KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM

Organizator:
PFNW
Data:
2016-05-15
Miejsce:
Konstancin-Jeziorna
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
74
Wystartowało:
72
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
72
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 3.6km | 6.1km | 8.6km | 11.1km | 13.6km | 16.1km | 18.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60+ | M 60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu1.1km3.6km6.1km8.6km11.1km13.6km16.1km18.6kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1DZIEDZIEWICZ Andrzej 689KS METRACO POLKOWICEM 30-391M 100:02:3800:06:4600:21:4100:37:1200:52:5601:08:2401:23:4601:39:2401:55:3502:12:46.7502:15:25.30 6:179.5
2KORDOWSKI Piotr 639NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 40-491M 200:02:4000:07:0700:22:4200:39:0400:55:0001:11:1601:27:1201:43:1401:59:2802:15:42.5002:18:23.30+00:02:556:259.3
3SKIBA Krzysztof 664KS METRAKO POLKOWICEPOLKOWICEM 50-591M 3100:02:4600:06:3800:21:2800:36:4400:52:2001:07:5401:23:3701:40:1301:57:5802:15:59.9002:18:46.10+00:03:136:269.3
4STUPNOWICZ Przemek 669EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM 18-291M 400:02:3800:07:1000:23:1700:39:3700:55:4401:11:3901:27:3101:43:3601:59:5202:16:19.3002:18:58.25+00:03:326:279.3
5WIŚNIEWSKI Jacek 677FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGSANDOMIERZM 50-592M 500:02:4400:07:2700:23:3100:39:3300:55:4301:11:3501:27:3101:43:4902:00:2102:17:22.7502:20:06.90+00:04:366:309.2
6HELWICH Stefan 634KS METRAKO POLKOWICEWIELENM 60+1M 600:02:4700:07:2900:24:0200:40:2900:56:4401:12:5701:28:5501:45:0502:01:4202:18:15.8002:21:03.70+00:05:296:339.2
7STILLER Karol 696VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 30-392M 700:02:3900:07:0700:22:4400:39:0400:55:0001:11:1501:27:1401:43:4602:01:1602:19:50.3502:22:30.05+00:07:036:379.1
8BIK Stanisław 622KS METRACO POLKOWICELUBINM 50-593M 800:02:4500:07:3200:24:0700:40:3300:56:4801:13:0201:29:1501:46:0002:03:4502:22:11.1002:24:56.30+00:09:246:448.9
9ADAMSKI Robert 621DRUŻYNASZPIKULUBONM 40-492M 900:02:4200:07:1200:23:3500:39:5300:56:1501:12:3901:29:3601:47:1302:04:5802:22:22.5002:25:04.50+00:09:356:448.9
10ZACZYŃSKA Anna 683KS METRACO POLKOWICELUBINK 30-391K 1100:04:0700:07:1200:23:5000:40:3900:57:2301:14:1201:30:5301:48:0402:05:2102:22:34.0002:26:41.75+00:09:476:458.9
11BOGACKI Sławek 623ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K.TORUNIAM 40-493M 1000:02:4100:07:1400:23:3500:39:5400:56:1601:12:3901:29:0701:46:1102:04:0502:22:49.4002:25:30.55+00:10:026:468.9
12NALEPKA Jerzy 651FACE NORDIC WALKING TEAMSANOKM 60+2M 1100:02:4600:07:3500:24:0600:40:4200:57:2001:14:1001:31:1701:48:2702:05:4502:22:59.5002:25:46.40+00:10:126:468.9
13LENZ Andrzej 647ALTOMGNIEZNOM 50-594M 1200:02:4400:07:2700:24:1500:40:5000:57:2101:14:0101:31:0101:48:1202:05:3502:23:14.8502:25:59.30+00:10:286:478.8
14ŻYWICKI Marcin 688BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM 30-393M 1300:02:3900:07:2800:23:4700:40:2700:57:1701:14:0801:31:1501:48:3302:06:0402:23:52.5502:26:32.00+00:11:056:498.8
15WARUSZEWSKI Karol 675BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM 40-494M 1400:02:4100:07:5000:25:3400:42:5700:59:5801:16:5201:33:3101:50:1102:07:0702:23:59.2002:26:40.80+00:11:126:498.8
16WRÓBEL Łukasz 682FUNDACJA 'W TE PĘDY'MIĘDZYRZEC PODLASKIM 30-394M 1500:02:4100:07:2300:24:2400:41:3200:58:1601:15:0701:32:2601:49:5002:07:3402:25:47.4002:28:28.80+00:13:006:548.7
17DENCIKOWSKI Marek 629KBBB/TKKFKONSTANTYNÓW NAD BUGIEMM 40-495M 1600:02:4400:07:4200:24:3800:41:4100:58:4701:15:3601:33:0701:50:3502:08:2502:26:22.5502:29:06.90+00:13:356:568.6
18JANCZYK Małgorzata 695EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK 30-392K 200:04:0700:07:2300:24:2200:41:4100:58:5901:16:1601:33:4301:51:2302:09:1702:27:12.7502:31:20.10+00:14:266:588.6
19MITURA-ZIELONKA Paweł 649RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING / SPACERMISTRZRYBNIKM 30-395M 1700:02:4000:07:4500:26:3000:45:1501:02:4201:19:4101:36:3501:53:3102:10:2202:27:18.6002:29:59.50+00:14:316:588.6
20PIETRZYK Jarosław 654VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 30-396M 1800:02:3900:07:2700:24:3200:41:3400:58:1801:15:0801:31:5901:49:2602:07:5702:27:23.6002:30:03.05+00:14:366:598.6
21WESOŁOWSKI Wojciech 676NORDIC TEAMGNIEZNOGNIEZNOM 60+3M 1900:02:4700:07:3500:24:5400:42:0800:59:4901:17:0601:34:4801:52:2402:09:5302:27:30.8502:30:18.35+00:14:446:598.6
22ZAREMBA Jakub 685BIAŁOWIEŻAM 30-397M 2000:02:4200:07:5300:25:0500:42:1400:59:5601:17:1201:34:5501:52:3102:09:5902:27:36.8502:30:19.00+00:14:506:598.6
23WOJCIECHOWSKI Tadeusz 679DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 60+4M 2100:02:4600:07:5500:25:1700:42:4501:00:1001:17:3601:35:0601:52:4302:10:2802:28:31.5502:31:18.45+00:15:447:028.5
24NOWROTEK Monika 652WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK 18-291K 300:04:0600:07:1600:24:1000:41:1600:58:3501:16:0201:33:4301:51:4702:10:0702:28:44.4502:32:51.20+00:15:577:028.5
25SZCZEBAK Jacek 671UNIA MIASTTARNÓWM 40-496M 2200:02:4300:07:3300:24:5700:42:3401:00:0901:17:4501:35:3601:53:3802:12:0402:30:40.2002:33:23.30+00:17:537:088.4
26ZAGAJA Janusz 684WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM 60+5M 2300:02:4600:07:2800:24:0200:41:0400:58:2101:16:0301:34:0901:52:3602:12:2802:33:05.4002:35:52.05+00:20:187:158.3
27OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 653SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK 40-491K 400:04:1000:08:1500:26:0800:44:1301:02:2601:20:4001:38:5101:57:0002:15:0902:33:09.4002:37:20.20+00:20:227:158.3
28ZIĘTEK Sylwia 687SILESIA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 30-393K 500:04:0800:07:5000:25:5100:44:1001:02:2901:20:3901:38:5101:57:0102:15:1002:33:10.2002:37:18.50+00:20:237:158.3
29HAŁAS Marcin 693FACE NORDIC WALKING TEAMCZECHOWICE – DZIEDZICEM 30-398M 2400:02:4000:07:3300:24:1000:40:5000:57:3401:14:3001:32:1001:51:0602:10:3302:34:31.6002:37:11.75+00:21:447:198.2
30FOLWARSKI Andrzej 630FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM 50-595M 2500:02:4500:07:5200:25:5800:44:1401:02:3601:20:2701:38:4001:56:5902:15:4302:34:39.7502:37:25.20+00:21:537:198.2
31RADOMSKA Marta 656AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK 30-394K 600:04:0900:08:1500:26:2000:44:2201:02:2901:20:4401:39:1701:57:4202:16:4402:35:21.2002:39:31.10+00:22:347:218.1
32STĘPIEŃ Lucyna 667KS METRACO POLKOWICELUBINK 50-591K 700:04:1400:08:0600:26:0100:44:1901:02:5801:21:5101:40:3401:59:2902:18:1802:37:13.9502:41:28.10+00:24:277:278.1
33GWIZDAŁA Marcin 633GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 30-399M 2600:02:3900:08:0300:26:3400:45:2901:04:1001:22:3201:40:5601:59:4502:18:4102:37:37.9502:40:17.60+00:24:517:288
34REJMAN Dorota 659FACE NORDIC WALKING TEAM/UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK 30-395K 800:04:0900:08:2200:27:0600:45:4001:04:0901:22:4201:41:3402:00:3502:19:2002:38:13.0502:42:22.20+00:25:267:298
35RUSZKOWSKA Bożena 662KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK 60+1K 900:04:1600:08:3800:27:3400:46:4401:05:5501:25:2601:45:2202:05:3302:25:0802:39:08.7002:43:25.00+00:26:217:328
36ŚLIWKA Wanda 672FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK 50-592K 1000:04:1600:08:3100:26:5200:45:2701:04:0401:22:4801:41:4402:00:5102:20:1802:40:01.5502:44:17.55+00:27:147:357.9
37WOŁOWIEC Marcin 681FOREVER YOUNG ŁÓDŹGŁOWNOM 40-497M 2700:02:4300:07:5000:26:3500:45:1201:03:5401:22:1701:41:0902:01:1202:20:5302:40:37.3002:43:21.15+00:27:507:367.9
38WOLNIEWICZ Katarzyna 680FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK 40-492K 1100:04:1200:08:2900:27:0100:45:3601:04:1601:23:0101:42:0702:01:1602:20:4402:40:41.4002:44:53.60+00:27:547:367.9
39CHEĆKO Ewa 625KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWBIAŁOWIEŻAK 30-396K 1200:04:0700:08:3500:27:5200:47:1601:06:1501:24:5401:43:4802:02:4802:21:4102:40:44.8002:44:52.60+00:27:587:377.9
40KARASIEWICZ Irena 637FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK 50-593K 13100:04:1400:08:2300:26:5200:45:3701:04:2201:23:1401:42:1602:01:4402:21:2202:40:55.0502:45:10.00+00:28:087:377.9
41WAJS Jerzy 674NW CIECHANÓWCIECHANÓWM 50-596M 2800:02:4500:08:0400:26:3900:45:2801:04:2001:23:0901:42:2002:01:3802:21:1402:41:07.2002:43:52.35+00:28:207:387.9
42CZYCZ Emilia 628GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK 60+2K 14100:04:1400:08:2800:27:0700:45:4701:04:3201:23:4801:43:5802:04:3902:25:3802:41:11.0502:45:26.00+00:28:247:387.9
43GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra 632FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK 50-594K 1500:04:1300:08:2300:27:1000:45:4801:04:3001:23:1701:42:2602:02:1202:21:5802:41:22.9002:45:36.00+00:28:367:387.8
44KANIOWSKA Beata 692VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 40-493K 1600:04:1300:08:2000:26:5100:45:3001:04:1701:23:1201:42:2702:02:1102:22:0002:42:22.9002:46:36.30+00:29:367:417.8
45KRYSZCZUK Krzysztof 643SIEDLCEM 40-498M 2900:02:4300:08:3300:27:5300:47:2401:06:3101:25:2801:44:3902:04:1202:23:4102:43:18.2502:46:01.55+00:30:317:447.8
46ROSADZIŃSKA Natalia 660LESZNOK 18-292K 1700:04:0600:08:4700:28:1600:47:4101:07:0401:26:0901:45:2202:04:3102:23:5502:43:23.4002:47:30.10+00:30:367:447.7
47KOBIELA Daria 638BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK 18-293K 1800:04:0600:08:3800:28:2000:48:0101:07:2601:26:4101:45:4602:05:0102:24:2002:43:56.4002:48:02.90+00:31:097:467.7
48CICHOŃ Aneta 626FABRIKA NORDIKARUDA ŚLĄSKAK 30-397K 1900:04:0900:08:2100:27:1300:45:5901:05:0301:23:4801:43:1202:03:0202:23:2902:44:33.2502:48:42.45+00:31:467:477.7
49LASOTA Dorota 645LZS JUSTYNÓWJUSTYNÓWK 40-494K 2000:04:1200:08:2300:27:1300:46:1301:05:0701:24:0801:43:5402:04:0402:24:4002:45:42.0002:49:54.60+00:32:557:517.6
50IDKOWIAK Magdalena 635FACE NORDIC WALKING TEAMKROSINKO/MOSINAK 30-398K 2100:04:0800:08:3300:28:3000:48:1801:07:5101:27:0801:46:3102:06:0702:25:5602:45:53.9002:50:02.25+00:33:077:517.6
51FRANKIEWICZ Mirosław 631FORMA NA PIĄTKĘ PABIANICEPABIANICEM 40-499M 3000:02:4200:08:3500:27:4600:46:5501:06:1801:25:5601:45:5002:05:5302:26:0202:46:11.8002:48:54.50+00:33:257:527.6
52BEJTKA Agnieszka 694WARSZAWAK 30-399K 2200:04:1100:08:5300:28:4800:48:3001:07:4801:27:0701:46:3202:06:1602:26:0902:46:27.8502:50:39.50+00:33:417:537.6
53WITKOWSKA Maria 678UNIA MIASTKATOWICEK 60+3K 2300:04:1700:08:3800:28:1100:47:5501:07:2801:27:2201:47:2302:07:2102:27:2502:47:34.0002:51:51.50+00:34:477:567.6
54CIENNIK Kalina 690ŁÓDŹK 40-495K 24100:04:1400:08:3100:27:4000:47:1501:07:1401:27:0801:47:0102:07:1702:27:4802:48:13.8502:52:28.05+00:35:277:587.5
55CIENNIK Wiktor 691FOREVER YOUNGŁÓDŹM 50-597M 3100:02:4500:08:3300:27:3400:46:5701:06:2701:25:5001:46:1902:06:5702:27:4502:48:58.0502:51:43.85+00:36:118:007.5
56CEGŁA Zbyszko 624PIASECZNOM 60+6M 3200:02:4700:08:3900:28:0000:47:4401:07:2801:26:5001:47:1302:07:4602:29:0702:50:55.9002:53:43.30+00:38:098:067.4
57TYLUTKI Agnieszka 673FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK 40-496K 2500:04:1100:08:4100:28:2800:48:2201:08:1101:28:2401:48:3802:09:2202:30:4502:51:47.3502:55:58.95+00:39:008:087.4
58MOLENDA Magdalena 650FACE NORDIC WALKING TEAMMOSINAK 30-3910K 2600:04:0900:08:4200:28:4400:49:0501:09:1601:29:2801:50:0102:10:5102:31:5502:52:49.6002:56:58.75+00:40:028:117.3
59SŁABOŃ-SIKORA Aneta 666DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECK 30-3911K 2700:04:0800:08:5400:29:1300:49:2801:09:2701:29:4901:50:1202:10:4902:31:5402:53:05.1502:57:13.35+00:40:188:127.3
60REGULSKI Paweł 658LEGIONOWOM 30-3910M 3300:02:4000:07:5500:27:3700:47:1701:07:2701:27:2701:48:1302:09:2802:31:2502:53:26.0002:56:06.60+00:40:398:137.3
61PIOTROWSKI Krzysztof 655FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM 60+7M 3400:02:4800:09:1800:27:3200:46:1501:05:3001:25:1601:45:5202:06:5202:28:0802:53:41.7002:56:30.15+00:40:548:137.3
62STRZELECKI Sebastian 668SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4910M 3500:02:4200:09:0700:29:5300:50:3101:11:0601:32:0301:52:3902:13:4002:35:0302:56:36.7502:59:19.55+00:43:508:227.2
63REGULSKA Krystyna 657LEGIONOWOK 40-497K 2800:04:1200:08:5100:28:4500:49:1601:09:5701:31:1101:52:2802:14:0702:35:3302:57:01.4503:01:14.00+00:44:148:237.2
64KUCYPERA Dagmara 644DĄBROWA NORDIC TEAMBĘDZINK 40-498K 2900:04:0900:08:5400:29:0000:49:2101:09:2501:30:3301:51:5402:13:4902:36:2502:59:11.4503:03:21.40+00:46:248:297.1
65KRAWCZYK Jarosław 641PRAŻMÓWM 50-598M 3600:04:1100:08:5800:29:4600:51:2601:12:4501:33:4001:55:4202:17:2102:38:4402:59:38.9003:03:50.00+00:46:528:307
66KRAWCZYK Justyna 642PRAŻMÓWK 30-3912K 3000:04:1100:08:5900:29:4900:51:2701:12:4201:33:3801:55:4802:17:3102:39:0603:00:42.9503:04:54.20+00:47:568:337
67ZAWADZKA Maria 686KS METRACO POLKOWICELUBINK 60+4K 3100:04:1500:09:2600:31:0000:52:2401:13:3701:34:4501:55:5602:17:2402:39:2003:01:40.7503:05:56.60+00:48:548:367
68SĄTOWICZ Małgorzata 663ZĄBKIK 50-595K 3200:04:1400:09:2800:30:3600:51:4301:12:5901:34:4701:55:5802:17:2702:39:2203:01:43.7003:05:57.85+00:48:568:367
69ROZMUS Jolanta 661FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK 60+5K 3300:04:1600:08:5600:29:0100:49:5501:11:3301:33:5501:56:1402:19:1102:42:1503:06:26.6003:10:43.35+00:53:398:506.8
70STUPNOWICZ Joanna 670ŁÓDŹK 40-499K 3400:04:1200:09:2900:30:5300:52:3501:13:5301:35:3401:57:4602:22:5502:45:5503:09:47.0003:13:59.80+00:57:008:596.7
71LATOSEK Jan 646WARSZAWAM 60+8M 3700:02:5000:10:2900:34:4500:58:2101:21:3801:45:0802:08:5402:32:5402:57:3003:21:54.1003:24:44.25+01:09:079:346.3
72CIESIELSKI Jerzy 627FUNDACJA KRWINKAŁÓDŹM 60+9M 3800:02:4900:10:1700:33:4300:57:3301:21:1201:45:2002:10:5502:38:0003:05:0103:34:07.1003:36:56.75+01:21:2010:085.9
Znaleziono 72 wynik(ów)