Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-08-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 598 |
Wystartowało : | 485 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 485 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najlepszy Oddział | Najliczniejszy Oddział | K-OPEN | M-OPEN | Kapitan Sztabowy | K Orlęta | M Orlęta | K Junior | M Junior | K Senior Młodszy | M Senior Młodszy | K Senior Starszy | M Senior Starszy | K Masters | M Masters | K Weteran Młodszy | M Weteran Młodszy | K Weteran Starszy | M Weteran Starszy
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEŚNIEWSKI Sławomir | 521 | PARKRUN SŁODOWO, WŁOCŁAWEK | M Weteran Młodszy | 13 | ||
2 | POŚPIECH Michał | 215 | ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / PWSZ (AKADEMIA KALISKA) | WOLICA | M Masters | 13 | |
3 | GRYC Janusz | 107 | TYCHY | M Masters | 13 | ||
4 | KRAJEWSKI Mariusz | 112 | SZREŃSK | M Senior Młodszy | 13 | ||
5 | DANISEWICZ Przemysław | 116 | WITKOWO | M Senior Młodszy | 13 | ||
6 | ZUKOWSKI Paweł | 140 | JABŁONNA | M Masters | 13 | ||
7 | WOLNIAKOWSKI Krzysztof | 150 | ZDUŃSKA WOLA | M Senior Młodszy | 13 | ||
8 | KAZUBEK Maciej | 151 | WARSZAWA | M Masters | 13 | ||
9 | KARPAŁA Hanna | 141 | SKAWINA | K Weteran Młodszy | 13 | ||
10 | HRYNISZYN Agnieszka | 153 | K Senior Młodszy | 13 | |||
11 | MOROZ Katarzyna | 154 | OLSZTYN | K Masters | 13 | ||
12 | MISIEWICZ Wanda | 160 | CHOTOMÓW | K Senior Starszy | 13 | ||
13 | KRYŚCIAK Edward | 162 | JELENIA GÓRA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km | |||||||
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | JEMIELITY Magdalena | 163 | WARSZAWA | K Senior Starszy | 13 | ||
15 | BIELECKA Izabela | 164 | ŁUKÓW | K Masters | 13 | ||
16 | FURMANIAK Agata | 166 | NOWE CHRUSTY | K Senior Młodszy | 13 | ||
17 | ILCHYSHYN Vadym | 167 | KRAKOW | M Senior Starszy | 13 | ||
18 | PURCHAŁKA Daria | 168 | CHORZÓW | K Senior Starszy | 13 | ||
19 | KLIMEK Marta | 189 | GŁOGÓWEK | K Senior Starszy | 13 | ||
20 | SZULC Piotr | 19 | ITALIANO | RADOM | M Masters | 13 | |
21 | MICHALIK Katarzyna | 172 | K Senior Starszy | 13 | |||
22 | BORKOWSKI Leszek | 18 | NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD | GRABIANÓW | M Weteran Młodszy | 13 | |
23 | SULŻYCKI Cezary | 181 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | OLECKO | M Senior Starszy | 13 | |
24 | WOJNA Justyna | 182 | KRAKÓW | K Masters | 13 | ||
DNC | NAGÓRSKI Ryszard | 183 | CIECHOCINEK | M Weteran Starszy | 13 | ||
26 | PŁÓCIENNIK Karol | 196 | CZŁUCHÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
27 | BARGŁOWSKI Kamil | 197 | BIAŁYSTOK | M Junior | 13 | ||
28 | RATAJCZAK Krzysztof Tomasz | 198 | LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓW | CHEŁMŻA | M Senior Młodszy | 13 | |
29 | GOŁĄB Paweł | 20 | SOSNOWIEC | M Senior Starszy | 13 | ||
30 | ZIEMIANEK Krystian | 212 | TYLMANOWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
31 | PARADECKA Katarzyna | 213 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | K Senior Starszy | 13 | ||
32 | KACZMAREK Michał | 216 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | M Senior Starszy | 13 | ||
33 | WASILEWICZ Lonia | 227 | DĘBLIN | K Masters | 13 | ||
34 | TALAGA Aleksandra | 243 | K Senior Młodszy | 13 | |||
35 | ZARĘBSKA Kasia | 248 | POZNAŃ | K Senior Starszy | 13 | ||
DNC | RATYNSKA Kasia | 250 | WARSZAWA | K Masters | 13 | ||
37 | DADAN Marek | 251 | WARSZAWA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
38 | FRAŃCZUK Robert | 253 | LUBLIN | M Senior Starszy | 13 | ||
39 | MOCZULSKA Beata | 255 | KACZORY | K Senior Starszy | 13 | ||
40 | ŁĄCZKOWSKI Dawid | 256 | ZAWIERCIE | M Masters | 13 | ||
41 | STANNY Mariusz | 294 | M Masters | 13 | |||
42 | SĄGOL Mateusz | 295 | A MY SWOJE! | M Senior Młodszy | 13 | ||
43 | MIKULSKI Damian | 296 | M Senior Starszy | 13 | |||
44 | JAKUBOWSKI Dariusz | 278 | DGW | M Weteran Młodszy | 13 | ||
45 | KLAUS-KOWALSKA Martyna | 279 | SPORT.PL | K Senior Starszy | 13 | ||
46 | KOZAK Krzysztof | 28 | STRZELNO | M Weteran Młodszy | 13 | ||
47 | OSMAŃSKA Elżbieta | 283 | K Weteran Młodszy | 13 | |||
48 | SWĘD Arek | 284 | M Masters | 13 | |||
49 | LER Maria | 286 | K Weteran Młodszy | 13 | |||
50 | WĘGRZYN Justyna | 305 | K Masters | 13 | |||
51 | SKITAŁ Dawid | 306 | M Senior Młodszy | 13 | |||
52 | LER Mirosława | 297 | K Weteran Starszy | 13 | |||
53 | DOBROWOLSKI Dominik | 298 | 5BSP | M Senior Młodszy | 13 | ||
54 | PIETRZYK Joanna | 302 | SKTR DOKTOREK SIEDLCE | K Senior Starszy | 13 | ||
55 | KOCH-BRZOZOWSKA Katarzyna | 326 | DEVIL MIĘDZYCHÓD | K Senior Starszy | 13 | ||
56 | ROKUSZEWSKI Piotr | 307 | M Senior Starszy | 13 | |||
57 | WOŹNIAK Michał | 308 | M Senior Młodszy | 13 | |||
58 | NOGA Jakub | 31 | THE NOGAS | KRAKÓW | M Senior Młodszy | 13 | |
59 | WASIAK Magda | 312 | K Senior Starszy | 13 | |||
60 | SIKORA Joanna | 313 | K Senior Starszy | 13 | |||
61 | KIJ Beata | 32 | KOŃSKIE | K Senior Starszy | 13 | ||
DNC | DĄBROWSKI Maciej | 331 | M Senior Młodszy | 13 | |||
63 | KWIATKOWSKI Mariusz | 348 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
64 | KĘPIŃSKI Jarosław | 349 | M Masters | 13 | |||
65 | SZCZEPAŃSKI Patryk | 334 | M Orlęta | 13 | |||
66 | ZAJĄCZKOWSKI Sławomir | 336 | M Senior Starszy | 13 | |||
67 | KLIN Mariusz | 350 | CHEŁM BIEGA | M Masters | 13 | ||
DNC | POCZTAREK Ewelina | 351 | K Senior Starszy | 13 | |||
69 | BOGAJ Dariusz | 356 | M Masters | 13 | |||
70 | GARYGA Łukasz | 355 | RUNHOGS TYCHY | M Masters | 13 | ||
71 | GABOR Krzysztof | 368 | ROZTOCZE CYCLING TEAM | M Masters | 13 | ||
72 | DAŁEK Edyta | 361 | K Senior Starszy | 13 | |||
DNC | ADASZEWSKA Małgorzata | 375 | K Masters | 13 | |||
74 | KOWALCZYK Renata | 376 | BBL | K Weteran Młodszy | 13 | ||
75 | HELLER Zdzisław | 388 | HERBMARATONOW.PL | M Weteran Starszy | 13 | ||
76 | WOJTKOWIAK Robert | 389 | SZYBKIE ŚLIMAKI | M Senior Starszy | 13 | ||
77 | BRODNICKA Ewelina | 39 | K Masters | 13 | |||
78 | KOSIATY Piotr | 383 | M Masters | 13 | |||
79 | RAŹNIAK Beata | 384 | KOBIETY NA 5 + | K Weteran Młodszy | 13 | ||
DNC | SZYGENDA Waldemar | 387 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
81 | WAWRZCZAK Zdzisław | 390 | STR SZPRYCHA | M Weteran Starszy | 13 | ||
82 | DYLUS Artur | 391 | M Senior Starszy | 13 | |||
83 | ZYCH Agnieszka | 392 | K Masters | 13 | |||
84 | MATZANKE Michał | 396 | M Senior Starszy | 13 | |||
85 | SPYCHALSKI Zdzisław | 412 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
86 | ŚLIWA Sabina | 408 | 1. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO | K Senior Młodszy | 13 | ||
87 | GODZIC Dariusz | 409 | M Masters | 13 | |||
88 | OGOŃSKA Olga | 414 | K Senior Młodszy | 13 | |||
89 | ZAJDENC Sławomir | 416 | BTW BYDGOSZCZ | M Weteran Starszy | 13 | ||
90 | KISIEL Laura | 417 | BBKTS | K Weteran Młodszy | 13 | ||
91 | WITASIAK Paulina | 418 | K Senior Młodszy | 13 | |||
92 | KOCIK Arkadiusz | 425 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
93 | NAZARUK Kamil | 426 | M Senior Młodszy | 13 | |||
94 | MAGDZIARZ Magdalena | 429 | K Senior Starszy | 13 | |||
95 | SZLESIŃSKI Łukasz | 430 | M Masters | 13 | |||
96 | PAWLIKOWSKI Wojciech | 432 | M Masters | 13 | |||
97 | WESOŁOWSKI Łukasz | 27 | ZALESIE GÓRNE | M Senior Starszy | 13 | ||
98 | SIWEK Magdalena | 43 | BEZRZECZE | K Senior Starszy | 13 | ||
99 | SKOTNICKI Jacek | 446 | LEGION KLUB HDK | M Senior Starszy | 13 | ||
DNC | MACHOWSKI Maciej | 447 | M Senior Starszy | 13 | |||
101 | NASKRĘT Mariusz | 449 | M Masters | 13 | |||
102 | SZKLARSKI Przemysław | 450 | LET'S WOD TEAM | M Senior Starszy | 13 | ||
103 | ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna | 451 | K Senior Młodszy | 13 | |||
DNC | ŚWIĄTEK Artur | 462 | AZS PWSTE JAROSŁAW | M Masters | 13 | ||
105 | CHAMCZYK Hanna | 452 | K Weteran Młodszy | 13 | |||
106 | ROSŁON Kinga | 456 | K Senior Starszy | 13 | |||
107 | PARUCH Marta | 457 | K Senior Starszy | 13 | |||
108 | PINDRAL Paweł | 466 | M Masters | 13 | |||
109 | STRĄCZEK Dawid | 467 | M Senior Starszy | 13 | |||
110 | BANASZEWSKI Michał | 471 | PARKRUN GRUDZIĄDZ | M Masters | 13 | ||
111 | TRZCIŃSKI Michał | 472 | M Masters | 13 | |||
112 | SZURLEJ-WĘGLARZ Ewa | 473 | K Masters | 13 | |||
113 | WĘGLARZ Mariusz | 474 | M Masters | 13 | |||
DNC | BUŁA Małgorzata | 475 | K Masters | 13 | |||
115 | SKURNÓG Cezary | 477 | M Senior Młodszy | 13 | |||
116 | KOTYNIEWICZ Krzysztof | 478 | M Masters | 13 | |||
DNC | HĘCIŃSKA Joanna | 479 | K Senior Starszy | 13 | |||
118 | KOLIS Konrad | 494 | M Senior Starszy | 13 | |||
119 | KRUKOWSKA Magdalena | 485 | SZWLA | K Senior Starszy | 13 | ||
120 | SZYMAŃSKI Paweł | 486 | M Senior Starszy | 13 | |||
121 | JANOWSKI Bartłomiej | 487 | M Masters | 13 | |||
122 | ZNAMIROWSKA-BAŁDYGA Katarzyna | 488 | K Senior Młodszy | 13 | |||
123 | BABIŃSKA Ewelina | 493 | K Senior Starszy | 13 | |||
124 | KOCIORUBA Szymon | 495 | M Masters | 13 | |||
125 | BIEDRZYCKI Jacek | 496 | M Masters | 13 | |||
126 | POLAK Daniel | 497 | M Senior Starszy | 13 | |||
DNC | SKIERKOWSKA-RAK Rozalia | 498 | K Masters | 13 | |||
128 | MINDA Michał | 499 | KOLOSOLOXD | M Senior Starszy | 13 | ||
129 | BOCZULA Krzysztof | 507 | WKB PIAST WROCŁAW | M Weteran Młodszy | 13 | ||
130 | MAŁKIŃSKI Marcin | 509 | M Masters | 13 | |||
131 | CAPUTA Andrzej | 51 | TRZEMEŚNIA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
132 | MACKENZIE Renata | 517 | K Masters | 13 | |||
133 | GARCZAREK Alicja | 518 | K Senior Starszy | 13 | |||
134 | MARON Tomasz | 519 | TOWARZYSTWO LEKKOATLETYCZNE ATHLETICS JASTRZĘBIE | M Senior Starszy | 13 | ||
135 | MAMET Tomasz | 52 | GDAŃSK | M Masters | 13 | ||
136 | OBOLEWICZ Karol | 520 | M Senior Starszy | 13 | |||
137 | SZYMAŃSKA Patrycja | 540 | K Senior Starszy | 13 | |||
138 | ADAMSKA-MIŚ Lidia | 55 | KUNÓW | K Masters | 13 | ||
139 | KRASOWSKI Tomasz | 53 | WAŁCZ | M Masters | 13 | ||
140 | BLACKLEDGE Hanna | 537 | K Weteran Starszy | 13 | |||
141 | CYBULSKI Dawid | 538 | DM BUILDING SP. Z O.O. | M Senior Starszy | 13 | ||
142 | FOKT Marta | 559 | K Senior Starszy | 13 | |||
143 | OLSZEWSKA Agnieszka | 56 | K Senior Starszy | 13 | |||
DNC | SIKORA Paulina | 551 | K Senior Młodszy | 13 | |||
145 | KUKIEŁKA Jarosław | 557 | EPTM | M Senior Starszy | 13 | ||
146 | MĘDRYKOWSKI Damian | 558 | M Senior Starszy | 13 | |||
147 | SIKORA Magdalena | 561 | K Senior Starszy | 13 | |||
148 | KUREK Dorota | 560 | K Masters | 13 | |||
149 | CAŁKA Justyna | 562 | K Senior Młodszy | 13 | |||
150 | KORAL Jakub | 581 | M Senior Młodszy | 13 | |||
151 | MARONDEL Katarzyna | 568 | SILESIA NORDIC TEAM | K Senior Starszy | 13 | ||
DNC | NACHYŁA Aleksandra | 575 | K Senior Młodszy | 13 | |||
153 | KOZACZUK Kamil | 582 | M Senior Starszy | 13 | |||
DNC | SADOWSKA Alicja | 587 | K Senior Starszy | 13 | |||
155 | KUŚMIERCZAK Sławomir | 59 | WILCZYN | M Weteran Młodszy | 13 | ||
156 | PTASZEK Iza | 591 | SHAMROCK BEAVERS ZIELONKI PL | K Masters | 13 | ||
157 | ODRZYWOLSKI Michał | 592 | OŻW SZCZECIN | M Senior Starszy | 13 | ||
158 | ŚMIECH Mariusz | 593 | M Masters | 13 | |||
159 | ORZYŁOWSKI Marcin | 594 | M Senior Starszy | 13 | |||
160 | DELALICZ DE LAVAL Rafał | 595 | M Senior Starszy | 13 | |||
161 | SZWARC Ilona | 64 | BIAŁYSTOK | K Senior Starszy | 13 | ||
162 | SKOWRON Tomasz | 65 | ŚWIDNICA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
163 | KOC Iwona | 66 | WOŁOMIN | K Masters | 13 | ||
164 | ZAGÓRSKI Rafał | 67 | BRZEGI | M Masters | 13 | ||
DNC | KOCIK Adam | 78 | SKRA OTUSZ | BUK | M Masters | 13 | |
166 | KŁOS Aleksandra | 79 | KATOWICE | K Senior Młodszy | 13 | ||
167 | STARUCH Andrzej | 80 | CIĘCIWA | M Weteran Starszy | 13 | ||
168 | WACŁAWEK Tomek | 97 | TEAM TOMSON | GLIWICE | M Senior Młodszy | 13 | |
169 | GUZ Piotr | 98 | BIAŁA PODLASKA | M Senior Młodszy | 13 | ||
170 | ZMYSŁOWSKA Anna | 87 | WARSZAWA | K Senior Starszy | 13 | ||
171 | ŻAK Jakub | 90 | GLIWICE | M Senior Starszy | 13 | ||
172 | SKIRZEWSKI Aleksander | 94 | KALETY | M Senior Młodszy | 13 | ||
173 | MACANDER Jakub | 95 | SKIERNIEWICE | M Senior Młodszy | 13 | ||
174 | MAŁECKI Janusz | 96 | IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89 | BIAŁE BŁOTA | M Weteran Młodszy | 13 | |
175 | ZAJĄC Anna | 124 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | JARCZÓW | K Weteran Młodszy | 13 | |
176 | SIERADZKI Damian | 186 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
177 | MARON Tadeusz | 514 | M Senior Starszy | 13 | |||
178 | PAWŁOWSKI Przemysław | 89 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
179 | FURMAN Mateusz | 435 | M Senior Młodszy | 13 | |||
180 | ŁUCZAK Wojciech | 72 | LESZNO | M Senior Starszy | 13 | ||
181 | KONIECZNY Piotr | 120 | USB USTKA | INOWROCŁAW | M Masters | 13 | |
182 | MILCZAREK Janusz | 169 | ŁÓDŹ | M Weteran Młodszy | 13 | ||
183 | DYJAK Bożena | 17 | WROCŁAW | K Weteran Młodszy | 13 | ||
184 | LEWANDOWSKI Marcin | 188 | SOLEC KUJAWSKI | M Senior Młodszy | 13 | ||
185 | TUZINEK Paweł | 230 | ZABIEGANY SKARYSZEW | SKARYSZEW | M Masters | 13 | |
186 | JANUSEK Wojciech | 345 | M Senior Młodszy | 13 | |||
187 | KUFLIK Mirosław | 367 | ZABIERZÓW BIEGA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
188 | ŻERDZIŃSKI Michał | 369 | MASZ PROJEKT | M Masters | 13 | ||
DNC | JAGAŚ Cezary | 372 | M Senior Starszy | 13 | |||
190 | OLENDER Julia | 374 | K Senior Młodszy | 13 | |||
191 | KRUCZEK Paweł | 405 | JW 2771 | M Senior Starszy | 13 | ||
192 | GRYZ Jacek | 407 | M Masters | 13 | |||
193 | BUKO Anita | 422 | K Weteran Młodszy | 13 | |||
194 | MICHLOWICZ Barbara | 459 | LET'S WOD TEAM | K Senior Starszy | 13 | ||
195 | KRAWCZYK Maciej | 501 | M Senior Starszy | 13 | |||
196 | WAWRZYNIAK Agnieszka | 589 | K Masters | 13 | |||
197 | KLINGSPORT Mateusz | 352 | M Senior Starszy | 13 | |||
198 | KLIBER Marcin | 353 | M Senior Starszy | 13 | |||
199 | PACIOREK Adam | 463 | ALTICO | M Senior Starszy | 13 | ||
200 | ZIELIŃSKI David | 579 | M Senior Młodszy | 13 | |||
201 | KRZYWICKA Katarzyna | 204 | K Masters | 13 | |||
202 | PRUCHYŃSKI Kamil | 206 | LEGION HDK | MIĘDZYRZECZ | M Senior Starszy | 13 | |
203 | KORNACKI Sławomir | 208 | NIEPORĘT | M Weteran Młodszy | 13 | ||
204 | ZARZECZNY Marcin | 209 | TEAM HENRYKÓW :) | SZPROTAWA | M Masters | 13 | |
205 | ZARZECZNY Mateusz | 211 | TEAM HENRYKÓW :) | SZPROTAWA | M Orlęta | 13 | |
206 | JAGLARZ Magdalena | 327 | K Senior Młodszy | 13 | |||
207 | KOBIELA Anna | 439 | K Senior Młodszy | 13 | |||
208 | SYSKA Iza | 510 | K Senior Młodszy | 13 | |||
209 | MILEWICZ Marcin | 506 | M Senior Starszy | 13 | |||
210 | SMERDKA Kamil | 187 | OBRA | M Senior Młodszy | 13 | ||
211 | BORKOWSKI Piotr | 344 | M Senior Starszy | 13 | |||
212 | MIŁACZEWSKI Daniel | 586 | M Weteran Starszy | 13 | |||
213 | PŁASZCZYMĄKA Szymon | 121 | PIASEK | M Senior Starszy | 13 | ||
DNC | KRUPA Katarzyna | 273 | K Senior Starszy | 13 | |||
215 | SKOCZYLAS Anita | 85 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | K Masters | 13 | |
216 | NIEWIADOMSKI Wojciech | 86 | ŁÓDŹ | M Senior Młodszy | 13 | ||
217 | KUBIAK Marta | 81 | ŚWIDNIK | K Senior Starszy | 13 | ||
218 | JURA Waldemar | 21 | MIŃSK MAZOWIECKI | M Weteran Młodszy | 13 | ||
219 | STOŃ Weronika | 299 | K Senior Młodszy | 13 | |||
220 | LER Piotr | 301 | M Junior | 13 | |||
221 | KIELAK Natalia | 272 | K Senior Starszy | 13 | |||
222 | MAZURKIEWICZ Agnieszka | 402 | K Masters | 13 | |||
223 | KANCLERZ Marcin | 139 | KĘPNO | M Masters | 13 | ||
224 | KARCZEWSKI Dawid | 152 | WYSZKÓW | M Senior Młodszy | 13 | ||
225 | STAWIARZ Tomasz | 288 | M Masters | 13 | |||
226 | CZYRNIA Martin | 321 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | M Senior Młodszy | 13 | ||
227 | TOWIAŃSKI Patryk | 240 | SZCZECIN | M Masters | 13 | ||
228 | JARZYNKA-SUJATA Klaudia | 275 | K Senior Młodszy | 13 | |||
229 | PŁÓCIENNIK Łukasz | 158 | CZŁUCHÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
230 | RADKA Izabela | 458 | LET'S WOD TEAM | K Senior Młodszy | 13 | ||
231 | WATOROWSKI Irek | 159 | M Senior Starszy | 13 | |||
232 | WIDZ Sylwia | 180 | LUBLIN | K Senior Młodszy | 13 | ||
233 | TAJKOWSKI Wojtek | 69 | BYDGOSZCZ | M Masters | 13 | ||
234 | JASKULSKI Darek | 74 | SAM SOBIE | M Masters | 13 | ||
235 | WILK Marek | 75 | EASYRUN RACIBÓRZ | RACIBÓRZ | M Senior Starszy | 13 | |
236 | BORDZIO Wojciech | 464 | M Senior Młodszy | 13 | |||
DNC | MIELCAREK Ania | 46 | K Masters | 13 | |||
238 | BRYGOŁA Karolina | 546 | K Senior Starszy | 13 | |||
239 | ŁYSKAWIŃSKI Bartosz | 12 | RAKONIEWICE | M Senior Starszy | 13 | ||
240 | KLOSEK Dariusz | 2 | LEGION KLUB HDK | BYDGOSZCZ | M Weteran Młodszy | 13 | |
241 | PYRZAK Paweł | 13 | WARSZAWA | M Senior Starszy | 13 | ||
242 | DZIEPAK Piotr | 14 | 1. BLTR | WOLA MROKOWSKA | M Masters | 13 | |
243 | DOLICHER Krzysztof | 15 | BUK | M Senior Młodszy | 13 | ||
244 | KUŁACZKOWSKI Konrad | 16 | B4SPORT | BYDGOSZCZ | M Senior Starszy | 13 | |
245 | KARWAT Dawid | 33 | ŚWIEBODZICE | M Senior Starszy | 13 | ||
246 | CISZEWSKA Danuta | 34 | PUŁTUSK | K Senior Starszy | 13 | ||
247 | PONCYLIUSZ Artur | 36 | KIEKRZ | M Masters | 13 | ||
248 | GŁODZIK Tomasz | 48 | CHORZELÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
249 | PIECZEK Aleksandra | 5 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | K Masters | 13 | |
250 | FISZER Bartłomiej | 50 | SULEJÓWEK | M Senior Młodszy | 13 | ||
251 | MATUS Dawid | 57 | M Senior Młodszy | 13 | |||
252 | ADAMIAK Marcin | 58 | OLSZTYN | M Masters | 13 | ||
253 | JANZER Janusz | 6 | PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICY | PRZEMYŚL | M Weteran Młodszy | 13 | |
254 | OBRĘBOWSKI Dariusz | 7 | WARSZAWA | M Masters | 13 | ||
255 | SADOWSKI Bartłomiej | 9 | ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKO | LEGIONOWO | M Masters | 13 | |
256 | WOŹNIAK Mariusz | 54 | GRÓJEC | M Masters | 13 | ||
257 | KOSMALA Anna | 38 | PRZEWORSK | K Senior Młodszy | 13 | ||
258 | CHOJECKI Wojtek | 37 | WARSZAWA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
259 | ZĄBCZYŃSKI Dominik | 1 | BIEGIGORSKIE PL | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M Masters | 13 | |
260 | SOBIERAJSKI Jacek | 45 | ZGIERZ | M Masters | 13 | ||
261 | GAWLIŃSKA Anna Maria | 44 | SUWAŁKI | K Masters | 13 | ||
262 | ZIELIŃSKI Piotr | 42 | POZNAŃ | M Senior Starszy | 13 | ||
263 | SUJAK Mirosław | 41 | MKB DREPTAK | MIŃSK MAZOWIECKI | M Weteran Młodszy | 13 | |
264 | PISZCZEK Michał | 62 | WOLSZTYN | M Masters | 13 | ||
265 | FILIPOWICZ Karolina | 63 | K Junior | 13 | |||
266 | NOGA Krzysztof | 70 | THX NOGAS | GDANSK | M Weteran Młodszy | 13 | |
267 | PODLASEK Jacek | 77 | DĄBROWA GÓRNICZA | M Senior Starszy | 13 | ||
268 | JODŁOWSKI Mateusz | 71 | STALOWA WOLA | M Senior Starszy | 13 | ||
269 | HOŁDYŃSKI Mirosław | 76 | WKB "META" LUBLINIEC | KĄTY WROCŁAWSKIE | M Weteran Młodszy | 13 | |
270 | ZBICIAK Adam | 68 | NIEMCE | M Weteran Młodszy | 13 | ||
271 | WIELGUS Aleksandra | 91 | SPONTAN POTĘGOWO | POTĘGOWO | K Senior Starszy | 13 | |
272 | KRUPA Aleksandra | 100 | MOSTKOWO | K Senior Młodszy | 13 | ||
273 | STATEK Gabriela | 105 | SIETESZ | K Junior | 13 | ||
274 | KULASA Iwona | 101 | RZESZÓW | K Senior Starszy | 13 | ||
275 | STANCEL Wojciech | 108 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
276 | WITKOWSKI Sławomir | 113 | ORANGE | ŚWIECIE | M Masters | 13 | |
277 | POPIELA Mariusz | 127 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃ | NOWY SĄCZ | M Senior Starszy | 13 | |
278 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 128 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | CIECHANÓW | M Senior Starszy | 13 | |
279 | KRUPA Piotr | 130 | WOODRUN | BYDGOSZCZ | M Senior Starszy | 13 | |
280 | SROKA Andrzej | 129 | WOŹNIAKRUNNINGTEAM | SZYDŁOWIEC | M Senior Starszy | 13 | |
281 | ZIÓŁKOWSKA Beata | 131 | BYSŁAWEK | K Masters | 13 | ||
282 | PAWLUK Bartosz | 133 | ŚLĘZAKTEAM | OLEŚNICA | M Senior Starszy | 13 | |
283 | KONIECZNA Karolina | 137 | KAŹMIERZ | K Senior Młodszy | 13 | ||
284 | PRZYBYSZEWSKI Marcin | 148 | 12BZ | SZCZECIN | M Senior Starszy | 13 | |
285 | LEDWOŃ Izabela | 146 | CSZWS | KRAKÓW | K Masters | 13 | |
286 | PASTUSZAK Daniel | 143 | ZAMOŚĆ | M Senior Młodszy | 13 | ||
287 | CHRAPEK Aneta | 156 | STĄPORKÓW | K Senior Młodszy | 13 | ||
288 | SZCZELASZCZYK Joanna | 157 | BYDGOSZCZ | K Senior Starszy | 13 | ||
289 | DREWNIK Mateusz | 126 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
290 | OLEŚ Dariusz | 134 | LEGIA WARSZAWA | WARSZAWA | M Senior Starszy | 13 | |
291 | RADZIWONOWICZ Michał | 170 | BIELSKO-BIAŁA | M Senior Młodszy | 13 | ||
292 | CISIELSKA Natalia | 171 | LEGNICA | K Senior Starszy | 13 | ||
293 | KRUSZEWSKI Piotr | 173 | MYŚLĘ, ŻE DAM RADĘ | MIŃSK MAZOWIECKI | M Senior Starszy | 13 | |
294 | PRZYBYŁO Paweł | 174 | NOWY SĄCZ | M Senior Starszy | 13 | ||
295 | KARPAŁA Wiktor | 83 | SKAWINA | M Senior Młodszy | 13 | ||
296 | MAKAREWICZ Katarzyna | 177 | SOKÓŁKA | K Masters | 13 | ||
297 | GRUZLEWSKI Radosław | 178 | ŻAGAŃ | M Senior Starszy | 13 | ||
298 | ORZECH Marcin | 184 | BIEGOWO TEAM | CHOCIANÓW | M Senior Starszy | 13 | |
299 | REKOWSKI Radosław | 190 | KOŚCIERZYNA | M Senior Starszy | 13 | ||
300 | FOTEK Arkadiusz | 191 | FOTEK TEAM | RUMIA | M Masters | 13 | |
301 | RAMIREZ Julio | 266 | M Masters | 13 | |||
302 | JĘDRZEJEWSKI Daniel | 192 | TRI STAROGARD GDAŃSKI | NOWA WIEŚ RZECZNA | M Masters | 13 | |
303 | STRASZAK Monika | 193 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | K Senior Starszy | 13 | ||
304 | BŁAUCIAK Mirosław | 147 | ZAWSZE NA CZAS RUN TEAM | PIŁA | M Masters | 13 | |
DNC | ZĘBALSKA Magdalena | 194 | CIECHANÓW | K Senior Starszy | 13 | ||
DNC | WAL Mateusz | 328 | M Senior Młodszy | 13 | |||
307 | KOSTECKI Sebastian | 199 | ASZWOJ | WARSZAWA | M Masters | 13 | |
308 | PAWLIK Piotr | 200 | KPP SŁUBICE | M Senior Starszy | 13 | ||
309 | KĘPIŃSKA Joanna | 329 | K Masters | 13 | |||
310 | KRZYSIAK Anna | 202 | OWCZARNIA | K Masters | 13 | ||
311 | WYSOCKI Dominik | 203 | ŁOWICZ | M Senior Starszy | 13 | ||
312 | DĘBIŃSKA Adela | 205 | LEGION HDK | SZCZECINEK | K Senior Starszy | 13 | |
313 | KORSAKOV Kostiantyn | 214 | - | WARSZAWA | M Masters | 13 | |
314 | METT Mariusz | 219 | CZC SZ | WARSZAWA | M Masters | 13 | |
315 | ŻEBROWSKA Małgorzata | 222 | OSTROŁĘKA | K Senior Starszy | 13 | ||
316 | PANIAK Marzena | 232 | KRAKÓW | K Senior Młodszy | 13 | ||
DNC | KINDER Sebastian | 233 | JABŁONNA | M Senior Starszy | 13 | ||
318 | LIRO Marcin | 244 | KRAKÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
319 | RESZKA Martyna | 247 | LUBOCHNIA | K Senior Młodszy | 13 | ||
320 | KRYTOWSKI Piotr | 257 | AC WARTA ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M Senior Starszy | 13 | |
321 | PELC Eliza | 260 | K Masters | 13 | |||
322 | PLEBANEK-LIRO Anna | 281 | BRAK | K Senior Starszy | 13 | ||
323 | RĄCZKOWSKI Michał | 290 | SZLACHETNA PACZKA | M Senior Młodszy | 13 | ||
324 | JANKOWSKI Jarosław | 291 | M Masters | 13 | |||
325 | SZKWAREK Kamila | 292 | K Senior Starszy | 13 | |||
326 | GRABOWSKI Emil | 293 | M Masters | 13 | |||
327 | SADOWSKI Krzysztof | 4 | GONIĄDZ | M Senior Starszy | 13 | ||
328 | SZWED Krzysztof | 26 | BIEGIGORSKIE.PL | M Weteran Młodszy | 13 | ||
329 | KOWALSKI Piotr | 25 | BMWP | WARSZAWA | M Senior Starszy | 13 | |
330 | TOMALA Paweł | 24 | 15GBZ | WILKOWICE | M Masters | 13 | |
331 | GOGACZ Monika | 60 | KOZIENICE | K Senior Starszy | 13 | ||
332 | RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta | 61 | K Masters | 13 | |||
333 | BOGACZ Marek | 118 | HIGHLANDERS | KOBIERNICE | M Senior Starszy | 13 | |
334 | MILEWSKI Kamil | 125 | SŁUPNO | M Senior Młodszy | 13 | ||
335 | JURKIEWICZ Katarzyna | 155 | WROCŁAW | K Senior Starszy | 13 | ||
336 | ZIĘBA Paweł | 201 | ZIELONA MILA ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M Masters | 13 | |
337 | MIROWSKI Dominik | 223 | STARE BABICE | M Senior Starszy | 13 | ||
338 | DOBROĆ Tomasz | 245 | NAMYSŁÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
339 | FIJAŁKOWSKI Tomasz | 246 | 11 MBOT | KRAKÓW | M Masters | 13 | |
340 | OGIŃSKA Anetta | 123 | TOWARZYSTWO WIOŚLARZY MASTERS POZNAŃ | POZNAŃ | K Masters | 13 | |
341 | PAS Magdalena | 265 | K Senior Młodszy | 13 | |||
DNC | MACHNICKI Tomasz | 270 | M Senior Starszy | 13 | |||
343 | BŁAUCIAK Monika | 145 | ZAWSZE NA CZAS RUN TEAM | PIŁA | K Masters | 13 | |
344 | KORDZIŃSKI Kazimierz | 309 | BIEGIGORSKIE.PL | M Weteran Starszy | 13 | ||
345 | KOZŁOWSKI Witold | 314 | M Senior Starszy | 13 | |||
346 | ROMANOWICZ Dariusz | 317 | VAXINIS | M Masters | 13 | ||
347 | SZYMCZAK Czesław | 319 | M Weteran Starszy | 13 | |||
348 | FIGAT Arkadiusz | 335 | GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCE | M Masters | 13 | ||
349 | LICHTENSZTEJN Piotr | 340 | M Masters | 13 | |||
350 | DUTKOWSKA Natalia | 347 | OSOBA PRYWATNA | K Senior Starszy | 13 | ||
351 | ZĄBCZYŃSKI Dominik | 274 | BIEGIGORSKIE.PL | M Masters | 13 | ||
352 | MAŁECKI Piotr | 365 | M Senior Starszy | 13 | |||
353 | BILIŃSKI Rafał | 366 | M Masters | 13 | |||
354 | ZACHURA Szymon | 364 | M Senior Młodszy | 13 | |||
355 | EICHLER Piotr | 377 | TYGRYSY WALCZĄCE | M Masters | 13 | ||
356 | BOGUCKI Michał | 378 | M Senior Starszy | 13 | |||
DNC | KAJTANIAK Paweł | 379 | JK FITNESS & GYM | M Masters | 13 | ||
358 | MAKUCH Mateusz | 231 | GDYNIA | M Senior Młodszy | 13 | ||
359 | TREJDER Maria | 234 | KROTOSZYN | K Masters | 13 | ||
360 | BORYSIEWICZ Bartlomiej | 238 | BIEGOWO TEAM | LUBIN | M Senior Starszy | 13 | |
361 | PASZTETNIK Marek | 241 | NAMYSŁÓW | M Senior Młodszy | 13 | ||
362 | ZYCH Karol | 397 | M Orlęta | 13 | |||
363 | ORWAT Krzysztof | 398 | ZASAPANI | M Senior Starszy | 13 | ||
DNC | GRZYB Krzysztof | 399 | NKS START NAMYSŁÓW | M Senior Starszy | 13 | ||
365 | MAZURKIEWICZ Grzegorz | 400 | M Masters | 13 | |||
366 | WALISZEWSKA-PLEWA Izabela | 401 | K Masters | 13 | |||
367 | DANILEWICZ Damian | 419 | M Senior Starszy | 13 | |||
368 | PETYNKA Daniel | 420 | M Senior Starszy | 13 | |||
369 | JANICKA Anna | 441 | K Masters | 13 | |||
370 | PACZKOWSKI Paweł | 442 | M Masters | 13 | |||
371 | OSTROWSKI Tomasz | 443 | FC OSTRY FAMILY | M Masters | 13 | ||
372 | BIAŁEK Agnieszka | 444 | K Masters | 13 | |||
DNC | BARGIEŁ Natalia | 455 | K Senior Młodszy | 13 | |||
DNC | SADOWSKA Kamila | 465 | K Senior Młodszy | 13 | |||
375 | GROMEK Paweł | 470 | M Masters | 13 | |||
376 | KOTYNIEWICZ Brygida | 481 | K Masters | 13 | |||
377 | MEUS-SZLĘK Dagmara | 218 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | K Senior Starszy | 13 | ||
378 | NIEWALDA Marcin | 454 | LET'S WOD TEAM | M Senior Starszy | 13 | ||
DNC | SOKOŁOWSKI Jarosław | 490 | M Senior Starszy | 13 | |||
380 | KRAWCZYK Piotr | 431 | M Masters | 13 | |||
381 | MATEJEK BIEDRZYCKA Agnieszka | 491 | K Senior Starszy | 13 | |||
DNC | BISKUP Kamil | 492 | CZERNIEJEWO | M Senior Młodszy | 13 | ||
383 | DZIEDZIC Józef | 114 | ZABIEGANY WOŁOMIN | ZIELONKA | M Weteran Młodszy | 13 | |
384 | CYBUL Anna | 276 | K Masters | 13 | |||
385 | DUMIN Magdalena | 277 | K Senior Młodszy | 13 | |||
386 | CISZOWSKA Agata | 280 | K Senior Młodszy | 13 | |||
387 | NOWAKOWSKA Magdalena | 282 | K Senior Młodszy | 13 | |||
388 | DUCZEK Marcin | 300 | M Masters | 13 | |||
389 | PĘKAŁA Piotr | 304 | SP MANOWO | M Masters | 13 | ||
390 | LER Andrzej | 285 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
391 | ZDANCEWICZ Paulina | 229 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | K Senior Młodszy | 13 | ||
392 | LATAŁA Robert | 500 | M Masters | 13 | |||
393 | GNIEWEK Alina | 502 | K Senior Starszy | 13 | |||
394 | GŁOS Anna | 503 | LUBLINBIEGA | K Masters | 13 | ||
395 | SWOBODA Leszek | 504 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | M Masters | 13 | ||
396 | MOŻDŻER Wiktor | 512 | RAZ SZCZECIN | M Masters | 13 | ||
397 | DUPLICKA Angelika | 311 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | K Senior Starszy | 13 | ||
398 | KUZMIN Dmytro | 23 | ZĄBKI | M Masters | 13 | ||
399 | WOCIAL Marek | 11 | MISTÓW | M Masters | 13 | ||
400 | KACZOROWSKI Grzegorz | 10 | GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ | M Senior Młodszy | 13 | ||
DNC | KLACZAK Maciej | 82 | OŚWIĘCIM | M Senior Starszy | 13 | ||
402 | LANGE Daniel | 102 | STOŁECZNY LEGION HDK BASZTA | WISŁA WIELKA | M Senior Starszy | 13 | |
403 | KULA Ilona | 110 | KOPER TEAM | KĘTY | K Masters | 13 | |
404 | LUDWICKA Weronika | 221 | SZCZECIN | K Senior Starszy | 13 | ||
405 | MACZKA Joanna | 224 | K Masters | 13 | |||
406 | WYSZYŃSKA Agnieszka | 324 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | K Masters | 13 | ||
407 | OSIŃSKA Karina | 437 | JAS KÓŁKA | K Masters | 13 | ||
408 | KORNACKA Agnieszka | 207 | NIEPORĘT | K Senior Młodszy | 13 | ||
409 | WASILEWSKI Grzegorz | 385 | SPK BIKE | M Masters | 13 | ||
410 | BOGUSZ Damian | 217 | ZABRZE | M Senior Starszy | 13 | ||
411 | STEFANÓW Mirosław | 142 | WKU | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M Masters | 13 | |
DNC | KOWAL Katarzyna | 338 | K Senior Młodszy | 13 | |||
413 | ŚWIERCZYŃSKI Karol | 523 | M Senior Młodszy | 13 | |||
414 | ZARZECZNA Andżelika | 210 | TEAM HENRYKÓW :) | SZPROTAWA | K Masters | 13 | |
415 | ŻERDZIŃSKA Agnieszka | 370 | MASZ PROJEKT | K Masters | 13 | ||
416 | JACHIMSKI Piotr | 239 | ORZESZE | M Senior Starszy | 13 | ||
417 | PLACHA Jan | 252 | IM-POSSIBLE TEAM | KROCZYCE | M Masters | 13 | |
418 | ADAMKIEWICZ Klaudia | 267 | K Senior Starszy | 13 | |||
419 | KOĆMIEROWSKA Natalia | 268 | K Senior Młodszy | 13 | |||
420 | KILIJANEK Piotr | 358 | M Masters | 13 | |||
421 | WEIMANN Paweł | 362 | M Weteran Starszy | 13 | |||
422 | PIOZUN Damian | 363 | M Senior Młodszy | 13 | |||
423 | BEDNAREK Grzegorz | 526 | M Senior Starszy | 13 | |||
424 | WÓJTOWICZ Marcin | 103 | WROCŁAW | M Masters | 13 | ||
425 | SKRZECZ Tomasz | 220 | ŁOWICZ | M Senior Starszy | 13 | ||
426 | WNUK Katarzyna | 236 | WARSZAWA | K Senior Młodszy | 13 | ||
427 | MARKOWSKA Katarzyna | 237 | BRZYNO | K Masters | 13 | ||
428 | WYDMAŃSKA Anna | 310 | K Senior Młodszy | 13 | |||
429 | ZAWALICH Katarzyna | 315 | K Masters | 13 | |||
430 | RADOMSKI Łukasz | 323 | M Senior Starszy | 13 | |||
431 | BOROWIEC Kamil | 332 | M Senior Starszy | 13 | |||
432 | WOJCIECHOWSKI Jan | 393 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
433 | SZYMCZYK Marcin | 394 | OTM.B | M Masters | 13 | ||
434 | KAPICA Tomasz | 404 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
435 | BARTOSZ Beata | 445 | K Senior Starszy | 13 | |||
436 | BUKOWSKA Magda | 448 | 12BDOW | K Masters | 13 | ||
437 | WYŻGA Wojciech | 461 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
438 | CHUDZIK Paweł | 528 | M Senior Starszy | 13 | |||
DNC | ŁATA Edyta | 531 | K Senior Młodszy | 13 | |||
440 | CHODKIEWICZ Grzegorz | 532 | TRZEBA BIEGAĆ I ... | M Senior Starszy | 13 | ||
441 | CZELIŃSKI Leszek | 535 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
442 | KAZNODZIEJ Piotr | 541 | M Masters | 13 | |||
443 | WIECZOREK Paweł | 524 | BIEGIEMRADOM! | M Masters | 13 | ||
444 | WANATOWSKI Dariusz | 508 | ZRYW RADZIEJÓW | M Masters | 13 | ||
445 | ANDRZEJAK Agnieszka | 544 | K Masters | 13 | |||
446 | RASZEWSKA Izabela | 542 | FORMA NA PIĄTKĘ | K Masters | 13 | ||
447 | CEGIEŁKO Paweł | 545 | M Masters | 13 | |||
DNC | SZALBÓT Martyna | 547 | K Senior Młodszy | 13 | |||
449 | SKUBIŃSKI Mateusz | 548 | M Masters | 13 | |||
450 | BAGDASARYAN Vazgen | 549 | SKIERNIEWICE | M Senior Starszy | 13 | ||
451 | KNAP Rafał | 550 | M Masters | 13 | |||
452 | WIECZYŃSKI Jerzy | 552 | TWARDZIELA TEAM BOGATYNIA | M Weteran Młodszy | 13 | ||
453 | ANTAS Marcin | 553 | M Senior Starszy | 13 | |||
454 | WALIGÓRA Aneta | 554 | K Senior Młodszy | 13 | |||
455 | MAŁUCKI Ryszard | 555 | ROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁA | M Weteran Starszy | 13 | ||
456 | MAŁUCKI Tomasz | 556 | ROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁA | M Senior Starszy | 13 | ||
457 | STEINKE Dominika | 563 | K Masters | 13 | |||
DNC | KIJAS Patrycja | 564 | K Masters | 13 | |||
459 | TREPKOWSKA Paulina | 566 | K Senior Starszy | 13 | |||
460 | BEKAS Dariusz | 567 | M Senior Starszy | 13 | |||
461 | TOL Monika | 571 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | K Senior Starszy | 13 | ||
462 | PŁOCHOCKI Artur | 570 | M Masters | 13 | |||
463 | DOWIEDCZYK Justyna | 572 | K Senior Starszy | 13 | |||
464 | GAŁKOWSKI Marcin | 574 | M Senior Starszy | 13 | |||
DNC | PETERS Patrycja | 576 | K Senior Młodszy | 13 | |||
466 | FUJARA Artur | 583 | LEŚNE RUSAŁKI | M Senior Starszy | 13 | ||
467 | STEMPSKI Maciej | 584 | M Masters | 13 | |||
468 | SERLIKOWSKA Agnieszka | 585 | K Senior Starszy | 13 | |||
469 | BORZYCH Tomasz | 588 | LEŚNE RUSAŁKI | M Senior Starszy | 13 | ||
470 | GAŁEK Grzegorz | 590 | M Masters | 13 | |||
471 | KUBIAK Mirosław | 138 | GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE | SWARZĘDZ | M Weteran Młodszy | 13 | |
472 | KRASUCKI Paweł | 413 | M Masters | 13 | |||
DNC | TROJANOWSKA-BARAN Aleksandra | 565 | K Senior Młodszy | 13 | |||
474 | ŁAGIEWSKI Andrzej | 341 | LDC | M Senior Starszy | 13 | ||
475 | WASILEWSKI Adam | 343 | M Weteran Młodszy | 13 | |||
476 | RYBACKI Bartek | 271 | M Senior Starszy | 13 | |||
477 | TARAS Arkadiusz | 322 | M Senior Młodszy | 13 | |||
DNC | DRUCH Piotr | 325 | M Senior Starszy | 13 | |||
479 | PACEK Mirosław | 179 | SEROCK | M Weteran Młodszy | 13 | ||
480 | KOZŁOWSKI Jakub | 176 | CZĘSTOCHOWA | M Senior Starszy | 13 | ||
481 | MICHALAK Andrzej | 73 | POZNAŃ | M Masters | 13 | ||
482 | ZIELIŃSKI Kamil | 460 | M Senior Młodszy | 13 | |||
483 | GNAŚ Anna | 483 | DRUŻYNA KOBIETY NA 5 + | K Senior Starszy | 13 | ||
484 | PODGRUDNY Radosław | 484 | M Masters | 13 | |||
485 | MAZUR Ireneusz | 539 | M Senior Starszy | 13 |
Znaleziono 485 wynik(ów)