KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-05-15
Miejsce : Konstancin-Jeziorna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 236
Wystartowało : 227
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 213
Na trasie : 12
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km
     
1WASZCZUK Zofia 599POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-49287:00:4500:03:47
2ŚWIĄTEK Joanna 587MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK30-39287:12:4700:04:14
3KARASIŃSKI Maciej 471SIEDLCEM40-49100:00:5200:14:43
4CYRUS Bogdan 704SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM40-4900:00:5300:14:44
5KLICZKA Kamil 474PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM40-4900:00:5300:14:45
6BIŁEK Artur 410UNIA MIASTLUBLINIECM30-3900:00:2900:15:21
7WOJTASIŃSKI Daniel 611VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:00:2900:15:23
8PIOTROWSKI Michał 544FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-3900:00:2900:15:24
9NIECHWIEJCZYK Piotr 528UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-49100:00:5200:15:26
10MACKIEWICZ Marcin 516NORDIC WALKING CIECHANÓWCIECHANÓWM18-29100:00:0300:15:33
11SIWAK Piotr 561KS.METRACO POLKOWICERUDNAM50-5900:01:5300:15:33
12SIEROŃ Jacek 559TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM50-5900:01:5600:15:33
13PUSZKIEL Leszek 549GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-59100:01:5300:15:34
14RECZULSKI Mariusz 554VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:01:5400:15:34
15RYCHLIK Grzegorz 557FUNDACJA 'W TE PĘDY'HALASYM30-3900:00:3000:15:37
16KUŚMIEREK Patryk 504BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:00:0400:15:46
17DZIADEK Remigiusz 436ROKITYM50-5900:01:5500:15:54
18CIEŚLAK Roman 422FOREVER YOUNGŁÓDŹM50-5900:01:5500:15:56
19GRZEGORCZYK Marcin Joachim 448FACE NORDIC WALKING TEAMWŁADYSŁAWOWOM18-2900:00:0400:16:10
20ROGASKI Grzegorz 555AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0300:16:21
21WERSTLER Mikołaj 600AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0600:16:22
22ŻMIJEWSKI Wojciech 618AWF WARSZAWAKONSTANCIN-JEZIORNAM18-2900:00:0400:16:25
23JURKITEWICZ Krzysztof 467KB BIAŁA BIEGAHOLAM50-5900:01:5500:16:35
24SMUL Andrzej 566GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-6900:02:3800:16:35
25STAWNIAK Karol 572KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-6900:02:3800:16:36
26WIERZBOWSKI Michał 604AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0400:16:38
27KOCIMSKI Jan 477KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM60-6900:02:3700:16:38
28BILIK Wojciech 409SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:00:5300:16:40
29KRZANOWSKI Bartłomiej 499SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:00:5300:16:41
30LIPKO Adrianna 511PENDOLINOGDYNIAK18-2900:04:1900:16:41
31ŚLUSARCZYK Marcin 584WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:00:2900:16:45
32KULIG Henryk 502KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLAGM60-6900:02:3700:16:45
33PSUT Robert 547ŁÓDŹM18-2900:00:0400:16:46
34PAZUREK Zdzisław 539SKIERNIEWICEM60-69200:02:3900:16:48
35MROZIŃSKI Paweł 526MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-5900:01:5400:16:49
36WIERCHANOWSKI Bogdan 602KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-5900:01:5400:16:50
37SOBKOWSKI Janusz 708SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6900:02:3800:16:50
38JĘDRASIAK Renata 460KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:06:2700:16:50
39PUSZKIEL Adrian 548GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM18-2900:00:0500:16:52
40SPYCHAŁA Marzena 570WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:05:5100:16:53
41JONDERKO Grzegorz 461WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWUL.ZWYCIĘSTWA 31A/24 RYBNIKM40-4900:00:5500:16:54
42KALISZ Krzysztof 470KS METRACO POLKOWICELUBINM60-6900:02:3700:16:55
43ŁUKASZEWICZ Joanna 514GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-4900:05:5100:17:12
44SZCZEPAŃSKI Rafał 580OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM40-49100:00:5500:17:13
45KOWALCZUK Robert 489GDAŃSKM50-5900:01:5700:17:13
46BALCERAK-KOLASA Joanna 405EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:05:5200:17:13
47ANTOSZEWSKI Piotr 403DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-4900:00:5400:17:26
48IWANIUK Artur 700ŁOSICEM18-2900:00:0600:17:27
49TĘPIŃSKI Leszek 589WARSZAWAM40-4900:00:5200:17:32
50RECZULSKI Mikołaj 553VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-2900:00:0300:17:35
51ŚLUSARCZYK Andrzej 586WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-6900:02:4000:17:37
52KRUSZKA Arleta 497MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:06:2900:17:40
53PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 538SILESIA NORDIC TEAMSZCZODRKOWICEK30-3900:05:0700:17:42
54DEJDA Piotr 427FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM40-4900:00:5300:17:43
55BOCZAR Beata 414GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5900:06:2700:17:48
56CHOCHLA Monika 418KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK18-2900:04:2000:17:49
57SZCZEPAŃSKA Anna 579FABRIKANORDIKABYTOMK30-3900:05:0500:17:50
58MALCZYK Anna 517DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECK30-3900:05:0600:17:50
59CZYCZ Kazimierz 423GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6900:02:4100:17:52
60KRAWCZYK Marta 495WARSZAWA100:04:2000:17:54
61ŚLUSARCZYK Grzegorz 585WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4900:00:5500:17:55
62KOZŁOWSKA Sabina 706DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-3900:05:0600:17:56
63KOWALCZYK Edyta 490KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK40-4900:05:5200:18:02
64MARCINKOWSKI Wojtek 519UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:00:5400:18:04
65ŻUCHOWICZ Elżbieta 379DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5900:06:2700:18:04
66BIAŁK Roman 407GDAŃSKM60-6900:02:3800:18:06
67KOLARSKA Agnieszka 478VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-3900:05:1000:18:07
68UHRYN Marcin 593POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:00:5600:18:10
69SKRYCKA Katarzyna 562KS METRACO POLKOWICELUBINK30-3900:05:0700:18:10
70KRZESAK-JUREK Ewa 500KIJEM W LENISTWOWARSZAWAK30-3900:05:0900:18:10
71KULIŃSKI Jarosław 503FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM40-4900:00:5700:18:11
72DUSIEL Ewa 433VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:05:5600:18:11
73URBANIAK Piotr 594WARSZAWAM40-4900:00:5800:18:12
74WITKOWSKI Marcin 609AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0500:18:14
75DREGER Michał 479KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLAGM40-4900:00:5500:18:14
76BIELIŃSKA-RUS Jagoda 408PIEKARY ŚLĄSKIEK40-4900:05:5300:18:15
77ŁABUS Izabela 513FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:04:2000:18:17
78ADAMOWSKI Jacek 401UNIA MIASTGLIWICEM30-3900:00:3000:18:18
79JASIUKIEWICZ Jacek 457POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:00:5700:18:18
80ZIELIŃSKA Jolanta 617GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5900:06:2900:18:18
81MROCZKOWSKI Janusz 525EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6900:02:4000:18:23
82KACZMAREK Wlodzimierz 469EPOKA NORDICAŁÓDŹM60-6900:02:3900:18:25
83KOPEĆ Dorota 481BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:04:2000:18:27
84SOBAŃSKA Grażyna 568DRUŻBICEK60-6900:07:0200:18:27
85SKWARSKI Rafał 563RASZYNM40-4900:00:5500:18:29
86WIEŃSKO Ryszard 601PUŁAWYM60-6900:02:3900:18:31
87SITKO Małgorzata 560FACE NORDIC WALKING TEAMKOLBUSZOWAK40-4900:05:5700:18:34
88FERET Krzysztof 441RZESZÓWM40-4900:00:5700:18:35
89RAPAŁŁO Roma 552AWF WARSZAWAWARSZAWAK18-2900:04:2200:18:35
90GODZIŃSKI Paweł 445MILEJEWOM30-3900:00:3000:18:37
91PAŹ Jacek 540BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM40-4900:00:5600:18:37
92ŚWIETLIK Michał 709AWF WARSZAWAPIASECZNOM18-2900:00:0500:18:39
93DZIUBAK Janusz 438RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5900:01:5900:18:40
94JARZYŃSKA Małgorzata 456HIFI ARTE BERLINBERLINK50-5900:06:2800:18:46
95ŚCIBISZ Bogdan 583DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+00:03:0500:18:47
96THOMALLA Bogdan 590ZABRZEM70+00:03:0700:18:47
97KOSIŃSKA Maria 483MOSIR RYPINRYPINK60-6900:07:0100:18:47
98GRONALEWSKI Krzysztof 446BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3900:00:3900:18:49
99KOZŁOWSKA Agnieszka 493FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:05:5300:18:50
100BOROWIK Bożena 416POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-4900:06:2800:18:53
101BOROWSKA-STAŃCZUK Karolina 707FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK30-3900:05:0700:18:54
102LANGMESSER Regina 507LKS ZANTYRSZTUMK40-4900:05:5700:18:54
103BOCHENEK Jerzy 413AUTO-MEXWARSZAWAM60-6900:02:4100:18:55
104KOPRYNIA Bartosz 482BRAKWĘGRZCE WIELKIEM40-4900:00:5400:18:59
105FOT Krzysztof 442MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-5900:01:5600:18:59
106IRZYCKI Andrzej 452MARYSINWARSZAWAM50-5900:01:5900:18:59
107WAŁECKA Krystyna 596FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-69100:07:0200:18:59
108STEFAŃSKI Andrzej 574FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5900:01:5700:19:00
109DOBROWOLSKA Anna 429CHOTOMÓWK50-5900:06:2900:19:01
110APPEL Jerzy 404GOSIR-OSIELSKOBYDGOSZCZM70+00:03:0500:19:02
111DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 430KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-5900:06:2800:19:02
112BYTNIEWSKI Mieczysław 417BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+100:03:0500:19:03
113KOSTERA Katarzyna 486WARSZAWAK30-3900:05:0900:19:04
114HINC Iwona 450FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-4900:05:5500:19:05
115JEDYNAK Stanisław 458FUNDACJA SZKOŁA NA SZÓSTKĘRASZYNM60-6900:02:4100:19:07
116KOTULA Jakub 488KATOWICEM30-39100:00:3100:19:08
117WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 353KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:07:2400:19:10
118SZEWCZYK Marek 581FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5900:01:5600:19:13
119RACZYŃSKA Aleksandra 551UNIA MIASTCHORZÓWK70+00:07:2400:19:13
120DALECKA Justyna 426FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:05:0800:19:16
121KOWALSKI Marek 491UNIA MIASTSTRZEBINM50-5900:01:5800:19:17
122DEMBINSKI Piotr 428KONSTANCIN-JEZIORNAM60-6900:02:4200:19:20
123TĘPIŃSKA Iwona 588WARSZAWAK40-4900:05:5900:19:21
Niesklasyfikowani
DQNETKOWSKI Wojciech 527WARSZAWAM50-591TakDQ00:19:21 DQ
125ZIELIŃSKA Kamila 616FACE NORDIC WALKING TEAMPIASECZNOK30-3900:05:0600:19:24
126POSTEK Danuta 546MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:06:2800:19:25
127OCHWAT Paweł 532WARSZAWAM40-4900:00:5600:19:29
128JURCZYŃSKA Bożena 466VIKING NORDOC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5900:06:3100:19:29
129WROŃSKA Wiesława 613BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:05:5400:19:31
130GIERWIATOWSKA Natalia 444POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK18-2900:04:2100:19:32
131JUCHNIEWICZ Sylwia 465RYSIE RAZEMZABORÓWK40-4900:05:5500:19:33
132ANGIELCZYK Małgorzata 402MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-6900:07:0200:19:33
133MARCZEWSKA Anna 520ZGIERZK40-4900:05:5800:19:36
134STANICKA Agnieszka 571RYSIE RAZEMFELIKSÓWK30-3900:05:0600:19:38
135PONIATOWSKI Dariusz 702KONTANCIN JEZIORNAM50-5900:01:5700:19:44
136WIŚNIEWSKI Kazimierz 607ZGÓRKIWARSZAWAM60-6900:02:4200:19:44
DQDRABAREK Wojciech 487WARSZAWAM60-691TakDQ00:19:44 DQ
138CIERKOŃSKA Agata 421RYSIE RAZEMWIKTORÓWK30-3900:05:0700:19:47
139SZYMANOWSKA-PAWLAK Ewa 1009GOSIR OSIELSKONIEMCZK50-5900:06:3000:19:50
140UHRYN Ewa 592POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING - DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-4900:06:2900:19:52
141KOZICKA Ewa 492UNIA MIASTLUBLINIECK18-2900:04:1900:19:53
142PIEKARSKA Magdalena 710GOSIR OSIELSKONIEMCZK18-2900:04:1900:19:55
143WASIELA Beata 597FACE NORDIC WALKING TEAMNOWY SUMINK40-4900:05:5400:19:58
144WOŹNIAK Agnieszka 612AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4900:06:0100:19:58
145SNIHURENKO Nataliia 567KHERSONK50-5900:06:3100:19:59
146BUBAŁA Grażyna 699UNIA MIASTLUBLINIECK30-3900:05:0800:20:00
147WIERESZKO-CZYŻ Regina 603POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK50-5900:06:3100:20:00
148WITKOWSKA Agata 608AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-3900:05:1100:20:01
149SZAŁACKA Olga 698PIASECZNOK40-4900:05:0900:20:08
150ZDROJEWSKI Artur 615NW CIECHANÓWCIECHANÓWM40-4900:00:5400:20:09
151KĘPKA Renata 697PIASECZNOK30-3900:05:0900:20:19
152SUCHODOLSKI Wiesław 577CIECHANÓWCIECHANÓWM50-5900:01:5900:20:20
153HAJNUS Wojciech 449WARSZAWAM50-5900:01:5600:20:21
154RYSZARD Mojsiejczuk 524M70+00:03:0500:20:21
155KRZYNOWEK Krystyna 501POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING - DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK60-6900:07:0200:20:22
156TRAMBACZ Robert 591POZNAŃM50-5900:01:5800:20:23
157MIESZCZANIN Joanna 523FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:05:1000:20:23
158WACH Elżbieta 595DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK60-6900:07:0300:20:26
159FAJNAS Ryszard 440WARSZAWAM50-5900:01:5800:20:27
160OLENDEREK Zygmunt 534UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGM70+100:03:0600:20:27
161LEHMANN Teresa 508BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK50-5900:06:2800:20:27
162LEPECKA-CZAJKOWSKA Katarzyna 509KONSTANCIN-JEZIORNAK40-4900:05:5900:20:29
163NOWORYTA Jacek 530ASA TEAM BIEGIEMPO ZDROWIEWARSZAWAM70+00:03:0700:20:34
164SZEWCZYK Agnieszka 582FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:05:5400:20:34
165MARCINKOWSKA Renata 518FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK60-6900:07:0300:20:36
166JEZIERSKA Danuta 459WARSZAWAK50-5900:06:3000:20:38
167KOMAŃSKA Marta 701KONSTANCIN-JEZIORNAK40-4900:06:0100:20:40
168GRALIŃSKA Agnieszka 705FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-4900:05:5300:20:48
169WIŚNIEWSKA Tamara 606UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK50-5900:06:3400:20:49
170RUDNIK Anna 556WARSZAWAK60-6900:07:0600:20:49
171WŁASZCZUK Anita 610RYSIE RAZEMBŁONIEK18-2900:04:2000:20:50
172KLICKA Łucja 473RYSIE RAZEMWYGLĘDYK60-6900:07:0400:20:50
173STĘŻYCKA Monika 575PIASECZNOK40-4900:06:0000:20:51
174SAMEK Roman 558FACE NORDIC WALKING TEAMGRÓDKIM50-5900:01:5400:20:52
175SMARUJ - SADOWSKA Janina 564BYDGOSZCZK60-6900:07:0300:20:55
176JÓŹWIAK Dominik 463WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:00:0300:20:57
177BIŃCZYK Jacek 411CISOWIANKAGRĄBCZEWOM40-4900:00:5600:20:57
178BOBOWICZ Katarzyna 412WARSZAWAK40-4900:05:5500:20:57
DQDYPA Barbara 435NW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK50-59TakDQ00:20:57 DQ
180OMARSKA Grazyna 535PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-5900:06:3200:21:00
181GERLE-KOTULA Anna 443KATOWICEK30-3900:05:0800:21:03
182PYRKA Iwona 550WARSZAWAK40-4900:05:5500:21:04
183LISTWOŃ Justyna 512WARSZAWAK30-3900:05:5400:21:06
184KOBUSINSKI Eugeniusz 476AUTO-MEXWARSZAWAM60-69100:02:4300:21:11
185STEFANIAK Bożena 573BIAŁYSTOKK50-5900:06:3600:21:13
186JÓŹWIAK Teresa 462WARSZAWAK50-5900:06:3100:21:14
187IRZYCKA Anna 451MARYSINWARSZAWAK50-5900:06:3300:21:17
188KOSSOWSKA Anna 484MARYSINWARSZAWAK50-5900:06:3300:21:18
189DZIERŻANOWSKA Krystyna 437MARYSINWARSZAWAK60-6900:06:3300:21:19
190DYLEWSKA Barbara 434DABROWANORDIC TEAMDABROWA GORNICZAK60-6900:07:0300:21:20
191STRACZUK Monika 576RYSIE RAZEMZABORÓWK40-4900:05:5600:21:21
192KOSSOWSKI Marian 485MARYSINWARSZAWAM50-5900:02:0200:21:22
193ĆWIKŁA Joanna 425BETTER FITKONSTANCIN-JEZIORNAK30-3900:05:1100:21:22
194OLEKSY Artur 533RYSIE RAZEMBŁONIEM40-4900:00:5900:21:32
195SWOJAK Jolanta 578WARSZAWAK40-4900:05:5200:21:37
196CHRAPEK Urszula 419KS RUDZICARUDZICAK18-2900:04:1900:21:39
197CZYŻEWSKA Magdalena 424KONSTANCIN AMATORKONSTANCIN-JEZIORNAK18-2900:04:2200:21:44
198JÓŹWIK Katarzyna 464WARSZAWAK40-4900:05:5800:21:46
199LINKA Renata 703WARSZAWAK40-4900:05:5200:21:50
200KRAWCZYK Monika 494WARSZAWAK40-4900:06:0000:21:57
201JARYSZ Agnieszka 455FACE NORDIC WALKING TEAMOBORNIKIK30-3900:05:0800:22:04
202SOBOCIŃSKA Ewa 569MOSIRRYPINK70+00:07:2400:22:19
203PERCZYŃSKA Elżbieta 541SULEJÓWEKK60-6900:07:0500:22:20
204DZWONKOWSKI Ryszard 439RYSIE RAZEMWYGLĘDYM60-6900:02:3900:22:31
205WASILEWSKA Katarzyna 598AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK50-5900:06:3500:22:38
206LIPIŃSKA Urszula 620FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-4900:05:5800:22:53
207KROGULSKA Miłosława 496WARSZAWAK40-4900:05:5900:23:13
208SMOLEŃ Wacława 565WARSZAWAK70+00:07:2500:23:19
209DUDKIEWICZ Piotr 432RYSIE RAZEMKOPRKIM40-49100:00:5900:23:39
210JAKUSIK Anna 453KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK40-4900:05:5700:23:47
211BEŁCZYŃSKA Edyta 406KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK40-4900:05:5600:23:50
212MACHNIAK Kamila 515RYSIE RAZEMOŻARÓW MAZOWIECKIK30-3900:05:0600:23:55
213MARTYNIUK Renata 521WARSZAWAK60-6900:07:0500:24:13
214NIEDŹWIEDZKA Joanna 529WARSZAWAK50-59100:06:3500:24:41
215JANKOWSKA Elżbieta 454SULEJÓWEKK60-6900:07:0600:25:45
216GRYGIEL Monika 447FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-39288:36:0400:32:19
217KWAŚNY Maciej 506WARSZAWAM30-39288:36:3800:32:39
218KWAŚNA Anka 505AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-39288:35:4000:34:16
219KACPERCZYK Dariusz 468MARYSINWARSZAWAM50-59288:36:0400:35:01
220LIPIŃSKA Urszula 510FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-49288:37:0800:36:21
221KONOPKA-JÓŹWIAK Ewelina 480ŁÓDŹK30-39288:39:1500:36:29
222KŁOPOCIŃSKA Małgorzata 475MARYSINWARSZAWAK50-59288:38:1300:39:40
223POPEK Małgorzata 545CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-59288:39:4300:41:18
224BOGUSZ Lucyna 415WARSZAWAK40-49288:37:2000:41:45
225KASAK Dorota 472AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-39288:39:1600:44:11
226PIETRYKOWSKI Dariusz 542AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-59288:47:4400:44:16
227PILARCZYK Łukasz 543GREEN TEAMZIELONA GÓRAM40-49288:48:5600:46:21
Znaleziono 227 wynik(ów)