KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-04-27 |
Miejsce : | Konstancin-Jeziorna |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 104 |
Wystartowało : | 93 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 86 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km | Start_All 5km | Start_All 7.5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOZAKOWSKA Małgorzata | 41 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ROGOWO | K40-49 | 1 | K 1 | 00:17:04 | 00:34:26 | 00:52:09 | 01:09:34.05 | 6:57 | 8.6 (100%) | ||||
2 | WOLNIEWICZ Katarzyna | 104 | RUDA ŚLĄSKA | K40-49 | 2 | K 2 | 00:17:13 | 00:34:45 | 00:52:30 | 01:10:17.01 | +00:00:42 (1.0%) | 7:01 | 8.5 (98.8%) | ||||
3 | SZULC Alicja | 89 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-49 | 3 | K 3 | 00:17:16 | 00:34:57 | 00:52:41 | 01:10:46.01 | +00:01:11 (1.7%) | 7:04 | 8.5 (98.8%) | |||
4 | RAJEK Magdalena | 79 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 4 | K 4 | 00:17:57 | 00:36:00 | 00:53:59 | 01:11:54.88 | +00:02:20 (3.3%) | 7:11 | 8.3 (96.5%) | |||
5 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 61 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 5 | K 6 | 00:17:47 | 00:36:20 | 00:54:57 | 01:13:11.31 | +00:03:37 (4.9%) | 7:19 | 8.2 (95.3%) | |||
6 | RASZEWSKA Izabela | 80 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 6 | K 7 | 00:17:57 | 00:36:19 | 00:55:26 | 01:14:08.24 | +00:04:34 (6.2%) | 7:24 | 8.1 (94.2%) | |||
7 | ZWOLENKIEWICZ Joanna | 100 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K40-49 | 7 | K 10 | 00:18:36 | 00:37:16 | 00:56:31 | 01:15:57.16 | +00:06:23 (8.4%) | 7:35 | 7.9 (91.9%) | |||
8 | GWAREK Anita | 23 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 8 | K 12 | 00:18:49 | 00:37:42 | 00:56:56 | 01:16:16.24 | +00:06:42 (8.8%) | 7:37 | 7.9 (91.9%) | |||
9 | MAZURCZAK Grażyna | 57 | NOWI SIEDLCE | CHODÓW | K40-49 | 9 | K 13 | 00:18:44 | 00:37:52 | 00:57:03 | 01:16:18.78 | +00:06:44 (8.8%) | 7:37 | 7.9 (91.9%) | |||
10 | KOBIELA Magdalena | 35 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 10 | K 14 | 00:18:31 | 00:37:47 | 00:57:10 | 01:16:27.05 | +00:06:52 (9.0%) | 7:38 | 7.8 (90.7%) | |||
11 | GADOMSKA Małgorzata | 17 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 11 | K 16 | 00:19:40 | 00:39:24 | 00:58:40 | 01:17:56.49 | +00:08:22 (10.7%) | 7:47 | 7.7 (89.5%) | |||
12 | STANECKA Małgorzata | 82 | SKIERNIEWICE | K40-49 | 12 | K 17 | 00:19:14 | 00:38:50 | 00:58:43 | 01:18:34.17 | +00:09:00 (11.5%) | 7:51 | 7.6 (88.4%) | ||||
13 | NOWICKA Urszula | 67 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 13 | K 21 | 00:19:21 | 00:39:25 | 00:59:40 | 01:19:57.04 | +00:10:22 (13.0%) | 7:59 | 7.5 (87.2%) | |||
14 | GAJ Bogna | 19 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 14 | K 22 | 00:20:21 | 00:40:23 | 01:00:30 | 01:20:39.92 | +00:11:05 (13.8%) | 8:04 | 7.4 (86.0%) | |||
15 | ANTOSIEWICZ Stanisława | 3 | OTWOCK | K40-49 | 15 | K 24 | 00:20:09 | 00:40:58 | 01:01:46 | 01:22:47.04 | +00:13:12 (16.0%) | 8:16 | 7.2 (83.7%) | ||||
16 | KLISOWSKA Anna | 32 | SZCZĘSNE | K40-49 | 16 | K 26 | 00:21:25 | 00:42:17 | 01:03:01 | 01:23:39.58 | +00:14:05 (16.8%) | 8:22 | 7.2 (83.7%) | ||||
17 | SZELIGA Justyna | 88 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K40-49 | 17 | K 31 | 00:22:06 | 00:43:40 | 01:04:51 | 01:26:10.97 | +00:16:36 (19.3%) | 8:37 | 7 (81.4%) | |||
18 | PEKACKA Weronika | 73 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K40-49 | 18 | K 34 | 00:21:56 | 00:44:05 | 01:05:57 | 01:28:02.50 | +00:18:28 (21.0%) | 8:48 | 6.8 (79.1%) | |||
19 | RADOWIECKA Kinga | 78 | N&K KICKTEAM | WARSZAWA | K40-49 | 19 | K 37 | 00:22:14 | 00:45:13 | 01:07:44 | 01:30:11.82 | +00:20:37 (22.9%) | 9:01 | 6.7 (77.9%) | |||
20 | LIWINA-KOWALSKA Katarzyna | 51 | WARSZAWA | K40-49 | 20 | K 39 | 00:23:26 | 00:46:56 | 01:07:23 | 01:32:17.00 | +00:22:42 (24.6%) | 9:13 | 6.5 (75.6%) | ||||
21 | ŚCIBUT Ania | 91 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 21 | K 42 | 00:17:55 | 00:36:15 | +00:01:48 | 7:15 | 8.3 (96.5%) | |||||
22 | WĄGROWSKA Kamila | 97 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 22 | K 43 | 00:17:56 | 00:36:15 | +00:01:49 | 7:15 | 8.3 (96.5%) | |||||
23 | DZIENISZEWSKA Alina | 150 | MAŁKINIA | K40-49 | 23 | K 46 | 00:22:29 | 00:45:57 | +00:11:30 | 9:11 | 6.5 (75.6%) | ||||||
24 | LIPIŃSKA Urszula | 50 | FACE NORDIC WALKING TEAM | DĘBLIN | K40-49 | 24 | K 47 | (0.0%) |
Znaleziono 24 wynik(ów)