KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-04-27 |
Miejsce : | Konstancin-Jeziorna |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 104 |
Wystartowało : | 93 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 86 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIEDZIEWICZ Andrzej | 103 | GRODNO | M30-39 | 00:14:48 | ||||
2 | KRIWOPUST Igor | 43 | AWF WARSZAWA | WARSZAWA | M18-29 | 00:15:52 | |||
3 | PIETRZYK Jarosław | 74 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:16:23 | |||
4 | WOJTASIŃSKI Daniel | 98 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:16:28 | |||
5 | KOBIELA Krzysztof | 34 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M40-49 | 00:16:35 | |||
6 | KOZAKOWSKA Małgorzata | 41 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ROGOWO | K40-49 | 00:17:04 | |||
7 | WOLNIEWICZ Katarzyna | 104 | RUDA ŚLĄSKA | K40-49 | 00:17:13 | ||||
8 | SZULC Alicja | 89 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-49 | 00:17:16 | |||
9 | OKNIŃSKI Krzysztof | 68 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M40-49 | 00:17:30 | |||
10 | ADAMCZYK Adam | 2 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:17:36 | |||
11 | KRUPA Jakub | 44 | KONSTANCIN-JEZIORNA | M18-29 | 00:17:37 | ||||
12 | KOCIMSKI Jan | 37 | KM AKTYWNI SOCHACZEW | SOCHACZEW | M70+ | 00:17:38 | |||
13 | SZYMAŃSKI Stefan | 90 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITY | KIEŹLINY | M70+ | 00:17:38 | |||
14 | NIEDŹWIECKI Mateusz | 64 | AWF WARSZAWA | WARSZAWA | M18-29 | 00:17:39 | |||
15 | FRANKIEWICZ Mirosław | 16 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M40-49 | 00:17:39 | |||
16 | CZAJKA Urszula | 12 | FACE NORDIC WALKING TEAM | RUMIA | K60-69 | 00:17:45 | |||
17 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 87 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M50-59 | 00:17:46 | |||
18 | GODZIŃSKI Paweł | 22 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:17:47 | |||
19 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 61 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:17:47 | |||
20 | ŚCIBUT Ania | 91 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:17:55 | |||
21 | WĄGROWSKA Kamila | 97 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:17:56 | |||
22 | RAJEK Magdalena | 79 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:17:57 | |||
23 | RASZEWSKA Izabela | 80 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:17:57 | |||
24 | PONIATOWSKI Dariusz | 77 | KONSTANCIN - JEZIORNA | M50-59 | 00:17:58 | ||||
25 | PALUDKIEWICZ Piotr | 71 | CZARNY LAS | M50-59 | 00:17:59 | ||||
26 | PAPROTNA Agnieszka | 72 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 00:18:01 | |||
27 | DUSIEL Ewa | 14 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-59 | 00:18:06 | |||
28 | GADOMSKI Krzysztof | 18 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:07 | |||
29 | TENCZYŃSKI Piotr | 92 | WARSZAWA | M18-29 | 00:18:09 | ||||
30 | MAZURCZAK Jakub | 56 | NOWI SIEDLCE | CHODÓW | M40-49 | 00:18:13 | |||
31 | KOZDRÓJ Łukasz | 42 | TIR AWF WARSZAWA | GABRYELIN | M18-29 | 00:18:14 | |||
32 | BERESZKO Waldemar | 6 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M60-69 | 00:18:19 | |||
33 | KOBIELA Magdalena | 35 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:18:31 | |||
34 | ZACHARCZUK Zofia | 99 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K60-69 | 00:18:31 | |||
35 | STAWNIAK Karol | 85 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:18:33 | |||
36 | ZWOLENKIEWICZ Joanna | 100 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K40-49 | 00:18:36 | |||
37 | KOC Adam | 36 | SZEPIETOWO | M18-29 | 00:18:41 | ||||
38 | BŁĘDOWSKI Michał | 9 | WARSZAWA | M18-29 | 00:18:42 | ||||
39 | MAZURCZAK Grażyna | 57 | NOWI SIEDLCE | CHODÓW | K40-49 | 00:18:44 | |||
40 | GWAREK Anita | 23 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:18:49 | |||
41 | STANECKI Marcin | 83 | BIEGAM W SFETSZE | SKIERNIEWICE | M40-49 | 00:18:51 | |||
42 | BERSZTOLC Agnieszka | 7 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K50-59 | 00:18:53 | |||
43 | KORYCKA Mariola | 38 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | ZGIERZ | K30-39 | 00:18:55 | |||
44 | STANECKA Małgorzata | 82 | SKIERNIEWICE | K40-49 | 00:19:14 | ||||
45 | SURIAK Michał | 86 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:19:16 | |||
46 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 63 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-69 | 00:19:19 | |||
47 | NOWICKA Urszula | 67 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:19:21 | |||
48 | MORDZON Natalia | 60 | N&K KICKTEAM | WARSZAWA | K30-39 | 00:19:32 | |||
49 | GADOMSKA Małgorzata | 17 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:19:40 | |||
50 | PALUCH Paweł | 70 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:44 | |||
51 | PINIS Michał | 75 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M30-39 | 00:19:56 | |||
52 | OMARSKA Grażyna | 69 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:20:05 | |||
53 | LEWEK Mariusz | 49 | KONSTANCIN JEZIORNA | M40-49 | 00:20:07 | ||||
54 | ANTOSIEWICZ Stanisława | 3 | OTWOCK | K40-49 | 00:20:09 | ||||
55 | MATERNIK Bartosz | 55 | WARSZAWA | M18-29 | 00:20:16 | ||||
56 | MĘDRZYCKI Łukasz | 58 | ŻYRARDÓW | M18-29 | 00:20:19 | ||||
57 | LEWANDOWSKI Mateusz | 48 | PSG | WARSZAWA | M18-29 | 00:20:21 | |||
58 | GAJ Bogna | 19 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:20:21 | |||
59 | IZRAELSKA Katarzyna | 25 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K50-59 | 00:20:21 | |||
60 | MUSZYŃSKI Eryk | 62 | NIESTOWARZYSZONY | KRAKÓW | M18-29 | 00:20:35 | |||
61 | MARCZYK Jerzy Paweł | 54 | FACE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M60-69 | 00:20:43 | |||
62 | GARDOLIŃSKA Barbara | 21 | KONSTANCIN-JEZIORNA | K60-69 | 00:20:51 | ||||
63 | LEMIESZEWSKA Marta | 47 | WARSZAWA | K18-29 | 00:20:54 | ||||
64 | NOWAK Przemysław | 65 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M30-39 | 00:20:55 | ||||
65 | PŁUCIENNIK Marcin | 76 | PRUSZKÓW | M40-49 | 00:21:03 | ||||
66 | ZAWADZKA Maria | 199 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60-69 | 00:21:04 | |||
67 | DZIEDZIEWICZ Natalia | 101 | GRODNO | K30-39 | 00:21:06 | ||||
68 | KOSSOWSKI Marian | 40 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-69 | 00:21:07 | |||
69 | ANTOSIEWICZ Robert | 4 | OTWOCK | M40-49 | 00:21:13 | ||||
70 | ABRAMOWICZ Paweł | 1 | WARSZAWA | M18-29 | 00:21:23 | ||||
71 | KACZMARCZYK Bartosz | 30 | ZIELONKA | M18-29 | 00:21:23 | ||||
72 | JUCHIMUK Olga | 29 | WARSZAWA | K18-29 | 00:21:24 | ||||
73 | NOWAKOWSKA Anna | 66 | AWF WARSZAWA | WARSZAWA | K18-29 | 00:21:24 | |||
74 | KLISOWSKA Anna | 32 | SZCZĘSNE | K40-49 | 00:21:25 | ||||
75 | FAHRENHOLZ Rafał | 15 | WARSZAWA | M60-69 | 00:21:28 | ||||
76 | KOSSOWSKA Anna | 39 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:21:28 | |||
77 | JACKOWSKI Radosław | 26 | AWF WARSZAWA | SIENNICA | M18-29 | 00:21:31 | |||
78 | PEKACKA Weronika | 73 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K40-49 | 00:21:56 | |||
79 | BARASZKIEWICZ Sylwia | 125 | GŁOSKÓW | K30-39 | 00:22:03 | ||||
80 | SZELIGA Justyna | 88 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K40-49 | 00:22:06 | |||
81 | SĄTOWICZ Małgorzata | 81 | ZĄBKI | K50-59 | 00:22:07 | ||||
82 | RADOWIECKA Kinga | 78 | N&K KICKTEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:22:14 | |||
83 | BARTOSIAK Beata | 126 | KOTUŃ | K50-59 | 00:22:28 | ||||
84 | DZIENISZEWSKA Alina | 150 | MAŁKINIA | K40-49 | 00:22:29 | ||||
85 | MIELNICZUK Felicjan | 59 | WARSZAWA | M18-29 | 00:22:35 | ||||
86 | KŁOS Julia | 33 | JABŁONNA | K18-29 | 00:22:46 | ||||
87 | ŁOPATYŃSKI Marcin | 52 | WARSZAWA | M18-29 | 00:22:49 | ||||
88 | KWIATKOWSKI Bartosz | 46 | PODKOWA LEŚNA | M18-29 | 00:22:51 | ||||
89 | BACDORF Alicja | 5 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K60-69 | 00:23:12 | |||
90 | LIWINA-KOWALSKA Katarzyna | 51 | WARSZAWA | K40-49 | 00:23:26 | ||||
91 | KRYGIEL Irena | 45 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | K50-59 | 00:25:01 | |||
92 | LIPIŃSKA Urszula | 50 | FACE NORDIC WALKING TEAM | DĘBLIN | K40-49 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | KLIMCZAK Adam | 31 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 1 | DQ |
Znaleziono 93 wynik(ów)