KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-05-15
Miejsce : Konstancin-Jeziorna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 236
Wystartowało : 227
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 213
Na trasie : 12
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5km
       
1MACKIEWICZ Marcin 516NORDIC WALKING CIECHANÓWCIECHANÓWM18-29100:00:0300:15:3300:31:2500:47:58
2JÓŹWIAK Dominik 463WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:00:0300:20:5700:42:0101:03:33
3ROGASKI Grzegorz 555AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0300:16:2100:33:3300:50:36
4RECZULSKI Mikołaj 553VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-2900:00:0300:17:3500:36:5500:56:37
5ŻMIJEWSKI Wojciech 618AWF WARSZAWAKONSTANCIN-JEZIORNAM18-2900:00:0400:16:2500:33:3900:50:43
6KUŚMIEREK Patryk 504BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:00:0400:15:4600:31:3000:47:30
7GRZEGORCZYK Marcin Joachim 448FACE NORDIC WALKING TEAMWŁADYSŁAWOWOM18-2900:00:0400:16:1000:33:0300:49:39
8WIERZBOWSKI Michał 604AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0400:16:3800:33:5000:51:39
9PSUT Robert 547ŁÓDŹM18-2900:00:0400:16:4600:33:3800:50:31
10ŚWIETLIK Michał 709AWF WARSZAWAPIASECZNOM18-2900:00:0500:18:3900:37:3200:56:17
11PUSZKIEL Adrian 548GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM18-2900:00:0500:16:5200:34:4000:51:53
12WITKOWSKI Marcin 609AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0500:18:1400:36:3800:55:21
13WERSTLER Mikołaj 600AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0600:16:2200:33:0000:49:38
14IWANIUK Artur 700ŁOSICEM18-2900:00:0600:17:2700:35:2900:53:47
15WOJTASIŃSKI Daniel 611VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:00:2900:15:2300:31:0600:46:53
16ŚLUSARCZYK Marcin 584WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:00:2900:16:4500:34:1600:51:49
17BIŁEK Artur 410UNIA MIASTLUBLINIECM30-3900:00:2900:15:2100:30:5500:46:35
18PIOTROWSKI Michał 544FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-3900:00:2900:15:2400:31:1200:47:45
19GODZIŃSKI Paweł 445MILEJEWOM30-3900:00:3000:18:3700:37:5600:57:47
20RYCHLIK Grzegorz 557FUNDACJA 'W TE PĘDY'HALASYM30-3900:00:3000:15:3700:32:0400:49:01
21ADAMOWSKI Jacek 401UNIA MIASTGLIWICEM30-3900:00:3000:18:1800:37:0600:55:53
22KOTULA Jakub 488KATOWICEM30-39100:00:3100:19:0800:39:3701:00:08
23GRONALEWSKI Krzysztof 446BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3900:00:3900:18:4900:37:4900:56:30
24NIECHWIEJCZYK Piotr 528UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-49100:00:5200:15:2600:31:2900:47:32
25TĘPIŃSKI Leszek 589WARSZAWAM40-4900:00:5200:17:3200:35:3400:53:38
26KARASIŃSKI Maciej 471SIEDLCEM40-49100:00:5200:14:4300:30:0400:45:23
27KLICZKA Kamil 474PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM40-4900:00:5300:14:4500:29:5700:45:17
28BILIK Wojciech 409SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:00:5300:16:4000:33:3600:50:35
29CYRUS Bogdan 704SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM40-4900:00:5300:14:4400:30:1400:46:06
30KRZANOWSKI Bartłomiej 499SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:00:5300:16:4100:33:3900:51:01
31DEJDA Piotr 427FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM40-4900:00:5300:17:4300:36:0800:54:19
32ZDROJEWSKI Artur 615NW CIECHANÓWCIECHANÓWM40-4900:00:5400:20:0900:40:3001:00:54
33KOPRYNIA Bartosz 482BRAKWĘGRZCE WIELKIEM40-4900:00:5400:18:5900:38:5900:59:10
34MARCINKOWSKI Wojtek 519UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:00:5400:18:0400:36:4500:54:50
35ANTOSZEWSKI Piotr 403DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-4900:00:5400:17:2600:35:1300:52:52
36DREGER Michał 479KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLAGM40-4900:00:5500:18:1400:36:2600:54:41
37ŚLUSARCZYK Grzegorz 585WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4900:00:5500:17:5500:36:1400:54:17
38SZCZEPAŃSKI Rafał 580OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM40-49100:00:5500:17:1300:34:4300:52:09
39JONDERKO Grzegorz 461WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWUL.ZWYCIĘSTWA 31A/24 RYBNIKM40-4900:00:5500:16:5400:34:3400:52:17
40SKWARSKI Rafał 563RASZYNM40-4900:00:5500:18:2900:37:4200:56:54
41OCHWAT Paweł 532WARSZAWAM40-4900:00:5600:19:2900:39:1700:58:44
42UHRYN Marcin 593POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:00:5600:18:1000:37:2400:56:38
43BIŃCZYK Jacek 411CISOWIANKAGRĄBCZEWOM40-4900:00:5600:20:5700:41:5201:02:31
44PAŹ Jacek 540BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM40-4900:00:5600:18:3700:37:0600:55:14
45JASIUKIEWICZ Jacek 457POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:00:5700:18:1800:36:3500:55:05
46FERET Krzysztof 441RZESZÓWM40-4900:00:5700:18:3500:38:3800:59:09
47KULIŃSKI Jarosław 503FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM40-4900:00:5700:18:1100:36:3800:55:29
48URBANIAK Piotr 594WARSZAWAM40-4900:00:5800:18:1200:36:5700:55:42
49DUDKIEWICZ Piotr 432RYSIE RAZEMKOPRKIM40-49100:00:5900:23:3900:48:3901:12:52
50OLEKSY Artur 533RYSIE RAZEMBŁONIEM40-4900:00:5900:21:3200:43:3001:05:10
51SIWAK Piotr 561KS.METRACO POLKOWICERUDNAM50-5900:01:5300:15:3300:31:3900:47:49
52PUSZKIEL Leszek 549GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-59100:01:5300:15:3400:31:4000:48:18
53WIERCHANOWSKI Bogdan 602KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-5900:01:5400:16:5000:34:1200:51:50
54SAMEK Roman 558FACE NORDIC WALKING TEAMGRÓDKIM50-5900:01:5400:20:5200:42:0101:02:10
55RECZULSKI Mariusz 554VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:01:5400:15:3400:31:4000:47:48
56MROZIŃSKI Paweł 526MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-5900:01:5400:16:4900:34:2300:52:04
57DZIADEK Remigiusz 436ROKITYM50-5900:01:5500:15:5400:32:3000:49:31
58JURKITEWICZ Krzysztof 467KB BIAŁA BIEGAHOLAM50-5900:01:5500:16:3500:33:3400:50:37
59CIEŚLAK Roman 422FOREVER YOUNGŁÓDŹM50-5900:01:5500:15:5600:32:1600:48:49
60FOT Krzysztof 442MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-5900:01:5600:18:5900:37:4100:55:50
61SIEROŃ Jacek 559TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM50-5900:01:5600:15:3300:31:3800:47:47
62SZEWCZYK Marek 581FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5900:01:5600:19:1300:38:5000:58:50
63HAJNUS Wojciech 449WARSZAWAM50-5900:01:5600:20:2100:40:4501:00:55
64PONIATOWSKI Dariusz 702KONTANCIN JEZIORNAM50-5900:01:5700:19:4400:39:3500:58:25
65KOWALCZUK Robert 489GDAŃSKM50-5900:01:5700:17:1300:34:2900:52:01
66STEFAŃSKI Andrzej 574FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5900:01:5700:19:0000:37:4600:57:04
67KOWALSKI Marek 491UNIA MIASTSTRZEBINM50-5900:01:5800:19:1700:39:0100:58:10
68FAJNAS Ryszard 440WARSZAWAM50-5900:01:5800:20:2700:41:2901:03:08
69TRAMBACZ Robert 591POZNAŃM50-5900:01:5800:20:2300:40:3901:01:45
70DZIUBAK Janusz 438RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5900:01:5900:18:4000:37:5500:57:14
71IRZYCKI Andrzej 452MARYSINWARSZAWAM50-5900:01:5900:18:5900:38:2200:58:30
72SUCHODOLSKI Wiesław 577CIECHANÓWCIECHANÓWM50-5900:01:5900:20:2000:40:4401:00:54
73KOSSOWSKI Marian 485MARYSINWARSZAWAM50-5900:02:0200:21:2200:43:4401:06:27
74KOCIMSKI Jan 477KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM60-6900:02:3700:16:3800:33:2600:50:19
75KULIG Henryk 502KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLAGM60-6900:02:3700:16:4500:33:3400:50:24
76KALISZ Krzysztof 470KS METRACO POLKOWICELUBINM60-6900:02:3700:16:5500:34:0900:51:37
77SOBKOWSKI Janusz 708SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6900:02:3800:16:5000:33:5700:51:19
78STAWNIAK Karol 572KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-6900:02:3800:16:3600:33:2600:50:21
79SMUL Andrzej 566GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-6900:02:3800:16:3500:33:3100:51:07
80BIAŁK Roman 407GDAŃSKM60-6900:02:3800:18:0600:36:4900:55:35
81PAZUREK Zdzisław 539SKIERNIEWICEM60-69200:02:3900:16:4800:34:1800:52:21
82KACZMAREK Wlodzimierz 469EPOKA NORDICAŁÓDŹM60-6900:02:3900:18:2500:37:0700:55:43
83DZWONKOWSKI Ryszard 439RYSIE RAZEMWYGLĘDYM60-6900:02:3900:22:3100:45:5301:09:16
84WIEŃSKO Ryszard 601PUŁAWYM60-6900:02:3900:18:3100:37:1200:55:32
85MROCZKOWSKI Janusz 525EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6900:02:4000:18:2300:37:0500:55:40
86ŚLUSARCZYK Andrzej 586WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-6900:02:4000:17:3700:35:4200:53:40
87JEDYNAK Stanisław 458FUNDACJA SZKOŁA NA SZÓSTKĘRASZYNM60-6900:02:4100:19:0700:39:1900:59:23
88CZYCZ Kazimierz 423GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6900:02:4100:17:5200:36:1500:54:47
89BOCHENEK Jerzy 413AUTO-MEXWARSZAWAM60-6900:02:4100:18:5500:37:4100:56:34
90DEMBINSKI Piotr 428KONSTANCIN-JEZIORNAM60-6900:02:4200:19:2000:38:4800:58:10
91WIŚNIEWSKI Kazimierz 607ZGÓRKIWARSZAWAM60-6900:02:4200:19:4400:39:4700:59:50
92KOBUSINSKI Eugeniusz 476AUTO-MEXWARSZAWAM60-69100:02:4300:21:1100:44:1201:07:02
93RYSZARD Mojsiejczuk 524M70+00:03:0500:20:2100:41:2701:02:43
94APPEL Jerzy 404GOSIR-OSIELSKOBYDGOSZCZM70+00:03:0500:19:0200:38:1900:57:42
95BYTNIEWSKI Mieczysław 417BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+100:03:0500:19:0300:38:2100:57:43
96ŚCIBISZ Bogdan 583DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+00:03:0500:18:4700:37:4200:56:29
97OLENDEREK Zygmunt 534UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGM70+100:03:0600:20:2700:41:1001:02:09
98THOMALLA Bogdan 590ZABRZEM70+00:03:0700:18:4700:37:4100:56:41
99NOWORYTA Jacek 530ASA TEAM BIEGIEMPO ZDROWIEWARSZAWAM70+00:03:0700:20:3400:42:0801:04:14
100CHRAPEK Urszula 419KS RUDZICARUDZICAK18-2900:04:1900:21:3900:44:0101:05:53
101PIEKARSKA Magdalena 710GOSIR OSIELSKONIEMCZK18-2900:04:1900:19:5500:39:5301:00:40
102KOZICKA Ewa 492UNIA MIASTLUBLINIECK18-2900:04:1900:19:5300:40:0401:00:42
103LIPKO Adrianna 511PENDOLINOGDYNIAK18-2900:04:1900:16:4100:33:3700:50:39
104KOPEĆ Dorota 481BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:04:2000:18:2700:37:4300:57:12
105WŁASZCZUK Anita 610RYSIE RAZEMBŁONIEK18-2900:04:2000:20:5000:42:3401:04:27
106KRAWCZYK Marta 495WARSZAWA100:04:2000:17:5400:36:5600:56:30
107ŁABUS Izabela 513FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:04:2000:18:1700:36:5100:55:34
108CHOCHLA Monika 418KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK18-2900:04:2000:17:4900:36:0100:54:12
109GIERWIATOWSKA Natalia 444POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK18-2900:04:2100:19:3200:38:5300:58:11
110RAPAŁŁO Roma 552AWF WARSZAWAWARSZAWAK18-2900:04:2200:18:3500:37:2300:56:20
111CZYŻEWSKA Magdalena 424KONSTANCIN AMATORKONSTANCIN-JEZIORNAK18-2900:04:2200:21:4400:42:4601:03:40
112SZCZEPAŃSKA Anna 579FABRIKANORDIKABYTOMK30-3900:05:0500:17:5000:36:0700:54:52
113KOZŁOWSKA Sabina 706DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-3900:05:0600:17:5600:36:1600:54:49
114ZIELIŃSKA Kamila 616FACE NORDIC WALKING TEAMPIASECZNOK30-3900:05:0600:19:2400:38:5800:59:04
115STANICKA Agnieszka 571RYSIE RAZEMFELIKSÓWK30-3900:05:0600:19:3800:39:4701:00:34
116MALCZYK Anna 517DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECK30-3900:05:0600:17:5000:36:2100:55:28
117MACHNIAK Kamila 515RYSIE RAZEMOŻARÓW MAZOWIECKIK30-3900:05:0600:23:5500:48:4801:12:44
118BOROWSKA-STAŃCZUK Karolina 707FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK30-3900:05:0700:18:5400:38:0901:00:05
119SKRYCKA Katarzyna 562KS METRACO POLKOWICELUBINK30-3900:05:0700:18:1000:36:0500:53:43
120CIERKOŃSKA Agata 421RYSIE RAZEMWIKTORÓWK30-3900:05:0700:19:4700:40:2901:01:16
121PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 538SILESIA NORDIC TEAMSZCZODRKOWICEK30-3900:05:0700:17:4200:35:5100:53:57
122BUBAŁA Grażyna 699UNIA MIASTLUBLINIECK30-3900:05:0800:20:0000:40:0000:59:57
123DALECKA Justyna 426FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:05:0800:19:1600:38:2800:58:15
124JARYSZ Agnieszka 455FACE NORDIC WALKING TEAMOBORNIKIK30-3900:05:0800:22:0400:45:2601:07:02
125GERLE-KOTULA Anna 443KATOWICEK30-3900:05:0800:21:0300:42:2801:04:05
126SZAŁACKA Olga 698PIASECZNOK40-4900:05:0900:20:0800:40:4801:01:37
127KĘPKA Renata 697PIASECZNOK30-3900:05:0900:20:1900:41:3901:03:01
128KOSTERA Katarzyna 486WARSZAWAK30-3900:05:0900:19:0400:37:5800:56:53
129KRZESAK-JUREK Ewa 500KIJEM W LENISTWOWARSZAWAK30-3900:05:0900:18:1000:36:0400:53:57
130KOLARSKA Agnieszka 478VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-3900:05:1000:18:0700:36:4700:55:28
131MIESZCZANIN Joanna 523FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:05:1000:20:2300:41:0001:01:54
132WITKOWSKA Agata 608AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-3900:05:1100:20:0100:40:1201:00:17
133ĆWIKŁA Joanna 425BETTER FITKONSTANCIN-JEZIORNAK30-3900:05:1100:21:2200:43:2701:05:52
134ŁUKASZEWICZ Joanna 514GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-4900:05:5100:17:1200:35:0200:53:09
135SPYCHAŁA Marzena 570WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:05:5100:16:5300:34:0000:51:17
136LINKA Renata 703WARSZAWAK40-4900:05:5200:21:5000:44:0601:06:22
137BALCERAK-KOLASA Joanna 405EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:05:5200:17:1300:34:3800:52:21
138KOWALCZYK Edyta 490KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK40-4900:05:5200:18:0200:36:5300:55:08
139SWOJAK Jolanta 578WARSZAWAK40-4900:05:5200:21:3700:43:3401:05:32
140GRALIŃSKA Agnieszka 705FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-4900:05:5300:20:4800:42:2101:03:57
141KOZŁOWSKA Agnieszka 493FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:05:5300:18:5000:37:5000:56:36
142BIELIŃSKA-RUS Jagoda 408PIEKARY ŚLĄSKIEK40-4900:05:5300:18:1500:37:1000:55:57
143WASIELA Beata 597FACE NORDIC WALKING TEAMNOWY SUMINK40-4900:05:5400:19:5800:40:2201:01:06
144LISTWOŃ Justyna 512WARSZAWAK30-3900:05:5400:21:0600:41:4101:01:34
145WROŃSKA Wiesława 613BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:05:5400:19:3100:39:1300:59:13
146SZEWCZYK Agnieszka 582FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:05:5400:20:3400:40:3201:00:36
147PYRKA Iwona 550WARSZAWAK40-4900:05:5500:21:0400:41:4301:02:03
148HINC Iwona 450FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-4900:05:5500:19:0500:38:5200:58:41
149BOBOWICZ Katarzyna 412WARSZAWAK40-4900:05:5500:20:5700:41:3901:01:35
150JUCHNIEWICZ Sylwia 465RYSIE RAZEMZABORÓWK40-4900:05:5500:19:3300:39:4601:00:19
151DUSIEL Ewa 433VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:05:5600:18:1100:36:3000:54:36
152BEŁCZYŃSKA Edyta 406KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK40-4900:05:5600:23:5000:47:0301:09:47
153STRACZUK Monika 576RYSIE RAZEMZABORÓWK40-4900:05:5600:21:2100:43:0101:05:05
154SITKO Małgorzata 560FACE NORDIC WALKING TEAMKOLBUSZOWAK40-4900:05:5700:18:3400:37:1100:56:01
155LANGMESSER Regina 507LKS ZANTYRSZTUMK40-4900:05:5700:18:5400:38:1400:57:55
156JAKUSIK Anna 453KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK40-4900:05:5700:23:4700:47:0101:09:45
157LIPIŃSKA Urszula 620FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-4900:05:5800:22:5300:45:5601:09:11
158MARCZEWSKA Anna 520ZGIERZK40-4900:05:5800:19:3600:39:3300:59:36
159JÓŹWIK Katarzyna 464WARSZAWAK40-4900:05:5800:21:4600:43:5101:05:42
160LEPECKA-CZAJKOWSKA Katarzyna 509KONSTANCIN-JEZIORNAK40-4900:05:5900:20:2900:40:5401:01:28
161KROGULSKA Miłosława 496WARSZAWAK40-4900:05:5900:23:1300:47:0201:10:08
162TĘPIŃSKA Iwona 588WARSZAWAK40-4900:05:5900:19:2100:39:1700:59:08
163STĘŻYCKA Monika 575PIASECZNOK40-4900:06:0000:20:5100:42:0201:03:27
164KRAWCZYK Monika 494WARSZAWAK40-4900:06:0000:21:5700:45:0601:08:37
165KOMAŃSKA Marta 701KONSTANCIN-JEZIORNAK40-4900:06:0100:20:4000:41:3701:03:12
166WOŹNIAK Agnieszka 612AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4900:06:0100:19:5800:39:5701:00:01
167ŻUCHOWICZ Elżbieta 379DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5900:06:2700:18:0400:36:4300:55:30
168BOCZAR Beata 414GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5900:06:2700:17:4800:35:5500:53:49
169JĘDRASIAK Renata 460KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:06:2700:16:5000:33:5800:51:20
170POSTEK Danuta 546MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:06:2800:19:2500:38:5600:58:29
171BOROWIK Bożena 416POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-4900:06:2800:18:5300:37:5900:57:14
172LEHMANN Teresa 508BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK50-5900:06:2800:20:2700:41:0601:02:01
173JARZYŃSKA Małgorzata 456HIFI ARTE BERLINBERLINK50-5900:06:2800:18:4600:38:0600:57:28
174DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 430KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-5900:06:2800:19:0200:38:2600:57:46
175DOBROWOLSKA Anna 429CHOTOMÓWK50-5900:06:2900:19:0100:38:2600:57:46
176UHRYN Ewa 592POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING - DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-4900:06:2900:19:5200:39:3300:58:59
177ZIELIŃSKA Jolanta 617GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5900:06:2900:18:1800:37:1500:56:42
178KRUSZKA Arleta 497MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:06:2900:17:4000:35:5100:53:47
179SZYMANOWSKA-PAWLAK Ewa 1009GOSIR OSIELSKONIEMCZK50-5900:06:3000:19:5000:39:4800:59:59
180JEZIERSKA Danuta 459WARSZAWAK50-5900:06:3000:20:3800:41:5501:03:18
181WIERESZKO-CZYŻ Regina 603POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK50-5900:06:3100:20:0000:40:5701:02:15
182JURCZYŃSKA Bożena 466VIKING NORDOC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5900:06:3100:19:2900:39:0500:58:38
183SNIHURENKO Nataliia 567KHERSONK50-5900:06:3100:19:5900:39:4600:59:30
184JÓŹWIAK Teresa 462WARSZAWAK50-5900:06:3100:21:1400:42:5701:04:33
185OMARSKA Grazyna 535PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-5900:06:3200:21:0000:42:3501:04:25
186IRZYCKA Anna 451MARYSINWARSZAWAK50-5900:06:3300:21:1700:43:1701:06:41
187DZIERŻANOWSKA Krystyna 437MARYSINWARSZAWAK60-6900:06:3300:21:1900:43:1101:06:21
188KOSSOWSKA Anna 484MARYSINWARSZAWAK50-5900:06:3300:21:1800:43:1601:06:16
189WIŚNIEWSKA Tamara 606UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK50-5900:06:3400:20:4900:41:2401:01:56
190NIEDŹWIEDZKA Joanna 529WARSZAWAK50-59100:06:3500:24:4100:49:5101:15:34
191WASILEWSKA Katarzyna 598AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK50-5900:06:3500:22:3800:45:4401:08:44
192STEFANIAK Bożena 573BIAŁYSTOKK50-5900:06:3600:21:1300:43:1101:05:10
193KOSIŃSKA Maria 483MOSIR RYPINRYPINK60-6900:07:0100:18:4700:38:1800:58:02
194SOBAŃSKA Grażyna 568DRUŻBICEK60-6900:07:0200:18:2700:36:5100:55:29
195ANGIELCZYK Małgorzata 402MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-6900:07:0200:19:3300:39:2800:59:46
196KRZYNOWEK Krystyna 501POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING - DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK60-6900:07:0200:20:2200:41:2601:02:51
197WAŁECKA Krystyna 596FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-69100:07:0200:18:5900:38:2200:57:55
198MARCINKOWSKA Renata 518FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK60-6900:07:0300:20:3600:41:5601:03:52
199DYLEWSKA Barbara 434DABROWANORDIC TEAMDABROWA GORNICZAK60-6900:07:0300:21:2000:43:2501:05:09
200WACH Elżbieta 595DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK60-6900:07:0300:20:2600:41:0701:01:58
201SMARUJ - SADOWSKA Janina 564BYDGOSZCZK60-6900:07:0300:20:5500:42:3001:04:39
202KLICKA Łucja 473RYSIE RAZEMWYGLĘDYK60-6900:07:0400:20:5000:42:1001:03:36
203MARTYNIUK Renata 521WARSZAWAK60-6900:07:0500:24:1300:48:1901:12:33
204PERCZYŃSKA Elżbieta 541SULEJÓWEKK60-6900:07:0500:22:2000:46:1601:10:24
205RUDNIK Anna 556WARSZAWAK60-6900:07:0600:20:4900:41:5401:02:52
206JANKOWSKA Elżbieta 454SULEJÓWEKK60-6900:07:0600:25:4500:56:15288:32:07
207SOBOCIŃSKA Ewa 569MOSIRRYPINK70+00:07:2400:22:1900:45:2401:08:40
208RACZYŃSKA Aleksandra 551UNIA MIASTCHORZÓWK70+00:07:2400:19:1300:38:4200:58:12
209WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 353KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:07:2400:19:1000:38:2500:57:53
210SMOLEŃ Wacława 565WARSZAWAK70+00:07:2500:23:1900:46:3601:10:06
211WASZCZUK Zofia 599POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-49287:00:4500:03:4700:07:2400:41:32
212ŚWIĄTEK Joanna 587MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK30-39287:12:4700:04:1400:08:2900:48:41
213KWAŚNA Anka 505AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-39288:35:4000:34:1601:10:33
214KACPERCZYK Dariusz 468MARYSINWARSZAWAM50-59288:36:0400:35:0101:10:58
215GRYGIEL Monika 447FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-39288:36:0400:32:1901:05:26
216KWAŚNY Maciej 506WARSZAWAM30-39288:36:3800:32:3901:05:47
217LIPIŃSKA Urszula 510FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-49288:37:0800:36:2101:13:26
218BOGUSZ Lucyna 415WARSZAWAK40-49288:37:2000:41:45
219KŁOPOCIŃSKA Małgorzata 475MARYSINWARSZAWAK50-59288:38:1300:39:4001:20:07
220KONOPKA-JÓŹWIAK Ewelina 480ŁÓDŹK30-39288:39:1500:36:2901:13:47
221KASAK Dorota 472AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-39288:39:1600:44:11
222POPEK Małgorzata 545CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-59288:39:4300:41:18
223PIETRYKOWSKI Dariusz 542AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-59288:47:4400:44:16
224PILARCZYK Łukasz 543GREEN TEAMZIELONA GÓRAM40-49288:48:5600:46:21
Niesklasyfikowani
DQDRABAREK Wojciech 487WARSZAWAM60-691TakDQ00:19:44 DQ00:40:14 DQ DQ
DQDYPA Barbara 435NW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK50-59TakDQ00:20:57 DQ288:32:47 DQ289:13:23 DQ
DQNETKOWSKI Wojciech 527WARSZAWAM50-591TakDQ00:19:21 DQ00:38:45 DQ00:58:03 DQ
Znaleziono 227 wynik(ów)