KONSTANCIN-JEZIORNA - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-04-27
Miejsce:
Konstancin-Jeziorna
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
197
Wystartowało:
163
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
161
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BIELAWSKI Leszek 130SONSIEDZI TEAMOKUNIEWM40-441M 100:15:1400:30:43.04 6:089.8
2MARCZAK Tomasz 218ALEKSANDRIA IM18-291M 200:15:2500:31:13.80+00:00:306:149.6
3WOROCH Roman 295KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 300:15:5100:31:31.54+00:00:486:189.5
4DĘBSKI Bartłomiej 145NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 400:15:3200:31:48.86+00:01:056:219.4
5ROŻYNEK Miron 258WROCŁAWM55-591M 500:15:4600:31:55.37+00:01:126:239.4
6OLSZAŃSKI Karol 228FEAR THE RETURNKATOWICEM40-443M 600:15:3300:32:26.89+00:01:436:299.2
7CICHOŃ Sławomir 141KROSSKI REMSPORTWARSZAWAM45-491M 700:16:0400:33:05.77+00:02:226:379.1
8FRĄCKOWIAK Roman 152KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-541M 800:16:2000:33:29.39+00:02:466:429
9RADECKI Artur 248NORDIC WALKING CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM55-592M 900:16:3000:33:30.58+00:02:476:429
10BARYLUK Beniamin 128MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM-Jun.1M 1000:16:4100:34:02.49+00:03:196:488.8
11SANIUK Edward 261FACE TEAM NORDIC WALKINGGDAŃSKM70+1M 1100:16:5600:34:05.39+00:03:226:498.8
12BOROŃ Adam 136MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM-Jun.2M 1200:16:5100:34:31.60+00:03:486:548.7
13TUZIMEK Jakub 283KURÓWM-Jun.3M 1300:16:5100:34:32.44+00:03:496:548.7
14ZIELIŃSKI Szczepan 300SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-492M 1400:17:1100:34:36.71+00:03:536:558.7
15JĘDRZEJEWSKI Łukasz 176HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCKBIELSKM30-391M 1500:17:1900:34:42.27+00:03:596:568.6
16GÓRSKI Jacek 161WARSZAWAM30-392M 1600:17:2000:34:43.89+00:04:006:568.6
17OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 225KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 100:17:1100:34:44.82+00:04:016:578.6
18REJMENTOWSKA Sylwia 250PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-441K 200:17:2500:35:12.32+00:04:297:028.5
19UFEL Marcelina 284MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.1K 300:17:2300:35:24.16+00:04:417:048.5
20JÓŹWIAK Marianna 178SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 400:17:2500:35:26.29+00:04:437:058.5
21GODZIŃSKA Dorota 159BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK30-391K 500:17:4600:35:30.27+00:04:477:068.5
22MIKICIUK Jakub 220SIEDLCEM18-292M 1700:17:0900:35:30.76+00:04:477:068.4
23WROŃSKI Włodzimierz 298PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-691M 1800:17:4800:35:37.03+00:04:537:078.4
24BUCZKOWSKI Jerzy 137KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-692M 1900:17:4400:35:39.26+00:04:567:078.4
25PUSZKARSKA Małgorzata 246GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-442K 600:17:4100:35:40.44+00:04:577:088.4
26RAJEK Tomasz 249NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-542M 2000:17:2700:35:43.31+00:05:007:088.4
27SOBICZEWSKA Ewa 266NOWI SIEDLCESIEDLCEK40-443K 700:17:5300:36:05.36+00:05:227:138.3
28KITKA Krzysztof 192PUŁAWYM55-593M 2100:17:5500:36:07.03+00:05:237:138.3
29WASILEWSKI Sławomir 96PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 2200:18:0000:36:10.21+00:05:277:148.3
30GRYGOROWICZ Bogdan 165KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 2300:18:0100:36:16.79+00:05:337:158.3
31WAGNER Łukasz 286STOWARZYSZENIE FILARDRAWSKO POMORSKIEM30-393M 2400:17:5100:36:24.93+00:05:417:178.2
32STANECKI Maciej 269BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEM-Niepełnosprawni(B)2M 2500:17:3300:36:33.64+00:05:507:188.2
33TRONIARZ Stanislaw 279PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-642M 2600:18:0000:36:40.14+00:05:577:208.2
34WIĘCKOWSKI Janusz 290BIEGAM W SFETSZESUŁOCIN TOWARZYSTWOM45-493M 2700:18:0800:36:40.42+00:05:577:208.2
35ROMAŃCZUK Agnieszka 255NOWI SIEDLCESIEDLCEK45-492K 800:18:0100:36:41.24+00:05:587:208.2
36ŻALKOWSKAJA Julia 102GRODNOK30-392K 900:18:1300:36:47.90+00:06:047:218.2
37OLEŚ Józef 227NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)1M 2800:18:0100:36:49.16+00:06:067:218.1
38KAMIŃSKA Beata 184NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-542K 1000:18:0900:36:51.32+00:06:087:228.1
39REJMENTOWSKI Piotr 24PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM40-444M 2900:18:2300:36:58.32+00:06:157:238.1
40WIŚNIEWSKI Kazimierz 293PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-643M 3000:18:2600:37:00.86+00:06:177:248.1
41MIKICIUK Krzysztof 305NOWI SIEDLCESIEDLCEM50-543M 3100:18:0500:37:02.87+00:06:197:248.1
42PIETRUSEWICZ Joanna 236PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-493K 1100:18:1900:37:05.31+00:06:227:258.1
43SZYMCZYK Magdalena 277NOWI SIEDLCESIEDLCEK30-393K 1200:18:3100:37:10.41+00:06:277:268.1
44SZANIAWSKI Marcin 311AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)3M 3200:17:5000:37:11.55+00:06:287:268.1
45PINIS Agnieszka 237NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-444K 1300:18:0900:37:15.42+00:06:327:278.1
46KUCHARCZYK Jakub 203MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM-Dzieci1M 3300:18:0000:37:15.68+00:06:327:278.1
47TUZIMEK Agata 282KURÓWK30-394K 1400:18:2500:37:18.15+00:06:357:278
48SZYMAŃSKI Piotr 303AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-594M 3400:18:3700:37:20.81+00:06:377:288
49POZNAŃSKI Wiesław 242K.S. CHODZACY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM60-644M 3500:18:1900:37:27.10+00:06:447:298
50KOCZOROWSKA Patrycja 196KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-Jun.2K 1500:18:3700:37:49.58+00:07:067:347.9
51JÓŹWIAK Łukasz 177SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)2M 3600:18:4300:37:54.00+00:07:107:347.9
52SULECKA Gabriela 274ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 1600:18:4600:38:03.47+00:07:207:367.9
53GRYGOROWICZ Teresa 164KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 1700:18:4700:38:05.84+00:07:227:377.9
54POROWSKA Agnieszka 241WARSZAWAK30-395K 1800:18:3600:38:10.87+00:07:277:387.9
55MADEŃSKA Karolina 213KONSTANCIN-JEZIORNAK30-396K 1900:19:0000:38:10.99+00:07:277:387.9
56ŚCIBIOR Robert 278KLEMENTOWICEM45-494M 3700:19:1100:38:35.59+00:07:527:437.8
57JĘDRASZKO Jacek 175ŚWIECIEM-Dzieci2M 3800:18:3400:38:38.71+00:07:557:437.8
58DAROSZEWSKA Krystyna 143SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 2000:19:1900:38:39.38+00:07:567:447.8
59ŻAK Dawid 302TKKF CZELADŹCZELADŹM-Jun.4M 3900:18:4400:38:40.79+00:07:577:447.8
60MARCINIAK Hanna 217SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-591K 2100:19:3000:38:48.36+00:08:057:457.7
61SEROWIK Aga 316KONSTANCINK-Niepełnosprawni(A)2K 2200:19:2300:38:50.13+00:08:077:467.7
62RADECKA Grażyna 247CHODZĄCY BIAŁYSTOKWARSZAWAK45-494K 2300:19:1800:38:52.67+00:08:097:467.7
63ANDRYCHIEWICZ Monika 122ZIELONKAK30-397K 2400:19:0100:38:54.01+00:08:107:467.7
64PLEWKA Bożenna 239WARSZAWAK60-642K 2500:19:1800:38:54.40+00:08:117:467.7
65NIETRZEBKA Paweł 223MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-394M 4000:19:1100:38:57.33+00:08:147:477.7
66KOCZOROWSKA Monika 195KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-398K 2600:19:1200:38:57.33+00:08:147:477.7
67MAJCHERCZYK Krzysztof 214MOSIR TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM65-693M 4100:18:5400:38:58.97+00:08:157:477.7
68GAŁKOWSKA Elżbieta 155PUSZCZA ZIELONKATUCZNOK60-643K 2700:19:1600:39:03.80+00:08:207:487.7
69SOŁDECKA Anna 267WARSZAWAK45-495K 2800:19:4000:39:04.09+00:08:217:487.7
70DĄBROWSKI Andrzej 144MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINM70+3M 4200:19:1000:39:04.60+00:08:217:497.7
71WOROCH Jolanta 296KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-543K 2900:19:4100:39:04.70+00:08:217:497.7
72KAWALEC Marcin 187SONSIEDZI TEAMOKUNIEWM45-495M 4300:19:2800:39:06.96+00:08:237:497.7
73OLEŚ Elżbieta 226NW WERWA MŁAWAMŁAWAK65-692K 3000:19:1200:39:10.83+00:08:277:507.7
74IRZYCKI Andrzej 168PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-645M 4400:19:5100:39:12.53+00:08:297:507.7
75PRACKI Zbigniew 244SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-544M 4500:19:2400:39:12.93+00:08:297:507.6
76STASIEŃKO Agnieszka 271CZARNA STRUGAK30-399K 3100:19:5900:39:13.17+00:08:307:507.6
77CICHOCKA Renata 140WARSZAWAK45-496K 3200:19:2700:39:28.62+00:08:457:537.6
78AREN Sergej 304GRODNOM60-646M 4600:19:1400:39:31.04+00:08:477:547.6
79STAŃCZYK Adam 270PRUSZKÓWM45-496M 4700:19:3900:39:31.07+00:08:487:547.6
80GLEGOCIŃSKA Joanna 157BIEGAM W SFETSZESUŁOCIN TOWARZYSTWOK45-497K 3300:19:4300:39:36.53+00:08:537:557.6
81KOLARSKA Nadia 198NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Dzieci1K 3400:19:4900:39:38.31+00:08:557:557.6
82STANECKA Zuzanna 268BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEK-Jun.3K 3500:19:1000:39:47.30+00:09:047:577.5
83OLSZEWSKI Jacek 229SONSIEDZI TEAMOKUNIEWM45-497M 4800:20:0200:39:48.68+00:09:057:577.5
84JAWORSKA Karolina 172BIAŁYSTOKK30-3910K 3600:19:4400:39:53.62+00:09:107:587.5
85GODZIŃSKA Paulina 158BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK-Dzieci2K 3700:19:5700:39:54.13+00:09:117:587.5
86BIŃKIEWICZ Jakub 131WARSZAWAM18-293M 4900:19:4000:40:11.36+00:09:288:027.5
87GARLEJ-KITKA Patrycja 156PUŁAWYK30-3911K 3800:19:4000:40:17.74+00:09:348:037.4
88RĘBIŚ Renata 253KONSTANCIN-JEZIORNAK30-3912K 3900:19:5500:40:19.42+00:09:368:037.4
89LIPIEC Dariusz 209BYLEDOBIECWARSZAWAM70+4M 5000:19:4900:40:23.27+00:09:408:047.4
90ROWIŃSKI Paweł 256NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-395M 5100:19:4900:40:29.58+00:09:468:057.4
91JURCZAK-TOCZKO Anna 180WARSZAWAK50-544K 4000:20:3200:40:38.96+00:09:558:077.4
92BURACZYŃSKI Marcin 312AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)4M 5200:19:5200:40:40.12+00:09:578:087.4
93MAJCHERCZYK Wacław 215MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM70+5M 5300:20:0400:40:40.13+00:09:578:087.4
94KUBAŃSKA Anna 202KONSTANCIN-JEZIORNAK45-498K 4100:20:0300:40:45.90+00:10:028:097.4
95KUPRAS Dorota 204NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-445K 4200:20:1000:40:53.42+00:10:108:107.3
96KAMIŃSKI Jacek 306SONSIEDZI TEAMOKUNIEWM40-445M 5400:20:1000:40:59.52+00:10:168:127.3
97PIĄTKOWSKI Józef 235KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+6M 5500:20:1100:40:59.62+00:10:168:127.3
98KOCZOROWSKI Kacper 197KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Dzieci3M 5600:20:2100:41:15.26+00:10:328:157.3
99PINIS Gabriela 238NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK-Dzieci3K 4300:19:5700:41:15.75+00:10:328:157.3
100GRABOWSKI Marcin 162NW 4 EVER YOUNGWOLA MROKOWSKAM45-498M 5700:20:1900:41:18.41+00:10:358:157.3
101SZYMAŃSKA Lucyna 275XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITYKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)3K 4400:20:2100:41:18.70+00:10:358:157.3
102KITKA Marzena 193PUŁAWYPUŁAWYK55-592K 4500:20:4200:41:43.79+00:11:008:207.2
103DYBEŁ Agnieszka 148NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)4K 4600:20:3000:42:04.01+00:11:208:247.1
104KAWALEC Anna 188SONSIEDZI TEAMOKUNIEWK50-545K 4700:20:4900:42:05.76+00:11:228:257.1
105MAJCHRZYK Agnieszka 216SONSIEDZI TEAMOKUNIEWK45-499K 4800:20:5000:42:06.35+00:11:238:257.1
106BIELAWSKA Elwira 129SONSIEDZI TEAMOKUNIEWK40-446K 4900:20:5000:42:11.74+00:11:288:267.1
107MALEŃCZYK Barbara 53KONSTANCIN-JEZIORNAK60-644K 5000:20:5600:42:26.27+00:11:438:297.1
108OWCZAREK Magdalena 230MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-546K 5100:20:5900:42:41.24+00:11:588:327
109BOSS Urszula 318JÓZEFOSŁAWK55-593K 5200:21:2500:42:41.41+00:11:588:327
110KOTEWICZ Sławomir 200AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-545M 5800:20:5200:43:05.74+00:12:228:377
111RYDEL Maciej 259KLUB 5.45 RANOKONSTANCIN-JEZIORNAM45-499M 5900:21:1500:43:17.79+00:12:348:396.9
112SANKOWSKA Beata 262WARSZAWAK50-547K 5300:21:5300:43:33.89+00:12:508:426.9
113LUBIENIECKA Maria 210NW CIECHANOWCIECHANÓWK70+1K 5400:21:2400:43:41.47+00:12:588:446.9
114BARTOSIK Krystyna 127ZGIERZK60-645K 5500:22:0400:44:08.37+00:13:258:496.8
115OCHNIO Jolanta 310AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK60-646K 5600:21:1600:44:12.38+00:13:298:506.8
116LESIUK Mirosława 314AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK60-647K 5700:21:1700:44:13.28+00:13:308:506.8
117PRACKA Katarzyna 243SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-548K 5800:22:2700:44:34.67+00:13:518:546.7
118JARZĄBEK Grażyna 171AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK65-693K 5900:22:1300:44:36.92+00:13:538:556.7
119RYMARCZYK Małgorzata 260CHYLICEK50-549K 6000:22:1100:44:45.59+00:14:028:576.7
120PEKACKI Krzysztof 232SONSIEDZI TEAMOKUNIEWM40-446M 6000:22:0900:44:50.82+00:14:078:586.7
121DZIECIUCH Gustaw 149KONSTANCIN-JEZIORNAM70+7M 6100:22:2400:45:13.09+00:14:309:026.6
122JEDYNAK Katarzyna 174PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK-Jun.4K 6100:20:1800:45:20.43+00:14:379:046.6
123TUSZYŃSKA Anna 123LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-Niepełnosprawni(A)5K 6200:22:5100:45:30.81+00:14:479:066.6
124MIKITYSZYN Dawid 221DRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(B)5M 6200:23:0400:45:49.76+00:15:069:106.5
125JEDYNAK Stanisław 173PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+8M 6300:21:1600:46:10.33+00:15:279:146.5
126JANISIEWICZ Anna 170WARSZAWAK30-3913K 6300:23:0400:46:50.20+00:16:079:226.4
127GROBELNA Jadwiga 163KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)6K 6400:23:0200:46:52.72+00:16:099:226.4
128UFEL Milena 285MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Dzieci4K 6500:23:1000:47:01.60+00:16:189:246.4
129PIASECKA Paulina 234WARSZAWAK18-291K 6600:23:4800:47:02.22+00:16:199:246.4
130NIEBRZEGOWSKA Helena 308AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK60-648K 6700:23:4600:47:07.85+00:16:249:256.4
131WALTER Monika 289STOWARZYSZENIE FILARDRAWSKO POMORSKIEK-Niepełnosprawni(B)1K 6800:21:5000:47:08.53+00:16:259:256.4
132PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 231FACE NORDIC WALKING TEAMGOWINOK70+2K 6900:23:2700:47:18.55+00:16:359:276.3
133SATORA Barbara 263AGABASPIASECZNOK40-447K 7000:23:2900:47:20.03+00:16:369:286.3
134WINNICKI Piotr 292DRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(B)6M 6400:23:0600:47:40.19+00:16:579:326.3
135WILCZYŃSKA Barbara 313AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK65-694K 7100:23:3800:47:45.87+00:17:029:336.3
136WOLAŃSKI Marcin 294DRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(B)7M 6500:23:3500:47:50.47+00:17:079:346.3
137CHILLA Maciej 139DRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(A)3M 6600:23:3600:47:52.33+00:17:099:346.3
138JÓŹWIAK Dominik 179SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 6700:24:2600:48:07.68+00:17:249:376.2
139KITKA Cezary 190PUŁAWYM-Dzieci4M 6800:23:2400:48:11.47+00:17:289:386.2
140SIEMIĄTKOWSKA Agata 264AGABASPIASECZNOK45-4910K 7200:23:1600:48:48.48+00:18:059:456.1
141ROZMYSŁOWICZ Monika 257WARSZAWAK45-4911K 7300:23:5200:49:13.79+00:18:309:506.1
142LESIK Jan 206WARSZAWAM65-694M 6900:23:5300:49:14.68+00:18:319:516.1
143GARDOCKA Grażyna 315WARSZAWAK55-594K 7400:23:1400:49:17.33+00:18:349:516.1
144WALAWKO Ewa 288AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK65-695K 7500:24:2600:49:24.23+00:18:419:526.1
145IRZYCKA Anna 167PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-649K 7600:24:2600:49:57.50+00:19:149:596
146ZIOMACKA Małgorzata 301WARSZAWAK60-6410K 7700:24:4100:50:06.63+00:19:2310:016
147ŁOMIŃSKA Elżbieta 212KONSTANCIN-JEZIORNAK65-696K 7800:25:2800:51:08.15+00:20:2510:135.9
148PESTA Marek 233PŁOCKM-Niepełnosprawni(A)4M 7000:25:3200:52:52.21+00:22:0910:345.7
149RADECKA Krystyna 307BIAŁYSTOKK70+3K 7900:26:2700:53:07.38+00:22:2410:375.6
150BŁACHNIO Eugeniusz 132WARSZAWAM-Niepełnosprawni(A)5M 7100:26:3700:53:33.03+00:22:4910:425.6
151LESIUK Maria 207AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Dzieci5K 8000:26:5900:54:06.60+00:23:2310:495.5
152DROP Mieczysław 146KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM70+9M 7200:27:3100:54:25.13+00:23:4210:535.5
153KITKA Wojciech 189PUŁAWYM45-4910M 7300:26:4400:57:14.15+00:26:3111:265.2
154KITKA Adam 191PUŁAWYM-Dzieci5M 7400:27:5500:58:25.52+00:27:4211:415.1
155ŁASZCZEWSKA Anna 211DRAWSKO POMORSKIEK18-292K 8100:29:4900:58:46.09+00:28:0311:455.1
156BOLEWICZ Antoni 134DRAWSKO POMORSKIEM-Dzieci6M 7500:29:5000:58:47.43+00:28:0411:455.1
157PLUTA Bożena 240DRAWSKO POMORSKIEK-Niepełnosprawni(B)2K 8200:32:3500:58:48.33+00:28:0511:455.1
158BOLEWICZ Urszula 133STOWARZYSZENIE FILARDRAWSKO POMORSKIEK30-3914K 8300:32:0400:58:50.30+00:28:0711:465.1
159KACPRZAK Zofia 182NIESTOWARZYSZONAŁUKÓWK70+4K 8400:29:4700:59:34.98+00:28:5111:555
160NIEBRZEGOWSKI Grzegorz 309AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(A)6M 7600:30:2801:02:20.27+00:31:3712:284.8
161WÓJCICKA Anna 297DRAWSKO POMORSKIEK40-448K 8500:36:5701:17:17.51+00:46:3415:273.9
162BUJNOWSKI Edward 138DRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(A)7M 7700:32:02+00:16:4812:484.7
163ZAŁUSKA Anna 299WARSZAWAK30-3915K 86   
Znaleziono 163 wynik(ów)