KOMPANIA CYKLISTÓW - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ - NAJSZYBSI NA 100KM
100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ
100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ
Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-08-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 333 |
Wystartowało : | 294 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 294 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K Orlęta | M Orlęta | K Junior | M Junior | K Senior Młodszy | M Senior Młodszy | K Senior Starszy | M Senior Starszy | K Masters | M Masters | K Weteran Młodszy | M Weteran Młodszy | K Weteran Starszy | M Weteran Starszy
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZEWCZYK Andrzej | 258 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 8 | ||
2 | STANICKI Szymon | 263 | DUCZKI | M Orlęta | 9 | ||
3 | KLUKACZ Tomasz | 302 | SKTR DOKTOREK SIEDLCE | M Masters | 1 | ||
4 | KLACZAK Maciej | 303 | M Senior Starszy | 13 | |||
5 | KASZUBOWSKI Janusz | 469 | CHTMR CYKLISTA | M Weteran Młodszy | 8 | ||
6 | GOŁAWSKI Dariusz | 6 | - | M Masters | 1 | ||
7 | SEWASTIANOW Jacek | 102 | SŁAWNO | M Masters | 5 | ||
8 | WOJTKOWIAK Mateusz | 11 | M Senior Starszy | 10 | |||
9 | GAJOWNICZEK Karol | 111 | MIŃSKA GRUPA ROWEROWA (MGR) | CISIE | M Masters | 5 | |
10 | NESKA Łukasz | 114 | FHFIOOOI | WARSZAWA | M Senior Starszy | 13 | |
11 | KUCAJ Grzegorz | 12 | STRAŻAK | WOLA RAFAŁOWSKA | M Senior Młodszy | 13 | |
12 | BEKIER Szymon | 120 | SZCZECIN | M Masters | 3 | ||
13 | FRAŃCZUK Michał | 125 | WROCŁAW | M Senior Młodszy | 13 | ||
14 | BĄCZYK Tymoteusz | 138 | TB SERVICE PLUS | M Senior Starszy | 9 | ||
15 | WIŚNIEWSKI Roman | 139 | BENEQ TEAM | SREBRNA | M Weteran Starszy | 3 | |
16 | TRUBACZ Łukasz | 149 | LUBLIN | M Senior Starszy | 13 | ||
17 | STASIAK Jan | 15 | 72-003 DOBRA | M Weteran Starszy | 13 | ||
18 | OŹMINKOWSKI Łukasz | 160 | PAKOŚĆ | M Senior Starszy | 13 | ||
19 | NAROŻNIAK Łukasz | 161 | MIEDZECHÓW | M Senior Młodszy | 1 | ||
20 | WALISZEWSKI Michał | 171 | PTO BIKE TEAM | OSTASZEWO | M Masters | 1 | |
21 | KAZNODZIEJ Piotr | 183 | LUBIN | M Masters | 13 | ||
22 | KĘPISTY Sylwester | 184 | RZEKUŃ | M Masters | 1 | ||
23 | CEZARY Budny | 185 | OSTROŁĘKA | M Masters | 1 | ||
24 | CHOJNOWSKI Andrzej | 196 | BIEGAM NA TARCHOMINIE | WARSZAWA | M Masters | 8 | |
25 | SZCZEŚNIAK Tomasz | 197 | WŁOSTÓW | M Senior Młodszy | 5 | ||
26 | ADAMCZYK Jurek | 198 | SUSZEC | M Masters | 1 | ||
27 | GURNANI Daksh | 199 | - | KABATY | M Junior | 13 | |
28 | PYTEL Grzegorz | 208 | - | WARSZAWA | M Masters | 2 | |
29 | LIPIŃSKI Marek | 209 | KOZY | M Weteran Starszy | 2 | ||
30 | PRUSIŃSKI Arkadiusz | 21 | ZABRZE | M Masters | 1 | ||
31 | CZERKAS Krzysztof | 22 | JAROSŁAW | M Masters | 1 | ||
32 | RAŚ Mateusz | 220 | JW 1223 | KOSZALIN | M Senior Młodszy | 3 | |
33 | MATRASZEK Damian | 226 | PUŁAWY | M Senior Młodszy | 12 | ||
34 | RYBAK Michał | 229 | USTKA | M Masters | 13 | ||
35 | SWAT Mateusz | 252 | A | M Senior Młodszy | 9 | ||
36 | DRAPELLA Dariusz | 253 | CTS | GDAŃSK | M Weteran Starszy | 2 | |
37 | KOCHAN Krzysztof | 279 | SZCZECIN | M Senior Starszy | 5 | ||
38 | MACIEJ Mateusz | 281 | NISKO | M Senior Młodszy | 13 | ||
39 | DACKO Marcin | 293 | CYKLISTOW | SKAWINA | M Senior Starszy | 12 | |
40 | KACZMAREK Grzegorz | 294 | SZCZECIN | M Masters | 8 | ||
41 | LACHOWICZ Paweł | 295 | M Weteran Młodszy | 3 | |||
42 | STĘPIEŃ Grzesiek | 304 | M Masters | 13 | |||
43 | DUCZEK Marcin | 305 | M Masters | 4 | |||
44 | DZIURA Dariusz | 33 | JÓZEFOSŁAW | M Senior Starszy | 9 | ||
45 | HABAJ Piotr | 360 | NORDA ACTIVE TEAM | - | M Senior Starszy | 7 | |
46 | HERC Slawomir | 368 | ROZTOCZE CYCLING TEAM | M Weteran Młodszy | 4 | ||
47 | CZARNECKI Michał | 37 | JAWOR | M Senior Starszy | 1 | ||
48 | PODREZ Zbigniew | 376 | TYGRYSY WALCZĄCE | M Senior Młodszy | 13 | ||
49 | JAGMIN Bogusław | 42 | LUBSKO | M Weteran Starszy | 4 | ||
50 | TOKARSKI Władysław | 448 | M Weteran Młodszy | 1 | |||
51 | KOBIELSKI Przemysław | 45 | JOKERCYCLE.PL | KONIN | M Senior Młodszy | 1 | |
52 | WIĄCEK Ryszard | 49 | TTR " NA KOLE " | BRZEG DOLNY | M Weteran Starszy | 1 | |
53 | DADAN Marek | 5 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
54 | KOSIEDOWSKI Maciej | 50 | CHTMR CYKLISTA | CHOJNICE | M Senior Starszy | 12 | |
55 | ZALEWSKI Mariusz | 60 | FIZJOTERAPIA DZIECIECA D. ZALEWSKI | STRZELCE KRAJ | M Weteran Młodszy | 6 | |
56 | MANSZEWSKI Tomasz | 62 | BOGDANOWO | M Senior Starszy | 13 | ||
57 | KLEIST Maciej | 64 | SZYMEK 400 G | GOŚCINO | M Weteran Młodszy | 3 | |
58 | CHMIELEWSKI Mirosław | 76 | SKTR DOKTOREK | SIEDLCE | M Weteran Starszy | 3 | |
59 | HOFFMANN Jerzy | 109 | BRODNICA | M Weteran Młodszy | 10 | ||
60 | KARPOWICZ Adam | 119 | BIELSKO-BIAŁA | M Senior Młodszy | 3 | ||
61 | KAZEK Marek | 207 | OZIMEK | M Masters | 3 | ||
62 | SIERUGA Gabriel | 10 | OPOCZNO | M Masters | 13 | ||
63 | LUKAS Krzysztof | 103 | ŚWIEBODZICE | M Weteran Młodszy | 4 | ||
64 | CZOPOR Sebastian | 113 | LUBLIN | M Masters | 1 | ||
65 | KAMIŃSKI Przemysław | 118 | ZAWADZKIE | M Senior Młodszy | 13 | ||
66 | KULCZYCKI Jan | 121 | GDAŃSK | M Weteran Starszy | 10 | ||
67 | BOROWIEC Dawid | 122 | RATUŁÓW | M Senior Młodszy | 7 | ||
68 | DYLONG Bartłomiej | 126 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M Masters | 2 | ||
69 | KOŁODZIEJCZYK Grzegorz | 127 | SĘPOCHÓW | M Senior Starszy | 2 | ||
70 | MENCEL Karol | 128 | POZNAŃ | M Senior Starszy | 1 | ||
71 | KACZMARCZYK Krzysztof | 130 | MRĄGOWO | M Senior Starszy | 5 | ||
72 | KRYZIA Paweł | 131 | MĘCINA | M Weteran Młodszy | 1 | ||
73 | GÓJSKI Mirosław | 133 | GKS GRODZISK | WARSZAWA | M Weteran Młodszy | 1 | |
74 | ŚCIUBAK Damian | 134 | WROCŁAW | M Senior Starszy | 1 | ||
75 | KAFKA Michał | 143 | M Senior Młodszy | 13 | |||
76 | WONIAKOWSKI Czesław | 146 | PARKRUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M Weteran Starszy | 2 | |
77 | DOLECKI Andrzej | 147 | MARYNARKA WOJENNA | REDA | M Weteran Starszy | 6 | |
78 | GNYPEK Jakub | 151 | LUBLIN | M Senior Starszy | 9 | ||
79 | ARCISZEWSKI Maciek | 153 | BIAŁYSTOK | M Senior Starszy | 6 | ||
80 | BRUS Konrad | 154 | 19BZ | REJOWIEC FABRYCZNY | M Senior Młodszy | 1 | |
81 | SUCHECKI Krzysztof | 155 | MOGIELNICA | M Senior Starszy | 13 | ||
82 | LEWANDOWSKI Maciej | 159 | PŁONKOWO | M Senior Młodszy | 7 | ||
83 | MOCEK Mateusz | 164 | FOTOGRAFIA MM-FOTO.EU | LESZNO | M Senior Starszy | 6 | |
84 | MOŚ Rafał | 166 | B4SPORT | BYDGOSZCZ | M Masters | 3 | |
85 | ŚCIPIEŃ Piotr | 168 | KATY | M Weteran Starszy | 3 | ||
86 | LEBIEST Radosław | 174 | STG-NIEPOŁOMICE | WEGRZCE WIELKIE | M Senior Starszy | 7 | |
87 | SZULIK Kamil | 176 | ŚWIERKLANY | M Senior Młodszy | 1 | ||
88 | FERENS Piotruś | 177 | DĘBOWIEC KOŁO ZAMOŚCIA | M Masters | 13 | ||
89 | CZEPIEL Adrian | 18 | STRAŻAK | PRZEWORSK | M Senior Starszy | 10 | |
90 | NIEWIADOMSKI Mateusz | 188 | MIŃSK MAZOWIECKI | M Senior Młodszy | 12 | ||
91 | GRZYB Marek | 193 | WĘGORZEWO | M Weteran Młodszy | 1 | ||
92 | BREITMEIER Paweł | 19 | MODLNICA | M Weteran Młodszy | 7 | ||
93 | SMYCZYŃSKI Adrian | 2 | M Senior Starszy | 13 | |||
94 | BARECKI Tomasz | 20 | RUMIA | M Weteran Młodszy | 3 | ||
95 | PLICHTA Daniel | 201 | SZCZECIN | M Senior Starszy | 1 | ||
96 | GONIA Bernard | 202 | BYDGOSZCZ | M Weteran Starszy | 3 | ||
97 | DUDELA Kamil | 194 | RADOM | M Senior Starszy | 1 | ||
98 | CZECH Tomasz | 206 | ENDO TEAM - SOKÓŁ ZAGÓRZ | PORAŻ | M Masters | 1 | |
99 | TATOŃ Dariusz | 212 | KĘTY | M Senior Starszy | 6 | ||
100 | GROŃ Wojtek | 213 | GROŃ TEAM | NOWY TARG | M Weteran Młodszy | 6 | |
101 | OLKOWSKI Adam | 215 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 3 | ||
102 | NAPIERAŁA Mirek | 216 | WIERZCHACZEWO | M Senior Młodszy | 13 | ||
103 | GÓRZKOWSKI Jarosław | 225 | LEGIONOWO | M Masters | 3 | ||
104 | PRZYBYSZ Jakub | 217 | POLICE | M Senior Młodszy | 13 | ||
105 | MAJEWSKI Michał | 218 | GOSTYNIN | M Senior Starszy | 13 | ||
106 | FRACZEK Mariusz | 219 | LAS | M Senior Starszy | 13 | ||
107 | WASINSKI Michal | 23 | JÓZEFOSŁAW | M Weteran Młodszy | 1 | ||
108 | ŻEBROWSKI Paweł | 233 | ZALASEWO | M Masters | 11 | ||
109 | IŻYKOWSKI Konrad | 238 | KLUKI | M Masters | 13 | ||
110 | PETKA Łukasz | 249 | RZESZÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
111 | BEDNAREK Rafał | 250 | M Masters | 3 | |||
112 | WOJCIESZAK Dawid | 251 | ŻUR | M Senior Starszy | 7 | ||
113 | ABRAMCZYK Jarosław | 273 | STAWIGUDA | M Masters | 13 | ||
114 | WYTRZYSZCZAK Eugeniusz | 274 | M Weteran Młodszy | 2 | |||
115 | HOROSIEWICZ Piotrek | 275 | PABIANICE | M Orlęta | 1 | ||
116 | KUCHARSKI Marcin | 276 | WARSZAWA | M Senior Starszy | 9 | ||
117 | KULAS Jerzy | 283 | M Weteran Starszy | 1 | |||
118 | SZULC Waldemar | 285 | M Senior Starszy | 13 | |||
119 | ZACHARKO Michał | 289 | T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | M Masters | 2 | |
120 | LETKIEWICZ Grzegorz | 29 | MARKI | M Masters | 6 | ||
121 | MIKOŁAJCZYK Grzegorz | 297 | SZCZECIN | M Senior Starszy | 6 | ||
122 | ROZPĘDZIK Przemysław | 30 | KRAKÓW | M Masters | 11 | ||
123 | MAŁYSA Łukasz | 308 | M Senior Starszy | 12 | |||
124 | CWYNAR Michał | 301 | ORŁY | M Junior | 13 | ||
125 | BARTECKI Przemek | 309 | M Senior Starszy | 5 | |||
126 | WALCZAK Włodzimierz | 346 | LKK LESZNO | M Weteran Starszy | 1 | ||
127 | PRĄTNICKI Mariusz | 312 | M Masters | 3 | |||
128 | BADURAK Paweł | 336 | M Masters | 11 | |||
129 | OTAWA Rafal | 386 | M Senior Starszy | 13 | |||
130 | KORNICKI Lucjan | 391 | M Masters | 2 | |||
131 | ŁUKAWSKI Tomasz | 4 | KTR MASA TURYSTYCZNA | M Senior Młodszy | 4 | ||
132 | PYTKA Andrzej | 40 | WARSZAWA | M Weteran Młodszy | 1 | ||
133 | CZARNECKI Jarek | 408 | 1. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | M Masters | 2 | ||
134 | JASZEK Tomasz | 41 | BESTWINA | M Senior Młodszy | 7 | ||
135 | KUKUŁA Dawid | 43 | SKARYDZEW | M Senior Młodszy | 13 | ||
136 | ABRACHAMCZYK Stanisław | 437 | JAS KÓŁKA | M Weteran Starszy | 1 | ||
137 | MICHLOWICZ Damian | 458 | LET'S WOD TEAM | M Senior Starszy | 3 | ||
138 | PRZYBYSZEWSKI Jacek | 54 | SKIERNIEWICE | M Weteran Młodszy | 4 | ||
139 | KARWOWSKI Marcin | 461 | M Senior Młodszy | 12 | |||
140 | BŁAUCIAK Damian | 55 | ZAWSZE NA CZAS RUN TEAM | PIŁA | M Orlęta | 7 | |
141 | IWONIUK Krzysztof | 465 | M Senior Młodszy | 2 | |||
142 | TOMCZYK Tomasz | 51 | CHWAŁOWICE | M Senior Starszy | 13 | ||
143 | SIEROŃ Marek | 52 | ZABRZE | M Senior Starszy | 4 | ||
144 | BEGER Andrzej | 53 | CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ROWERU "CYKLISTA" | CHOJNICE | M Weteran Starszy | 1 | |
145 | CHRAPKOWSKI Tomasz | 56 | PŁOCK | M Masters | 7 | ||
146 | SMOŁUCHA Adam | 66 | KRAKÓW | M Senior Starszy | 9 | ||
147 | SUJKA Łukasz | 69 | NIEPOŁOMICE | M Senior Starszy | 13 | ||
148 | ZIELIŃSKI Sławomir | 70 | POKRZYDOWO | M Masters | 13 | ||
149 | GRONOWSKI Grzegorz | 57 | POZNAŃ | M Senior Starszy | 13 | ||
150 | NARLOCH Karol | 77 | ZŁOTÓW | M Senior Starszy | 6 | ||
151 | MARKOWICZ Mateusz | 72 | GRH GARNIZON SKIERNIEWICE | SKIERNIEWICE | M Senior Młodszy | 3 | |
152 | GUGAŁA Szymon | 78 | MALAWA | M Orlęta | 13 | ||
153 | GUGAŁA Jakub | 79 | MALAWA | M Orlęta | 13 | ||
154 | DOWIEDCZYK Tadeusz | 83 | BARTĄG | M Senior Starszy | 2 | ||
155 | KASZYCA Krzysztof | 86 | LUBLIN | M Senior Starszy | 7 | ||
156 | DROŻDŻEWSKI Janusz | 85 | WŁOCŁAWEK | M Weteran Młodszy | 10 | ||
157 | PIETRZAK Piotr | 92 | SST LUBCZA | NOSÓWKA | M Masters | 1 | |
158 | MAŃKOWSKI Wojciech | 88 | OŻARÓW MAZOWIECKI | M Masters | 13 | ||
159 | GUDALEWSKI Tomasz | 96 | PODLASKI KLUB SPORTOWY NA SZCZYT | BIAŁYSTOK | M Weteran Młodszy | 1 | |
160 | CHLEBOWSKI Krzysztof | 93 | SWARZĘDZ | M Senior Młodszy | 1 | ||
161 | GRASELA Jacek | 94 | M Masters | 13 | |||
162 | JÓZEFIAK Łukasz | 99 | KONIN | M Senior Młodszy | 13 | ||
163 | WĘSIERSKI Maciej | 288 | M Senior Starszy | 12 | |||
164 | PIECZĄTKA Jacek | 144 | KRAKÓW | M Senior Starszy | 4 | ||
165 | KOWALCZYK Tomasz | 190 | SŁUPSK | SŁUPSK | M Masters | 1 | |
166 | ROMANOWSKI Mariusz | 236 | BRW | M Senior Starszy | 13 | ||
167 | CHOLEWA Jerzy | 46 | POZNAŃ | M Weteran Młodszy | 2 | ||
168 | RADOSZEWSKI Tymoteusz | 269 | SZCZECIN | M Senior Młodszy | 7 | ||
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km | |||||||
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | GRUDZIŃSKI Damian | 264 | OLEŚNICA | M Senior Starszy | 13 | ||
170 | CHARKIEWICZ Piotr | 27 | MIKOŁAJKI POMORSKIE | M Weteran Młodszy | 1 | ||
171 | KALINKA Kacper | 262 | M Senior Młodszy | 2 | |||
172 | FATYGA Przemysław | 277 | PIŃCZÓW | M Masters | 2 | ||
173 | BUDZINSKI Kamil | 84 | PECNA | M Senior Starszy | 3 | ||
174 | NAUKA Sebastian | 423 | - | M Senior Starszy | 1 | ||
175 | DUDKOWSKI Maciej | 44 | MACIEJOWICE | M Senior Młodszy | 1 | ||
176 | RYBACKI Bartek | 307 | M Senior Starszy | 13 | |||
177 | DELMANOWICZ Michał | 104 | OLEŚNICA | M Senior Starszy | 13 | ||
178 | WYLEŻYŃSKI Marek | 38 | MILANÓWEK | M Masters | 3 | ||
179 | PŁASZCZYMĄKA Szymon | 156 | PIASEK | M Senior Starszy | 5 | ||
180 | SZUSZCZYKIEWICZ Maciej | 157 | NINE HILLS | TORUŃ | M Senior Starszy | 6 | |
181 | WOJTAS Arkadiusz | 195 | PILSKI KLUB MORSÓW EUFORIA | PILA | M Masters | 9 | |
182 | STRZEŻYSZ Piotr | 223 | PODBIEL | M Senior Młodszy | 13 | ||
183 | JANKOWSKI Błażej | 224 | POZNAŃ | M Senior Starszy | 3 | ||
184 | BUGAJSKI Paweł | 158 | CYKLISTÓW | OPOCZNO | M Senior Starszy | 2 | |
185 | STAŃCZYK Artur | 222 | KATOWICE | M Senior Starszy | 13 | ||
186 | JABŁOŃSKI Andrzej | 243 | JULIANÓW | M Junior | 7 | ||
187 | SAMOLĄG Wojciech | 245 | NOWA WIEŚ | M Senior Starszy | 13 | ||
188 | GRABOWSKI Adrian | 290 | MYSŁOWICE | M Senior Starszy | 3 | ||
189 | KACZMARSKI Krzycho | 58 | SZAMOTUŁY | M Weteran Młodszy | 4 | ||
190 | KAZIMIERCZAK Robert | 59 | WARSZAWA | M Senior Starszy | 7 | ||
191 | OSTROWSKI Krzysztof | 108 | USTKA, UL. GRUNWALDZKA 12/5 | M Weteran Młodszy | 1 | ||
192 | PIEŃKOWSKI Marcin | 247 | ZŁAWIEŚ WIELKA | M Senior Młodszy | 6 |
Znaleziono 192 wynik(ów)