KOMPANIA CYKLISTÓW - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
333
Wystartowało:
294
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
294
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZACHARKO Michał 289T.G. SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEM Masters1M 11363:04:11.00287:45:501 301,10,0002:5420,6
2WIĄCEK Ryszard 49TTR " NA KOLE "BRZEG DOLNYM Weteran Starszy1M 21348:54:44.00292:24:151 141,0-160,1032:3423,3
3GRZYB Marek 193WĘGORZEWOM Weteran Młodszy1M 31353:01:50.00296:48:321 034,1-267,0133:0419,5
4ABRACHAMCZYK Stanisław 437JAS KÓŁKAM Weteran Starszy2M 41351:58:20.00051:58:201 023,4-277,6873:0219,7
5BUDZINSKI Kamil 84PECNAM Senior Starszy1M 51382:28:50.00285:41:28959,6-341,5385:0911,6
6KLUKACZ Tomasz 302SKTR DOKTOREK SIEDLCEM Masters2M 61343:17:32.00293:21:29949,0-352,0932:4421,9
7CZARNECKI Jarek 4081. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOM Masters3M 71329:43:15.00280:30:29884,8-416,3462:0029,8
8KULAS Jerzy 283M Weteran Starszy3M 81340:55:46.00296:16:18856,3-444,7872:5220,9
9KRYZIA Paweł 131MĘCINAM Weteran Młodszy2M 91335:12:49.00295:09:37720,8-580,2772:5520,5
10CHOLEWA Jerzy 46POZNAŃM Weteran Młodszy3M 101334:30:34.00290:44:31682,6-618,4633:0119,8
11CHMIELEWSKI Mirosław 76SKTR DOKTOREKSIEDLCEM Weteran Starszy4M 111338:33:08.00291:34:22676,4-624,6563:2517,5
12HERC Slawomir 368ROZTOCZE CYCLING TEAMM Weteran Młodszy4M 121331:13:13.00289:24:11668,9-632,1672:4821,4
13JANKOWSKI Błażej 224POZNAŃM Senior Starszy2M 131331:57:04.00290:17:14650,5-650,6432:5620,4
14DYLONG Bartłomiej 126CZERWIONKA-LESZCZYNYM Masters4M 141321:49:27.00293:42:36648,7-652,3792:0129,7
15POLKOWSKA Katarzyna 34BKTR GRYFBYDGOSZCZK Weteran Młodszy1K 11337:47:47.00243:20:47633,4-667,7333:3416,8
16WYLEŻYŃSKI Marek 38MILANÓWEKM Masters5M 151319:59:11.00293:41:33615,1-686,0101:5630,8
17CZARNECKI Michał 37JAWORM Senior Starszy3M 161334:59:04.00226:29:57604,5-696,6123:2817,3
18SMOŁUCHA Adam 66KRAKÓWM Senior Starszy4M 171327:51:30.00228:05:59537,7-763,4173:0619,3
19WONIAKOWSKI Czesław 146PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM Weteran Starszy5M 181323:37:50.00291:04:45513,6-787,4952:4521,7
20KULAS Czesława 13PRUSZCZ GDAŃSKIK Weteran Starszy1K 21327:52:00.00293:26:44511,0-790,0773:1618,3
21KARPOWICZ Adam 119BIELSKO-BIAŁAM Senior Młodszy1M 191347:48:08.00292:46:05486,5-814,6265:5310,2
22OLKOWSKI Adam 215WARSZAWAM Senior Młodszy2M 201343:00:55.00287:17:05431,4-869,6955:5810,0
23WALCZAK Włodzimierz 346LKK LESZNOM Weteran Starszy6M 211324:54:12.00245:30:12428,3-872,8073:2917,2
24DOWIEDCZYK Tadeusz 83BARTĄGM Senior Starszy5M 221319:41:43.00244:11:15407,5-893,5582:5320,7
25GOŁAWSKI Dariusz 6-M Masters6M 231319:38:09.00298:14:59375,4-925,7383:0819,1
26PRĄTNICKI Mariusz 312M Masters7M 241331:25:53.00226:59:25374,3-926,7575:0211,9
27WASINSKI Michal 23JÓZEFOSŁAWM Weteran Młodszy5M 251329:20:20.00176:59:48370,1-931,0304:4512,6
28DUCZEK Marcin 305M Masters8M 261322:31:13.00289:34:31361,4-939,6833:4416,0
29HABAJ Piotr 360NORDA ACTIVE TEAM-M Senior Starszy6M 271324:04:21.00172:59:32359,8-941,3434:0014,9
30ŚCIPIEŃ Piotr 168KATYM Weteran Starszy7M 281320:23:59.00219:52:17353,2-947,9393:2717,3
31GONIA Bernard 202BYDGOSZCZM Weteran Starszy8M 291319:29:21.00291:39:16352,6-948,5413:1918,1
32MARKIEWICZ Ania 175-----WROCŁAWK Masters1K 31317:33:50.00296:33:21345,7-955,4343:0219,7
33SZULIK Kamil 176ŚWIERKLANYM Senior Młodszy3M 301312:13:44.00027:31:16338,0-963,0732:1027,6
34ŁYSIK Barbara 116TARNOWSKIE GÓRYK Senior Starszy1K 41313:07:00.00262:33:44322,3-978,8282:2624,6
35LUKAS Krzysztof 103ŚWIEBODZICEM Weteran Młodszy6M 311326:23:19.00273:01:51312,3-988,8415:0411,8
36KOŁODZIEJCZYK Grzegorz 127SĘPOCHÓWM Senior Starszy7M 321317:03:48.00262:18:11303,6-997,5223:2217,8
37PTASZEK Weronika 89ŁAŃCUTK Senior Młodszy1K 51318:39:09.00266:48:00300,2-1 000,9083:4316,1
38DRAPELLA Dariusz 253CTSGDAŃSKM Weteran Starszy9M 331314:24:11.00146:05:25289,9-1 011,2322:5820,1
39GÓRZKOWSKI Jarosław 225LEGIONOWOM Masters9M 341316:05:14.00244:18:44289,7-1 011,4203:1918,0
40KUCHARSKI Marcin 276WARSZAWAM Senior Starszy8M 351319:35:53.00285:38:19282,0-1 019,1264:1014,4
41BEKIER Szymon 120SZCZECINM Masters10M 361317:55:17.00295:37:18281,1-1 020,0373:4915,7
42CZECH Tomasz 206ENDO TEAM - SOKÓŁ ZAGÓRZPORAŻM Masters11M 371311:13:10.00291:15:11279,1-1 022,0412:2424,9
43BARECKI Tomasz 20RUMIAM Weteran Młodszy7M 381312:34:42.00122:48:43275,3-1 025,8232:4421,9
44KORNICKI Lucjan 391M Masters12M 391310:42:13.00224:43:32274,1-1 026,9882:2025,6
45GAJOWNICZEK Karol 111MIŃSKA GRUPA ROWEROWA (MGR)CISIEM Masters13M 401319:31:36.00280:54:42272,6-1 028,5024:1714,0
46PRZYBYŁA Iwona 239WARSZAWAK Senior Starszy2K 61312:52:35.00103:32:27265,0-1 036,1032:5420,6
47WIŚNIEWSKI Roman 139BENEQ TEAMSREBRNAM Weteran Starszy10M 411320:55:06.00171:08:45263,1-1 038,0344:4612,6
48IWONIUK Krzysztof 465M Senior Młodszy4M 421313:10:38.00288:31:42259,1-1 041,9933:0319,7
49KOSIEDOWSKI Maciej 50CHTMR CYKLISTACHOJNICEM Senior Starszy9M 431314:50:40.00286:37:39255,1-1 045,9763:2917,2
50SIEROŃ Marek 52ZABRZEM Senior Starszy10M 441312:03:12.00217:36:03255,1-1 046,0452:5021,2
51KLEIST Angelica 65SZYMEK 400GGOŚCINOK Masters2K 71318:15:43.00289:58:56249,4-1 051,7134:2313,7
52SOCHA Anna 31JÓZEFOSŁAWK Senior Starszy3K 81320:58:33.00191:48:34248,5-1 052,5575:0311,8
53PRZYBYSZEWSKI Jacek 54SKIERNIEWICEM Weteran Młodszy8M 451321:05:27.00265:44:36248,1-1 052,9675:0511,8
54BARTCZAK Anna 211LUBRANIECK Senior Starszy4K 91315:13:49.00290:35:17240,8-1 060,2733:4715,8
55RADOSZEWSKI Tymoteusz 269SZCZECINM Senior Młodszy5M 461308:19:30.00265:18:36239,4-1 061,7432:0528,8
56KACZMAREK Grzegorz 294SZCZECINM Masters14M 471310:09:56.00276:30:25239,3-1 061,7602:3223,5
57KAZEK Marek 207OZIMEKM Masters15M 481315:24:42.00205:37:21237,5-1 063,6103:5315,4
58LACHOWICZ Paweł 295M Weteran Młodszy9M 491317:10:02.00296:37:35236,1-1 065,0284:2113,8
59BOROWIEC Dawid 122RATUŁÓWM Senior Młodszy6M 501309:38:38.00288:02:05234,7-1 066,4432:2724,3
60WALISZEWSKI Michał 171PTO BIKE TEAMOSTASZEWOM Masters16M 511312:24:21.00172:23:11233,8-1 067,2753:1018,8
61BRUS Konrad 15419BZREJOWIEC FABRYCZNYM Senior Młodszy7M 521310:36:03.00245:00:14230,3-1 070,7712:4521,7
62TOKARSKI Władysław 448M Weteran Młodszy10M 531315:45:34.00108:12:36226,3-1 074,8364:1014,4
63CZERKAS Krzysztof 22JAROSŁAWM Masters17M 541313:44:59.00301:09:54223,8-1 077,2873:4116,3
64GRADOWSKA Sylwia 403K Senior Starszy5K 101312:26:45.00288:50:03223,4-1 077,7033:2017,9
65ŁUKAWSKI Tomasz 4KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM Senior Młodszy8M 551319:42:15.00216:28:53222,3-1 078,7785:1911,3
66KOBIELSKI Przemysław 45JOKERCYCLE.PLKONINM Senior Młodszy9M 561308:49:40.00262:14:48215,7-1 085,4442:2724,4
67ARCISZEWSKI Maciek 153BIAŁYSTOKM Senior Starszy11M 571315:02:06.00300:10:11212,3-1 088,7944:1414,1
68KULCZYCKI Jan 121GDAŃSKM Weteran Starszy11M 581318:19:45.00290:08:28211,3-1 089,8335:1211,5
69LEWANDOWSKI Maciej 159PŁONKOWOM Senior Młodszy10M 591310:53:02.00288:19:06210,7-1 090,3633:0519,4
70SZYNDLAREWICZ Małgorzata 81WROCŁAWK Masters3K 111312:18:01.00251:07:59209,2-1 091,8563:3117,0
71MIKOŁAJCZYK Grzegorz 297SZCZECINM Senior Starszy12M 601313:59:29.00265:48:29208,0-1 093,1434:0214,9
72LIPIŃSKI Marek 209KOZYM Weteran Starszy12M 611309:52:25.00170:28:21204,8-1 096,3112:5320,7
73BŁAUCIAK Damian 55ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Orlęta1M 621325:52:38.00298:57:53202,4-1 098,6607:407,8
74ZIĘBA Anna 115PIASECZNOK Senior Starszy6K 121313:24:17.00243:59:25202,0-1 099,0803:5815,1
75RUTKOWSKA Monika 260KRASNEK Weteran Starszy2K 131313:58:48.00289:32:27202,0-1 099,0834:0914,5
76RAŚ Mateusz 220JW 1223KOSZALINM Senior Młodszy11M 631311:57:07.00217:19:36197,9-1 103,2123:3716,6
77BEGER Andrzej 53CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ROWERU "CYKLISTA"CHOJNICEM Weteran Starszy13M 641310:22:12.00295:45:37192,3-1 108,8013:1418,5
78SCHÖNFELD Małgorzata 431K Masters4K 141318:52:40.00287:01:17191,6-1 109,5145:5410,1
79PLICHTA Daniel 201SZCZECINM Senior Starszy13M 651315:37:59.00278:49:25190,5-1 110,5774:5512,2
80BUGAJSKI Paweł 158CYKLISTÓWOPOCZNOM Senior Starszy14M 661310:05:03.00025:12:03190,3-1 110,7933:1018,9
81DOLECKI Andrzej 147MARYNARKA WOJENNAREDAM Weteran Starszy14M 671312:30:49.00146:49:36188,3-1 112,7583:5915,1
82PIETRZAK Piotr 92SST LUBCZANOSÓWKAM Masters18M 681316:10:46.00297:18:02184,2-1 116,9135:1611,4
83PIEŃKOWSKI Marcin 247ZŁAWIEŚ WIELKAM Senior Młodszy12M 691308:35:03.00244:26:25182,3-1 118,8002:4921,2
84JAGMIN Bogusław 42LUBSKOM Weteran Starszy15M 701307:19:05.00289:54:01182,2-1 118,9332:2424,9
85KASZUBOWSKA Anna 75BYDGOSZCZK Masters5K 151314:20:03.00266:31:28178,7-1 122,4034:4812,5
86GNYPEK Jakub 151LUBLINM Senior Starszy15M 711306:06:15.00240:02:51178,5-1 122,5732:0329,2
87TATOŃ Dariusz 212KĘTYM Senior Starszy16M 721313:11:06.00172:19:23176,4-1 124,6664:2913,4
88SZCZEŚNIAK Tomasz 197WŁOSTÓWM Senior Młodszy13M 731310:54:28.00095:52:42176,2-1 124,8913:4216,2
89DYBAŁ Katarzyna 231BULOWICEK Senior Starszy7K 161313:15:11.00172:21:04175,2-1 125,9194:3213,2
90HOFFMANN Jolanta 110BRODNICAK Masters6K 171312:35:33.00238:15:41175,0-1 126,0794:1913,9
91WYŁUDEK Justyna 1STARA IWICZNAK Senior Młodszy2K 181316:16:30.00217:46:21173,8-1 127,2595:3710,7
92HOFFMANN Jerzy 109BRODNICAM Weteran Młodszy11M 741312:20:07.00265:37:31171,7-1 129,4464:1813,9
93CHLEBOWSKI Krzysztof 93SWARZĘDZM Senior Młodszy14M 751311:48:43.00181:31:45169,9-1 131,2394:1014,4
94MACIEJEWSKA Katarzyna 178REDAK Masters7K 191309:03:32.00289:31:44168,7-1 132,4233:1318,6
95NAGODA Mariola 150OPOLEK Masters8K 201317:35:02.00253:35:29166,5-1 134,5736:209,5
96ŚCIUBAK Damian 134WROCŁAWM Senior Starszy17M 761311:56:56.00225:19:21166,4-1 134,7224:1813,9
97JACIUBEK Marzena 463K Senior Starszy8K 211388:35:56.00287:53:10164,8-1 136,30732:151,9
98FATYGA Przemysław 277PIŃCZÓWM Masters19M 771305:53:59.00025:47:34163,2-1 137,8632:1027,7
99GROŃ Wojtek 213GROŃ TEAMNOWY TARGM Weteran Młodszy12M 781310:31:18.00135:13:52162,8-1 138,3433:5215,5
100MARKOWICZ Mateusz 72GRH GARNIZON SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM Senior Młodszy15M 791310:16:25.00047:07:38158,9-1 142,2443:5215,5
101JAKUBEK Hanna 80SKAWINAK Weteran Starszy3K 221315:30:45.00236:52:58158,7-1 142,3925:5110,2
102KUCHARSKA Luiza 280WARSZAWAK Orlęta1K 231316:37:24.00286:54:41157,7-1 143,4296:199,5
103LETKIEWICZ Grzegorz 29MARKIM Masters20M 801311:49:05.00199:13:47156,2-1 144,9124:3213,2
104WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 274M Weteran Młodszy13M 811311:52:21.00197:14:54155,5-1 145,6114:3413,1
105GRABOWSKI Adrian 290MYSŁOWICEM Senior Starszy18M 821307:28:37.00045:47:45153,4-1 147,6542:5520,5
106KOCHAN Krzysztof 279SZCZECINM Senior Starszy19M 831307:04:28.00098:31:51153,0-1 148,1012:4621,6
107SEWASTIANOW Jacek 102SŁAWNOM Masters21M 841307:00:19.00099:26:32149,2-1 151,9472:4921,3
108KASZYCA Krzysztof 86LUBLINM Senior Starszy20M 851306:40:00.00209:59:16149,0-1 152,0902:4122,4
109PŁASZCZYMĄKA Szymon 156PIASEKM Senior Starszy21M 861312:00:25.00120:09:23146,1-1 155,0474:5512,2
110KACZMARCZYK Krzysztof 130MRĄGOWOM Senior Starszy22M 871308:17:04.00217:01:57145,1-1 156,0333:2517,5
111TARKA Joanna 91ŁĄCKK Senior Młodszy3K 241309:02:57.00217:44:59144,9-1 156,2233:4416,0
112KALINKA Kacper 262M Senior Młodszy16M 881309:10:37.00154:07:35143,8-1 157,3403:4915,7
113MICHLOWICZ Damian 458LET'S WOD TEAMM Senior Starszy23M 891310:35:51.00237:47:19143,7-1 157,4494:2513,6
114P Marcin 67K Senior Starszy9K 251306:17:19.00032:00:56141,2-1 159,9362:4022,4
115GÓRSKA Marta 189WROCŁAWK Senior Starszy10K 261307:44:41.00096:52:57140,1-1 161,0233:1918,1
116KLEIST Maciej 64SZYMEK 400 GGOŚCINOM Weteran Młodszy14M 901309:04:09.00074:18:53138,9-1 162,2513:5515,3
117PIÓRECKA Urszula 124CZERWIONKA-LESZCZYNYK Weteran Młodszy2K 271309:31:53.00187:33:11138,0-1 163,1224:0814,5
118WOJTKOWIAK Mateusz 11M Senior Starszy24M 911306:07:00.00265:55:00136,8-1 164,3532:4122,4
119KĘDRA Anna 82KRAŚNICZYNK Masters9K 281305:14:19.00217:02:38135,4-1 165,7432:1925,8
120NOGA Natalia 145DUŃKOWICE 242K Senior Starszy11K 291308:47:56.00150:27:37132,6-1 168,5033:5815,1
121ROMANOWSKI Mariusz 236BRWM Senior Starszy25M 921308:07:50.00302:18:07132,3-1 168,7853:4116,3
122LEBIEST Radosław 174STG-NIEPOŁOMICEWEGRZCE WIELKIEM Senior Starszy26M 931307:41:59.00215:51:58131,9-1 169,2333:3017,1
123GRABOWSKA Julia 47WRZEŚNIAK Senior Starszy12K 301311:12:10.00288:25:02130,9-1 170,1545:0711,7
124SZUSZCZYKIEWICZ Maciej 157NINE HILLSTORUŃM Senior Starszy27M 941305:50:44.00121:53:07130,6-1 170,5252:4122,3
125BREITMEIER Paweł 19MODLNICAM Weteran Młodszy15M 951306:54:11.00170:47:29129,6-1 171,4573:1118,8
126OSTROWSKA Ewelina 9MDK BOGUCICE-ZAWODZIEKATOWICEK Senior Starszy13K 311312:09:13.00296:03:11128,8-1 172,3235:3910,6
127PIÓRKOWSKA Aga 16BRB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK Masters10K 321308:18:01.00200:26:47127,6-1 173,4943:5415,4
128ROGALSKA Joanna 73KAMPANIA CYKLISTÓWPRUSZKÓWK Masters11K 331310:37:46.00146:07:16125,7-1 175,4535:0411,8
129MATLUCH Ewelina 257HULLK Senior Młodszy4K 341307:47:11.00145:19:03123,9-1 177,1933:4615,9
130BADURAK Paweł 336M Masters22M 961344:38:09.00278:56:09123,7-1 177,40921:392,8
131KOS Katarzyna 135MYSZKÓWK Senior Starszy14K 351307:09:34.00121:45:11123,7-1 177,4333:2817,3
132WACHNICKA Agnieszka 337K Masters12K 361308:05:31.00008:05:31122,7-1 178,3583:5715,2
133MOCEK Mateusz 164FOTOGRAFIA MM-FOTO.EULESZNOM Senior Starszy28M 971309:36:54.00132:02:03122,2-1 178,8824:4312,7
134DROŻDŻEWSKI Janusz 85WŁOCŁAWEKM Weteran Młodszy16M 981307:12:00.00218:41:00121,5-1 179,5933:3316,9
135MAŁYSA Łukasz 308M Senior Starszy29M 991307:32:13.00300:37:54121,5-1 179,6533:4316,1
136STANICKI Szymon 263DUCZKIM Orlęta2M 1001310:17:12.00282:58:45121,3-1 179,8035:0511,8
137CHRAPKOWSKI Tomasz 56PŁOCKM Masters23M 1011305:37:59.00145:03:23120,9-1 180,1732:4721,5
138DZIURA Dariusz 33JÓZEFOSŁAWM Senior Starszy30M 1021310:23:13.00191:58:14120,9-1 180,2165:0911,6
139PACZKOWSKA Agnieszka 246SKÓRZEWOK Senior Starszy15K 371307:58:43.00169:09:37120,6-1 180,4633:5815,1
140HOROSIEWICZ Piotrek 275PABIANICEM Orlęta3M 1031309:15:49.00056:07:57119,1-1 182,0434:4012,9
141HOROSIEWICZ Ania 284PABIANICEK Orlęta2K 381309:15:49.00056:07:57119,1-1 182,0434:4012,9
142PIECZĄTKA Jacek 144KRAKÓWM Senior Starszy31M 1041304:22:00.00073:19:00118,9-1 182,2032:1227,2
143WĘSIERSKI Maciej 288M Senior Starszy32M 1051308:13:41.00266:13:36116,9-1 184,2154:1314,2
144KUROWSKA Maria 61ŚWIDNICAK Senior Młodszy5K 391308:25:57.00217:21:14116,6-1 184,5534:2013,8
145CZEPIEL Adrian 18STRAŻAKPRZEWORSKM Senior Starszy33M 1061305:05:42.00240:51:40116,5-1 184,6212:3722,9
146BEDNAREK Rafał 250M Masters24M 1071306:45:24.00291:17:15115,0-1 186,0543:3117,0
147PYTKA Andrzej 40WARSZAWAM Weteran Młodszy17M 1081305:57:18.00005:57:18114,9-1 186,2343:0619,3
148ROZPĘDZIK Przemysław 30KRAKÓWM Masters25M 1091312:38:50.00235:56:35114,8-1 186,3476:369,1
149ROZPĘDZIK Oliwia 32KRAKÓWK Orlęta3K 401312:38:50.00235:56:35114,8-1 186,3476:369,1
150SWAT Mateusz 252AM Senior Młodszy17M 1101308:06:55.00192:56:55113,8-1 187,3334:1614,0
151NAPIERAŁA Daria 244WIERZCHACZEWO 3/3K Senior Młodszy6K 411306:38:53.00280:45:39113,7-1 187,3543:3017,1
152DACKO Marcin 293CYKLISTOWSKAWINAM Senior Starszy34M 1111307:00:00.00265:02:00113,6-1 187,5233:4116,2
153JABŁOŃSKI Andrzej 243JULIANÓWM Junior1M 1121306:28:17.00145:26:00113,5-1 187,5933:2517,5
154ADAMCZYK Jurek 198SUSZECM Masters26M 1131305:31:41.00005:31:41113,1-1 187,9662:5520,5
155KAZIMIERCZAK Robert 59WARSZAWAM Senior Starszy35M 1141305:04:48.00144:49:55112,8-1 188,2632:4222,2
156HANDZEL Marta 3100 KM 100 LAT 100 %K Senior Młodszy7K 4213101:12:03.0153:13:23112,6-1 188,54153:561,1
157JABŁONKA Elżbieta 221KB SPARTAKUSBEŁCHATÓWK Masters13K 431306:06:16.00003:03:09111,9-1 189,2233:1618,3
158ADAMOWICZ Sabina 271SZCZECINK Senior Starszy16K 441309:20:30.00217:00:18111,6-1 189,4835:0111,9
159NARLOCH Karol 77ZŁOTÓWM Senior Starszy36M 1151303:53:58.00121:29:25111,6-1 189,5432:0528,6
160DRAB Iza 17BABOSZEWOK Senior Starszy17K 451305:03:56.00041:38:45110,9-1 190,2332:4421,9
161STRZEŻYSZ Anna 357K Senior Starszy18K 461307:26:27.00025:00:00110,0-1 191,1034:0314,8
162WOJCIESZAK Dawid 251ŻURM Senior Starszy37M 1161306:32:36.00144:49:15109,7-1 191,3813:3416,8
163MATRASZEK Damian 226PUŁAWYM Senior Młodszy18M 1171317:35:16.00260:47:08109,6-1 191,5199:376,2
164KĘPISTY Sylwester 184RZEKUŃM Masters27M 1181306:45:30.00006:45:30109,3-1 191,7663:4216,2
165WALCZAK Barbara 24LKK LESZNOLESZNOK Weteran Starszy4K 471307:21:19.00007:21:19109,2-1 191,9184:0214,8
166GODAWA-MIKOŁAJCZYK Malwina 300SZCZECINK Senior Starszy19K 481307:26:16.00288:33:16109,0-1 192,0934:0514,7
167CEZARY Budny 185OSTROŁĘKAM Masters28M 1191306:40:57.00006:40:57108,9-1 192,2143:4016,3
168MENCEL Karol 128POZNAŃM Senior Starszy38M 1201308:18:45.00008:18:45108,6-1 192,4684:3513,1
169NAUKA Sebastian 423-M Senior Starszy39M 1211305:33:10.00005:33:10108,5-1 192,6523:0419,5
170CHOJNOWSKI Andrzej 196BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM Masters29M 1221306:59:15.00283:10:47108,2-1 192,9103:5215,5
171WASILEWSKA Paulina 173GDAŃSKK Senior Młodszy8K 491306:23:58.00265:48:59107,8-1 193,3233:3316,8
172NIEWIADOMSKI Mateusz 188MIŃSK MAZOWIECKIM Senior Młodszy19M 1231304:16:58.00265:34:46107,2-1 193,8932:2325,0
173STAŃCZYK Artur 222KATOWICEM Senior Starszy40M 1241309:05:04.00284:18:10107,2-1 193,8965:0511,8
174POTURALSKA Katarzyna 227BYTOMK Senior Młodszy9K 501308:49:04.00265:04:00107,2-1 193,9534:5612,2
175ZALEWSKI Mariusz 60FIZJOTERAPIA DZIECIECA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM Weteran Młodszy18M 1251304:44:20.00117:27:32107,1-1 194,0282:3922,6
176NOWAK Marzena 137WOJNICZK Senior Starszy20K 511307:18:31.00050:02:37106,7-1 194,4034:0614,6
177KASZUBOWSKI Janusz 469CHTMR CYKLISTAM Weteran Młodszy19M 1261308:11:25.00170:18:46106,3-1 194,7844:3713,0
178RATOWICZ Sylwia 63NOWA RUDAK Senior Młodszy10K 521307:07:24.00194:47:06106,0-1 195,0634:0114,9
179KACZMARSKI Krzycho 58SZAMOTUŁYM Weteran Młodszy20M 1271304:36:34.00082:22:58105,5-1 195,6502:3722,9
180BARTECKI Przemek 309M Senior Starszy41M 1281306:35:05.00100:03:00105,4-1 195,7133:4416,0
181KOTLIŃSKA Beata 172MARKIK Masters14K 531307:03:18.00169:51:58105,1-1 196,0434:0114,9
182SZULC Marta 141K Senior Starszy21K 541307:02:14.00194:50:11104,9-1 196,2234:0114,9
183HADOWSKA Anna 228INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY KARATEJACEWOK Weteran Starszy5K 551306:04:04.00122:00:42104,8-1 196,3433:2817,3
184GRONOWSKI Grzegorz 57POZNAŃM Senior Starszy42M 1291306:30:36.00284:00:29104,7-1 196,3783:4316,1
185PRZYBYSZ Jakub 217POLICEM Senior Młodszy20M 1301308:24:57.00284:27:20104,7-1 196,4134:4912,4
186JONIEC Monika 169WIELKA WIEŚK Masters15K 561306:55:08.00027:49:44104,2-1 196,8833:5815,1
187STASIAK Jan 1572-003 DOBRAM Weteran Starszy16M 1311306:16:29.00288:36:34104,2-1 196,9043:3616,6
188CHARKIEWICZ Piotr 27MIKOŁAJKI POMORSKIEM Weteran Młodszy21M 1321308:26:47.00008:26:47104,0-1 197,1404:5212,3
189SZULC Waldemar 285M Senior Starszy43M 1331308:48:18.00295:18:29103,6-1 197,4955:0511,8
190BĄCZYK Tymoteusz 138TB SERVICE PLUSM Senior Starszy44M 1341304:34:54.00193:40:00103,4-1 197,7332:3922,6
191JANKOWSKA-MIKLAS Justyna 180ZAWIERCIEK Senior Młodszy11K 571308:51:23.00210:21:23103,3-1 197,8175:0811,7
192GÓJSKA Justyna 132GKS GRODZISKWARSZAWAK Weteran Młodszy3K 581305:57:56.00005:57:56103,0-1 198,0733:2817,3
193CZOPOR Sebastian 113LUBLINM Masters30M 1351303:54:00.00003:54:00102,7-1 198,3732:1626,3
194SOBI Kinga 259WARSZAWAK Senior Młodszy12K 591307:38:29.00261:35:57102,5-1 198,5564:2813,4
195KURPAS Anna 87RUDA ŚLĄSKAK Weteran Młodszy4K 601307:06:43.00073:53:46102,3-1 198,7934:1014,4
196WOJTAS Arkadiusz 195PILSKI KLUB MORSÓW EUFORIAPILAM Masters31M 1361316:04:41.00200:00:41102,1-1 198,9669:266,4
197MOŚ Rafał 166B4SPORTBYDGOSZCZM Masters32M 1371307:58:15.00051:19:33102,0-1 199,0784:4112,8
198JĘDRZEJEWSKA-WIERGILES Monika 112BRWINÓWK Masters16K 611305:46:35.00290:39:17102,0-1 199,1423:2317,7
199KARWOWSKI Marcin 461M Senior Młodszy21M 1381307:00:00.00265:33:25102,0-1 199,1434:0714,6
200BĘDZIECHOWSKA Marta 140WĄBRZEŹNOK Senior Młodszy13K 621305:39:44.00100:53:02101,8-1 199,3003:2018,0
201KOWALCZYK Tomasz 190SŁUPSKSŁUPSKM Masters33M 1391304:24:16.00004:24:16101,6-1 199,4692:3623,1
202KOWALSCY Karolina, Jacek 235JAROCINK Senior Starszy22K 631308:02:27.00289:35:52101,5-1 199,5634:4512,6
203ŻEBROWSKI Paweł 233ZALASEWOM Masters34M 1401309:47:36.00243:27:38101,4-1 199,7525:4710,3
204PYTEL Grzegorz 208-WARSZAWAM Masters35M 1411314:57:37.00014:57:37101,3-1 199,7758:516,8
205GÓJSKI Mirosław 133GKS GRODZISKWARSZAWAM Weteran Młodszy22M 1421306:27:38.00006:27:38101,3-1 199,7833:4915,7
206GŁUSZEK Katarzyna 204KOBYLNICAK Masters17K 641308:44:06.00289:47:53101,3-1 199,8035:1011,6
207HOROSIEWICZ- ŁAPKA Ilona 287PABIANICEK Senior Starszy23K 651308:07:57.00008:07:57101,2-1 199,8934:4912,4
208SZEWCZYK Andrzej 258WARSZAWAM Senior Młodszy22M 1431306:22:18.00170:24:38101,2-1 199,9483:4615,9
209POŁA Monika 97KLUB CYKLISTÓWBYDGOSZCZK Senior Starszy24K 661306:59:32.00050:59:23101,1-1 199,9634:0814,5
210POKUTYCKA Anna 35WROCŁAWK Masters18K 671307:15:00.00007:15:00101,1-1 199,9734:1813,9
211SMYCZYŃSKI Adrian 2STARA IWICZNAM Senior Starszy45M 1441310:20:44.00291:06:47101,0-1 200,0566:089,8
212ZAJĄC-BRODECKA Katarzyna 203RADOMK Senior Starszy25K 681308:32:32.00008:32:32101,0-1 200,0855:0411,8
213OSTROWSKI Krzysztof 108USTKA, UL. GRUNWALDZKA 12/5M Weteran Młodszy23M 1451306:01:43.00006:01:43101,0-1 200,1033:3416,8
214BROSZKOWSKA-PYTEL Marzena 232MARZI&GREYWARSZAWAK Senior Starszy26K 691314:59:57.00014:59:57101,0-1 200,1138:546,7
215GUDALEWSKI Tomasz 96PODLASKI KLUB SPORTOWY NA SZCZYTBIAŁYSTOKM Weteran Młodszy24M 1461305:20:04.00005:20:04100,9-1 200,2033:1018,9
216LIPIEC Ula 267ŻYRARDÓWK Masters19K 701305:17:15.00027:44:38100,9-1 200,2433:0819,1
217NAROŻNIAK Łukasz 161MIEDZECHÓWM Senior Młodszy23M 1471305:17:55.00005:17:55100,8-1 200,3333:0919,0
218PRUSIŃSKI Arkadiusz 21ZABRZEM Masters36M 1481306:07:05.00006:07:05100,8-1 200,3333:3816,5
219GÓRSKA Katarzyna 162GDAŃSKK Senior Młodszy14K 711310:00:51.00155:07:50100,7-1 200,3615:5710,1
220KUK Angelika 192WARSZAWAK Senior Młodszy15K 721320:08:35.00249:41:41100,6-1 200,49612:005,0
221DUDKOWSKI Maciej 44MACIEJOWICEM Senior Młodszy24M 1491304:56:08.00004:56:08100,6-1 200,5182:5620,4
222JASZEK Tomasz 41BESTWINAM Senior Młodszy25M 1501304:50:56.00145:59:59100,6-1 200,5492:5320,7
223PETKA Łukasz 249RZESZÓWM Senior Starszy46M 1511306:04:13.00289:44:14100,5-1 200,5833:3716,6
224MAŃKOWSKI Wojciech 88OŻARÓW MAZOWIECKIM Masters37M 1521305:48:34.00291:27:27100,5-1 200,6383:2817,3
225NAPIERAŁA Mirek 216WIERZCHACZEWOM Senior Młodszy26M 1531305:49:10.00285:10:38100,3-1 200,8053:2817,2
226DUDELA Kamil 194RADOMM Senior Starszy47M 1541308:24:46.00008:24:46100,1-1 201,0495:0211,9
227RYBACKI Bartek 307M Senior Starszy48M 1551305:12:40.00005:12:4099,9-1 201,1643:0719,2
228DUDELA Barbara 200RADOMK Senior Starszy27K 731308:31:06.00008:31:0699,7-1 201,3685:0711,7
229KAZNODZIEJ Piotr 183LUBINM Masters38M 1561304:41:59.00208:25:2297,2-1 203,8912:5420,7
230DELMANOWICZ Michał 104OLEŚNICAM Senior Starszy49M 1571305:51:50.00233:54:3296,7-1 204,4103:3816,5
231GURNANI Daksh 199-KABATYM Junior2M 1581306:40:40.00052:08:5496,4-1 204,7434:0914,4
232WIELKOSZYŃSKA Małgorzata 214ZABÓRK Masters20K 741305:59:36.00292:03:1195,5-1 205,5833:4515,9
233ATROSZCZYK Aleksandra 181KRZESZOWICEK Masters21K 751305:47:12.00194:25:0294,0-1 207,1233:4116,2
234BAKALARSKA Teresa 163WARSZAWAK Senior Młodszy16K 761306:13:22.00121:31:2490,5-1 210,6334:0714,5
235BĄK Izabela 186NOWY SĄCZK Masters22K 771304:06:41.00097:41:5589,4-1 211,7132:4521,7
236POPEK Agata 129WARSZAWAK Masters23K 781308:17:05.00094:21:1588,1-1 213,0475:3810,6
237KUKUŁA Dawid 43SKARYDZEWM Senior Młodszy27M 1591305:13:39.00290:49:2686,9-1 214,1933:3616,6
238GUGAŁA Szymon 78MALAWAM Orlęta4M 1601308:55:59.00241:16:2485,7-1 215,4136:159,6
239GUGAŁA Jakub 79MALAWAM Orlęta5M 1611308:55:59.00241:16:2485,7-1 215,4136:159,6
240FRACZEK Mariusz 219LASM Senior Starszy50M 1621305:31:36.00165:19:5685,5-1 215,6003:5215,5
241MAIK Lilianna 14SŁUBICEK Masters24K 791305:00:14.00217:38:5283,4-1 217,7033:3516,7
242SUCHECKI Krzysztof 155MOGIELNICAM Senior Starszy51M 1631303:21:54.00121:34:4878,9-1 222,2232:3323,4
243GONTARZ Kasia 415K Senior Młodszy17K 801305:17:07.00168:40:0978,4-1 222,7434:0214,8
244GOLIŃSKA Patrycja 205KOZIENICEK Junior1K 811306:27:53.00262:03:3476,8-1 224,3025:0311,9
245TRUBACZ Łukasz 149LUBLINM Senior Starszy52M 1641305:38:49.00265:24:2476,2-1 224,9534:2613,5
246BOLCZAK Sylwia 282SOCHACZEWK Masters25K 821304:43:25.00121:23:0175,3-1 225,7633:4515,9
247BROCZKOWSKA Dorota 98ELBLĄGK Senior Starszy28K 831307:27:01.00240:49:0674,6-1 226,4835:5910,0
248TOMCZYK Tomasz 51CHWAŁOWICEM Senior Starszy53M 1651302:39:03.00002:39:0373,8-1 227,2832:0927,8
249ABRAMCZYK Jarosław 273STAWIGUDAM Masters39M 1661303:46:06.00290:14:1570,8-1 230,2833:1118,8
250OTAWA Rafal 386M Senior Starszy54M 1671304:00:06.00049:33:4470,7-1 230,3933:2317,7
251FELUCH Lidia 26LOKALNA GRUPA MARKETINGOWAGRODZISK MAZOWIECKIK Masters26K 841306:33:50.00249:44:5768,7-1 232,3805:4310,5
252NIEDŹWIECKA Katarzyna 105GDAŃSKK Senior Starszy29K 851304:29:55.00122:25:5067,9-1 233,2033:5815,1
253FERENS Piotruś 177DĘBOWIEC KOŁO ZAMOŚCIAM Masters40M 1681313:33:16.00135:54:3366,9-1 234,18412:094,9
254JÓZEFIAK Łukasz 99KONINM Senior Młodszy28M 1691306:43:51.00124:35:5863,7-1 237,4046:209,5
255NESKA Łukasz 114FHFIOOOIWARSZAWAM Senior Starszy55M 1701303:54:51.00288:10:4362,0-1 239,1353:4715,8
256SAMOLĄG Wojciech 245NOWA WIEŚM Senior Starszy56M 1711302:45:29.00002:45:2961,3-1 239,8132:4222,2
257MACIEJ Mateusz 281NISKOM Senior Młodszy29M 1721303:43:03.00121:19:5761,0-1 240,1233:3916,4
258KUCAJ Grzegorz 12STRAŻAKWOLA RAFAŁOWSKAM Senior Młodszy30M 1731302:58:27.00168:42:3059,7-1 241,3832:5920,1
259MOŚ Natalia 298BYDGOSZCZK Orlęta4K 861307:26:36.00264:10:4658,1-1 242,9687:407,8
260MOŚ Judyta 296BYDGOSZCZK Masters27K 871307:26:36.00264:10:4658,1-1 242,9687:407,8
261ZIELIŃSKI Sławomir 70POKRZYDOWOM Masters41M 1741302:54:42.00086:38:4457,2-1 243,8863:0319,7
262IŻYKOWSKI Konrad 238KLUKIM Masters42M 1751304:18:58.00004:18:5856,8-1 244,3534:3313,1
263DADAN Marek 5M Weteran Młodszy25M 1761304:27:24.00071:52:5855,5-1 245,6044:4912,5
264KAFKA Michał 143M Senior Młodszy31M 1771303:01:08.00073:24:1351,4-1 249,6633:3117,0
265STENCEL Julia 237OSTRÓW KALISKIK Senior Młodszy18K 881302:55:50.00289:16:0650,3-1 250,8133:2917,2
266GRASELA Jacek 94M Masters43M 1781306:29:42.00288:44:0048,0-1 253,1138:077,4
267OŹMINKOWSKI Łukasz 160PAKOŚĆM Senior Starszy57M 1791303:08:24.00003:08:2446,9-1 254,1984:0014,9
268KAROLAK Amelia 234K Orlęta5K 891307:50:39.00283:51:3345,7-1 255,42810:185,8
269KARBOWIAK Nastazja 123WROCŁAWK Senior Młodszy19K 901303:26:07.00150:57:2845,0-1 256,0884:3413,1
270RYBAK Michał 229USTKAM Masters44M 1801302:41:22.00168:39:2242,0-1 259,1133:5015,6
271KLACZAK Maciej 303M Senior Starszy58M 1811310:15:19.00283:39:2940,8-1 260,25915:034,0
272KAFKA Daria 255K Senior Starszy30K 911304:04:07.00289:20:3139,3-1 261,8336:129,7
273CWYNAR Michał 301ORŁYM Junior3M 1821302:13:00.00049:16:0036,7-1 264,4033:3716,6
274MANSZEWSKI Tomasz 62BOGDANOWOM Senior Starszy59M 1831302:12:40.00168:45:0536,3-1 264,7833:3916,4
275KAMIŃSKI Przemysław 118ZAWADZKIEM Senior Młodszy32M 1841301:38:07.00001:38:0735,7-1 265,4162:4421,8
276FRAŃCZUK Michał 125WROCŁAWM Senior Młodszy33M 1851303:03:02.00126:06:4434,7-1 266,3855:1611,4
277STĘPIEŃ Grzesiek 304M Masters45M 1861301:36:32.00003:57:3534,2-1 266,9312:4921,2
278MOŚ Nadia 299BYDGOSZCZK Orlęta6K 921303:33:40.00264:10:4633,7-1 267,4456:209,5
279WOROBIEC Oliwia 48CZARNÓWK Orlęta7K 931304:24:10.00213:56:2932,1-1 269,0278:147,3
280ŁĄCZYŃSKA Katarzyna 272LEGIONOWOK Senior Starszy31K 941301:52:17.00001:52:1731,4-1 269,7233:3416,8
281GORGOLIK Iga 377TYGRYSY WALCZĄCEK Senior Młodszy20K 951301:56:37.00001:56:3731,0-1 270,1033:4515,9
282STAŃCZYK Ewelina 286BLIŻYCEK Senior Starszy32K 961301:45:00.00024:47:3030,7-1 270,3733:2517,6
283SIERUGA Gabriel 10OPOCZNOM Masters46M 1871301:58:09.00025:05:3530,6-1 270,5133:5115,5
284SIERUGA Małgorzata 8K Masters28K 971302:14:16.00025:05:1129,3-1 271,7634:3413,1
285PODREZ Zbigniew 376TYGRYSY WALCZĄCEM Senior Młodszy34M 1881301:58:08.00001:58:0828,5-1 272,5834:0814,5
286MIROS Edyta 107EMÓWTEAMEMÓWK Masters29K 981302:02:32.00265:04:0728,4-1 272,7334:1913,9
287MAJEWSKI Michał 218GOSTYNINM Senior Starszy60M 1891301:45:17.00241:49:3527,3-1 273,8203:5115,5
288KOSTUCH Natalia 7K Senior Starszy33K 991302:24:59.00097:00:4826,2-1 274,8935:3110,8
289STRZEŻYSZ Piotr 223PODBIELM Senior Młodszy35M 1901301:33:58.00278:57:4325,5-1 275,5813:4016,3
290SUJKA Łukasz 69NIEPOŁOMICEM Senior Starszy61M 1911301:09:56.00001:09:5625,4-1 275,6632:4421,8
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
DNCLEWANDOWSKA Monika 278K Senior Starszy1301:03:31.00001:03:3110,2-1 290,8636:129,7
DNCGRUDZIŃSKA Aleksandra 265OLEŚNICAK Senior Młodszy1300:32:02.00000:32:029,0-1 292,0713:3216,9
DNCGRUDZIŃSKI Damian 264OLEŚNICAM Senior Starszy1300:32:02.00000:32:029,0-1 292,0713:3216,9
DNCSARNOWSKA Monika 179SUCHOŻEBRYK Masters1300:34:33.00000:34:334,8-1 296,2837:108,4
Znaleziono 294 wynik(ów)