KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
PFNW
Data:
2016-05-15
Miejsce:
Konstancin-Jeziorna
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
424
Wystartowało:
411
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
389
Na trasie:
21
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DELĄG Jakub 36ENERGY LIFE TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM18-291M 100:00:5300:14:3400:29:46.6000:30:39.75 5:5710.1
2ZARĘBSKI Michał 373VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 200:01:2700:14:4200:29:59.6000:31:26.80+00:00:135:5910
3GAJEWSKI Eugeniusz 58KS METRACO POLKOWICEGORZÓW WIELKOPOLSKIM55-591M 300:03:1600:15:0100:30:25.4500:33:41.60+00:00:386:059.9
4DORS Marek 41WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA / RTB TRACKER PODKOWA JANÓWJANÓWM18-292M 400:00:5300:15:1300:30:36.7500:31:30.45+00:00:506:079.8
5WOROCH Roman 352KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM55-592M 500:03:1700:15:0700:30:38.9000:33:56.80+00:00:526:079.8
6WITCZUK Łukasz 346FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM30-392M 600:01:2600:15:0800:30:45.7500:32:12.25+00:00:596:099.8
7CZŁAPSKI Krzysztof 1007ENERGYLIFE TEAMCIECHANÓWM50-541M 700:02:4800:15:1000:30:49.3000:33:37.70+00:01:026:099.7
8STĘPNIEWSKI Paweł 290VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-293M 800:00:5400:15:1400:30:55.4500:31:50.25+00:01:086:119.7
9WETOSZKA Piotr 333FACE NORDIC WALKING TEAMBIAŁA PODLASKAM30-393M 900:01:2700:15:0700:30:56.2000:32:23.70+00:01:096:119.7
10BRZOZOWSKI Piotr 1029FACE NORDIC TEAMSŁAWNOM30-394M 10100:01:2600:15:0900:31:05.1000:32:32.00+00:01:186:139.6
11MIELCAREK Leszek 200WESOŁY BORSUK TEAMBYTOMM60-641M 1100:03:4500:15:3700:31:14.9500:35:00.40+00:01:286:159.6
12WASIELEWSKI Mirosław 330KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM50-542M 1200:02:4800:15:2100:31:35.4000:34:24.20+00:01:486:199.5
13SCHRÖDER Karol 270SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-441M 1300:01:4900:15:4200:31:57.8000:33:46.85+00:02:116:239.4
14WOLEK Waldemar 349NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM40-442M 1400:01:4900:15:4500:32:08.4000:33:57.70+00:02:216:259.3
15SŁOMIAN Leszek 279UNIA MIASTKATOWICEM55-593M 1500:03:1600:15:5300:32:12.6000:35:29.30+00:02:266:269.3
16KNITTER Tomasz 126BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.1M 1600:00:3200:16:0100:32:16.7000:32:49.25+00:02:306:279.3
17WYSOCKI Marcin 365BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.2M 1700:00:3200:16:0900:32:22.8500:32:55.65+00:02:366:289.3
18MARCINKOWSKI Jakub 190UNIA MIASTLUBLINIECM-Jun.3M 1800:00:3100:16:0600:32:23.5000:32:55.20+00:02:366:289.3
19GŁOWA Michał 68WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNM-Jun.4M 1900:00:3000:16:0800:32:24.7000:32:55.65+00:02:386:299.3
20BASARA Ryszard 1016ZABIEGANI ROPCZYCEROPCZYCEM30-395M 2000:01:2600:16:0400:32:29.4500:33:56.05+00:02:426:309.2
21ZGORZELSKI Jerzy 375WARSZAWAM18-294M 2100:00:5700:16:1200:32:35.2500:33:32.95+00:02:486:319.2
22REDA Sławomir 260PASJA WARSZAWAWARSZAWAM55-594M 2200:03:1600:16:1800:32:35.4000:35:52.05+00:02:486:319.2
23KRYŚ Artur 144KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHM45-491M 2300:02:2200:16:0700:32:37.4500:34:59.75+00:02:506:319.2
24LESIŃSKI Grzegorz 173KS METRACO POLKOWICEOLSZANYM50-543M 2400:02:5000:15:4700:32:38.3000:35:28.50+00:02:516:319.2
25KOŁODZIEJCZAK Beata 1005SOCHO TEAMSOCHACZEWK40-441K 100:08:1400:16:1700:32:45.3500:40:59.55+00:02:586:339.2
26JENCZELEWSKI Grzegorz 1015NW CIECHANÓWCIECHANÓWM45-492M 2500:02:2400:16:0200:32:47.6500:35:12.35+00:03:016:339.1
27ANDRZEJEWSKI Mieczysław 4CZEMPIŃM55-595M 2600:03:1800:16:0200:32:48.5000:36:07.00+00:03:016:339.1
28KOLOSZ-PERZ Monika 131FACE NORDIC WALKING TEAMSZCZECINEKK40-442K 200:08:1300:16:1800:32:49.3500:41:02.65+00:03:026:339.1
29ZALISKO Oksana 368DĄBROWA NORDIC TEAMUKRAINAK60-641K 300:11:5700:16:2000:32:50.1000:44:47.90+00:03:036:349.1
30RAKUĆ Jakub 254RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-295M 2700:00:5300:16:1100:32:57.9000:33:51.50+00:03:116:359.1
31FELIS Paweł 393BOBROWIECM45-493M 2800:02:2300:16:2000:32:58.4500:35:21.75+00:03:116:359.1
32MANDZIUK Marek 1023KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAM45-494M 2900:02:2200:16:1200:33:02.8000:35:25.75+00:03:166:369.1
33SKWIRUT Jerzy 278SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓWM55-596M 3000:03:1700:16:0200:33:04.3500:36:21.65+00:03:176:369.1
34PIECH Krzysztof 237AWF BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM55-597M 3100:02:4900:16:0500:33:08.6000:35:58.20+00:03:226:379
35BARTOSIEWICZ Łukasz 9FACE NORDIC WALKING TEAMGDANSKM30-396M 3200:01:2700:16:1500:33:09.9000:34:37.50+00:03:236:389
36WILK Tadeusz 605DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM60-642M 3300:03:4500:16:2200:33:21.5500:37:07.10+00:03:346:409
37PATYNOWSKI Adam 228AWF WARSZAWAGRODZISK MAZOWIECKIM18-296M 3400:00:5600:16:3900:33:25.6500:34:22.45+00:03:396:419
38GRYGOROWICZ Bogdan 79KS METRACO POLKOWICELUBINM65-691M 3500:04:1200:16:2900:33:27.8000:37:40.45+00:03:416:419
39PARTYKA Teresa 537WESOŁY BORSUK TEAMBRZEGK55-591K 400:11:1700:16:3600:33:28.9000:44:46.05+00:03:426:419
40KLARKOWSKI Bogdan 1008WŁÓCZYKIJE ELBLĄGELBLĄGM60-643M 3600:03:4500:16:2700:33:34.2000:37:19.90+00:03:476:428.9
40BREWKA Joachim 20UNIA MIASTLUBLINIECM50-544M 3700:02:4900:16:3900:33:34.2000:36:23.20+00:03:476:428.9
42SOBKOWSKI Janusz 1010SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-644M 3800:03:4700:16:4000:33:38.2500:37:25.75+00:03:516:438.9
43ADAMUS Marian 399SILESIA TEAMBYTOMM65-692M 3900:04:1000:16:3200:33:40.1000:37:50.70+00:03:536:448.9
44FLIS Marek 386GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM55-598M 4000:03:1500:16:3400:33:43.2500:36:59.10+00:03:566:448.9
45ZARZYCKI Zdzisław 374NOWY DWÓR MAZOWIECKIM55-599M 4100:03:1900:16:4300:33:43.6000:37:02.80+00:03:576:448.9
46KASPRZYK Lilianna 113KS METRACO POLKOWICEPOZNAŃK55-592K 500:11:1800:16:4100:33:46.7000:45:05.40+00:04:006:458.9
47HOLWEK Jarosław 90FOREVER YOUNG ŁÓDŹPABIANICEM50-545M 4200:02:4900:16:2700:33:49.0000:36:38.10+00:04:026:458.9
48RATOWSKI Piotrek 257NW CIECHANÓWCIECHANÓWM-Jun.5M 4300:00:3100:16:2500:33:49.3000:34:20.45+00:04:026:458.9
49REJMAN Filip 261FACE NORDIC WALKING TEAM/UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGM-Jun.6M 4400:00:3100:16:2800:33:50.1500:34:21.40+00:04:036:468.9
50SZPILMAN Katarzyna 307FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK45-491K 600:09:3000:16:4700:33:52.7500:43:23.50+00:04:066:468.9
51RATECKI Marcin 256NORDIC WALKING TEAM GDAŃSKGDAŃSKM40-443M 4500:01:4800:16:4000:33:55.5000:35:44.10+00:04:086:478.8
52ZMACZYŃSKI Bogusław 378KS METRACO POLKOWICELUBINM60-645M 46100:03:4500:16:5000:33:58.6500:37:44.10+00:04:126:478.8
53TRONIARZ Stanislaw 392RASZYNM60-646M 4700:03:4600:16:5800:34:00.6500:37:47.25+00:04:146:488.8
54JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna 97FUNDACJA „W TE PĘDY” FACE NORDIC WALKING TEAMMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-391K 700:06:5600:16:4200:34:02.8500:40:59.05+00:04:166:488.8
55DANA Andrzej 33KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-693M 4800:04:1100:16:3800:34:04.0500:38:15.40+00:04:176:488.8
56GRUSZKA Michal 77UNIA MIASTLUBLINIECM40-444M 4900:01:4800:16:3800:34:06.4500:35:54.65+00:04:196:498.8
57SZPILMAN Marta 308FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK18-291K 800:06:1200:16:5000:34:09.3500:40:21.65+00:04:226:498.8
58GAŁĄZKA Paweł 1030NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM-Niepełnosprawni1M 5000:02:4800:16:5200:34:11.4000:36:59.80+00:04:246:508.8
59KUSTAL Marcin 164VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-397M 5100:01:2700:16:5000:34:11.5500:35:39.50+00:04:246:508.8
60DUDEK Edward 45KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-694M 5200:04:1100:16:5700:34:12.3500:38:23.70+00:04:256:508.8
61NOWROTEK Roman 215WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNM65-695M 5300:04:1000:16:3700:34:15.2000:38:25.65+00:04:286:518.8
62GAPIŃSKI Leszek 61WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAM55-5910M 5400:03:1700:16:4800:34:17.0000:37:34.45+00:04:306:518.8
63LESIŃSKA Marzenna 172KS METRACO POLKOWICEOLSZANYK50-541K 900:10:2200:17:1000:34:17.0500:44:39.30+00:04:306:518.8
64WOŹNIAK Klaudia 355UNIA MIASTTOSZEKK-Jun.1K 1000:05:4100:16:5500:34:17.8000:39:59.45+00:04:316:518.7
65MOTOCZYŃSKI Krzysztof 204GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-647M 5500:03:4600:16:3800:34:20.9000:38:07.30+00:04:346:528.7
66GNUS Dawid 69KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAM-Dzieci1M 5600:00:0300:16:5800:34:21.4000:34:24.90+00:04:346:528.7
67GAPIŃSKA Janina 60WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAK55-593K 1100:11:1700:17:0100:34:24.1500:45:41.50+00:04:376:528.7
68ŚLEWIŃSKA Edyta 310BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.2K 1200:05:4100:17:0400:34:32.1500:40:13.15+00:04:456:548.7
69RECZULSKA Katarzyna 259VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-492K 1300:09:3200:17:0400:34:34.6500:44:07.10+00:04:486:558.7
70CHUDZIŃSKI Andrzej 25KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM65-696M 5700:04:1000:16:5600:34:43.6000:38:53.90+00:04:576:568.6
71CZEKIERDA Jakub 30AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-297M 5800:00:5500:17:2500:34:44.5000:35:40.00+00:04:576:578.6
72FRĄSZCZAK Katarzyna 56FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK-Niepełnosprawni1K 1400:06:5500:17:0900:34:44.6500:41:40.20+00:04:586:578.6
73ZAŃKO Katarzyna 370RADZYŃ PODLASKIK40-443K 1500:08:1500:17:0500:34:46.0000:43:01.60+00:04:596:578.6
74KUŚMIEREK Mateusz 165BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci2M 5900:00:0200:17:1400:34:49.9000:34:52.55+00:05:036:588.6
75BALICKA Maria 5IŁOWO - OSADAK-Dzieci1K 1600:05:1300:17:1600:34:52.7000:40:05.85+00:05:066:588.6
76BIK Przemysław 15KS METRACO POLKOWICELUBINM-Dzieci3M 6000:00:0300:17:2300:34:53.3000:34:56.90+00:05:066:588.6
77ROSADZIŃSKI Sławomir 264LESZNOM45-495M 6100:02:2200:16:5900:34:53.6500:37:16.20+00:05:076:588.6
78JAWORSKI Zbigniew 96WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWM65-697M 6200:04:1100:17:0400:34:54.7500:39:05.85+00:05:086:588.6
79SMUS Damian 281UCZELNIA WRSZAWSKASOCHACZEWM18-298M 6300:00:5500:17:1800:34:56.2500:35:51.55+00:05:096:598.6
80SZNAJDER Zenon 305UNIA MIASTRYBNIKM60-648M 6400:03:4600:17:1200:34:57.4000:38:43.50+00:05:106:598.6
81KUCZYŃSKI Piotr 150AWF WARSZAWAOSTRÓW MAZOWIECKAM18-299M 6500:00:5800:17:2300:34:59.0000:35:57.55+00:05:126:598.6
82MARCINKOWSKA Agnieszka 189UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci2K 1700:05:1300:17:3300:35:02.7500:40:16.20+00:05:167:008.6
83RAKUĆ Angelika 255RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK18-292K 1800:06:1300:17:3000:35:06.8000:41:19.90+00:05:207:018.5
84KOZŁOWSKA Julia 140FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK-Dzieci3K 19100:05:1400:17:3700:35:08.4500:40:22.75+00:05:217:018.5
85KWAŚNY Tomasz 167CHODZĘ Z SERCEMBORKIM50-546M 6600:03:0000:17:2300:35:08.9500:38:09.40+00:05:227:018.5
86STOLARSKA Joanna 291VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.3K 2000:05:4300:17:0200:35:15.5500:40:58.60+00:05:287:038.5
87STOLTMANN Helena 292BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK55-594K 2100:11:1800:17:3300:35:17.0000:46:35.20+00:05:307:038.5
88GRUSZKA JUNIOR Michal 78UNIA MIASTLUBLINIECM-Dzieci4M 6700:00:0400:17:1900:35:18.3500:35:22.70+00:05:317:038.5
89TOMCZYK Małgorzata 319IŁOWO-OSADAIŁOWO-OSADAK18-293K 2200:06:1300:17:2900:35:24.0500:41:37.75+00:05:377:048.5
90KANIECKA Zofia 108NW CIECHANÓWCIECHANÓWK60-642K 2300:11:5700:17:3400:35:27.5500:47:25.50+00:05:407:058.5
91GŁADKOWSKA Małgorzata 65SILESIA TEAMLUBINK55-595K 2400:11:1800:17:3100:35:31.4000:46:50.30+00:05:447:068.4
92GŁADZIKOWSKI Grzegorz 66AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWM65-698M 6800:04:1100:17:3700:35:33.3000:39:45.25+00:05:467:068.4
93MOŻYSZEK Piotr 396FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM55-5911M 69100:03:1600:17:4200:35:34.0500:38:50.25+00:05:477:068.4
94JÓŹWIAK Marianna 387WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-444K 2500:08:1400:17:2700:35:34.9500:43:49.50+00:05:487:078.4
95WIADERSKI Wojciech 335N/ZELBLĄGM65-699M 7000:04:1400:17:4700:35:35.1500:39:49.70+00:05:487:078.4
96KOŁPAK Jan 132LKSZANTYR SZTUMSZTUMM65-6910M 7100:04:1200:17:3000:35:36.9000:39:49.00+00:05:507:078.4
97TRONIARZ Grazyna 324RASZYNK60-643K 2600:11:5800:17:3800:35:39.7500:47:38.30+00:05:537:088.4
98WROŃSKI Włodzimierz 358PASJA NWWARSZAWAM60-649M 7200:03:4400:17:1700:35:41.2500:39:26.00+00:05:547:088.4
99KAPTEINA Robert 109KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM40-445M 7300:01:4800:17:4800:35:42.6500:37:30.75+00:05:567:088.4
100SŁOMIŃSKA Marta 280BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.4K 2700:05:4200:17:5700:35:51.7500:41:34.35+00:06:057:108.4
101PAWŁOWSKA-WOŹNIAK Małgorzata 231UNIA MIASTTOSZEKK30-392K 2800:06:5500:17:4800:35:52.8500:42:48.65+00:06:067:108.4
102SITKO Maciej 273KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Dzieci5M 7400:00:0400:17:4200:35:53.6500:35:57.85+00:06:077:108.4
103DENCIKOWSKI Filip 39TKKFKONSTANTYNÓW NAD BUGIEMM-Dzieci6M 7500:00:0200:18:0700:35:54.1500:35:57.00+00:06:077:118.4
104KUKUCZ Bartłomiej 152WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWM30-398M 7600:01:2700:17:5500:35:56.1000:37:24.05+00:06:097:118.3
105FELIS Stanisław 52BOBROWIECM-Jun.7M 7700:00:3200:17:5300:35:58.0000:36:30.30+00:06:117:118.3
106WAWRZYNIAK Anna 332FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-445K 2900:08:1400:17:5300:35:59.6000:44:13.65+00:06:137:118.3
107GRZYB Izabela 82VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-393K 3000:06:5500:17:5100:35:59.6500:42:55.20+00:06:137:128.3
108BALICKI Mirosław 6IŁOWO - OSADAM45-496M 7800:02:2200:17:3200:36:00.1500:38:22.85+00:06:137:128.3
109KULESZYŃSKA Malgorzata 156PUŁAWYK55-596K 3100:11:1700:17:4800:36:00.3500:47:18.10+00:06:137:128.3
110PODOLSKI Mirosław 241LKS ZANTYRSZTUMM60-6410M 7900:03:4400:17:5000:36:00.7500:39:45.25+00:06:147:128.3
111STUDZIŃSKI Michał 1017AWF WARSZAWAMICHAŁOWICEM18-2910M 8000:00:5600:17:5100:36:04.7000:37:00.70+00:06:187:128.3
112KUPIBIDA Boguslawa 163SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-597K 3200:11:1700:17:5100:36:05.1000:47:22.85+00:06:187:138.3
113NIEWIŃSKA Beata 211FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK50-542K 3300:10:2100:17:5600:36:05.3000:46:27.00+00:06:187:138.3
114JONDERKO Julia 99WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWRYBNIKK40-446K 3400:08:1500:17:4900:36:07.4500:44:23.40+00:06:207:138.3
115NADOBNIK Artur 208AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM40-446M 8100:01:4800:18:1000:36:08.5500:37:57.35+00:06:217:138.3
116WARCHALSKA Teresa 328UNIA MIASTKATOWICEK65-691K 3500:12:2400:18:0600:36:11.5500:48:35.65+00:06:247:148.3
117STYGA Krystyna 294KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK50-543K 3600:09:3400:17:5900:36:13.0500:45:47.50+00:06:267:148.3
118KLIMKIEWICZ Katarzyna 123PUŁAWYK50-544K 3700:10:2300:17:5600:36:16.9000:46:39.95+00:06:307:158.3
119DEMBIŃSKI Mirosław 1020KONSTANCIN M55-5912M 8200:03:1800:17:3700:36:19.0500:39:37.10+00:06:327:158.3
120SOWA Jan 284UNIA MIASTGLIWICEM70+1M 8300:04:3100:18:0900:36:21.9500:40:53.80+00:06:357:168.2
121BOGDAN Witold 17NW CIECHANÓWCIECHANÓWM65-6911M 8400:04:1200:17:4700:36:22.2000:40:34.80+00:06:357:168.2
122PIATCZYC Michał 234GRODZISK WLKP.M-Jun.8M 8500:00:3200:16:5100:36:25.3500:36:58.05+00:06:387:178.2
122BARTOSIEWICZ Włodzimierz 10FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-6411M 8600:03:4500:17:5000:36:25.3500:40:10.40+00:06:387:178.2
124BRANCZEWSKA Ewa 18NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-394K 3800:06:5800:18:0500:36:32.9500:43:31.50+00:06:467:188.2
125SULECKA Gabriela 297ŚWIECIEK-Niepełnosprawni2K 3900:11:1800:18:1700:36:37.0500:47:55.10+00:06:507:198.2
126OLEŚ Józef 220NW WERWA MŁAWAMŁAWAM65-6912M 8700:04:1200:17:4800:36:39.3000:40:52.25+00:06:527:208.2
127JÓŹWIAK Łukasz 385WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni2M 8800:02:2300:18:1000:36:43.7500:39:07.65+00:06:577:208.2
128KNITTER Agata 395BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.5K 4000:05:4100:18:1100:36:44.7500:42:26.35+00:06:587:218.2
129WYBORSKA Maja 363AVOKADO WELLNES CLUBWARSZAWAK30-395K 4100:07:0200:18:1400:36:45.6500:43:47.65+00:06:597:218.2
130NIEBRZEGOWSKA Anna 210CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-447K 4200:08:1500:18:0700:36:46.4000:45:01.75+00:06:597:218.2
131FELIS Beata 394BOBROWIECK45-493K 4300:09:3300:18:1300:36:50.6500:46:24.20+00:07:047:228.1
132STANISZEWSKA Agnieszka 287AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK30-396K 4400:06:5800:18:1700:37:02.7500:44:00.85+00:07:167:248.1
133BROŻBAR Beata 21GAĆK-Jun.6K 4500:05:4100:17:3300:37:03.6500:42:45.30+00:07:177:248.1
134MANDZIUK Magdalena 187KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAK-Jun.7K 4600:05:4200:18:4700:37:04.6000:42:46.90+00:07:187:248.1
135MANDZIUK Anna 186KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAK-Jun.8K 4700:05:4300:18:4700:37:05.8000:42:48.85+00:07:197:258.1
136TRĘTOWICZ Aleksandra 321KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK-Jun.9K 4800:05:4300:18:3400:37:06.5000:42:49.60+00:07:197:258.1
137MANDZIUK Marta 1024KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAK40-448K 4900:08:1800:18:3000:37:06.8500:45:25.00+00:07:207:258.1
138SUGALSKA Małgorzata 296MOSIRRYPINK50-545K 5000:10:2100:18:1300:37:07.7000:47:29.25+00:07:217:258.1
139LANGMESSER Kinga 170LKS ZANTYRSZTUMK18-294K 5100:06:1300:18:2100:37:09.4000:43:23.20+00:07:227:268.1
140DĄBROWSKI Andrzej 35MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINM65-6913M 8900:04:1300:18:2700:37:15.7500:41:29.60+00:07:297:278.1
141PIĄTKOWSKI Józef 236KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+2M 9000:04:3400:18:3000:37:20.1000:41:54.25+00:07:337:288
142POPŁAWSKI Ireneusz 243KBBB/TKKFBIAŁA PODLASKAM45-497M 9100:02:2200:18:2400:37:21.1500:39:43.75+00:07:347:288
143MARONDEL Katarzyna 193SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-397K 5200:06:5800:18:3000:37:22.4000:44:20.40+00:07:357:288
144DANA Kazimiera 32KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-644K 5300:12:0100:18:4200:37:25.7500:49:26.75+00:07:397:298
145GWIAZDOWSKA Magdalena 87ZALESIE GÓRNEK30-398K 54100:07:0100:18:5500:37:29.3000:44:30.80+00:07:427:298
146KOZŁOWSKA Jagoda 139FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK-Dzieci4K 5500:05:1300:18:3700:37:30.9000:42:44.35+00:07:447:308
147PIATCZYC Wacław 233GRODZISK WLKP.M-Niepełnosprawni3M 9200:03:1900:18:2000:37:35.4000:40:55.00+00:07:487:318
148WASILEWSKI Sławomir 331PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+3M 93100:04:3200:18:2800:37:38.9000:42:11.05+00:07:527:318
149BARUCH Henryka 13DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK65-692K 5600:12:2300:18:4600:37:39.8500:50:03.75+00:07:537:328
150JEŻAK Mateusz 98AWF WARSZAWAOSTRÓW MAZOWIECKAM18-2911M 9400:00:5500:19:2000:37:40.3000:38:36.00+00:07:537:328
151GOŁĘBIEWSKI Andrzej 70KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZRYBINAM55-5913M 9500:03:1600:18:3800:37:41.5000:40:58.30+00:07:547:328
152LIPIEC Dariusz 175\BYLEDOBIECWARSZAWM70+4M 9600:04:3300:18:3900:37:41.7500:42:14.80+00:07:557:328
153KULICKA Dominika 157KBBB / TKKFBIAŁA PODLASKAK-Dzieci5K 5700:05:1300:18:1500:37:47.1000:43:00.90+00:08:007:337.9
154WYSOCKA Beata 364RYBIEK30-399K 5800:06:5600:18:4700:37:48.7500:44:45.30+00:08:027:337.9
155NADOLSKA Halina 209MOSIR RYPINDŁUGIEK45-494K 5900:09:3100:18:3200:37:53.9500:47:25.65+00:08:077:347.9
156SIEJAK Mariola 271MIĘDZYRZEC PODLASKIK40-449K 6000:08:1400:18:4900:37:56.0500:46:10.90+00:08:097:357.9
157FILUSZ Alfred 54ZDZIESZOWICEM45-498M 9700:02:2300:18:4400:37:59.2000:40:23.15+00:08:127:367.9
158KABACIŃSKI Maciej 102FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM45-499M 9800:02:2400:18:4400:38:05.7000:40:29.75+00:08:197:377.9
159OSAK Beata 1026KLUB CHIDZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4410K 6100:08:1400:19:0000:38:06.0500:46:20.70+00:08:197:377.9
160KIETRYS Grażyna 119MARSZPOZDROWIEPOZNAŃK55-598K 6200:11:1900:19:0200:38:06.4500:49:25.80+00:08:197:377.9
161DZIUBA Alina 50KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-495K 6300:09:3400:19:0700:38:10.2500:47:44.85+00:08:237:387.9
162SOSNOWSKI Adrian 283CHODZEZKIJAMI.PLGDYNIAM-Niepełnosprawni4M 9900:00:5600:20:0300:38:17.2000:39:13.55+00:08:307:397.8
163MATYJA Anna 194ŚREMK45-496K 6400:09:3400:18:5700:38:21.4000:47:56.15+00:08:347:407.8
164CZEKAŃSKI Krzysztof 29UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGSIEDLESZCZANYM60-6412M 10000:03:4600:18:5800:38:24.4500:42:10.45+00:08:377:407.8
165SZCZĘSNY Józef 300GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU IŁOWO-OSADANARZYMM55-5914M 10100:03:1700:18:5400:38:31.0500:41:48.90+00:08:447:427.8
166THOMALLA Bogdan 317SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+5M 10200:04:3500:19:0500:38:31.7500:43:07.15+00:08:457:427.8
167KOLASA Maciej 397EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM-Dzieci7M 10300:00:0300:19:3300:38:32.5000:38:35.70+00:08:457:427.8
168SOŁTYSIAK Sylwia 282KBBB/TKKFBIAŁA PODLASKAK30-3910K 6500:06:5700:19:0900:38:32.5500:45:29.90+00:08:457:427.8
169STARUCHOWICZ Kasia 288BIAŁA PODLASKAK30-3911K 6600:06:5700:18:5600:38:32.7000:45:29.75+00:08:467:427.8
170GRZYWOCZ Irena 83PROFIT SPORT TEAMMOSINAK65-693K 6700:12:2500:19:0100:38:33.9500:50:59.70+00:08:477:427.8
171MAŁODOBRY Wioletta 185KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4411K 6800:08:2200:19:2000:38:34.5500:46:56.85+00:08:477:427.8
172PIATCZYC Barbara 235GRODZISK WLKP.K50-546K 6900:10:2500:19:0300:38:37.3000:49:02.50+00:08:507:437.8
173KUŁAKOWSKA Magdalena 1027SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4412K 7000:08:2200:19:2600:38:38.7500:47:00.85+00:08:527:437.8
174FIGURSKA Dominika 53ŁÓDŹK18-295K 7100:06:1200:19:1200:38:38.8000:44:51.00+00:08:527:437.8
175TOCZYŃSKA Natalia 318CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK18-296K 7200:06:1400:19:2300:38:39.6500:44:54.30+00:08:537:447.8
176KORZENIOWSKA Aldona 135CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-497K 7300:09:3900:19:1700:38:41.1500:48:20.50+00:08:547:447.8
177CYBUL Ewa 26CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-599K 7400:11:1900:19:1000:38:42.0000:50:01.50+00:08:557:447.8
178KULIG Bożena 158KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK60-645K 7500:11:5800:19:2000:38:43.7000:50:42.60+00:08:577:447.7
179SZYMCZYK Magdalena 398FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK30-3912K 7600:06:5700:19:1200:38:43.9000:45:41.85+00:08:577:447.7
180KUBICKA Danuta 149KS POLKOWICELUBINK65-694K 7700:12:2300:19:0900:38:46.3500:51:09.35+00:08:597:457.7
181MICHALAK Elżbieta 196CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-547K 7800:10:2700:19:1800:38:47.1000:49:14.20+00:09:007:457.7
182OLESIEJUK Anna 218CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-548K 7900:10:2400:19:2900:38:48.3000:49:13.20+00:09:017:457.7
183SZNITER Renata 1012NW CIECHANÓWKALISZK40-4413K 8000:08:1300:19:4100:38:54.0000:47:07.45+00:09:077:467.7
184SPYCHAŁA -KARAPULKA Arleta 1006MARSZ PO ZDROWIEŁĘŻECZKIK40-4414K 8100:08:1600:19:3000:38:56.7500:47:13.05+00:09:107:477.7
185KRAWCZYKOWSKA Barbara 143LKS ZANTYR SZTUMCZERNINK60-646K 8200:11:5900:19:2300:38:58.7000:50:57.75+00:09:127:477.7
186MUCHA Dorota 207KONSTANCIN JEZIORNAKONSTANCIN JEZIORNAK30-3913K 8300:07:0100:19:2300:38:58.9000:46:00.80+00:09:127:477.7
187KUMPIŃ Izabela 162LĘBORKK40-4415K 8400:08:1600:19:1100:39:01.6500:47:17.95+00:09:157:487.7
188GARBARCZYK Maksymilian 63AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWM-Jun.9M 10400:00:3300:19:3700:39:04.3000:39:37.90+00:09:177:487.7
189WROŃSKA Agnieszka 357AWF WARSZAWAWARSZAWAK18-297K 8500:06:1300:19:1900:39:06.0500:45:19.80+00:09:197:497.7
190CHOJNACKA Ewa 23NW CIECHANÓWCIECHANÓWK65-695K 8600:12:2400:19:2700:39:10.7000:51:35.10+00:09:247:507.7
191SUDOŁ Irena 295WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWK50-549K 8700:10:2300:19:2700:39:12.6500:49:36.50+00:09:267:507.6
192WROŃSKI Artur 359PASJA NWWARSZAWAM30-399M 10500:01:2800:19:1100:39:13.8000:40:42.00+00:09:277:507.6
193PAKMUR Anna 227CHEŁMNOK50-5410K 8800:10:2200:19:4000:39:18.3000:49:40.60+00:09:317:517.6
194SZMAJDOWICZ Anita 304GOSIRKONSTANCIN-JEZIORNAK30-3914K 8900:07:0100:19:2600:39:19.7000:46:21.10+00:09:337:527.6
195DENCIKOWSKI Mikołaj 40TKKFKONSTANTYNÓW NAD BUGIEMM-Dzieci8M 10600:00:0300:18:3900:39:21.0000:39:24.80+00:09:347:527.6
196KULIK Adam 159NIEZRZESZONYŁUKÓWM55-5915M 10700:03:1700:19:2100:39:25.4500:42:42.85+00:09:387:537.6
197MALINOWSKI Kacper 184NW CIECHANÓWCIECHANÓWM-Jun.10M 10800:00:3100:18:5500:39:28.3500:40:00.25+00:09:417:537.6
198SROKA Honorata 1028WESOŁY BORSUK TEAMWARSZAWAK18-298K 9000:06:1200:19:1800:39:30.2500:45:42.25+00:09:437:547.6
199KOZŁOWSKA Alicja 141KONSTANCIN-JEZIORNAK45-498K 9100:09:3100:19:4400:39:34.5000:49:05.70+00:09:477:547.6
200GRZYWOCZ Bernard 84MOSINAM65-6914M 10900:04:3200:19:2700:39:35.2000:44:07.20+00:09:487:557.6
201PYTLAK Urszula 250KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK50-5411K 9200:09:3500:19:3900:39:35.3000:49:10.80+00:09:487:557.6
202KULESZA - BRUNKA Dorota 155KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK50-5412K 9300:10:2300:19:5500:39:48.6000:50:11.70+00:10:027:577.5
203ANCZARSKA Beata 1AVOCADO WELNESS CLUBWARSZAWAK45-499K 9400:09:3000:19:4500:39:50.4000:49:21.30+00:10:037:587.5
204WALAWKO Mirosław 1021Aktywny WarszawiakWARSZAWAM65-6915M 11000:04:1200:19:4300:39:53.5500:44:05.70+00:10:067:587.5
205FOLWARSKA Małgorzata 55FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK55-5910K 9500:11:2000:20:0700:40:03.9500:51:24.65+00:10:178:007.5
206KŁOPOTOWSKI Ryszard 125LKS ZANTYRSZTUMM50-547M 11100:02:4900:19:3600:40:07.4500:42:56.90+00:10:208:017.5
207PAWŁOWICZ Alina Ewa 230JAWOROWAK55-5911K 9600:11:2100:19:5600:40:08.9000:51:30.45+00:10:228:017.5
208OBRĘBSKA Wioletta 216CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4416K 9700:08:1700:19:3500:40:09.9500:48:27.65+00:10:238:027.5
209NOWALIŃSKI Piotrek 214FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni5M 11200:02:2400:19:4300:40:12.8500:42:37.35+00:10:268:027.5
210LEŚ Anna 174AWF WARSZAWAWARSZAWAK30-3915K 9800:06:5900:19:5800:40:15.2500:47:14.50+00:10:288:037.5
211GULBICKA Teresa 85POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK55-5912K 9900:11:2200:20:0200:40:16.0000:51:38.20+00:10:298:037.5
212KARCZMARSKI Krzysztof 111KOZIENICEM55-5916M 11300:03:1800:20:2300:40:17.9500:43:36.25+00:10:318:037.4
213KACPRZAK Mateusz 106AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWM-Jun.11M 11400:00:3300:20:0800:40:19.1500:40:53.00+00:10:328:047.4
214CHRAPEK Daria 24KS RUDZICARUDZICAK-Jun.10K 10000:05:4200:19:4600:40:22.3000:46:04.80+00:10:358:047.4
215SZAŁAJ Anna 298KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni3K 10100:11:5900:19:4700:40:22.4500:52:22.30+00:10:358:047.4
216KWAŚNA Małgorzata 166CHODZĘ Z SERCEMBORKIK45-4910K 10200:09:3800:19:5800:40:23.7000:50:02.10+00:10:378:047.4
217MARCZYK Jerzy Paweł 191FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM55-5917M 11500:03:2000:20:0100:40:24.7000:43:45.00+00:10:388:057.4
218ŻEBROWSKA Katarzyna 380AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK45-4911K 10300:09:3200:20:1900:40:25.8500:49:58.45+00:10:398:057.4
219KOLIS Beata 130KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-4912K 10400:09:3100:20:3600:40:29.2500:50:00.85+00:10:428:057.4
220APPEL Jerzy 1011GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+6M 11600:04:3300:19:5500:40:30.4000:45:03.45+00:10:438:067.4
221STARZYŃSKA Ewa 289KS METRACO POLKOWICELUBINK60-647K 10500:12:0000:20:1300:40:30.7500:52:31.35+00:10:448:067.4
222WIŚNIEWSKI Janusz 345WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-447M 11700:01:5100:19:4300:40:34.4000:42:25.45+00:10:478:067.4
223STRACH Jan 293WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWSKOCZÓWM-Niepełnosprawni6M 11800:03:4600:20:2500:40:39.8500:44:26.75+00:10:538:087.4
224WIESZOŁEK Ewelina 338IZBICKOK30-3916K 10600:06:5600:20:3300:40:39.9500:47:36.65+00:10:538:087.4
225LADA Krystyna 169POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK60-648K 10700:12:0000:20:0700:40:40.9000:52:41.35+00:10:548:087.4
226RYBAK Wojciech 267WARSZAWAM45-4910M 11900:02:2500:20:2900:40:42.0000:43:07.60+00:10:558:087.4
227WITEK Lech 347MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINM70+7M 12000:04:3300:20:1700:40:43.8000:45:17.60+00:10:578:087.4
228MAZUR Barbara 195CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-649K 10800:11:5800:20:0000:40:45.1000:52:44.00+00:10:588:097.4
229ZAKRZEWSKA Henryka 366NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOK70+1K 10900:12:4300:20:2200:40:45.4000:53:29.20+00:10:588:097.4
230BOGDAN Grażyna 16NW CIECHANÓWCIECHANÓWK60-6410K 11000:11:5800:19:5600:40:46.5000:52:44.50+00:10:598:097.4
231ŚWIĆ Joanna 312CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4417K 11100:08:1500:20:2600:40:47.6500:49:03.10+00:11:018:097.4
232KOSMALA Katarzyna 137WARSZAWAK40-4418K 11200:08:1300:20:1000:40:52.0000:49:05.55+00:11:058:107.3
233WINCZEWSKA Anna 341RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5413K 11300:10:2200:20:1900:40:53.0000:51:15.80+00:11:068:107.3
234KOCHANIAK Maria 127FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK60-6411K 11400:12:0600:20:2300:40:55.6500:53:02.45+00:11:098:117.3
235TARCZYŃSKI Bogdan 315AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWM65-6916M 12100:04:1300:20:1700:41:00.0000:45:13.55+00:11:138:127.3
236LUBERA Teresa 177KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGCMOLASK-Niepełnosprawni4K 11500:09:4100:19:5600:41:06.4500:50:47.80+00:11:198:137.3
237TROJAK Krystyna 323MOSIRRYPINK55-5913K 11600:11:2100:20:3100:41:07.4000:52:28.90+00:11:208:137.3
238DYLEWSKI Andrzej 48DABROWA NORDIC TEAMDABROWA GORNICZAM60-6413M 12200:03:4600:20:1500:41:07.5000:44:53.85+00:11:208:137.3
239DULIŃSKA Urszula 388FACE NORDIC WALKING TEAMPIASECZNOK30-3917K 11700:06:5700:20:2700:41:09.8000:48:06.90+00:11:238:137.3
240ZARACH Aleksandra 371DZIARSKIE TEAMGDAŃSKK30-3918K 11800:07:0200:20:2800:41:11.2500:48:14.10+00:11:248:147.3
240ŻYWICKA Irena 383BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK55-5914K 11900:11:2400:20:3800:41:11.2500:52:35.45+00:11:248:147.3
242NOWAK Bartłomiej 213SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-448M 12300:01:5000:20:3000:41:12.3000:43:02.85+00:11:258:147.3
243WIĘCKOWSKA Dorota 339CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4913K 12000:09:3900:20:4300:41:13.2000:50:52.85+00:11:268:147.3
244SZEWCZYK Julia 302FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK-Jun.11K 12100:05:4000:20:1600:41:14.4500:46:55.20+00:11:278:157.3
245PROKOP Beata 1018WARSZAWAK50-5414K 12200:10:2300:20:4900:41:15.1500:51:38.90+00:11:288:157.3
246BANASZAK Agata 7GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK18-299K 12300:06:1300:20:4900:41:15.3000:47:28.40+00:11:288:157.3
247SZNAJDER Teresa 306UNIA MIASTRYBNIKK60-6412K 12400:12:0200:20:3500:41:20.4500:53:23.30+00:11:338:167.3
248WAROWNA Dorota 329KONSTANCIN-JEZIORNAK45-4914K 12500:09:3900:20:4500:41:22.1500:51:02.10+00:11:358:167.2
249CZAKIERT Olga 27VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-2910K 12600:06:1400:20:3400:41:22.7500:47:37.40+00:11:368:167.2
250OLEŚ Elżbieta 219NW WERWA MŁAWAMŁAWAK65-696K 12700:12:2600:20:3700:41:27.7000:53:54.00+00:11:418:177.2
251MROWIEC Maria 205UNIA MIASTBYTOMK70+2K 12800:12:4600:20:5400:41:40.8000:54:26.80+00:11:548:207.2
252ŻENDARSKA Iwona 381GMINA SKRWILNOSKRWILNOK40-4419K 12900:08:1700:21:1100:41:48.2000:50:05.60+00:12:018:217.2
253MILEWSKA Wiesława 202RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4915K 13000:09:3300:21:0600:41:48.3500:51:22.30+00:12:018:217.2
254RÓŻYCKA Beata 265CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4916K 13100:09:3700:20:4600:41:50.4000:51:28.35+00:12:038:227.2
255WORACH Izabela 351AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK45-4917K 13200:09:3500:20:5300:42:00.8000:51:36.55+00:12:148:247.1
256ZIELIŃSKA Elżbieta 376CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-5415K 13300:10:2700:21:0300:42:02.3500:52:29.45+00:12:158:247.1
257TROJAK Andrzej 322MOSIR RYPINRYPINM60-6414M 12400:03:4800:20:3800:42:04.5500:45:52.75+00:12:178:247.1
258ANDRYSZCZYK Renata 2CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4420K 13400:08:1700:20:4900:42:07.0500:50:24.85+00:12:208:257.1
259KSIĄŻEK Danuta 148CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-5915K 13500:11:2000:20:3400:42:08.7000:53:29.05+00:12:228:257.1
260WIŚNIEWSKA Iwona 344WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK30-3919K 13600:06:5900:20:4900:42:15.4500:49:14.60+00:12:288:277.1
261PŁAWIŃSKA Ania 229AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4421K 13700:08:1700:21:0700:42:15.6000:50:32.70+00:12:298:277.1
262KARCZEWSKI Krzysztof 110RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM30-3910M 12500:01:2800:20:4600:42:15.7500:43:44.60+00:12:298:277.1
263GRABOWSKA Agnieszka 73MOSIRRYPINK-Niepełnosprawni5K 13800:12:0800:21:0300:42:16.0500:54:24.10+00:12:298:277.1
264NOWAK Jerzy 212NIEZRZESZONYKRAKÓWM65-6917M 12600:04:1400:21:1100:42:18.5500:46:32.70+00:12:318:277.1
265MARCINIUK Katarzyna 188CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4422K 13900:08:2100:21:0500:42:19.1000:50:40.30+00:12:328:277.1
266NOWROTEK Urszula 531WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK50-5416K 14000:10:2100:20:5900:42:27.0500:52:48.40+00:12:408:297.1
267TRĘTOWICZ Beata 320KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4423K 14100:08:1800:20:5700:42:29.4500:50:47.95+00:12:428:297.1
268OGONOWSKA Edyta 217KLUB NW 'PATYCZAKI' GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-5417K 14200:10:2200:21:0700:42:36.4500:52:58.90+00:12:498:317
269PACYNA Helena 226KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-697K 14300:12:2300:21:1100:42:37.0500:55:00.25+00:12:508:317
270ZIĘBA Julia 377UNIA MIASTKATOWICEK70+3K 14400:12:4500:20:5900:42:41.6000:55:27.10+00:12:558:327
271SZYMAŃSKA Elżbieta 1013NW CIECHANÓWCIECHANÓWK55-5916K 14500:11:2000:21:2500:42:46.2500:54:06.45+00:12:598:337
272ANDRZEJEWSKA Bogusława 3CZEMPIŃK55-5917K 14600:11:2100:21:2500:42:48.2000:54:09.40+00:13:018:337
273DYBOWSKA Henryka 47RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-5918K 14700:11:2200:21:4100:42:48.3500:54:10.70+00:13:018:337
274OZIĘBŁOWSKI Mieszko 225KIELCEM45-4911M 12700:02:2500:20:4800:42:49.1500:45:14.55+00:13:028:337
275KASZLUGA Katarzyna 114NIEZRZESZONYWARSZAWAK18-2911K 14800:06:1200:21:2300:42:50.9500:49:03.80+00:13:048:347
276POSADAS Monika 244AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK45-4918K 14900:08:1900:21:2900:42:52.0000:51:11.55+00:13:058:347
277KRYZEL Dorota 145BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK50-5418K 15000:10:2300:21:2600:42:53.1500:53:16.90+00:13:068:347
278MOCZARSKI Adam 203FACE NORDIC WALKING TEAMSOPOTM70+8M 12800:04:3500:21:2400:42:57.9500:47:33.25+00:13:118:357
279PSZKIT Teresa 248AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK60-6413K 15100:12:0400:21:1800:43:00.3500:55:05.20+00:13:138:367
280JAKUBOWSKA Danuta 92PTTKPIASECZNOK-Niepełnosprawni6K 15200:11:2300:21:4400:43:01.3000:54:24.65+00:13:148:367
281POPEK Małgorzata 242CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-5919K 15300:11:1900:21:0400:43:01.9000:54:21.60+00:13:158:367
282KIERGIELEWICZ Teodora 117AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK60-6414K 15400:12:0500:21:2800:43:01.9500:55:07.80+00:13:158:367
283SZCZEPANIAK Joanna 299KOZIENICEK45-4919K 15500:09:4000:21:4100:43:09.0000:52:49.30+00:13:228:377
284RADOMSKA Lidia 253AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK60-6415K 15600:11:5900:21:1900:43:11.1000:55:10.95+00:13:248:386.9
285CHOCHOROWSKA Irena 22MOSZCZENICA NIZNAK65-698K 15700:12:2500:21:3300:43:12.0500:55:37.25+00:13:258:386.9
286SANKOWSK Paweł 268AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-548M 12900:02:5000:20:3500:43:19.0500:46:10.00+00:13:328:406.9
286OLĘDZKA Beata 221GOSIR KONSTANCINKONSTANCIN-JEZIORNAK45-4920K 15800:09:3800:21:4000:43:19.0500:52:57.25+00:13:328:396.9
288DZIECIUCH Gustaw 49KONSTANCIN-JEZIORNAM70+9M 13000:04:3200:21:3500:43:20.3000:47:53.20+00:13:338:406.9
289KOSECKA Małgorzata 136WARSZAWAK60-6416K 15900:12:0400:21:4500:43:24.4000:55:29.00+00:13:378:416.9
290RACHWAŁ-PRZYBYSZ Dorota 251AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4424K 16000:08:1900:21:3300:43:25.4500:51:44.55+00:13:388:416.9
291MACHAJEK Krzysztof 181KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM-Niepełnosprawni7M 13100:03:4700:21:3000:43:28.0500:47:15.65+00:13:418:416.9
292ŚLUSARCZYK Karolina 311WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Dzieci6K 16100:05:1400:21:2100:43:31.9000:48:46.10+00:13:458:426.9
293KULA Monika 153CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4425K 16200:08:1900:22:0400:43:32.9500:51:52.80+00:13:468:426.9
294GRUNT-MIKSTACKA Agnieszka 389KONSTANCIN – JEZIORNAK40-4426K 16300:06:5900:21:3800:43:34.1500:50:33.90+00:13:478:426.9
295GORNIAK Bartek 71WARSZAWAM40-449M 13200:01:4900:21:0200:43:34.3000:45:23.50+00:13:478:426.9
296TUSIŃSKA Katarzyna 325PODKOWIAŃSKIE TOWARZYSTWO BIEGOWEPODKOWA LEŚNAK45-4921K 16400:09:3600:21:4800:43:39.1000:53:15.90+00:13:528:436.9
297GAJEWSKA Anna 57WARSZAWAK55-5920K 16500:11:2500:21:3700:43:39.7500:55:05.05+00:13:538:446.9
298PRUSZKIEWICZ Kinga 246RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Jun.12K 16600:05:4100:22:2600:43:41.0500:49:22.05+00:13:548:446.9
299SZULC-DRABCZYK Urszula 309KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKA 1FK-Niepełnosprawni7K 16700:11:5900:21:3800:43:45.2000:55:45.05+00:13:588:456.9
300KLUCZEK Bożena 124KONSTANCIN - JEZIORNAK45-4922K 16800:09:3600:22:0500:43:45.5500:53:22.10+00:13:588:456.9
301JAKUBIK Marta 91SANTANDER CONSUMER BANKKONSTANCIN - JEZIORNAK30-3920K 169100:07:0300:22:3700:43:45.6500:50:49.30+00:13:598:456.9
302WIADERSKA Grażyna 334ELBLĄGK65-699K 17000:12:2300:21:4500:43:47.4000:56:11.20+00:14:008:456.8
303KOLBUSZ Janina 129KS.METRACOPOLPOWICELUBINK65-6910K 17100:12:2300:21:5200:43:47.8500:56:10.95+00:14:018:456.9
304BARTOSIK Krystyna 12ZGIERZK55-5921K 17200:11:2300:21:4800:43:48.9500:55:12.80+00:14:028:456.8
305GRUSZKA Barbara 76LKS ZANTYRSZTUMK65-6911K 17300:12:2600:21:5600:43:52.6000:56:19.05+00:14:068:466.8
306MIELEWCZYK Ola 201RUMIAK55-5922K 17400:11:1800:21:2300:43:53.0500:55:11.80+00:14:068:466.8
307MARONDEL Jan 1004BYTOMM60-6415M 13300:03:4800:21:4500:43:55.7000:47:44.45+00:14:098:476.8
308JUSZKIEWICZ Elżbieta 1014NW CIECHANÓWCIECHANÓWK55-5923K 17500:11:2100:21:4300:43:59.7500:55:21.00+00:14:138:486.8
309MALEŃCZYK Barbara 182KONSTANCIN-JEZIORNAK60-6417K 17600:12:0100:21:4700:44:05.1500:56:06.15+00:14:188:496.8
310BARTOSIAK Elżbieta 8WARSZAWAK45-4923K 17700:09:3900:21:5300:44:07.5500:53:46.65+00:14:208:496.8
311RUSTECKA Bożenna 266OLSZTYNK65-6912K 17800:12:3000:22:2400:44:08.1000:56:38.30+00:14:218:496.8
312MALINOWSKA Grażyna 183LKS ZANTYRSZTUMK65-6913K 17900:12:2600:21:5700:44:11.3500:56:38.10+00:14:248:506.8
313JARZĄBEK Grażyna 95AVOCADO WELLNESSWARSZAWAK60-6418K 18000:12:0500:22:1600:44:12.8500:56:18.15+00:14:268:506.8
314WRZESIŃSKA Elżbieta 361SKRWILNOK40-4427K 18100:08:1700:21:4300:44:19.4500:52:37.35+00:14:328:526.8
315LESZCZYŃSKA Kazimiera 390GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-5924K 18200:11:2500:21:2800:44:22.8000:55:47.80+00:14:368:526.8
316WILCZYŃSKA Barbara 340AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK60-6419K 18300:12:0700:22:0600:44:48.6000:56:56.20+00:15:028:576.7
317WRZOSIŃSKA Marzanna 362GMINA SKRWILNOSKRWILNOK50-5419K 18400:10:2500:22:1100:44:50.0000:55:15.60+00:15:038:586.7
318TYLUTKI Andrzej 326FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGM45-4912M 13400:02:2500:22:4500:44:50.8000:47:15.80+00:15:048:586.7
319BERGIEL Agnieszka 14CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK30-3921K 18500:07:0000:22:1400:44:56.3500:51:56.75+00:15:098:596.7
320HAYDER Ewa 89AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK60-6420K 18600:12:0100:22:2500:44:57.8000:56:58.80+00:15:118:596.7
321FAŁKOWSKA Maria 51MOSIRRYPINK70+4K 18700:12:4400:22:3300:45:03.6500:57:47.95+00:15:179:006.7
322TARNAS Krystyna 316AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZWAK60-6421K 18800:12:0400:22:2800:45:12.3000:57:17.15+00:15:259:026.6
323ZAJĄCZKOWSKA Jadwiga 391KS POLKOWICELUBINK40-4428K 18900:08:1800:22:3900:45:12.4500:53:31.20+00:15:259:026.6
324GUSZKOWSKA Maria 86KONSTANCIN-JEZIORNAK50-5420K 19000:10:2600:22:3900:45:17.0500:55:43.30+00:15:309:036.6
325MICHAŁOWSKA-RYBAK Marzena 198WARSZAWAK45-4924K 19100:09:3700:22:3500:45:25.1500:55:02.70+00:15:389:056.6
326OZIĘBŁOWSKA Ewa 224KIELCEK45-4925K 19200:09:3600:22:2800:45:25.8500:55:02.55+00:15:399:056.6
327SZCZUBIAL Krystyna 301DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECK70+5K 19300:12:4400:22:3200:45:33.3000:58:18.10+00:15:469:066.6
328KRASUCKA Urszula 142AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK65-6914K 19400:12:2600:22:2900:45:34.8500:58:01.10+00:15:489:076.6
329ŁOMIŃSKA Elżbieta 179KONSTANCIN JEZIORNAK60-6422K 19500:12:0100:22:4400:45:36.5500:57:38.45+00:15:499:076.6
330KWIATKOWSKA Izabela 168RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK30-3922K 19600:06:5800:22:3600:45:42.3500:52:40.75+00:15:559:086.6
331PIÓRO Jadwiga 240MIĘDZYRZEC PODLASKIK65-6915K 19700:12:2800:23:0900:45:45.3000:58:13.40+00:15:589:096.6
332WÓJCIK Magdalena 356AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK50-5421K 19800:10:2600:22:5100:45:50.0000:56:16.10+00:16:039:106.5
333SKALSKA Beata 277WARSZAWAK55-5925K 19900:10:2500:22:3600:45:51.8000:56:17.20+00:16:059:106.5
334WOJCIECHOWSKI Zbigniew 348WARSZAWAM50-549M 13500:02:5000:22:2300:45:52.6000:48:42.75+00:16:069:106.5
335GRZEGORZEWSKA Aneta 81CHODZĘ Z SERcEMBRANICA RADZYŃSKAK30-3923K 20000:07:0000:22:4900:45:53.7000:52:54.00+00:16:079:106.5
336ZARACH Karolina 372DZIARSKIE TEAMGDAŃSKK30-3924K 20100:07:0000:22:3900:46:01.9000:53:02.35+00:16:159:126.5
337ZALESKA-ROLEWICZ Iwona 367IZABELINK30-3925K 20200:07:0200:22:4300:46:08.4500:53:11.15+00:16:219:136.5
338SIWKA Jolanta 276KONSTANCIN-JEZIORNAK55-5926K 20300:10:2600:23:1900:46:08.8500:56:34.95+00:16:229:136.5
339KACPRZAK Henryk 104NIESTOWARZYSZONYŁUKÓWM-Niepełnosprawni8M 13600:04:2300:22:2900:46:28.0000:50:51.00+00:16:419:176.5
340KRZYŚCIN Rafał 147SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM45-4913M 13700:01:4700:22:5300:46:29.7000:48:16.95+00:16:439:176.5
341KOCZUR Dorota 128KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-6423K 20400:12:0300:23:2900:46:41.0000:58:44.80+00:16:549:206.4
342DEMBIŃSKA Mirka 1019KONSTANCIN K55-5927K 20500:11:2200:23:2500:46:47.6000:58:09.65+00:17:019:216.4
343PYRKA Agata 249AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4429K 20600:08:2000:23:4600:47:18.4000:55:39.30+00:17:319:276.3
344KOMISARCZYK Dorota 133AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4430K 20700:08:2000:23:4500:47:19.6000:55:40.25+00:17:339:286.3
345KĘDZIERSKA Edyta 116GDAŃSKK40-4431K 20800:08:2300:24:3700:47:24.2000:55:47.40+00:17:379:286.3
346BARTOSIEWICZ Grażyna 11FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK60-6424K 20900:12:0100:23:3000:47:25.6000:59:27.30+00:17:399:296.3
347PROKOPIEC Bronisława 245KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70+6K 21000:12:4500:23:3200:47:30.3501:00:15.60+00:17:439:306.3
348WIĄCEK Krystyna 336KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-6916K 21100:12:2700:23:0700:47:32.3500:59:59.40+00:17:459:306.3
349KOPEĆ Katarzyna 134SANTANDER CONSUMER BANKWARSZAWAK30-3926K 21200:09:3300:24:5800:47:39.6000:57:12.80+00:17:539:316.3
350PERCZYŃSKA Iwona 232ŁUKÓWK45-4926K 21300:09:3500:23:3900:48:04.3000:57:39.80+00:18:179:366.2
351KALIŃSKA Agnieszka 107WARSZAWAK30-3927K 21400:07:0400:23:4600:48:08.3500:55:12.55+00:18:219:376.2
352LIPIEC Elżbieta 176WARSZAWAK70+7K 21500:12:4400:24:0800:48:22.1001:01:06.35+00:18:359:406.2
353GRABOWSKI Adam 74MOSIRRYPINM-Niepełnosprawni9M 13800:03:4800:24:2900:48:22.7000:52:10.80+00:18:369:406.2
354LECYK Jadwiga 171CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-6425K 21600:12:0600:23:3100:48:24.0001:00:30.55+00:18:379:406.2
355RĘBISZ Grażyna 262KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-6426K 21700:12:0200:23:5000:48:29.4001:00:32.30+00:18:429:426.2
356GROCHULSKA Wiesława, Elżbieta 75KONSTANCIN-JEZIORNAK65-6917K 21800:12:2500:24:2100:48:33.8501:00:59.60+00:18:479:426.2
357ŁUNIEWSKA Anna 180WARSZAWAK50-5422K 21900:10:2400:24:0400:48:48.5500:59:13.25+00:19:019:456.1
358WOLNA Urszula 350KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK60-6427K 22000:12:0200:24:4600:48:48.7001:00:51.20+00:19:029:456.1
359DANIELS Teresa 34BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-6918K 22100:12:2400:24:1700:48:48.9501:01:13.85+00:19:029:456.1
360KRZYŚCIN Mirosława 146SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4432K 22200:08:2300:24:4700:48:49.6000:57:12.60+00:19:039:456.1
361KACPRZAK Zofia 105NIESTOWARZYSZONAŁUKÓWK65-6919K 22300:12:2900:24:1100:49:04.2501:01:33.55+00:19:179:486.1
362BRANCZEWSKI Wojciech 19NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni10M 13900:01:5100:24:1500:49:11.6000:51:03.25+00:19:259:506.1
363ŁACH Agnieszka 178WARSZAWAK40-4433K 22400:08:2000:25:1100:49:23.1000:57:43.35+00:19:369:526.1
364TAŃSKA Ewa 313SANTANDER CONSUMER BANKPRUSZKOWK30-3928K 22500:08:1700:24:5900:49:24.7000:57:42.00+00:19:389:536.1
365GARBARCZYK Andrzej 1032AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWM-Niepełnosprawni11M 14000:03:1900:24:1200:49:26.1000:52:45.80+00:19:399:536.1
366SIERADZKA Danuta 272GMINA SKRWILNOSKRWILNOK65-6920K 22600:12:2400:24:2000:49:44.7501:02:09.45+00:19:589:576
367GÓRTATOWSKA Bożena 72GMINA SKRWILNOSKRWILNOK60-6428K 22700:12:0500:24:4500:50:09.5001:02:15.45+00:20:2210:026
368TARCZYŃSKA Helena 314AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK65-6921K 22800:12:0800:24:4600:50:13.9501:02:22.15+00:20:2710:026
369DROP Mieczysław 43PAKOŚĆM70+10M 14100:04:3400:25:0400:50:14.0000:54:48.40+00:20:2710:026
370MARGAŃSKA Stanisława 192KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70+8K 22900:12:4500:24:3800:50:17.9001:03:03.30+00:20:3110:036
371KAZUBSKA Krystyna 115KONSTANCIN-JEZIORNAK65-6922K 23000:12:2800:24:5300:50:35.1501:03:03.55+00:20:4810:075.9
372KARWACKA Edyta 112SANTANDER CONSUMER BANKWARSZAWAK30-3929K 23100:09:3200:25:2500:50:54.7501:00:27.65+00:21:0810:115.9
373PRZYBOROWSKA Ewa 247KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGK60-6429K 23200:12:0300:25:3000:51:12.1501:03:15.65+00:21:2510:145.9
374WIŚNIEWSKA Grażyna 342RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-5928K 23300:11:2200:26:2200:52:02.2001:03:25.00+00:22:1510:245.8
375WOJSŁAWOWICZ Mirosława 1025SANTANDER CONSUMER BANKWARSZAWAK40-4434K 23400:08:2300:26:3400:52:04.4001:00:27.40+00:22:1710:245.8
376GARBARCZYK Elżbieta 62AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK55-5929K 23500:11:2300:24:5900:52:12.2501:03:35.50+00:22:2510:265.7
377ŻURAWSKA Teresa 382AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK60-6430K 23600:12:0100:25:2300:52:42.8501:04:44.30+00:22:5610:325.7
378RACZYŃSKA Anna 252AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK65-6923K 23700:12:2700:26:5700:53:33.3501:06:01.00+00:23:4610:425.6
379MICHALCZYK Paulina 197SANTANDER CONSUMER BANKPRUSZKÓWK18-2912K 23800:09:3300:27:0500:53:48.1001:03:21.75+00:24:0110:455.6
380OSTROWSKA Małgorzata 223GMINA SKRWILNOSKRWILNOK45-4927K 23900:09:3800:26:5200:53:51.1501:03:29.70+00:24:0410:465.6
381GILEWICZ Małgorzata 64SANTANDER CONSUMER BANKPRUSZKÓWK30-3930K 24000:09:3400:27:0500:53:51.2501:03:25.45+00:24:0410:465.6
382KUMPIŃ Zuzanna 161LĘBORKK-Dzieci7K 24100:05:1500:28:5400:56:55.7501:02:11.35+00:27:0911:235.3
383KUMPIŃ Jarosław 160LĘBORKM45-4914M 14200:05:1600:28:5400:56:55.9501:02:12.70+00:27:0911:235.3
384MIECZKOWSKA Janina 199IŁOWO OSADAIŁOWO OSADAK65-6924K 24200:12:2700:23:38286:33:43.1286:46:10.2+286:03:13438:440
385SANKOWSKA Beata 269AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK45-4928K 24300:09:3800:21:47286:38:14.3286:47:53.0+286:08:13439:390
386WOTA Patrycja 354AWF WARSZAWAWARSZAWAK18-2913K 24400:06:14286:40:32287:30:45.9287:37:00.2+287:00:13450:090
387WRÓBLEWSKA Joanna 360WARSZAWAK30-3931K 245286:41:1800:30:34+00:16:0012:134.9
388KILJAŃCZYK Krzysztof 120AVOCADOWARSZAWAM50-5410M 143286:48:4200:34:57+00:20:2313:584.3
389WIERESZKO-CZYŻ Regina 337POZYTYWNA GRUPA NORDIC WALKING - DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK55-5930K 246286:42:2600:35:20+00:20:4614:084.2
390URBAŃCZYK Ewa 327AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4435K 247286:45:4100:36:35+00:22:0114:384.1
391KULAGOWSKA Anna 154AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-3932K 248286:45:4000:36:36+00:22:0214:384.1
392GRZEBSKI Janusz 80RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM40-4410M 144286:43:0000:36:50+00:22:1614:444.1
393KLIMEK Karolina 121WARSZAWAK30-3933K 249286:47:5400:38:06+00:23:3215:143.9
394SPYRA Katarzyna 285KONSTANCIN JEZIORNAK30-3934K 250286:46:1100:38:50+00:24:1615:323.9
395ORZESZEK Ania 222ŁUKÓWK-Dzieci8K 251286:50:4400:41:13+00:26:3916:293.6
396SIUDZIŃSKA Anna 275KONSTANCIN - JEZIORNAK40-4436K 252286:46:4700:41:55+00:27:2116:463.6
397CZERWIŃSKA Marlena 31AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4437K 253286:46:4800:42:52+00:28:1817:083.5
398WIŚNIEWSKA Anna 343WARSZAWAK40-4438K 254286:50:4300:43:45+00:29:1117:303.4
399PIETRYKOWSKA Małgorzata 238AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK55-5931K 255286:50:4500:44:20+00:29:4617:443.4
400KLIMEK Maciej 122WARSZAWAM30-3911M 145286:49:4500:44:52+00:30:1817:563.3
401ROCHATKA Joanna 263MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK45-4929K 256286:50:4500:45:17+00:30:4318:063.3
402KOTOWSKA Anna 138AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK-Niepełnosprawni8K 257286:50:4100:45:38+00:31:0418:153.3
403GŁOSEK Paweł 67PIASTÓWM-Jun.12M 146286:47:5700:47:34+00:33:0019:013.2
404SIUDZIŃSKA Anna 274KONSTANCIN JEZIORNAK40-4439K 258286:46:4700:47:54+00:33:2019:093.1
405KUKAWSKA-DZIERBA Lucyna 151AVOCADOWARSZAWAK30-3935K 259286:51:3000:48:36+00:34:0219:263.1
406JANICKA Elżbieta 93AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK40-4440K 260286:47:5800:50:38+00:36:0420:153
407JANICKA Katarzyna 94CHEŁMK45-4930K 261286:50:4500:53:40+00:39:0621:282.8
DQDUDKIEWICZ Arkadiusz 46AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-29TakDQ00:17:15 DQ00:33:56.15 DQ DQ--
DQDUBAJ Grzegorz 44KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM55-59TakDQ286:44:36 DQ287:26:41.3 DQ DQ--
DQHAJKOWICZ Piotr 88WARSZAWA WESOŁAM60-64TakDQ286:45:00 DQ287:27:41.1 DQ DQ--
DQRĄCZKA Łukasz 258AWF WARSZAWAWARSZAWAM18-29TakDQ00:18:24 DQ DQ DQ--
Znaleziono 411 wynik(ów)