NOWAK Mateusz 461BUKOWIECM-Dzieci17M 15600:00:0700:24:4800:48:57.1000:49:05.05+00:19:129:476.1
360ORZECHOWSKI Grzegorz 468KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni11M 15700:01:3500:23:3600:49:30.2500:51:05.65+00:19:459:546.1
361ŻUBRYD Renata 587NW RELAKS ZAGÓRZZAGÓRZK65-6911K 204100:10:2500:24:4100:49:33.8000:59:59.65+00:19:499:546.1
362STOPA Gerard 526BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM65-6910M 15800:04:1800:24:5400:49:44.5000:54:02.80+00:19:599:566
363CHMIELOWIEC Zygmunt 319KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM65-6911M 15900:04:1700:24:5500:49:51.6000:54:09.40+00:20:069:586
364DROP Mieczysław 336PAKOŚĆM70+8M 16000:04:3900:25:5400:50:44.4000:55:24.35+00:20:5910:095.9
365STAUBACH Mirosława 522BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-5915K 20500:09:1400:25:0200:50:51.2501:00:05.75+00:21:0610:105.9
366SARAMA Kamila 658KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Dzieci23K 20600:05:1500:25:5200:50:56.3000:56:12.00+00:21:1110:115.9
367WIKTOR Martyna 659KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Dzieci24K 20700:05:1600:25:5200:50:56.6000:56:12.85+00:21:1110:115.9
368HANUS Teresa 369KROSNOK-Niepełnosprawni8K 20800:10:2500:25:2800:50:58.1501:01:23.40+00:21:1310:115.9
369MARGAŃSKA Stanisława 448KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70+8K 20900:11:0800:25:1500:51:18.8501:02:27.75+00:21:3410:155.8
370TOMASZEWSKA Diana 654KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK30-3918K 21000:06:5200:25:5100:52:14.0000:59:06.15+00:22:2910:265.7
371CZAJA-POPERA Halina 115SANTANDER CONSUMER BANKDĘBICAK30-3919K 21100:06:5200:25:4300:53:25.5001:00:18.45+00:23:4010:415.6
372ŻEBRACKA Beata 231SANTANDER CONSUMER BANKSANOKK30-3920K 21200:06:5200:25:4400:53:26.2501:00:18.30+00:23:4110:415.6
373MUSKUS Kazimierz 457KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM65-6912M 16100:04:1900:25:4300:53:39.5000:57:59.20+00:23:5410:445.6
374KAPROŃ Jan 386NW NOWA DĘBANOWA DĘBAM65-6913M 16200:04:1800:25:4500:53:40.2000:57:58.80+00:23:5510:445.6
375MAREK Monika 265NW NOWA DĘBANOWA DĘBAK-Niepełnosprawni9K 21300:06:4900:27:0500:53:54.6001:00:44.45+00:24:0910:475.6
376KUPIEC Alicja 252MDK SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNK65-6912K 21400:10:2400:26:2700:54:07.7501:04:32.65+00:24:2210:495.5
377SAMULAK Bożena 505MDK SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNK65-6913K 21500:10:2500:26:2500:54:07.8501:04:32.95+00:24:2310:495.5
378STARZEC Patryk 603KOLBUSZOWAM-Dzieci18M 16300:00:1000:26:1900:54:42.2000:54:52.75+00:24:5710:565.5
379ŻUJEWSKA Barbara 253SZCZEBRZESZYNK60-6421K 21600:09:4700:26:3800:54:44.8001:04:32.60+00:25:0010:575.5
380NOWROTEK Roman 588WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNM65-6914M 16400:04:1600:17:22+00:02:466:568.6
381NOWOTARSKA-DÓL Maria 678KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-6422K 21700:10:2600:32:01+00:17:2512:484.7
382BURAKOWSKA Ewa 679KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-6914K 21800:10:2700:32:02+00:17:2612:484.7
383KABACIŃSKA Anna 383FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINK45-4920K 21900:08:10   
DQMATRAJ Paweł 667KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-44TakDQ00:17:24 DQ00:35:25.40 DQ DQ--
DQURBAN Robert 553KNWKOLBUSZOWAM40-44TakDQ00:19:35 DQ00:39:10.00 DQ DQ--
DQŚRODA Jerzy 677KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM55-59TakDQ00:19:34 DQ00:39:41.50 DQ DQ--
DQHAŁDAŚ Bogdan 624KOLBUSZOWAM50-54TakDQ00:19:44 DQ00:40:05.50 DQ DQ--
DQURBAN Iwona 554KNWKOLBUSZOWAK45-49TakDQ00:19:46 DQ00:40:05.50 DQ DQ--
DQŚWIĆ Joanna 546CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-441TakDQ00:20:48 DQ00:41:50.20 DQ DQ--
DQPRUSAK Edyta 269KROKODYLETRZEBOWNISKOK40-44TakDQ00:22:03 DQ00:44:08.00 DQ DQ--
DQDUL-KOBYLARZ Magdalena 277SANTANDER CONSUMER BANKKOLBUSZOWAK30-39TakDQ00:22:54 DQ00:44:54.85 DQ DQ--
DQKOSTRUBIEC Bronisława 404MDK SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNK65-69TakDQ00:23:04 DQ00:47:31.35 DQ DQ--
DQKURDZIEL Czesław 415NW NOWA DĘBANOWA DĘBAM65-69TakDQ DQ DQ DQ--
DQCZEKAŃSKI Krzysztof 327UKS SIEDLESZCZANYSIEDLESZCZANYM60-64TakDQ DQ DQ DQ--
DQJEDNAC Artur 377KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKM-NiepełnosprawniTakDQ DQ DQ DQ--
Znaleziono 395 wynik(ów)