Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-08-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 598 |
Wystartowało : | 485 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 485 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najlepszy Oddział | Najliczniejszy Oddział | K-OPEN | M-OPEN | Kapitan Sztabowy | K Orlęta | M Orlęta | K Junior | M Junior | K Senior Młodszy | M Senior Młodszy | K Senior Starszy | M Senior Starszy | K Masters | M Masters | K Weteran Młodszy | M Weteran Młodszy | K Weteran Starszy | M Weteran Starszy
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRAJEWSKI Mariusz | 112 | SZREŃSK | M Senior Młodszy | 13 | ||
2 | DANISEWICZ Przemysław | 116 | WITKOWO | M Senior Młodszy | 13 | ||
3 | WOLNIAKOWSKI Krzysztof | 150 | ZDUŃSKA WOLA | M Senior Młodszy | 13 | ||
4 | RATAJCZAK Krzysztof Tomasz | 198 | LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓW | CHEŁMŻA | M Senior Młodszy | 13 | |
5 | ZIEMIANEK Krystian | 212 | TYLMANOWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
6 | SĄGOL Mateusz | 295 | A MY SWOJE! | M Senior Młodszy | 13 | ||
7 | SKITAŁ Dawid | 306 | M Senior Młodszy | 13 | |||
8 | DOBROWOLSKI Dominik | 298 | 5BSP | M Senior Młodszy | 13 | ||
9 | WOŹNIAK Michał | 308 | M Senior Młodszy | 13 | |||
10 | NOGA Jakub | 31 | THE NOGAS | KRAKÓW | M Senior Młodszy | 13 | |
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km | |||||||
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | DĄBROWSKI Maciej | 331 | M Senior Młodszy | 13 | |||
12 | NAZARUK Kamil | 426 | M Senior Młodszy | 13 | |||
13 | SKURNÓG Cezary | 477 | M Senior Młodszy | 13 | |||
14 | KORAL Jakub | 581 | M Senior Młodszy | 13 | |||
15 | WACŁAWEK Tomek | 97 | TEAM TOMSON | GLIWICE | M Senior Młodszy | 13 | |
16 | GUZ Piotr | 98 | BIAŁA PODLASKA | M Senior Młodszy | 13 | ||
17 | SKIRZEWSKI Aleksander | 94 | KALETY | M Senior Młodszy | 13 | ||
18 | MACANDER Jakub | 95 | SKIERNIEWICE | M Senior Młodszy | 13 | ||
19 | SIERADZKI Damian | 186 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
20 | PAWŁOWSKI Przemysław | 89 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
21 | FURMAN Mateusz | 435 | M Senior Młodszy | 13 | |||
22 | LEWANDOWSKI Marcin | 188 | SOLEC KUJAWSKI | M Senior Młodszy | 13 | ||
23 | JANUSEK Wojciech | 345 | M Senior Młodszy | 13 | |||
24 | ZIELIŃSKI David | 579 | M Senior Młodszy | 13 | |||
25 | SMERDKA Kamil | 187 | OBRA | M Senior Młodszy | 13 | ||
26 | NIEWIADOMSKI Wojciech | 86 | ŁÓDŹ | M Senior Młodszy | 13 | ||
27 | KARCZEWSKI Dawid | 152 | WYSZKÓW | M Senior Młodszy | 13 | ||
28 | CZYRNIA Martin | 321 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | M Senior Młodszy | 13 | ||
29 | BORDZIO Wojciech | 464 | M Senior Młodszy | 13 | |||
30 | DOLICHER Krzysztof | 15 | BUK | M Senior Młodszy | 13 | ||
31 | FISZER Bartłomiej | 50 | SULEJÓWEK | M Senior Młodszy | 13 | ||
32 | MATUS Dawid | 57 | M Senior Młodszy | 13 | |||
33 | STANCEL Wojciech | 108 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
34 | PASTUSZAK Daniel | 143 | ZAMOŚĆ | M Senior Młodszy | 13 | ||
35 | DREWNIK Mateusz | 126 | WARSZAWA | M Senior Młodszy | 13 | ||
36 | RADZIWONOWICZ Michał | 170 | BIELSKO-BIAŁA | M Senior Młodszy | 13 | ||
37 | KARPAŁA Wiktor | 83 | SKAWINA | M Senior Młodszy | 13 | ||
DNC | WAL Mateusz | 328 | M Senior Młodszy | 13 | |||
39 | RĄCZKOWSKI Michał | 290 | SZLACHETNA PACZKA | M Senior Młodszy | 13 | ||
40 | MILEWSKI Kamil | 125 | SŁUPNO | M Senior Młodszy | 13 | ||
41 | ZACHURA Szymon | 364 | M Senior Młodszy | 13 | |||
42 | MAKUCH Mateusz | 231 | GDYNIA | M Senior Młodszy | 13 | ||
43 | PASZTETNIK Marek | 241 | NAMYSŁÓW | M Senior Młodszy | 13 | ||
DNC | BISKUP Kamil | 492 | CZERNIEJEWO | M Senior Młodszy | 13 | ||
45 | KACZOROWSKI Grzegorz | 10 | GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ | M Senior Młodszy | 13 | ||
46 | ŚWIERCZYŃSKI Karol | 523 | M Senior Młodszy | 13 | |||
47 | PIOZUN Damian | 363 | M Senior Młodszy | 13 | |||
48 | TARAS Arkadiusz | 322 | M Senior Młodszy | 13 | |||
49 | ZIELIŃSKI Kamil | 460 | M Senior Młodszy | 13 |
Znaleziono 49 wynik(ów)