KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-05-15
Miejsce : Konstancin-Jeziorna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 236
Wystartowało : 227
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 213
Na trasie : 12
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km
      
1WASZCZUK Zofia 599POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-49287:00:4500:03:4700:07:24
2ŚWIĄTEK Joanna 587MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK30-39287:12:4700:04:1400:08:29
3KLICZKA Kamil 474PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM40-4900:00:5300:14:4500:29:57
4KARASIŃSKI Maciej 471SIEDLCEM40-49100:00:5200:14:4300:30:04
5CYRUS Bogdan 704SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM40-4900:00:5300:14:4400:30:14
6BIŁEK Artur 410UNIA MIASTLUBLINIECM30-3900:00:2900:15:2100:30:55
7WOJTASIŃSKI Daniel 611VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:00:2900:15:2300:31:06
8PIOTROWSKI Michał 544FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-3900:00:2900:15:2400:31:12
9MACKIEWICZ Marcin 516NORDIC WALKING CIECHANÓWCIECHANÓWM18-29100:00:0300:15:3300:31:25
10NIECHWIEJCZYK Piotr 528UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-49100:00:5200:15:2600:31:29
11KUŚMIEREK Patryk 504BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:00:0400:15:4600:31:30
12SIEROŃ Jacek 559TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM50-5900:01:5600:15:3300:31:38
13SIWAK Piotr 561KS.METRACO POLKOWICERUDNAM50-5900:01:5300:15:3300:31:39
14PUSZKIEL Leszek 549GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-59100:01:5300:15:3400:31:40
15RECZULSKI Mariusz 554VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5900:01:5400:15:3400:31:40
16RYCHLIK Grzegorz 557FUNDACJA 'W TE PĘDY'HALASYM30-3900:00:3000:15:3700:32:04
17CIEŚLAK Roman 422FOREVER YOUNGŁÓDŹM50-5900:01:5500:15:5600:32:16
18DZIADEK Remigiusz 436ROKITYM50-5900:01:5500:15:5400:32:30
19WERSTLER Mikołaj 600AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0600:16:2200:33:00
20GRZEGORCZYK Marcin Joachim 448FACE NORDIC WALKING TEAMWŁADYSŁAWOWOM18-2900:00:0400:16:1000:33:03
21KOCIMSKI Jan 477KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM60-6900:02:3700:16:3800:33:26
22STAWNIAK Karol 572KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-6900:02:3800:16:3600:33:26
23SMUL Andrzej 566GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-6900:02:3800:16:3500:33:31
24ROGASKI Grzegorz 555AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0300:16:2100:33:33
25JURKITEWICZ Krzysztof 467KB BIAŁA BIEGAHOLAM50-5900:01:5500:16:3500:33:34
26KULIG Henryk 502KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLAGM60-6900:02:3700:16:4500:33:34
27BILIK Wojciech 409SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:00:5300:16:4000:33:36
28LIPKO Adrianna 511PENDOLINOGDYNIAK18-2900:04:1900:16:4100:33:37
29PSUT Robert 547ŁÓDŹM18-2900:00:0400:16:4600:33:38
30ŻMIJEWSKI Wojciech 618AWF WARSZAWAKONSTANCIN-JEZIORNAM18-2900:00:0400:16:2500:33:39
31KRZANOWSKI Bartłomiej 499SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-4900:00:5300:16:4100:33:39
32WIERZBOWSKI Michał 604AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0400:16:3800:33:50
33SOBKOWSKI Janusz 708SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6900:02:3800:16:5000:33:57
34JĘDRASIAK Renata 460KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:06:2700:16:5000:33:58
35SPYCHAŁA Marzena 570WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:05:5100:16:5300:34:00
36KALISZ Krzysztof 470KS METRACO POLKOWICELUBINM60-6900:02:3700:16:5500:34:09
37WIERCHANOWSKI Bogdan 602KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-5900:01:5400:16:5000:34:12
38ŚLUSARCZYK Marcin 584WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:00:2900:16:4500:34:16
39PAZUREK Zdzisław 539SKIERNIEWICEM60-69200:02:3900:16:4800:34:18
40MROZIŃSKI Paweł 526MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-5900:01:5400:16:4900:34:23
41KOWALCZUK Robert 489GDAŃSKM50-5900:01:5700:17:1300:34:29
42JONDERKO Grzegorz 461WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWUL.ZWYCIĘSTWA 31A/24 RYBNIKM40-4900:00:5500:16:5400:34:34
43BALCERAK-KOLASA Joanna 405EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:05:5200:17:1300:34:38
44PUSZKIEL Adrian 548GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM18-2900:00:0500:16:5200:34:40
45SZCZEPAŃSKI Rafał 580OPEL ACTIVE TEAMBYTOMM40-49100:00:5500:17:1300:34:43
46ŁUKASZEWICZ Joanna 514GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-4900:05:5100:17:1200:35:02
47ANTOSZEWSKI Piotr 403DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-4900:00:5400:17:2600:35:13
48IWANIUK Artur 700ŁOSICEM18-2900:00:0600:17:2700:35:29
49TĘPIŃSKI Leszek 589WARSZAWAM40-4900:00:5200:17:3200:35:34
50ŚLUSARCZYK Andrzej 586WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-6900:02:4000:17:3700:35:42
51PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 538SILESIA NORDIC TEAMSZCZODRKOWICEK30-3900:05:0700:17:4200:35:51
52KRUSZKA Arleta 497MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:06:2900:17:4000:35:51
53BOCZAR Beata 414GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5900:06:2700:17:4800:35:55
54CHOCHLA Monika 418KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK18-2900:04:2000:17:4900:36:01
55KRZESAK-JUREK Ewa 500KIJEM W LENISTWOWARSZAWAK30-3900:05:0900:18:1000:36:04
56SKRYCKA Katarzyna 562KS METRACO POLKOWICELUBINK30-3900:05:0700:18:1000:36:05
57SZCZEPAŃSKA Anna 579FABRIKANORDIKABYTOMK30-3900:05:0500:17:5000:36:07
58DEJDA Piotr 427FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM40-4900:00:5300:17:4300:36:08
59ŚLUSARCZYK Grzegorz 585WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4900:00:5500:17:5500:36:14
60CZYCZ Kazimierz 423GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-6900:02:4100:17:5200:36:15
61KOZŁOWSKA Sabina 706DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-3900:05:0600:17:5600:36:16
62MALCZYK Anna 517DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECK30-3900:05:0600:17:5000:36:21
63DREGER Michał 479KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLAGM40-4900:00:5500:18:1400:36:26
64DUSIEL Ewa 433VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:05:5600:18:1100:36:30
65JASIUKIEWICZ Jacek 457POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:00:5700:18:1800:36:35
66WITKOWSKI Marcin 609AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-2900:00:0500:18:1400:36:38
67KULIŃSKI Jarosław 503FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM40-4900:00:5700:18:1100:36:38
68ŻUCHOWICZ Elżbieta 379DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5900:06:2700:18:0400:36:43
69MARCINKOWSKI Wojtek 519UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:00:5400:18:0400:36:45
70KOLARSKA Agnieszka 478VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-3900:05:1000:18:0700:36:47
71BIAŁK Roman 407GDAŃSKM60-6900:02:3800:18:0600:36:49
72ŁABUS Izabela 513FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:04:2000:18:1700:36:51
73SOBAŃSKA Grażyna 568DRUŻBICEK60-6900:07:0200:18:2700:36:51
74KOWALCZYK Edyta 490KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK40-4900:05:5200:18:0200:36:53
75RECZULSKI Mikołaj 553VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-2900:00:0300:17:3500:36:55
76KRAWCZYK Marta 495WARSZAWA100:04:2000:17:5400:36:56
77URBANIAK Piotr 594WARSZAWAM40-4900:00:5800:18:1200:36:57
78MROCZKOWSKI Janusz 525EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM60-6900:02:4000:18:2300:37:05
79ADAMOWSKI Jacek 401UNIA MIASTGLIWICEM30-3900:00:3000:18:1800:37:06
80PAŹ Jacek 540BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM40-4900:00:5600:18:3700:37:06
81KACZMAREK Wlodzimierz 469EPOKA NORDICAŁÓDŹM60-6900:02:3900:18:2500:37:07
82BIELIŃSKA-RUS Jagoda 408PIEKARY ŚLĄSKIEK40-4900:05:5300:18:1500:37:10
83SITKO Małgorzata 560FACE NORDIC WALKING TEAMKOLBUSZOWAK40-4900:05:5700:18:3400:37:11
84WIEŃSKO Ryszard 601PUŁAWYM60-6900:02:3900:18:3100:37:12
85ZIELIŃSKA Jolanta 617GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5900:06:2900:18:1800:37:15
86RAPAŁŁO Roma 552AWF WARSZAWAWARSZAWAK18-2900:04:2200:18:3500:37:23
87UHRYN Marcin 593POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4900:00:5600:18:1000:37:24
88ŚWIETLIK Michał 709AWF WARSZAWAPIASECZNOM18-2900:00:0500:18:3900:37:32
89FOT Krzysztof 442MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-5900:01:5600:18:5900:37:41
90BOCHENEK Jerzy 413AUTO-MEXWARSZAWAM60-6900:02:4100:18:5500:37:41
91THOMALLA Bogdan 590ZABRZEM70+00:03:0700:18:4700:37:41
92SKWARSKI Rafał 563RASZYNM40-4900:00:5500:18:2900:37:42
93ŚCIBISZ Bogdan 583DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+00:03:0500:18:4700:37:42
94KOPEĆ Dorota 481BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:04:2000:18:2700:37:43
95STEFAŃSKI Andrzej 574FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5900:01:5700:19:0000:37:46
96GRONALEWSKI Krzysztof 446BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3900:00:3900:18:4900:37:49
97KOZŁOWSKA Agnieszka 493FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:05:5300:18:5000:37:50
98DZIUBAK Janusz 438RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5900:01:5900:18:4000:37:55
99GODZIŃSKI Paweł 445MILEJEWOM30-3900:00:3000:18:3700:37:56
100KOSTERA Katarzyna 486WARSZAWAK30-3900:05:0900:19:0400:37:58
101BOROWIK Bożena 416POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-4900:06:2800:18:5300:37:59
102JARZYŃSKA Małgorzata 456HIFI ARTE BERLINBERLINK50-5900:06:2800:18:4600:38:06
103BOROWSKA-STAŃCZUK Karolina 707FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK30-3900:05:0700:18:5400:38:09
104LANGMESSER Regina 507LKS ZANTYRSZTUMK40-4900:05:5700:18:5400:38:14
105KOSIŃSKA Maria 483MOSIR RYPINRYPINK60-6900:07:0100:18:4700:38:18
106APPEL Jerzy 404GOSIR-OSIELSKOBYDGOSZCZM70+00:03:0500:19:0200:38:19
107BYTNIEWSKI Mieczysław 417BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+100:03:0500:19:0300:38:21
108IRZYCKI Andrzej 452MARYSINWARSZAWAM50-5900:01:5900:18:5900:38:22
109WAŁECKA Krystyna 596FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-69100:07:0200:18:5900:38:22
110WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 353KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:07:2400:19:1000:38:25
111DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 430KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-5900:06:2800:19:0200:38:26
112DOBROWOLSKA Anna 429CHOTOMÓWK50-5900:06:2900:19:0100:38:26
113DALECKA Justyna 426FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:05:0800:19:1600:38:28
114FERET Krzysztof 441RZESZÓWM40-4900:00:5700:18:3500:38:38
115RACZYŃSKA Aleksandra 551UNIA MIASTCHORZÓWK70+00:07:2400:19:1300:38:42
Niesklasyfikowani
DQNETKOWSKI Wojciech 527WARSZAWAM50-591TakDQ00:19:21 DQ00:38:45 DQ
117DEMBINSKI Piotr 428KONSTANCIN-JEZIORNAM60-6900:02:4200:19:2000:38:48
118SZEWCZYK Marek 581FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5900:01:5600:19:1300:38:50
119HINC Iwona 450FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-4900:05:5500:19:0500:38:52
120GIERWIATOWSKA Natalia 444POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK18-2900:04:2100:19:3200:38:53
121POSTEK Danuta 546MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:06:2800:19:2500:38:56
122ZIELIŃSKA Kamila 616FACE NORDIC WALKING TEAMPIASECZNOK30-3900:05:0600:19:2400:38:58
123KOPRYNIA Bartosz 482BRAKWĘGRZCE WIELKIEM40-4900:00:5400:18:5900:38:59
124KOWALSKI Marek 491UNIA MIASTSTRZEBINM50-5900:01:5800:19:1700:39:01
125JURCZYŃSKA Bożena 466VIKING NORDOC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5900:06:3100:19:2900:39:05
126WROŃSKA Wiesława 613BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:05:5400:19:3100:39:13
127OCHWAT Paweł 532WARSZAWAM40-4900:00:5600:19:2900:39:17
128TĘPIŃSKA Iwona 588WARSZAWAK40-4900:05:5900:19:2100:39:17
129JEDYNAK Stanisław 458FUNDACJA SZKOŁA NA SZÓSTKĘRASZYNM60-6900:02:4100:19:0700:39:19
130ANGIELCZYK Małgorzata 402MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-6900:07:0200:19:3300:39:28
131MARCZEWSKA Anna 520ZGIERZK40-4900:05:5800:19:3600:39:33
132UHRYN Ewa 592POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING - DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-4900:06:2900:19:5200:39:33
133PONIATOWSKI Dariusz 702KONTANCIN JEZIORNAM50-5900:01:5700:19:4400:39:35
134KOTULA Jakub 488KATOWICEM30-39100:00:3100:19:0800:39:37
135JUCHNIEWICZ Sylwia 465RYSIE RAZEMZABORÓWK40-4900:05:5500:19:3300:39:46
136SNIHURENKO Nataliia 567KHERSONK50-5900:06:3100:19:5900:39:46
137WIŚNIEWSKI Kazimierz 607ZGÓRKIWARSZAWAM60-6900:02:4200:19:4400:39:47
138STANICKA Agnieszka 571RYSIE RAZEMFELIKSÓWK30-3900:05:0600:19:3800:39:47
139SZYMANOWSKA-PAWLAK Ewa 1009GOSIR OSIELSKONIEMCZK50-5900:06:3000:19:5000:39:48
140PIEKARSKA Magdalena 710GOSIR OSIELSKONIEMCZK18-2900:04:1900:19:5500:39:53
141WOŹNIAK Agnieszka 612AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4900:06:0100:19:5800:39:57
142BUBAŁA Grażyna 699UNIA MIASTLUBLINIECK30-3900:05:0800:20:0000:40:00
143KOZICKA Ewa 492UNIA MIASTLUBLINIECK18-2900:04:1900:19:5300:40:04
144WITKOWSKA Agata 608AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-3900:05:1100:20:0100:40:12
DQDRABAREK Wojciech 487WARSZAWAM60-691TakDQ00:19:44 DQ00:40:14 DQ
146WASIELA Beata 597FACE NORDIC WALKING TEAMNOWY SUMINK40-4900:05:5400:19:5800:40:22
147CIERKOŃSKA Agata 421RYSIE RAZEMWIKTORÓWK30-3900:05:0700:19:4700:40:29
148ZDROJEWSKI Artur 615NW CIECHANÓWCIECHANÓWM40-4900:00:5400:20:0900:40:30
149SZEWCZYK Agnieszka 582FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:05:5400:20:3400:40:32
150TRAMBACZ Robert 591POZNAŃM50-5900:01:5800:20:2300:40:39
151SUCHODOLSKI Wiesław 577CIECHANÓWCIECHANÓWM50-5900:01:5900:20:2000:40:44
152HAJNUS Wojciech 449WARSZAWAM50-5900:01:5600:20:2100:40:45
153SZAŁACKA Olga 698PIASECZNOK40-4900:05:0900:20:0800:40:48
154LEPECKA-CZAJKOWSKA Katarzyna 509KONSTANCIN-JEZIORNAK40-4900:05:5900:20:2900:40:54
155WIERESZKO-CZYŻ Regina 603POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK50-5900:06:3100:20:0000:40:57
156MIESZCZANIN Joanna 523FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:05:1000:20:2300:41:00
157LEHMANN Teresa 508BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK50-5900:06:2800:20:2700:41:06
158WACH Elżbieta 595DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK60-6900:07:0300:20:2600:41:07
159OLENDEREK Zygmunt 534UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGM70+100:03:0600:20:2700:41:10
160WIŚNIEWSKA Tamara 606UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK50-5900:06:3400:20:4900:41:24
161KRZYNOWEK Krystyna 501POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING - DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK60-6900:07:0200:20:2200:41:26
162RYSZARD Mojsiejczuk 524M70+00:03:0500:20:2100:41:27
163FAJNAS Ryszard 440WARSZAWAM50-5900:01:5800:20:2700:41:29
164KOMAŃSKA Marta 701KONSTANCIN-JEZIORNAK40-4900:06:0100:20:4000:41:37
165KĘPKA Renata 697PIASECZNOK30-3900:05:0900:20:1900:41:39
166BOBOWICZ Katarzyna 412WARSZAWAK40-4900:05:5500:20:5700:41:39
167LISTWOŃ Justyna 512WARSZAWAK30-3900:05:5400:21:0600:41:41
168PYRKA Iwona 550WARSZAWAK40-4900:05:5500:21:0400:41:43
169BIŃCZYK Jacek 411CISOWIANKAGRĄBCZEWOM40-4900:00:5600:20:5700:41:52
170RUDNIK Anna 556WARSZAWAK60-6900:07:0600:20:4900:41:54
171JEZIERSKA Danuta 459WARSZAWAK50-5900:06:3000:20:3800:41:55
172MARCINKOWSKA Renata 518FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK60-6900:07:0300:20:3600:41:56
173JÓŹWIAK Dominik 463WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:00:0300:20:5700:42:01
174SAMEK Roman 558FACE NORDIC WALKING TEAMGRÓDKIM50-5900:01:5400:20:5200:42:01
175STĘŻYCKA Monika 575PIASECZNOK40-4900:06:0000:20:5100:42:02
176NOWORYTA Jacek 530ASA TEAM BIEGIEMPO ZDROWIEWARSZAWAM70+00:03:0700:20:3400:42:08
177KLICKA Łucja 473RYSIE RAZEMWYGLĘDYK60-6900:07:0400:20:5000:42:10
178GRALIŃSKA Agnieszka 705FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-4900:05:5300:20:4800:42:21
179GERLE-KOTULA Anna 443KATOWICEK30-3900:05:0800:21:0300:42:28
180SMARUJ - SADOWSKA Janina 564BYDGOSZCZK60-6900:07:0300:20:5500:42:30
181WŁASZCZUK Anita 610RYSIE RAZEMBŁONIEK18-2900:04:2000:20:5000:42:34
182OMARSKA Grazyna 535PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-5900:06:3200:21:0000:42:35
183CZYŻEWSKA Magdalena 424KONSTANCIN AMATORKONSTANCIN-JEZIORNAK18-2900:04:2200:21:4400:42:46
184JÓŹWIAK Teresa 462WARSZAWAK50-5900:06:3100:21:1400:42:57
185STRACZUK Monika 576RYSIE RAZEMZABORÓWK40-4900:05:5600:21:2100:43:01
186DZIERŻANOWSKA Krystyna 437MARYSINWARSZAWAK60-6900:06:3300:21:1900:43:11
187STEFANIAK Bożena 573BIAŁYSTOKK50-5900:06:3600:21:1300:43:11
188KOSSOWSKA Anna 484MARYSINWARSZAWAK50-5900:06:3300:21:1800:43:16
189IRZYCKA Anna 451MARYSINWARSZAWAK50-5900:06:3300:21:1700:43:17
190DYLEWSKA Barbara 434DABROWANORDIC TEAMDABROWA GORNICZAK60-6900:07:0300:21:2000:43:25
191ĆWIKŁA Joanna 425BETTER FITKONSTANCIN-JEZIORNAK30-3900:05:1100:21:2200:43:27
192OLEKSY Artur 533RYSIE RAZEMBŁONIEM40-4900:00:5900:21:3200:43:30
193SWOJAK Jolanta 578WARSZAWAK40-4900:05:5200:21:3700:43:34
194KOSSOWSKI Marian 485MARYSINWARSZAWAM50-5900:02:0200:21:2200:43:44
195JÓŹWIK Katarzyna 464WARSZAWAK40-4900:05:5800:21:4600:43:51
196CHRAPEK Urszula 419KS RUDZICARUDZICAK18-2900:04:1900:21:3900:44:01
197LINKA Renata 703WARSZAWAK40-4900:05:5200:21:5000:44:06
198KOBUSINSKI Eugeniusz 476AUTO-MEXWARSZAWAM60-69100:02:4300:21:1100:44:12
199KRAWCZYK Monika 494WARSZAWAK40-4900:06:0000:21:5700:45:06
200SOBOCIŃSKA Ewa 569MOSIRRYPINK70+00:07:2400:22:1900:45:24
201JARYSZ Agnieszka 455FACE NORDIC WALKING TEAMOBORNIKIK30-3900:05:0800:22:0400:45:26
202WASILEWSKA Katarzyna 598AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK50-5900:06:3500:22:3800:45:44
203DZWONKOWSKI Ryszard 439RYSIE RAZEMWYGLĘDYM60-6900:02:3900:22:3100:45:53
204LIPIŃSKA Urszula 620FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-4900:05:5800:22:5300:45:56
205PERCZYŃSKA Elżbieta 541SULEJÓWEKK60-6900:07:0500:22:2000:46:16
206SMOLEŃ Wacława 565WARSZAWAK70+00:07:2500:23:1900:46:36
207JAKUSIK Anna 453KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK40-4900:05:5700:23:4700:47:01
208KROGULSKA Miłosława 496WARSZAWAK40-4900:05:5900:23:1300:47:02
209BEŁCZYŃSKA Edyta 406KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK40-4900:05:5600:23:5000:47:03
210MARTYNIUK Renata 521WARSZAWAK60-6900:07:0500:24:1300:48:19
211DUDKIEWICZ Piotr 432RYSIE RAZEMKOPRKIM40-49100:00:5900:23:3900:48:39
212MACHNIAK Kamila 515RYSIE RAZEMOŻARÓW MAZOWIECKIK30-3900:05:0600:23:5500:48:48
213NIEDŹWIEDZKA Joanna 529WARSZAWAK50-59100:06:3500:24:4100:49:51
214JANKOWSKA Elżbieta 454SULEJÓWEKK60-6900:07:0600:25:4500:56:15
215GRYGIEL Monika 447FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-39288:36:0400:32:1901:05:26
216KWAŚNY Maciej 506WARSZAWAM30-39288:36:3800:32:3901:05:47
217KWAŚNA Anka 505AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-39288:35:4000:34:1601:10:33
218KACPERCZYK Dariusz 468MARYSINWARSZAWAM50-59288:36:0400:35:0101:10:58
219LIPIŃSKA Urszula 510FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-49288:37:0800:36:2101:13:26
220KONOPKA-JÓŹWIAK Ewelina 480ŁÓDŹK30-39288:39:1500:36:2901:13:47
221KŁOPOCIŃSKA Małgorzata 475MARYSINWARSZAWAK50-59288:38:1300:39:4001:20:07
DQDYPA Barbara 435NW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK50-59TakDQ00:20:57 DQ288:32:47 DQ
223BOGUSZ Lucyna 415WARSZAWAK40-49288:37:2000:41:45
224KASAK Dorota 472AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-39288:39:1600:44:11
225POPEK Małgorzata 545CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-59288:39:4300:41:18
226PIETRYKOWSKI Dariusz 542AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-59288:47:4400:44:16
227PILARCZYK Łukasz 543GREEN TEAMZIELONA GÓRAM40-49288:48:5600:46:21
Znaleziono 227 wynik(ów)