KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-04-27 |
Miejsce : | Konstancin-Jeziorna |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 197 |
Wystartowało : | 163 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 161 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KITKA Cezary | 190 | PUŁAWY | M-Dzieci | 00:23:24 | ||||
2 | KITKA Adam | 191 | PUŁAWY | M-Dzieci | 00:27:55 | ||||
3 | KUCHARCZYK Jakub | 203 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M-Dzieci | 00:18:00 | |||
4 | JĘDRASZKO Jacek | 175 | ŚWIECIE | M-Dzieci | 00:18:34 | ||||
5 | KOCZOROWSKI Kacper | 197 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M-Dzieci | 00:20:21 | |||
6 | BOROŃ Adam | 136 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M-Jun. | 00:16:51 | |||
7 | BARYLUK Beniamin | 128 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M-Jun. | 00:16:41 | |||
8 | TUZIMEK Jakub | 283 | KURÓW | M-Jun. | 00:16:51 | ||||
9 | STANECKI Maciej | 269 | BIEGAM W SFETSZE | SKIERNIEWICE | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:33 | |||
10 | ŻAK Dawid | 302 | TKKF CZELADŹ | CZELADŹ | M-Jun. | 00:18:44 | |||
11 | MARCZAK Tomasz | 218 | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:25 | ||||
12 | MIKICIUK Jakub | 220 | SIEDLCE | M18-29 | 00:17:09 | ||||
13 | BIŃKIEWICZ Jakub | 131 | WARSZAWA | M18-29 | 00:19:40 | ||||
14 | JÓŹWIAK Dominik | 179 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:24:26 | |||
15 | SZANIAWSKI Marcin | 311 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:50 | |||
16 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | 176 | HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCK | BIELSK | M30-39 | 00:17:19 | |||
17 | GÓRSKI Jacek | 161 | WARSZAWA | M30-39 | 00:17:20 | ||||
18 | BURACZYŃSKI Marcin | 312 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:52 | |||
19 | ROWIŃSKI Paweł | 256 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:19:49 | |||
20 | NIETRZEBKA Paweł | 223 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | M30-39 | 00:19:11 | |||
21 | BIELAWSKI Leszek | 130 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | M40-44 | 00:15:14 | |||
22 | DĘBSKI Bartłomiej | 145 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:15:32 | |||
23 | PEKACKI Krzysztof | 232 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | M40-44 | 00:22:09 | |||
24 | REJMENTOWSKI Piotr | 24 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M40-44 | 00:18:23 | |||
25 | KAMIŃSKI Jacek | 306 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | M40-44 | 00:20:10 | |||
26 | OLSZAŃSKI Karol | 228 | FEAR THE RETURN | KATOWICE | M40-44 | 00:15:33 | |||
27 | MIKITYSZYN Dawid | 221 | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(B) | 00:23:04 | ||||
28 | CICHOŃ Sławomir | 141 | KROSSKI REMSPORT | WARSZAWA | M45-49 | 00:16:04 | |||
29 | ZIELIŃSKI Szczepan | 300 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M45-49 | 00:17:11 | |||
30 | WIĘCKOWSKI Janusz | 290 | BIEGAM W SFETSZE | SUŁOCIN TOWARZYSTWO | M45-49 | 00:18:08 | |||
31 | RYDEL Maciej | 259 | KLUB 5.45 RANO | KONSTANCIN-JEZIORNA | M45-49 | 00:21:15 | |||
32 | STAŃCZYK Adam | 270 | PRUSZKÓW | M45-49 | 00:19:39 | ||||
33 | KITKA Wojciech | 189 | PUŁAWY | M45-49 | 00:26:44 | ||||
34 | OLSZEWSKI Jacek | 229 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | M45-49 | 00:20:02 | |||
35 | GRABOWSKI Marcin | 162 | NW 4 EVER YOUNG | WOLA MROKOWSKA | M45-49 | 00:20:19 | |||
36 | ŚCIBIOR Robert | 278 | KLEMENTOWICE | M45-49 | 00:19:11 | ||||
37 | KAWALEC Marcin | 187 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | M45-49 | 00:19:28 | |||
38 | KOTEWICZ Sławomir | 200 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-54 | 00:20:52 | |||
39 | RAJEK Tomasz | 249 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | 00:17:27 | |||
40 | WAGNER Łukasz | 286 | STOWARZYSZENIE FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | M30-39 | 00:17:51 | |||
41 | MIKICIUK Krzysztof | 305 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 00:18:05 | |||
42 | BŁACHNIO Eugeniusz | 132 | WARSZAWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:26:37 | ||||
43 | FRĄCKOWIAK Roman | 152 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | 00:16:20 | |||
44 | PRACKI Zbigniew | 244 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | 00:19:24 | |||
45 | WINNICKI Piotr | 292 | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(B) | 00:23:06 | ||||
46 | CHILLA Maciej | 139 | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(A) | 00:23:36 | ||||
47 | WOLAŃSKI Marcin | 294 | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(B) | 00:23:35 | ||||
48 | SZYMAŃSKI Piotr | 303 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:18:37 | |||
49 | KITKA Krzysztof | 192 | PUŁAWY | M55-59 | 00:17:55 | ||||
50 | ROŻYNEK Miron | 258 | WROCŁAW | M55-59 | 00:15:46 | ||||
51 | PESTA Marek | 233 | PŁOCK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:25:32 | ||||
52 | RADECKI Artur | 248 | NORDIC WALKING CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M55-59 | 00:16:30 | |||
53 | WOROCH Roman | 295 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | 00:15:51 | |||
54 | TRONIARZ Stanislaw | 279 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 00:18:00 | |||
55 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 293 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 00:18:26 | |||
56 | AREN Sergej | 304 | GRODNO | M60-64 | 00:19:14 | ||||
57 | IRZYCKI Andrzej | 168 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 00:19:51 | |||
58 | POZNAŃSKI Wiesław | 242 | K.S. CHODZACY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M60-64 | 00:18:19 | |||
59 | WROŃSKI Włodzimierz | 298 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:17:48 | |||
60 | BUCZKOWSKI Jerzy | 137 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | 00:17:44 | |||
61 | MAJCHERCZYK Krzysztof | 214 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M65-69 | 00:18:54 | |||
62 | JEDYNAK Stanisław | 173 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:21:16 | |||
63 | WASILEWSKI Sławomir | 96 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:18:00 | |||
64 | SANIUK Edward | 261 | FACE TEAM NORDIC WALKING | GDAŃSK | M70+ | 00:16:56 | |||
65 | DĄBROWSKI Andrzej | 144 | MARSZ PO ZDROWIE | DĘBLIN | M70+ | 00:19:10 | |||
66 | LIPIEC Dariusz | 209 | BYLEDOBIEC | WARSZAWA | M70+ | 00:19:49 | |||
67 | PIĄTKOWSKI Józef | 235 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M70+ | 00:20:11 | |||
68 | DZIECIUCH Gustaw | 149 | KONSTANCIN-JEZIORNA | M70+ | 00:22:24 | ||||
69 | MAJCHERCZYK Wacław | 215 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | M70+ | 00:20:04 | |||
70 | DROP Mieczysław | 146 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | 00:27:31 | |||
71 | JÓŹWIAK Łukasz | 177 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:43 | |||
72 | LESIK Jan | 206 | WARSZAWA | M65-69 | 00:23:53 | ||||
73 | OLEŚ Józef | 227 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:01 | |||
74 | ROZMYSŁOWICZ Monika | 257 | WARSZAWA | K45-49 | 00:23:52 | ||||
75 | GRYGOROWICZ Bogdan | 165 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:01 | |||
76 | NIEBRZEGOWSKI Grzegorz | 309 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | M-Niepełnosprawni(A) | 00:30:28 | |||
77 | KOLARSKA Nadia | 198 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Dzieci | 00:19:49 | |||
78 | PINIS Gabriela | 238 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K-Dzieci | 00:19:57 | |||
79 | GODZIŃSKA Paulina | 158 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | K-Dzieci | 00:19:57 | |||
80 | UFEL Milena | 285 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Dzieci | 00:23:10 | |||
81 | LESIUK Maria | 207 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K-Dzieci | 00:26:59 | |||
82 | KOCZOROWSKA Patrycja | 196 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-Jun. | 00:18:37 | |||
83 | STANECKA Zuzanna | 268 | BIEGAM W SFETSZE | SKIERNIEWICE | K-Jun. | 00:19:10 | |||
84 | UFEL Marcelina | 284 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Jun. | 00:17:23 | |||
85 | JEDYNAK Katarzyna | 174 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K-Jun. | 00:20:18 | |||
86 | SZYMCZYK Magdalena | 277 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K30-39 | 00:18:31 | |||
87 | ANDRYCHIEWICZ Monika | 122 | ZIELONKA | K30-39 | 00:19:01 | ||||
88 | KOCZOROWSKA Monika | 195 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K30-39 | 00:19:12 | |||
89 | PIASECKA Paulina | 234 | WARSZAWA | K18-29 | 00:23:48 | ||||
90 | RĘBIŚ Renata | 253 | KONSTANCIN-JEZIORNA | K30-39 | 00:19:55 | ||||
91 | STASIEŃKO Agnieszka | 271 | CZARNA STRUGA | K30-39 | 00:19:59 | ||||
92 | ŻALKOWSKAJA Julia | 102 | GRODNO | K30-39 | 00:18:13 | ||||
93 | GODZIŃSKA Dorota | 159 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | K30-39 | 00:17:46 | |||
94 | JANISIEWICZ Anna | 170 | WARSZAWA | K30-39 | 00:23:04 | ||||
95 | TUZIMEK Agata | 282 | KURÓW | K30-39 | 00:18:25 | ||||
96 | JAWORSKA Karolina | 172 | BIAŁYSTOK | K30-39 | 00:19:44 | ||||
97 | MADEŃSKA Karolina | 213 | KONSTANCIN-JEZIORNA | K30-39 | 00:19:00 | ||||
98 | GARLEJ-KITKA Patrycja | 156 | PUŁAWY | K30-39 | 00:19:40 | ||||
99 | POROWSKA Agnieszka | 241 | WARSZAWA | K30-39 | 00:18:36 | ||||
100 | REJMENTOWSKA Sylwia | 250 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | 00:17:25 | |||
101 | PUSZKARSKA Małgorzata | 246 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:17:41 | |||
102 | BIELAWSKA Elwira | 129 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K40-44 | 00:20:50 | |||
103 | PINIS Agnieszka | 237 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-44 | 00:18:09 | |||
104 | SOBICZEWSKA Ewa | 266 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K40-44 | 00:17:53 | |||
105 | KUPRAS Dorota | 204 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:20:10 | |||
106 | SATORA Barbara | 263 | AGABAS | PIASECZNO | K40-44 | 00:23:29 | |||
107 | JÓŹWIAK Marianna | 178 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:17:25 | |||
108 | PIETRUSEWICZ Joanna | 236 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 00:18:19 | |||
109 | ROMAŃCZUK Agnieszka | 255 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K45-49 | 00:18:01 | |||
110 | CICHOCKA Renata | 140 | WARSZAWA | K45-49 | 00:19:27 | ||||
111 | GLEGOCIŃSKA Joanna | 157 | BIEGAM W SFETSZE | SUŁOCIN TOWARZYSTWO | K45-49 | 00:19:43 | |||
112 | MAJCHRZYK Agnieszka | 216 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K45-49 | 00:20:50 | |||
113 | SOŁDECKA Anna | 267 | WARSZAWA | K45-49 | 00:19:40 | ||||
114 | KUBAŃSKA Anna | 202 | KONSTANCIN-JEZIORNA | K45-49 | 00:20:03 | ||||
115 | SIEMIĄTKOWSKA Agata | 264 | AGABAS | PIASECZNO | K45-49 | 00:23:16 | |||
116 | RADECKA Grażyna | 247 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | WARSZAWA | K45-49 | 00:19:18 | |||
117 | WOROCH Jolanta | 296 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | 00:19:41 | |||
118 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 225 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | 00:17:11 | |||
119 | JURCZAK-TOCZKO Anna | 180 | WARSZAWA | K50-54 | 00:20:32 | ||||
120 | RYMARCZYK Małgorzata | 260 | CHYLICE | K50-54 | 00:22:11 | ||||
121 | KAWALEC Anna | 188 | SONSIEDZI TEAM | OKUNIEW | K50-54 | 00:20:49 | |||
122 | SANKOWSKA Beata | 262 | WARSZAWA | K50-54 | 00:21:53 | ||||
123 | OWCZAREK Magdalena | 230 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | K50-54 | 00:20:59 | |||
124 | KAMIŃSKA Beata | 184 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:18:09 | |||
125 | PRACKA Katarzyna | 243 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:22:27 | |||
126 | KITKA Marzena | 193 | PUŁAWY | PUŁAWY | K55-59 | 00:20:42 | |||
127 | MARCINIAK Hanna | 217 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | 00:19:30 | |||
128 | GARDOCKA Grażyna | 315 | WARSZAWA | K55-59 | 00:23:14 | ||||
129 | BOSS Urszula | 318 | JÓZEFOSŁAW | K55-59 | 00:21:25 | ||||
130 | DAROSZEWSKA Krystyna | 143 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:19:19 | |||
131 | LESIUK Mirosława | 314 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K60-64 | 00:21:17 | |||
132 | NIEBRZEGOWSKA Helena | 308 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K60-64 | 00:23:46 | |||
133 | OCHNIO Jolanta | 310 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K60-64 | 00:21:16 | |||
134 | PLEWKA Bożenna | 239 | WARSZAWA | K60-64 | 00:19:18 | ||||
135 | BARTOSIK Krystyna | 127 | ZGIERZ | K60-64 | 00:22:04 | ||||
136 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 155 | PUSZCZA ZIELONKA | TUCZNO | K60-64 | 00:19:16 | |||
137 | IRZYCKA Anna | 167 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-64 | 00:24:26 | |||
138 | ZIOMACKA Małgorzata | 301 | WARSZAWA | K60-64 | 00:24:41 | ||||
139 | MALEŃCZYK Barbara | 53 | KONSTANCIN-JEZIORNA | K60-64 | 00:20:56 | ||||
140 | GRYGOROWICZ Teresa | 164 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:18:47 | |||
141 | WILCZYŃSKA Barbara | 313 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K65-69 | 00:23:38 | |||
142 | OLEŚ Elżbieta | 226 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K65-69 | 00:19:12 | |||
143 | JARZĄBEK Grażyna | 171 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K65-69 | 00:22:13 | |||
144 | ŁOMIŃSKA Elżbieta | 212 | KONSTANCIN-JEZIORNA | K65-69 | 00:25:28 | ||||
145 | WALAWKO Ewa | 288 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | K65-69 | 00:24:26 | |||
146 | LUBIENIECKA Maria | 210 | NW CIECHANOW | CIECHANÓW | K70+ | 00:21:24 | |||
147 | RADECKA Krystyna | 307 | BIAŁYSTOK | K70+ | 00:26:27 | ||||
148 | KACPRZAK Zofia | 182 | NIESTOWARZYSZONA | ŁUKÓW | K70+ | 00:29:47 | |||
149 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 231 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GOWINO | K70+ | 00:23:27 | |||
150 | GROBELNA Jadwiga | 163 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:23:02 | |||
151 | SULECKA Gabriela | 274 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:18:46 | ||||
152 | SZYMAŃSKA Lucyna | 275 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITY | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:21 | |||
153 | TUSZYŃSKA Anna | 123 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:22:51 | |||
154 | DYBEŁ Agnieszka | 148 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:30 | |||
155 | WALTER Monika | 289 | STOWARZYSZENIE FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:50 | |||
156 | SEROWIK Aga | 316 | KONSTANCIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:23 | ||||
157 | BOLEWICZ Urszula | 133 | STOWARZYSZENIE FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | K30-39 | 00:32:04 | |||
158 | BOLEWICZ Antoni | 134 | DRAWSKO POMORSKIE | M-Dzieci | 00:29:50 | ||||
159 | PLUTA Bożena | 240 | DRAWSKO POMORSKIE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:32:35 | ||||
160 | ŁASZCZEWSKA Anna | 211 | DRAWSKO POMORSKIE | K18-29 | 00:29:49 | ||||
161 | BUJNOWSKI Edward | 138 | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(A) | 00:32:02 | ||||
162 | WÓJCICKA Anna | 297 | DRAWSKO POMORSKIE | K40-44 | 00:36:57 | ||||
163 | ZAŁUSKA Anna | 299 | WARSZAWA | K30-39 |
Znaleziono 163 wynik(ów)