KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-05-15
Miejsce : Konstancin-Jeziorna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 236
Wystartowało : 227
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 213
Na trasie : 12
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1SIEROŃ Jacek 559TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM50-591M 700:01:5600:15:3300:31:3800:47:4701:03:25.0501:05:21.20 6:209,5
2RECZULSKI Mariusz 554VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-592M 800:01:5400:15:3400:31:4000:47:4801:03:29.9001:05:24.35+00:00:046:219,4
3SIWAK Piotr 561KS.METRACO POLKOWICERUDNAM50-593M 900:01:5300:15:3300:31:3900:47:4901:03:30.5501:05:24.25+00:00:056:219,4
4PUSZKIEL Leszek 549GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-594M 13100:01:5300:15:3400:31:4000:48:1801:04:46.3001:06:39.90+00:01:216:289,3
5CIEŚLAK Roman 422FOREVER YOUNGŁÓDŹM50-595M 1400:01:5500:15:5600:32:1600:48:4901:05:42.6501:07:38.20+00:02:176:349,1
6DZIADEK Remigiusz 436ROKITYM50-596M 1800:01:5500:15:5400:32:3000:49:3101:06:10.4001:08:05.95+00:02:456:379,1
7JURKITEWICZ Krzysztof 467KB BIAŁA BIEGAHOLAM50-597M 2600:01:5500:16:3500:33:3400:50:3701:07:48.4501:09:43.80+00:04:236:468,8
8WIERCHANOWSKI Bogdan 602KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-598M 3100:01:5400:16:5000:34:1200:51:5001:09:19.8001:11:14.70+00:05:546:568,7
9KOWALCZUK Robert 489GDAŃSKM50-599M 3400:01:5700:17:1300:34:2900:52:0101:09:29.8001:11:27.20+00:06:046:578,6
10MROZIŃSKI Paweł 526MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-5910M 3700:01:5400:16:4900:34:2300:52:0401:09:42.9501:11:37.65+00:06:176:588,6
11FOT Krzysztof 442MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-5911M 5300:01:5600:18:5900:37:4100:55:5001:13:51.4001:15:47.55+00:10:267:238,1
12DZIUBAK Janusz 438RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5912M 6800:01:5900:18:4000:37:5500:57:1401:16:34.0001:18:33.65+00:13:087:397,8
13KOWALSKI Marek 491UNIA MIASTSTRZEBINM50-5913M 6900:01:5800:19:1700:39:0100:58:1001:16:43.8001:18:42.15+00:13:187:407,8
14STEFAŃSKI Andrzej 574FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5914M 7000:01:5700:19:0000:37:4600:57:0401:16:48.8001:18:46.05+00:13:237:407,8
15PONIATOWSKI Dariusz 702KONTANCIN JEZIORNAM50-5915M 7100:01:5700:19:4400:39:3500:58:2501:16:54.2001:18:51.70+00:13:297:417,8
16SZEWCZYK Marek 581FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5916M 7700:01:5600:19:1300:38:5000:58:5001:18:43.5501:20:40.35+00:15:187:527,6
17IRZYCKI Andrzej 452MARYSINWARSZAWAM50-5917M 7900:01:5900:18:5900:38:2200:58:3001:19:02.9501:21:02.75+00:15:377:547,6
18SUCHODOLSKI Wiesław 577CIECHANÓWCIECHANÓWM50-5918M 8400:01:5900:20:2000:40:4401:00:5401:20:27.2501:22:26.45+00:17:028:027,5
19HAJNUS Wojciech 449WARSZAWAM50-5919M 8500:01:5600:20:2100:40:4501:00:5501:20:30.3001:22:26.45+00:17:058:037,5
20SAMEK Roman 558FACE NORDIC WALKING TEAMGRÓDKIM50-5920M 8700:01:5400:20:5200:42:0101:02:1001:21:44.7001:23:39.00+00:18:198:107,3
21TRAMBACZ Robert 591POZNAŃM50-5921M 8800:01:5800:20:2300:40:3901:01:4501:22:41.4501:24:39.55+00:19:168:167,3
22FAJNAS Ryszard 440WARSZAWAM50-5922M 9300:01:5800:20:2700:41:2901:03:0801:25:00.1001:26:58.20+00:21:358:307,1
23KOSSOWSKI Marian 485MARYSINWARSZAWAM50-5923M 9600:02:0200:21:2200:43:4401:06:2701:28:59.0501:31:01.90+00:25:348:536,7
24KACPERCZYK Dariusz 468MARYSINWARSZAWAM50-5924M 101288:36:0400:35:0101:10:58+00:39:2014:114,2
25PIETRYKOWSKI Dariusz 542AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5925M 102288:47:4400:44:16+00:28:4217:423,4
Niesklasyfikowani
DQNETKOWSKI Wojciech 527WARSZAWAM50-591TakDQ00:19:21 DQ00:38:45 DQ00:58:03 DQ01:17:07.40 DQ DQ--
Znaleziono 26 wynik(ów)