KORONA HIMALAJÓW I KARAKORUM - KLASYFIKACJA OGÓLNA

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-09-24
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
115.930 km
Zgłoszonych:
386
Wystartowało:
386
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8.013km | 8.035km | 8.047km | 8.068km | 8.091km | 8.126km | 8.156km | 8.167km | 8.201km | 8.463km | 8.516km | 8.586km | 8.611km | 8.848km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLiczba ośm.Suma czasówSziszapangma
8.013km
Gaszerbrum II
8.035km
Broad Peak
8.047km
Gaszerbrum I
8.068km
Annapurna
8.091km
Nanga Parbat
8.126km
Manaslu
8.156km
Dhaulagiri
8.167km
Czo Oju
8.201km
Makalu
8.463km
Lhotse
8.516km
Kanczendzonga
8.586km
K2
8.611km
Mount Everest
8.848km
                 
1KITA Michał 14pędzący w miejscuM-Open1M 1402:27:36.00000:36:0800:35:5800:39:1400:36:16
2KOWALIK Andrzej 54Bieg OpolskiM-Open2M 2402:37:45.00000:37:5100:40:3300:40:0600:39:15
3GARDENER Jacek 100Jacek Biega Running TeamM-Open3M 3402:40:03.00000:39:3900:40:1000:41:0200:39:12
4DERENCZ Michał 67M-Open4M 4402:43:58.00000:40:1500:42:1300:41:3000:40:00
5SZPINEK Marcin 1M-Open5M 5402:47:46.00000:41:5300:45:4400:38:0700:42:02
6PIŁAT Michał 47M-Open6M 6402:53:35.00000:43:0800:42:4500:45:3800:42:04
7PACHURA Kinga 83K-Open1K 1403:02:06.00000:43:3300:46:5600:46:3900:44:58
8DZIUK Łukasz 138M-Open7M 7403:03:22.00000:48:2800:49:2900:41:1000:44:15
9SZACH Andrzej 222kbpgM-Open8M 8403:08:45.00000:44:1700:47:3100:48:4300:48:14
10NOWAKOWSKI Leszek 40M-Open9M 9403:13:03.00000:45:4300:49:1900:48:1900:49:42
11RUSZKOWSKI Daniel 31IKSSM-Open10M 10403:16:13.00000:47:2700:46:0500:51:3200:51:09
12PRASZELIK Łukasz 9M-Open11M 11403:18:23.00000:47:2600:45:3400:50:2300:55:00
13MARCINKOWSKI Piotr 23M-Open12M 12403:18:58.00000:45:5100:51:2800:51:0200:50:37
14KOPACKI Grzegorz 46M-Open13M 13403:22:15.00000:46:0700:54:5400:48:5500:52:19
15ŚWIERK Krystyna 20K-Open2K 2403:32:25.00000:51:0400:54:4000:54:1100:52:30
16SIEKIERZYŃSKI Radosław 48M-Open14M 14403:38:10.00000:53:2700:56:5500:54:1800:53:30
17KIRKIEWICZ Ireneusz 66Kolega Maćka OławaM-Open15M 15403:40:12.00000:52:5500:53:2900:59:1600:54:32
18MICHAŁOWSKI Maciej 87M-Open16M 16403:40:52.00000:54:3100:56:2100:54:4200:55:18
19PRASZELIK Sylwia 10K-Open3K 3404:02:56.00000:56:4300:59:5601:02:5901:03:18
20CHALCIŃSKA Izabela 22HeliosK-Open4K 4404:12:51.00001:02:0801:06:2401:02:1001:02:09
21SZAŁAPSKI Marcin 5BMC 60M-Open17M 17404:20:07.00001:01:4301:05:4901:05:1301:07:22
22KRUZEL Rafał 43Biegowe MisieM-Open18M 18404:20:20.00000:57:3301:28:3300:53:5501:00:19
23MIKOŁAJCZYK Agata 61K-Open5K 5404:23:38.00000:57:3301:22:1701:01:2501:02:23
24KUCZAKOWSKA Joanna 45Biegowe MisieK-Open6K 6405:08:03.00001:28:0101:28:3301:05:0301:06:26
25NOWAK Wojciech 89M-Open19M 19301:54:21.00000:36:5300:38:2800:39:00
26WĄCHAŁA Łukasz 87M-Open20M 20301:55:37.00000:37:1600:39:0600:39:15
27FERENC Janusz 9UKS LudwikowiceM-Open21M 21301:55:56.00000:37:3100:39:5100:38:34
28WOWER Bartłomiej 46CSC Adventure AcademyM-Open22M 22301:56:30.00000:37:2000:40:3600:38:34
29TOMASIAK Natalia 77Salomon Suunto TeamK-Open7K 7301:59:36.00000:39:5200:40:0500:39:39
30BONDARA Sylwia 99JACEKBIEGA RUNNING TEAMK-Open8K 8302:02:40.00000:42:1400:40:2500:40:01
31GRYGIEL Marek 88JACEKBIEGA RUNNING TEAMM-Open23M 23302:03:11.00000:44:0300:40:1600:38:52
32CZARNY Jarosław 93M-Open24M 24302:03:31.00000:39:3300:42:1700:41:41
33ŁABUZ Małgorzata 91K-Open9K 9302:05:57.00000:39:5500:44:2900:41:33
34WIERNY Krzysztof 63M-Open25M 25302:07:10.00000:41:4200:41:5500:43:33
35TOMASZEWICZ Sylwester 21TEAM NABIEGOWKACH. PLM-Open26M 26302:14:30.00000:46:1500:41:3100:46:44
36SOBIERAJ Aleksander 38Olo TeamM-Open27M 27302:15:52.00000:42:0500:47:1600:46:31
37MIECH Szymon 21M-Open28M 28302:17:55.00000:45:0100:47:1400:45:40
38JACEWICZ Karol 78M-Open29M 29302:18:32.00000:43:5300:47:3700:47:02
39KOTYSZ Waldemar 19BBL OPOLEM-Open30M 30302:18:40.00000:44:2100:47:4700:46:32
40URBAŃSKI Michał 43Flunkyball Team Lądek-ZdrójM-Open31M 31302:19:00.00000:44:5000:47:3600:46:34
41PŁASKOCIŃSKI Robert 42Pro-RunM-Open32M 32302:22:22.00000:46:1600:49:0500:47:01
42FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 117Los BieganerosK-Open10K 10302:23:37.00000:49:3200:49:0400:45:01
43MARCOL Mateusz 70M-Open33M 33302:24:04.00000:47:3300:46:3000:50:01
44JAZY Szymon 6M-Open34M 34302:25:17.00000:46:2000:50:0700:48:50
45HENEL Marcin 44M-Open35M 35302:27:16.00000:48:2200:49:1900:49:35
46SKACZKOWSKA Barbara 103OBIBOKIK-Open11K 11302:35:49.00000:52:1500:52:0000:51:34
47KLEPACZ Piotr 113M-Open36M 36302:35:50.00000:53:0200:51:5200:50:56
48KOPACKA Eliza 53K-Open12K 12302:39:03.00000:51:4500:54:5400:52:24
49DURSKI Adam 72M-Open37M 37302:41:03.00000:57:3500:49:4200:53:46
50ŻUBRZAK Jacek 1M-Open38M 38302:43:18.00000:53:1100:53:0000:57:07
51RAKOCZY Ireneusz 24M-Open39M 39302:44:26.00000:53:1900:54:4600:56:21
52STACHOWICZ Marcin 255F TeamM-Open40M 40302:46:43.00000:49:0900:58:2200:59:12
53CYMERMAN Anna 13K-Open13K 13302:49:54.00000:54:5301:00:4600:54:15
54MARCINIAK Anna 82K-Open14K 14302:51:28.00000:55:5400:58:2000:57:14
55CZUKIEWSKI Łukasz 71M-Open41M 41302:51:59.00000:55:3800:59:1400:57:07
56PAWLIK Katarzyna 135F TeamK-Open15K 15302:54:28.00000:53:5201:01:2400:59:12
57GRZELEWSKA Izabela 6BMC 60K-Open16K 16303:01:59.00000:56:2201:02:2101:03:16
58LECZYKIEWICZ Mikołaj 49M-Open42M 42303:05:09.00000:59:0400:59:0401:07:01
59KOTYSZ Katarzyna 20BBL OPOLEK-Open17K 17303:10:32.00000:56:4101:06:4301:07:08
60DOBRZAŃSKA Anna 42Jacht Klub WrocławK-Open18K 18303:10:59.00001:00:1901:05:5501:04:45
61STEFANIAK Jacek 65M-Open43M 43303:27:36.00001:12:0201:10:5701:04:37
62ZIELIŃSKA Jadwiga 28K-Open19K 19303:30:10.00001:13:3001:07:4501:08:55
63MISIAK Bartosz 38Alpin Sport HOKA One OneM-Open44M 44201:08:28.00000:34:1200:34:16
64SANIEWSKI Dariusz 52UKL Ósemka PoliceM-Open45M 45201:13:25.00000:37:0000:36:25
65RODRIGO PEREIRA Oswald 58Wild for the Run / Hercon Running TeamM-Open46M 46201:14:48.00000:37:0600:37:42
66PIECHA Artur 36Hercog Running TeamM-Open47M 47201:16:14.00000:37:1900:38:55
67PĘKALA Krzysztof 124M-Open48M 48201:18:34.00000:38:5300:39:41
68PAWŁOWSKI Tomasz 37Team PleszewM-Open49M 49201:19:12.00000:38:1500:40:57
69SZCZEPANIAK Kamil 105M-Open50M 50201:19:29.00000:40:5700:38:32
70CIEŚNIK Krzysztof 108M-Open51M 51201:21:57.00000:40:4900:41:08
71LASEK Jakub 32Chicks&Sport TeamM-Open52M 52201:23:42.00000:40:4500:42:57
72CHRZANOWSKI Jan 2UKS Dwójka Morena / Smaruj na Trening TeamM-Open53M 53201:24:47.00000:39:0900:45:38
73MAZURKIEWICZ Jakub 30M-Open54M 54201:25:21.00000:42:1900:43:02
74ARDELLI Ewa 81BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAK-Open20K 20201:25:51.00000:43:2300:42:28
75THIER Dominik 23KS KandaharM-Open55M 55201:25:56.00000:43:5600:42:00
76GROCHOWSKI Wojciech 19Klub Wysokogórski WarszawaM-Open56M 56201:27:38.00000:43:3400:44:04
77KRUCZEK Mirosław 12Lewin BiegaM-Open57M 57201:27:48.00000:42:4800:45:00
78PAWLAK Bartosz 80M-Open58M 58201:28:08.00000:44:5200:43:16
79LIPCZAK Amadeusz 24M-Open59M 59201:29:11.00000:43:2900:45:42
80NARWOJSZ Arkadiusz 28M-Open60M 60201:29:52.00000:41:3100:48:21
81ZAKRZYŃSKI Tomasz 29M-Open61M 61201:30:04.00000:43:5900:46:05
82CHRZANOWSKI Paweł 34M-Open62M 62201:30:05.00000:40:4400:49:21
83GĘDŁEK Łukasz 98M-Open63M 63201:30:13.00000:44:4100:45:32
84BAŁYS Katarzyna 97Hercog Running TeamK-Open21K 21201:30:55.00000:45:2100:45:34
85DOMAGAŁA Jarosław 131BBLM-Open64M 64201:33:36.00000:46:5000:46:46
86GODLEWSKI Tyberiusz 106M-Open65M 65201:35:19.00000:45:4900:49:30
87KLARŻUK Mikołaj 79M-Open66M 66201:35:29.00000:48:0700:47:22
88BABIARZ Andrzej 79M-Open67M 67201:36:29.00000:47:2600:49:03
89PELPLIŃSKI Piotr 77Intel RunnersM-Open68M 68201:38:38.00000:46:2100:52:17
90MAŃKOWSKI Maciej 94M-Open69M 69201:38:59.00000:48:3200:50:27
91MŁYNARCZYK Tatiana 3Husaria Race TeamK-Open22K 22201:39:12.00000:48:2500:50:47
92CICHERSKI Bartłomiej 16Klub Biegacza RTVeuroAGDM-Open70M 70201:39:44.00000:49:3800:50:06
93WALKOWIAK Dominik 81M-Open71M 71201:39:57.00000:45:4200:54:15
94MADEJ Marcin 60M-Open72M 72201:40:27.00000:49:2700:51:00
95ABULEWICZ Wojciech 71Trening Studio 17M-Open73M 73201:40:37.00000:49:4100:50:56
96TOMCZYK Marta 72K-Open23K 23201:40:56.00000:49:1300:51:43
97OSMOLAK Agnieszka 51PRO-RUN WROCŁAWK-Open24K 24201:41:09.00000:50:5800:50:11
98WOJRACH Marcin 216WILDCAT TEAMM-Open74M 74201:41:49.00000:50:5100:50:58
99SMOLAN Marcin 94M-Open75M 75201:43:00.00000:52:3100:50:29
100MĄCZKA Krystyna 68OTK RzeźnikK-Open25K 25201:44:00.00000:51:3800:52:22
101HOREJDA Sara 29ZUMBAK-Open26K 26201:44:32.00000:51:3200:53:00
102KUCIŃSKI Marcin 11Forma Na SzczytM-Open76M 76201:45:43.00000:52:4300:53:00
103WITKOWSKA Ania 54Klub Królika StefanaK-Open27K 27201:46:34.00000:53:1200:53:22
104ŚWIERK Stanisław 19NaturalniE JanowiceM-Open77M 77201:47:10.00000:54:5100:52:19
105KRZYSZTOFIAK Aleksandra 10Kowary BiegająK-Open28K 28201:47:21.00000:52:1300:55:08
106SKOWRONEK Artur 50M-Open78M 78201:48:02.00000:52:2800:55:34
107SADOWY Andrzej 65Sudecki KWM-Open79M 79201:50:56.00000:55:5200:55:04
108GAJEK Halina 26ATHLETICS NYSAK-Open29K 29201:51:49.00000:57:4300:54:06
109ZJAWIONA Katarzyna 133K-Open30K 30201:52:13.00000:57:1800:54:55
110KRYNICKA Joanna 31Wkurw_TeamK-Open31K 31201:54:33.00000:55:1400:59:19
111KOŃKA Mariusz 37M-Open80M 80201:54:44.00000:53:5601:00:48
112SIERAKOWSKI Maciej 25M-Open81M 81201:59:35.00001:00:5800:58:37
113BUSZKA Łukasz 52M-Open82M 82201:59:58.00000:58:0201:01:56
114BRONISZEWSKA Edyta 32Runners Team NysaK-Open32K 32202:00:34.00000:51:5601:08:38
115POLAK Agnieszka 119Taternik KW KatowiceK-Open33K 33202:00:43.00001:00:0501:00:38
116BALICZ Agnieszka 50VIP ClubK-Open34K 34202:00:56.00000:59:1901:01:37
117MARCINIAK Marek 33Nadleśnictwo LegnicaM-Open83M 83202:02:05.00001:04:1300:57:52
118WITKOWSKA Monika 80niezrzeszonaK-Open35K 35202:02:37.00001:04:1300:58:24
119WESOŁOWSKA Klaudia 65K-Open36K 36202:03:00.00001:01:2901:01:31
120BRZUCHNALSKA Beata 45TOYA DESIGNK-Open37K 37202:03:45.00000:59:3101:04:14
121JASICKI Julian 102M-Open84M 84202:08:44.00001:06:3901:02:05
122ADAMCZYK Krzysztof 34M-Open85M 85202:10:25.00001:06:1901:04:06
123SROCZYŃSKI Jakub 18MieloneSroczkiM-Open86M 86202:11:28.00001:08:1101:03:17
124KRUZEL Rafal 46Biegowe MisieM-Open87M 87202:11:29.00001:05:0301:06:26
125MAZUREK Krzysiek 17SKPB WarszawaM-Open88M 88202:14:57.00001:10:1101:04:46
126HRYŃKÓW Tomasz 44M-Open89M 89202:15:52.00001:07:1101:08:41
127KOWALAK Paulina 47K-Open38K 38202:17:26.00001:10:1201:07:14
128NIEDZIAŁKOWSKI Arkadiusz 69M-Open90M 90202:19:03.00001:08:0901:10:54
129SEŃKÓW Mirosław 27nie zrzeszonyM-Open91M 91202:20:01.00001:14:1501:05:46
130RAJCZAKOWSKA Anna 50K-Open39K 39202:22:57.00001:11:5101:11:06
131GŁOWACKI Piotr 120KW KatowiceM-Open92M 92202:31:34.00001:18:1201:13:22
132JOCHYMEK Piotr 154WYSZEDŁZDOMU.PLM-Open93M 93100:35:21.00000:35:21
133WRÓBEL Łukasz 196KGB Grzmot KomornikiM-Open94M 94100:35:39.00000:35:39
134BROJ Marcel 3BROJ TEAM ŹLINICEM-Open95M 95100:35:51.00000:35:51
135HERCOG Piotr 55Salomon Suunto TeamM-Open96M 96100:36:03.00000:36:03
136MIOTK Marcin 91M-Open97M 97100:36:23.00000:36:23
137JACHYMCZYK Norbert 17KB MCKIS JAWORZNOM-Open98M 98100:38:13.00000:38:13
138BORZYSTOWSKI Patryk 129WIDZIALNI.PLM-Open99M 99100:38:28.00000:38:28
138SŁOBODZIAN Jerzy 109NYSA BIEGAM-Open99M 99100:38:28.00000:38:28
140KLONOWSKI Jacek 66M-Open101M 101100:38:41.00000:38:41
140KOBRYŃ Dominik 210Byledobiec AninM-Open101M 101100:38:41.00000:38:41
142WRÓBEL Mariusz 31SOBAS TEAMM-Open103M 103100:38:50.00000:38:50
143CHRZANOWSKI Jan 15M-Open104M 104100:38:54.00000:38:54
144MICHNOL Kamil 1587 kontynentówM-Open105M 105100:39:22.00000:39:22
145DOMOWICZ Wojciech 156Cyklosport BolesławiecM-Open106M 106100:39:28.00000:39:28
146ŁĄTKA Piotr 71M-Open107M 107100:39:43.00000:39:43
146KUBICKI Igor 77M-Open107M 107100:39:43.00000:39:43
148ROMANOWICZ Łukasz 90no sugar cafe świdnicaM-Open109M 109100:39:55.00000:39:55
149GOLAK Agnieszka 120Runner's PowerK-Open40K 40100:39:57.00000:39:57
150TARNOWSKI Krzysztof 112KW OPOLEM-Open110M 110100:40:02.00000:40:02
151WIŚNIEWSKI Marek 6812tri.plM-Open111M 111100:40:24.00000:40:24
152WAJDZIK Bogusław 30Runners Team NysaM-Open112M 112100:40:35.00000:40:35
153URBAŃSKI Przemysław 64M-Open113M 113100:40:46.00000:40:46
154CIECIUCH Maciej 197OLAWS ZłotoryjaM-Open114M 114100:41:06.00000:41:06
155ZIELIŃSKI Paweł 122M-Open115M 115100:41:07.00000:41:07
156WASZEK Sławomir 18SAMBOR TEAMM-Open116M 116100:41:11.00000:41:11
157KAŁUŻNY Wojciech 56Biegowa Świdnica / No Sugar CafeM-Open117M 117100:41:50.00000:41:50
158GIANOLA Marco 90M-Open118M 118100:41:55.00000:41:55
159CYBA Rafał 7M-Open119M 119100:42:10.00000:42:10
160BOREJSZO Karol 12Speleoklub Bobry ŻagańM-Open120M 120100:42:12.00000:42:12
161NOWACKI Mateusz 77M-Open121M 121100:42:21.00000:42:21
162TOPOLSKI Marcin 42BKB Victoria BrzeskoM-Open122M 122100:43:01.00000:43:01
163IWASZCZYSZYN Tomasz 20ratemytrail.comM-Open123M 123100:43:04.00000:43:04
164NIEDZIAŁKOWSKI Jan 85M-Open124M 124100:43:22.00000:43:22
165NIEZGODKA Tomasz 135Faktoring EkspertM-Open125M 125100:43:34.00000:43:34
166ZUGAJ Robert 159www.ciaglebiec.plM-Open126M 126100:43:43.00000:43:43
167NIEKRAŚ Lidia 215K-Open41K 41100:43:50.00000:43:50
168GREŃ Wacław 22Husaria Race TeamM-Open127M 127100:44:00.00000:44:00
169PASTUCHA Marek 56Cross KrapkowiceM-Open128M 128100:44:11.00000:44:11
170KUSZELA Mateusz 69M-Open129M 129100:44:12.00000:44:12
171KLAV Marek 80M-Open130M 130100:44:15.00000:44:15
172KLIMCZAK Piotr 7GIMPAS PASŁĘKM-Open131M 131100:44:24.00000:44:24
173ADAMCZEWSKI Bartłomiej 73Poznańskie Stowarzyszenie GeodetówM-Open132M 132100:44:27.00000:44:27
174MOŚCICKI Michał 92Opolski Festiwal Gór/Cito/PatoNorkiM-Open133M 133100:44:30.00000:44:30
175CZARNY Jaroslaw 185M-Open134M 134100:44:31.00000:44:31
175BROJ Adrian 4BROJ TEAM ŹLINICEM-Open134M 134100:44:31.00000:44:31
177DZIEDZIC Krystian 13M-Open136M 136100:44:37.00000:44:37
178NOWAK Marcin 10M-Open137M 137100:44:52.00000:44:52
179JANKOWSKI Łukasz 187TRICLUBM-Open138M 138100:44:53.00000:44:53
180SADOWSKI Paweł 33STOPA SłupskM-Open139M 139100:44:54.00000:44:54
181KAWA Konrad 186M-Open140M 140100:44:57.00000:44:57
182KUBIAK Paweł 35M-Open141M 141100:45:06.00000:45:06
183CZARNIECKI Daniel 217M-Open142M 142100:45:10.00000:45:10
184NIECHWIEJ Michał 16M-Open143M 143100:45:13.00000:45:13
185WITEK Andrzej 56M-Open144M 144100:45:14.00000:45:14
186MALIK Agnieszka 198Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinK-Open42K 42100:45:17.00000:45:17
187KLAR Marek 68M-Open145M 145100:45:19.00000:45:19
188ELIASOVA Sarka 92K-Open43K 43100:45:27.00000:45:27
189KALEMBKIEWICZ Piotr 76MrotransM-Open146M 146100:45:30.00000:45:30
190SZYMANOWSKI Paweł 57M-Open147M 147100:45:37.00000:45:37
191JAJOR Paweł 82M-Open148M 148100:45:41.00000:45:41
192KABAT Małgorzata 171KW KrakówK-Open44K 44100:45:50.00000:45:50
192PRZECH Ignacy 61M-Open149M 149100:45:50.00000:45:50
194KRAJEWSKI Grzegorz 33TNBM-Open150M 150100:45:57.00000:45:57
195BARTELA Edyta 84K-Open45K 45100:45:59.00000:45:59
196NAMYŚLAK Rafał 83M-Open151M 151100:46:00.00000:46:00
196TRETIAK Mateusz 129M-Open151M 151100:46:00.00000:46:00
198MISIAK Artur 39TEAM BAZYLM-Open153M 153100:46:05.00000:46:05
199HAMRYSZCZAK Dawid 130M-Open154M 154100:46:06.00000:46:06
200MILLER Marta 35K-Open46K 46100:46:09.00000:46:09
201GLĄDALSKI Bartosz 138M-Open155M 155100:46:15.00000:46:15
202PAWLIŃSKI Adam 195Pro-Run WrocławM-Open156M 156100:46:17.00000:46:17
203JERKA Marek 168M-Open157M 157100:46:18.00000:46:18
204GLIMSKI Radosław 75M-Open158M 158100:46:26.00000:46:26
205BĘBENEK Marcin 11B33M-Open159M 159100:46:36.00000:46:36
206KOSICKI Antoni 80M-Open160M 160100:46:37.00000:46:37
207ZAŁUSKI Dariusz 147M-Open161M 161100:46:39.00000:46:39
208KULCZYCKI Marek 66M-Open162M 162100:46:40.00000:46:40
209KĄKOL Krzysztof 24M-Open163M 163100:46:41.00000:46:41
210LIZURA Sławomir 112Fabryka TriathlonuM-Open164M 164100:46:57.00000:46:57
211SKUKIS Eduard 78Traverss climbing clubM-Open165M 165100:47:04.00000:47:04
212TUROSZ Iwona 176K-Open47K 47100:47:25.00000:47:25
213KANDZIORA Dominik 110M-Open166M 166100:47:34.00000:47:34
214PODSADNY Marcin 170GT RATM-Open167M 167100:47:35.00000:47:35
215WOJEWODZIC Krzysztof 70M-Open168M 168100:47:39.00000:47:39
216KOCHMAŃSKI Jakub 201M-Open169M 169100:47:53.00000:47:53
217RUBIN Mariusz 50M-Open170M 170100:47:58.00000:47:58
218ŁUCZKOWSKA Maja 174rysieK-Open48K 48100:47:59.00000:47:59
219URBANIAK Marcin 213ShinKyokushinkai Czarny BórM-Open171M 171100:48:02.00000:48:02
220SAJKOWSKA Gabriela 145K-Open49K 49100:48:04.00000:48:04
220GAZDA Michał 12ConstraviaM-Open172M 172100:48:04.00000:48:04
222SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 127NIEPOŁOMICE BIEGAJĄK-Open50K 50100:48:15.00000:48:15
223GRUSZKOWSKI Piotr 222GÓRY magazynM-Open173M 173100:48:19.00000:48:19
224MADERA Marek 157M-Open174M 174100:48:20.00000:48:20
225WELTROWSKI Grzegorz 38M-Open175M 175100:48:21.00000:48:21
226OBSZARNY Paweł 131M-Open176M 176100:48:22.00000:48:22
227CZERMAK Patryk 98M-Open177M 177100:48:25.00000:48:25
228WOŁOSZYN Piotr 104OBIBOKIM-Open178M 178100:48:28.00000:48:28
229STRĄK Tomasz 57M-Open179M 179100:48:30.00000:48:30
230ZWOLIŃSKI Łukasz 110OTK RzeźnikM-Open180M 180100:48:33.00000:48:33
231ZUBALA Michał 59M-Open181M 181100:48:40.00000:48:40
232BUKOWSKI Piotr 73M-Open182M 182100:48:44.00000:48:44
233WESTRYCH Julia 81K-Open51K 51100:48:47.00000:48:47
234GORZOCH Justyna 32KW WarszawaK-Open52K 52100:48:53.00000:48:53
234KWOLIK Daniel 115M-Open183M 183100:48:53.00000:48:53
236CZERNIAK Henryk 101KB MARATOŃCZYKM-Open184M 184100:48:57.00000:48:57
237DOMAŃSKI Sebastian 79M-Open185M 185100:49:00.00000:49:00
238BOSEK Paweł 74M-Open186M 186100:49:04.00000:49:04
239PĘKALA Małgorzata 182K-Open53K 53100:49:05.00000:49:05
240JASTRZEBSKI Michal 22JastRunM-Open187M 187100:49:06.00000:49:06
241TOKARZ Karolina 121K-Open54K 54100:49:24.00000:49:24
242PASTUCHA Katarzyna 57Cross KrapkowiceK-Open55K 55100:49:25.00000:49:25
243SMUSZ Grzegorz 83M-Open188M 188100:49:36.00000:49:36
244DEMKOWSKI Marcin 161M-Open189M 189100:49:38.00000:49:38
245KORYCIŃSKA Marta 202K-Open56K 56100:50:03.00000:50:03
246SZMYT Łukasz 181M-Open190M 190100:50:05.00000:50:05
247ŚLIWKA Wioletta 137niniwateamK-Open57K 57100:50:11.00000:50:11
248KOWALSKI Bogusław 34Klub Wysokogórski w ToruniuM-Open191M 191100:50:16.00000:50:16
249NIBURSKI Tomasz 21Skyline71M-Open192M 192100:50:17.00000:50:17
250BRYSZEWSKA Patrycja 99K-Open58K 58100:50:25.00000:50:25
251JÓSKOWSKI Bogdan 38REKOWO BIEGAM-Open193M 193100:50:27.00000:50:27
252LEGUTKO Tomasz 5M-Open194M 194100:50:41.00000:50:41
253JASTRZĘBSKI Michał 40M-Open195M 195100:50:43.00000:50:43
254DRONG Marek 71Kluczborska Grupa BiegowaM-Open196M 196100:50:52.00000:50:52
255KAPRAL Łukasz 7Biegam bo lubięM-Open197M 197100:50:59.00000:50:59
255ŻELICHOWSKI Krzysztof 190M-Open197M 197100:50:59.00000:50:59
257BIELECKI Adam 218ABTEAMM-Open199M 199100:51:01.00000:51:01
258KALITA Aleksandra 72K-Open59K 59100:51:08.00000:51:08
259WAKEFORD Steve 97M-Open200M 200100:51:10.00000:51:10
260KALETA Aleksandra 25K-Open60K 60100:51:14.00000:51:14
261LEWANDOWSKA Patrycja 135LKS Iskra JaszkowaK-Open61K 61100:51:15.00000:51:15
262DURSKI Maciej 211M-Open201M 201100:51:18.00000:51:18
263WESOŁOWSKI Michał 111KW OPOLEM-Open202M 202100:51:21.00000:51:21
264ZAKRZEWSKI Marcin 66M-Open203M 203100:51:25.00000:51:25
265STANISZ Radosław 41M-Open204M 204100:51:26.00000:51:26
266CZOSNYKA Jarek 8M-Open205M 205100:51:28.00000:51:28
267BALA Dariusz 169Zawisza Legnica/Wolny TybetM-Open206M 206100:51:36.00000:51:36
267PYTKO Jarek 80M-Open206M 206100:51:36.00000:51:36
269MACHTAŁOWICZ Szymon 4M-Open208M 208100:51:45.00000:51:45
270PISTL Jacek 139M-Open209M 209100:51:46.00000:51:46
271KALETA Ola 92K-Open62K 62100:51:48.00000:51:48
272KLOSKOWSKI Dariusz 39M-Open210M 210100:51:49.00000:51:49
273RAWSKI Jarosław 86STOPA SłupskM-Open211M 211100:52:06.00000:52:06
273KUPCZAK Karol 160M-Open211M 211100:52:06.00000:52:06
275RAKOCZY Jerzy 68M-Open213M 213100:52:09.00000:52:09
276MRAMOR Minca 85K-Open63K 63100:52:19.00000:52:19
276NATKAŃSKI Jerzy 221Summer 2016 K2 Expedition TeamM-Open214M 214100:52:19.00000:52:19
278STAŃCZAK Maciej 223KW OPACZM-Open215M 215100:52:34.00000:52:34
279MICHALAK-KLIMCZAK Lucyna 7K-Open64K 64100:52:36.00000:52:36
279FRĄCKOWIAK Hanna 11Ukl 'ósemka' PoliceK-Open64K 64100:52:36.00000:52:36
281MICHALAK Kamil 8M-Open216M 216100:52:37.00000:52:37
281JEZIERSKI Daniel 203M-Open216M 216100:52:37.00000:52:37
283DZIKI Maciej 26FarmaBrain RunM-Open218M 218100:52:40.00000:52:40
284GRZEGOREK Tomasz 77M-Open219M 219100:52:42.00000:52:42
285SŁOŃSKI Piotr 193M-Open220M 220100:52:45.00000:52:45
286KRZYŻANOWSKA Marta 33K-Open66K 66100:52:49.00000:52:49
287ŻENINA Natalija 85TraverssK-Open67K 67100:52:53.00000:52:53
288MIELNIK Katarzyna 19Mielone SroczkiK-Open68K 68100:52:58.00000:52:58
289ZENINA Natalija 76TraverssK-Open69K 69100:53:01.00000:53:01
290STĘŻYCKA Edyta 55K-Open70K 70100:53:04.00000:53:04
291KOZŁOWSKI Artur 125M-Open221M 221100:53:13.00000:53:13
292DĄBROWSKA Natalia 9Bieg Opolski Załoga GórskaK-Open71K 71100:53:25.00000:53:25
293ZAWADZKI Łukasz 3M-Open222M 222100:53:32.00000:53:32
294GRZĘBSKA-BUJA Małgorzata 116SKPT GDAŃSKK-Open72K 72100:53:33.00000:53:33
295SOBCZAK Karolina 49K-Open73K 73100:53:38.00000:53:38
296BALA Agnieszka 167Zawisza Legnica/Wolny TybetK-Open74K 74100:53:42.00000:53:42
297WESOŁOWSKA-KRUPA Paulina 199K-Open75K 75100:53:45.00000:53:45
298MAJCHRZAK Jarosław 192ALTAX TEAMM-Open223M 223100:54:01.00000:54:01
299STASZCZUK Jarek 14WATAHA-łączy nas bieganieM-Open224M 224100:54:18.00000:54:18
300BOROWSKA Anna 61K-Open76K 76100:54:23.00000:54:23
301FAEDARY Andrzej 69M-Open225M 225100:54:37.00000:54:37
302ZALASIŃSKI Wiktor 65M-Open226M 226100:54:44.00000:54:44
303BROK Adam 5M-Open227M 227100:54:48.00000:54:48
303KAPAK Jarosław 82M-Open227M 227100:54:48.00000:54:48
305REJTERADA Aleksandra 191Vege RunnersK-Open77K 77100:54:53.00000:54:53
306ŚWIERK Stanislaw 21M-Open229M 229100:54:55.00000:54:55
307FORNALIK Marek 4M-Open230M 230100:55:01.00000:55:01
308KANECKI Mirek 8Kowary BiegająM-Open231M 231100:55:09.00000:55:09
308KANECKA Mariola 9Kowary BiegająK-Open78K 78100:55:09.00000:55:09
310GĄSIOROWSKI Michał 63M-Open232M 232100:55:12.00000:55:12
311GOLOVCHENKO Dmitry 78M-Open233M 233100:55:19.00000:55:19
311MOZUS Zofia 79K-Open79K 79100:55:19.00000:55:19
313OKUPNIAK Martyna 40K-Open80K 80100:55:40.00000:55:40
314PASTUCHA Anna 58Cross KrapkowiceK-Open81K 81100:55:41.00000:55:41
315RÓŻANKOWSKA Aleksandra 77Strzelby z BrixtonK-Open82K 82100:56:05.00000:56:05
315SZPOJANKOWSKA-ESSEL Anna 188K-Open82K 82100:56:05.00000:56:05
315CHOLEWA Agnieszka 16SAMBORK-Open82K 82100:56:05.00000:56:05
315SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 17SAMBOR TEAMK-Open82K 82100:56:05.00000:56:05
319JANKOWSKA Magdalena 88K-Open86K 86100:56:16.00000:56:16
320WALCZAK Barbara 101K-Open87K 87100:56:24.00000:56:24
321LOREK Kamil 54M-Open234M 234100:56:59.00000:56:59
322KWIATKOWSKI Krzysztof 74M-Open235M 235100:57:26.00000:57:26
322KRZOS Dariusz 151M-Open235M 235100:57:26.00000:57:26
322CIEŚNIK Karolina 65K-Open88K 88100:57:26.00000:57:26
325TOMCZYK Ewa 22K-Open89K 89100:57:29.00000:57:29
326MACIEJEC Dorota 27K-Open90K 90100:57:32.00000:57:32
327JUCHA Urszula 117K-Open91K 91100:57:43.00000:57:43
328JUCHA Rafał 118M-Open237M 237100:57:44.00000:57:44
329ARMUŁA Tomasz 2M-Open238M 238100:57:49.00000:57:49
330STELMACH Tomasz 207M-Open239M 239100:58:11.00000:58:11
331KRÓL-SZREMSKA Halina 200K-Open92K 92100:58:16.00000:58:16
332SKRZYPEK Daria 57Goggle Pro Active Eyewear TeamK-Open93K 93100:58:20.00000:58:20
333KRAWCZYK Grażyna 50K-Open94K 94100:58:40.00000:58:40
334CZANEWSKI Łukasz 99M-Open240M 240100:58:42.00000:58:42
335ŻÓRAWSKA Katarzyna 15K-Open95K 95100:58:43.00000:58:43
336PADOWICZ Anna 41K-Open96K 96100:59:00.00000:59:00
337JÓSKOWSKA Beata 37REKOWO BIEGAK-Open97K 97100:59:12.00000:59:12
338KONOPKA Anna 111Kaszubska PoniewierkaK-Open98K 98100:59:14.00000:59:14
339MASZTALSKI Jan 41M-Open241M 241100:59:20.00000:59:20
340KALUŻNY Justyna 19K-Open99K 99100:59:23.00000:59:23
341FURMANEK Agata 83K-Open100K 100100:59:28.00000:59:28
342KRYZA Grzegorz 79M-Open242M 242100:59:42.00000:59:42
343GALA Zuzanna 87K-Open101K 101100:59:44.00000:59:44
344SAYED Akbar 220Summer 2016 K2 Expedition TeamM-Open243M 243100:59:54.00000:59:54
345MAŁACZEK Halina 23PaniK-Open102K 102101:00:13.00001:00:13
345MAŁACZEK Robert 22M-Open244M 244101:00:13.00001:00:13
347PIETRZAK Agnieszka 48K-Open103K 103101:00:17.00001:00:17
348GOLOVKO Irina 75Traverss climbing clubK-Open104K 104101:00:19.00001:00:19
349ŁOBASIUK Iwona 34Fundacja Kierunek UltraK-Open105K 105101:00:37.00001:00:37
350JUSIS Katarzyna 76K-Open106K 106101:00:46.00001:00:46
351ADAMIAK Marta 85Kopalnia ZłotaK-Open107K 107101:00:56.00001:00:56
352SZYMANIAK Emil 108KW LublinM-Open245M 245101:01:02.00001:01:02
353HELIOSZ Joanna 75K-Open108K 108101:01:34.00001:01:34
354MACIEJEWSKA Małgorzata 177K-Open109K 109101:01:43.00001:01:43
354GŁOGOWSKI Adam 63Jeżozwierze GroupM-Open246M 246101:01:43.00001:01:43
356BUCZYŃSKI Mikołaj 89M-Open247M 247101:01:47.00001:01:47
357KAWA-JERKA Agata 166Gnająca TemidaK-Open110K 110101:02:09.00001:02:09
358PUSTELNIK Piotr 180AKG ŁódźM-Open248M 248101:02:43.00001:02:43
359HOFFMANN Filip 134M-Open249M 249101:03:03.00001:03:03
360GREHL Sylwia 84K-Open111K 111101:03:31.00001:03:31
361KUCAŁA Kinga 330 mil stądK-Open112K 112101:03:34.00001:03:34
362SZCZYPEK Łukasz 212M-Open250M 250101:03:35.00001:03:35
362JASTRZĘBSKI Rafał 93M-Open250M 250101:03:35.00001:03:35
364JANASIK Aleksandra 21K-Open113K 113101:03:36.00001:03:36
365CIESIELSKI Tomasz 132M-Open252M 252101:03:37.00001:03:37
365MAKAREWICZ Syla 36K-Open114K 114101:03:37.00001:03:37
367DEJA Andrzej 60M-Open253M 253101:03:52.00001:03:52
368BUCHROITHNER Anna 104K-Open115K 115101:03:53.00001:03:53
369RÓŻECKA Agnieszka 103K-Open116K 116101:04:27.00001:04:27
370CHRÓŚCIAK Paweł Chróściak 12M-Open254M 254101:04:40.00001:04:40
371SZYNKA Michał 51M-Open255M 255101:04:53.00001:04:53
372AUGUSTYNIAK Daria 102K-Open117K 117101:05:03.00001:05:03
373ŁAPACZYŃSKI Robert 4M-Open256M 256101:05:44.00001:05:44
374OZIMKOWSKA Judyta 8KW WarszawaK-Open118K 118101:07:31.00001:07:31
375SZAŁAJSKA Magdalena 70K-Open119K 119101:07:33.00001:07:33
376SAWCZUK Karolina 132K-Open120K 120101:07:42.00001:07:42
377KROMER Elżbieta 75K-Open121K 121101:07:52.00001:07:52
378SZRETER Dorota 59JachtKlub WrocławK-Open122K 122101:09:39.00001:09:39
379BALICZ Aleksandra 163K-Open123K 123101:10:09.00001:10:09
380AUGUSTYNIAK Maciej 133Klamoty ChorzempowoM-Open257M 257101:11:23.00001:11:23
381KRYNICKA Anna 51K-Open124K 124101:13:15.00001:13:15
382WANIAK-STEPNIAK Magdalena 61K-Open125K 125101:15:42.00001:15:42
383STEPNIAK Tomek 54M-Open258M 258101:15:43.00001:15:43
384HACZKIEWICZ Dorota 56K-Open126K 126101:16:31.00001:16:31
385MADERA Bogdan 189RunWalkRunM-Open259M 259101:20:26.00001:20:26
386PALUCH Agnieszka 45K-Open127K 127101:25:03.00001:25:03
Znaleziono 386 wynik(ów)