KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-04-27 |
Miejsce : | Konstancin-Jeziorna |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 104 |
Wystartowało : | 93 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 86 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km | Start_All 5km | Start_All 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIEDZIEWICZ Andrzej | 103 | GRODNO | M30-39 | 00:14:48 | 00:30:05 | 00:45:28 | ||||
2 | KRIWOPUST Igor | 43 | AWF WARSZAWA | WARSZAWA | M18-29 | 00:15:52 | 00:32:36 | 00:49:39 | |||
3 | WOJTASIŃSKI Daniel | 98 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:16:28 | 00:33:02 | 00:50:02 | |||
4 | PIETRZYK Jarosław | 74 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:16:23 | 00:33:20 | 00:50:38 | |||
5 | KOBIELA Krzysztof | 34 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M40-49 | 00:16:35 | 00:33:47 | 00:51:37 | |||
6 | KOZAKOWSKA Małgorzata | 41 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ROGOWO | K40-49 | 00:17:04 | 00:34:26 | 00:52:09 | |||
7 | WOLNIEWICZ Katarzyna | 104 | RUDA ŚLĄSKA | K40-49 | 00:17:13 | 00:34:45 | 00:52:30 | ||||
8 | ADAMCZYK Adam | 2 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:17:36 | 00:35:08 | 00:52:36 | |||
9 | SZULC Alicja | 89 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-49 | 00:17:16 | 00:34:57 | 00:52:41 | |||
10 | SZYMAŃSKI Stefan | 90 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITY | KIEŹLINY | M70+ | 00:17:38 | 00:35:10 | 00:52:44 | |||
11 | KRUPA Jakub | 44 | KONSTANCIN-JEZIORNA | M18-29 | 00:17:37 | 00:35:05 | 00:52:55 | ||||
12 | NIEDŹWIECKI Mateusz | 64 | AWF WARSZAWA | WARSZAWA | M18-29 | 00:17:39 | 00:35:15 | 00:52:56 | |||
13 | OKNIŃSKI Krzysztof | 68 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M40-49 | 00:17:30 | 00:35:27 | 00:53:19 | |||
14 | PONIATOWSKI Dariusz | 77 | KONSTANCIN - JEZIORNA | M50-59 | 00:17:58 | 00:35:41 | 00:53:19 | ||||
15 | KOCIMSKI Jan | 37 | KM AKTYWNI SOCHACZEW | SOCHACZEW | M70+ | 00:17:38 | 00:35:20 | 00:53:31 | |||
16 | RAJEK Magdalena | 79 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:17:57 | 00:36:00 | 00:53:59 | |||
17 | TENCZYŃSKI Piotr | 92 | WARSZAWA | M18-29 | 00:18:09 | 00:36:07 | 00:54:00 | ||||
18 | FRANKIEWICZ Mirosław | 16 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M40-49 | 00:17:39 | 00:35:46 | 00:54:00 | |||
19 | GODZIŃSKI Paweł | 22 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:17:47 | 00:36:01 | 00:54:14 | |||
20 | CZAJKA Urszula | 12 | FACE NORDIC WALKING TEAM | RUMIA | K60-69 | 00:17:45 | 00:35:56 | 00:54:24 | |||
21 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 87 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M50-59 | 00:17:46 | 00:36:02 | 00:54:26 | |||
22 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 61 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:17:47 | 00:36:20 | 00:54:57 | |||
23 | RASZEWSKA Izabela | 80 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:17:57 | 00:36:19 | 00:55:26 | |||
24 | BŁĘDOWSKI Michał | 9 | WARSZAWA | M18-29 | 00:18:42 | 00:36:57 | 00:55:32 | ||||
25 | GADOMSKI Krzysztof | 18 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:07 | 00:36:47 | 00:55:33 | |||
26 | DUSIEL Ewa | 14 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-59 | 00:18:06 | 00:36:45 | 00:55:38 | |||
27 | PALUDKIEWICZ Piotr | 71 | CZARNY LAS | M50-59 | 00:17:59 | 00:36:51 | 00:55:46 | ||||
28 | MAZURCZAK Jakub | 56 | NOWI SIEDLCE | CHODÓW | M40-49 | 00:18:13 | 00:36:49 | 00:55:57 | |||
29 | PAPROTNA Agnieszka | 72 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 00:18:01 | 00:36:49 | 00:56:04 | |||
30 | BERESZKO Waldemar | 6 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M60-69 | 00:18:19 | 00:37:26 | 00:56:17 | |||
31 | STAWNIAK Karol | 85 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:18:33 | 00:37:18 | 00:56:22 | |||
32 | ZWOLENKIEWICZ Joanna | 100 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K40-49 | 00:18:36 | 00:37:16 | 00:56:31 | |||
33 | ZACHARCZUK Zofia | 99 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K60-69 | 00:18:31 | 00:37:26 | 00:56:36 | |||
34 | GWAREK Anita | 23 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:18:49 | 00:37:42 | 00:56:56 | |||
35 | KOC Adam | 36 | SZEPIETOWO | M18-29 | 00:18:41 | 00:37:53 | 00:57:01 | ||||
36 | KOZDRÓJ Łukasz | 42 | TIR AWF WARSZAWA | GABRYELIN | M18-29 | 00:18:14 | 00:37:03 | 00:57:02 | |||
37 | MAZURCZAK Grażyna | 57 | NOWI SIEDLCE | CHODÓW | K40-49 | 00:18:44 | 00:37:52 | 00:57:03 | |||
38 | KOBIELA Magdalena | 35 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:18:31 | 00:37:47 | 00:57:10 | |||
39 | STANECKI Marcin | 83 | BIEGAM W SFETSZE | SKIERNIEWICE | M40-49 | 00:18:51 | 00:37:58 | 00:57:24 | |||
40 | KORYCKA Mariola | 38 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | ZGIERZ | K30-39 | 00:18:55 | 00:38:05 | 00:57:25 | |||
41 | SURIAK Michał | 86 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:19:16 | 00:38:39 | 00:58:04 | |||
42 | GADOMSKA Małgorzata | 17 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:19:40 | 00:39:24 | 00:58:40 | |||
43 | STANECKA Małgorzata | 82 | SKIERNIEWICE | K40-49 | 00:19:14 | 00:38:50 | 00:58:43 | ||||
44 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 63 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-69 | 00:19:19 | 00:39:08 | 00:59:10 | |||
45 | MORDZON Natalia | 60 | N&K KICKTEAM | WARSZAWA | K30-39 | 00:19:32 | 00:39:29 | 00:59:14 | |||
46 | BERSZTOLC Agnieszka | 7 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K50-59 | 00:18:53 | 00:39:07 | 00:59:15 | |||
47 | NOWICKA Urszula | 67 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:19:21 | 00:39:25 | 00:59:40 | |||
48 | GAJ Bogna | 19 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:20:21 | 00:40:23 | 01:00:30 | |||
49 | LEWEK Mariusz | 49 | KONSTANCIN JEZIORNA | M40-49 | 00:20:07 | 00:40:32 | 01:00:34 | ||||
50 | PINIS Michał | 75 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M30-39 | 00:19:56 | 00:40:31 | 01:00:37 | |||
51 | OMARSKA Grażyna | 69 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:20:05 | 00:40:21 | 01:00:43 | |||
52 | PALUCH Paweł | 70 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:44 | 00:40:32 | 01:00:49 | |||
53 | PŁUCIENNIK Marcin | 76 | PRUSZKÓW | M40-49 | 00:21:03 | 00:41:17 | 01:01:15 | ||||
54 | ANTOSIEWICZ Stanisława | 3 | OTWOCK | K40-49 | 00:20:09 | 00:40:58 | 01:01:46 | ||||
55 | MATERNIK Bartosz | 55 | WARSZAWA | M18-29 | 00:20:16 | 00:40:43 | 01:01:51 | ||||
56 | MĘDRZYCKI Łukasz | 58 | ŻYRARDÓW | M18-29 | 00:20:19 | 00:40:41 | 01:01:51 | ||||
57 | MUSZYŃSKI Eryk | 62 | NIESTOWARZYSZONY | KRAKÓW | M18-29 | 00:20:35 | 00:40:45 | 01:01:53 | |||
58 | LEWANDOWSKI Mateusz | 48 | PSG | WARSZAWA | M18-29 | 00:20:21 | 00:40:45 | 01:01:55 | |||
59 | IZRAELSKA Katarzyna | 25 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K50-59 | 00:20:21 | 00:41:11 | 01:02:33 | |||
60 | NOWAK Przemysław | 65 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M30-39 | 00:20:55 | 00:41:53 | 01:02:56 | ||||
61 | KLISOWSKA Anna | 32 | SZCZĘSNE | K40-49 | 00:21:25 | 00:42:17 | 01:03:01 | ||||
62 | MARCZYK Jerzy Paweł | 54 | FACE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M60-69 | 00:20:43 | 00:41:56 | 01:03:25 | |||
63 | GARDOLIŃSKA Barbara | 21 | KONSTANCIN-JEZIORNA | K60-69 | 00:20:51 | 00:42:20 | 01:03:35 | ||||
64 | LEMIESZEWSKA Marta | 47 | WARSZAWA | K18-29 | 00:20:54 | 00:42:10 | 01:03:40 | ||||
65 | ANTOSIEWICZ Robert | 4 | OTWOCK | M40-49 | 00:21:13 | 00:42:38 | 01:03:49 | ||||
66 | DZIEDZIEWICZ Natalia | 101 | GRODNO | K30-39 | 00:21:06 | 00:42:27 | 01:03:52 | ||||
67 | NOWAKOWSKA Anna | 66 | AWF WARSZAWA | WARSZAWA | K18-29 | 00:21:24 | 00:42:51 | 01:03:58 | |||
68 | ZAWADZKA Maria | 199 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60-69 | 00:21:04 | 00:43:01 | 01:04:41 | |||
69 | MIELNICZUK Felicjan | 59 | WARSZAWA | M18-29 | 00:22:35 | 00:44:44 | 01:04:47 | ||||
70 | SZELIGA Justyna | 88 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K40-49 | 00:22:06 | 00:43:40 | 01:04:51 | |||
71 | JUCHIMUK Olga | 29 | WARSZAWA | K18-29 | 00:21:24 | 00:42:50 | 01:05:03 | ||||
72 | JACKOWSKI Radosław | 26 | AWF WARSZAWA | SIENNICA | M18-29 | 00:21:31 | 00:44:08 | 01:05:34 | |||
73 | PEKACKA Weronika | 73 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K40-49 | 00:21:56 | 00:44:05 | 01:05:57 | |||
74 | SĄTOWICZ Małgorzata | 81 | ZĄBKI | K50-59 | 00:22:07 | 00:44:07 | 01:06:07 | ||||
75 | ABRAMOWICZ Paweł | 1 | WARSZAWA | M18-29 | 00:21:23 | 00:44:10 | 01:06:15 | ||||
76 | KACZMARCZYK Bartosz | 30 | ZIELONKA | M18-29 | 00:21:23 | 00:44:10 | 01:06:22 | ||||
77 | KOSSOWSKI Marian | 40 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-69 | 00:21:07 | 00:43:19 | 01:06:25 | |||
78 | KOSSOWSKA Anna | 39 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:21:28 | 00:43:48 | 01:06:40 | |||
79 | FAHRENHOLZ Rafał | 15 | WARSZAWA | M60-69 | 00:21:28 | 00:44:13 | 01:06:45 | ||||
80 | KWIATKOWSKI Bartosz | 46 | PODKOWA LEŚNA | M18-29 | 00:22:51 | 00:45:05 | 01:07:03 | ||||
81 | ŁOPATYŃSKI Marcin | 52 | WARSZAWA | M18-29 | 00:22:49 | 00:45:04 | 01:07:04 | ||||
82 | LIWINA-KOWALSKA Katarzyna | 51 | WARSZAWA | K40-49 | 00:23:26 | 00:46:56 | 01:07:23 | ||||
83 | RADOWIECKA Kinga | 78 | N&K KICKTEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:22:14 | 00:45:13 | 01:07:44 | |||
84 | KŁOS Julia | 33 | JABŁONNA | K18-29 | 00:22:46 | 00:45:12 | 01:07:54 | ||||
85 | BACDORF Alicja | 5 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K60-69 | 00:23:12 | 00:46:56 | 01:11:06 | |||
86 | KRYGIEL Irena | 45 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | K50-59 | 00:25:01 | 00:50:37 | 01:16:34 | |||
87 | ŚCIBUT Ania | 91 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:17:55 | 00:36:15 | ||||
88 | WĄGROWSKA Kamila | 97 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:17:56 | 00:36:15 | ||||
89 | DZIENISZEWSKA Alina | 150 | MAŁKINIA | K40-49 | 00:22:29 | 00:45:57 | |||||
90 | BARASZKIEWICZ Sylwia | 125 | GŁOSKÓW | K30-39 | 00:22:03 | 00:45:17 | |||||
91 | BARTOSIAK Beata | 126 | KOTUŃ | K50-59 | 00:22:28 | 00:45:45 | |||||
92 | LIPIŃSKA Urszula | 50 | FACE NORDIC WALKING TEAM | DĘBLIN | K40-49 | ||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
DQ | KLIMCZAK Adam | 31 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 1 | DQ | DQ | DQ |
Znaleziono 93 wynik(ów)